Reklama

pátek 2. října 2020

Emmanuel a Juanita

Janinna

2. 10.  2020 ColonelCassadPokec24

Ve Vilniusu diskutovali Juanita Tichanovská a Macron o otázce, jak donutit Lukašenka, aby se pokojně vzdal moci, a co za to opozice, která má slíbené 4 miliardy dolarů, dostane, pokud se Lukašenko najednou zblázní a předá moc Tichanovské.


Tichanovská a Macron také diskutovali o palčivé otázce – jak ovlivnit Putina, aby ovlivnil Lukašenka, aby pokojně dal moc opozici, aby mohla získat půjčky ve výši 4 miliard dolarů. Samozřejmě kvůli demokracii.

Jelikož Putin z nějakého důvodu nesouhlasí s ovlivňováním Lukašenka (zajímalo by mě proč?!), tak místo nástupu svobody a demokracie v Bělorusku byl oznámen projev Juanity ve francouzském parlamentu a její setkání s Merkelovou.

Takže zprávy z alternativního vesmíru. Z toho samého, kde ve Venezuele vládne Juan Guaidó, a Rusko brání „demokratickému přechodu“.

Obecně – pro konsolidaci Lukašenkových domácích politických pozic by bylo obtížné vymyslet a přijít s vhodnějším protivníkem.

Stačí, aby Lukašenko ukazoval, s kým se Juanita setkává a co říká, aby zformoval veřejné mínění:
„Lepší nudný Baťka než tahle …“.


40 komentářů :

 1. Už to dávno projeli teď můžou jen spekulovat a stejně nevyhrají souhlasím „Lepší nudný Baťka než tahle …“.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Běloruský prezident v polovině června totiž odpálil zdánlivě neškodnou informační nálož, že globální banky nabízí Bělorusku peníze za to, že Minsk se bude řídit jejich radami, jak zvládat Corona Virus,…

   https://aeronet.cz/news/credit-virus-proc-se-globaliste-pokusili-svrhnout-alexandera-lukasenka-v-belorusku-belorusky-prezident-v-polovine-cervna-totiz-odpalil-zdanlive-neskodnou-informacni-naloz-ze-globalni-banky-nabizi/

   Vymazat
 2. Proboha jen ať Bělorusové nezblbnou a nedopadnou jako Češi. Odbornice na smažení řízků může Bělorusko připravit o všechno bohatství a ještě spadnou do nesplatitelných dluhů. Platy jim budou držet nízko, aby splatili dluhy demokratů.

  Je skoro jisté, že se u nich jako u nás k moci dostanou lidé, kteří nepostavili žádnou fabriku, elektrárnu, sídliště nebo přehradu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl jeden Guaidoš, co guaidoval za US.groš, 10%ní cichna guaiduje za eura.

   Vymazat
  2. ... k moci dostanou lidé, kteří nepostavili žádnou fabriku, elektrárnu, sídliště nebo přehradu.

   Proč to velikášství? Nestačilo by napsat ...chlívek pro kozu, psí boudu nebo domeček z LEGA?

   Vymazat
 3. Buďte chlap, pane premiére, a vyražte Věru Jourovou

  http://svobodnenoviny.eu/budte-chlap-pane-premiere-a-vyrazte-veru-jourovou/

  Prymula povolil sex „pouze s prověřeným partnerem“. Sám bez prověrky si tedy moc nevrzne

  http://svobodnenoviny.eu/prymula-povolil-sex-pouze-s-proverenym-partnerem-sam-bez-proverky-si-tedy-moc-nevrzne/

  Šojgu: Rusko zabilo v Sýrii 133 000 teroristů a porazilo ISIS

  http://svobodnenoviny.eu/sojgu-rusko-zabilo-v-syrii-133-000-a-porazilo-isis/

  USA na pokraji občanské války

  http://svobodnenoviny.eu/usa-na-pokraji-obcanske-valky/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč by měl Babiš vyhazovat Jourovou? To je asi jako kdybyste chtěl, aby Okamura vyhodil Foldynu. Jourová se chová v souladu s frakcí, do které se ANO zapojilo. Navíc vyhození Jourové z Anofertu neruší její mandát, a už vůbec ne pozici eurokomisařky. Co si koblihy zvolily, to přesně mají.

   Vymazat
  2. 11:46 Souhlas, koblihy trpí, ale nemůžou nic dělat.

   Vymazat
 4. nie náhodou Cichanovska ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní si říká Tichanovská, tak je to Tichanovská. Netahejte sem nějaká nářečí. To si potom každý Chod či Hanák bude také tvořit vlastní jazyk, národ a stát?

   Vymazat
  2. Ten Lukasenko je nejakej pomalej v hlave. Shrabnu 4 miliardy naslibuju a pak je vykopnu co nejdal a vsechny..

   Vymazat
  3. Cichanovská nebo Tichanovská, Svjatlana nebo Světlana, Juanita nebo Chujanita, zkrátka běloruská tetka která uprchla do "předem připravených pozic" v Litvě, žeby Stalingrad v roce 1943 ?

   Vymazat
  4. 16:02 souhlasím, díky hnidoprdům si často brzdíme káru.

   Vymazat
 5. Evropská komise dojednala sankce. Důvod? Zfalšování voleb a teror proti pokojným demonstrantům. O zfalšování voleb mluví pouze "opozice", která utekla na Západ a předložila jasný důkaz. Výsledky prý jsou nedůvěryhodné a z důvěryhodných zdrojů ví, že 80% nedostal Lukašenko ale paní Tichanovská. O té sice do voleb nikdo na Západě (Severu, jihu, východě a dokonce ani v samotném Bělorusku) nikdy neslyšel, ale my máme věřit tomu, že jí dalo 70 -80% voličů svůj hlas. A při tom to nebyl zápas "Tichanovská : Lukašenko". Kandidátů bylo víc. O těch ovšem nikde není ani slovo, neb vítěz už byl v Berlíně (eh, čo to táram) v Bruselu vybrán. Co se týče "mírumilovných" demonstrantů, je na IT dost a dost autentických záběrů z prvních hodin a dnů po volbách. Hole, tyče, molotovovy koktejly, pepřové spreje... Takže zásah státní moci byl adekvátní. Lze porovnat zásahy francouzské policie proti žlutým vestám nebo v archivu španělské policie proti Kataláncům. EK uvalila sankce i na Turecko. Znějí následovně: "EK považuje za nepřijatelné, aby Turecko porušovalo mezinárodní právo. EK doufá, že spory půjde vyřešit dialogem." Toť vše. No není to krásná ukázka zásadovosti a nestrannosti EK a přístupu "padni komu padni"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebude rozdíl v tom, že Recep je "náš parchant" a Saša jen ruský ?

   Vymazat
  2. 12:16 + ... , jenom včely jsou na med.

   Vymazat
 6. Jourová,uvědomte si,že žádný strom nevyroste do nebe,stejně jako z krávy nebude lvice.

  OdpovědětVymazat
 7. Na Ukrajině to bylo pět miliard doláčů, teď jenom čtyři. Šetřit se musí, není kde rabovat a prodávat se pod cenou je blbost. Šmejdi se nemůžou dočkat až budou u koryta. Bělorusové nedejte se a vydržte. Vykopněte je ze země.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Abyste se nepletl, starej Kolář, fotr bourače soch z Prahy 6 tvrdil, že lidi v Bělorusku touží po demokracii a svobodě, jak to vidí, že to mají na Ukrajině...

   Vymazat
 8. Takže už víme kolik stojí demokracie. Na UK cca 5 mld a v Bělorusku 4 mld.
  Pokud prohlašují, že volby byly zmanipulované, ať předloží jakýkoli důkaz... Viděl někdo něco, nebo taky vypadl na chvilku proud?
  Pokud přistoupíme na to, že volby byly zfalšované, tak jsou přeci neplatné a nemohla zvítězit ani mladá paní, že...
  Jestlipak se taky emanuelkem pobavila o zatčených a mrtvých z řad Žlutých vest nebo o demokratickém referendu a jejich represích v Katalánsku a uvězněných a stíhaných politicích
  v sousedním Španělsku. V zemích EU, kde svoboda jen kvete..
  Kde byl na území EU (VB byla členem), zatčen Australan ( poddaný jeho veličenstva královny, kterou taky opěvujeme), vězněn bez návštěv a bez základní lékařské péče novinář....
  A nic... ticho po pěšině.... Na druhou stranu léčíme v nejlepších nemocnicích Jůlii, která na vozíčku nemůže nic a zázračně se uzdraví, aby kandidovala na prezidentku. Od té doby, zdravá jako řepa.... Jiný zase letí letadlem, které s ním nouzově přistane, aby mu byla poskytnuta okamžitá péče... A ejhle zase otrava, kterou by nikdo nepřežil, ale on joooo, maladěc... Opět léčení v super nemocnici, kde postaví na nohy každého opozičníka...
  Fakt a teď by měli přijmout a demokraticky léčit i Juliana.
  Jak by to dopadlo?

  OdpovědětVymazat
 9. No nevím, vzdělání nemám, ale neporušuje EU v tomto případě a v řadě jiných / Litviněnko, Krym, MH 17, Skripal, Navalnij atd./ Všeobecnou deklaraci lidských práv a Úmluvu o ochraně lidských práv a základních svobod ?

  OdpovědětVymazat
 10. Já jenom nechápu na co má opozice slíbeny ty 4 mld ?
  Demokracie se kupuje? Bělorusko je soběstačné, má infrastrukturu, docela vzdělané lidi, země jako celek funguje, není zadlužená a podle fotek vypadají lidi celkem slušně a čistě oblečení, mají krásné nové silnice, upravené domy, slušný vozový park.... Lepší pohled, než třeba na no-go zóny v EU. Třeba i foto z Palerma ....
  Na co ty miliardy tedy jsou?
  Na zaplacení figurek a bezproblémový výprodej země a posunutí hranic k RF?
  Co by se asi dělo, kdyby si chtěl někdo koupit hlasy opozice třeba v Mexiku :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po vytunelování Běloruska se ty miliardy několikanásobně vrátí a nová velká vojenská základna USA nejlépe vybavená nukleárními zbraněmi přímo na hranicích Ruska je k nezaplacení, ne ?!

   Vymazat
 11. Kucha z domacnosti prej to po Batkovi vezme. Ten je aspon zvolenej, ona je nic a ma podporu grazlu, kteri vladnou Evrope.

  OdpovědětVymazat
 12. Sikovali se uz, ze rozkradou Belorusko jako Ukrajinu, Cesko, Polsko, atd. Belorusove ani nevedi, cemu zatim o vlas unikli. Luky to ma ale spocitane. Zapad ho zavrhnul a Rusove uz slizounovi neveri. Subvencovali ho a on je zrazoval tanecky se zapadem. Rusy vsude vyhnal z medii a pote, co zastavili dotace jim delal jenom obstrukce a kupoval drahy plyn z USA. Na nej ted potreboval penize a Rusove zase dali kredit. Luky je prototypem nestydateho zradce, ktery chtel od vsech penize a myslel si, ze se vsemi vyjebe, ze je nejchytrejsi. Traktorista a buran Luky je jenom docasny vladce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To odpovídá.

   orinoko

   Vymazat
  2. No, už tu dočasnost, v porovnání a dočasně umístěnými sovětskými vojsky u nás, přetáhl. Asiže má pravdu závěr článku: Lepší nudný Baťka než tahle eurošlapka.

   Vymazat
 13. Podívejte, jak se Rusové radují
  https://www.youtube.com/embed/b8nvPjKMDh0

  Měli štěstí, že je demokrati nevykradli.

  OdpovědětVymazat
 14. Micron se zviditelnil ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není na to gerontofila ta Tichanovská nějaká mladá???!!!!! 🤣🤣🤣

   Vymazat
  2. Vskutku, ta je mimo Makaronův obor přijetí.

   Vymazat
 15. 4 miliardy dolarů?? To pak bude co za pracovní poměr, té paní "prezidentové" bude ji zaměstnávat Brusel, nebo Bělorusové ?? Kolik pak asi dostal pan Gorbačov a tzv. disidenti v zemích bývalého socialistického tábora. Opravdu tady někdo věří, že tam ty peníze chtějí nasypat kvůli demokratizaci Lukašenkova režimu ? A nic za to nebudou chtít ? Nějak ten kapitalismus nepoznávám...

  OdpovědětVymazat
 16. Драма "Конец многовекторности" и ее финал.
  1. Белоруссия отзывает своих послов из Польши и Литвы. Послам этих стран рекомендовано сделать тоже самое и покинуть территорию Белоруссии.
  2. Кроме того, дипломатам Польши и Литвы необходимо в ближайшее время сократить персонал на территории Белоруссии с 50 до 18 и с 25 до 14 человек соответственно. Все остальные на выход.
  3. Также Белоруссия ввела санкции против Британии и Канады, идентичные тем санкциям, которые были введены против ЕС.
  4. В отношении ЕС Белоруссия заявляет, что если санкционные игры будут продолжены, то это приведет к дальнейшему разрыву отношений между ЕС и Белоруссией. Меркель, которая собирается тусоваться с Хуанитой, заявила, что санкции это конечно хорошо, но приняли их запоздало (ох уж этот зловредный Кипр).
  5. Ну и вишинка на торте - в Белоруссии пройдет полная переаккредетация иностранных СМИ (в конце сентября уже писал о неизбежности данной меры). Получить государоственную аккредетацию смогут не только лишь все. Теперь многим припомнят писанину за август. После СМИ придет черед западных НКО.
  В Москве безусловно будут довольны таким развитием событий.
  PS. Кстати, подумалось, что запланированное на этот год (после встречи Лукашенко и Помпео) расширение американского посольства в Минске, с очень большой долей вероятности не произойдет.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen doplním: Rusko se připojilo k sankcím Minsku a uvalilo tytéž na země, EU a další, které uvalily sankce na Bělorusko. Dále: Bělorusko uzavřelo trasy pro převoz zboží z Pobaltí a Polska přes svoje území do Ruska a dále do Euroasijského ekonomického sdružení (Kromě Ruska Kazachstán a bývalé středoasijské republiky SSSR). Náklad musí oklikou přes kontrolní stanoviště v Pskově. A už to mělo důsledky: Ruská celní kontrola zjistila že zboží, které bylo převáželo byl kontraband, který měl obejít ruské protisankce na dovoz zemědělských produktů a vrátila zpět do Polska a Pobaltí desítky tun mražených sleďů (údajně pro Gruzii, ale tam o nich nevěděli), dále několik kamionů francouzských sýrů a další zboží. A kontroly budou přitvrzovat a budou růst i sankce. Včetně zabavení kamionů a likvidace kontrabandu. Už samotná přes Pskov cesta prodražuje zvyšuje náklady o 30%. Takže k těm milionům, co už je stojí a budou stát ta parta neumětelů a nul, co si říká "opozice" si musí připočítat i tyto milióny. Ty ovšem platí podnikatelé a občané. Je konec obcházení sankcí. A vejvar klesne. Pokud bude vůbec nějaký. Jo a ještě se nevyjádřila Čína. Ta také podporuje Lukašenka.

   Vymazat
  2. Lukašenko používá selský rozum a protože v Bělorusku mají jen dvě pohlaví,určitě má koule na správném místě.

   Vymazat
  3. Co se ten francouzskej gerontofilní skrček vměšuje do záležitostí cizího suverénního státu? Neměl by náhodou někdo humanitárně vybombardovat Paříž?

   Vymazat
  4. Já sice rusky umím víc než dobře, ale když už se sem dá něco v cizím jazyce, pak je nutné předpokládat, že ne každý danou konkrétní řeč ovládá. To by si přispěvatel měl uvědomit. Nakonec získá pravděpodobně více reakcí a předá informaci širšímu spektru lidí. Aspoň já to tak dělám, když sem něco dám. A dobré je také dát odkaz.

   Vymazat
 17. Danny svatá pravda, všechna ta divadla politiků štědře platíme my a nikdo se nás neptá. Referendum je v nedohlednu a odvolávání politiků zrovna tak. Naše šťedrost zdaleka převyšuje středověký desátek. Přitom naše vrchnost si myslí, že je z vůle Boží stejně, jako za středověku.

  OdpovědětVymazat
 18. Tak, tak, i ten "diktátor" Putin se nebál Navalného a hněvu ruských lidí jak je nám denně a vyhlásil referendum na úpravu ústavy RF v 42 bodech, celkem více jak 200 úprav ruské ústavy.
  Občané RF vyslovili souhlas s úpravou ústavy,což vyvolalo paniku v EU a Brusel minulý měsíc v rámci protiruských sankcí žádá Moskvu některé upravené body ruské ústavy okamžitě zrušit. Není co dodat,jen si odplivnout.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.