Reklama

čtvrtek 15. října 2020

Podle Orwela: evropský parlament schválil založení ideologické policie


15. 10. 2020  Kancelář europoslance Ivana Davida 

Evropský parlament schválil velkou většinou hlasů založení "ideologické policie", která bude bdít nad dodržováním "evropských hodnot" a trestat ty země a vlády, které nebudou plnit závazky. Jediná poslanecká frakce Identita a demokracie byla proti. Její součástí jsou i poslanci za českou stranu Svoboda a přímá demokracie (SPD). Předseda strany Tomio Okamura a europoslanec za SPD MUDr. Ivan David, CSc. při živém vysílání na facebooku seznámili diváky se záludností schválené směrnice. Odhalili její protinárodní a protidemokratický charakter a apelují na české občany, aby při příštích volbách hlasovali proti oklešťování a ničení národního státu a proti vnucování nelegálních migrantů.

Ostatně, poslechněte si následujících 10 minut.


33 komentářů :

 1. Jenom další zločin západních kapitalistů !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím jestli třeba nenáviděná a přihlouple se tvářící europoslankyně JOUROVÁ je kapitalistka.Za tzv .údajné věznění po velice krátkou dobu,byla odměněna miliony korun a dostala lukrativní post,kde může svojí zrádcovskou povahu nechat projevit.Je jasné ,že těchto nařízeních proti lidem není od protektorátní EU a EK konec.Bohužel tomu všemu pomáháme i my všichni svojí nečinností.

   Smazat
 2. Mě by zajímalo, jestli to byl skutečně návrh napsaný tím naivním kolouškem Šimečkou-Morozovem, nebo jestli ho jenom využili jako užitečného idiota, aby si Nemci a Francouzi neušpinili ruce.
  Jak víme, tuto podlou taktiku využívají s úspěchem neustále.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to taková Greta.

   Smazat
  2. Jsem si jist, že to napsal on, byť třeba ne sám. Vystudoval politologii v Oxfordu, jistě ví, jak na to.

   Smazat
  3. Pane doktore,nejsme tu žadne dvojky masla bojuje se tu

   za SVOBODU a PŘIMOU DEMOKRACII,potřebujeme jen tu většinu v Parlamentu!
   Pirátšti Neomarxističti zločinci už torpedovali nešťastnou ČSSD a KSČM,které jdou ke dnu.
   Trikkolona si myslela,že voliči jsou pitomci a nyni už i Klaus ml nevi co dělat(Má blbý program)a prý když ho nezvoli, tak hodi flintu do žita.
   Kdo je vlastně v tom SPD šefagitator ,složime se mu na panceřak ,at vyleze do věže ke kulometu a dame mu naše husitske pušky pravdy a ne,že ne ANO!.

   Co tak oživit ty husitske tradice,to by bylo!Plan tu je v programu SPD viz č.10!

   Smazat
  4. Ale daleko dulezitejsi je zatykani politiku, narodnich vudcu,novinaru,ochrana zkorumpovanych bohacu atd. a poslancu prave na Slovensku, dale aby Erdogan konecne ovladl nejdrive Recko, tak velke davove zatykani v Recku, ve Spanelsku ..
   Erdogan je budouci vudce EU..
   Caput-ova vykrikuje hystericky ,ze se nesmi Slovensko dat Ceskou cestou..
   Kazej vi co nam Caput slizka zmije muze...

   Smazat
  5. Zpravy z USA ,kde matematicka fakulta zakazala ,
   ze, 2 = 2 = 4 ,/udajne propaganda otrokaru/, zase jen potvrdila nepricetnou,zbesilou
   inteligenci inteligentu..
   Zadnej idiot by se na neco takovyho nikdy Nezmoh..
   To teda ne.

   Smazat
  6. Tak jsem si zjistil, co je ten Šimečka zač a on to je echt kovanej havloid z ultraortodoxní rozvracečské rodiny Šimečků.
   Současný neomarxista Šimečka se tímto totalitním zákonem par excellence, který je přímo určen pro boj s vnitřním nepřítelem a za který by se nemusel stydět žádný totalitní režim, vrací ke svému dědovi ortodoxnímu marxistovi Milanu Šimečkovi, což je mužská varianta Jiřiny Šiklové.

   Smazat
 3. Není to ani tak dávno, co se oba poslanci EP, kteří byli zvoleni za SPD, ocitli v podobném dilematu. To když hlasovali o deklaraci EP, která klasifikovala komunismus jako zločinný a býv. SSSR činila spoluodpovědný za vznik 2. světové. Tehdy byla K. Konečná jednou z mála, která byla otevřeně proti takové dezinterpretaci skutečnosti, zatímco oba poslanci za SPD hlasovali pro přijetí s odkazem na to, že deklarace obsahovala proklamace, které prý nešlo nepodpořit.
  Navrhovatelé takových dokumentů pro EP to dělají mazaně! Namíchají červivá jabka se šťavnatýma hruškama, čímž efektivně dosahují toho, že €-poslanci ochotně zvedají své ruce k souhlasu, a nad jabky se nepozastavují. Tomuto by měli poslanci zabránit. Třeba i tak, že by předkládali pozměňovací návrhy anebo se hlasování zdržet a veřejně uvádět, co je k tomu vedlo.
  Otírat se v tomto případě o Konečnou mi nepřipadá fair. Vyhodnotila si plusy i mínusy, a raději se hlasování nezúčastnila. To na rozdíl od obou pánů za SPD, kteří se tamtoho hlasování zúčastnili a deklaraci k přijetí tehdy podpořili ...

  OdpovědětSmazat
 4. Zase nějaký černoch, tedy EU, radí Eskymákům , národním státům, jak mají stavět iglů. A pokud ho nebudou stavět tak, jak se staví v Africe, přijdou sankce. Už víte proč opustit tuhle bandu?

  OdpovědětSmazat
 5. Ty jejich hovnoty, tady se nectí
  to říkám upřímně, nahlas a se ctí.
  Však o ty naše, se musíme prát
  leží jim v žaludku, jak ostnatej drát.

  OdpovědětSmazat
 6. Ano, přeháněli jsme. Hlavní médium ARD bere zpátečku – COVID končí .Na zhruba 300 000 lůžkách na jednotkách intenzivní péče v německých nemocnicích leží v současné době pouze 447 nakažených. Od března do začátku října zemřelo v Německu 9 534 lidí na covid nebo s covidem. Zní to dramaticky. Většina lidí však neví, že v Německu každý týden umírá průměrně 16 000 až 20 000 lidí – na infarkt nebo rakovinu.Andreas Gassen: „V Německu nezaznamenáváme nadměrnou úmrtnost. Stručně řečeno, letos neumírá více lidí než v jakémkoli jiném roce, kdy nebyl covid.“
  Koronavirus – spiknutí proti lidstvu.
  http://www.nwoo.org/…176
  Celý článek je děsivé čtení o skutečném záměru CABALY. Vatikán centrála satanistické cabaly je vyčištěn.
  BOUŘE ZVÍTĚZÍ !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18;40
   No konečně někdo píše tak, jak to je ve skutečnosti a nestraší vymřením populace jako ten Všeználek Flegr!!!!!

   Smazat
 7. Taktika se osvědčila i s Šavlem a zločiny mají v genech. Nebo si myslíte že parazité jsou mírumilovní? Co jste čekaly?

  OdpovědětSmazat
 8. Předevší děkuji, že video bylo na NR a nepřepnulo se na yuotube. Samozřejmě mě událost nepřekvapila o tzv. EU a EP si nemyslím nic dobrého. Nelíbí se mi ta lítost nad pozastavením některých dotací: všechny dotace jsou totiž svinstvo a jsou tím, co dělá z EU finanční rakovinu. Vcelku jsem spokojen, že takto přes dršku dostalo Polsko. Je to velmi potřeba, staví se proti Rusku a pořád, i za těchto okolností je Polsku Německo blíže, není to jen polské vládě a parlamentu, je to i u obyvatelstva: viděli jsme mapu Polska, jak celá západní polovina Polska touží po Německu. Ona vlastně tato západní polovina Polska touží i po tomto svinstvu schváleném v EP. Ideová práce polského vedení je ubohá a bojím se, že toto vedení při této práci a při příštích volbách špatně skončí – viděli jsme to i na těsném výsledku volby Dudy. Naproti tomu Orbán se snaží dobře, ale taky je v Maďarsku silný prou eurosviní. Ideová práce musí být na prvním místě a my to u nás doma vidíme na všeprostupující ideové práci právě těch českých eurosviní. Jak je možné, že denní husa se dostala do Senátu? Platí to i pro NR. Jsou to jistě asi nejlepší stránky, ale ideová práce nic moc: dobře referuje o konkrétních událostech, ale ty samy nemohou vypěstovat kvalitní myšlení lidí (nakonec je to vidět i na velice disjunktních komentářích, chybí velmi často, někdy většinou, pravdivý pohled na události českých dějin (i když se není co divit, blbnul a vrávoral v nich i takový Frantiošek Palacký, čímž chci říct že jde o extrémně obtížný úkol). Ještě jednou díky za video (daleko lépe se to sleduje, než čtený text, který je doménou výše popsaného hledání pravdy).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poláci mají za ušima. Pozvali si Američany, aby Vratislav nebyla znovu německá. Rusové už je neochrání.

   Smazat
 9. Ha ha ha. A komouši tu budou zase, jen v jiném kabátě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl, převlečení amiokupanti, což je daleko horší!!!!! 😡😡😡

   Smazat
 10. No, aspoň že v té EU mají rozum
  Davide vzdej to, tohle je boj s větrnými mlýny.
  Ti vás smetou kdy budou chtít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:04
   To lhaní fašoEU nikdo s mozkem NEBERE VÁŽNĚ!!!! A Dr. David mozek má, to buď ubezpečen!

   Smazat
  2. Nevim, nejsem si jist. Ona ta odhalena globalizace a prd v kapse, nedostatky leku, dodavek vseho za casu Covidu, spis drive nez pozdeji otvevre oci.

   Exekutori nektere podnikatele dorazi, bohuzel, nasi statni banku nemame a ECB umi resit ala predem zadluzene Recko.

   Nikoho v EU nezajimaji nase extra podpora zivnostniku na ucet vsech. Budeme zadluzeni, v troskach, nefunkcnim hospodarstvi s privatizovanym verejnym sektorem a bez perspektivy. Zato s fungl vrtulniky...

   Proc se Babis alespon nepokousel obnovit statni bytovy fond, Odkoupit od Frantiku rozvod vody?
   To vse by byly alespon prozatimni investice s navratnosti.
   Lide se v tezkych situacich se nauci setrit a odnauci utracet. Bude je nekdo zato kopat do prdele a rvat "vzdyt jsme vas dotovaly...".
   Domaaci spotreba na nule, jen nutnosti, export vite kde a nastoupi parta grazlu z ODS a TOP09 (klidne tomu verim, je zde egoisticky narod), pod novymi hesly a prvni co bude odprodaji zbytek CEZ a privatizuji pudu, dopravu.
   I brachu zabali do krabice a odeslou pres DHL.. nekam.

   Chybi zde prozatim ty otevrene oci, ODS pres podvody pri volbach v HA, pres uplacene trolly na soc. sitich pokracuje v tazeni.
   Kdyby neco, tak nic, jako u Vlasty Parkanove.

   Smazat
 11. Šimečka je zmrd! Tahle podlá rodina slouží CIA asi 55 let! Pamatuji je jako tzv.disidenty a štvali proti ČSSR! Tenhle zmetek v E parlamentu nemá nic ze své hlavy, vše řídí největší zmrd všech dob jeho fotr, to je havlodobytek od dob socíku. To je parta s Uhl-šabat! A my jen čumíme a platíme miliony parazitům a zrádcům!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Rozvracečcká familie.

   Smazat
  2. A kdy EU udelali neco positivniho ,dobreho pro obcany Evropy,ani nemuzou protoze jsou jen gang Islamskych prisluhovacu..

   Smazat
 12. No to je zase jako gestapo ještě budou politický vězni a koncentráky je to třeba zatrhnout.

  OdpovědětSmazat
 13. Už je pozdě, jen stručně: doktore Davide nesmíte to vzdát, ale taky se nesmíte uštvat; taky pozor na chyby, číhají na ně, zejm. mravní. A ohledě Šimečků, ano, je to tak, ale taky na ně dojde – podobná byla Šabatová a padla – to byla ta samá rodinka, znali jsme starých Šabatu, jak zářl v a po 1968.

  OdpovědětSmazat
 14. A máme to tady. Narodil se ideozločin, jak předpokládal Tribun. Ještě chybí stanovit trestní sazby.

  OdpovědětSmazat
 15. Když by se všichni zdrželi, podobně jako Kateřina Konečná hlasování, tak by předpokládám to nebylo schváleno. Informace ve videu, že to schvaluje je tedy nesprávná a zavádějící. Obávám se, že podobný přístup k faktům okoukán z našich nechvalně známých médií.

  OdpovědětSmazat
 16. Možná šla Konečná vyměnit proc. kalotky na WC.
  Jinak je to nesmysl. Zdržení je jen takové - já nevím.
  A v tomto případě to není otázka hluboce vědecká, ale vlastenecká. Konečná je neskutečná manipulátorka která se na úrovni Babiše a JUDr. Filipa. Oba dva věděli koho posílají do EU Filip Konečnou, Babiš Jouru-kňouru. FUJ je mi z toho na nic.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 17. 9:56
  Vy "inteligentní" občane, kdyby se všini zdrželi, mimo těch kteří tuto kravinu navrhli. BYlo by to přijato. Třeba 20 hlasy které tu zrůdnoat navrhli. Hlavně že byl v pořádku počet přítomných.

  OdpovědětSmazat
 18. Jinak je to vlastne zakaz politicke souteze.
  Strany s oponentnim nazorem vuci "hodnotam rise" i jejich priznivci budou perzekuovani. Proc tolik kecu z EU o demokracii? Nevedi ani co to znamena a demos je cely zblbly.

  OdpovědětSmazat
 19. Fotbalisté, kteří ještě donedávna reprezentovali naší republiku, již teď, u této policie, sbírají plusové body !
  Tak tenhle ,,materiál", pro nás bude vždy koulí na noze !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.