Reklama

středa 7. října 2020

Okamura se zastal, jako jediný vrcholný politický představitel, Arménu před azerskou a tureckou agresí

7. 10. 2020 Eurabia.cz

Už druhý týden za malého zájmu médií v České republice pokračuje válka mezi Arménií a Ázerbájdžánem, který stále více podporuje Turecko. Turecko přesunuje na frontu i islámské bojovníky ze Sýrie. Obě strany už nasadily raketové systémy a denně přibývají stovky obětí. Válka se vede o Náhorní Karabach, který byl v sovětských dobách uměle předán Ázerbájdžánu přesto, že na něm žijí od nepaměti Arménové.


(Na snímku arménský voják z Karabachu)
Turecko v této válce pokračuje v záměru obnovit islámskou Osmanskou říši. Křesťanští Arménové stojí na Kavkaze Turecku v cestě. To je hlavní důvod dnešní války. Hnutí SPD je přesvědčeno, že Česká republika by měla Arménii plně podpořit.

Tomio Okamura, místopředseda Poslanecké sněmovny a šéf hnutí SPD.

Lukáš Lhoťan, autor knihy Arménský holocaust, dodává: Děkuji panu Okamurovi, že se jako JEDINÝ vrcholný český politik zastal napadených arménských křesťanů. Je to smutné hlavně v kontextu toho, že slavná strana KDU-ČSL, která má plná ústa křesťanství, je zticha a na evropské úrovní Evropští lidovci podporují nepřímo turecké a ázerbajdžánské agresory.

Přátele vidíte proti čemu my zde na webu bojujeme? Proč potřebujeme i Vaší pomoc?Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Případně kupte hrnky či knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

18 komentářů :

 1. Část vyjádření SPD, k politické situaci:
  „4. Arméni jsou napadeni Ázerbájdžánem za podpory Turecka. Česká republika by podle
  hnutí SPD měla podpořit Arménii.
  Už druhý týden za malého zájmu médií v České republice pokračuje válečný konflikt mezi
  Arménií a Ázerbájdžánem, který stále více podporuje Turecko. Turecko přesunuje na frontu i
  islámské bojovníky ze Sýrie. Obě strany už nasadily raketové systémy a denně přibývají stovky
  obětí. Válka se vede o Náhorní Karabach, který byl v sovětských dobách uměle předán
  Ázerbájdžánu přesto, že na něm žijí od nepaměti Arménové. Turecko v této válce pokračuje v
  záměru obnovit islámskou Osmanskou říši. Křesťanští Arménové stojí na Kavkaze Turecku v
  cestě. To je hlavní důvod dnešní války. Hnutí SPD je přesvědčeno, že Česká republika by
  měla Arménii plně podpořit.“
  P.K.

  OdpovědětVymazat
 2. Ázerbájdžán, jeho národ, nepovažuju za agresora, a co se týká samotné Arménie, o ní se zatím nejedná. Kdo umírá, jsou Arméni z Náhorního Karabachu. Obě země, Arménie a Ázerbájdžán jsou plní rozdmychávačů války a jedním z nich je velmi pravděpodobně president Arménie, sluha globalistů.

  Odporným faktorem je Turecko, které řeší svůj problém s džihádisty tím, že je přesouvá do této oblasti a myslí si, že se dostane ke zdrojům Kaspiku, a zároveň vytvoří na hranicích Ruska stejnou bolavou ránu, jakou má na svých v souvislostí se Sýrií. Vím, že v této chvíli maká na plné pecky diplomacie ze strany Ruska, tak nezbývá než doufat, že se vše vyřeší bez velkých ztrát. Turci za opuštění Ázerbájdžánu určitě budou něco požadovat. Nejpravděpodobněji v Sýrii a Lybii. Pro začátek. Ale hlavní podněcovač je Nikol Pašinjan, Sorosuv kamarád, kterému na vlastním národu absolutně nezáleží.

  Přeju Arménům a Azerům hodně moudrosti, aby jejich národy mohly zas žít v míru.

  OdpovědětVymazat
 3. Proboha, kdo to psal?
  "...přesto, že na něm žijí od nepaměti Arménové"

  Snad Arméni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V ČT jeden lumen mluvil o "Arméncích". Taky dobrý.

   Vymazat
  2. Arménové jako pánové
   Arméni jako páni
   Obojí nomativ, obojí spisovně správně.
   Takže tak...

   Vymazat
  3. Nic si z toho nedělejte, vnučka se vrátila s tím, že tu nejsou cikáni, ale Romeové. Není to hezké ?

   Vymazat
 4. Je to lidská tragedie ale komu na tomto světě jde o lidi? Stále to jsou zájmy parazitů o zisky. Z křesťanství se rychle stal nástroj manipulace s myšlením normálních lidí. Světová politika to jsou dnes hrátky zvrhlíků o životy obyčejných lidí.

  OdpovědětVymazat
 5. Pan Okamura má pravdu ale hrnečky a otvíráky to nevyhraje spíš musí udělat strategii jak přilákat nové voliče. Vzhledem tomu že ho mainstream ignoruje musí se strana snažit sama. Vzhledem k situaci musím věřit že se nenechá vyšachovat Babiš těmi poskoky islámu demožumpou a pyjáty. Dále volím SPD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já volil jeho SPD, protože jsem pro obecné referendum a jsem pro odchod z EU. Dnes jsem na rozpacích, jak se staví proti Prymulovi, copak nechápe situaci? Teď není čas na politikařeni. Když bude v této krizi jen oponovat, tak si stát klekne víc, než třeba a já se jeho stranou rozloučím.

   Vymazat
  2. Anonymní8. října 2020 20:07
   Možná chápe situaci lépe, než Vy. O Okamurovi nelze říct, že „jenom oponuje“. On se zapojuje do návrhů zákonů a v té rouškové krizi, našel japonského dodavatele roušek, domluvil prodej a věc předal vládě. Takže Okamura nejedná odeesácky opozičním způsobem: Čím hůře tím lépe. Okamura jedná pozitivně, ovšem v rámci svých deseti procent. Volme SPD. P.K.

   Vymazat
 6. ono to není tak jasné:
  Už v raném středověku se Arménie přikláněla ke křesťanství, proto tam během následujících staletí migrovali obyvatelé ze sousedních území, kde mezitím převládl islám – především z Osmanské říše, jejíž vliv v jihovýchodní Evropě postupně sílil. S rostoucím počtem křesťanů zároveň Arménii opouštělo původní obyvatelstvo jiného vyznání. Složení populace se tak postupně měnilo právě ve prospěch Arménů, zatímco například Ázerové se stěhovali pryč.

  V roce 1897 Arméni v Náhorním Karabachu poprvé utvořili většinu a jejich podíl dál rostl až k dnešním 95 %. Když ovšem region s rozpadem Osmanské říše přešel pod správu Ázerbájdžánu, převážně arménské obyvatelstvo pochopitelně protestovalo. sám Název Karabach (Qarabağ) je turkického a perského původu. V souvislosti s patronátem carského Ruska nad křesťanskými menšinami na blízkém východě, docházelo už v 16. století k migraci arménského obyvatelstva z osmanské říše do kaspické oblasti ovládané křesťanským Ruskem. K nejvýraznější migrační vlně došlo mezi lety 1823–1832 v reakci na rusko-perskou válku. V této době došlo k dramatickým změnám v etnickém složení obyvatelstva oblasti Náhorního Karabachu. Dle M. I. Šavrova v roce 1823 arménské rodiny představovaly 1,5 tisíc z 20 tisíc rodin karabašské provincie (území bývalého karabašského chanátu). V roce 1832 již Arméni tvořili 34,8 % obyvatel provincie, zatímco Azerové 64,8 %. Arméni dosáhli 53% většiny v roce 1897, kdy počet Azerů v provincii klesl na 45 %.

  takže prosté nahlédnutí na net ukazuje, že území bylo od pradávna známé dvojím obyvatelstvem, v podstatě vyváženým co do počtu..

  pokud mne paměť neklame, v moderní době nejprve vyhnali Arméni Ázerbajdžánce . žádná strana není v tomto konfliktu v právu - podle mého soudu

  OdpovědětVymazat
 7. jen dodám, ne vždy jsou muslimové vždy ti zlí a násilní a nemuslimové, speciálně křesťané výlupek ctnosti...křesťany vyvražděné národy by mohly referovat, kdyby nebyly vyvražděny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A s akým nadšením a potešením sa rúbali medzi sebou katolíci a protestanti...Raz darmo, mať vieru je pohodlnejšie ako mať presvedčenie.

   RChPz

   Vymazat
  2. No konečně!!! hafe 9.50 - už hodně dlouho čekám, kdy a jestli někdo něco takového napíše. A ještě bych dodal - odkud se asi bere tolik současné zhovadilosti v našich občanech - atheistech? Zhovadilé nány zabíjejí svoje miminka a házejí je do popelnic (dělají to i muslimky?, sousedé se navzájem udávají, soudí, zabíjí, lidi se začali ubodávat pro kraviny, ožírají se jako prasata, jsou tady přecpané ubytovny.... a mohl bych pokračovat, ale cokoliv se objeví, kde je možno nadávat na muslimy, na diskuzích píšou a diskutujou jak smyslů zbavení - zlí, hrůza, strašné, nééé - a tak pořád. A bohužel, nejvíce zastoupená je ta nejstarší generace, která už je tak jako tak na cestě někam do ráje?

   Vymazat
 8. Aniž bych přihlédl k uvedenému konfliktu, tak budu volit SPD. Jsou jediní kdo pravdivě přistupují k současnosti.

  OdpovědětVymazat
 9. 9:50 Souhlasím s vámi, vše není jen černé a bílé. Někdy se musíme rozhodnout ke na čí straně stojíme. Já například cítím historickou blízkost Arménie s Evropou a naopak vzdálenost s Tureckem. Ze zásady vždy fandím slabším.V tomto případě je Turek vojenskou velmocí a horší je na tom jeho současná strategie, daná "nenažraností" vedení Erdoganem. Vždyť i ti slušní Turci to doma mají těžké.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.