Reklama

středa 28. října 2020

Jaroslav Štefec: Pavučina lží, kterou tká český mainstream, se začíná trhat

Jaroslav Štefec a -rp-
28. 10. 2020   FB

Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb, píše Jaroslav Štefec v komentáři na faceooku.


(Na snímku Jaroslav Štefec)

Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“.

Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize o tom, kdo všechno byl v té době v inkriminovaném objektu na schůzce. Ani okamžitý rozjezd „celonárodní kampaně“ proti jednomu z mála lidí, který si s průšvihem zvaným Covid-19 viditelně dokáže poradit a ví, co je potřeba dělat, a neprodlené „podělání se“ jeho šéfa, který viditelně aniž by si nechal ověřit fakta, začal jako jeden z prvních volat po Prymulově hlavě neposkytují příliš důvěryhodnosti scénáři, který je nám, „prostému lidu“ předkládán k uvěření.

Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni. Ve své slepé naivitě až fanaticky věří, že „jejich“ pravda zvítězí i nad realitou života. A jsou za to ochotni i umřít. Což se určitě mnoha z nich povede.

Jaroslav Bašta: Bulvár jako strážce morálky

Fascinuje mě, jak rychle dokázali „otočit“. Zatímco ještě před pár dny odmítali uvěřit byť jedinému slovu oficiálních médií, tentokrát pod jeho taktovkou tančí přímo flamengo servility a nadšení z „veřejnoprávních“ informací. V boji proti špiclování a omezování osobní svobody byli ochotni přinést i ty nejvyšší oběti (pokud možno těch druhých), teď jsou ochotni překročení snad všech mezí špiclování a porušení soukromí i osobní svobody přímo freneticky tleskat. Z největších bojovníků proti udavačství jsou najednou poslušné ovce, oslavující vyřváváním to nejhorší bonzáctví. Nevynechali jedinou příležitost poplivat Babiše, a najednou halasně oslavují to, že se, mírně řečeno, podělal v té pro náš stát nejhorší chvíli. A co je nejhorší – jasně dávají najevo, že to, co vytýkají Prymulovi, oni sami stejně dodržovat nehodlají.

Vzato kolem a kolem, něco je špatně. Jediný, kdo ztratí odvoláním Romana Prymuly z pozice ministra zdravotnictví, bude český stát a my, jeho občané. Že tady něco skutečně smrdí se jasně ukázalo, když Moravec ve svém pořadu na České televizi uvedl, že na středeční noční schůzce, které se účastnil jak druhý muž ANO Faltýnek, tak ministr zdravotnictví Prymula, byl přítomen i náměstek VZP David Šmehlík, který to jednoznačně popřel. Měl tam být, nebyl. Jen to panu Moravcovi zapomněli sdělit. Ti, kteří celý podraz připravili.

Pavučina lží, kterou tká český mainstream pod „něčí“ taktovkou, se začíná trhat. Podobně jako byla britská (veřejnoprávní) BBC usvědčena, že odvysílala reportáž o pádu budovy WTC 7 dne 11. 9. 2001 o 24 minut dříve, než ke kolapsu skutečně došlo, usvědčil svým „trapným omylem“ Moravec ČT z podílu na nechutné kampani proti vládě, proti ministrovi zdravotnictví a tím i proti obyvatelům ČR. Ti, kteří celou kampaň připravili a „odpálili“, počítali, že účast šéfa VZP jim umožní vytvářet další konspirační konstrukce, najednou ztratili značnou část půdy pod nohama.

Pokud by byl Babiš co k čemu, využil by získaný čas a nechal celou „akci“ urychleně prověřit informačními službami a Policií ČR. I když – policii i BIS ovládá jeho „koaliční partner“, Vojenské zpravodajství i přes „jeho“ Metnara v čele resortu šéfuje bývalý šéf amerických Pinkertonů ... Moc trumfů v rukách nemá. Navíc bych si byl ochoten vsadit i dost velkou částku na to, že se lidé z těchto služeb na celé kampani podíleli. Ten rukopis poznám na sto honů. Sám jsem si jejich „pozorností“ užil víc než dost, končí komentář Jaroslav Štefec.89 komentářů :

 1. To, že ta "chyba Prymuly" bude voda na mlýn všech těch Hefronů , bylo jasné. Že jde tady hlavně o Babiše, je jasné taky. Stejně si ale myslím, že odvolán být neměl. Asi by bylo zajímavé znát, kam až by to chtěli hnát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poté co na Slovensku byl odstartován běh k APARTHEIDU tj dvotřidni společnost(viz jejich usneseni vlády 693/2020)je jasné co je cilem

   Tak jako v JAR se odděli ti,kteři si nedaji strčit špejli do nosu a neziskaji tak falešné potvrzeni,(kdy test je jen referenčni) nemůže totiž NIKDY určit zda jste C19 pozitivni nebo ne,tak těm bude zakázano všechno.
   Nesmi jit nakupovat,jezdit MHD,zaměstnavatel je nesmi zaměstnat,nesmi na úřady ATD.Na to čekat je sebevražda!

   Tak si jen klidně volte dále prázdné lebky a zkřižené hnáty!
   Naivni voliči v ČR chtěji "pod proudem"dostávat kopance tak dlouho až umřou,což se mnohým i povede!

   HVzV

   Vymazat
  2. Prymula musel jít, protože byl proti "pozvání" amerických vojáků - lékařů do České republiky.

   Vymazat
  3. Na vybrané politiky jsou pořádány lovy beze zbraní.
   Jedním z účastníků lovů je sám premiér Babiš, brzy se dočká odplaty.

   Vymazat
  4. Hysterií kolem nárůstů nakažených víří masmédia. Nejdřív dávala prostor opozici a všechna opatření zpochybňovala, teď zase dramatickým hlasem vytrubuje, že nákaza roste. Musíme dokonce povolat americké lékaře, jsme před kolapsem. Proč americé lékaře, u nich doma je již vše pod kontrolou a Covid zmizel? Máme sousedy a nabízela pomoc bavorská vláda. Proč se žáda pomoc přes půl světa?
   Aby tady nakonec nezůstali dvacet let, jako ochránci před něčím, co sami urči.

   Vymazat
  5. Prymula byl cernym konem Zemana a podle indicii mrl nahradit neschopneho Babise. To byl boj mezi dvemi agenty esb-Prymula vs Babis. Banid se udrzel diky Faltynkovi a misto reditele vzp zustalo nezmeneno. Prymula chtel noveho reditele vzp a pres nej tlacit na vakcinu a testy. Jsk vime, vskcina nebude a testy maji toleranci 30 az 40 procent, coz znamena, ze presnodt testu je 60-70 procent. To ovsem Prymulovi nevadi, proze svuj balik penez stale hrabe kde se da. Prymula rovnez chystal pomstu na Nemecka, ktery ho jako reditele vyhodil za zproneveru z Hradce K. Tak uz zbyva Babis a Zeman. Snad po jejich zmizeni nastane klid a rad mezi obcany.

   Vymazat
  6. Pane Štefec,pavučina lži se nikdy neprotrhne samospádem.
   Bez většiny ve Sněmovně mohou občané voliči psát dopálené komenty donekonečna!
   Dovoluji si vám navrhnout,aby jste se objevil tady mezi námi.
   Řada občanů chce nejen začit pracovat na to ve ve svém zajmu,ale i pomoci SPD pokud opravdu bude mit zájem a chtit.
   Lze probrat SPD Program,který dosahuje sice pěkných 6%,ale to je pro prosazeni na př.změny režimu viz bod 10 programu SPD málo.
   Sám musite vidět,že řešeni změnit současný režim na aprtheid(jak se pokouši vládce na SLOVENSKU) by byl výsměch voličům,kterým je vždy volbami ukradené moc.
   Snad se má probirat i "slabý"program SPD a sami voliči už uvažuji pokud o jeho posileni nebude zajem,vytvořit vlastni navrhy!
   Jeden z prvnich navrhuje

   JAK OBEJIT 31 LET TRVAJICI EMBARGO NA ZAKON O REFERENDU

   a učinit ho nepotřebným!
   Pokud vzkaz vyjde a dostihne vás,rada vás tu za sebe uvitám a nejen vás,ale i ostatni a dalši lidové komentátory a to nejen ve svůj prospěch,ale i vlastni prospěch SPD!

   ANNA

   Vymazat
  7. 9,25 - to byl největší problém exministra Prymuly, není správně americký. Doktoři z SS zřejmě jeli opisovat nebo nařizovat, co a jak, kde seš co koupí. Hlavně musíme kupovat Remdesivir, který je na ....

   Vymazat
 2. Je to jasné. Chtějí z nás udělat Přííííklad. Jako z Garryho snu. (No, možná se ten Garry nejmenuje Garry,, ale třeba George, nebo Bill...).

  EU je jako tábor Čipeva a ČR je jako ta správná, ale zlobivá holka Wednesday... Teď sedíme zavření v chatě a měli bychom se dívat na Disneyho filmy :) (Což je nám naplánovaná "zářivá" budoucnost.) Ale místo toho si raději pusťe Adamsovu rodinu č. 2, když máme to domácí vězení. Holt zlobivý národ. Ale nebojte, dopadne to nakonec dobře. Tedy jak pro koho... jsme totiž smějící se bestie.

  A kdybyste se náhodou chtěli někdo pohoršovat, že zlehčuji tragickou situaci, tak teda Sorry jako.

  Covid - podle mne - se šíří hlavně v práci, velkých provozech, hypermarketech, firmách s open-space, a šíří ho zaměstnanci, kteří si nemohou dovolit zůstat doma, protože žijí z ruky do huby a bojí se o práci. Takže tají svoje příznaky a přecházejí Covid, jako léta před tím přecházeli jakoukoli "virózu" nebo chřipku. Jenže Covid je sice viróza, ale bohužel to není chřipečka.

  Takže nám, obyčejným lidem, právě dorazily splátky za náš vycinkaný listopad...

  A naší slavné "elitě" to stále nedochází, jelikož se až moc podobá té baculaté hraběnce z jednoho vtipu, která řekla hladovému člověku, co už několik dní nejed: "Tu vůli vám závidím."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo - asi lékař - by měl prozkoumat, jestli náhodou těžký průběh Covidu nekoreluje s tím, že se jej pacienti pokoušeli přechodit.

   Protože, přiznejme si, málo kdo přechází těžké nachlazení nebo chřipku jen tak, z plezíru a furiantství. Ale obvykle proto, že z vážných důvodů jinak nemůže. Z nějakého důvodu si nemůže dovolit zalézt do peřin a nemoc vyležet. A ten důvod je obvykle ekonomický.

   Pak by z toho vyšel obraz velmi nelichotivý pro naši společnost a systém. Ne tedy neukázněný národ, chlastající a ožírající se po deváté večer, ale naopak lidé bez jakékoli hmotné rezervy, kteří doslova dřou ústy o zem a riskují své zdraví, jen aby žili.

   Nevím, je-li to pravda, ale mám z toho takové nepříjemné šimrání v zádech, že tohle je ta pravá příčina nárůstu epidemie. Někdo by to měl zjistit, novináři o tom psát a odbory by neměly jen tak mlčet.

   Možná jsou částečně pravdivé i oba obrazy - jedni se scházejí v drahých restauracích (že, pane Faltýnku a pane Prymulo...), takže je ani nenapadne, že někdo by mohl mít úplně jiné starosti a doslova "padat na hubu" a ne koukat, v které hospodě by se po práci ožral.

   Vymazat
  2. Ne že bych potřeboval po 21 hodině vycházet, i když má práce je taková, že bych klidně mohl.

   Vždycky jsem dodržoval všechna vyhlášená opatření, nosil respirátor v MHD i během nákupů přes celé léto. Hádal se s anti-rouškaři a byl za "ovci".

   Ale vyhlášení zákazu vycházení a zkrácení prodejní doby je plivnutí do tváře všem zodpovědným lidem, kteří se chtějí chránit a dělali by to i bez chaotických vládních příkazů. Navíc to zvýší koncentraci lidí v povolené době a zintenzivní komunitní přenos.

   Z mé strany tedy už nulová podpora pro vládu i nekompetentního pana plukovníka, který neustále mění svá prohlášení a klame veřejnost.

   Dobře si pamatuji jeho výrok z první vlny, že 400 nakažených denně znamená, že jsme v háji. Pak jsme se, podle něj, měli promořovat - to by teď měl být spokojen, ne? A děti by měly nastoupit do škol. Aby se infikovaly a staly se bezpříznakovými nositeli? Ti pánové prostě nic nevědí, vědce neposlouchají, odborné články nečtou. Jediné, čím se řídí, je jejich PR a průzkumy veřejného mínění. Ale to je teď už posílá do háje, včetně jejich dřívějších příznivců.

   Vymazat
  3. Covid 23.03 -je od začátku politická pandemie a občané jsou masově zneužíváni pro politické hrátky - i vláda naší země tomu podléhá, nelze jinak. Ani jedna naše vláda se nikdy nedokázala vzepřít nadnárodním pokynům, kterým beze zbytku vždycky podléhá. Hitler byl kdysi najat (USA) aby pro ně podmanil tu část technicky vyspělého světa, na které měly zájem, hrubou silou, bez ohledu na počet mrtvých. Tehdy se to nepovedlo. Tak začaly vymýšlet biologické zbraně -a teď se jim to povedlo. Jedna třetina technicky vyspělého světa (na které mají zájem) tomu beze zbytku podléhá, o dalších dvou třetinách světa se media nezmiňují nikdy a nikde - o těch zemích nevíme, jak jsou teď na tom. Ale ty zájmové země (včetně naší) už jsou podmaněny a ovlivňovány - stačí k tomu pouhá hrozba smrtí - i když smrt nemusí být realizována, zotročení se povedlo.

   Vymazat
  4. Ve Škodovce teprve teď přišli na to, že by měli nosit roušky:

   https://www.novinky.cz/auto/clanek/skoda-auto-opet-zprisnuje-hygienicka-opatreni-proti-koronaviru-40340646

   Mrkněte i na diskuzi. A to je Škodovka zřejmě mezi těmi "lepšími". Také bych rád věděl, jak to vypadá s hygienou v Agrofertu.

   Vymazat
  5. Před drahným časem jsem psal, že příští válka bude biologická a vojáky v první linii budou drony. Také jsem psal, že bankéři mají kvanta oběživa, které nemají kde umístit. Trump válčí jen cly a proto je potřeba jej odstavit. "Bažina" a jejich tajné služby hledají tedy možnost jak jej obejít.

   Je náhoda, že Kovid ve Wuchanu, kde mají biologické laboratoře jak Čína, tak USA? No nic, džin mohl být vypuštěn nebo unikl neopatrností. I virologové to připouští.

   Zpátky k bankéřům.Také jsem psal, že profit z pandemie budou mít oni dvojí. Přes zadlužené, povolné státy, po zisk z obnovy stability ve Světě prostřednictvím globálních hráčů ve zdravotnictví.

   Aby bylo jasno, pandemie je jasná, nebezpečná ale jako za "španělskou chřipku" nemohou Španělové, tak za ˇčínskou" nemohou Číňani. To nám ale bažina neřekne, neb na ptáky máme malé páky, to my si dáme na zobák.

   Vymazat
 3. K tomu nemá co dodat. Plně souhlasím s identifikací škodné...

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto bezvadné hodnocení situace. k 22:30 To že jde hlavně o Babiše je jesné. Ale to že Babiš se chová jako idiot už od dob chlívků - co to plácám od dob, kdy se spojil s ČSSS (HaMÁČKEM) TO JE OPRAVDU MIMO CHÁPÁNÍ!!!!
  Ještě by ten i...t mohl pozvat jako poradce SOBOTKU.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 5. Vzhledem k IQ mnoha místních domorodců, nemohl pan Babiš udělat nic jiného. Ať by nechal vyšetřit cokoliv, vše by se obrátilo proti vladě, vše by bylo zpochybněno a od rána do večera by v prostředcích "pravdy a lásky", jelo dokola pořád to samé. To tzv. vyšetřování by "chvilku" trvalo, víte co by stačila "demokratická" žumpa nakydat lží? Pan Prymula si vyměnil kancelář a je klid. Výborný článek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano - anonyme 23.36 -přesně tak. Palec nahoru. Na druhou stranu kdyby se Prymula bál nakažení ( jak je nařízeno občanům) nelezl by v noci ven, už vůbec ne do hospody, a dokonce bez nasazené roušky. Ať chcete nebo ne, kdyby nebylo tohoto, žádná podvraťácká akce by nikomu nebyla nic platná. Takže první a poslední a opravdu zásadní chyba je na něm.

   Vymazat
  2. 10,22 ... a dokonce bez nasazené roušky. Už jsem to psal včera - byl jste někdy u kostela na Vyšehradě? Tam široko daleko nikdo nebydlí, tam o půlnoci určitě nikdo nebyl. Kromě těch paparazzi. Prymula vyšel ze dveří a nasedl do auta. Tak je hloupost z té roušky dělat drama.

   Vymazat
  3. 10:22 Já patřím do rizikové skupiny a bojím se Covidu. Přesto se mi podařilo minimálně třikrát vyjít před dům a teprve po chvilce si uvědomit, že nemám na obličeji roušku. Většinou je to večer, kdy je na ulici málo lidí. Vám se to ještě nikdy nestalo?

   Vymazat
  4. 10:22 Taky předpokládám, že zlý Prymula šel nakazit neboštíky. Doporučuji všem přímý přenos z Parlamentu, je tam bouřlivý cvrkot, v zájmu nás všech občanůd. Nevím, nenî jisté prodloužení nouzového stavu. Doslova slyším, že tato vláda nahnala občany do hypermarketú. To by asi byl podraz. Jinak z tiskovky nového ministra jsem vyrozuměl, že bude sestaven nový chural všech odborníků a ti po diskuzi podají návrhy. Zní to pěkně, ale čas kvapí. Soudím, že naše budoucnost je nyní v rukou božích.

   Vymazat
 6. Právě jsem přečetl komentář na Seznamu, podle kterého se autorita státu zmizela. A může zato Prymula. Skutečně je autorita státu ve psí, jenže díky podvodům, nejčastěji funkcionářů ODS,samozřejmě většinou netrestaných a díky Babišově úletu s prosazováním ekonomiky na úkor potlačování epidemie. A to byl vlastně ještě jeden z nejlepších předsedů vlády. Nemluvě o šíleném oškubávání dlužníků ve prospěch exekutorů, nad kterým skoro všechny parlamentní strany zavírají oči. S obecným konstatováním komentáře, že obnovit státní autoritu bude trvat desetiletí je ovšem nutné souhlasit. jogín

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano anonyme 23.38 - zatímco stačí údaje statistiky o ohrožených, nijak extrémně znepokojivý, aby byl OKAMŽITĚ vyhlášen mimořádný stav atd. tak ale skutečnost, že v ČR jsou dva miliony lidí beztrestně sužovány perverzními exekucemi, vládu nepřimělo k řešení tohoto stavu ani za dvacet let. Ohroženy byly a jsou celé rodiny, senioři, i děti - přesto nikdo nekoná. Proč? Proč se jim nechce vlézt do brodu plného sraček, které vytvořili, až se to všechno zvrhlo - na to koule nemají! Museli by totiž uškodit jeden druhému - proč ani teď nevyužijí mimořádný stav a nevyhlásí okamžité zastavení všech nemravných lichvářských exekucí, kde došlo ke splacení základní jistiny? Ani mimořádný stav je k tomu, aby pomohli dvěma milionům postižených občanů nepřiměje - proč tedy na straně druhé předstírají takovou péči? Asi proto, že jsou to aktivity nařízené - nikoliv dobrovolné, protože dobrovolně vlády ČR po roce 1989 neudělaly pro občany nic, co by pomáhalo - všechno co by pomáhalo, je nazýváno "populizmem" - a současný stav není populistický?

   Vymazat
  2. 10:33 Problém "exekuce" je obrovský. Je to ale součást systému, který je nám předkládán jako ten nejlepší z možných.
   Jenže neschopnost splácet svoje dluhy není infekční choroba pane!!! Tu v obchodě, na úřadě, ve škole či zdravotním středisku chytnout nemůžete. A počet lidí v exekuci je zhruba třetinový, než uvádíte. Tím samozřejmě neobhajuji pochybené exekutorské praktiky. Ale znovu, ty jsou součástí systému který žijeme a který se nikdo neodváží věřejně zpochybňovat. A když se odváží, tak výhradně anonymně. :-)

   Vymazat
  3. Exekuce.
   Financne -ekonomicka soucast teroru.

   Vymazat
 7. Když on pan ředitel BIS si jezdí pro ocenění do ciziny a ne na Hrad. Tak za koho asi tak kope.

  OdpovědětVymazat
 8. ad 22:30
  Ano, to by bylo skutečně zajímavé, neboť plán nevyšel. Najednou je téměř ticho po pěšině, jenom blbečci dělají pietní místo na Vyšehradě a horlivci pitvají podnikání dcery prof. Prymuly. Atentátníci narazili a Prymula bude stejně pouštět žilou antirouškařům na jiném místě. A určitě se i lidsky jen tak nevzdá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dopředu přiznávám, že jsem rouškař, nejsem loajální pro radost vlády, ale proto, že to sám uznávám za rozumné. Zrovna tak dobrovolně udržují, pokud to jde, distanc od davů. Přesto s vámi souhlasím, že plošné testování, ať povinné, či ne, je pitomost. Jsou to vyhozené peníze, jednak je to okamžikový stav, dnes jste negativní, zítra můžete být pozitivní, na druhé straně si nedovedu představit co s udělat s pravděpodobně 1/3 nakažených, musí asi následovat další test, který určí část jen pro karanténu a část pro nemocnice. Nedělejme si iluzi, tolik zdravotníků nemáme. A to vůbec neřeším kvalitu testů. Náraz velké časti pracujících v karanténě by dopadnul na ekonomiku stejně jako řízený lockdown. Nemám žádné právo řadit krizovému útvaru vlády, ale snad by byl řízený lock na 14dnů vhodnější a i levnější. Nebo když testování, pak jen cíleně omezené, třeba do soc.ústavů, nebo LDN... Nejlepší by bylo, přesvědčit lidi, k dobrovolnému dodržování 3R, což pokládám za rozumné a levné. Nerozčilujte se a spolu přemýšlejme, vždyť chceme zažít vánoce aspoň trochu v pohodě.

   Vymazat
  2. Anonymní29. října 2020 10:00
   „.. že plošné testování, ať povinné, či ne, je pitomost. Jsou to vyhozené peníze,“

   Vaši přiznanou příslušnost k rouškařům nikdo neocení, pokud budete jedním dechem brojit proti ziskům farmaceutické lobby. To Vám to ještě nedošlo? P.K.

   Vymazat
 9. Mě by jenom zajimalo, jak to tajne služby narafičily, že plk. Prymula neměl roušku a že šel do restaurace po zaviračce? Kdyby totiž roušku měl a schuzku papalašu zorganizoval u sebe doma, ostrouhal by jak bulvar tak Čučkaři.

  Zajimalo by mě, proč se "alternativci" z Nove republiky tak zarputile zastavaji provařeneho politika, ktery udělal takove přešlapy a jestli by se stejně zastavali kdyby to bylo v opačnem gardu = kdyby byl ministrem zdravotnictvi třeba Cikrt z koalični vlady ODS, TOP, KDU a Piratu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vedeni a konecne vitezstvi bitvy o Coronavirus nemuze zustat v neschopnych rukach Cechu.
   Takhle,soudruzi opravdu ne.
   V dusledku vitezstvi by ceska vlada posilila cetnymi pochvalami, oslavami nekterych neuvedomelych obcanu..atd.
   To se nedopousti ani neodpousti..

   Vymazat
  2. Co je to za argument? Podobně přistupuji v bitvě ke KOroňaku ve většině kapitalistickych zemi. V zajmu globalnich bankeřu a globalnich farma firem. KOntrolni otazka: Proč Prymulu vyhodil z řizeni hradecke nemocnice tehdejši ministr zdravotnictvi? Nebylo to nahodou kvuli konfliktu zajmu?

   Vymazat
  3. 0:03- Pokud Vás to skutečně zajímá, zjistěte si stanoviska pana Cikrta, který i v televizi verbálně podpořil kroky pana Prymuly. Jde tedy asi o politický střet, nikoliv odborný.

   Vymazat
  4. 3:21 Fakt dobrý. Dík.

   Vymazat
  5. O:03 Škoda že jste se o 4 minuty neopozdil, jak by se hezky psalo 007. Buďte v klidu asi brzy dojde i na Cikrta, to pravé tóčo nastává.

   Vymazat
 10. Ještě by mě zajimalo jestli ten Prymula nevěděl co děla, že tak sednul na lep bulvaru a Čučkarum. V teto souvislosti se nabizi otazky: byl nality, nadrogovany anebo je nesvepravny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyto otázky budeme řešit, až budou ve vládě Piráti.

   Vymazat
  2. Osobo 0:14, na samotné fotografii vidíte, že občan Prymula je, v tuto hodinu, v "jednom běhu". Vychází ze dveří restaurace, kde je ovšem jako na soukromé schůzce hostil její provozovatel. Restaurace otevřena nebyla, protože k tomu by musela být přístupnou veřejnosti! To se nestalo. Prymula vychází a v ruce drží mobilu, zřejmě cosi píše. Nemá nasazenu roušku a kromě řidiče s rouškou, se kterým tráví čas v malém prostoru automobilu, v dohledu nikdo. Dá se předpokládat, že jako ministr vlády je testován, tedy má značnou jistotu, že je zdráv. Komu by se to, za podobné situace asi nestalo? Kolikrát možná, on ten Prymula byl vystaven objektivům a nebylo to k ničemu? Až tentokrát? Mnoho psů, říká se, zajícova smrt. Nebýt důvod ministra "odstřelit", nic by se nestalo.

   Vymazat
  3. To znamena, že všichni restaurateři mužou po vladou nařizene zaviračce poskytovat soukromě restauračni služby uzavřene klientele? To ma byt nějaky for?

   Co to je za argument? Nezda se vam to komicke?

   Vymazat
  4. V žádném případě anonyme 6.48 - proč píšete nesmysly? Nebýt toho, že se ten člověk zachoval jak se zachoval, nic by se nestalo. Nikdo jiný se dnes neodváží vlézt do obchodu nebo MHD bez roušky - on, který toto nařídil, se toho dopustil? I tu otevřenou hospodu mohli okecat, ale skutečnost, že neměl roušku, ne! Jakýsi kluk, který neměl roušku na úplně prázdné!!! zastávce MHD musel zaplatit pokutu dvě stě kaček - zdá se vám to být normální? Já být otcem toho kluka, požádal bych Prymulu, aby to za něj zaplatil to se na mně nezlobte. Nebo vám to připadá normální? Nebo další - za pár rohlíků trest vězení nepodmíněně, protože byl "mimořádný stav" a těm, kteří toto sami vyhlašují nehrozí nic?! Zdá se vám to normální? Pokud vyžaduji od ostatních preciznost - já sám musím být nejpreciznější - jiná možnost neexistuje!

   Vymazat
  5. 8:17 Ale restaurace opravdu nejsou zavřené jako na jaře. Je tam formulace, že nejsou přístupné veřejnosti.

   Vymazat
  6. Dik za prihravku.
   Byl zrejme vsecky tri najednou a jeste.
   A debil v rodine nebyl ?
   Nebyl,ani debil toho schopny nebyl.

   Vymazat
  7. Anonymní29. října 2020 6:48
   Vsadil bych boty, že ten „občan Prymula“ testován není. Pro cestu do zahraničí, se vyžaduje platný test, ne starší 72 hodin. Vy si vážně myslíte, že se každých 72 hodin testuje?
   Ale co je podstatnější, na té noční schůzce těžko řešil něco, co by povzneslo život občanů v zemi. Na to má dost pracoven, administrativní a právní servis na ministerstvu. Takže tam nejspíš šlo o něčí privátní byznys. Pokud státní úředník pracuje touto formou, nemůže to budit důvěru a je na místě, jeho odvolání. P.K.

   Vymazat
  8. 12:04 Jestli jste dostal přihrávku, tak jste ji úplně zabil. Čtete po sobě to, co napíšete? A myslíte si, že se vyjadřujete srozumitelně? A domníváte se, že je evidentní na jaký příspěvek reagujete? I když, ono je to tak asi lepší.... Pro ty ostatní.

   Vymazat
  9. 10:44 Já jsem si dnes venku nadzvedl roušku, když sem se chtěl vysmrkat. Ještě že tam nebyl koudelníkův Plesk. Taky nejsem ledajaký. Dělám ministra financí
   své ženě.

   Vymazat
  10. Prispevek byl 0.14 a mezitim se tam dostaly dalsi prispevky.
   "V teto souvislosti 3 otazky"..
   Pak uz to snad dostava smysl.
   U prilezitosti bych pripomnel neoslabujte vladu,/nic lepsi zatim neni,ale az si hrabneme na dno,jak rikaji sportovci, vse se bude zlepsovat,to je normalni beh zivota/, nerozdelujte zbytecne i horlivosti napravovat v tehle situaci a narod, vytvari se tim vakuum do ktereho snadno pak vstoupi a naopak jsou vtahovani..Dobry priklad je Francie dnes a opak byla branici se Jugoslavie, kde museli zautocit valkou NATO. Think Big,snazte se videt celkovy obraz situace a odlozte /petty/prkotiny na potom....

   Vymazat
  11. Anonymní30. října 2020 14:57
   Nepochopil jsem, o jakých prkotinách je řeč. Máme kopat za AB, Faltýnka a Prymulu? Kopou snad oni za náš stát? AB kope za Agrofert, Faltýnek je jeho muž na špinavou práci a pan plukovník, nás chce mít jako pluk a ne jako demokratickou společnost. Volme SPD. P.K.

   Vymazat
 11. Že se chce opozice mermomoci jakymkoliv zpusobem prodrat k moci to je logicke. To je naplni prace každe opozice složene ze systemovych stran v kapitalizmu. Tomu se nelze divit. Že ji ale politik svym nekonzistentnim chovanim dava k tomu do rukou politickou zbraň, to je věc druha. Vychovejte si takove politiky, ktere budou mit stale na paměti, že jsou služebniky veřejnosti a nebudou zapominat na to, že jestli chtěji aby veřejnost vodu chlemtala, tak ji v tom sami svymi skutky musi jit přikladem. A ne se chovat arogantně a vymlouvat se hloupě jako male děcko přichycene rodiči při činu.

  OdpovědětVymazat
 12. Kdyz jsem napsal,ze dulezity je ten dosud neznamy fotograf,cihajici jako selma na svoji korist tak to neproslo.Blizko k pravde..

  OdpovědětVymazat
 13. Já Babiše nechápu. Opozice nevynechá jedinou příležitost, aby si do něj nekopla. Na jaře přijal přehnaně přísná opatření, která likvidovala především kulturní frontu (podle vyjadřování médií). Když ona přijatá opatření opět přehnaně uvolnil, lidi přece musejí jet k moři, kope do něj opozice i za to. Samozřejmě až po prázdninách.
  Buď má tak neschopné poradce, nebo jsem jeho inteligenci skutečně neodhadl. Zapomněl na to, že právě kritika jeho oponentů ho vynesla k moci. A dnes před nimi couvá, jako ustrašený vořech. Myslím, že jsme svědky počátku jeho politické smrti. Ty mrtvé, jejichž počty neutěšeně rychle rostou, mu jeho voliči nezapomenou. Hodně málo lidí bude vnímat meldy Fialy, nebo Bartoše. Ale spousta lidí bude vnímat plná krematoria.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:56, dobrá úvaha.

   Vymazat
  2. Kdyby se Prymula vyhnul Riu, tak ho stejně na něčem nachystají, určitě má byt,telefon i ministerstvo polepené štěnicemi a bylo jen otázkou, kdy ho doženou. Když nic, tak skoro každý Čech rád slyší o pochybných příjmech. Tak se konečně povedlo, Babiš není hloupý, stáhnul střelce do zálohy a má ho pokrytého. Teď záleží na novém ministrovi, zda je schopný, či všeho schopný. Za naši rodinu veřejně prohlašuji, že Prymulovi, přes všechny soudy od opozice, důvěřujeme a je nám líto, že ho vyštvali. Doufám, že "Toho bohdá nebude, aby Prymula z boje utíkal".

   Vymazat
  3. Má to jenom jednu vadu zhnusený 6.56 - pořád se jen mediálně brebtá o "mrtvých" které ale ve skutečnosti nikdo neviděl. Nikde nikomu nechybí( jen svým rodinám) - jedná se o lidi, kteří již měli svůj věk, proto nikde nechybí, nebo věděli, že umírají na zhoubný nádor apod. s covidem nemají nic společného, jsou jen zneužíváni. Přijde čas, kdy za toto přijde vyúčtování. Dnes je možno i na nesmyslech vydělat miliony na odškodnění( viz náš vzor USA) a pochybuji, že to pozůstalí po těch zneužitých mrtvých jednou nevyužijí! V roce 1990 se hromadně ničily kádrové materiály - co se bude ničit ve špitálech po odeznění "covid"? Jaké doklady o zesnulých?

   Vymazat
  4. Anonymní29. října 2020 10:16
   Právě proto bychom měli volit politiky, kteří nemají žádné kostlivce ve skříni. Např. nemají střet zájmů (AB), mají bezpečnostní prověrku (Prymula). P.K.

   Vymazat
  5. Pro 10,16: Přesně řečeno, stejně by na pana Prymulu něco hledali.

   Vymazat
  6. 10:16 Bezpečnostní prověrku od Koudelky z BIS? To je směšné. Při skutečně nezávislé prověrce by Koudelka nemohl na BIS dělat ani vrátného.

   Vymazat
  7. Nevím, jak vy, ale jak na jaře, tak dosud se naše rodina řídí svým zdravým rozumem a nepotřebuje usnesení ANO či Pirátů. Jsme totiž dospělí-

   Vymazat
  8. Ad 10:51 Máte to trochu v mysli posunuté. Pokud dostávají odškodné ti, jejichž kšefty kvůli koronaviru jsou špatné, proč by neměli dostat odškodné ti, co infekci sami prodělali a pak rodiny těch, kterým příbuzný v důsledku infekce zemřel. Není potřeba falšovat dokumenty, to není styl zdravotnictví, ale styl opiopostran. U7 nás se zemřelí od kontrarevoluce 1990 nepitvají, ale stačí laboratorní výsledky, klinické vyšetření, zobrazovací metody a ty spekulace, zda zemřel na infekci covid 19 nebo na infekcí prohloubené dřívější nešduhy, které vedly k smrti, je nepodatatné. Je to stejné, jako když přejede auto a zabije zdravého mladíka nebo nemocného staříka. Ostatně mladíci/e/ u nás na tom také nejsou díky alkoholu, kouření, gruppensexu a drogám nejlépe, často ve 30 vypadají na 60. Ale rozlišíte je snadno: ti co jim je 30 chodí jako trhani a jejich slovník přetéká vulgaritami, jsou sebestřední, velkohubí a hulvátští! Nezažili svět zdvořilosti, slušnosti, lidskosti, narodili se do zločinnného kapitálu po r. 1989.

   Vymazat
 14. Je to tlak havloidů na Babiše a strany co ho podporují dokonce napsali že se SPD nedostane do parlamentu.

  OdpovědětVymazat
 15. Situaci a stav mysli a nemorálnosti aktérů Blitzu popsal autor velmi dobře. Jistě by si zasluhovalo ono viridiotistvím postižené mediuum vyšetření celého pozadí provedené konstrukce a vylhaných vývodů, namířených nejen proti občanům ČR a jejich zdraví, ale především proti politické stabilitě, kterou si současná pandemii svoji hrozbou masových úmrtí obyvatel ČR zasluhuje. Ano ten Blitz je v podstatě nejsprostším vrahem od dob Heydricha a spol. a to, že stát a jeho občané vůbec připustí existenci takové hyeny a masového antihumanismu si zasluhuje pozornost, tím spíše, že je evidentní široká asistence tzv. opoopozice CZ takovému konání. JAKÝ JE ZÁJEM TIP 09 ČI ODS, STAN¨KŇOURŮ, PIRÁTDSKÝCH ŠMUDLŮ NA ROZVRÁCENÍ STÁTU A VYBÍJENÍ JEHO OBYVATEL? KDO JE ZA TO PLATÍ A V TOM VRAŽEDNÉM KONÁNÍ PODPORUJE?
  Jistě si čtenáři všimli, že všechny projevy, volající po semknutí národa v boji proti COVID 19 jsou opozicí zesměšňovány a nebo aspoň bagatelizovány, naposledy velmi výrazně v kratičkém projevu prezidente Zemana k 28. říjnu. Ta nenávist, kterou opoziční strany bojují proti občanůlm, není ani z jejich hlavy, ale za tučné korupné od zločinné totalitlní diktatury kapitálu, který se může uvztekat, že byly oslabeny možnosti vykrádání našeho státu příchodem vlády Babiše k moci právoplatnými volbami. Ale OPOZICE JE SLUŽKOU TĚCHTO ZLOČINCŮ, ORGANIZUJÍCÍCH VRAŽDY ODPŮRCŮ I FORMOU FINGOVANÝCH SEBEVRAŽD! Chraňte se před doteky Blitzu a podobných medií, která organizovaným lhaním, podrazy a podlostmi se snaží smést náš národ a stát u mapy Evropy. Ta media jsou horší než kyanid a britský novyčok!

  OdpovědětVymazat
 16. Podle všeho, šéfem bulvárního plátku plesk, je sám vrchní
  čučkař, koudelníkův syn.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mylite toho Koudelku z Okresního přeboru ?

   Vymazat
  2. Asi toho, co ho "hodili do stroje" a ona mu vyšla předpověď do života kvalitního blba.

   Vymazat
 17. Mám návrh jak (sto ho)ven!

  Žijeme v době počítačů a bleskové komunikace, ikdyž se komunikují většinou lži, polopravdy a jejich mix (manipulace, prefabrikace).
  No tak toho využijme! Požadujme po našich posrancích striktně a okamžitě zákon PRAVDY, povinnost každé veřejné instituce sdělovat fakta statisticky průkazně na vebech a to ve formátech PDF, DOC, ODT, XLS, ODS, nic víc nic míň!!
  Každý si pak může tato fakta analyzovat, prohnat grafy a zveřejnit.
  Nahlédněte prosím na veb českého statistického úřadu, stáhněte si tabuku statistiky úmrtí 2011-2020 (bohužel v DOC), převeďte si ji na formát XLS nebo ODS, vygenerujte grafy a uvidíte v plné nahotě, že covid je HOAX.
  Pak striktně požadujte vysvětlení, zejména po odbornících typu Primuly, Flégra apod.), proč graf úmrtí v roce 2020 končí červencem a jeho průběh je nejnižší za posledních 9 let. Doufám, že vám to vysvětlí logicky a pravdivě, ale nespoléhám na to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady je vidět, že i hoax dovede klepat.

   Vymazat
 18. Prymula je prokazatelně zloděj a lhář. Od něj si necháme radit a přikazovat co je správné? To už můžem rovnou skočit do hromadnýho hrobu! Možná ho nahradí jinej morální retard, ae tohohle škoda nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:00 Prosím, když šíříte informace pro pavlač, tak mluvte jen za sebe. Nebo trpíte rozdvojením mysli? Schizofrenie je zlá.

   Vymazat
 19. Jak se řika: zemřel kral, ať žije /novy kral! Nic fatalniho se nestalo. Jeden ministr byl nucen pro SVE pochybeni odejit, druhy přichazi. Vlada nepadla, Endy se ukazal jako řizny politicky manažer, provařeny Prymula bude dal ze skrytu menežovat ministerstvo zdravotnictvi, Prymulova linie bude zachovana.

  Tak wo co tady furt go?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Nic se nestalo?" Ano, diktatura kapitálu vládne dál, hulvátov zůstal hulvátovem, stát je dále za podpory "silových" složek rozvracen podle pokynů kapitálu a jeho politických loutek v opostranách. Pro mne je jediná novinka, že ani vláda se nedokázala uchránit před fízly, konfidenty a kolaboranty zločinného kapitálu. A to si myslím, že není nic k přehlédnutí! Vám nevadí, že nám zde "kdosi" volně a s podporou opopolitiků rozvrací stát, vykrádá a devaastuje ekonomiku, že jsou vraždění lidé rozséváním covid-19 těmi fízly ve službách kapitálu ? Vám nevadí, že jsme vybudovali stát nejen bez lidské tváře, ale s tváří hyen a že když se snaží třeba vláda vnést trochu lidskosti, že nastoupí ta se zavázanýma očima a váhami a vše smete na své hnojiště a že brání ze všech sil humanizaci naší společnosti? TGM se domnívám, že s postupem vzdělání se bude společnost humanizovat, lidé nebudou hyenami ani hulváty. Dnes, když máme občany jak s tváří hyen, tak hulvátů - je to úpadkem školství v důsledku rozvratu školství a nástupu pseudouniverzit pro zloděje, zločince a ty hyeny. Nebo se TGM mýlil na celé čáře a naopak vzdělanci nemohou jinak, než být hyenami a hulváty - a pravdu mněl Marx, že Svět musí vzít do rukou a správy praacující člověk?

   Vymazat
  2. Musíme se ujistit, že platí " Z louže pod okap".

   Vymazat
 20. Už to pečou. Proti Babišovi se utváří koalice, chvilkař Minář je mimo. Názor

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020102812714042-uz-to-pecou-proti-babisovi-se-utvari-koalice-chvilkar-minar-je-mimo-nazor/

  Vlastenectví je normální, opět musíme bojovat za obnovu naší suverenity proti totalitní EU, prohlásil Fiala

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020102812715075-vlastenectvi-je-normalni-opet-musime-bojovat-za-obnovu-nasi-suverenity-proti-totalitni-eu-prohlasil/

  OdpovědětVymazat
 21. Žádná likvidace, žádné odstavení Prymuly by nebylo, pokud by neporušil příkazy a nařízeni, které sám přikázal dodržovat obyčejným lidem!!
  ČT není arogantní, ani nadutá, pan Moravec je profík,který dělá jen svou práci a dělá ji velice dobře. To jen vy pane Štefec jste slepý zastánce podvodníka Babiše.
  Pokud jste se zmínil o BIS, potom vám chybí CIA, Soroš a marťani. Ach jo.
  Ta vaše připomínka WTC a zapojovat do toho ČT,spousta nesmyslu, nic pravdivého.Tenhle článek zrovna nevypovídá o vaši chytrosti Štefec!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Synku. Ty nevíš, že každý jen tu svou (svého), má za jedinou (jediného). Být ten moravec (ová), můj drahoušek, tak nenapíši nic jiného.

   Vymazat
  2. Nebylo v posledních letech v ČR směšnější záminky ke shození ministra, než ta bouda na Prymulu, vytvořená fízly, hyenami a vrahy. Pana Prymulu já osobně nemusím, ale v dané chvíli to byl jediný znalý a konsistentní odborník na problém COVID-19, ostatní takéodborníci jen rozvraceli opatření vlády a nesou vinu na náhlém vzplanutí epidemie v září t.r. Jenže Prymula nebyl shozen proto, že přišel na pozvání Faltýnka na poradu o stavu pandemie a potřebných opatřeních, která ponese vláda do parlamentu, ani pro problém plošného testu na Covid-19 na Ostravsku, ani proto že to bylo kdesi v podkroví domu, kde je též hospoda. Prymula byl shozen ze svého postu proto, že opopozice potřebuje vraždit masově seniory, aby si mohla nakrást jejich důchody! Nic více a nic méně, nehledejme v tom něco neobvyklého, je to styl hyen, jaké jsme již poznali za protektorátu Böhmen unf Mähren a proč ne dnes znovu za protektorátu EU? Vše pro diktaturu kapitálu, vše pro její zločinné konání, to jsou hesla opozice. Jsme ve válce dnes s infekcí a to nebude kapitálu stačit, zmírá bez válek, vraždění a okupoací cizích zemí. Proto jsme jako občané i stát byli dokopáni Bruselem do této pozice. A pak se divíme, jaké nenávisti se dočkáváme u těch, proti kterým vedeme teroristické války s masovým vražděním. A proto hyeny v EU a na "civilizovaném Západě" jsou pohoršeni partyzánskými odvetami na těch, co vraždí jejich rodiny a ještě to považuji za "vtipné" a hodné karikovat!

   Vymazat
  3. Pan Moravec, toť dupliikát Emnanuela neblahé paměti.

   Vymazat
 22. Pavučina se drží zuby nechty v čt i na nově..
  https://www.arfa.cz/to-snad-ne-moderator-tv-nova-se-vzeprel-nadbihani-svedkum-covidovym-a-dovolil-se-ptat-sefa-lekarske-komory-v-nesouladu-s-prorezimni-agitkou-musel-se-omluvit-komentar-tomas-vyoral/#.X5nbnFhKi70

  OdpovědětVymazat
 23. No konečně se hajzlíkům demobloku podařilo rozdělit lidi kteří nemusí ČT ČRo a demoblok.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 24. Zelenáč Prymula vlezl do pastičky a Babiš se zaradoval. Pořídil si kejvala a pokud ty Prymulovy opatření nebudou stačit, tak se konečně dočkáme mrazírenských kamionů s mrtvolami. Marketing především, máme dobu postfaktickou.

  OdpovědětVymazat
 25. 23:36 Vaše moudro, university je hodno, ale stojí za ...

  OdpovědětVymazat
 26. Je věnována velká pozornost panu Prymulovi, jehož anamnézu zná kdekdo, jen nemluvňata si ji zatím nezapamatují. I já jsem od něj dostal kopačky ze svého pracoviště, když se na tom domluvil s někdejšími bolševiky, po r. 1989 odstavenými od kormidla. Tedy mám všechny důvody si přihřát svou polívčičku. Ale "nejsme jako oni", řvali mnozí z nás před 30 roky a zapomněli ale druhou sloku "neb jsme horší než oni". Nic z toho jsem nebral a ani dnes neberu. Ta bouda na Prymulu, Faltýnka byla dílem hyen, které jednou fotografují a denuncují a jindy se stejným klidem pod křídly kapitálu vraždí. A co nejvíce zaráží, že to podporují a drží nad nimi i ochranou ruku i ti, co by měli zajišťovat právo, spravedlnost a bezpečí státu a jeho občanů. Kam jsme rto my Češi se státem, budovaným velikány, jako byl TGM a Beneš dnes dotáhli? Z vlastních zkušeností vím, že v některých směrech i pod úroveň Böhmen und Mähren. A marné jsou snahy vlády nás z toho vyvést, jsme proti EUnacismu příliš oslabováni vnitřní opiopozicí, která neslouží národu a státu, ale zločinnému kaptálu. A zdá se, že to vadí jen málo komu?
  Těšíte se, že bude naplněna vůle a rozhodnutí ADOLFA HITLERA A ŽE BUDE ČESKÝ NÁROD VYHLAZEN?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdepak pavučinka s pavoučkem, tady bude řádit tarantule.

   Vymazat
 27. Není vyloučeno, že tajné služby se odstavením ministra Prymuly pokusily zachránit tento stát. Dá se očekávat, že v nich stále působí lidé, kteří dokáží objektivně vyhodnotit data, kterými jsme a ještě spíše nejsme zaplavováni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Píšeš hlouposti. „Naše“ služby pracují proti zájmům našeho národa. Svědčí o tom nejen vyznamenání negenerála Koudelky v CIA ale i napojení zbývajících dvou služeb do systému zločinecké organizace NATO a neokoloniální kryptofašistické EU!

   Službám nevěř. My je jen platíme, diriguje někdo úplně jiný.

   Co takhle tato varianta plukovníkova příběhu:

   1/ Prezident chtěl jmenovat úřednickou vládu v čele s plukovníkem. Měl v krátké době zatočit s koronavirem a to bez ohledu na sympatie voličů a bez ohledu na přání a intriky různých lobby.

   2/ Plukovník chtěl zatočit se zdravotními pojišťovnami, které v současné době sedí na miliardách a proti pandemii dělají prd, nejsou schopny ani proplatit lékařům a sestrám za odvedenou práci (riziko a přesčasy).

   Proto byla plukovníkovi nasazena psí halva, dehonestován a nakonec rychle zbaven pravomoc. Místo něj nastupuje homosexuál řemeslně velmi vzdálený od řtešení epidemií, měkký a poslušný zákulisních inscenátorů jako např. prcinky Moravec či Pospíšil.

   Ve světle těchto informací se ti jeví celý příběh jak?

   Vymazat
  2. Plukovník chtěl hlavně vydělat. To nejhorší, co může obchody podobných ohrozit, je aby lidé byli zdraví.

   Vymazat
  3. 17:52
   Jdete do příliš velkých spekulací. Faltýnek přiznal, že hlavním tématem schůzky bylo zapojení těch 28 US lékařů a že tam chtěl Prymulovi vysvětlit, proč je to jako "skvělé". Ono to naznačuje, že Prymulovi se na tom něco nelíbilo, pravděpodobně nešlo o ty lékaře, ti samozřejmě jsou vítáni, ale ten jejich podivný status a doprovod. Mají to být vojenští lékaři a ještě s nějakým vlastním personálem nebo co.

   Není vyloučeno, že v tom něco smrdí a že to Amíci chtějí využít jako takový předvoj vojáků US na našem území a Koudelkovi čučkaři plnili zadání americké ambasády. Těžko říct, spekulace.

   Vymazat
 28. Nevím co všechno je v pozadí pavučinky, do které lapili Prymulu. Neznal jsem ho, nemám proč ho hájit, ale po 48 hodinách panování nového ministra zdravotnictví se nestačím divit. Prostě, jestli si myslí pánové z Blesku, že pomohli národu, tak to podělali. Prosím příště se věnujte společenským drbům a do politiky se nepleťte. Nechápu, jak dav co pod rozvinutými prapory tisku s chutí útočil na Prymulu, může jásat nad novým menažerem. Ten pán nejdřív zatloukal, že podepsal petici Chvilkám a vzápětí, když byl odhalen, chybu nepřiznal. Normální chlap by to neudělal. Snad i samí novináři na tiskovce pochopili, že ho nemá cenu grilovat, tak jako jeho předchůdce. Vrchol úspěchu v komunikaci dosáhl pan ministr vysvětlováním hodnoty R. Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na brojlery.
  Bože ochraňuj tuto zem.

  OdpovědětVymazat
 29. 19:05
  To se vyrojilo, až poté, kdy byl odvolán z fukce poradce.
  A kdy jiný daleko vlivnější idiot rozhodl o otevření hranic a volném cestování. Nebudu jmenovat jeho veličensto permera.
  Sám odjel k moři do Francie. Další idioti a méně bohatí
  odjeli na uvolněné pláže jinam a posílali instagramy. Po návratu celkem zdařile promořili své bližní.
  No hloupost naší v..dy je naprosto jasná. Takže hledejme viníka. Už tenkrát se říkalo po uvolnění nelze přejít k bezproblémovému zpřísnění. My uvolňovali, celý svět zpřísňoval. Ale dobré je, že nás oslovil z pláže pán a prohlásil: Čau lidi.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 30. Václave
  proč jste cupitali, jako slepice ? Nejste dospělí ? Teda nevím, jak vás, ale naši rodinu do Chorvatska zrovna Babiš neposlal. Nakonec i kdyby se zbláznil a zavelel, tak má smůlu, já totiž žiji ve svobodné zemi a řídím se svým mozkem a nepotřebují se schovávat za cizí blbé názory. Dovolenou jsme si letos v pohodě użili na Moravě v Jeseníkách. Tak kdo vlastně je tím adeptem na hloupost ?

  OdpovědětVymazat
 31. Doporučuji Václavovi a jemu podobných, aby se uvolňovali v separé místnůstce k tomu určené a nikoliv na veřejnosti. Bude to státotvorný čin, nejen v jejich prospěch, ale ve prospěch všech.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.