Reklama

pátek 16. října 2020

Slavné vítězství na Karlově mostě…

Přemysl Votava

16. 10. 2020
Na to slavné vítězství nelze zapomenout. Zastínilo i vítězství obránců Prahy nad Švédy roku 1648. Možná že vznikne i oslavná písnička, či panorama o tom velkém vítězství nad koronavirem. Letos v červnu na Karlově mostě se tančilo, stoly se pod bohatou hostinou jen prohýbaly. Opozice jásala, to vše na dohled od Pražského hradu. Ty fotografie obletěly celou republiku a snad i celou Evropu. Opozice vzkazovala premiérovi, prezidentovi, vládě i veřejnosti : „Pandemie byla u nás poražena ! Zahoďte ty roušky ! Tancujte, jásejte ! “ Bylo to velké vítězství. V té době Evropa bojovala s pandemií, ale u nás se tančilo….
 
Uplynuly pouhé dva měsíce. Pandemie nespala, nebyla poražena jak nám vzkazovala opozice, bylo tomu právě naopak. Z obrazovek se na nás valí jedna negativní zpráva za druhou. Současná situace připomíná válečný stav. Čísla padlých i raněných denně rostou. Nemocnice praskají ve švech. Začíná se projevovat nedostatek lékařů, zdravotního personálu i lůžek. Budují se polní nemocnice. Jsou zavřené školy, muzea, sportoviště, nehrají divadla, kina, … všude vidíme roušky, na stolcích desinfekce. Ptáme se, jak bude zítra, pozítří, za měsíc ? Opozice zase hýří svou chytrostí, vláda prý zaspala. Na tu hostinu už nejspíše zapomněli. My občané ale ne ! 

V těchto dnech úzkosti čekáme na slova povzbuzení, pohlazení, na naději v lepší dny. Na obrazovce vidíme prázdné ulice, všude kolem roušky, ve školách vystrašené učitelky, v nemocnicích přetížené lékaře, …. Děti místo školních lavic, jsou doma u PC. Aby toho nebylo málo, přišly povodně a k tomu ještě válečné hrůzy z arménské enklávy Náhorního Karabachu. Ne každý se s tím stavem vyrovnává. V těchto dnech myslím na ty naše starší spoluobčany uzavřené v Domovech seniorů. Ale i na ty ostatní bez možností komunikace se svými blízkými.

Místo projevů soudržnosti, jednoty nenávistí obalení opoziční politici, rozsévají mezi nás nedůvěru, strach… Každý krok vlády je jimi zpochybňován, jsou organizována protivládní tažení. V letním období také zlehčovali situaci, připomínám jim tu červnovou provokaci s uspořádanou hostinou na Karlově mostě za účasti předních opozičních politiků, umělců. Slavili provokativně konec pandemie pod heslem : „V Praze je blaze “. U prostřených stolů se sešli nespokojenci, jako je senátorka Němcová, politik Jiří Pospíšil, umělci Klus, Geislerová, stále stejná jména … Dnes ti stejní opět kritizují vládu, veřejnost je často v rozpacích, komu věřit ?

Místo prostřených stolů na Karlově mostě dnes vidíme reportéry s mikrofonem před kolabující nemocnicí, vidíme je u uzavřeného divadla, stojí před zavřenou restaurací, před zoologickou zahradou. V těchto dnech je vidíme v holinkách uprostřed rozvodněné řeky, Místo optimismu a naděje v lepší dny, z televize se valí spíše strach.

Karlův most osiřel, písničkáři i herci se schovali, opozice netančí, ale svá moudra dál rozdává ….

autor je funkcionář strany Národní socialisté

78 komentářů :

 1. V nejhorším nám pomůžou Němci:
  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/121583245_2747517938856109_7833038603843763671_n.png?_nc_cat=108&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=qgpNZFZvwTwAX-xxQGL&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=21ee9905d5294365cc7db44190c82f0a&oe=5FB08DDF

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte, že nám Němci pomohou, jako pomáhali (nejenom) Židům (nejenom) v Osvětimi? Vy teda máte věci...

   Smazat
  2. 19:23 Je vůbec možné, že ten obrázek nechápete?

   Smazat
  3. Policejní president Jan Švejdar se diví, že se bude demonstrovat v neděli proti rouškám.
   Když to "někdo" povolil a nebo vláda nemá situaci v zemi pod kontrolou.
   Co pan policejní ředitel asi s tím bude dělat?
   Asi nic.

   Smazat
  4. Poslankyně Maříková /SPD/ radí co vláda měla dělat a neudělala. Takových jako Vy je mnoho, co ale bude v zítra nebo za měsíc, o tom už paní poslankyně nehovoří. Tady by mohla narazit, že něco neví. SPD se pomalu a jistě dostává do hloupé pozice "demo" stran. Kdy SPD pomohla vládě v současné situaci.
   Ono se snadno "kecá" a hůře se provádí.
   Předveďte se, že něco umíte!!!!!!
   A nebo se pletu?

   Smazat
  5. Anonymní18. října 2020 10:33
   Každý, kdo plive na SPD, se plete. Ve Vašem případě se mýlíte, že SPD nepomohla. V době nedostatku roušek, kdy nám skopčáci sebrali naše, zaslané z Číny, T.Okamura navázal kontakt s japonským výrobcem a předal to vládě. Roušky přišly.
   SPD je jediná pronárodní strana, proto se jí snaží eliminovat. Ale má 10%, se kterými je v opozici, takže nemůžete od ní požadovat zázraky. Volme SPD a zázraky se dostaví. P.K.

   Smazat
 2. Ale to je přeci věci ANO resp. členů vlády, aby tyto skutečnosti "prodali" veřejnosti.
  Chování opozice je v této situaci už naprosto za hranou, to už je cílená destrukce společnosti z čirých osobních a hlavně sobeckých důvodů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V krizové situaci,víc než jindy platí,že podíl facky na polidštění opice má obrovský vliv!

   Smazat
  2. Máte pravdu, ale dle výsledku voleb si většina občanů zřejmě nemyslí. Trpí přirozenou ztrátou paměti na dobu, kdy tu vládla ODS (Občanská Destruktivní Strana).
   Velice nenápadně a plíživě pod pozlátkem plných výkladních skříní se z občanů, aniž si toho jsou vědomi, stali novodobí otroci.

   Smazat
  3. 16.36 Ale že se musela Rudá armáda nafackovat... a stejně se jim to u Němců moc nepovedlo... pravda, Churchil s Trumanem to polidšťování celkem úspěšně sabotovali.

   Smazat
  4. Kdysi, ještě před covidovou krizí se dal pan Hamáček slyšet, že svoboda projevu ještě neznamená svobodu po projevu. Nevím, jestli parafrázoval známý vtip z doby minulého režimu nebo zda to vymyslel sám. Dost jsem mu to měl za zlé a považoval to za začátek státní cenzury jakéhokoli jiného názoru, nesouhlasného s politickým establishmentem. Jenomže tehdy byl z dnešního pohledu ještě hluboký mír.

   Nyní jsou ohroženy životy lidí. Co dělá vnitro, všechny ty naše bezpečnostní služby, hlídači demokracie a různí "elfové", kde najednou jsou? Nejen že se u nás relativně nedávno mohlo veřejně vyzývat k vraždě ustavních činitelů našich i zahraničních, je také možné beztrestně a veřejně urážet prezidenta, ale nyní už i různé tzv. "osobnosti" doporučují a agitují za přímé porušování vládních nařízení. Dobrá, názor je názor, i když s ním nesouhlasím, když přímo nikoho neohrožuje (mohli bychom věřit, že snad šlo o podivný druh nadsázky nemíněné vážně a příliš expresivní vyjádření), ať je tedy možné jej svobodně vyjádřit a zůstat svobodný i potom. Jsem i pro to, aby bylo možné se i svobodně mýlit a tento názor zveřejnit.

   Ale když jde o životy tisíců lidí, miliardové ekonomické ztráty a následnou paralýzu celého státu, jeho kolaps a rozklad? Není to právě tohle, oč ve skutečnosti jde? Totalitní režim se bránit uměl, a to přesně do chvíle, než se rozkladné názory začaly šířit masově. Pak přišel rychlý, exponenciálně urychledný konec. A tento, demokratický "režim"? Kde je ta hranice, kdy by se stát měl aktivně začít bránit svému rozkladu? Nejde totiž jen o stát jako instutuci, mnohdy nenáviděný a opovrhovaný, o moc mocných, které stát jakoby přestavuje, ale ze všeho nejvíce o obyčejné lidi, kteří v tom státě žijí a o to, co je čeká, pokud bude stát rozložen.

   Současná covidová opozice, podporující de facto úplnou svobodu pro šíření viru, hodlá jít přes mrtvoly. Doslovně nás všech. Je známá věc, že někteří revolucionáři zastávají názor, že čím hůř, tím lépe. Říká se tomu revoluční situace. Chcete tedy stavět na hromadě mrtvol. A máte vůbec představu, co by mělo být potom, když tomuto procesu pomáháte?

   Smazat
 3. Tihle ti nadlidé na fotografíích by neměly řídit ani koňský povoz natož republiku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strano Narodni socialisté,

   Kdo z vas u vas respektuje Program SPD zejmena bod 10,požadavek zmeny gangsterskeho systemu

   a na co se má podle vas ztransformovat.
   Proč nam to tu nenapisete?

   Smazat
 4. Taky si dobře pamatuju ! Dnes byla tiskovka s Primulou, hlavní hygieničkou a dalšími. Redaktor z Aktualně cz. kladl obligátní otázku, kde a kdy vláda zaspala. A hlavní hygienička mu docela dobře odpověděla "lidé byli a jsou svobodní a bylo jen a jen na nich jak se budou chovat". Já sám jsem do tramvaje nevlez bez roušky, madla se držel rukou v igelitovém pytlíku..bylo to mé svobodné rozhodnutí a obyčejnej pud sebezáchovy. A tak mě napadá jak asi aktuálně cz. referovalo o tehdejším mecheche na Karlově mostě. Náš mainstrem sehrává hanebnou roli v dnešní době.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Del*l Bartoníček, co si říká novinář, ten má otázky, jako dítě z první třídy!:-)

   Smazat
  2. Opozice přesně ví, co mělo být včera, předevčírem nebo před 3 roky.
   Co bude v zítra, tam ještě nedošli a nebo koupit nebo nekoupit ruskou vakcínu.
   Už to mělo být podepsáno a na cestě.
   Zanedlouho budou vykřikovat, že nás ruské velvyslanectví vydírá a Rusko j nám posílá špiony.
   Nakupujeme vojenskou techniku, kterou nepotřebujeme a ani nikdy neupotřebíme.

   Smazat
  3. Nejen opozice, ale i umělci. Kolikrát si říkám, zdali nepřistoupit k radikální reorganizaci našeho školství. Zrušit technické střední a vysoké školy a důraz klást na umělecké konzervatoře a umělecké vysoké školy. Jejich absolventi, herci, hérečky, zpěváci, zpěvačky, režiséři a další totiž rozumí úplně všemu.

   Smazat
 5. před covidem je imunní jen paní Němcová ...tu nikdo nechce i když se snaží všude vetřít..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu prý, ještě v dětském věku, uštkla zmije... a vzápětí ve strašlivých mukách zdechla (ANO, TA ZMIJE);-).

   Smazat
 6. Praha se stala rezavou kocábkou ubožáků zahlcených hromadou peněz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I v Praze žijí normální lidé, ale nechovají se, jako naplaveniny.

   Smazat
  2. 16:28 Naplaveniny nejsou zhoubou pouze Prahy, ale i venkova.

   Smazat
 7. Největší vinu na dnešní mizérii s Covidem má na svědomí demoblok a masmédia. Celé hodiny zpochybňují vše, co vláda schválila, nebo chtěla schválit, a zvou si do televize všeználky na všechno. Podprahově lidem vnucují svůj výklad všeho, i když tomu nerozumí a lidí tomu uvěří. Vše zpochybnit, svrhnout vládu a dostat se ke žlabu, lidí jsou jim ukradený, to je jejich cíl. Pan Prymula na jaře varoval
  před scénářem až s patnáctitisící nakaženými denně, když polevíme. Nikdo ho nebral vážně, demoblok a jeho fandové uspořádali žranici, jakou Praha neviděla. Jako "odměnu" za taškařici, si v Praze zvolili do senátu jedovatou Němcovou. Od srpna kritizují vše, ale nic chytrého a smysluplného nenabídli. Nemají co, umí jenom rozeštvávat a kritizovat.
  Dokázali sundat sochu Koněva, řešit ricin, postavit vlasovcům něco a vystrčit Vystrčila, Hřiba a spol. na Tchajwan. Že se virus v Praze šíří věděl velvyslanec Německa a na Magistrátě neměl s kým jednat. Pro zamořenou Prahu nic neudělali. Útočili na pana Vojtěcha když prosazoval roušky, a počet nakažených vracejících se turistů vzrůstal. Teď mají právo leda držet hubu a sypat si popel na hlavu. Jak se říká, pýše předchází pád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:39 Souhlas.
   Jen poznámka k větě "Teď mají právo leda držet hubu a sypat si popel na hlavu." Z vývoje ČR za posledních pár dekád není možné očekávat a předpokládat, že by individua v parlamentu (senátu) byla schopná sebereflexe. A je jedno, zda by zpytovat svědomí měl Babiš, Kalousek, Fiala, Langr, Parkanová, Tvrdík ... (dosaďte dle libost). Za vše se totiž v politice nese "politická zodpovědnost", a ta je jaksi éterická.

   Smazat
 8. Přesně tak, zavřená ZOO mi vadí, bylo by to krásné místo na nedělní procházku. Stačilo by do pavilonu pouštět po částech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:5+
   Na takovém žouželení nám to krachlo, vyžouželili jsme si čochtání v moři a dovezli si sebou domů další náboj viru. Po dovolené se to muselo probrat s přáteli a příbuznými,totéž děcka ve škole. A bylo vymalováno. Nadplánem plnění nákazy, byly volby. Dnes jsme vítězí Evropského poháru v promořování. Máme v záloze ještě 28.řijen, ale ten se týká jen politiků a naštěstí ne rodin, Další šanci pro rodinné sešlosti a šíření víru nabídnou Dušičky. Tak, jen na nás záježí, zda přijde čas...

   Smazat
 9. Soubor fotografií ze slavnosti Pražáků na Karlově mostě si přeposílají venkovští důchodci řetězovými emaily, které Jourová nenávidí. Věřím, že tam byl jen malý zlomek Pražáků, kteří se nechali svést Havlem na šikmou plochu k výsměchu obyčejným lidem. Proč tam nepřišli ti slušní z obyvatel Prahy a nenaházeli tu sebranku do Vltavy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byli v práci. Museli na žranici té sebranky vydělávat.

   Smazat
  2. Protože věděli, že ještě není konec pandemie a nechtěli si špinit ruce s takovou sebrankou!

   Smazat
 10. Nesmíme dovolit, aby lidé vyvádění podlých skřetů na Karlově mostu před volbami zapomněli. Oni jsou totiž neuvěřitelně drzí a programově počítají s tím, že občané mají jiné starosti a postupně zapomenou. Už po pár týdnech veřejnost zásobovali svými moudry o tom, jak hloupá a neschopná vláda situaci podcenila a nic pořádného neudělala. Divím se, že se nenašel nikdo, kdo by jim střelil jednu pořádnou přes ta nevymáchaná ústa...

  OdpovědětSmazat
 11. Miloš R.
  Náš mainstrem sehrává hanebnou roli v dnešní době a hnebné je, v ČT televizi ktero si povinně platíme, není prostor pro takvéto úvahy i fakta. Ba naokak, média, která je přináší jsou dehonestována a zařazována různými samozvanými politickými spolky na Seznamy. Už zase.

  OdpovědětSmazat
 12. Jakej rozdíl je mezi demoblokem a polským řidičem kamionu???
  No, přece žádný, oběma patří do rukou nanejvýš opratě, je nelze nechat řídit snad nic, nanejvýš tak koňský povoz...

  OdpovědětSmazat
 13. Já si nemůžu pomoct, ale určitě má ČT v archivu, záběry z této veselice. Není třeba komentáře, jen pustit soundtrack "Zítra se bude tančit všude" a k 1.zasedání nového senátu by se hodil song "Teď už máme, co jsme chtěli". Mám v záloze i árií k udělování státních cen, určitě ji znáte - "Kolem se krčku dáme pozlacený pás". Na Silvestra by se tak dal sestavit musikíl na téma rok 2020 ČR s použitím oper. Mohla by to financovat Paměť národa. Promiňte mi odbočení od tématu.

  OdpovědětSmazat
 14. senátorka Němcová to je výsměch všem poctivým a slušným lidem v ČR

  OdpovědětSmazat
 15. Já si pamatuji zjara rozhovor dvou mladých dívek stojících vedle mně v autobusu, a ta jedna říká té druhá já nemám ráda Babiše a tak já roušku nosit nebudu. Tady byla dříve mediální masáž, že ten koronavirus zabíjí jen důchodce a tak mladá společnost žila v poklidu, že oni to na sobě nepoznají, ale že to vybije ty důchodce, a pak už se tu nebude muset řešit nějaká důchodová reforma. Mělo se dříve ukázat, že to může skolit i čtyřicátníka, aby ten tanec nebyl tak veselý. Já vzpomínám Peheho, který sestavil seznam 400 tis. důchodců s tím, že ty do příštích voleb vymřou a že se tím změní profil voliče k lepšímu. To je propaganda Havlistů. Je ještě ten Pehe vůbec mezi živými?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pehe je byvaly cisnik z New Yorku a proamericky ritolezec. Uplnemu prevzeti Ceska americkami chazary zabranili duchodci volbou ANO a Zemana.

   Smazat
  2. To jen eugenika se vetřela do Evropských hodnot. Ty holčiny za to nemohou.

   Smazat
  3. Hehe, Pehe. On je taky důchodového věku, tak je v těch 400tisících...

   Smazat
  4. Víte my umíráme přirozeně. Bohužel pokud bude společnost kráčet tímto směrem bude naše společnost vyhubena napřed germány, pozděje dočistěna migranty.
   Co mi je opravdu k smíchu je to že západní "kultury" jásají! Jaou na vymření jak říše Římmská nebo jiné dřívější říše.
   A východisko nuklearní válka - A NENÍ CO ŘEŠiT!!!!

   Smazat
 16. Tady se můžete podívat na ty idioty:

  https://www.podivinsky.cz/wp-content/uploads/2020/10/Svet-se-divi.pdf

  OdpovědětSmazat
 17. Vysoké počty nakažených, zemřelé na Covid mají na svědomí všichni ti, kteří bagatelizovali a popírali koronavirus. Pro vlastní chvilku slávy se v tv, radiu chytrolíni předváděli, a na dopady svých keců nemysleli. Svědomí je netíží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volovina. Nevis nic o problematice.

   Smazat
  2. Pouč nás, ať víme víc.

   Smazat
 18. Za ještě blbější ČR:
  https://www.denik.cz/z_domova/maturitni-testy-procenta-plaga-20201016.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady už není co zkazit. Nový euročlověk již mozek nepotřebuje. Myslí za něj v Bruselu.

   Smazat
 19. Dejte sem prosím link na tu veselici na Karlově mostě, ať je co přeposlat hlavně pro ty, co ty samé a jim podobné volili a teď se třeba dusí při čekání na "volný kyslík".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.podivinsky.cz/wp-content/uploads/2020/10/Svet-se-divi.pdf

   Smazat
  2. https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/648528/oslava-na-karlove-moste-prymula-se-nestaci-divit-kalousek-si-rypl-do-hlupaka-i-feriho.html

   Smazat
 20. Opozice má svoji televizi ČT 09, nejvyšší čas, aby se zřídila i vládní televize. A nebo nezkreslené názory vlády nesmíme slyšet?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mate pravdu. Media se neustale strefuji do vlady a zastavaji i stanoviska opozice.
   Je nejvyssi cas s temi lhari skoncit. Prestat platit prispevky na ty smejdy, co nam stale lzou a rikaji jak jsme blbi protoze volime Babise a Zemana a ne Havloidy.

   Smazat
  2. Na Českou televizi uvalili exekuci. Platit jí budou koncesionáři, tedy my:
   https://cz.sputniknews.com/nazory/2020101612662075-na-ceskou-televizi-uvalili-exekuci-platit-ji-budou-koncesionari-tedy-my/

   Smazat
 21. Jeste vy tady straste!
  Cesko dohani co v prvni vlne schovavanim se pred virem zameskalo. Imunizace spolecnosti se tim odlozila a ta probiha ted a bude o to delsi, cim vice opatreni vlada uvali na lidi a ekonomiku.
  Svedsko nemelo zadna rigorozni opatreni, zadny lockdown. Po pocatecne vlne umrti je situace vzhledem k poctu umrti na COVD-19 stabilne velice nizka, viz diagram Daily Deaths. Vyvoj smrtnosti je jedinym spolehlivym ukazovatelem pri posuzovani nebezpeci pandemie, ne nefunkcni PCR testy!
  https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/

  Hlavouni u nas delaji jakoby o tom nevedeli a nici zemi a lidi dal.
  PCR testy jsou z 94 % falesne, test neni ani vhodny na masovou identifikaci nejake nakazy rekl sam vynalezce testu. Test prokazuje ne vir, ale pritomnost RNA majici pochazet od viru. Vir se dosud nepodarilo najit, resp. prokazat jako oznamila US CDC!
  Vlada tedy vyhlasuje opatreni na zaklade testu, ktery je nefunkcni, neprokazuje nakazu virem, i kdyz media o virove nakaze neustale hovori!
  Stanovisko ceskych lekaru viz arfa.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stanovisko je jen názor, pravda se ukáže ..do roka a do dne...

   Smazat
  2. Běž hýkat na Novinky.

   Smazat
  3. Marná snaha manipulante 19:45. Tu radost aby vám uvěřili, a všichni se tady promořili, vám asi hodně lidí s mozkem neudělá. Ani arfa, a jí podobní fejkaři vám nepomůžou.

   Smazat
  4. ....díky Bohu, konečně normálně myslící člověk v záplavě vystrašených občanů. Nedivím se, že jsou občané tak vystrašení, když jsou denodenně masírováni médii. Nezpochybňuji žádnou nemoc, ani ten nový moribundus.....reálná vědecká a faktická data viz. video ....https://www.infovojna.sk/article/video-analyza-evropskych-statistik-covid-19-a-zbytecna-proti-koronavirova-opatreni-jako-lock-down-noseni-rousek-a-udrzovani-rozestup
   ....jinak ta partička z Karlova mostu je mě z duše protivná....Lidi přestaňte se bát, strach vás zničí nejen psychicky, ale i nabourá váš imunitní systém,..... skoro to vypadá, jako by to byla psychická příprava na "dobrovolnou" vakcinaci.....tak se to jeví mě, nenutím vás , aby jste se mnou souhlasili, ale zkuste o přiloženém videu v klidu přemýšlet a nerozčilujte se, že si dovoluji myslet jinak, než většina v této diskuzi.....přeji vám, aby jste tuto špatnou dobu přežili ve zdraví.....

   Smazat
  5. Nenapsal příspěvek 19.45 poradce od Miruny Dlouhého stolu?

   Smazat
  6. 19:45 i když se zrovna netřesu strachem, oponuji
   Pane se Švédskem brzděte, stačí se podívat do Wikiny a zjistil byste, že porovnáváte dvě různé země. Podle mne je faktor hustoty obyvatel dost významný, protože vir se šíří kontaktně. Pro vaši orientaci hustota obyvatel Švédska je 22 obyvatel/km2(čtvereční) a ČR 136/km2. Mimo to názory na promoření nejsou jednotné.

   Smazat
 22. Zajímavé, zejména volek Pospíšil a kravka Němcová!

  OdpovědětSmazat
 23. Naprosto zásadní podíl na těchto dnešních problémech má vskutku Babiš. On to byl a je , který neustále podporuje finacčně takzvané neziskové organizace, lekaře bez hranic(vlastně bez svědomí), a serošovi organizace.
  Podporuje de facto i igraci a holoupé návrhy EU nakonec si tam zvolil i své poslance.
  Bohužel je tady taková situace, že tím jak narušil státní správu a soudy (ty už byly vlastně zlikvidovány za Klause st. dnes není pro stát a normální občany žádný ústav, který by je chránil před příprchníky kteří jsou podporovaníi stvůrou zvanou Evropská Unie.
  Václav
  Ps": pohadráková ČSSR a následně ČR není mím šálkem čaje (u mne skenicí PRAZDROJE-ale plzeňského nikoliv Japonského)
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:17
   Promiňte pane, ale už vaše úvodní slova " Naprosto zásadní podíl..", jsou jako vystřiženy z totáče i vaše vidění naší současné i když trochu kulhající demokracie je projekce jen totality. Babiš je sice počmáraný a já sám nevím, jak moc, ale není generálním tajemníkem KSČ. Takovou moc, jakou mu přisuzujete nemá. Skutečně premiér není bez viny, ale v demokracii hraje velmi významnou roli opozice, která mne zklamala. Přesto se musím proti vašemu názoru postavit a demokracii hájit, protože vy podsouváte, se jako řešení, nějakou fosílií z minulého století. Já se nehodlám vzdát demokracie, ale šikulů, kteří ji za pár stříbrných ničí, ale taky těch, co touží po totáčí.

   Smazat
  2. Ad 21.17. Které neziskovky byly založeny za vlády Babiše? - Vždyť je všechny podědila Babišova vláda po předchozích vládách odesáků a TOP 09. A těm to nadiktovali páni tehdy vládnoucích partají.
   Tedy odpovědnost za ně nese především ODS a TOP 09 a jejich soukmenovci.

   Smazat
 24. Dobrý projev:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020101612663269-nenechte-si-vyrazit-zbran-proti-koronaviru-z-ruky-zeman-apeloval-na-cest-naroda/

  OdpovědětSmazat
 25. Tvrdá opatření zabrala. V Izraeli poklesl počet nově nakažených:
  https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/tvrda-opatreni-zabrala-v-izraeli-poklesl-pocet-nove-nakazenych-40339528

  OdpovědětSmazat
 26. Co chcete po těch rádoby evropanech jim jsou nějaký Češi a jejich problémy srdečně ukradený.

  OdpovědětSmazat
 27. U nás doma do té doby žádná pandemie nebyla, takže bych se na tu akci nedíval až tak kriticky.

  OdpovědětSmazat
 28. Co nas ceka s vasi pomoci zde na webu? Neverite, nechapete, pivo stale z pipy tece. Vidte! Cesi a jejich problemy plynou z jejich politicke negramotnosti a z neochvejne viry ke zpravodajstvi v mediich a v politiky. Podobne Nemci. Tam toho Hitler vyuzil a namisto slibu skoncili jak skoncili...
  Venujte jenom 25 minut tomuhle videu s ceskymi titulky:
  https://www.youtube.com/watch?v=74YjKQszaBc&feature=youtu.be

  OdpovědětSmazat
 29. Já to znovu opakuji, každý ví, že na zvolení Zemana a Babiše měli velký podíl důchodci, a Pehe to řekl po zvolení Zemana na rovinu, že do příštích prezidentských voleb zemře 400 tis. důchodců, a že pak budou mít Havlisti konečně šanci vyhrát ty prezidentské volby. Takže si dovolím říci, že při nástupu koronaviru si asi demoblok říkal, že to hlavně sníží počet důchodců, a že jim to vlastně hraje do not a proto se oni od začátku chovali tak, jak se chovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:03
   Nejsem sice ohrožen věkem a zatím mám zaměstnání, ale je to skutečně slušně řečeno nechutné.

   Smazat
  2. Pražští kavárníci očekávali, že jim Covid pomůže splnit Peheho úkoly pětiletky již za tři roky, jenže se přepočítali. Já jen chci, aby si všichni ti, co mají blízko k důchodu, uvědomili, co je čeká, až ty kavárníky pustí k moci, opět tzv. regulační poplatky u doktora, privatizace nemocnic a hlavně privatizace důchodových fondů, to je, jedno ráno se vzbudí a zjistí, že majitel toho jejich důchodového fondu zmizel i s penězi na Bahamách, a že ho ted´ už v té privátní nemocnici na ty jeho vytunelované důchodové fondy nikdo neošetří.

   Smazat
 30. Konečně to všem ,,hercům" , komediantům,mizerným podnikatelům a hlavně politikům i vládě ŘÍKÁM !!! . . .
  Ne, že bych snad měl něco proti hercům i ostatním ,ale zrovna před chvílí byl v rádiu rozhovor se dvěma herečkami ,kde jedna se přímo rozplývala, jak ráda jezdí do Asie odpočívat, protože tam mají dobré jídlo.
  Ta druhá jí přitakávala a zasněně vzpomínala na nádherné pobyty v jižní Francii a Vietnamu.

  Jako absolvent ČVUT jsem si připadal jako vesnický balík, protože tam jsem nikdy nebyl-a už asi nebudu !
  Ale zase jsem po nikom nic nežádal !!!
  Takže s tímto mailem, co mi přišel, v podstatě souhlasím.
  Nouzový stav = válečný stav.
  Masmédia to také nezaznamenala....
  Když spadl za války barák, hospoda, divadlo - tak dostal každý kulový a musel se z toho vyhrabat sám, jak uměl. A ti ostatní se museli umět o sebe postarat sami, aby přežili. Tak nechápu, proč by ti ostatní lidé měli platit ze svých peněz nějaké ztráty jiných, které ani nezavinili. Stát se stará (a stará se velmi dobře) aby to každý ustál. Kdo není blbý, tak to vidí. A každý pořádný hospodář má nějakou finanční rezervu a nejede na doraz. A pokud ji prolyžovali, proslunili, prožrali a nemá ani floka, tak je to jenom jeho problém a nevím, proč bych se mu já měl skládat na nějakou jeho ztrátu !!! V nouzovém stavu se přežívá a netvoří se zisky. A pokud to neumíte, tak to podnikání zabalte. V dopravě, soc. službách, potravinářství a zemědělství chybějí pracovní síly pořád.
  Tam je výplata jistá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kapitalismus se okoukal tak čeští fiškulíni vymysleli nejdříve český "tunel", a teď rovnou nový režim. Tím je "socialitický kapitalismus" = zisky si nechají, náklady naúčtují státu(nejraději i fiktivní ušlý zisk).

   Smazat
  2. Já jsem nebyl za posledních 35 let v divadle a už nikdy ani nepůjdu, proč bych měl já ze svých daní platit na divadla? Této zemi zůstalo po socialismu vysoce rozvinutá průmyslová základna, díky vládám ODS jsme se dali do ničení průmyslových závodů a že prý budeme žít z turismu a pivnic a divadel, zkrátka služeb. Výrobky nakoupíme prý v jiných zemích a my se budeme tu uklánět před turisty a žebrat, aby u nás něco utratili. Při vzniku krize tyto sektory jsou první, které jdou do kytek, teď tvrdě doplatíme na politiku pravicových vlád. Zde před mým barákem jsou na prostoru 300 x 300 m 4 pivnice, ted´jim vláda bude platit za to, že zůstanou zavřené. Jen vesele dále pokračujme v odprůmyslňování naší země.

   Smazat
 31. Tak se zítra podívejte na demonstraci antikoviďáků. Demonstrují za právo nakazit ostatní a přidat pár mrtvol.

  OdpovědětSmazat
 32. Demonstrace pro covid je skvělej nápad. Doufám, že přijde tolik účastníků, že IQ v česku stoupne.

  OdpovědětSmazat
 33. Jenže vítezství nad Covidem 19 se nekonalo, jen odklad a jeho druhá vlna ukázuje, jak by vypadala válka mikrobiologická. A jak by se v této válce zachovali někteří "takéčešití" občané. Dnešní srocení velezrádců českého národa na Staroměstsdkém náměstí a potenciálních vrahů odhalila mravní spodinu a s překapením nutno konstatovat, že není až tak zanedbatelná. Asi bude obtížné je soudit reálně, i když by si zassloužili nějaký ten týden za ostnatými dráty¨, jako všichni zločinci. Jenže zločinnost se v totalitním kapitalismu považuje za normu, zejména když nese many. Tedy tentokrát demonstranti sloužili pohřebním ústavům! Nepřeji účastníkům úmyslného šíření infekcce COVID 19 sice aby onemocněli, ale kdyby se už tak stalo, tak doufám, že jim nebude propláceno žádné nemocenské! Hnus, hnus, hnus, i takoví dovedou být Češi!

  OdpovědětSmazat
 34. 17:33 Nevím, možná až sem na Staromák dosahují "ploutvičky kapříků ". Vždyť není náhodou, že v tomto týdnu zaťukala policie na dvířka na Strahově. Známe sice solárbarony, ale možná bohatší jsou fotbalbaroni. Kdoví, jak takové partičky vlastně ovlivňují náš stát. Je nechutné zneužívat pro svůj prospěch korokrizi ve které se právě topíme.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.