Reklama

pondělí 19. října 2020

Agresivita Turecka nastolila otázku: máme suverénní českou zahraniční politiku? (VIDEO)

Tomio Okamura a Ivan David
20. 10. 2020    Youtube

Vzrůstající agresivita Turecka, jeho vměšování do válek v Sýrii, na Kavkazu, v Libyii, jeho okupace severního Kypru a plány na zabrání řeckých a kyperských teritoriálních vod pro těžbu ropy a plynu a to, že NATO i Evropská unie proti Turecku nejen nezasáhnou, ale Turecko dokonce podporují, ukazují, že dnešní česká politika vůbec neexistuje, a když, tak je naprosto slepě podřízena Berlínu, Bruselu a Washingtonu. O tom hovoří předseda SPD Tomio Okamura a eurposlanec za SPD MUDr. Ivan David.

4 komentáře :

 1. Nejsme suverenní stát, jsem protektorát zase Böhmen und Mähren pod kuratelou Bruselu a velmocí, které ovládají EU. My si nemůžeme ani ošetřit konečník po potřebě bez schválení Bruselem, natož nejaká česká zahraniční politika. Samozřejmě, že je ministr zahraničí poskokem Bruselu, který příkazy oligarchů jen také ale nakonec zprostřekovává k "habt acht" provedení.
  No a co potřebují oligarchové, diktatura světového kapitálu: nám "nejcivilizovanějším" Evropanům diktovat co smíme a co nesmíme i co musíme. A protože kapitál hyne bez válek a vraždění milionů lidí, tak musíme vést války proti mírumilovným zemím a okupovat je, aby se naučily také skákat jako ČR, jak kapitál píská. A pan Petříček při svém mládí nemá zkušenosti, jak mopslíkování provádět, aby nebylo tak očividné.

  OdpovědětVymazat
 2. Je to jediná volitelná strana - SPD. Kdy už to lidé ve vlastním zájmu pochopí?
  K tomu Obrpodvodu s "pandemií". Je radost pro ty naše zoufalce
  šířit v národě ty šílené nárůsty "nakažených" - zdravých lidí, kteří jsou masově testováni naprosto neprůkaznou metodou PCR a nikoli klinickým vyšetřením. Tento fakt je zcela ignorován a vymýcen z veřejného prostoru. Jestli se svět před tímto zločinem ubrání, budou padat tresty nejvyšší.

  OdpovědětVymazat
 3. Chci být slušný a proto nemohu pro naši zahraničí politiku najít výraz.

  OdpovědětVymazat
 4. Nemáme, a od dob husitů jsme nikdy neměli. Tak to bohužel je a bude. Jenom by nám měli politici a média přestat věšet bulíky na nos a nalít čistého vína.

  PS
  Při zmínce o naší podřízenosti mne napadá přesvědčení, že ten moskevský řetěz byl o poznání delší, než ten bruselsko - americký. Moskva, pokud vím, nám s nikým nezakazovala mluvit ani obchodovat. Naopak, potřebovala nás mít ekonomicky i vojensky co nejsilnější. Při výdajích 6% HDP na obranu to znamenalo maximálně možný ekonomický výkon. Nechápu, že to za Velkou louží ještě nepochopili. Na jednu stranu po nás chtějí, aby jsme utráceli co nejvíce za jejich armádní šrot, ale na druhou sypou písek do soukolí různými sankcemi a embargy, což nás ekonomicky zrovna neposiluje.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.