Reklama

úterý 27. října 2020

Něco málo o životě lidstva s viry

Bedřich Vinopalník 
 27. 10. 2020  Outsidermedia

Pokusím se to napsat tak, aby tomu mohl porozumět každý. Bez jakýchkoli odborných zbytečných výrazů a co nejjednodušeji. Takže všem odborníkům se předem omlouvám.


Po tisíciletí se přední lékaři pokoušeli dostat k jádru nemoci. A protože infekční nemoci byly ve všech předchozích dobách skutečnou pohromou lidstva, právě na tuto formu patologie byly zaměřeny duševní a praktické činnosti lékařů všech dob a národů. S lítostí musíme konstatovat, že i přes obrovské úspěchy moderní lékařská věda stále nedokáže vysvětlit biologickou podstatu infekčního procesu. Okamžitě řeknu, že jednoznačná odpověď na tuto základní otázku biologie člověka je naprosto nezbytná, protože na ní zásadně závisí teorie a praxe medicíny, a tedy i budoucnost lidstva.*)

Nikdo nemůže popírat, že viry tu byly už před člověkem. Dokonce se předpokládá, že v naší DNA je zachyceno několik „kousků“ řetězců v minulosti „úspěšných“ virů, které lidstvo prodělalo. Díky pandemii dnes už snad každý ví, že je čtyřicet (40) základních druhů virů. Z nich většina není nebezpečná v těch podmínkách, ve kterých dnes žijeme. Nikdo také nemůže popírat, že když byl objeven penicilín, křivky úmrtnosti začaly prudce klesat. Z toho však nakonec vznikla, a to zase nelze popírat, situace, kdy nemoci, které se dají antibiotiky léčit (i tím penicilínem), respektive jejich původci, se staly odolnými a nereagovaly na léčbu právě antibiotiky. Bylo třeba najít silnější a nebo trošku jinak působící antibiotika. Chce tohle někdo popírat?

Údaje od Světové zdravotnické organizace WHO: Od roku 1976 do roku 1996, tedy za pouhých 20 let, z historických a biologických standardů zanedbatelné období, se z nějakého důvodu objevilo 30 (?!) nových infekčních nemocí. *) Do té doby lidstvo prakticky žilo nechráněno lékařskými prostředky v sousedství právě virů (a samozřejmě i bakterií atd.). Člověk, jako jedinec, buď nákazu přežil a získával tak přirozenou imunitu, často doživotní, nebo ne, bohužel. V každém, případě lidstvo jako druh získávalo ****.kolektivní imunitu, kterou bylo i díky zákonům dědičnosti občas *****....schopno předávat dalším pokolením. Tehdy, ještě třeba na počátku dvacátého století, prakticky platilo, že pokud dítě přežilo věk 9-10 let *), mělo všechny šance žít „normálně“ dlouho, jak jsme zvyklí dnes. Ano byla vyšší dětská úmrtnost až do tohoto věku.

Navykli jsme si na to, že stačí přijít do ordinace a lékař nám „něco“ předepíše. Třeba právě antibiotika. Jenže má to ****..pekelný háček. Tím je to, že příčiny nemocí, viry, bakterie aj. se staly proti tomuto odolnými, rezistentními. Tím, že se takové léky používají u jednotlivce, však nelze jejich celkový vliv omezit. Najděte si někde na internetu, abyste se také snažili sami a sami učili myslet a analyzovat, jaký vliv má na lidstvo používání ženské antikoncepce od jejího relativně nedávného objevu! Tyto látky – jak antibiotika, tak antikoncepce – končí nakonec při vší „snaze“ ve spodních vodách a další koloběh už snad není třeba popisovat. Jenom ta antikoncepce je i jednou z příčin, proč v „rozvinutých“ zemích má kolem dvaceti procent párů potíže započít dítě i při všem možném i nemožném snažení!! A lékaři jsou tady v podstatě bezmocní.

Z toho vyplývá, že virové onemocnění léčené v lehkém průběhu antibiotiky je zločinem proti lidstvu. Člověk se totiž nemůže kontaktu potenciálního nebezpečného viru vyvarovat, aniž by žil v přísně laboratorních podmínkách, za dodržování neustále a nepřerušovaně přísných protinákazových podmínek prakticky neustále v ochranném obleku. Všechna lékařská opatření tak vždy směřují pouze k tomu, že se nakažení jednotlivců protáhne v čase, pro „zvládnutí“ epidemie. Ostatně v tomto smyslu bylo i upozornění na oficiálních zdravotnických státních webech mnoha zemí.

Očkování jednotlivce znamená, že jednotlivec by měl tímto získat imunitu proti určenému druhu onemocnění. Je důležité si uvědomit, že nic víc a také nic méně! Změní se ale „patřičným“ nežádoucím způsobem virus, čili zmutuje více než „tolerance očkování“, a všechny viry prostě mutují neustále, a očkování je na nic. A člověk pak onemocní tím, proti čemu byl očkován. To je fakt.

Takže ani dnes nejsme schopni ani za jakýchkoliv podmínek schopni viry jako zdroj onemocnění eliminovat pomocí lékařské vědy. Jednotlivec si tím musí projít dříve nebo později. Tak, jak to bývalo i za morových ran ve středověku, kdy ti, co přežili, získávali většinou doživotní imunitu proti moru, respektive proti tomu určitému druhu moru, i když jej zdánlivě neprodělali. A ještě připomenu, že tehdy likvidovali jednoho velmi efektivního bojovníka proti šíření moru, totiž zabíjeli i upalovali kočky! Co likvidujeme my, dnes?

Dnes je náš život v „rozvinutých“ zemích na vrcholu dosavadní historie. Už se nemusíme sami pachtit na živobytí ve špíně, blátě, půdě, jíst domácí neočkovaná či divoká zvířata, pít vodu neupravenou z různých zdrojů, nemusíme se dokonce ani tak často stýkat s druhými lidmi, neboť stačí zvednout mobil, zapnout prostě na nějakém přístroji síť a můžeme si volat i s obrazovým přenosem. Navykli jsme si žít i pomocí „konzerv“ jako jsou auta, která nás také jakoby chrání před stykem s ostatními lidmi a zdánlivě poskytují svobodu. Prostě náš dnešní styl života je paradoxně mnohem omezenější v přímých stycích s druhými lidmi a stále více se stýkáme jen s „se svými vyvolenci“.

Dříve právě to vše vedlo k tomu, že lidé nevědomky získávali přirozenou imunitu a kdo ne, měl prostě smůlu. Díky tomu však právě po přežití výše uvedeného věku 9-10 let byla křivka úmrtnosti mnohem (!) *) – viz graf ve zdroji citací – plošší, než je tomu dnes. To je i jednou z příčin toho, že stále častěji některé nemoci, které dříve „zasahovaly“ jen ty starší ročníky, jsou metlou mladších a mladších ročníků. Když nemáte správnou imunitu, prostě vás nic v případě většího náporu nemoci neochrání. Říkáme tomuto jevu civilizační nemoci a choroby.

Zvykli jsme si také na to, že aniž to chceme vidět, že kupujeme stále více a více potravin, které s přirozeným původem mají pramálo společného. Náhražky a konzervanty, genetické manipulace v potravinách jsou navíc často přímo škodlivé látky našemu tělu, stejně jako přílišné množství umělých hnojiv. To oslabuje naši imunitu mnohem více, než si kdo myslí.

Pokud nežijete mnohem přirozenějším způsobem života, kdy se nevyhýbáte lidem, nedodržujete základní hygienická pravidla jako mytí rukou, správnou úpravu potravin, nedbáte na svůj momentální zdravotní stav a neléčíte se i pomocí přírody, pak vás také stejně nemoc dostihne ve vážnější podobě, ať se jmenuje jak chce a je přenášená kýmkoli a čímkoli.

Naši předkové dobře věděli, co znamená mít možnost konzumace některých potravin, či léčivých bylin a rostlin. To my často ohrnujeme nos a krčíme jej, sotva na to pomyslíme! Ostatně i divoká zvířata zdánlivě sama proti své podstatě, jakoby, občas jedí, co obvykle podle učebnic nemají. Dravci jedí např. určité druhy trav, rostlin. Nic ale není náhodou.

Rodiče, co nedovolí svému dítěti hrát si venku a pokaždé ho seřežou nebo potrestají, když přijde domů špinavé a zmáčené, jednak sami zapomněli na svoje dětství a jednak odsuzují své potomky k riziku předčasného úmrtí, ale už v dospělém věku, kdy jako už je nebo má být „normálně“ odolným.

Jediná prevence je žít normální život, nebát se všeho, strach zabíjí zákeřně, a jíst skutečnou přírodní stravu, a ne umělohmotné náhražky, které už jíme a nebo nám v „nejlepším“ úmyslu chystají. Jezte hodně českého pravého česneku, a pokud to vaší polovičce vadí, pak se zeptejte – a máš mě vůbec rád(a)? Stejně tak si dejte pokud možno syrovou a opět českou cibuli, pěkně křupavou, šťavnatou. Velmi dobrým bojovníkem za zdraví je „obyčejné“ zelí. Jezte zeleninu a ovoce ne zdaleka, ale především tu svoji nebo přímo od nás z Čech a Moravy. Je mnohdy mnohem kvalitnější, než ty „zbytky“ z dovozu. Vraťte se k ovocným a bylinným čajům z vlastnoručně sesbíraných zdrojů (nebo aspoň z ověřených obchodů). Pohybujte se raději po nohách a ne po kolech.

Lékaři vám totiž pomohou jen ve velké nouzi, pokud toho budou schopni. Lehká nemocnění jen způsobují paniku, pokud je neoddělíte od vážných případů.

Lékaři dnešní medicíny však mají své limity, které nemohou už po staletí překročit. Stejně jako je mají léky. Vždy si velmi dobře přečtěte vedlejší účinky léků, které dostanete. Budete občas velmi překvapeni, a na druhou stranu vám může dojít, proč jste pak nakonec onemocněli něčím jiným.

Když vlády něco vyhlásí, nemusí mít sice pravdu, ale dodržujte to, ale nezapomeňte!

Protože viry a baktérie tady s námi byly, jsou a budou neustále. Nezískáte-li přirozenou zdravotní odolnost a přirozenou imunitu, budete odsouzeni žít v neustálém strachu a obavách. A nic vám nepomůže, protože hříchy se v takových případech prostě sčítají.
 • Proto je zločinem, když EU znemožňuje označit bylinné čaje jejich přirozenými léčivými účinky.
 • Proto likvidace zemědělství v jednotlivých státech, zákazech pěstování a chovu zemědělských plodů a produktů znamená zločin proti lidskosti.
 • Proto prodej zemědělské půdy spekulantům a cizincům v daných zemích znamená zločin proti lidskosti.
 • Proto prodej zdrojů pitné vody znamená zločin proti lidstvu.
 • Proto likvidace úrodné země znamená zločin proti lidstvu.

*) Zdroj citací a grafu úmrtnosti z let 1841 a 1952: https://1796web.com/vaccines/opinions/magarill1.htm

25 komentářů :

 1. Podívejte se na úžasné video: Rozhovor pro ALTARA TV s MUDr. Vojáčkem. Nevšímejte si rozeštvávání od všech parazitů.

  OdpovědětVymazat
 2. Graf je v druhém díle publikace, stačí kliknout dole na uvedené stránce na - Часть II.
  Jinak se mi to líbí.

  OdpovědětVymazat

 3. "Z toho vyplývá, že virové onemocnění léčené v lehkém průběhu antibiotiky je zločinem proti lidstvu."

  Vážený pane, antibiotika jsou účinná především a v naprosté většině proti bakteriím. Na viry platí antivirotika a to je úplně jiná kategorie. (A také je jich mnohem méně a účinnost často s otazníky.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po tak famózním úvodu jsem očekávala skutečně něco na úrovni. Když dotyčný nezná základní fakta o bakteriích, virech a antibioticích, nechápu, proč byl jeho článek vůbec vystaven. Nakonec ještě doporučení, abychom jedli víc česneku a cibule... No to jistě lidem se zdravým žlučníkem neublíží, ale naši situaci významně neřeší. Resp. vůbec neřeší.

   Vymazat
  2. Dobrý den pane Vinopalníku. Napsal jste článek bez zbytečných odborných výrazů, aby Vám každý rozuměl, jak sám říkáte. Je třeba dodat, že především Vy trpíte absencí jak odborných výrazů, tak odborných poznatků. Máte-li nutkavou potřebu něco lidstvu sdělit, je dobré předem zvážit, zda na to člověk má. Jestli jsou jsou jeho názory podložené dlouhodobým studiem problému, a nebo jsou to takové ty názory údajně "zdravého selského rozumu", které jsou po většinou mlácením prázdné slámy. Těch několik komentářů pod vaším článkem jsou jasnou odpovědí. A to se ještě komentátoři víceméně baví nezávislé mezi sebou.

   Vymazat
  3. 23:57 " ... abychom jedli víc česneku a cibule... ... "
   no, ještě jste ho zapomněla nařknout, že je žid

   Vymazat
 4. Bohužel, článek je silně tendenční, protože považuje viry za živé objekty. Živé jsou pouze bakterie, jednobuněčné organismy velikosti tisíciny až desetiny mm. Vyznačují se pohybem, množením (dělení, pučení), dýcháním a trávením (příjem, rozklad, vylučování).

  Viry nic z toho nejsou schopny konat, jsou to de fakto mrtvé schránky z bílkovinného obalu,velikosti 1-9 nm, obsahující RNA sekvenci, což mohou živé organismy použít jako řídící program jejich metabolismu. Viry se nemnoží, množí je napadené buňky organismu, které převzaly virovou informaci do své DNA. Viry nemají metabolismus a nelze je zničit biologicky, pouze tepelně, zářením nebo chemicky (rozklad či jiná reakce s okolními látkami).

  Viry se nemnoží, a proto nemutují. Jsou množeny buňkami a v těch dochází k chybnému čtení RNA a Crosing overingu mezi skupinami v sekvenci (pořadí RNA).
  Nakažení virem defakto znamená, že se virus dostal až na povrch buňky do tkáně schopné virus propustit buněčnou stěnou. Buňkou je buď přijat nebo pomocí lymfocytů zničen. O zničení viru rozhoduje imunitní systém, který má databázi virů s nimiž bojoval, takže když se objeví nový virus nebo podstatně zmutovaný, tak jej imunita neodhalí a virus je začleněn do buňky a ta ho množí a šíří do okolních buněk tkáně (nemoc propuká).
  Proto jakákoliv vakcína je pouze iluzí nebo přímo podvodem (jedem nebo rovnou virovou nákazou a proto je tolik testů pozitivních, již předem).
  Jedinou záchranou je lék, což je většinou chemická látka nebo celá sada látek, které danou sekvenci viru rozkládají nebo významně destruují přímo na povrchu mitochondrií napadených buněk (jedná se o cílenou chemickou reakci, která obvykle poškozuje i původní DNA napadených buněk, takže léčba není bez následků).

  Současná epidemie je pouze strašením lidí, aby dobrovolně nastavili paži a ještě si tu bilovu pichulku zaplatili.
  Ale to podstatné (pandemie zničící lidstvo), teprve příjde s vypuštěním Drakena (covid 21). Jedinou obranou je odhalit a zničit entity, které naše vyhubení naplánovaly, objednaly, zaplatily, spustily a provedly vojenské krytí netopýří pohádkou.
  No zaseli rolníci, zaseli, nebo v roce 2021 bude i hladomor?
  Pokud to část lidské populace přežije, již nikdy se nedostane na naši současnou znalostní úroveň. Tuto zkušenost a chybu nebudou vládci planety již nikdy opakovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl jsem na článek reagovat (1/ myslím si, že lidé nejsou zase tak tupí, aby nevěděli k čemu slouží antibiotika). Nemusím, vše je řečeno výše. 'Ďuro Trulo', děkuju, napsal jste (za mne) vše.

   Vymazat
  2. Ďuro Trulo Koho chcete odhalovat jejich plány jsou už odhalené jen to nikdo nechce říci.

   Vymazat
  3. Pane Ďuro,
   já mám několik připomínek. Ta hlavní je, že je rozdíl mezi strachem a respektováním. Je vidět, že vy jste sečtělý, ale vynechal jste jednu podstatnou vlastnost viru. Pravdou je, že vir sám o sobě se nerozmnoží, je parazitem a k množení potřebuje nás. Proto pokládám respektování 3R za rozumné. Ano záleží na imunitě, určitě je to jeden z hlavních faktorů, ale kdo ví že ji má. Logicky jsou ohroženi víc všichni s oslabenou imunitou (vyšší věk, +codiagnosy, rekonvalescenti). Přesto platí Gaussovo rozložení četností, těžký průběh se vyskytuje i u mladších, i aktivních sportovců. Asi taky záleží na velikosti náboje s době pobytu s ním. Vzhledem k nárůstu infekce u nás tento faktor proti jaru zesílil. Další otázkou je nabytá imunita po prodělané infekci, vypadá to na kratší dobu,než jsme zvyklí u chřipky. Usuzují tak podle požadavku na krevní dárce od pacientů po prodělané viróze za účelem získání krevní plazmy. Limit 3 měsíce asi není stanoven jen tak a já ho čtu, že protilátky jsou určitě přítomné po tuto dobu. Proto i na jistotu s řízeným promořováním moc nedám. Dalším varováním je skutečná limita zdravotnictví u nás, daná nejen počty lůžek, ale i počty zdravotníků. Na vakcinaci zatím moc nespoléhám, i když nepodléhám různým fámám. Proto jen za sebe beru vir odpovědně a respektují 3R, protože nic jiného nemáme. Nadávky do zbabělců a poděsů jdou mimo mě, řídím se svým rozumem a informacemi, nikoliv usneseními strany a vlády a dělám to pro sebe a svou rodinu, navíc nikoho tím neibtěžuji, právě naopak.
   Prosím vás o odpověď na mé názory. Tomáš.

   Vymazat
  4. Pane Tomáši!

   Jsem vděčný za to, že na rozdíl od mnohých máte i jméno. Co se týče viru covid, tak ten není parazit. Parazit je živý tvor. Covid je pouze malá část genomu (nevíme koho) a takových částí máme ve svém genomu asi 40 a navíc máme v genomu sekvence DNA, které momentálně nejsou funkční (něco jako uzávorkované části počítačového programu). Obsah závorek je programem vnímán jako poznámka pro programátora a po odzávorkování je vnímán jako sekvence příkazů, které se při čtení okamžitě vykonávají (genom je program živého organismu, který řídí jeho životní pochody a virus mění životní pochody).
   Existuje teorie panspermie, která vychází z toho, že povrch kamenných planet je občas stvořiteli (bohy) oséván viry, které ovládnou organickou hmotu a zorganizují ji do podoby živého organismu. Podle této teorie i člověk byl kultivován ze savců po vyhynutí ještěrů (co tak náhle vyhynuli, asteroid za to asi nemůže). Vedlejšími produkty (nepodarky) pak měli být ostatní primáti (celkem realistický scénář). Protože s ještěry vyhynuli i giganti (homo 5-7 m vysoký), jejihž kostry se nacházely celé 19. a 20. století je zřejmé, že na řadě je lidstvo. Jeho znalosti dávno překročily božské limity (i bohové nesnášejí konkurenci) a tak je třeba zasáhnout. A aby se miliardové masy nezačaly efektivně bránit je třeba medializovat v TV jiný příběh (ve vojenské hankýrce krytí akce).
   Vidím to tak, že dny lidstva jsou již sečteny a proces probíhá pokud možno bez kolaterálních ztrát (poškození, přírody, flory a fauny se nekoná).

   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   P.S: nezapl jsem si google a tak nemám na NR identitu, ale to se mi při mé skleněné roze občas stává.

   Vymazat
  5. Pane Ďuro,
   zde Tomáš, omlouvám se za asi špatné označení parazita,nejsem odborník. Možná jsem měl na mysli vlastnost, protože jsou i parazitující rostliny jako liány, či jmelí. Ty nemají možnost vegetovat bez "dobrodince". Tak chápu vlastnosti našeho covidu. Chápu i evoluční vývoj včetně omylů i neschopnosti adaptace v některých vývojových fázích. Něco jsem i četl o panspermiii. Dobře se mi s vámi povídá, nebudu řešit původ covidu, zda je autor příroda,nebo laboratoř. Ale chci se poradit, co jiného rozumného dělat proti nákaze, nerad se smiřuji, nejsem žádný bojovník ani strašpytel. Ale nehodlám ve svém těle dobrovolně hostit covida. Zatím jsem si schválil 3R. Děkuji za odpověď Tomáš.

   Vymazat
  6. Pane Tomáši!
   Covid je hnusná svině (teda omlouvám se všem sviním) a my řadoví občané se můžeme pouze snažit nenakazit sebe ani druhé (roušky snižují riziko nákazy asi o 10% v rizikovém prostředí, nemocnice, školy, obchody, busy) a nebo až o 50% v nerizikovém prostředí (doma, v přírodě, ve vlastním autě). Hygiena taky trochu rizika ubere.

   Vše ostatní je v rukou funkcionářů institucí státu (politici, lekaři, media, policie, soudy). Ti musí přijmout zodpovědnost, opatření a provádět aktivity (kontroly, výzkum, nákupy, omezování ovčanů) a nést za ně po ukončení i osobní zodpovědnost. A na to si rádi počkáme!!!

   Vymazat
  7. Pane Ďuro, mám-li spoléhat na vládu a parlament, tak i když jsem pokřtêný ateista, dám na modlení.

   Děkuji za pokec a přeji zdraví Tomáš.

   Vymazat
 5. Pojďme se trochu zasmát s Vlastimilem Vondruškou, který je z těch, jenž neztratili rozum, ani humor:

  http://vlastimilvondruska.cz/blog/satira-o-zpravodajstvi?fbclid=IwAR2dSTlqJF0VlXyOMLOv-2J1uJtjT5q-eDuZcJdYLqz_4iF3PoNZJ4QnLGM

  OdpovědětVymazat
 6. Ďulo Trulo moc děkuji za Váš příspěvek, který mě starému negramotnému blbci podal polopatické vysvětlení. V otázkách imunity jsem shlédl úžasné video na You Tube: Rozhovor pro ALLTARA TV c MUDr. Vojáčkem. Doporučuji všem a rád bych znal Váš názor na sdělení MUDr. Vojáčka v tomto videu.

  OdpovědětVymazat
 7. Máme tu nekonečné kvantum nesmyslů díky nedostatečnému vzdělání. Klasikou je imunita, o které lidé vědí jen název a k tomu znalosti kořenářek a naturfilozofů. Dovolím si upozornit, že studium imunologie na na přírodovědě trvá pět let a pokračovat lze doktorátem. Jestli se chcete něco dovědět od imunologa ze světové špičky, pusťte si Václava Hořejšího.

  OdpovědětVymazat
 8. Vážený pane 13:25!

  Nekonečné kvantum nesmyslů se do těch 13-ti diskusních příspěvku zcela jistě nevejde, ale abychom byli v obraze, tak nám jich můžete pár vypíchnout (úplně stačí dva, které zajisté vyargumentujete fakty a uvedete na smysluplnou míru). Tím diskusi zkultivujete, cvěcníte (pozor na "č") a vygradujete. Už to začínala být nuda. Přeji Vám úspěch.

  Ďuro Trulo

  OdpovědětVymazat
 9. Ale plán je to natolik děsivý, že jsem se rozhodl to publikovat. Následující text se týká Kanady a je to možná nepravdivá zpráva – fake news. Ale plán je to natolik děsivý, že jsem se rozhodl to publikovat i s rizikem ztráty reputace. Pokud se ukáže, že je to blbost, rád se omluvím. A pokud to není blbost, což poznáme v nadcházejících měsících, buďme si jisti, že i když je Kanada daleko,naši politici se rádi nechají svinstvy inspirovat a něco podobného by mohlo být brzy i nás. Bůh nás ochraňuj před politiky.
  http://www.zvedavec.org/…htm

  OdpovědětVymazat
 10. pro mě dobrý článek, napsaný se zdravým selským rozumem ... pro přirozeně vzniklé viry... ??? covid19 je ???

  OdpovědětVymazat
 11. Viry - to už je mafie! Zajímalo by mně, proč se žádné testy nezaměřují na chlamydie - jimi je údajně promořeno sedmdesát procent populace, a způsobují úplně všechny záněty - i smrtelné! Zápaly plic, hnisavé anginy, zápal mozkových blan, zánět pobřišnice, střev, a prostě všechny záněty - ale na to se žádné laboratoře nezaměřují, a žádné vakcíny se nevytváří - prý antibiotika, ale bylo by to velice dlouhodobé léčení - chlamydie jsou prostě nevyléčitelné. To covid holt je jiný kabrňák - řada lidí - fůra lidí má "covid" ale není jim vůbec nic. Asi to nikdy nepochopím. K čemu je to dobré?

  OdpovědětVymazat
 12. Popis viru covid 19, poměrně přesný, daný do souvislosti s G5 je na této vebové adrese.

  http://www.nwoo.org/2020/10/28/podstata-koronaviru-a-v-cem-je-zdravotni-riziko/#more-320863

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tady přehledně všechno o koronavirech (množné číslo je na místě, je jich mnoho):
   https://www.osel.cz/11402-35-let-vyzkumu-koronavirovych-infekci-s-dlouhodobou-imunitou-nepocitejte.html

   Vymazat
 13. Diskuteri vi vic o problematice jak poucujici autor clanku. Jeste bych dodal, ze jsme neustale mystifikovani a straseni. Aby to straseni melo ucinek, musi se obcas vyskytnout nejaka metla lidstva zvana epidemie, pandemie. Centralnim rizenim vsech medii i mainstreamu se mimo jine dosahne toho, ze se z normalni chripky COVID-19 udela nebezpecna pandemie, ktera tyra obcany a ruinuje ekonomiku, vrha nas leta zpatky zadluzenim. Pritom je smrtnost srovnatelna s chripkou. Celkova umrtnost stejna jak v minulych letech. To vsak neni kriterium. podle ktereho se rozhoduje co se ma delat. Aby ten podvod fungoval, pouzivaji se neprukazne testy ne na virus, ale jeho RNA a pozitivne testovani jsou pouzivani k vytvareni hysterie a opatrenim huntujicich spolecnost.
  COVID-19 je umele vytvorena biologicka zbran, pochazejici z laboratore ve Fort Detrick/Maryland. SARS, MERS, EBOLA byly rovnez vyvinuty a patentovany! Jejich ucinnost zkousi pak v ruznych castech sveta jako Ebolu v Africe. Pandemie slouzi ke genocide obyvatelstva, neni to nahodny unik viru, je to cilena operace podle predem pripraveneho planu na redukci obyvatelstva a omezeni spotreby surovin.

  OdpovědětVymazat
 14. 21:54 Pane, proč musíme být buď hujeři nebo poserové, mám pocit, že pravda je uprostřed. Já jsem přesvědčen, že to není chřipčička, ale že by to byla apokalypsa si taky nemyslím. Kdyby to šlo, tak hujerům by bylo dobré dávat přímé přenosy z nemocnic, ať vidí vyčerpané zdravotníky i jejich bezmoc, při konci některých pacientů. Možná, že by se tak zbrzdili fajnšmekři s brčkem a bojovníci za svobodu bez roušek. Druhou skupinu, naopak uklidñovat a nestrašit procenty, protože i bez vakcíny je možné se infekci vyhnout. Protože jsem optimista věřím, že se z této pandemie opravdu dostaneme, ale nebude to hned. Chce to jen trochu pochopení a spolupráce, opak toho se právě odehrává. Zbytečné vzájemné souboje, takřka ideologický boj, který se často opírá o polopravdy, nebo selektivně zveřejněné diskuze odborníků. Nebaštěme novinářům jejich hecování, potřebují prodávat své tiskoviny, tak tam otisknou cokoliv. Proto navrhuji, vhoďme do ringu bílý ručník, rozum do hrsti a nekomlikujme zbytečně situaci, je to v zájmu nás všech.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.