Reklama

úterý 27. října 2020

Masmédia a tajné služby se spikly v šíření dezinformací ve věci Bidena mladšího aneb Nejmocnější lidé v USA se spikli v zájmu skrytí informací o synovi prezidentského kandidáta

Tucker Carlson

27. 10. 2020 Novosmi, překlad Outsidermedia

V minulém týdnu deník „New York Post“(NYP) zveřejnil jednu z hlavních senzací roku. Jeho pracovníkům se podařilo získat harddisk počítače Huntera Bidena. A na něm se objevily tisíce elektronických dopisů, dalších textů, a rovněž soukromých videí a fotografií.

(Na snímku Bidenovci: Hunter Biden - syn  a otec -prezidentský kandidát za Demokraty Joea Bidena)

Jeden z textů, který v nalezené korespondenci zvlášť zaujal zprávaře, svědčil o čemsi hrozném. Vyplynulo z něj, že viceprezident Joseph Biden usměrňoval americkou zahraniční politiku – naši zahraniční politiku, která není jeho vlastnictvím – ve prospěch obchodních zájmů svého syna. Tedy konal tak, aby naše zahraniční politika pomáhala jeho synovi. Biden se agresivně vměšoval do vnitřních věcí jiného suverénního národa – Ukrajiny, protože jeho syn na tomto vměšování vydělával peníze. Dáte mi za pravdu, že toto je i podle nejvyšších novinářských norem zajímavé, opravdové téma.

Dál ale se stalo něco mnohem důležitějšího a pro naši zemi nebezpečnějšího. Stalo se cosi horšího než ty nejhroznější kompromitující materiály, jaké jen „NYP“ v počítači Huntera Bidena mohl najít. Nejmocnější a nejvlivnější lidé planety Země se spikli, aby cenzurovali zprávy. Cílem bylo skrytí důležitých nových informací před americkým lidem.

Síť „Twitter“ nedovolila svým abonentům „podělit“ se o informace o tomto případu. Stejně jednal i Facebook, a když Američané začali tento senzační článek NYP hledat pomocí vyhledávače Google, vyhledávač to prostě odmítal – a mnoho lidí se k hledané informaci nedostalo.

A tak, během několika hodin služba zvaná „svobodný tisk“, základ americké demokracie po 250 let, byla najednou vypnuta. Zkrátka zmizela. Minutu předtím jsme byli Amerikou, ale hned poté jsme se stali Čínou. Ale, co je nejhorší, náš tisk takovému obratu událostí tleskal. Samozvaní ochránci prvního dodatku americké Ústavy kvůli zrušení tohoto Prvního dodatku triumfují. A deník „New York Times“(NYT) se rozdováděl dokonce i celým redakčním článkem s výpady vůči samotné myšlence svobodného vyjadřování.

Všechna mocenská centra v USA souhlasila s tímto vypnutím svobody. A co je nejhorší, že tajné služby USA, všechny ty tajné federální agentury se svou skoro neomezenou mocí – i ty se do toho všeho zapojily. Federální agentury se zapojily do spiknutí se zpravodajskými médii, s cílem skrýt před americkou veřejností důležitou informaci – všeho všudy pár týdnů před volbami.

V sobotu deník „USA Today“ (USAT) vystoupil jako beranidlo všech těchto ostudných snah, když zveřejnil jeden z nejpodlejších novinářských článků, které se kdy předtím objevily v tisku naší země.

„Federální agentury vyšetřují, psal deník, skutečnou informační bombu založenou Ruskem, která měla sehrát roli kouřové clony“. Deník USAT se ani neobtěžoval prověřením reálnosti faktů, o něž se původní článek v NYP opíral. Nezajímaly je ani otázky, co to vlastně mohly ruské tajné služby vymyslet, a zda se mohly jejich plány prakticky uskutečnit. Majitel dílny opravující počítače ve Wilmingtonu, v jehož rukou se notebook (Huntera Bidena) ocitl – jak ten zapadá do schématu „ruského spiknutí“? Byl snad jedním ze „spících“ Putinových agentů, který se po desetiletí krčil ve státě Delaware, a vyčkával právě na tento moment?

USAT nám na všechny tyto otázky neodpověděl. Ani nemusel cokoli chápat, protože všechna ostatní masmédia hned pochopila, co mají dělat. No, a pak už čteme ve zprávách agentury „Bloomberg“ titulek: „FBI prověřilo, zda jsou dopisy,předpokládaně zaslané Hunterem Bidenem součástí ruského spiknutí“.

„PBS“ (veřejná americká rozhlasová stanice – pozn.red.), která žije za vaše peníze, páni daňoví poplatníci, oznámila, že se objevil jakýsi „bývalý vysoce postavený pracovník rozvědky“ tvrdí následující. A tu to máme, to „následující“: Že se Rudi Giuliani (Trumpův právník) zabývá šířením ruské dezinformace. Mimochodem, vy, drazí daňoví poplatníci, platíte jak za PBS, tak i za to, aby tento vysoce postavený člověk nezemřel hlady.

Pokud jde o bývalého starostu New Yorku Giulianiho, tak ten je nejspíš na výplatnici Vladimíra Putina. Tak hluboko proniklo „spiknutí“ proti USA až do samotné tkáně naší země.

Reportéři z Washingtonu a z New Yorku nemilosrdně obvolávali své početné „zdroje“ v našem „státě státní bezpečnosti“. Reportéři chtěli vyzvědět detaily. A povzbuzoval je na své větvi v „Twitteru“ všemi démonizovaný neokonzervativec David Frum.

V celém tom zmatku hledání dalšího souboru ruských špionů zapomněla masmédia na všechno na světě a nesplnila několik zřejmých věcí. Reportéři, například, zapomněli zavolat samotným Joe a Hunteru Bidenovým, kteří nejspíš mohli přesně říci, zda byl zázračně objevený notebook jejich nebo ne a zda vůbec existoval.

A v pátek večer se jediný reportér jménem Bo Ericsson ze „CBS“ zeptal přímo Bidena, zda tento notebook má něco společného s jejich rodinou, nebo ne. A dál se událo toto.

Biden: Věděl jsem, že položíte tuto otázku a nemám na ni odpověď. Je to další kampaň diskreditace a házení bláta. To jsou právě otázky, které vždycky kladete.

Biden nevyvrátil existenci počítače a s ním související historku, protože ví, že notebook z dílny v Delaware opravdu patří jeho synovi Hunterovi. My to víme také. Minulý týden jsme to prokázali a potvrdili. Vše, co jsme se od té doby dověděli – a zjistili jsme toho hromadu – potvrzuje tento závěr. Tento notebook patřil Hunteru Bidenovi – a nevymysleli ho Rusové.

Takže Bo Ericsson položil normální otázku, podloženou fakty. A za to se na něj vrhla celá „speciální jednotka“ demokratů, včetně mnoha zvláštních agentů v masmédiích. Cíl pronásledování člověka, který ve skutečnosti byl velmi liberálním reportérem kanálu „CBS“, byl velmi prostý. Demokraté chtěli vyslat jasný signál veškerému tisku: Zavřete hubu a držte se naší verze událostí, nebo bude hůř.

Jeden z nich jménem Jon Favreau nazval článek v „NYP“ ruskou dezinformací a na tomto základě došel k závěru, že Joe Biden je vůči svým protivníkům „příliš velký dobrák“.

Michael McFaul, nyní profesor na Stanfordu (a dříve, za Obamy, pět let velvyslanec USA v Rusku, kde komplikoval jakékoli kontakty mezi oběma státy právě v předvečer krize v roce 2014 – pozn.red.), napadá Bo Ericssona za, cituji: „…posuzování dezinformace“. Vidíte: Když se fakta těmto lidem nelíbí, tak nemáte dokonce ani právo je posuzovat.

Nejsilnější, nejmocnější lidé v USA se řadí do bojové formace s jediným cílem: Schovat před širokou veřejností informaci, zákonitě vyvolávající její znepokojení. Ale v naší zemi přece něco takového kdysi nefungovalo – není to hrozné? Já bych se na vašem místě už zachvěl, protože mocným a vlivným lidem se to vše podařilo.

Joe Biden se do čtvrteční debaty před reportéry schoval. To znamená, že masmédia a tajné služby USA vám teď mohou po celou dobu do čtvrtka klidně lhát. A to všecko Rusové, protože Rusko – a to po nás sborově opakujte! – protože Rusko je pro nás nejstrašnější hrozbou. Tuto větu opakujte mnohokrát společně s námi – dokud jí neuvěříte.

V jistém momentě to nevydržíte a řeknete: Komu a k čemu je vůbec dobrý tento notebook Huntera Bidena? A právě to je skutečná hrozba, a o toto se snaží nejmocnější lidé v zemi: Oni chtějí mít možnost zametat zákonité otázky, za použití falešné hrozby ruskými dezinformacemi. A pokud takovou možnost dostanou, tak bude hodně zle.

A, aby nebylo pochyb: Mocní v USA jednají a snaží se v tom všem nalézt ruské spiknutí až na dno. Žádné důkazy o účasti Rusů nejsou, ale mocní USA na věci stejně stále pracují. Kdo jsou ti mocní, a pro koho pracují? Tak prosím: Demokratický senátor ze státu Connecticut Chris Murphy nám to oznámil. Murphy je členem senátního výboru pro rozvědku, a do twitteru napsal: „Jo Bidena a nás všechny musí rozhořčit, že masmédia šíří nějakou ruskou propagandu. Viděl jsem informace rozvědky o této věci. Rusko si pro rok 2020 vytýčilo úkol: Udělat z dezinformace mainstream“.

Tady je to – dno, to je horší než vše, o čem mluvil nebo psal senátor McCarthy. „Viděl jsem informace rozvědky“. Všimněte si: Senátor nám neříká, co v těch informacích bylo a tím spíš neukazuje originál, který bychom mohli ocenit sami, bez nápovědy. Ty informace jsou pro mocné a vlivné lidi. Ti je viděli. Ale vy ne. Takže jim věřte na slovo. A pokud nevěříte, znamená to, že pracujete pro Putina. A možná, že jste rovnou ruský špion. Skutečně chcete, aby vás z toho obvinili? Ze zrady? Ne? No, tak zkrátka berte jejich slova za bernou minci, příteli.

Ještě jednou: Nikdo ze štábu Joe Bidena neříká, že dopisy Bidena mladšího jsou falešné. V neděli členka týmu Joe Bidena Jane Arnold tento fakt přiznala pro Fox News: „Nemyslím si, že kdokoli říká, že nejsou dopisy pravé“…

No, pak tedy odpovězte na otázky. Na otázky, týkající se pravosti dopisů, proč to neuděláte? A, o to právě jde: Mnozí říkají, že dopisy nejsou pravé. To, že tvrzení o ruském vměšování do voleb nebyla pravdivá, to je dnes jasně stanovený fakt našeho politického života. Tvrzení o ruském vměšování jdou velmi na ruku těm, kdo drží moc, protože díky těmto tvrzením vám lze snadno odebrat vaše ústavní práva. A právě tento proces u nás nyní probíhá.

Teď víte, čím se budou v příštích dvou týdnech zabývat s cílem rozdrtit Trumpa. To ale není to nejhorší. Pro nás všechny, kteří plánujeme zůstat v této zemi, je skutečným důvodem ke znepokojení to, co začne poté, až bude Trump poražen…


Zdroj: Inosmi.ru
Překlad: st.hroch 20201025

14 komentářů :

 1. Mráz přichází z Washingtonu. Už hezky dlouho. Výše uvedený článek je dalším střípkem v pěkně odpudivé mozaice, která charakterizuje stav kdysi nejvýznamnější výkladní skříně západní demokracie. Pouze naprostý pitomec tento fakt nechápe...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tam má směřovat dění v ČR.Zaplevelení české kotliny naprosto nekompatibilní civilizací,zcela odlišné rasy a náboženského vyznání.Někdejší kolonizační a otrokářský systém zapříčinil dnešní stav nenávisti,netolerance a mylné představy,že se dá vytvořit smísením ras,rasa nová a to jak v Americe,tak i v Evropě.Ti,co řídí dějiny světa,si jen hrají,pokusy na civilizacích jsou obrovsky nebezpečné a nepochybně smetou i ty,co projektují tato zvěrstva.
   Braňme se,jediné,co nám zbývá,je po vzoru britů odchod z EU a i odchod ze zločineckého NATO.
   Za rok jsou volby,nedejme se zotročit.Hitler by neměl být zapomenut,všechny ty zrůdnosti,kterých se němci dopustili nejen v Československu.Zbavme se německého,uměle vytvořeného ekonomického protektorátu,jak to udělali britové,kteří si zvolili cestu svobody a ne dirigismu Bruselu,ovládaného němci.

   Vymazat
 2. Mráz vycházel vždy z Washingtonu, jenom bylo dost zdrojů a ty docházejí, paraziti zdegenerovaly, zvrhly se a začínají požírat mezi sebou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano parazité degenerují, elity mají mnohem větší procento mentálně a fyzicky postižených dětí. Dosud se to řešilo válkami, kde nějakou kvalitu řízení davu, které vyžaduje schopné kádry, zajišťoval výběr ve vzájemných bojích, kdy si nová čerstvá méně zdegenerovaná elita mohla vybojovat svoje postavení.
   Co se týká Washingtonu, tak po smrti Stalina byli oni ty chytří, kteří tunelovali Rusko (Stalin by neobchodoval v dolarech a neprováděl exportní politiku k vydržování západu). Jenže socialistický blok chytil spravedlivý rozměr a bylo potřeba ho zlikvidovat, ale tím elity Washingtonu ztratili protivníka na kterého dříve mohli házet svoje chyby (což činí hloupě a nevhodně znova dnes, aby zakryli svoji neschopnost řídit sociální super systémy na planetě zemi) a s kterým mohli soupeřit a tak si udržet svoje řídící schopnosti. Takže po rozpadu soc. bloku se udělalo letadlo z celého světa, což samozřejmě nemůže fungovat (zničením soc. bloku bylo zničena stabilita). Globální zákulisí to vědělo a proto přichází perestrojka USA (ale nepovedla včas a klíšťat navěšených na "pax-amerikana" je obtížné se zbavit a jde to velice pomalu a přitom s rizikem zániku lidstva.

   Vymazat
 3. Smutné je, že tento americký ZLOČINECKÝ STÁT řízený nejhoršími zločinci na planetě má atomové zbraně, špehuje komunikaci po celém světě, vydírá země po celém světě včetně svých spojenců, vydává nejvíc na zbrojení, vydává nejvíc na tajné služby, vydává nejvíc na rozvracení cizích zemí pomocí neziskovek a spol, a neexistuje nikdo, kdo by na něj uvalil sankce za masivní válečné zločiny a vměšování a popírání lidských práv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby svého času nevyhnal Hitler z Německa, a Benito z Itálie, špičkové židovské vědce do zámoří, hlavně do USA, mělo by "jádro" Německo, a hlavně Velký Izrael v Severní Americe. Politickou mapu světa bychom dnes nepoznali...

   Kdyby USA spoléhaly ve zbrojním vývoji na Indiány a "afroameričany", Američané by byli světovou špičkou v exportu luků, tomahavků a pořádných afrických oštěpů a "bumbáckyjů"... na bázi Afirmativní akce.

   Vymazat
 4. Co tomu říkají naši elfové? Ztopořte se prosím a zasáhněte proti těmto desinformcím dokud je ještě čas.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak predne nebyla ta kleptokracie vypnuta pres noc. To byl jen opravdu zlej sen ,kterym predstirali..
  V Koreji, Vietnamu,Iraku, Lybii, Syrii a doma 9/11 v N.Yorku.
  Dosli v Cine netopyri?
  Jaky je vlastne rozdil mezi Zenou a Zajicem ?
  Je dnes USA pouze pobockou Ciny se svym systemem 90% servisu ,obsluhy. Ktery dava vedet ,ze USA chce slouzit.
  Biden uz dostal uz sve uplatky jako Forsus. Dopredu.
  Protoze Trump delal, ze nic nedelal, Delaji mu ted vsechno a vsichni, kteri meli smrtelny strach ze spravedlnosti soudu a uvezneni.Dle platnych zakonu..
  Tak se vse opakuje a musi.
  A v horsim.Ti senatori co zvolili tu novou soudkyni,jsou ted tercem utoku na jejich domovy.
  A nikdo nema mit nic za Definitivni.
  Zpivali pred valkou W+V.A zpivali dobre..
  Pokrcovani....

  OdpovědětVymazat
 6. Saň o které je řeč má mnoho "nenažranych "hlav !! Jak je zkrotit nebo alespoň paralizovat? Navíc je zde kardinální problém jak nebýt za "teroristu"nebo za sabotažnika něčeho tak posvátného jako jsou prezidentské volby "u š a k ů k"? Těžké, přetežke..Lze použít i osvědčené postupy a "demagogické triky" samotné Saně, především diskreditovat TY její spojence,TY její podržtasšky,TY jejich obdivovatele a páté kolony.Těm "mydlít schody" a oholit je bez bez mydleni,na sucho a nemilosrdně, tak jak je nemilosrdná jejich "chlebodarkyn ě ".Je třeba začít znova a znova,až z toho bude ta Dračice tumpachova a bude postupně slábnout a slábnout...

  OdpovědětVymazat
 7. Kecy o svobodě v USA nikdy neplatily, je to jen nejvyšší stupeň pokrytectví, ve které tento národ žije. Oni už obyvatelé USA nic jiného, jak lež ani akceptovat nemohou, ten šok z pravdy, by tam již většina obyvatel nepřežila. Pokrytectví bylo a je součástí mentality tohoto národa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyvoj v USA vase zavery potvrzuje. 16 tajnych sluzeb, spousta ozbrojenych organizaci, po zuby vyzbrojena armada na 1000 zakladnach ve svete, ozbrojeni obcane, tisknou neustale penize, za ktere si vse mohou koupit, nedokazi uz rozlisovat mezi pravdou a lzi , svou prolhanosti, podlosti a svymi agresemi a sankcemi nici vsechny slusne lidi a cely svet. Co s takovym statem?

   Vymazat
 8. No snad to tenhle blbec nevyhraje to by bylo špatné pro celý svět. Trump má svoje mouchy ale je přijatelnější.

  OdpovědětVymazat
 9. Skutečností je, že výsledkem diktátu a monopolů je neodvratná ekonomická degenerace. Podívejte se na vývoj virtuální americké ekonomiky, která závisí především na tisku dolarů a na vývoj v Číně.

  OdpovědětVymazat
 10. https://www.rt.com/usa/504752-biden-china-interview-bobulinski-tucker/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.