Reklama

čtvrtek 1. října 2020

Je czexit hrozba nebo naděje?

Petr Žantovský a Ivan David
1. 10. 2020

72 komentářů :

 1. Nadnárodní hajzlové jako je Soroš,Bakala a spol. mají koupené media jako HN,respekt,E15,ECHO24,seznam a ovládají ČT a ČRo.O ostatních smradlavých tv kanálech je to stejné.
  Nevíte kde zmizel neangličan Bohouš a prý Pokorný jeho kámoš má dost velké zdravotní problémy,že by došlo na mlýny jako u Standy mašinfíry ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni se i sociální demokraté mezi sebou střleli:
   https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/vrazda-romana-housky.K64209

   Vymazat
  2. PŘÁTELÉ JE ZLE:NA JEDNOM Z VLASTENECKÝCH WEBU SE COSI DĚJE!

   Má být prý vytvořen nejen nový web s nazvem www.kulaty stul.cz,ale prý má i hrubý PROGRAM!!

   Co mu tam piše pod touto výzvou pani ANNA ta pobožná osoba,pokud ji zase nevymažou,tak to tu zkusim dát!

   "Pokud na tomto webu,kde se objevuje sděleni o tzv."Kulatém stolu"nebude otevřena diskuzni rubrika pro všechny lidové komentátory,co jich jenom je,čili voláni po

   SVOBODĚ a PŘIMÉ DEMOKRACII a to ihned, bude to jenom načisto jen dalši demolični mucholapka pro ohlupováni naivnich ovčanů!"

   Podpis: Vaše Antineomarxistka ANNA, prvni po dlouhé době, smějici se HUSITA z HKSH možná sesterského hnuti SPD,které by mohlo,kdyby chtělo samo SPD zkusit potichu vytvářet pro Sněmovnu většinu,nebo taky ne a nahradit KDU a dalši padajici,voličům stále vice nepotřebné strany a hnuti!

   Kdo je proti,at to tady napiše a zdůvodni!

   Vymazat
 2. Je to jedna z největších nadějí a hlavně ta poslední, protože pokud to neuděláme, bude dokončeno to, co začalo Mnichovem a bohužel se později staneme ještě součástí chalífátu, který nás vrhne o 300 let zpět. Bohužel mladí to nechápou a strašně mně mrzí, že nemají kritické myšlení a hlavně je dění téměř nezajímá, čímž si řežou větev pod vlastním zadkem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cože 300 let - tak to jseš hodně naivní - 1400 let - doba vzniku islámu !!!

   Vymazat
  2. Czexzit je hlavně jediná cesta. Je tady spousta kecalů, co říkají, že je to sci-fi, nemožné, neuskutečnitelné, naivita a podobné sračky. Hovno! Je to naše cesta! A kdyby byla sebeneschůdnější, my ji musíme projít, protože žádná jiná není.
   Kecalové můžou sedět na prdeli a čekat, až je Brusel uvaří jako žáby v hrnci. A čím teplejší voda, tím větší agónie.

   Vymazat
 3. Nadnárodní hajzlové jako je Soroš,Bakala a spol. mají koupené media jako HN a ovládají ČT a ČRo.O ostatních smradlavých tv kanálech je to stejné.
  Bakalův Aspen to jistí i s členy vlády a europoslanci a figurkami jako Kysilka Plaga,Středula,Špidla a dalšími imna ně přijde řada a smrtka pro ně přijde.
  Nevíte kde zmizel neangličan Bohouš a prý Pokorný jeho kámoš má dost velké zdravotní problémy,že by došlo na mlýny jako u Standy mašinfíry ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zjistěte si též něco o plukovníkovi Prymulovi jeho dceři jejich firmy a kde všude je nasáčkovanej.(např WHO)

   Vymazat
  2. 18:52 Horší na Prymulovi je toto:
   Češi se budou muset kvůli snazšímu odhalovaní výskytu a šíření koronaviru registrovat při návštěvě hospod a restaurací, plánuje ministr zdravotnictví Roman Prymula.
   Ani komouše nic takového nenapadlo!

   Vymazat
  3. Nespekulujte a nepodrývejte. Ať je vláda jakákoli, žádná před ní, ani za komoušů, nemusela reagovat na pandemii neprozkoumaného nového viru jakou zažíváme nyní. Ty kecy o porušování svobody a pod. jsou mimo mísu. Každý zodpovědná organizace, stát nevyjímaje, musí postupovat stejně, pokud nechce, aby stát zkolaboval. Prostě na pár týdnů se musíme všichni omezit v některých aktivitách.

   Vymazat
  4. 19:40 Viroložka: Údaje o vyléčených jsou chybné, čísla nehrají:
   https://video.aktualne.cz/dvtv/virolozka-udaje-o-vylecenych-jsou-chybne-cisla-nehraji-vakci/r~24173a16e51b11ea8b230cc47ab5f122/?fbclid=IwAR1MUO5NHA64KjkGXy0JgvdszSM_8SNJvH-mZwDYe2AgX3ouYXZhxqqlXDo

   Vymazat
  5. 19:17 Proč sem taháte komouše? Lidí mají na výběr sedět doma, nebo se registrovat. Pokud vám ušlo ten prevít stoupá i v okolních zemích. V Německu nosili lidí roušky i v létě, ale my máme v povaze reptat proti všemu i když o tom nemáme páru.

   Vymazat
  6. 19:40
   tak si alespoň o tom viru něco zjistěte.
   - současní smrtnost pod úrovní každoroční chřipky, a klesá
   - vykazování umrtí na Covid i na případy kdy daný člověk byl smrtelně nemocný na jinou nemoc
   - stupidní testy zcela se nehodící na odhalení nakažených. Účinnost snad do 50%. Některé země požadují i dva testy...proč?
   - každodenní manipulace v médiích se statistikou nakažených, pochopíte pokud máte alespoň základní povědomí o statistice
   - náhubky jsou zcela neúčinné, i pan slovutný Primula před třemi lety tvrdil to samé...copak se změnilo? že by dobrý kontrakt z farmaloby?
   - zpráv o tom, že nošení náhubku je po 2 hodinách škodlivé, silně přibývá. Studie o účinnosti náhubku na COVID neexistuje, jak je to možné?
   - WHO má zcela pod kontrolou testovací stanoviště v této zemi - to se to manipuluje s daty, prodejnejch hajzlů je dost
   - pročpak Covid maniaci neřeší zvýšení imunity? A je to tak snadné, ale bohužel velmi levné. A tím by se stát nezruinoval, že.
   - v Rusku se již několik týdnů používá lék Avifavir - na chřipku a kupodivu pomáhá na tzv. COVID - 2dny a jste OK. Ale hysterie s náhubkama je lepší, že.
   - plicní ventilace se ukazuje jako komplikace pro těžce zasažené - tak jako u chřipky každý rok

   Vše je možné nalézt v tisku, ale v mainstream žumpě nehledejte.

   No jo, když vono to šmírování je potřeba zavést - i ty granty s EU nepomáhaly..., zbytky suverenity státu je též potřeba zlikvidovat - zadlužení je dobrá myšlenka, a tu spotřebu též snížíme, že. A ten COVID řeší vše.

   Vymazat
  7. 19:17
   On byl za komoušu nějaký Corona ??

   Vymazat
  8. 9:05 Něco mnohem horšího. v r. 1969 vypukla Hongkongská chřipka, kterou se v Československu nakazilo téměř 4 miliony lidí a téměř 30 tisíc zemřelo.

   Vymazat
  9. Chápe někdo -dokáže někdo pochopit, proč diskutéři vždycky -ale vždycky!!! začnou žvanit o něčem úplně jiném, než je článek? Já předpokládám, že je to všechno osvědčená novinková diskuzní elita ( to nejhorší co v ČR dřepí u PC) Co hernajs zase žvaníte o koronaviru, covidu a podobných výmyslech? Jak to souvisí s vystoupením ČR z EU? Proč má někdo neustálé nutkání o tom žvanit? Nelezte denně na ty posraný novinky, kde vám s tím vyplachují palice a straší, nebo si zalezte domů, nakupte si žrádlo na měsíc dopředu, dřepněte si ke kamnům, zalepte si huby, a nevylézejte!!! Proč tak nečiníte? Proč musíte pořád otravovat ostatní, zdravé a normální lidi, kteří se nenechají oblbovat žádnou smrtící propagandou? Nedokážete nechat lidi žít? Každý, kdo si může dovolit zalézt doma, a bojí se i koukat a uprdnout, proč lezou ven a otravují? Proč o tom potřebují pořád žvanit a žvatlat? To už je samo o sobě nemoc - zralí na léčbu strachu - strach je paranoia, všichni jsou vystrašení a paranoidní!

   Vymazat
  10. 9,51
   Poměrně nedávno při epidemii chřipky zemřelo pomalu stejný množství obyvatel....ovšem demokraticky!!!!

   Vymazat
 4. Tak Jiřina je prej v prdeli! - https://www.seznamzpravy.cz/clanek/europoslanec-pospisil-lezi-s-covidem-na-kysliku-v-nemocnici-122133#dop_ab_variant=0&dop_req_id=TaI7TENWNyP-202010011411&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Nenakazil on taky Ivánka Davidojc?

  OdpovědětVymazat
 5. Czexit kdyby byl před 10lety tak už bylo pozdě.
  Bohužel takoví, jako byl genius reality politických zřízení Karel Kryl, jsou již v zárodku diskriminováni, pomlouváni, dehonestováni, korumpováni, zastrašováni.
  Současný systém je mnohonásobně totalitnější, než ten předchozí.Dnes jde jen oabsolutní moc a o peníze až v první řadě. K.K.ve své poslední písni to vyjádřil skvěle a že si troufl i otřít se i o V.H. ho zřejmě stálo život.
  Pravdu je třeba zašlapat, co nejhlouběji pod zem.
  Politickou kulturu dnes představují strany korytářů a pokrytců.
  Je třeba si tedy připomenout o čem K.K. zpíval.
  Píseň "Demokracie" je psaná na dobu po "sametu".
  Skutečná DEMOKRACIE je pro současnot vzdálenou science fiction.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buď je demokracie přímá, nebo není demokracie žádná. Zůstává pouze zavádějící název jako "fíkový list" pro režim, který nezadržitelně přechází ve fašismus. Protože definice fašismu je tato: Spojení moci korporátní a moci finanční s mocí politickou = fašismus. Mimochodem podle chování lidí ať už s mocí, nebo bez v této době covidu příliš připomíná Čapkovu "Bílou nemoc". Mohl bych napsat víc, ale to stačí.

   Vymazat
 6. 30. let zanedbané české země a obyvatel. Pokračujte ňamtaři a mlaskoni, €araboafriky.

  OdpovědětVymazat
 7. Že Putin otrávil Navalného?
  On se politickými nulami nezabývá, má úplně jiné starosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:50
   Pokud je pro Putina nula, proč potom nechal Navalného několikrát uvěznit ?? Dnes mu seberou veškerý majetek, Putin z něj má strach až seeerrr...

   Vymazat
  2. Ad 12:06 Hahaha, to jsou mi argumenty!
   Navaleného soudily ruské soudy a protože porušil zákon, tak šel sedět. Sebraly mu majetek také soudy, protože pomlouval lidi, kteří se prostřednictvím soudu pomluvě postavili. Kde tam máš toho Putina?

   Vymazat
  3. 12:06
   Putin má strach z alkoholika, feťáka a vlastizrádce Nevalného????!!!!! V tom případě funguje Rádio Jerevan a dneska je apríl!!!! ;🤣🤣🤣🤣

   Vymazat
  4. 13:47
   On se vždy najde důvod jak se zbavit opozice, zvláště v Rusku. Jen naivní člověk jako vy si může myslet,že v tom nemá pracky Putin. Už jen jeho ubohý výrok, že se Navalnyj otrávil sám, tohle řekne stàtnik,ne, tohle řekne člověk,který je v tomto zločinu zainteresován.

   Vymazat
  5. 14:45
   Vy znáte pana Navalného osobně, tvrdite že je feťák,alkoholik, tohle je přesně zpráva z toho vašeho rádia, celkem jste si naběhl.

   Vymazat
  6. 15:01
   Když se alkoholik napije omylem vody místo vodky přijde otrava!!!!!! Havel by mohl vyprávět!!!!! 🤣🤣🤣🤣
   A pokud vím, tak na palubě měl Nevalný jen svý poskoky placený amiokupant emisí a Chládek údajně čaj, takže na vidle sis naběhnul sám, Neználku!

   Vymazat
 8. Karel Kryl těsně před svou smrtí napsal svou poslední knížku "Země lhostejnost", (ulozto), kde vysvětluje co ho nejvíc trápilo a asi i utrápilo...

  OdpovědětVymazat
 9. Ani hrozba, ani naděje. Holý nesmysl, na který nemá smysl ztrácet čas. Příští volby má v kapse Babiš a není síly, která by protlačila referendum, natož referendum o EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je i varianta, že Babiš odstoupí, premiéra bude dělat Bartoš a budeme kulturně obohaceni.

   Vymazat
  2. Slyšel jste někdy o člověku jménem Gándhí?

   Vymazat
  3. 19:46
   A v čem je pan Bartoš nevyhovující, že má jiný účes než vy ?

   Vymazat
  4. 10,14
   Fetka a vlastizrádce,milovník fašoEU,amiokupantů a podporovatel Čmoudů z Afriky JE NEVYHOVUJÍCÍ VE VŠEM!!!!

   Vymazat
  5. 11 :20
   Není možné aby byl někdo tak hloupý jako vy.Stále to samé, amiookupant, nic jiného z vás nevypadne,tipuji na nějakou duševní poruchu, navštivte ve vašem okolí nejbližší blázinec, třeba vám ještě pomohou.

   Vymazat
  6. 11:20
   Vy jste někdy s panem Bartošem někdy něco pohulil, že víte o nějakém fetu, nebo snad potkal jak vede nějakého migranta? Taky ne co, jste jen velký ubožák,no a ten váš amiookupant,je diagnosa vymytého mozku.

   Vymazat
  7. 19:46 Bartoš je nevyhovující hlavně proto, že od všech ostatních žádá transparentnost, ale sám se tím neřídí.

   Vymazat
  8. 10:14 O účes tady nejde. Piráti jsou nevyhovující.
   Stačí sledovat řádění Hřiba na Magistrátu. Plné huby slibů a skutek utek, vyhovuje jim chaos a je to vidět.
   Jejich vláda by bylo to poslední, co bychom potřebovali.

   Vymazat
 10. Ještě k včerejšímu výročí:
  http://www.protiproud.cz/images/textiky/dekrety2.jpg

  OdpovědětVymazat
 11. Czexit by byl nadějí, pokud by byla alespoň minimální šance ho uskutečnit. Nevím co by se muselo stát, aby tady na něm začal někdo pracovat. Zdejší politická reprezentace na tom podfuku profituje až na pár výjimek hnedle celá. Všichni hrabou z dotací a navíc se taky hodí, když se některé nepopulární kroky mohou svést na EU. On už se v tom totiž málokdo vyzná, kdo nám co nařizuje. Základem by bylo referendum a protože nikdo neví, jak by dopadlo, tak se pro jistotu nezavede /jsme na to hloupí/, na rozdíl od vstupu o kterém se v tehdejší euforii hlasovalo/v tomto případě jsme byli shledáni chytrými/. Takže jsme vlezli do něčeho na základě naivního přesvědčení, že to můžeme kdykoliv opustit. Výsledek je nasnadě, spolek se, bez ohledu na naše názory, změnil a my nemáme žádnou možnost jak z něj vyklusat. Časem nás to ovšem téměř jistě pustí, o to už se noví a vděční osadníci jistě postarají. Kromě skladů tu vyrostou i minarety a pak teprve nastane konec EU. Modrou vlajku s hvězdičkami nahradí červená, s bílým půlměsícem a budeme mít splněno. Ovšem nevím, k čemu nám to v tomto případě bude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím co by se muselo stát, aby tady na něm začal někdo pracovat - nebojte se BOUŘE - vojska SHAF PRACUJÍ !
   Demonstrace koronových popíračů v Berlíně je na cestě . Naléhavé: protesty a nepokoje v Berlíně - tvrdé zatýkání korunních disidentů a výzvy k Putinovi.
   https://www.youtube.com/watch?v=oLI86rLaji8 https://www.youtube.com/watch?v=Lc3YmZZVtP0

   Vymazat
 12. CZEXIT !!!
  Czexit je naše jediná naděje,fašistická totalita,diktatura,kterou češi a slováci zažili(i když slováci se odtrhli a vyrobili si fašistický Slovenský štát),pak přišla doba sovětská,doba obrovského budování fabrik,přehrad,industriálních staveb,ale také nechtěného pobytu sovětských vojsk na našem území.
  Ovšem to,co přišlo po převratu v 89tém,to nemá v novodobých dějinách obdoby,zkorumpovaní zmetci vyrobili Mástricht a výsledek?
  Diktatura darebáků z Bruselu,co se snaží naprosto zničit to,co naši předci dlouhá léta budovali.To ale není to nejhorší,pod trestem nás nutit k vpuštění muslimů,arabů do české kotliny.Kde je naše suverenita,svobodné rozhodování,koho doma chceme a koho nikoliv.
  CZEXIT !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:56
   Vy " budovateli " máte opravdu dost.
   Kdo nás sakra nutí někoho přijímat,vy jste někde četl kolik máme přijmout migrantů,tak nelžete.
   Pokud vystoupíme z EU, budete první kdo bude řvát jak se zdražilo, nezaměstnanost stoupne na 15%, na hranicích opět kontroly, tohle si přejete? Jà tedy ne, EU má mnoho chyb, ale pořád lepší jak czexit.

   Vymazat
  2. 09:19 Ježkovy voči, viděl jsye vůbec ten jejich poslední návrh řešení migrace? Minimálně nás nutí je přijímat za účelem zajištění odsunu, fikaně už bez kvót, protože země původu je od nás prostě nepřevezmou. Komu asi tak zbydou ke stavě??? Je tak těžké pochopit tuto jednoduchou fintu? Vy už se určitě těšíte až budete moci předat klíče od svého kvartýru novému majiteli a dělit se s ním o část důchodu, či platu. Jste zkrátka zlatá povaha, jíž sedí v obýváku minimálně 10 bezdomovců. Gratuluji.

   Vymazat
  3. 9:19 Czexit je lepší než žít v diktatuře Bruselu. Kde jste žil do teď? Zdražuje se hodně a migranty nám nutí. Takže nelžete vy a sundejte si klapky s očí.

   Vymazat
 13. Czexit bude možný jen za podmínek, které jsou současné realitě vzdálené.
  Na výstup z EU máme šanci jedině tehdy, když budeme mít garantovanou bezpečnost státu a budeme schopni a ochotni vyrábět mnohem širší spektrum výrobků a nabízet i široké spektrum dosud pro nás nezvyklých služeb.
  Stejně jako První republika se nemohla bránit i z toho důvodu, že banky nechtěly poskytovat půjčky a finance na obranu státu, tak i czexit ztroskotá v současné naší podobě na financích.
  Z toho vyplývá, mimo jiné, že bychom museli mít silného ochránce a především naprosto spolehlivého spojence. A to by byl jako kdo?
  Německo?
  Francie?
  Polsko?
  Rusko?
  Čína?
  USA?
  To jsou jen některé požadavky na úspěšný czexit.
  Jedinou možnou realitou podle mne je vytvoření nějakého bloku rovnocenných zemí, ale to naráží na mnohé ambice a pretenze jednotlivých potenciálních spojenců.
  Ale žádný strach. Všechno spěje k tomu, že se tento problém může vyřešit sám, rozpadem EU právě pro narůstající neshody mezi jednotlivými státy, zvláště u těch, které mají obrovské ambice. A nebo to za nás rozhodne Erdogan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V něčem máte pravdu.Ovšem čekat až budeme mít armádu, až budou spojenci... To není průchozí, to bychom mohli čekat věky. Chce to jen dosádnout toho, aby byla většina lidí přesvědčena, že je to nutné udělat i přes počáteční svízele. Stále si myslím, že je vždycky mnohem lepší vyjednávat jako stát bilaterálně s potenciálními partnery, než si nechat s*át na hlavu z brusele. A jedinou stranou, která se snaží o nějaké důstojné řešení toho marastu, který tu je, je pouze SPD.

   Vymazat
  2. Mocným ochráncem se může a mělo by, stát mezinárodní právo, pokud se velmocem podaří zlomit moc nynějších lupičů a loupežníků (dosaďme si za domácí úkol), kteří mezinárodní právo používají jako bič na nepohodlné státy a samy se jím neřídí.
   Osobně tomu příliš nevěřím, ale cítím nutnost zavést ve světě mezistátní politiku založenou na spolupráci, na vzájemné výhodnosti a respektování suverenity i u zemí méně významných, včetně stávající ČR. Naše území v dané chvíli opravdu nemá potenciál na samostatnou existenci bez zahraniční pomoci. Ostatně, to byl a je cíl stávající politické moci, které dávají mnozí z nás stále dokola požehnání u voleb.
   ABC
   ABC

   Vymazat
 14. No tak pokud David nevidí doslova ani jednu jedinou výhodu, kterou nám přináší EU, tak to je jen důkazem, že není seriózním, přemýšlivým politikem vážícím na vahách, ale jen fanatickým czexitovým aktivistou a anti EU propagandistou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nám tu vypiš tu jednu dvě naše výhody členství v EU. Nepomlouvej Davida, když víš prd. Kdo sleduje EU podrobněji, ví, že jedině Czexit je řešením. Stačí si poslechnout proslovy poslanců v plénu Parlamentu EU, stačí s sledovat výstupy z Komise EU, Lisabonskou smlouvu a mnohá "doporučení" která se posléze mění v povinnost. Zkrátka opakuji: vyjmenuj ty "výhody" našeho členství v EU!!!

   Vymazat
  2. 21:05
   Ježišmarjááá. Zeptej se na výhody třeba pendlerů, kteří každý den nebo týden přejíždějí volně hranice za prací v EU a vydělávají tam velké peníze. Zeptej se každého Čecha, který každé léto vyráží naprosto volně do Chorvatska a v zimě do Alp. Zeptej se majitelů podniků potažmo zaměstnavatelů, kteří volně a bez cel exportují do EU.
   Tvůj problém je že si myslíš, že všechno je samozřejmé. Není. Prd víš evidentně ty.

   A ten Czexit má být řešením čeho jako? Jak myslíš, že se tím zlepší tvůj život? Vždyť ani Maďarsko nechce žádný Hungzit. Není to divný?

   Vymazat
  3. 21 :16
   Zdejší milovníci czexitu vám na váš pravdivý komentář nejsou schopni cokoliv odpovědět, ono není ani co. Jasné a stručné, máte pravdu.

   Vymazat
  4. 21.16 Co nezaměstnaní , bezdomovci , neustále rostoucí státní dluh , zničený český průmysl, zemědělství , školství , přibývající muslimové , vysoká kriminalita neustále rostoucí ceny potravin , nájmů , energií , chybějící lékaři , řemeslníci , technici , zdravotní personál , atd. Jsme jen nesoběstačná nesvéprávná zadlužená německá kolonie !

   Vymazat
  5. Ad 21:16 - Ježíšmarjáááááá, vždyť to všechno se mohlo a dělalo i před vstupem do EU!!!! A propos - pendleři sice vydělávají peníze, ale neodvádějí tu žádné daně - nejsou pro společnost přínosem!


   VY si vůbec nevšímáte toho hnusného diktátu co jde z Brusele?! TY bludy, které se na nás z Brusele valí! VY vůbec nevidíte ničení české společnosti včetně ekonomiky, naprostou závislost na Německu, která nás dovede v nejbližších letech do hluboké krize.

   Vymazat
  6. 9,38
   Ty volotrku,raději budu čekat 10min.na hranicích,než aby ten afroksindl pod vedením Mer-Kheli strkal rypák do Evropy!!!!!!

   Vymazat
  7. 9:30
   Ten váš výčet toho co je špatné se změní vystoupením z EU , ??? Jste naivní jak dvoudenní pes, bylo by daleko hůře.
   Nikdy na tom nebyl náš průmysl lépe než dnes,jen díky obrovským investicím že strany Německa, ty nekonkurenceschopné podniky co vyráběly jeden šunt vedle druhého dali po vás komoušich do cajku.
   Tak asi tak.

   Vymazat
  8. 9:38 Slova silá a realizace slabá.

   Vymazat
  9. 21:16 Jsem jeden z těch co prd ví a mne jste se neptal. Jen uvedu pár fakt z toho mála co vím. Tak letos bylo v Chorvatsku 60 000 Čechů a v Alpách na lyžích 17 O00 Čechů. Kolik máme šťastných majitelů hotelů a restaurací participujících na zahraniční turistice opravdu nevím. Co vím jistě, je fakt, že obliba zahraničních turistů trávit dovolenou u nás je atraktivní a velmi laciná, díky kurzu naší podhodnocené koruny. Proto já mám předražené potraviny z dovozu, aby jsem mohl přispět na jejich levnou dovolenou v něčím hotelu a část z mých peněz tak doplulo i hoteliérům. Stejný důvod kurzu koruny je i za nákupy venku nejen pro pendlery. Jaký je konečný poměr šťastných Čechů k ostatním toť otázka.
   Já vím, že nic nevím.

   Vymazat
  10. Pro propagandistu-trolla 12:21 - o československém průmyslu před listopadem 89 nevíš nic, tak si ty blbé kecy nech. Komoušové byli daleko lepší hospodáři, než ti dnešní "ekonomové". Někdo tu přesně vyčíslil, co se za komoušů za 40 let postavilo, zřídilo, zavedlo, vybudovalo a v protikladu k tomu za 30 let kapitalizmu hovno! ty tu nesmyslně mluvíš o kondici průmyslu, ale to, že smetanu vyžerou německé centrály a my jsme tu jen za montovnu na hrubou práci s malou přidanou hodnotou, to nevidíš! Mluví z tebe jen nevzdělanost, slepota a vymytá hlava korporátní propagandou.

   Vymazat
  11. 13:55
   Proč tedy 90% podniků po 89 padlo, pokud podle vás byly v kondici.Ty šunty co se tady vyráběly kupovali z 95% pouze ještě větší žebráci z Východu.Tohle nikdy neokecàte, výkon našeho tehdejšího prumyslu byl na 35% toho Západniho,s tím nic neuděláte.Taková byla tehdejší realita,ono se to špatně čte tehdejším soudruhům, celkem chàpu.

   Vymazat
  12. 17:59 Ono taky dost zdejších podniků padlo jenom proto, že je privatizovala západoevropská konkurence. To taky neokecáte. A kvalita ? Ať koupím co koupím, tak s každé krabice renomovaných značek na mě vybafne PRC, neboli People republic of China. Doufám, že to nechcete srovnávat s výrobkem označeným Made in Czechoslovakia, dle vás šuntem. . A to nemluvím o tom jaký je současný výkon toho "našeho" průmyslu, kdy se v halách potulují party vzájemně si nerozumících dovedů z celého světa. Jak takový výrobek asi označit, že by vyrobeno v EU Mongolem ? To je asi kvalitka, co.

   Vymazat
 15. Vtipný komentář smutné reality.

  OdpovědětVymazat
 16. Je třeba neustále opakovat, že Lisabonská smlouva byla nelegální anexí našeho státu cizím subjektem!
  Zatímco například na Krymu proběhlo referendum o připojení k Ruské federaci, u nás žádné referendum k Lisabonské smlouvě, která zásadním způsobem změnila charakter EU, neproběhlo a poslanci parlamentu neměli k hlasování o takto zásadní věci mandát.
  Připomeňme, že Lisabonská smlouva je podvod, který v jiném balení pouze s kosmetickými změnami protlačil takzvanou Euroústavu, odmítnutou v referendech v Nizozemsku a Francii v roce 2005. Lisabonská smlouva umožnila stát se Německu hegemonem v Evropě a malým státům sebrala suverenitu.

  OdpovědětVymazat
 17. Funkční €araboafrika provádí plán výměny a náhrady obyvatel kalegri dle doporučení promumuslimské osn.
  Mustr ve hnízdě.
  https://www.youtube.com/watch?v=GuToJpcUOdc
  Jinak po slovanech jdou jak slepice po flusu doslova přes milénia svým způsobem ti samí.
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA
  https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew
  Big brother dnes zase maže kde všude ještě PL nemá problém ale odkazy tam člověk musí dát bez adreséře který ale komp přiřadí automaticky ale tady to v nwoo možná proleze.

  Komentář čeká na schválení.
  1.10.2020 (20.41)
  Tak lidé by měli vzít rozum do hrsti a od mládeže - formantů inkluzky workoholických fachidiotů to neočekávejte. :lol:

  Patrně zatím (nejen) je filantrop sázek na krize plánu z roku 2016? Potentátně specifickým.
  https://www.youtube.com/watch?v=tLiO2UTRC88

  Ze zvědavce

  dnes 14:46
  RE: Samolibec a majitel neomylnosti Klaus st., ....

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

  Reakce na 382539

  Václav Klaus je zastáncem volného trhu, ktrerý jako jediný dokáže dovést tuto civilizaci k tomu, aby lidé nebyli líní a abychom se vždy měli všichni dobře. Co proti tomu máte?

  382551

  ...
  Neviditelná ruka trhu vám zařídí každé přání? Poněkud dětská a optimistická představa. Kapitalismus je periodický systém od krize ke krizi a došlo i na ameriku přes její "nou hau.

  Nejenom že průměrně dojde na 3-4. krize u každého člověka kdy když vás nepodrží okolí a zejména rodina tak jste ten po kterém neštěkne ani pes. Ale systém businessmanů je schopen vyhulit naprosto vše a dnes jdou po důchodech kdy to není myšleno jen na zabezpečení ve stáří. Takzvaná privatizace zisků a socioalizace ztrát všemi. Zjednodušeně od chudých k bohatým a těm kteří to zázračně promění v niveč či čísla v kompech. A meluzínu v hlavách závistivých omezenců pro omezence. Prošetřit se do blahobytu nejde ale do doby kamenné zcela jistě.
  http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americkych_intervenci_tajnych_operaci_a_ruznych__275539487.html

  Jenom dám pár nesporných realit mimo představy děvčátek z heřmánkových předměstí či prostoduchých. Se zlem se musí počítat a podle se toho chovat a ne že něco zařídí trh ke prosperitě, je to zcela naopak. A "elity zrovna příkladnými ctnostmi věru neoplývají.
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc
  https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/andrenochrom-sokujuci-dokument.html

  Zítra jdu volit ANS protože pouzí ziskovci lidem, kultuře a civilizaci neprospívají ale pouze mamonu, zmaru a beznaději.
  https://www.youtube.com/watch?v=CJ81xkUnfUY

  Odpovědět

  OdpovědětVymazat
 18. Co porad eu,co nemci,to sou figurky a uzitecni idioti na sachovnici,i ten turek,nad tim vsim je jediny hrac a to velmi stary,rimsko katolicky setan,jez stvoril koran,ktery pronasledoval pravoverny(pravoslavny)proto genocida srbu,reku,rusu a vsech slovanu,ne uz tet touha po penezich ale toha po moci je zene,vatikan je mozek a usa a vbritanie sval a ostatni(fr,nem,pol,a atd) ty figurky,proto vypadnout z nata a osn,eu se tak sesype samo,no co takova sit 5ge a covid,za ni maskovany,to bude tepr mazec....

  OdpovědětVymazat
 19. Pryc a to hned,uz tenkrat jsem byl proti vstupu,zlo oplaci zase zlem.

  OdpovědětVymazat
 20. Slabomysným jedincům jako zde, dát možnost referenda,by byl zločinem na zbytku rozumných lidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kde jste prisel na to,ze vy jste rozumny?

   Vymazat
  2. 12;33
   Kdyby byla blbost trestný čin, tak to máš na doživotí ty milovníků fašoEU!!!!

   Vymazat
 21. Podle nejčerstvější zpráv, nás EU dá do kouta na hanbu. Protože stále ještě chováme slepice v klecích a nově se zjistilo, že selátkům zkracujeme ocásky. Určitě se zaktyvizují naše jemnocitné neziskovky.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.