Reklama

pondělí 5. října 2020

Petr Žantovský: Ve 2. kole senátních voleb na Kolínsku (obvod 42) podporuji MUDr. Igora Karena

Petr Žantovský
5. 10. 2020
Ve 2. kole senátních voleb na Kolínsku (obvod 42) podporuji MUDr. Igora Karena. Vede mě k tomu především jeho program, který v řadě ohledů ladí s programem, s nímž jsem se účastnil 1. kola voleb i já: přehledné a srozumitelné zákony, kvalitní a dostupné zdravotnictví pro všechny, lepší podmínky a péči pro seniory v domácím prostředí, dostupnější bydlení pro mladé rodiny.
 
Jak jsem zjistil, pan Karen má obdobné (racionální) postoje vůči tématice migrace, nadvlády mezinárodních institucí a vnucování eurolegislativy, svobody slova i ochrany soukromého vlastnictví, což jsou klíčové body, s nimiž jsem šel do voleb já. 

Proto prosím všech voliče, kteří mě v 1. Kole voleb podpořili, a nebylo jich málo, všem za to děkuji, aby podpořili v 2. kole MUDr. Igora Karena. Je to jistá záruka toho, že naše společné programové body budou mít v Senátu své zastánce, a zároveň hráz proti praktikám a představám, které tam chce vnést protikandidát za STAN.

Děkuji vám všem za pochopení a věřím v úspěch našich společných cílů.

Petr Žantovský

14 komentářů :

 1. Koukám, jak se okamžitě po krajských volbách, tvoří koalice? Tak že kdo volil KDU, TOP, ODS, Starosty, nebo Piráty a různé "nezávislé", volil jednu stranu? Mně to připadá zvláštní, rozumíte tomu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ne, koalice jsou různé. Někde třeba Topka nebo KDU naopak vyšoupne ODS, jinde se zase domluví ANO a ODS. Je to o schopnosti vyjednávat.

   Smazat
  2. Musím se přiznat, že jsem se mýlil. On ten Netolický bude hejtman. Jen bude čekat, do které strany přejde.

   Smazat
  3. 22:23 Jo je to naprosto stejná strana která má stejný zájem sloužit usa a eu. Mají více subjektů aby pochytali co nejvíc voličů.

   Smazat
  4. President Zeman údajně nepůjde volit v druhém kole.
   Taky volit politiky co nic nepředvedli.
   Proč.

   Smazat
  5. Anonymní6. října 2020 9:18
   Netolický je ČSSD, to se nemění. Jenom pro účely svého zvolení kandidoval za 3PK. Je mu jasné, že jeho strana již netáhne, tak použil tuto lest. P.K.

   Smazat
  6. Anonymní6. října 2020 17:25
   Nechme pana Zemana jeho chmurným úvahám a ve středočeském kraji volme toho doporučeného MUDr Karena. ANO je přijatelnější, než STAN. P.K.

   Smazat
 2. Nevím, ale trochu nechápu, proč chodím k volbám. Nějak by mi to měli vysvětlit. Nebo aspoň dopředu oznámit, která strana je z kola ven. Potom si řada (možná i většina) voličů ušetří cestu. Ale má to asi daleko k demokracii.

  OdpovědětSmazat
 3. Od pana Žantovského je to rytířské gesto!

  OdpovědětSmazat
 4. Názor: ČSSD, KSČM a SPD musí začít spolupracovat…

  Pane Vyvadile, jak mohou tyto strany spolupracovat, když na ČSSD sjezd jsou zváni jen vybraní a u KSČM je to podobné, kdo jim nezapadl do jejich plánů, toho nechají doma. Jak dopadl Zimola i když ho pozvali. Navrhoval jsem mu, aby založil Jč ČSSD, ale to není ono.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych snad přidal, Senát " to taky není ono ".

   Smazat
 5. Koalice se netvoří po volbách,ale dávno před nimi.Kdyby tomu tak bylo,mohl by nejdřiv vítěz vybírat,pokud by to nešlo,následovaly by další možnosti.Bylo by to férovější,než podrazy.Jiné řešení je:lídři stran by si mohli střihnout kámen,nůžky,papír,bylo by to pro nás levnější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má to jednu vadu. Totiž vyšší překážku pro úspěch koalice. Proto je pro strany většinou výhodnější, jít sólo.

   Smazat
 6. Možná, že už pomalu vítězí pravda a reálný pohled. Lež má totiž opravdu krátké nohy. Pan profesor Kalina se stal zastáncem Primuly a co je víc překvapivé i Kalousek odsuzuje Šmuclera. Doufám, že dozraje i názor na Senát.
  Zdravi občan, zatím pracující.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.