Reklama

středa 21. října 2020

Štefec: A je jasno: V akci na Staromáku mají prsty Rusové a Číňani

-rp-

21. 10. 2020 fb a  PrvníZprávy

Tajemství konečně odhaleno a věc je nyní zcela jasnou. V událostech na Staroměstském náměstí byly identifikovány dlouhé prsty Moskvy a Pekingu!, píše na facebooku Jaroslav Štefec.


(Na snímku plk. v. z. Jaroslav Štefec )

Při úklidu a namátkové kontrole obsahu košů, které házeli provokatéři na policejní těžkooděnce, byl nalezen zmačkaný papír s krátkým textem psaným azbukou a několika znaky čínského písma. Po povolání znalců se podařilo zjistit jeho přibližný obsah. Podle překladatelů je zde uvedeno asi toto:

„Dejte jim to na Staromáku pořádně vyžrat za Hřiba, Novotného a Koláře!"
Podpis: Vladimír Putin

Překlad čínského textu zní přibližně takto:
„A také aby nezapomněli na Tchaj-Wan!"
Podpis: Si

Podrobná analýza prokázala, že oba signatáři text podepsali vlastníma rukama. V inkoustu, jímž svůj pokyn podepsal ruský prezident, byly navíc zjištěny zcela prokazatelné stopy nechvalně známého jedu Novičok.

Štefec: Na Staromáku to vypadalo jako cvičení policistů proti policistům

Česká republika již zvažuje diplomatické kroky a také konkrétní sankce. Například definitivní zákaz výroby ruských vajec a postavení ideově závadných seriálů "Jen počkej!" a "Máša a medvěd" mimo zákon.69 komentářů :

 1. Jen obdivuji Ty co prohlašují, že socialismus nefunguje. Jeďte do ČLR a uvidíte.
  Já se ptám, proč nefunguje kapitalismus? Protože Ti, co vedli socialismus, jsou ti nejdrsnější kapitalisté.
  Proč tedy nefunguje politika a volby?
  Protože je všude lidí, co nic neumějí, ale jsou u koryta. Jen obdivuji jednu věc. Když politici vypadnou z kraje ta jsou hned zaměstnáni ve správě krajského města. Takže jsem zjistil, že volby jsou zbytečné a zbylo by více na ty "koryta".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to potom děkuju, ale nechci. Jestli se vám líbí Čína a jste přitom v důchodu, potom o Číně absolutně nic nevíte.

   Smazat
  2. Pocem plukovniku,potřebujeme tu noveho ŽIžku.

   Škoda,že když jste spadl z nebe nespadl jste přimo mezi nas občany tady na NR.

   Nebojte se voliču v nejhorsim vam tady vyrazim ja sama oko,aby to "nevypadalo"!
   Domorodci se totiž shlédli v programu typu SVOBODA a PRIMA demokracie strany SPD bod č.10,kde se žadá zmena režimu kapitalismu BEZ privlastku vychazejiciho z gangsterismu a přivlečeného na hřbetě presidenta ODS!
   Ja sama ty chlapy neudržim,chtěji být prý pobožni a zpivat starosvětský choral

   KDO JSOU BOŽI BOJOVNICI A ZAKONA JEHO.

   A k tomu ještě "Bijte je ty zmrdy a na množstvi nehleďte".
   Pane Štefec,to muže být maleur a naš dobrý chlapec bubuš pry za sebe hledá zoufale nahradu!kdopak to asi bude,co řikáte na primuli?

   PODPIS v.r.
   ANNA husita z vznikajiciho KSH tj kresťansko sociálniho hnuti,které prý ma nahradit VŠECHNY mini a padajici polit.subjekty!
   Co vy na to jako naš budouci general?

   Smazat
  3. Pani ANNO dobra,dobra,chceme SVOBODU,

   ale vite,ze to kdysi za pana Krista znamenalo ve skutecnosti se osvobodit od od dluhu,jinak se clovek stal otrokem.
   Namisto toho se stale vice zadluzujeme.Vite proc za komuny tyto dluhy nebyly,stavely se domy prehrady a jeste jsme si mohli sem tam i neco sami domu znarodnit,jak to bylo mozne.Inteligence o tom tady nic nenapise jen same popisy historie a uplakane stesky a to je tak cele na co se dav zmuze
   Zatimco budeme kricet po namestich,ze chceme tu svobodu ,nadale nam budou krast dve tretiny platu hezky zezadu a dav bude delat projevy a ve skutecnosti jen mlatit dale uz davno prazdou slamu!.
   Vidite tedy,ze podminka svobody je zajistit v prvni rade zmenu nynejsiho gangsterskeho systemu,ktery zadluzuje kdekoho,exekuce jenom prsi a vadnymi zakony si to nami zvolene kreatury znasobuji a cpou si kapsy a je docela mozne,ze to co si lide za socialismu vystaveli jim muze byt brzy exekucemi ukradeno.

   Vidite,ze se SPD sice rozmachlo ke svobode,ale ve skutecnosti se tady nikdo z jejich vedeni mezi nami jaksi v diskusi jak zajistit bod 10 programu neobjevi a tak je cela SPD stale jen nijak aktivni,coz by se pri dnesni situaci melo jak rika pan Soros v nasi otevrene Spolecnosti preci projevit.
   Tak pana Žizku volate,ale on nikde,zas musime vsechno delat my obcane sami.
   verchuska sedi v bunkrech nebo co,kdo k tomu ma konkretni navrh

   JAK VYPNIT BOD 10 PROGRAMU SPD KONKRETNE A CIM

   Slysel jsem,ze husitu je tak malo,ze se vejdou do vytahu.
   Pridaji se ostatni k nim a budou chtit ty penize zdiference mezd tj zbyvajici dve tretiny uz davno vylupovane a vezmou si priklad z kapitalistu,kteri 31 let plundruji nase kapsy a ted jeste nahnali na nas policii?

   Smazat
  4. 13:24 jestli sledujete mainstream, tak to ano. Má dcera byla v Číně pracovně několikrát a informace mám z první ruky. Takže sněte svůj liberální sen, ale tupost a nevědomost se léčit nedá.

   Smazat
 2. Pozor na ministra Hamáčka má koronavir, asi políbil slona a ten nebyl očkovaný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdes to vyčetl 11.41 - na novinkách? Aha - tak to jo.

   Smazat
 3. Tak to už přece bylo jasný dopředu, že v tom má prsty Putin a Čína. Byli tam totiž i Slávisti a Slávie jak známo patří Číně. Důvěryhodný zdroj s krycím jménem "Kavárník" dokonce mezi demonstranty spatřil zamaskovaného Jaroslava Tvrdíka, který po skončení demonstrace odjel na čínskou ambasádu nahlásit splnění úkolu.
  Za Rusko a za prezidenta Zemana se demonstrace zúčastnil Jiří Ovčáček, který po policistech házel dlažební kostky dovezené z Rudého náměstí v Moskvě.
  Já jsem pro okamžité vyhlášení padesátého osmého přitvrzení sankcí proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen ať někdo řekne, proč to nezveřejnila BIS? Takový kraviny o Putinovi nebo čínském presidentovi mohou vykládat v MŠ a nebo "politickým blbcům". Co je západní demokracie? Jen a jen chaos.
   Když vidím presidenta SS a co povídá a jak se vytahuje co on a ti druzí nic.
   Potom se nedivím, že ČLR je světovou ekonomickou jedničkou a s RF jsou neporazitelní. Jen žasnu, jak se k nim pomalu připojují další země. Asi to není taková hrůza, jak nám líčí ČT24. Jen sledujte, jak zprávy na NOVĚ změnily ideologii. Už žádný virus z Wuchanu.

   Smazat
 4. Člověk by i slzu uronil, když nám onemocněl náš ochránce proti covidu Hamáček. Chudinka malej. Za pár dní se zázračně uzdraví a bude slavný. Pěkné divadlo pro hloupé lidičky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni o tom píšou ještě někde jinde než na novinkách 12.07? To bych se divil - novinky už by měly změnit jméno na covid information - pak by to bylo přesný. A tisíce diskuzí denně zajištěno.

   Smazat
  2. Zato opozičníci se angažují z izolací... Myslíte, že Pekarová pochopí jak by pomohla své straně, kdyby pomáhala v nějaké sociálce a opatřila si demokraticky Coronu? Ve vládě ji už mají;-).

   Smazat
  3. Kéž by navíc dostal pořádnou Salmonelu 🤣🤣🤣🤣

   Smazat
  4. 12:07 dovolím si konspiraci:
   postupně se nakazí všichni z Aspen institutu-to je panečku alibi

   Smazat
 5. Nemá v tom nakonec prsty i Kim?
  Sankční zákaz výroby ruských vajec by mě těžce zasáhnul, mám je rád. Ovšem je otázka, zda se sankce bude vztahovat i na výrobky v aspiku? A co je prodávat jako Sorošovy vejce, něco jako Mozartovy koule? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Slovensku se ruským vejcím už dávno říká "Henry vajce".

   Smazat
 6. On by socík fungoval i u nás, ale došlo 1. k rozvolnění exhibicionismu a 2. k replikaci (nesprávnou manipulací s DNA) právě těch nejblbějších, kteří pak mávali partajní legitimací a likvidovali ty schopné. Upozorňuji, že ale podobná garnitura politiků je u nás u moci i dnes a že je zase šance se ji nějakým třeba vítězným srpnem (a kladivem) zase zbavit. No a pak si musí lid hlídat koho volí do politiky a politické gaunery označit páskou, aby se jim slušní lidé mohli obloukem vyhnout. Nachodíme se tím pádem o mnoho km navíc, ale co neudělat pro zdraví své i státu?!
  To aqsi je to nejtěžší a možná to měl právě na mysli TGM? když říkal, že vzděšlanost přispěje k socviáolní spravedlnosti.

  OdpovědětSmazat
 7. Zeman je Rus, Babiš Číňan a Kalousek komunista Filip. Tak se nedivme, že světové zdravotnictví ovládá komunista z Etiopie.

  OdpovědětSmazat
 8. Za tou demonstrací stojí opět opozice čím hůře tím lépe pro ně je třeba zlikvidovat Babiše všemi prostředky.

  OdpovědětSmazat
 9. Štefec: Na Staromáku to vypadalo jako cvičení policistů proti policistům. Z toho mi není nejlépe, to spíše vypadá na nácvik majdanu a případně varování našeho vedení aby bylo poslušné. Již jsem ve svém životě viděl na ulicích "jásající dav, kdy miliony cinkali klíči a provolávali slávu a na balkonech se potutelně pošklebovali gauneři". A doufám, že se lidi nenechají znovu zmanipulovat do něčeho, z čeho jim bude následně velice těžko. Ovšem když vidím účast na "milionu chvilek", ta mám obavy že lidé jsou nepoučitelní. Ať si kdo chce co chce říká o opatřeních tak je nejméně půlka obyvatelstva schvaluje (proti je jenom ca 10% těch co vědí lépe?), kdežto volby nových senátorů ignorovalo 85% voličů-.

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Štefec, vůbec nepochybuji o tom, že se najde nemalé procento imbecilů kteří Váš příspěvek pojmou jako důvěryhodnou zprávu.

  OdpovědětSmazat
 11. Vy jste nevěděli, že Ultras a Islamisté jsou řízeni z Moskvy? Mají mikročipy a řídí jeIvan v láptích ze zemljanky přez satelit. Nějak tak to vypadá.

  OdpovědětSmazat
 12. Máša a medvěd už zakázané jsou. V mnoha školkách se nesmí pouštět. Upřímně, u nás doma taky ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč ne 13.40? Je to v poslední době to nejlepší, co se jako "pohádka" pro děti uvádí. A krásně kreslené. To nechápu. Jako ten seriál Jen počkej zajíci! Je bezkonkurenční.

   Smazat
  2. 15:20 protože nám to leze na nervy.

   Smazat
  3. Nezapomeňte na Čeburáška a krokodýla Dimu:-)...

   Smazat
  4. 17;17
   Potom už jen inteligentní seriál Bidetovi lži z Fuckingtownu 🤣

   Smazat
 13. A už je to venku. Opět Putin a Čína. Co nám k tomu řekne "kokršpaniel" a šéf senátu "Pepek Vyskoč"?

  OdpovědětSmazat
 14. A co na to "Pepek Vyskoč", jako "tchajvanec" v senátu?

  OdpovědětSmazat
 15. Já viděl na Staromáku Putina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já furt, koho mi ten chlapík v baloňáku připomíná.

   Smazat
  2. Já jsem z toho jelen, na jedné straně je Babiš bit, že neprovedl lockdown už v září, nebo ještě dřív a na druhé straně na Staromáku ten samý premiér omezuje svobodu a je pomalu esesák. Tak drazí spoluobčané, což kdyby jsme se dohodli ?

   Smazat
 16. Vítězství nejschopnějších znamená vítězství parazitů. Neokapitalizmus tak zákonitě končí, po počátečním úspěch běží degenerace a úpadek pak postihne celou společnost.

  OdpovědětSmazat
 17. Komunisti vraťte se,vše odpuštěno.Tohle-nevím jak to nazvat-skvadra zločinců,zloduchů,divný týpkové-viz Prýmulá a spol.Tedy ty musejí mít žaludky,tohle v sobě strávit. Ubožáci největšího kalibru. Pámbu je za to musí potrestat,a´t jim to oplatí na dětech. Z našich dětí dělají dem.enty,bez vzdělání s narušenou psychikou, z lidí ještě větší chudáky než jsou. Sypu si popel na hlavu za cinkání klíči. Tlustej pompík dodal noty a teď se podle nich jede.

  OdpovědětSmazat
 18. A Hunter Biden tam rozdával crack na povzbuzení polochcíplích demonstrantů.

  OdpovědětSmazat
 19. Jeden je zaražený z toho, jak nadneseně emocionální nebo naopak "srandističtí" jsme. Jen trochu toho "přízemního" rozumu chybí. A ten přízemní rozum by nám mohl napovědět, že každá rozsáhlejší epidemie a pandemie vyvolává v podstatě jen dva typy kolektivních reakcí ÚTĚK nebo AGRESI, POPÍRÁNÍ.
  Utíkat není kam, agrese (popření etc.) je celé řadě lidí bližší. Velkou novotou je , že se poprvé v tomto století odehrává velká pandemie v přímém přenosu televize a v naprosto nepřehledném informačním prostoru, kde ani státní televize nekope za stát. Lidé to přes média vidí rozvlněným prizmatem individuálních a skupinových zájmů a některých narcisistních egomaniaků. On byl ten článek vtipně sepsán, ale to hlavní v něm nebylo ani řečeno, ani řešeno.... jak vrátit komunitě důvěru, poznatky a solidaritu.

  OdpovědětSmazat
 20. Dle mého úsudku, "ROWDIES" byli převlečení policajti! Rowdies na politiku serou, ti se chodí na fotbal porvat a kdyby byli na Staromáku, tak by pár policajtů nemělo zuby a pár jich bylo na jipce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já spíš uvažuji jak by to dopadlo, kdyby tam policajti vůbec nebyli.
   To by se demonstranti rvali mezi
   sebou?

   Smazat
  2. Podle vás je mezi policajty tolik SVĚDKŮ 30. ČERVNA A STAMETROVÉHO STOLU?

   Smazat
  3. Byl jsem u toho . Covidovou krizi si rozvracet nedáme! http://www.zvedavec.org/…htm

   Podstatné procento tvořili mladí muži v černém (to měli být asi ti chuligáni), nicméně chovali se slušně, neagresivně a dokonce mi celkem ochotně uvolňovali cestu, když jsem se prodíral davem. Neměli žádné zbraně ani pálky či klacky, u jednoho jsem zahlídl láhev alkoholu v papírovém sáčku, jinak nic. Nenašel jsem žádné protistátní nebo extrémistické symboly. Vlajek bylo hodně – všechny pouze české. Chyběly vlajky Evropské unie a duhové vlajky. S nápisy na transparentech jsem se ztotožňoval. Zhruba po hodině oznámil řečník konec demonstrace. Jak jsem se později dočetl v novinách, policie demonstraci rozpustila, protože lidé nedodržovali rozestupy a neměli náhubky.

   Zamířili jsme k další ulici ven, ale i ta byla uzavřena kordonem robokapů. Teprve třetí ulice byla průchozí, ale policie stála po stranách a výhružně sledovala odcházející dav. Opravte mě, jestli se mýlím, ale neříká se tomu zablokování odchozích cest v policejním žargonu „sevřít do kotle“? A nepoužila policie v 89 na Národní třídě podobnou taktiku? Proč nedovolila policie, aby se dav v klidu rozešel? Přeci museli vědět, že v davu se těžko mění směr, že ti zadní tlačí na ty přední a ti přední nemají kam utéct.

   Smazat
  4. Protože Al-Hamajda jde zásadně proti českému lidu a to za jakoukoliv cenu!!!!

   Smazat
  5. Najděte si video, kde jeden z rowdies nasedá do fízláckého auta a odjíždí před zraky diváků a bude Vám všem jasno.

   Smazat
  6. Jak asi vypadá "výhružné sledování" asi to bude příbuzné "předsudečné nenávisti".

   Smazat
  7. Vkrádá se mi myšlenka, že nejsou žádní manifestanti, vždy to byli jen provokatéři, nebo policajti v civilu, jak na Staromáku, tak na Karlově mostě a možná i na Letné, včetně důvěrníků na pódiích.

   Smazat
 21. 28.10.bude na Letné veselo a tentokrát půjdou i ti, kteří milión havlochc@nek normálně nepodporují...jako já

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Počty na Staromáku ?
   Už mi to připomíná události na Národní 89, tam dodatečně byla taky celá Praha.

   Smazat
 22. Dobrý večer moc veselé

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (17:54):
   Ano, je to napsáno se sarkastickým humorem.
   Leč to, na co autor Štefec v nadsázce ukazuje, už tak veselé není.

   Smazat
 23. Ani bych se ruskému a čínskému podněcováni demonstrace nedivil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (19:17):
   Vzniká ještě i jedna další otázka, a sice, co zas k tomu nedivení podnítilo vás ...

   Smazat
  2. 20:06 vy to nevíte?Evidentně je to nezměrné blbství ,kterým 19:17 oplývá.

   Smazat
  3. 19:17 pražský pijátovský švéd?

   Smazat
 24. Kážete bludy, byl jsem u toho a viděl jsem to na vlastní bulvy. Jsou to Marťané, kteří mají pod palcem Putina a Si a ti prostě dělají co jim Marťané nařídí. Kdo není slepý, tak je s nimi v kontaktu a i po hmatu jsou k rozeznání tykadla Marťaněk a Marťnů, jen hermafroditi mají místo tykadel povadlé jedno vykadlo. Jo, s tím nic nenaděláme, Marťané jsou s civilizací a kulturou tak asi tisíciletí před námi a holt musíme poslouchat. I EU a NATO:

  OdpovědětSmazat
 25. Na tom pražským mostě
  prima virus roste
  ten kdo ho tam nezalejvá
  vždycky mluví sprostě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19;43
   To ti diktuje ministerstvo zdravotnictví?!!!!

   Smazat
  2. 20:53 nerejpej...

   Smazat
  3. 13:24
   Ty seš novej ministerském mluvčí?!

   Smazat
 26. Pan Štefec na tuto zpackanou akci podává rozporuplná vyjádření. Od humoru po absolutní souhlas.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-jim-meli-libat-boty-Covid-na-Staromaku-Zadny-student-Smid-Je-treba-tento-krok-641188
  Jakoby došlo k jeho zakleknutí. Pokud vezmeme v úvahu , že nitky řízení mohou vést vně našich hranic a že se část našich bezpečnostních služeb neúčastní , pak hrozí proval a je nasnadě zvýšená nervozita zúčastněných.

  OdpovědětSmazat
 27. Vy jste tam viděl vousáče v láptích? Nebo tam někdo zkoušel sázet rýži:-(?

  OdpovědětSmazat
 28. Zde jsou údaje WHO o úmrtnosti na různé nemoci:

  Statistika v obrazové podobě - pořadí - název nemoci - úmrtnost lidé/den:
  https://topwar.ru/uploads/posts/2020-10/1603269463_tablica.jpg

  Převzato:https://topwar.ru/176271-covid-19-ili-sars-cov-2-jeta-muzyka-budet-vechnoj.html
  (poznámka - obrázek v diskusi)

  Jediná a nepanická(!!) otázka:
  Proč není akutně vyhlášena pandemie virů - norovirus, rotavirus a nebo sezónní chřipky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20;37
   Protože krom co vidu NIC JINÉHO NEEXISTUJE!!!!!! 🤮🤮🤮🤮

   Smazat
  2. Možná bude, nebo budou alespoň stupně ohrožení, např Sars, byl skoro totéž, jen rozsah nebyl celosvětový.

   Smazat
 29. Mě vláda žádná současná opatření ani nařizovat nemusela, já jsem si je nařídil sám ! Ale znáte ,,děti", tam to po dobrém leckdy nejde .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:11 Krátké, přesné a jasné. Navíc mi konečně udělali radost na Hradě, že odložili předávání cen. Když i tam pochopili, že sebemanifestace nikam nevede a že vyhraje jen pochopení situace, tak doufám že tomu porozumí i HON.

   Smazat
 30. Je zajímavé, že kontravirus se tady šíří jako mor a slavný senát k tomu mlčí, nic nepodniká, nepomáhají a naopak čekají kdy se to Babišovi vymkne z rukou a zhroutí? Myrko, Vystrčile, holá lebko Fišere, Stan Juro, a další členové debil bloku, co jste udělali pro zastavení pandemie?. Štvete proti Babišovi, Prymulovi a dalším vládním činitelům novináře, kteří se stupidně ptají a provokují, jak to že se Babiš nepřipravil na kontravirus z USA? Nové krajské koalice , některé na čele s ODS ukažte ve svých regionech co umíte?

  OdpovědětSmazat
 31. 11:26
  Pád vlády mohou požadovat jen šílenci,jako ti hecíři na podiu Staromáku. Vždyť i Útočná čivava, došla k rozumu, že je nesmysl měnit kapitána na potápějícím Titaniku.

  OdpovědětSmazat
 32. Opozice chce pád vlády ..jasně chtěji se dostat k veleni a vládnuti,ale dovedete si představit na místo Babiše aby vládnul Fiala z ODS nebo šef Pirátu???nebo jiní chytráci z opozice??já ne-jasně teď jsou nejchytřejši a všichni vědi,jak by to udělali oni lip no směšne

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.