Reklama

sobota 10. října 2020

Piráti - partaj infantilních dětí pro infantilní děti

Drahomír Kvasnička
10. 10. 2020  blog autora

Neřeknu nic nového, když prohlásím, že demokracie je nešikovný systém. Jeden z mnoha nešikovných systémů...
Demokracie je nešikovný systém, v němž (volící) společnost dává vládu nad životy jejich bližních pochybným existencím, zhusta psychopatického rázu, kterým ve většině případů nejde o správu věcí veřejných, ochranu zájmů společnosti a individuálních či kolektivních práv a svobod, nýbrž v prvé řadě o moc, vliv a peníze. Nic nového pod sluncem není ani na tom, že se pokaždé za několik let vynoří nějaká rovnostářská strana, která chce svrhnout a vyhodit stávající darebáky a nastolit na jejich místa darebáky vlastní.

U nás jsou to v současnosti Piráti. Tahle parta novodobých svazáků - a jejich podporovatelů či voličů - mě svým způsobem fascinuje a už nějaký čas ji pozorně sleduji.

Oč dětinštější a bezobsažnější je pirátský program, veřejná vyjádření a názory jednotlivých členů, o to nicotnější a prázdnější je jejich argumentace ve chvíli, když to vše někdo zpochybní. Argumentů mají ve skutečnosti pramálo, takřka žádné. Celá jejich diskusní technika (a platí to i pro jejich souputníky z pseudohnutí Milion chvilek) spočívá v tom, že něco úporně tvrdí, tvrdošíjně se drží domněnek a opačný názor odmítají s opovržením.

To, zda je něco pravdivé či falešné, správné nebo špatné, nedokazují logickým vývodem z relevantních faktů a diskusí s oponenty, nýbrž bojovným zaujetím stanoviska, následným osočením odpůrce z nedostatku úsudku a zdravého rozumu, přičemž mu nádavkem vyčtou jeho minulost, společenské styky či postavení, nebo názory, které s tématem nijak nesouvisí.

Občas zaujatě sleduji naše dvě děti, když se hádají. Chovají se podobně. Budiž jim to odpuštěno, protože jsou to ještě předškoláci a pevně věřím, že se postupem času naučí argumentovat, poslouchat to, co říká ten druhý a přemýšlet nad tím, případně uznat svůj omyl.

Piráti a jejich voliči jsou sice fyzicky dospělí a mohou kandidovat a volit, duševně jsou však na úrovni dětí. Je smutné (a děsivé), že tahle partaj, koketující s fašistickou organizací Antifa, má takovou podporu. Pámbu s námi, jestli dostanou možnost významněji ovlivňovat dění v této zemi...

85 komentářů :

 1. Mladí je volí , pěkně je kapitalisti za 30 let zblbli !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:14
   Prozradíte, kdo zblbnul vás.Vas evidentně uhlí komouši.
   Mlade dnes nemusí nikdo blbnout,sami vidí co je pro ně dobré.Určitě budou inklinovat k Západu, než k Východu,který nemá co nabídnout

   Smazat
  2. Ty pomluvy opozice jsou nesmyslné, stačí se dnes podívat na výsledky dnešních voleb.

   Smazat
  3. Speciálně na účast a pak na kandidáty. To je fakt velké vítězství médií nad zdravým rozumem.

   Smazat
  4. 16.08 - nenadávat, je to hloupé a zbabělé. Berte to, že je to názor člověka. Jý jsem také nevolil ANO a ono vládne. Příště budu mít více štšstí.
   Pěkný den !!!!

   Smazat
  5. Západ má dens opravdu co nabídnout, zvláště nám v Česku: koloniální ždímání naší zchromlé ekonomiky, účast v imperiálních válkách jako cudná zástěrka, že to za imperiální zájmy Západu bojuje "celý svět", mediální manipulace, lhaní a cenzuru, určitě mne další doplní, co všechno nám může Západ nabídnout... hahaha...pobavils.

   Smazat
  6. 16:08 Basiková prý prodělala koronavirus, aniž by to vůbec zaznamenala. Vy jste ho zajisté prodělal taky, aniž by jste to pocítil, zkuste se však nenápadně zeptat ve svém okolí, co si o vás normální lidé myslí ?

   Smazat
  7. 15.14 Co může nabídnout západ , muslimy , kriminalitu ?

   Smazat
  8. 16:25
   Západ nás " ždime " tak, potažmo EU že jsme od ních za několik málo roků dostali více jak 800 miliard.Asi tahle částka bude pro vás málo.co

   Smazat
  9. Chabá argumentace a neznalost počtů u anonyma 17:59, který je obětí propagandy eurohujerů. Za stejnou dobu co jsme "dostali" 800 Mld. od Evropské unie z nás ročně Západ vyždímal 250-330 Mld. ROČNĚ! Dohromady to dělá násobek "darovaných" dotací. A to nepíši, na jaké blbosti se dotace užily a kolik parazitů se na nich přiživilo a přiživuje.

   Smazat
  10. Soroš neziskovková mládež. Piza, mléko, chleba, maso se vyrábí v supermarketu a až nebude co žrát, objedná se to na internetu. Když nebude žádný řemeslník, seženeme na facebooku. No, pád na držku u mešity bude hodně bolet. Šalom.

   Smazat
  11. 16:25 100% Západ má opravdu co nabídnout íkváčům s IQ 70. Oni si ti imbecilové nedokážou představit, že jsou západní propagandou dokonale podchyceni už od pemprsek.
   Že nemají sebemenší šanci si udělat vlastní názor a jenom papouškují to, na co byli naprogramováni. Že mají propagandu natvrdo zadrátovanou v mozku. Po zásluze se z nich stanou doživotně dojení otroci a pravděpodobně i chcípnou s absurdní představou, že jejich otroctví byla svoboda. Úplně stejně jako kuřata ve slepičárně, protože si nedovedou ani představit, že je nějaký svět mimo slepičárnu.

   Smazat
  12. 15.14 Nezapomeňte,že za (a po) převratu 1989 bylo heslem OF "KDO, KDYŽ NE MY. KDY, KDYŽ NE TEĎ"... A MAIORITA OBČANSTVA jim to sežrala i s navijáky. Takže dnes mají, co si vycinkali...

   Smazat
  13. Ono je docela jedno KDO je volí, protože důležité je KOLIK dostanou hlasů. A dostanou jich dost. Že toho budou za pár let jejich voliči litovat, je už jedno.

   Smazat
  14. 16:08, 17:58, 17:52, 17:48, 16:01, no snad to ani nemá smyslu dál sledovat. Na vás je úžasné to, že jste průhledný jako studánka. Vlastní stín nepřekročíte. Kolikrát už tu byl dotaz, co vám účast na tomto chatu přináší? Všichni jsou proti vám, nikdo vás nebere vážně, nepochybně jste nikoho o ničem nepřesvědčil. Vám asi stačí, když někdo vůbec reaguje. Zřejmě rád přijmete i sem tam nějakou nadávku.

   Jen na okraj, a jak jste vůbec přišel na to, že na hloupost existují léky? To snad ani není vtipné. To je fakt jen hloupé. Jako všechny vaše příspěvky. Buď jste strašlivě naivní, nebo jste zato placený. V tom případě svoji práci děláte skutečně velmi špatně. Ale slibuji, že na příštím fóru s vámi budu souhlasit. Užijte si to! :-)

   Smazat
  15. 19:57
   Myšlenka, která neobstála jako pravda, může ještě udělat pěknou kariéru jako politické heslo. (autora jsem na googlu nezjistil, vyčetl jsem to kdysi z německých citátů).

   Smazat
  16. Pro pana Vladimíra Šmídla 22:43
   Kdo, když ne my? Kdy, když ne teď? Uvádí se, že ho v roce 1989 použila jakási absolventka geobotaniky Morávková. Ona ho snad použila, ale ROZHODNĚ nevymyslela! Ono je to příliš chytré na to, aby to tak někdo zvoleje plácnul, že? Tedy já to dohledala:
   Autorem má být židovský náboženský vůdce, mudrc a učenec Hillel starší (narozen cca 100 př.n.l.) Věnujete-li mu trochu času na Wikipedii, rozhodně to nebude čas ztracený.
   pak ho PRÝ používala RAF (Frakce Rudé armády) a parafrázi si do názvu svého filmového debutu vypůjčil německý režisér A. Veiel.
   Tento starý citát si politici "vypůjčují" hodně často. Údajně např. Obama, nebo Mussolini. Tak vida. Zneužít se dá vždycky všecko a tahle krásně zformulovaná myšlenka po tom přímo volá. :-)

   Smazat
  17. 0:50 Dík.

   Smazat
  18. No jo mladí a hloupí nevědí co činí koho by tu vítali co obnáší zelený úděl. Hold mě nezbývá než fandit ANO a Babišovi aby opět vládli pyjáti by byla katastrofa pro všechny konzervativní lidi.

   Smazat
  19. 16:08 Pro Vás také platí to známé:Blahoslavení chudí duchem,jejichž je království nebeské!

   Smazat
  20. K anonymu 16:08 – Je vidět, že máte svůj „pevný“ názor, že někoho s jiným názorem určitě „uhlí komouši“. Sice této Vaší uhlářské nebo hornické zkratce, nebo dokonce teorii nerozumím, ale budiž, nikdo Vám ji nebere. Souhlasím s Vámi, že mladé dnes již nikdo blbnout nemusí. Mají tolik, zejména praktických životních zkušeností, jsou naším školstvím dobře připraveni a našimi jednostrannými masmédii ideologicky zpracováni tak, že zřejmě nepotřebují nic než jiného než tíhnout k západu. Napsal jste, že raději budou inklinovat k Západu, vůbec Vám to nezpochybňuji, zřejmě mezi mladé patříte. Ale i přes to bych se Vás chtěl zeptat, jako ze zeptal major Terazky vojína Kefalína, aby mu objasnil význam slova, se kterým se ještě nesetkal. Co si představujete nebo raději co je podle Vás Západ ? Ono neurčité je také ošidné. Západ a Východ jako světové strany ? Kde byl západ, když na východě v Číně byla společnost na úrovni a v Evropě jsme ještě žili rodovou společností. Ale to bylo již dávno. Skočíme do současné doby, kdy se organizace společnosti nazývá liberální demokracie. Západ ptám se je EU, USA a vojenská organizace NATO ? Západ, stále se ptám, podílel se na barevných revolucích ve světě, vyvolal na základě lži a podílel se na druhé válce v Iráku, na rozvratu v Sýrii, bombardoval Libyi a svého přítele nechal Sarkozy prakticky zabít (Francie, VB). Západ - zjednodušeně prováděl na základě lží (o demokracii a lidských právech) tyto akce ve světě, tím rozvracel státy a způsoboval chaos ve světě ? Tak to je také asi onen Západ ? To nevadí mladým, že se toto skutečně děje ? No pokud to takto berou, tak Vás i sebe lituji, protože bohužel jsme také onou součástí Západu.

   Smazat
 2. piráti se nejlíp vyjímali s konopnou vázankou na prvním ráhnu - tam je totiž věšeli

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:37
   👍👍👍👍👍👍

   Smazat
  2. 15:37
   Máte štěstí,na hloupost jsou už dnes léky, stačí zajít k lékaři.Ve vašem případě si řeknete o silnější.

   Smazat
  3. Ale na druhou stranu anonym 15.37 - má pravdu. Piráty skutečně věšeli (jestli na prvním ráhnu, těžko říci, asi jak kde, ale věšeli). Proč vy, anonyme 17.52 píšete cosi o hlouposti a lécích? Vy jste nečetl nikdy nic jiného, kromě "publicistiky" na internetu, nejlépe americký Seznam.cz a jeho profláknutý bulvár Novinky? Přečtěte si něco z dokumentů o pirátech - tedy jestli ještě víte, jak vypadá kniha.

   Smazat
  4. 15.37 Pokud je Britové velkomyslně nejmenovali kapitány, admirály, či guvernéry kolonií (Drake, Frobisher,...Morgan, Port Royal na Jamajce,...)

   Smazat
  5. 19:32 piráty anglické válečné loďstvo věšelo na první ráhno vlajkové lodi eskadry (velící lodi).
   To, že mladí nevědí co je to kniha je bohužel smutnej fakt - také z tohoto období pochází název "pandořina skříň" ve které je drželi než je dovezli na pevninu k námořnímu soudu.
   20:03 starej Drake a spol. byli námezdní piráti , kteří měli smlouvu s královnou o podílu na naloupeném bohatství. V dnešní době to lze přrovnat k žoldákům z ISIL.
   Drake byl poté jedním z velících admirálů při zničení španělské invazní flotily.


   Smazat
  6. Pro 17:52 přemýšlejte trochu, ono to není vůbec hloupé, ukazuje na morální podstatu použitého symbolu. Tragické je naopak, když si dá někdo piráty za symbol, to je symbol rozvratu společnosti, oslava zlodějů a nelidských zabijáků a zrůd. Mladí podlehli infantilní romantizaci pirátů ( bankovní lupič je taký vděčný hrdina, mnoha filmů ), kdyby je potkali tak by změnili názor, ale nikomu by to neřekli, protože svědky nenechávali žít ( přepadli loď a zabili všechny, aby je nikdo nemohl usvědčit ) a že se s části pirátů stala neregulérní armáda, to je jak tady bylo řečeno stejné jako s ISIL, které hromadně řezalo zajatcům hlavy a natáčeli to ještě na video, stejná sorta zrůd. Psychopatům v čele Pirátů, ale takové pojetí vyhovuje.

   Smazat
  7. 19:57 Klasika, použil jste jednu pravdu a připojil jste k ní ošklivý záměr zneužitelný dnes. Hrajete si na kašpárka, když tvrdíte, že výrok je pravdivý. Ano je, ale ne v použité souvislosti.

   Smazat
  8. 11:19 - takže, kdo se to oháněl s vlajkou antify (dohledej si ty krásné obrázky) - piráti jsou členy nadnárodní organizace Antifa - kdo stojí v čele (napovím - muslim) - a to hlavní: kdo to financuje - soros .
   A kdo udává do bruseli (kde vládnou nikým nevolení panáci dosazení sorosem) - piráti - jsou to jen jen nastrčení žoldáci na způsob ISIL se zadáním zničit zbytky státnosti týhle kotliny a to tím že vymejou mozky hlavně mladejm !!!

   Smazat
 3. Opět zvítězili! Nevoliči. A to drtivě ve všech volbách co tu letos proběhly, ale i těch minulých. A proč? protože masy nechtějí volit, chtějí být vedeny! Ovšem ne takovými vůdci - loutkami, které v zájmu nějakých raso- a jiných zrádných skupin obsazují kandidátky všelijakých partají, kteří jim kníkavým hlasem budou podsouvat jednou ta a podruhé zcela jiná řešení a potřetí zas třebas úplně opačná v závislosti na průzkumech "veřejného mínění". Chtějí muže s holínkami s knírkem (ale i bez, ovšem pokud možno s patkou, nikoliv opejzelého či dokonce odredovaného), který udeří do stolu a zařve jasným jako zvon čistým a silným hlasem: "Toto je správná cesta!".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No řekněte: to mám jít volit Němcovou, Štěcha nebo Lásku, jsou to už "profláklý" politici, kteří nic neumí, ale pořád jen "žerou" ze společné mísy.
   Pak se divíte, že nejsou peníze na školství. Já nepotřebuji Senát je zbytečný.

   Smazat
  2. Logicky, když není z čeho vybírat, tak bych raději volil zahrádkáře.

   Smazat
 4. Tato komiksová strana vedená VETŘELCEM z kultovního snímku - zplodila Hřiba rusobijce jinak s papírem na hlavu Mudrc.

  OdpovědětSmazat
 5. Zeman už po páté pana Koudelku šéfa BIS nejmenuje generálem.
  Opravdu, stáří lidé jsou jak malé děti.Timto ztrácí veškerou podporu normálních lidí.Amoralni, prolhana troska už nemá žádnou soudnosti,jen výměna pamprsek, cigáro a chlast je jeho krédo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Praporčík Koudelka je agent cizí mocnosti, který je úkolován z Virginie (Langley, CIA). To říká vše. Ať si ho povyšují tam. Česko s jeho prezidentem do toho netahej.

   Smazat
  2. Urážet prezidenta od duševního mrzáka je opravdu k smíchu.

   Smazat
  3. Tak nebude generálem, příští rok stejně končí ve vedení BIS. Soudnost nemáte vy, dle příspěvku.

   Smazat
  4. 16:29
   Napište co v mém př. V 16:01 není pravda.Pravda není urážka,soud ho dvakrát odsoudil za lež, několikrát natočen jak byl uložen,koho potom uražim ???

   Smazat
  5. Anonymní 10. října 2020 16:01
   Opravdu skvělá duchovní úroveň. Vy jste ten volič pirátů. Opravdu jim děláte stejnou službu jako Hřib a další ...
   Jste na úrovni malého třicetiletého děcka s dudlíkem, nemorální člověk, ostatně jste se popsal sám dosti přesně ...
   Zopakuj si, maličkej, česká přísloví. Tam je i to ve smyslu, že komu co přeješ, sám dostaneš!
   Říká se tomu moudrost pokolení, čímž ty opovrhuješ a tak tě čeká zopakování, stejně jako ostatní podobné dětičky, zopakování historie. Natvrdo. Ale zatímco poprvé může i o něco jít, podruhé je to už jen fraška.
   A jen tak mimochodem, víš co tě zcela určitě čeká, když se dostanou tvoji oblíbenci k lizu? Naprosto téměř jistá vyhlídka, že se nedožiješ ani toho věku, co současný Prezident České republiky. Jen počkej, co ti připraví TVOJE vlastní děti! Už teď se tomu směji.
   A pokud čirou náhodou seš starej vůl, co jim skáče na špek, protože se bojíš o to svoje bohatství, tak o něj stejně ještě stačíš přijít. Jako všichni ostatní. Neboj. Prymula a spol. na tom pracují o sto péro.

   Smazat
  6. Já, být prezidentem, tak bych ho jmenoval generalisimem, nebo ještě lépe admirálem povodí Vltavy. Co dělají chvilkaři a proč ve prospěch koudelnikova syna nedemonstruji proti usurpátorovi zemanovi.

   Smazat
  7. Koudelka ? To bude okresní přebor.

   Smazat
 6. Piráti jsou bohužel opravdu na úrovni děcek, včetně toho, že děti jsou často velmi kruté, protože si nejsou vědomy důsledků svých činů. Koneckonců nejfanatičtější zastánci všech totalit schopní obětovat za svou víru životy (samozřejmě hlavně ty cizí) byli vždycky hlavně mladí - ty je nejsnadnější přesvědčit o tom, jak jsou ti staří špatní, sobečtí, maloměšťáčtí ... Jak oni mladí se svou čistou duší spasí svět... Nemají žádné zkušenosti a když jim někdo nakecá, jak jsou lepší než druzí, rádi tomu uvěří...

  OdpovědětSmazat
 7. Skončí předseda Senátu Vystrčil?

  Bude to velmi zajímavé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tajwanec bude místopředseda, s Myrkou.

   Smazat
 8. Hele, piráty teda vůbec nemusím. Ale co můžete mladým, zvyklým cestovat a studovat po celém světě, nabídnout vy? Zadrátované hranice? Czexit? Předlistopadový zasmrádlý socík? Proč by mladí měli volit komunisty nebo SPD? Místo přihlouplých hanopisů se raději zamyslete hlavně nad sebou a nad tím co můžete pro získání těch hlasů udělat.
  Jste opravdu tak hloupí, že si myslíte, že když mladé neustále urážíte tak získáte jejich hlasy a sympatie? Nebo vám o to vůbec nejde, hlavní je nadávat a ostouzet? Pak se nedivte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:29 Bordel jako program se musí líbit každému, proti tomu se těžko hledají argumenty.

   Smazat
  2. Mladí si volí dle svého, je to jejich vůle, ale psát tady o zadrátovaných hranicích atd., to může jen IQ koupacího koně. Právě s takovými, jako jste vy, to dotáhneme max mezi dvě půlky.

   Smazat
  3. 16.29 Ti mladí cestují hlavně na dluh , na dluh jsou i platy jejich rodičů ! Copak asi v tom světě studují , neomarxizmus ? Proč zadrátované hranice , vždy tu byly hraniční přechody ! Jaký zasmrádlý socík , tam byla maximální podpora mladých a rodin s dětmi , proto byla vysoká porodnost ! Jak dlouho asi budou cestovat ,mládí jednou skončí , peníze od rodičů vyschnou , najednou zjistí , že cestování bylo k ničemu , protože nebudou mít kde bydlet a ani nebudou schopni s někým žít .!

   Smazat
  4. Co mate proti spd? Preju vam zapadni vymozenosti, predevsim ty ze svedska i cele vasi rodine. Chytraku.

   Smazat
  5. 16:29
   Pro neustálé cestování, a studování po celém světě jim nemůže přece zbývat čas na práci, kterou by si na to vydělali. Kde berou peníze je tedy záhada, ale ještě zajímavější by mohli být osoby, které je po tom celém světě učí, když jeden z těch jejich studovaných pirátů, placených z daní poplatníků prohlásil, že už Masaryk říkal, že vše co najdete na internetu nemusí být pravda?

   https://www.youtube.com/watch?v=fyvBUPrc2YE

   Největší kritici socíku jsou ti, kteří ho nezažili. Musí počkat, až vymřou jeho pamětníci, a až teprve potom budou moci hlásat, že se tehdy žilo na stromech. Jenže podle dnešního vývoje to z těch stromů budou hlásat oni už opravdu.

   Smazat
  6. 16:29 Cestovat a studovat po celém světě, to něco stojí. Bez podpory rodičů to nepůjde. Dalším zdrojem může být nějaká neziskovka, ale to je něco za něco. A tak volí bez rozmyslu demoblok a piráty, mladý vpřed to je jejich heslo. Co potom je nezajímá.

   Smazat
  7. PYJáty a jejich voliče NIKDO URÁŽET NEMUSÍ, stačí si na to sami. Viz. Internet a Masaryk 👎👎👎👎

   Smazat
  8. 16:29 Když nevíte co by, najdete to po třiceti letech ve své hlavě. Stále ještě pracuje mnoho lidí v důchodu a odvádí sociální pojištění a přes to nebude na důchody, školství, zdravotnictví. Bude stále dost na státní aparát co proti těm časům před třiceti lety nabotnal na troj násobek. Ještě že ta technika tak pokročila, jinak by v státním aparátu pracoval každý druhý občan. No dělníky přivezeme, to není problém. Starý negramotný blbec.

   Smazat
 9. Totalita nám dávala byty za velice přijatelnou cenu, demokracie milionové hypotéky. Ať si mladí užijou, budou koukat jak voliči ČSSD v Ostravě na Bakalu. Naivita patří k mládí a nezlobím se na ně,jenom je lituji, mně se to také nevyhnulo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:10
   Myslím si, že o úrovni života (nejde o množství spotřebního zboží, ale o pocit jistoty a stability společnosti) je nejlepším ukazatelem počet narozených dětí. I když možná časem i tato data někdo přepíše. To tvrdím a podepíšu i když jsem nikdy nevlastnil červenou knížku. Dokonce jsem tenkrát patřil jako ing do neprotěžované nedělnické třídy a z komoušů, Husáka s Beljakem jsem si dělal srandu. Za své dvě děti, dnes dospělé, se nemusím stydět. Zdědily kritické myšlení a nestaly se otroky své konzumce, jako jejich generace.

   Smazat
 10. Jenomže my jsme si vychovali celou jednu generaci infantilních "dětí". Generaci, pro kterou jsou slova práce, povinnost, nebo zodpovědnost, nejhoršími vulgarizmy. Čest vyjímkám, kterých je ale po hříchu málo, ale pro téměř celou generaci jsou důležitější zábava, než práce, která by je měla živit.

  OdpovědětSmazat
 11. Hnutí ANTFA má kořeny v Hitlerově Německu, ale k jeho celosvětovému rozmachu došlo až v posledních letech v souvislosti se sílícím vlasteneckým hnutím. ANTIFA nemá strukturu, ale co do údernosti bývá přirovnávána k Hitlerovým SA (Sturmabteilung).

  Velkým sympatizantem ANTIFA je předseda krajně levicové Pirátské strany Ivan Bartoš, který se zúčastnil mnoha demonstrací s vlajkou ANTIFA nad hlavou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Antifa je jednou z bojůvek Deep State vyvolené Globalizace. Proto se i v ČR zastává kromě vyvolených i kriminálních menšin z krmníku.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pomýlený ...

   Smazat
  2. Hamáček: Můžeme zavést i zákaz vycházení...

   ..a stanné právo

   Smazat
  3. 1:45
   Al-Hamajda jde zásadně ve všem proti českým lidem!!!!!! 👎👎👎👎

   Smazat
 13. Jý bych Piráty - desperáty nezlechčoval a vůbec nesronával s dětmi, snad s nabubřelými puberťáky, kteří by byli dobří snad jen jako funebráci našeho státu.

  OdpovědětSmazat
 14. Netrestáme drogy, drogy potrestají nás! Šalom.

  OdpovědětSmazat
 15. Souhlas s článkem. Tady se zadělává na opravdu velký průser! Je jasné, že pokud se ke kormidlu dostanou tito zfetovaní Pavlíčci Morozovové, tak to bude něco jako Rudí Khmerové v černém.
  Pro naší zemi to bude naprostá tragédie. Všeho, čeho se náš národ děsí, nám dopřejí v míře vrchovaté. Hordy migrantů, Bruselský diktát, udávání do Bruselu, zrušení Benešových dekretů, ztráta posledních zbytků státní suverenity, podpora cizích politických neziskovek, zostřený boj s hybridními hrozbami tj. s režimní opozicí, vystupňování režimní propagandy, legalizace fetu, chaos a rozklad v domácí politice, torpédování V4, základna USA na našem území, ještě větší podřízenost naší kolonie západu atd. atd.

  OdpovědětSmazat
 16. Mladí nemusí ani jezdit po celém světě, stačí, aby šli studovat třeba do Prahy a vracejí se jak z převýchovného lágru. Bohužel. (čest výjimkám)!

  OdpovědětSmazat
 17. Tak jsem se na goebbelsovském Seznamu dočetl, že česko snad řídí nějaký pomatený blázen. To snad ne, copak se dostal k moci pan Fiala, nebo paní Němcová, či snad Kalousek nebo dokonce Bartoš? Myslím, že nás jen Seznam těmito lidmi straší, ve vládě ani na Hradě nevidím nic, co by nebylo duševně v normě a to pokřivené zrcadlo duševního úpadku si drží redaktoři Seznamu cz před svým ksichtem. Nevím proč sami ze sebe dělají idioty, pro budoucí alibi, nebo konečně že by to byla kýžená sebekritika? Že do domova politických důchodců bylo zvoleno mnoho duchem chudých, to vědí občané ČR i bez Seznamu. Jsou to starci a jak známo, šedé kůry mozkové věkem ubývá, jen ne Poirotovi. Co takhle všechny Alzheimerheimy obsazovat volbami? Trochu srandy do pandemie covid - 19 by neškodilo, jinak mnoha opozičním politikům a medializátorům měkne (sr...vatí) mozek. A pozor, víme z posledních dnů, že stolice hostí Covid 19 déle než sliznice cest dýchacích, tak aby se nám jejich mozkové závity nerozetřeli po matičce české zemi!

  OdpovědětSmazat
 18. Piráti byli založeni jenom proto, aby ty jejich mladé voliče náhodou nenapadlo něco rozumného. Jiný smysl nemají.

  OdpovědětSmazat
 19. Pokud chce mluvit o mladých ten vejlupek v 16:29, když už teda je urážíme, tak ať se my aspoň zasmějeme, vzhledem k tomu, co si podle "extradiskutéra" rádi mladí zvolí, aby věděli, co je taky čeká:

  Kanadský premiér Justin Trudeau se musel omluvit za to, že si před 18 lety na karnevalu namazal tvář černým krémem a oblékl si kostým toho, čím vůbec nebyl - Aladina z „Tisíce a jedné noci“.
  Ukázalo se, že Yusra Hogali, zakladatelka kanadské pobočky hnutí Black Lives Matter, v roce 2015 uvedla: "Původ lidstva je spojen s černou rasou." My, černoši, jsme primární a nejsilnější, naše genetika je základem celého lidstva. Bílí jsou „subhumans“, genetická vada, která má být vyhlazena. “

  Autor Emmanuel Ducros analyzuje základní principy hnutí na ochranu divokých zvířat Rwas (Reducing Wildlife Suffering), které si v posledních letech získává na popularitě.
  Hnutí Rwas je odhodláno "ukončit" všechna divoká zvířata pro jejich vlastní dobro. Existuje několik důvodů. Za prvé, dravá divoká zvířata způsobují utrpení svým obětem. Zadruhé, i když zvířata nejsou dravci, celý jejich život je jen dlouhou řadou utrpení, ve kterém přežijí nejúspěšnější, kteří náhodou nepadli dravci do zubů.
  Navrhují se jednoduchá a účinná opatření:
  - nabídnout dravcům alternativu v podobě rostlinné potravy, a pokud nesouhlasí, zabít je všechny nějakým humánním způsobem, který snižuje utrpení;
  - všichni ostatní, býložravci, musí být domestikováni, udržováni v pohodlných podmínkách a jejich práva se nakonec budou rovnat základním ústavním právům lidí, včetně práva na život, lékařskou péči, vzdělání, bydlení atd.

  J.K.Rowlingová napsala nový román Bad Blood a znovu se rozzlobila, a to ještě před vydáním knihy. Důvodem je, že v anonci se uvádí, že hlavní hrdina se pravidelně převléká do dámského oblečení.

  Autor radí běloruským demonstrantům nejen protestovat, ale také zavést přísnou evidenci a kontrolu zločinů, a pokud nejsou dostatečně nelidské, je nutné dosáhnout každého možného zvýšení stupně "nelidství".
  "Jakékoli podrobnosti jsou důležité ... to není snadný úkol." Shromážděné informace musí být v souladu s mezinárodními normami, aby byly užitečné. “
  Pouze tímto způsobem, trvalým zvyšováním stupně "nelidství", lze trestné činy dostat pod standardy ICC a svrhnout nelegitimní moc „posledního diktátora Evropy “, uzavírá autor článku.

  Tak, to aby ten "diskutér totalitník" věděl, jak se vysmívají v Rusku "kvalitnímu" zahraničnímu tisku. A hodnotám, které tak rádi vyznávají i Piráti.

  http://новости-мира.ru-an.info/новости/веселые-новости-из-цивилизованного-запада-от-которых-иногда-хочется-плакать/

  OdpovědětSmazat
 20. Nezoufejme : Vlády všech zemí světa budou odstaveny.
  Globální stanné právo se blíží. Vojenské soudy pracují rychle, správně a TVRDĚ dle válečného stanného práva .
  Je připraveno dalších cca 500 000 zatýkacích rozkazů!
  NEJNOVĚJŠÍ INTEL Vypnutí celosvětově..
  ČTĚTE...možný až 10 denní blackout...
  Armády SHAF už operují takřka po celém světě a začne omezené vysílání skutečných zpráv o dění ve světě.
  https://www.youtube.com/…amp

  OdpovědětSmazat
 21. Jenom velké nezkušené pako může volit bukanýry, kteří si zlodějiny dali do názvu.

  OdpovědětSmazat
 22. Podivejte se na tohle video. Budete s predstihem vedet co se chysta a spadne vam celist.
  https://www.youtube.com/watch?v=yZ0IFN6VRmU&feature=emb_logo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:09
   Jo,Covid bude aktuální dokud to bude sypat...a hlavně neLHAT za každou cenu!!!!!

   Smazat
 23. Idioty z nás nikdo nemusí dělat. Na kovidu se ukázalo, že věříme papalášům a sežereme každý příjemný nesmysl. Stačí se podívat na zuřivé reakce proti Flégrovi a a Hořejšímu- oba patří mezi významné vědce s desítkami článků v mezinárodních časopisech a přesně epidemii hodnotili. Česko bude za pár dní patřit na první místo všech nakažených, díky inteligenci svých obyvatel.

  OdpovědětSmazat
 24. Autore, pěkně jste je popsal, ale pak se musím ptát - co je na nich rovnostářského? Elitářská povýšenost fabiánů? Jsou to jen bobos - bohémští měšťáci, jejich snad módní generační póza většinu z nich po čtyřicítce přejde a pak budou poslušně udržovat stávající systém a režim...

  OdpovědětSmazat
 25. Demokracie je vlada lidu, tady na tomto uzemi byla dost dlouho za vlady komunistu, kratsi dobu za husitu. Po roce 89 ani den. Na pr.: lid by si nikdy neschvalil DPH 21% ci mene procent, kdyz za vlady komunistu nic takoveho nebylo.

  OdpovědětSmazat
 26. Slovanská moudrost říká:"Podstatný není nositel myšlenky, ale myšlenka samotná". Nehodlám tedy sypat na PIRÁTY výlučně jedovatou slinu, a to jen proto, že jsou to PIRÁTI.
  Uvedu příklad, kdy jsou Piráti myšlenkově mnohem dál, než současná vláda nebo třeba SPD. Naše vláda podpořila výstavbu kanálu D-O-L. Úsměvné bylo, když ministři naší vlády, kteří nerozeznají jiřičku obecnou od břehule říční či dub letní od dubu zimního, se mohli přetrhnout v superlativech, které stavba kanálu prý přinese; protipovodňová ochrana, zvýšení retenční schopnosti krajiny a pro mě nejúsměvnější bylo, když tvrdili, že důvodem je také ochrana přírody a krajiny.
  Za sebe dávám Pirátům velkou pochvalu, že proti této megalomanii ostře vystupují. A ještě dodám, že nejsem infantilní dítě, ale muž blížící se důchodovému věku. Také pozoruji, že ač mnozí mladí lidé jsou již ztraceni, neb jsou to myšlenkoví mrzáci, přesto se mezi nimi najde mnoho jedinců, kteří obdobné megalomanie, jako je stavba kanálu D-O-L, dík svým odborným znalostem a nezkaženému srdci, odsuzují. Nedivme se, že tito lidé budou raději volit Piráty než vládní strany či SPD. Já jsem volič SPD, ale jejich vyjádření, že proti stavbě kanálu D-O-L stojí nezodpovědní ekologové, není o nic infantilnější než leckterá prohlášení Pirátů. Jak už jsem pravil, důležitá je myšlenka a nikoliv její nositel. Nezapomínejme na to !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:45 Mám takový pocit že D-O-L má být něco jako hladová zeď, protože továrny můžou stavět jen paraziti a ty už tady nic nechtějí dělat. Pomalu z profesních, ekologických a ekonomických důvodů odejdou jinam. Starý negramotný blbec.

   Smazat
 27. Já smutný byl a nikomu už nevěřil
  Já si nemyslel ač u srdce jsem vždy věřil
  Já hlupák nedošlo mi rázem
  Že zlo se stane dobrem

  Ne pro někoho bude svět rájem
  Ne bude náš svět peklem
  Já nevěřil už v ráj na Zemi
  Teď ho s Piráty ho mít budem

  Ach matičko, odpusť nám
  Že jsme tě neposlouchali
  Kolena lokte nos samý šrám
  Na roušku jsme tenkrát nemysleli

  Ty otče moudřejší jsi s každým dnem
  Který na světě prožívám a ho poznávám
  Proč jsi neřekl že s navíc kolečkem
  Množství lidí roste s každým rokem

  Však ty jsi to říkal a varoval
  Jen uši neposlouchaly a hlava nevěřila
  Matičko má jsi vždy měla na všechno materiál
  Jen má klukovská hlava nevnímala

  Plna krásných dívek a her nevinných
  Na lásku myslela a věřila
  Stvořeních tak krásně dlouhovlasých a vnadných
  Mnohá ta však nakonec sny zmařila

  Matičko řekni jak jsi dělala
  Ta skvělá vím už čistá a básnická jídla
  Otče pověz ještě jednou a budu teď už poslouchat
  Jak se zbavit těch co chtějí jen brát a ne dávat

  Ach matičko, odpusť nám
  Že jsme tě neposlouchali
  Kolena lokte nos samý šrám
  Na jen sex jsme tenkrát nemysleli

  Ty otče moudřejší jsi s každým dnem
  Který na světě prožívám a ho poznávám
  Proč jsi neřekl že s navíc kolečkem
  Množství lidí roste s každým rokem

  OdpovědětSmazat
 28. Piráti měli volební heslo: "Pusťte nás na ně."
  Jejich morální výše a inteligence se projevuje takto:

  Poslanec Tomáš Vymazal:
  -https://www.cnews.cz/poslanec-vymazal-tezil-kryptomeny-sluzebni-byt-elektrina-zdarma

  Poslanec Jakub Michálek:
  -http://www.bulvar.cz/boj-o-michalkovo-kreslo-po-afere-se-sikanou-a-pornomisou-pirati-hlasuji-i-o-svem-konci

  Zastupitelka Michaela Krausová
  - https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-PornoMisa-a-zajezd-do-USA-za-300-litru-Pirati-nastvali-uz-i-TOP-09-576603

  Poslanec Jakub Michálek
  -http://www.skrytapravda.cz/domaci/2108-slonkovou-s-kubikem-trumfl-pirat-michalek-uz-t-g-masaryk-varoval-pred-internetem

  A toto platíme z našich daní, kdy lidé přicházejí o střechu nad hlavou (kauza hornických bytů - Bakala) a o práci.

  OdpovědětSmazat
 29. Zajímavé je, jak to "pirátské svazáctví" je pro mladé přitažlivé. To není jen neomarxistickou propagandou, ta touha po revoltě je s mládím prostě nějak spojená. Člověk moudří až zkušenostmi a to bývá většinou už pozdě, buhužel.
  J.

  OdpovědětSmazat
 30. Aj to bude švanda, politická situace se vybarví, spolukoaličníci se začnou mezi sebou šťouchat. Určitě Piráti budou za svou vůdčí roli bojovat, vzájemné kočkování se určitě nezastaví jen u okopávání a sáhne se i k osvědčeným podpásovkám. Možná na jeviště vstoupí i "Chvilky" se svou nezkrývanou bojovností. Když ve zdraví přežijeme pandemii, pak se z jara dočkáme robustního boje uvnitř pravice. Milé neškodné levici, budou pozůstalí už jenom nosit kytičky na hrobeček, s povzdechem "Čest její památce". Nic neudělala, nikomu neuškodila, jako by ani nebyla a stejně tiše zahynula. Co udělá slepené ANO, ví bůh, možná převezme strategii za chybějící levici a po doplnění pár sociálních témat do svého programu si ještě prodlouží život. Otevírá se šance pro SPD, ale musí se vyhnout extremismu a přemýšlet o spojenci. Starosty radím vynechat, protože je to strana sama slepená ze slepenců navíc syntetickým lepidlem. Klídek, politikaření u nás nezahyne.

  OdpovědětSmazat
 31. Už je to tady, TOPka se trhla, ta je "prefíkaná".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.