Reklama

středa 14. října 2020

Do Senátu Pražané zvolili v hnědém kabátě bednu nenávisti z Vysočiny

-ps-
14. 10. 2020  PrvníZprávy

„Odpovědi v pořadu Události, komentáře 12.října 2020 a vůbec aktuální počínání nové senátorky Miroslavy Němcové, by měli politologové, ale i instituce zabývající se bezpečností země prověřit, zda výzvy ke svržení vlády nemají prvky fašismu," soudí student politologie, který si nepřeje být jmenovaný.


(Na snímku: Miroslava Němcová oblečena asi náhodou v hnědém kabátě)

Už tušíte, že se jedná o studenta, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu. Má k tomu vážný důvod zvláště v této zvláštní době.


To je silné tvrzení. Máte pro ně důkazy?

„Tak si ty rozhovory s třemi zvolenými členy Senátu poslechněte. Lze si je zpětně najít na webu České televize. Tam žena z Vysočiny, která se při volbách do Senátu za obvod Prahy prezentovala jako knihkupkyně, přeci říká, že kdyby měla současná vláda charakter, tak požádá o důvěru Poslaneckou sněmovnu, ale dejme tomu, že Němcová neví, že máme stav nouze, jenže ona v závěru poslední odpovědi řekla něco v tom smyslu, že tato země má dost chytrých lidí a tu současnou vládu nepotřebuje. Ale to není všechno. Dlouhodobou nenávist k prezidentovi Zemanovi dokládá skoro v každém svém vystoupení. Už hned po zvolení do Senátu Němcová ve svém prohlášení svým voličům Zemana znectila za jeho názory sdělené redakci Mladé fronty dnes. Němcová totiž pracuje podobně jako propagandisté v době hlubokého socialismu. Vybrala si z novin pár odpovědí prezidenta, které pro své příznivce převyprávěla a náležitě okomentovala."To se tak přeci u nás děje zcela normálně a nikoho to nepřekvapí?

„Jenže máme trochu jinou situaci, než jaká byla před prezidentskými volbami. Miloš Zeman byl zvolený prezidentem, i když se to několika statisícům Drahošovým voličům nelíbí. Pokud se náhodou dostanete na sociální sítě spřízněných s političkou ODS Miroslavou Němcovou, tak se nestačíte divit, kolik nenávisti směrem k prezidentovi a k premiérovi tam v komentářích teče v podobě výrazů, kterými se nevyjadřuje ani ta nejhlubší spodina společnosti."Proč je knihkupkyně Němcová pro tutu zemi nebezpečná?

„Sledujte její vyjadřování skoro ke všemu, co se děje. Konkrétně v televizním rozhovoru si Němcová vybrala problém, který vznikne třeba rodičům, když jim vláda uzavře základní školy. Děti sestřiček nebudou mít kam dávat děti a řešení v podobě zřízení speciálních škol určených dětem rodičů pracujících v krizových profesí Němcová okamžitě odsoudila protože, kdo bude jezdit s dětmi přes celé město do neznámé školy. Všechno je špatné a sama, ač chtěla být v roce 2013 premiérkou, nemá jiné řešení. Jen neustále opakuje, že tato vláda nemá důvěru občanů této země. Za koho mluví ta knihkupkyně? Není to další prvek jinými slovy požadující svržení vlády v době nouze?"


Co s tím lze dělat?

„To je průšvih zejména ODS a její pražské organizace. Jak pravičáci v Praze vůbec připustili, že hrdé Pražany zastupuje v Senátu knihkupkyně z Vysočiny, jejíž programem je nenávist k prezidentovi Zemanovi a k premiérovi Babišovi. Jedinou výhodou Němcové je, že má méně provokativní hlas než má další problém pražské ODS v podobě starosty z Řeporyjí. Jinak tahle země prostě nemá s politiky, kteří byli předtím, než rozvrátili tuto zemi, knihkupci, dobré zkušenosti a je jedno, zda jsou z Karlových Varů nebo z Vysočiny. Stejně tak nemá tato země dobrou zkušenost s hnědou barvou a tak věřme, že kabát Němcové stejné barvy při rozhovoru v České televizi, byla jen náhoda."


95 komentářů :

 1. Prababička by o ní rekla....Du bist Alter Hexe!!!!!.-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta prý bedna nenavisti vystrnadila chudáka Klause ml.z ODS

   teď je vyhozen do sraček, nebot považuje voliče prý za své nepřátele,nebot nemaji důvod ho volit!.
   Důkazem je,že jeho Trikkolona "nechápe",že je třeba změnit režim přivlečený od gangsterů jeho papou a nyni pod nim domorodci maji být otroky a Středni třida vybita do posledniho matadora!
   On politik neni,kdyby totiž byl musel by jit proti svému fotrovi a ten by ho přehnul přes koleno a naložil mu rákoskou na holou a on se ještě rád vrátil za katedru.
   Tomu trikkolonovi je třeba včas povesit na nos,že by mél poslat svoje ovečky pod SPDDDDD!!
   Jinak jejich exxistence je a bude zbytećná!

   Smazat
  2. Výstižné 😀

   Smazat
  3. Tato černá mamba neumí nic jen kritizovat a nenávidět prez.Zemana který byl zvolen dva a půl miliony voličů tato fíča a knihovnice to nemůže spolknout do dneška !!!Nevím proč tuto venkovskou buranku volili Pražáci to už v Praze není z milionu obyvatel jeden jedinný občan k zvolení do tohoto bordelu senátu

   Smazat
  4. Pro 20:38 Tu kdyby kousla mamba tak zdechne. Ta mamba.

   Smazat
  5. Rád bych co nejdříve kondoloval Miruniným pozůstalým...

   Smazat
 2. Hrdí Pražané zvolí každého pravičáka, který chrlí stejnou nenávist vůči prezidentovi a vládě, jako Miroslava Němcová. Kdyby kandidovala na Vysočině, neprojde. Její tvář je tam tak "profláknutá", že zhasínají televize, když se objeví na obrazovce. Proto ji nasadili v Praze. Ještě se budeme divit, jaké jsou plány jejího "fialového" šéfa. Zruší se přímá volba prezidenta a Mirka půjde na Hrad. Dílo bude dokonáno a ODS dokončí to, co jejich vlády po roce 89 ještě nestihly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Některé věci ODS dělala kvůli koaličním partnerům.
   Některé věci ODS dělala kvůli politikaření.
   Některé věci ODS dělala kvůli spřáteleným kmotrům.
   Některé věci ODS dělala kvůli prachům do stranické pokladny.
   Některé věci ODS dělala kvůli ideologickým nesmyslům.
   Některé věci ODS dělala protože podlehla diktátu Bruselu.
   Některé věci ODS dělala protože rozhodovali diletanti v jejích řadách.
   Některé věci ODS dělala protože si myslela, že může všechno a voliči jsou blbci.

   Smazat
  2. Ja ji to nehodil a ve svem okoli nevim o nikom kdo ji volil.Neni prazak jako prazak.

   Smazat
  3. Kdy už pochopíte, že pražáci nic nevolili.. Praha 1 má 24000 obyvatel včetně kojenců... a z toho jeden kandidát dostane 15000 hlasů??

   Smazat
 3. Zvolení paní Němcové , ukazuje k čemu je senát. Ona je k ničemu /přezdívky Babananicovatá, Babanadbytečná, a další vůlgární/ tomu jen nasvědčují. Tedy pokud senát potřebuje Němcovou, není potřeba senátu . Zapadne mezi Fišera, Vystrčila atd.

  OdpovědětSmazat
 4. Myrka, nyní po svém zvolení začala kopat kolem sebe, jako to koště....jak ji někde vidím v bedně, tak přichází červené tlačítko, protože poslouchat ty její výplody, to může jen její přívrženec. V její domovině by ji nikdo nevolil, tak to udělala přes Pepíky na Praze 1 a bohužel to vyšlo! Má trafiku až do penálu!

  OdpovědětSmazat
 5. Skoropremiérkou bych se už vůbec neobíral.

  OdpovědětSmazat
 6. Běda národu, který uzná za vhodné představitele lidi typu této "dámy" i když jenom do orgánu, který vetšina národa považuje za zbytečný, viz. účast ve volbách. Na druhé straně, odpovězte si na otázku, čím by se jinak živila? Prodávat knížky vyžaduje jisté schopnosti ...???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čím by se živila ? Kradla by rohlíky

   Smazat
  2. 16:21 Třeba by opět kradla benzín.

   Smazat
 7. Asi požádám o vypsání nových voleb, nebudu presidentovi dávat žádný termín.
  Co si z toho bude president Zeman dělat,? Nic.
  Co na to Bělorusko?

  OdpovědětSmazat
 8. Já se tady po delší době nasmál jen nad tím titulkem článku - díky za to! Mám na Vysočině sestru. Článek jsem jí přeposlal a poťouchle ji vyzval, aby se pokusila v diskusi napravit reputaci Vysočiny. Jsem zvědav, zda se odváží :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Vyčítat Němcová její vlastní tupost je zbytečné. Každý jen trochu normální člověk dávno ví kam ji zařadit, ale že se najde tolik voličů, to je na pováženou. Nemám nejmenší pochyby o tom, že kdyby v Praze kandidoval hňup z Řeporyjí, tak místo jisté, bohužel.

  OdpovědětSmazat
 10. Doporučuji v případě smradlavé a hloupé Myruny cestu zkoumání zkrátit, a to tak, že jejím případem se začne zabývat některý ze schopných psychiatrů, který by zodpovědně rozhodl, jestli tento hloupý sud tupé zášti a nenávisti je třeba hospitalizovat a izolovat v některé z psychiatrických léčeben, nebo jestli postačí nějaká léková terapie s pravidelnými kontrolami v ambulanci. Smutné je, že tyhle ubohé kreatury musíme desítky let královsky platit ze svých daní.

  OdpovědětSmazat
 11. Přesné přirovnání k bedně nenávisti. Uvažoval jsem také o tom přirovnání a napadaly mě pytel, putna, žok, kýbl, senkrovna, jímka na močůvku plná nenávisti. Žádný argument, na to ona nemá, jen nenávist, zloba, zděšení, štvaní lidí proti vládě. To je naše paní Mirfuša Němcová.

  OdpovědětSmazat
 12. Bohužel si musíme zvyknout na to co se volí v Praze. Tam mají liberálové základnu takže vždy tam vyhraje nějaký vejlupek ctnosti.

  OdpovědětSmazat
 13. Četl jsem, že Praha 1 má 30 tis. obyvatel. Na volby do senátu se registrovalo 85 tis. Němcová prý dostala 15 tisíc. Zajímavá čísla. A to prý baťko při volbách fixloval, měl by se o transparentnosti voleb poučit v Praze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevěřím, že by v Praze bylo tolik obdivovatelů nenávistné knihovnice.

   Smazat
  2. Praha byla odedávna místo, kam se vždycky a za každého režimu slétávali šmejdi nejen z celých Čech,"jak mouchy na hovno" a to jí i zůstalo. A po tom převratu a likvidace průmyslu a jeho náhrada za kancly se to ještě prohloubilo. Chudáci rodilí Pražáci...časem se z Pražáků stali "prasáci"...

   Smazat
 14. Kdo si bude chtít najít čas, může si zde poslechnout mé dvouhodinové vystoupení, v němž se mj. dotýkám Vystrčilovy cesty na Tchaj-wanu, zbytečnosti a škodlivosti Senátu (M. Němcová tam rovněž má své místo), ale i turecké agrese a řadě dalších témat: https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-10-03-basne-marka-rezanky-exkluzivni-pasmo-ve-studiu-slovan/.

  OdpovědětSmazat
 15. Nic není náhoda.

  OdpovědětSmazat
 16. V breznu prisel nekdo s matematickym model, v srpnu nikdo. Byl to ten samy clovek, ale prisel v nejakem case. Ti, kteri meli prijit neprisli ... Takhle se vyjadruje Babis, premier CZ. To me pripomnelo text jedne pisne: On porad cekal, ze nekdo neco prijde a neprislo vubec nic.

  OdpovědětSmazat
 17. Knihkupkyně a zlodějka rohlíků z Vysočiny získala potřebné hlasy ke zvolení do senátu v příslušném pražském volebním obvodu. Stala se tedy vizitkou právě a jen těchto občanů, kteří mají volební právo a takto jej využili. Může je hřát u srdce, že této trapné osůbce zajistili na šest let krásný důchod. Nic jiného nedosáhli...

  OdpovědětSmazat
 18. Je to tragédie , co tu poskoci západních kapitalistů předvádí ! Situace je horší než po Bílé hoře , stát je rozkradený , zadlužený , jsme jen západní kolonie , poslední ranou budou muslimové a koranovirus !

  OdpovědětSmazat
 19. Pražáci zvolí každého, kdo si plivne po Babišovi a Zemanovi. Skutečně je to zoufalství, které předvedli pražáci v senátních volbách. A nevadí jim ani to, že senátoři zastupují 8 % všech voličů ČR, nevadí jim, že 92 % je jiného názoru. Ale čím chce přispět tato knihkupkyně k zlepšení demokracie v ČR, snad tím, že bude nedemokraticky vysílat výzvy k svržení této vlády, jejíž mandát přesahuje několikanásobně mandát její líhně a ani její mandát a názor na ní v očích 92% voličů. Kde se v tomto stvoření bere tolik nenávisti? Ano chtěla být premierem, či dokonce prezidentem. Je to od pohledu nesympatický tvor, který si nezaslouží ani pozornosti. Kdysi jsme říkali Praze "matičko" dnes si zaslouží název "zrádná macecha"!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Její bastard jezdil za veřejné peníze, to bych jí omlátil o palici v přímém přenosu! Zlatí komunisti, ti by ji stíhali za rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví a to byly pálky! Bezcharakterní ludra!

  OdpovědětSmazat
 21. „Příliš nerozumím politikům, kteří se v takové situaci na Babišovo místo tlačí. Vládě může dnes závidět a toužit ji nahradit opravdu jenom blázen,“ konstatuje známý sociolog profesor Jan Keller s tím, že příjemné podmínky pro vládnutí u nás přece už byly.

  Jde jen a jen o koryto.

  OdpovědětSmazat
 22. Paní Zlolajnou nezvolili Pražané, ale pražáci odkudsi, kteří si mohou dovolit trvalý pobyt v PRAZE 1... ODKUD BYLI JIŽ DÁVNO PRAŽANÉ (t.j. NEnáplavy) VYTĚSNĚNI.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně to někdo napsal! Pražáci by tohle nikdy nevolili...

   Smazat
  2. 11:18 Díky,
   okolí nerozlišuje Pražáky křtěné Vltavou a naplaveniny. Smutné je že jedni vymírají a počet naplavenin roste, proto prosím neházejte nás do jednoho pytle.
   Zdraví všem přeje starousedlík.

   Smazat
  3. 11:18
   A nešlo by ji vykázat do domovské obce?

   Smazat
 23. Co furt máte, kvalifikace rohlíky je jistá. A s jídlem roste chuť. Pamatujete plné síťovky balíčkáře a potom batoháře? Taky ze stejného hnízda a asi mohli dělat trio z grupy rozezlených co si to lidé dovolují. Kdyby nebyli narcisové.

  OdpovědětSmazat
 24. Představitelka politické spodiny.

  MYRKA PRYMYTYVKA STOJEDNIČKA PREMIÉRKA PREZYDENTKA

  Kdo je ta stvůra z ODS zločinecké tlupy s tak dlouhým vlastně až šlechtickým jménem ?

  MYRKA udělala ze strašení z komunizmu (za kterého vegetovala na ČSÚ ) přímo vzletnou kariéru....

  Absolvovala Střední zemědělskou školičku a hned po ní(!),bez jakékoliv praxe v drůbežárně, dostala zaměstnání a to již v roce 1972 na bolševickém ústředním orgánu - Českém statistickém úřadě tedy tam,kde bolševici kádrovali každého zaměstnance,i uklízečky !Jak se tam dostala v době normalizace a jak je možné,že zde pracovala až do roku 1992 !!!!
  Buď byla MYRKA bolševický kádr nebo rozhoďnožka,připadně oboje !
  Potom přišla doba po Hadráku STB a ona začala "podnikat" a to jakožto OSVČ měla krámeček s knihami a protože chcípala hlady ,tak to zabalila a dala se na politiku !
  A hle, její ,od jiných blbů odkoukané a nejen jí dokola omílané antikomunistické fráze ji dostaly prostřednictvím zločinecké ODS až na předsedkyni Sněmovny !Funkci bílé kobyly plní pro zločinecké podsvětí a ODS do dnešní doby !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že se nikdo nezabýval její kariérou v ODS. Dříve to snad byla kočka, ale blbá. Její inteligence neoslňovala. Na další vzdělání po maturitě neměla. Její projevy v parlamentu nenaznačovaly, že by byla sečtělá. Jevila se jako hloupá slepice. Tak to vypadá, že chlapi v ODS potřebovali veselou společnici, tak ji brali na výjezdní zasedání. Co tam nocemi dělala, to se tají.

   Smazat
  2. Přes roznožku jde všechno.

   Smazat
 25. Má li cenu se vůbec trápit s touto prostoduchou kramářkou? Vždyť si ji ze svého středu vybralo obdobně smýšlející stádo několika tisícovek praháků, kterými stejně většina národa opovrhuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:44
   Vy nebudete znát význam slova prostoduchý, ale nepovím, zamyslete se nad sebou, pokud to zvládnete.

   Smazat
 26. Nazor k jednani premiera, vlady a prezidenta okomentoval na seznamzpravy soudce Josef Baxa. Co vece dodat, vladnou nam diletanti i podle pana Sulivara-krizoveho experta. Nemcova byla zvolena do senatu demokratickou cestou a nema "gule" ovlivnit podstatnou cast populace. Sve nazory na Babise i Zemana prezentovala jiz pred zvolenim a bohuzel ma pravdu. Nebo vsem obcanum prijde v poradku jak se vyjadruji? Politika je sluzba k obcanum a ne o pohrdani nimi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:11 Nepochybně jste něco požil.

   Smazat
  2. 12:11 Zřejmě věříte tomu, že paní Němcová občany nepohrdá. Celý polistopadový vývoj nasvědčuje tomu, že si zdejší politici svého lidu nekonečně váží a paní Němcová se nebude výjimkou.

   Smazat
  3. Ono je jedno zda Němcová, Baxa,vystčil,filalka,bartoš,kalousek,pekarová a nebo další něco říkají a pan 12:11 vlastně také příprchlí něco říkají. Soudy jsou u nás bordel, vlády od r.1989 stojí také za ho..no. Takže jen někteří idioti si neustále stěžují na socialismus, ale pletou si skutečný socialismus s tím, který propagují pohadrákové vlády.
   Václav

   Smazat
 27. Paní Němcová je učebnicový případ toho, jak se dokáže zloba, zášť a nenávist zmocnit celého člověka. Myslím, že se ocitla ve fázi, kdy je těmito emocemi skrz naskrz tak prolezlá, že už s tím nic nenadělá.Škoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč škoda?

   Smazat
  2. Její nepočetní voliči to dotvrzují. Všechny dosavadní volby i vlády budou po vítězství BOUŘE anulovány.

   Smazat
  3. 12:40
   Co vám osobně udělala paní Němcová,kde jste sebral slova jako,zloba, nenàvist, zášť.Vymyslel sám??

   Smazat
  4. 17:32, nejsem 12:40, ale proč vymýšlet?? Z té paní to čiší na sto honů. To je věc obyčejného vyciťování, podpořená i jejím ústním projevem (včetně mimiky). Takže třeba mě osobně paní Němcová ani kupříkladu pan Zeman nic neudělali. A přece k nim zaujímám nějaký postoj, nějak na mě působí. A věřte mi, že oba diametrálně odlišně. A to jsem opravdu nemusel vymýšlet ...

   Smazat
 28. Na tu paní nemám pojmenování, takže neuvádím ani její jméno, je to zkrátka zjev !!

  OdpovědětSmazat
 29. Kdyby si ta příšera všechny tyto a další příspěvky a názory na svoji osobu na internetu přečetla, jistě by si sbalila fidlátka a utekla z politiky pryč, protože takovou nenávist lidí ke své osobě by skousl málokterý politik. Bude mít o svoji osobu větší strach? Bude mít více členů ochranky? Bude se za sebe opravdu stydět a vyčítat si, proč do té politiky pořád leze, proč leze mocí mermo do senátní trafiky, když je nad slunce jasnější, že jí jde jen o koryto? Přece už je dávno v důchodu, který je finančně rozhodně někde jinde, než mají jiné osamělé důchodkyně - proč musí mocí mermo pořád hamtat peníze? Vydrží ve své pozici až do konce současného divadelního režimu, (který už je hodně blízko?) Odpověď jediná - nečte! Nečte diskuze, nečte články, nečte internet, nic ji nezajímá, a mínění lidí o její osobě už vůbec ne. Jako ti ostatní. Kdyby četli, co o nich lidé veřejně píší, určitě už by emigrovali z ČR.

  OdpovědětSmazat
 30. Program anntibabiš + antizeman je kvalifikací pro senátorské křeslo? A není to trochu málo, Antone Pavloviči?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nu ano 13:49, přidám + antiVýchod

   Smazat
 31. Ale no tak. To, že si babča navlékne hnědý kabátec z ní ještě nedělá sympatizanta knihkupce z Karlsbadu. Je pravda trochu hysterická a ve své nenávisti stereotypní, ale na nic nehraje. Jiní se tváří jako inteligenti, ona tento problém nemá.Je tvrdá k sobě i k okolí,když promluví ušní bubínek zabolí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:03 trefil jste asi hřebík na hlavičku. Paní Geislerová se o Němcové vyjádřila jako o autentické osobnosti. Hned jsem se sebe ptal - a v čem jako? A teď už vím. Dokáže náležitě podráždit ušní bubínky :-)

   Smazat
 32. knihkupkyně? Tsss. To Horáček má v soukromém vlastnictví tisíce knih, a k prezidentování mu to stejně nepomohlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ta několikatýdenní zábavná hra na prezidenta ho stála 50 milionů. Co na to asi říká jeho žena?

   Smazat
 33. 12:11
  jestli někdo pohrdá názorem většiny občanů, tak je naše demo -opozice podporovaná meinstramem. Když prohráli prezidentskou volbu, tak rozjeli dehonestační kampaň proti prezidentu Zemanovi. Když zvítězil ve sněmovních volbách Babiš, tak proti němu používají všechny podpásovky a nebylo jim hamba zneužít i nemocného syna. Zemana i Babiše v současnosti pokládám za tzv. menší zlo. Ale respektuji výsledky voleb.

  OdpovědětSmazat
 34. Kdybych natáčel film z prostředí koncentráku v Ravensbrücku, tak by ji sedla nacistická uniforma jak ulitá a hrála by hlavní dozorkyni. To je tip pro pitomce hřebejka, kdyby točil nějakou ideologickou sračku.

  OdpovědětSmazat
 35. Politička a ODS. Kdo koho ovlivňuje víc? Jsou to zajistě spojíté nádoby . M.N. i ODS dovedně zneužívá situace,kdy je v politice málo žen. OVSEM nejen to, ale umanutost,tvrdohlavost,demagogie ,obrovské finance pro vlastni kampaň i finance pro media a vůle "zvítězit za každou cenu" slavili úspěch předem cílený k dalšímu,kolikatemu už,útoku na prezidenta a premiéra. Je to nezodpovědné, teatralni a já jen dodávám, že kdo s čím zachází, tak tím také schází.Záměr dotlacit Ň. přes senát na Hrad bude zajímavé nejen sledovat ale pro některé POLITIKY to bude výzva všech výzev nebo touha po revanši za tu 101.

  OdpovědětSmazat
 36. Proč nevolíme ty, kteří nám zaručí kodifikaci obecného referenda? S těmi 16% by zbytečný senát neudrželi!
  J.

  OdpovědětSmazat
 37. Pane Pavle, děkuji i když...
  Nemám rád vulgarismy, ale CV paní senátorky jsem si se zájmem přečetl. Je opravdu zajímavé, že na Staťáku bylo možno dělat kariéru s absolvencí zemědělské střední školy. Skutečně to nebyl obyčejný podnik, jednou jsme od nich potřebovali nějaká data a pamatuji se, že jsem se tam musel legitimovat, zapsat ke komu jdu a proč. Nakonec si to pro kontrolu bedlivý vrátný ještě telefonem ověřil. Snad chyběla jen osobní prohlídka kapes. Byl to zajímavý zážitek. Kolegové v práci se mi chechtali, že jsem se dostal do seznamu podezřelých osob, možná seznámených se státním tajemstvím. Tolik vzpomínka na totáč.

  OdpovědětSmazat
 38. Nakonec je to jedno, to co může být navrženo za předsedu senátu to je celkem prašť nebo uhoď. Jeden větší kolaborant než druhý.
  Václav
  Jediné řešení je zrušení se senátu. Odkladiště zbytných lidí.

  OdpovědětSmazat
 39. Tady tuto ODS knihovnici se podařilo umístnit do údržby v pravicovém domečku. Domeček je ale nenáviděný občany, tak má na mæle .

  OdpovědětSmazat
 40. Paní Němcová je především ukázkou jaká demokracie u nás je. Třicet let po převratu není Ústava naplněna v základním znaku demokracie a to zákonu o referendu. Bez toho se nepohnem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už i Rusové jsou dál a používají referendum. Ani takový diktátor jako je údajně Putin se referenda neboji. Přece není možné aby byla v RF větší demokracie ?

   Smazat
  2. U nás se teď policejní generál stal hejtmanem. I v zastupitesvech obcí je řada policajtů. Bejt to v Rusku, to by byl kvikot.

   Smazat
 41. K. H. Frank byl slepý na jedno oko, tahle na obě.

  OdpovědětSmazat
 42. Někoho votravuje Novičok, někoho Němcová, v jejím případě vám ovšem nikdo nepomůže.

  OdpovědětSmazat
 43. Očekávám, kdy se ozve " Zapalte ohně na horách !".

  OdpovědětSmazat
 44. Takze,nakonec se povedlo prazakum zajistit Nemcove trafiku , uz nemusi krast rohliky ! Jestli senatu chybela Nencova , pak neni potreba senatu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kleptomani nikdy nepřestanou. Je to choroba.

   Smazat
 45. Koncentrace blbců v mucholapce zvané Senát se blíží 100%. A proto je potřeba počkat až ze senátu vypadne Doubrava a pak zatlouct dveře a zapálit jej..., neb "skvrny se nejlépe zbavíte vystřižením postiženého místa...", jak praví staré přísloví...

  OdpovědětSmazat
 46. Prosím diskutující aby ve spojení s fialovou slepicí nepoužívali čestný přídomek "paní"

  OdpovědětSmazat
 47. Senát funguje vesele i nadále, a to i přes odpor většiny občanů. Stačí 15% a těm, co Senát odmítají, neumožnit spoluúčast na vládě formou veřejného referenda. Demokracie zde totiž není žádoucí a i současní poslanci se budou muset po případných, neúspěšných volbách v budoucnu, někde zašít.
  Němcová slaví, i když velmi dobře ví, že 15% není žádná hitparáda. Je ale jednou z těch, co má plné právo nenávidět za druhé. A to jí dělá evidentně pravé potěšení.
  Právo nenávidět až za hrob je motorem těchto lidí, navíc jménem cizích lidí, protože sama totiž vyjadřuje pouze empatie k něčemu, co sama nikdy nezažila. Takový odbojář, partizán v roce 1945, který byl slavný za to, že o skutečných partizánech věděl, ale hrdinsky je neudal.
  Senát dnes mnoho lidí považuje za jakési materiální i mocenské zabezpečovací zařízení momentálně neúspěšných politiků, čemuž odpovídá i jeho složení. Po desetiletí jde o miliardy ze státní kasy instituci, která vede politiku jménem nás všech, politiku protivládní a proti prezidentskou. Ano, demokracie toto dnes umožňuje, ale ona demokracie už rozohodně není zákonem dané nařízení občanům, že to musí zaplatit ze svého. Ostatně aby nějaká státní instituce vedla válku proti vládě a brala si na to peníze ze státní kasy...

  OdpovědětSmazat
 48. Národ si nic jiného nezaslouží když si zvolí takovou zapšklou babunadbytečnou.

  OdpovědětSmazat
 49. Národ si nic jiného nezaslouží když si zvolí takovou čarodějnice babunadbytečnou.Jednou jsem slyšel Prahu vyčlenit s republiky a bude dobře.Dá se o tom uvažovat?

  OdpovědětSmazat
 50. V diskusi zaznívají vesměs záporné názory na babku z Vysočiny, a ona nic, jí je to jedno co si lidé o ní myslí. Důležité je to co si myslí o sobě sama. Viděl někdo, aby se v dnešní krizové pandemické době ze Senátu zajímal o to jak pomoci vlasti. Všichni lékaři, kteří v senátu sedí už měli pracovat v nemocnicích. Oni si právě dnes budou sedat slavnostně do lavic darebného senátu. A ještě se poperou o židli předsedu nepotřebného senátu, aby nestačila ostuda, kterou se odkopal "machr" tajwanský Vystril . Senát navždy zrušit a ti, kteří tam parazitují aby vrátili peníze, které jim stát vyplatil za nic nedělání.

  OdpovědětSmazat
 51. Mne trápí jiná otázka, o zbytečnosti senátu mám jasno. Bolí mne nominální výsledek v konfrontaci se vzniklou novou realitou. ANO vyhrálo, ale díky techtlím a mechtlím nezískalo žádný vliv. Nebyla to náhoda, poťouchlé přeskupování sil uprostřed pravice v právě zvoleném Senátu, to opět dokazuje. Vyhráli Starostové , ale TOPka sama bez šancí se na několika místech přilepila k volitelným stranám a tak se protáhla do Senátu. Nakonec uďělala Starostům starosti, odpoutala se od svých mucholapek, spojila se s ODS, vytvořila nejsilnější klub a opět prosadí Vystrčila do čela senátu. Vidím v tom faul na demokracii v přímém přenosu. TOPKa udělala na nás občany, voliče dlouhý nos.
  To mi vadí nejvíc.

  OdpovědětSmazat
 52. "Ceterum autem censeo Senatum esse delebitur."

  OdpovědětSmazat
 53. Ubozí mazalové, vás 74 ubožáku pomlouvá pani Němcovou, ale u voleb ji volilo více jak 15 000 voůliču.
  Pokud by paní Němcová tohle četla, tak musí mít velkou srandu z 74 mazalu, vy nikdy nic nezměníte, jen tady onanujete ve své zoufalé nenávisti. Moc se těším, až pani Němcová bude naší prezidentkou, potom nekolik z vás jistě trefí šlak, to bude mooooooc dobře.Jinak ty rohlíky je lež, no, hlupák tomu uvěří co!
  Cenzore ???.......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,26
   Nooooo,to je ranec,to je z desetimiliónů skutečně signifikantní HOVNOta!!!!.-))))

   Smazat
  2. 14:26
   Jako rytíř, máte chvályhodný přístup, leč nejde o slabé pohlaví.

   Smazat
  3. 14:34
   Proč děláš že sebe hlupáka ?? Copak volí 10 milionů???

   Smazat
  4. 21,13
   Do Serenátu volí voli voly...a občas i některé,ketré jsou zlodějky z povolání!!!!!

   Smazat
  5. 14:26
   To si tak jistý tím, že se vám podaří cinknout presidentské volby. Už to máte jistě nacvičené z voleb komunálních, voleb do konírny a parlamentu.
   Kdyby vám šla práce pro republiku tak jako švindolování a falšování historie tak bych vás možná uznával. Takto jste jenom podvodníci a šmíra.
   Václav

   Smazat
 54. 15.10. Zadny fasismus. Svrhnout vladu chtela i Milada Horakova, a tu hajime zuby nechtm, vice nez 130.000 zabitych lidi behem nemecke okupace (fakt, to bylo, v letech 39-45, o tom se absolutne nemluvi, ale BYLO, VERTE MI). Takze svrhavat vsechny vlady, pokud jsou PRAVICOVE!!!!!!!!!!! A jine tady od r. 1990 neyly. Jeste dnes, i kdyz uz je aspon 30 let zpozdeni.

  OdpovědětSmazat
 55. Pamatujete na plakaty, ktere doporucovaly jeji neominaci na prezidentku?
  Jakou mela kvalifikaci? Knihovnice z Vysociny, hysterka a zlodejka rohliku, nenavistna bedna, havloidni privrzenec, vitacka smazek a predevsim clenka zlodejske a korupcni ODS.
  To v Cechistanu staci.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.