Reklama

pondělí 28. září 2020

Vývojář „Novičoku“: Navalnyj by ani nepískl!

-kou-
28. 9. 2020 ria.ru a PrvníZprávy

Video s výkřiky Alexeje Navalného v letadle hovoří ve prospěch verze o útoku na pankreatitidu nebo jiné nemoci vnitřních orgánů.




(Na snímku Leonid Rink, vývojář "Novičoku")


Ale zcela odporuje otravě bojovou látkou „Novičok“, uvedl v rozhovoru pro agenturu RIA Novosti vývojář látky Leonid Rink.

„Myslím, že by samozřejmě ani jeden pískot nebyl. Protože křeče by mu uzavřely všechny hlasivky a další věci,“
 řekl Rink.

Podle něj během vývoje „Novičoku“ viděl příklady otravy. Například v roce 1987 byl jeden z Rinkových kolegů, Andrej Železnjakov, otráven z nedbalosti.

Podle něj však, podobně jako u videí natočených na videu, může být Navalného výkřik bolesti způsoben chorobami vnitřních orgánů. „Takové zvuky se stávají, když bolí konkrétní žaludek nebo něco. Mimochodem, tyto výkřiky jsou určující pro případy pankreatitidy, a jinak k tomu ani nedochází. Jsou to strašně bolestivé věci,“ řekl Rink.

Podivná informace o „Novičoku“ v láhvi vody, kterou pil Navalnyj

Navíc, by kóma bloggera Alexeje Navalného by trvala několik měsíců, pokud by se otrávil minimálním množstvím „Novičoku“ a dokázal by se vyhnout smrti.

Vzácná fakta, která byla v našem životě, ukázala, že po mnoho měsíců byli lidé, postiženi dokonce i stopami látek, několik měsíců v kómatu, pak se z ní jen stěží dostali a pak žili krátkou dobu a zemřeli,“ řekl Rink.

Podle něj by Navalnyj musel podstoupit transfuzi krve.

„Musela by být získána veškerá krev od příbuzných a jemu podána a podána jemu,“ dodal agentuře.

Na závěr poznamenal, s narážkou na tvrzení, že Navalnyj byl otráven vodou z lahve ve své hotelovém pokoji, že případné smíchání „Novičoku“ s vodou, by znamenalo, že by tato látka poměrně rychle ztratila jakoukoliv účinnost.


48 komentářů :

 1. Zbytečně se z případu opozičníka dělá velká aféra . Rusko si má pokračovat v budování nového socialismu a dál se nezabývat touto nicotností.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. obrovská chyba v ponímaní Ruska, do tvojej hlavy naliata pozeraním mainstrímu bez analýzy a bez odvrhnutia všetkých lží mainstrímu.

   toto je vážne mimo mísu: Rusko si má pokračovat v budování nového socialismu

   Rusko a jeho spoločenský systém je extrémne tvrdá oligarchická verzia kapitalizmu, v mnohých prejavoch miestnej moci miestnych oligarchov hraničiaca s tvrdým feudalizmom.
   Ruský miestny oligarcha má často moc feudálneho pána, ovláda políciu, politiku, súdy, prokuratúru, úrady.

   Žiadne budovanie socializmu, túto absurdnú lož vám do hlavy nalievajú len sračkometné mainstrímové média, ktoré sú ovládané západnou oligarchickou elitou, ktoré chce získať zdroje ovládané ruskou, ale hlavne židovskou "ruskou" oligarchickou elitou.

   aký socializmus v Rusku, kua????

   Vymazat

  2. Právě Železnjakov je potvrzením toho, že otravu těmito látkami lze přežít a dokonce se sám z toho dostat. On si sám podal atropin. Další věcí je to, že Rusko zřejmě nemá účinné protilátky a nedokáže tyto organofosfáty analyzovat. Nedělejte zas blbce z nás ostatních.

   Vymazat
  3. Já bych to nechal jim a to my bychom už konečně, stejně jako ty na Slovensku, měli něco začít dělat.

   Vymazat
  4. 16:04, jsi snad idiot nebo nerozumíš psanému textu? Však tu píše, že Železnjakov byl otráven z nedbalosti, čemu nerozumíš a meleš o Atropinu? Blba jsi udělal tak ze sebe.

   Vymazat
  5. 9/21
   Proč neustále někoho musíte urážet, neumíte napsat komentář bez urážek, potom sem nepište.

   Vymazat
  6. 13:30

   s nimi to je těžké. Argumentů minimum, zato jsem se tady naučil úplně neuvěřitelné množství nadávek.

   Přitom 9:21 nedokáže vůbec pochopit význam psaného textu. Je to zoufalství se bavit s takovými lidmi. On nepochopil, že mně vůbec nezajímá, jak došlo k nehodě u Železňjaka a já ani nepochybuju, že to byla nehoda, ale nám všem se jedná o fakt, že Železnjakov PŘEŽIL. Takže otravu Novičkem LZE přežít. A tedy je pravdou, jak prohlásil jeho kolega Uglev, že záleží na dávce.

   Vymazat
 2. Je známo, že jakkoli dokonalá propaganda na až 15 % lidí nepůsobí. Z toho je potom odvozeno, že lze náklady na propagandu podstatně snížit, když pro onen zbytek populace nijak dokonale propracovaná být nemusí. S tím "novičokem" nám "vaspělý západ" ukazuje, za jaké blbce nás považuje.

  OdpovědětVymazat
 3. Re (10.10):
  Ale zde skutečně je(!) pádný důvod, proč z toho aféru dělat. Protože (s odkazem na výsledky chem. analýz) představitelka evr. mocnosti nedvojznačně obvinila Rusko a jeho vládní administrativu z banditismu, a požadovala, aby se k tomu ihned přiznali.
  Taková nehoráznost je alespoň na veřejnou či diplomatickou omluvu, když už ne na tu jednu hospodskou do držky.
  Pravdu máte v tom, že mediálně už není ta "otrava" zajímavá. Vyšuměla. A tak lze tušit, že záp. taj. služby už připravují další špinavost, aby tu předchozí, jejíž potenciál hasne, přebili nějakou další.
  Protože pod kotel, z něhož musí vybublávat protiruská zášť, se musí přikládat. A nepřestávat.
  A že proč? Proto ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:05
   Opluštile, proč je pro vás Rusko tak nedotknutelné, není
   možné milovat takovým způsobem jako vy ruské mizery.Každý stàt udělal plno chyb i vaše nedotknutelné Rusko.
   Tohle se dá nazvat vaše čirá posedlost.

   Vymazat
  2. Hned,jak Rusko trošku pomůže Arménii s protureckou bandou,bude problém na světě.jen předesílam.marek

   Vymazat
  3. Hned,jak Rusko trošku pomůže Arménii s protureckou bandou,bude problém na světě.jen předesílam.marek

   Vymazat
  4. Ano!
   A Rusko se musí přiznat také k tomu, že způsobilo v čele s Putinem Mnichovskou dohodu a omluvit se Němcům za všechna příkoří!!! :)

   Ta otrava vyšuměla jen proto, že Navalného poslali co nejdřív ven do Německa. Jinak by už bylo po něm.
   Další špinavost bych viděl v tom, že zkusí nějaké to letadlo. Už ani nevím, kolikáté v pořadí.
   Nebo, pokud to "epidemie" nedovolí, pak by mohli Navalného vrátit do Ruska! :)

   Vymazat
  5. Re (11:58):
   Nezoufejte, anonyme!, bez problému dokážu pochválit i USA! Ovšem jen tehdy, když k tomu mám důvod.
   Na povinný jásot nad US zlotřilostmi nemám - holt - pajšl. To raději ponechávám vypatlancům. Vždy se nějaký ten kartous najde.

   Vymazat
  6. 11:58 Opluštil je fanatik. Ale ne až takový, aby používal slova "amiokupant" a podobně.

   Vymazat
  7. 7,17
   Američan NENÍ OKUPANT???!!!!!

   Vymazat
  8. 7:17 a v čem nemá pravdu, však amiokupant je přesné nebo jsi takový idiot, že věříš bludům o přinesení demokracie? Mrkni se na mapu světa, kde jsou všude amiokupanti rozlezení. Ty budeš zřejmě pindosácký fanatik se špionážním homo-applem v ruce.

   Vymazat
  9. Amík není obyčejný okupant. Je to zasraný okupant.

   Vymazat
  10. 19/23
   Máte možnost pochválit USA, probíhající zápasy v NBA jsou opravdu nejlepší na světě, sleduji každý den,ne jen politickou je člověk živ.

   Vymazat
  11. 19/23
   Pokud chcete vidět vypatlance, tak se podívejte do zrcadla,a nikoho druhého nemusíte uràžet.

   Vymazat
  12. 9:26 Jenže nikde bez pozvání svobodně zvolené vlády, na rozdíl od tvých Rusáků, který si zvou leda krvavý diktátoři proti vlastním voličům ...

   Vymazat
 4. Nevalný se odrovná svým lezením do amianálu sám.... teda pokud se dřív neuchlastá 🤓

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On prý bere drogy, tak se spíš udroguje. :)

   Vymazat
 5. Když jsem v hospodě řekl, že by se po Novičoku 2x nadechl a byl by v pánu, všichni se smáli, že toho vím zbytečně hodně.
  Čas mě dal za pravdu, dnes se jim budu smát já, že se mají co učit a ne jen si "užívat" koronavir.

  OdpovědětVymazat
 6. Díky Bělorusku a Navalnému udělalo ze sebe mnoho politiků z EU totální nevěrohodné blbce. Jen tak dál !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11/46
   Určitě ne takového jako ty že sebe.

   Vymazat
 7. Je to už tak zprofanované, že tomu nevěří ani ti co křičí chyťte zloděje. Nepochybně je to známka debylizace elit. V Rusku nejde o to jakou barvu má kočka ale jestli chytá myši. Mnoho lidí se posmívá jejich většinovému způsobu života, aníž si uvědomují, že současné drancování přírody je neudržitelné a zákonitě vede ke krachu.

  OdpovědětVymazat
 8. Jo jo tak to je když se někdo nakazí západním blbičokem pak musí dostat transfuzi ze skopčácké krávy.

  OdpovědětVymazat
 9. Nevěřím že se Navalnij vrátí zpět do Ruska, soud prohrál, byt mu zabavili, rovněž obstavili všechny účty a pro mnoho apolitických lidí bude otázkou cti Navalného s láskou přivítat. Po tomto politickém cirkuse v Německu je to stejná politická mrtvola jako předtím a bude pravděpodobně použit k další provokaci, předpokládám že poslední, stejně jako Němcov.

  OdpovědětVymazat
 10. Je mi úplně jedno jestli Navalného otrávil Putin, zhrzená asistentka, manželka, namachrovaný bodyguard, obchodní konkurent... každopádně to byl amatér neschopný dotáhnout otravnou práci do zdárného konce. Rozhodně Rusové nad dvouprocentním opozičním politikem nepláčí tolik, jako EU, Merkel a spol. Další světec pro Západ. Nakonec proč ne, vždyť vstal opět z mrtvých! M.R.

  OdpovědětVymazat
 11. Americky poskok Navalny je zradce sve zeme, protoze neustale protestuje proti zvolenym organum Ruska. Pres penize ze zapadu, zavislost na drogach je zapadem stale hyckan. Uz bezte s nim nekam!
  Uctivate kretena, ktery si udelal jako potizista ze svych protestu zivnost!
  Pro zapad je to vyraz zoufalstvi, ze nemuze pomery v Rusku zvratit a Rusko si podridit a zmocnit se jeho surovin.

  OdpovědětVymazat
 12. Jak zjistuji, pisou zde bud naprosti hlupaci nebo trollove. Az na male vyjimky. At kazdy posoudi sam...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To všechno jsou svědci Putinovi. Ale nebojte, je jich skutečně menšina, protože většina lidí v této zemi má naštěstí rozum. Také vědí, že Němci mají ve svých analýzách pravdu. Jen jedna věc je znepokojivá, pořád neudělali definitivní stopku na ten prokletej plynovod. Přitom by Rusákům mohli parádně zavařit.

   Vymazat
  2. 7,14
   Když máš IQ na pokraji těžký mentální retardace,tak nás o tom pořád ty havlolejnolahvárenská stoko nepřesvědčuj!!!!!

   Vymazat
  3. 7:14 o jaké většině píšeš debile o vás mcdonaldových bukvicíh? Tví fašouni ze sebe udělali jen debily, stejně jako malobritánci se Skripalama. Tvá jednoduchost mě dojímá, zřejmě důsledek inkluze nebo drog.

   Vymazat
  4. 9/32
   Tak na tomto příspěvku je vidět co sem chodí za proruskou chàtru, žádný argument jen nadávky, nechápu cenzora, který si tak zakládá na slušnosti, že tohle sem pustí.

   Vymazat
 13. Já to napsal už dávno, že ten záchvat Navalného nebyl způsoben "Novičokem", nýbrž "Krabičokem" s prošlou lhůtou konzumace a přivedl toho prozápadního trotla k tzv. "alkoholickému excesu", který je následkem nadměrné konzumace nekvalitního alkoholu a nedodržování pravidel správné životosprávy a jeho nejmarkantnějším znakem bývá mimo sračky a blití i bolest slinivky břišní/pancreasu a její vleklý zánět/pankreatida, který časem neléčen přetransformovaný v rakovinu s.b., vedoucí zpravidla k bolestivé smrti...

  OdpovědětVymazat
 14. Demokratická Evropa nemůže do Ruska , Tak to zkouší jinak. Stále doufá , že Rusko se znovu otevře švindlu a zlodějině pod pláštěm demokracie made in EU. NASRAT !

  OdpovědětVymazat
 15. Peter Dálik, absolvent Katedry organické chemie, Chemicko-technologické vysoké školy technické v Bratislavě, vědecké nadstavbové studium v oblasti organofosfátů a vojenských bojových otravných látek: "Při použití nervově-paralytických otravných látek, kam patří Sarin, Soman, Tabun, VX látky, Novičok a mnoho dalších, není problém někoho zabít. Problém je spíše opačný, a to jak někoho otrávit a přitom jej nezabít." Dále uvádí, že Novičok je 5 - 8 toxičtější než doposud nejjedovatější nervově-paralytická látka, vyvinutá v USA - VX látka. Velmi zajímavé až reálně nemožné - všude Novičok a ani jeden mrtvý. Inu, dějí se zázraky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, jen tady tomu nevěří dva liberálové, kteří si tu vypisují svá naivní moudra zřejmě zaměstnanci džandova udavačského spolku jevropských hovnot.

   Vymazat
 16. V každém případě bych mu zakázal návrat do RF. Ať si ho živí ti co z něj mněli prospěch.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo myslíte, že ho živil doposud? Aby dostával Navalnij svých třicet stříbrných, musí dál makat na páté koloně v Rusku. Jinak se stane nepotřebným a protože toho ví dost, příště bude otráven skutečně.

   Vymazat
 17. O kauze Nevalný není třeba dlouho mudrovat. Pokud byl otráven, tak záměrně a cíleně tak, aby přežil. Pokude byl otráven, je nutné odpovědět, kdo z toho měl prospěch a kdo to tedy spáchal, aby mohl obvinit Rusko a na Rusko útočit ze zištných a čistě natonacistických pohznutek. A AŤ TO PŘEBÍRÁM ODPŘEU DOZADU A ZPĚT, TAK MI VYCHÁZÍ JAKO JEDINÉ USA A JEHO VAZALOVÉ. TI POTŘEBUJÍ PRO PŘEŽITÍ JEJICH DIKTATURY KAPITÁLU VÁLKY A ROZVRACENÍ CIZÍCH ZEMÍ. Není pochyb, že jen toto je správné směrování na adresáta. Ale vše trvá, než se strhá a jednou to budou USA, které budou čelit celosvětovému bojkotu, sankcím a izolaci. A konečně na Světě zavládne MÍR, přestane současné pronásledování lidí s jinou barvou pleti a jejich popravování střelbou do zad, přestane pronásledování lidí pro jinou víru či přesvědčení, nastané doba lidství.

  OdpovědětVymazat
 18. já navrhuji dvě mouchy jednou ranou - všem nemocným kovidem bych naordinoval novičok, po něm ještě nikdo neumřel

  OdpovědětVymazat
 19. Všechny "otravy" Novičokem jsou testem snesitelnosti západní populace. Vzhledem k rozkladu mediální scény se dá těžko posoudit, nakolik společnost zhloupla. Ale můj soukromý odhad je, že zhloupla již dostatečně, aby se spustilo něco velkého.
  Nemusí to být zrovna válka s Ruskem, i když ani tu bych zcela nevyloučil. Může to být třeba silové prosazení totality. Stačí sledovat, jaká parta ovládla struktury EU a o co se soustavně snaží. Myslím, že se rychle blíží doba, kdy budou volby zrušeny a vládu převezmou nikým nevolení vůdci.

  OdpovědětVymazat
 20. Ale tohle už je válka proti Rusku a logicky její první fáze je boj proti ruské ekonomice. Bez toho není možné zahájit horkou fázi.

  OdpovědětVymazat
 21. V Rusku by měli začít vyrábět vodku s názvem, Navalnovo Novičok. Určitě by předčila i Jelcin vodku.
  A jak ten navalený prohlašuje že se vrátí do Ruska, tak by mu
  mělo být jasně řečeno, že půjde ihned do ochranné vazby.
  Jen tam mu bude možno zaručit že se "neotráví".

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.