Reklama

pátek 2. října 2020

Proč nám média lžou a strany se nespojují?

Petr Žantovský a Ivan David
2. 10. 202014 komentářů :

 1. Jako vždy: Mnoho náčelníků, 0 Indiánů

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaroslav HAŠEK na to nalezl remedium. Každý člen jeho Strany mírného pokroku v mezích zákona měl titul TAJEMNÍK STRANY... V dnešní době není partajníků bez volitelných míst, nebo zisků...

   Vymazat
 2. ODPOVED na video:

  domnivam se,ze politickę subjekty mysli jen na to jak by podvedly a podrazily a obraly sve obcany volice a dostaly se sami ke korytum.

  Na volice a jejich pozadavky SVOBODY a PRIME DEMOKRACIE na coz je potreba zmeny systemu nyni CR implantovaneho gangsterskeho kapitalismu BEZ privlastku z vysoka kaslou!
  Bohuzel by bylo treba zmenu a to,aby se v Programu SPD objevilo,ze bude usilovat o vetsinu v Parlamentu a taky jak!

  OdpovědětVymazat
 3. Mediální kompost lže odjakživa - lže a vymýšlí si ve smyslu zadání - společenské rubriky ve smyslu zadání společenského, a politický humus pod názvem "publicistika" fabuluje, a dnes už otevřeně lže na zadání lobbistů,politiků, různé všivé konkurence a reklamních agentur. Koho je potřeba zničit, a ujme se toho za příslušné prachy zprofanovaný mediální kompost, ten je jasnej. Už od začátku, kdy po něm začnou verbálně střílet, je mrtvej. Otázka stojí jen - proč?? V různých obdobích pracovali novináři pod hrozbami a se strachem, a v současnosti? Proč se chovají jako vši? Skutečně jen za prachy? Asi by stálo za to, aby byla část tištěných i obrazových medií "státní" - konkurence těch soukromých - bylo by to super na konfrontaci všech publicistických a názorových blábolů, a asi by to občanům hodně pomohlo.

  OdpovědětVymazat
 4. Německý soud vystěhoval starší pár z domova, aby ubytoval uprchlíky

  http://svobodnenoviny.eu/nemecky-soud-vystehoval-starsi-par-z-domova-aby-ubytoval-uprchliky/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,23
   Zlatý komunisti!!!!

   Vymazat
  2. 12:15
   Já bych přidal zlatník FAŠISTI,ono to vyjde na stejno.

   Vymazat
  3. 14:32🖕🖕🖕🖕

   Vymazat
 5. Dnes už ztratily politické strany svůj kredit, výmluvy na kolegy v koalici jsou ohrané. Platí to na obě křídla na levé i pravé. Proto v okamžiku, kdy by byla zapotřebí jednota, se strany marně dovolávají důvěry u občanů. Nechci být špatným prorokem, ale počty voličů v tyto dny dají odpověď.

  OdpovědětVymazat
 6. Kdyby nám média nelhala, tak jdeme do ulic. Podobnost s minulým režimem je čistě náhodná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20;31
   Minulý režim byl proti těmhle sedmilhářům čajíčkem pro batolata!!!!

   Vymazat
  2. 21:19 To vskutku nelze rozporovat.

   Vymazat
  3. Buďte bdělý a ostražitý, brzy si budou politici zkracovat nohavice. Pamatujte - lež má krátké nohy.

   Vymazat
 7. Nikdo nemá potřebu se spojovat, ani přestat lhát. Vždyť se to nevyplatí.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.