Reklama

středa 7. října 2020

Teroristé se derou do Zakavkazska, Rusko to nemůže neznepokojovat

7. 10. 2020     vpk-news
Ředitel Služby vnější rozvědky Ruska Sergej Naryškin je znepokojen možností přeměny Zakavkazska na předmostí pro členy teroristických organizací v podmínkách ozbrojeného konfliktu v Náhorním Karabachu. Je to uvedeno v prohlášení hlavy SVR, rozeslaném tiskovou kanceláří služby.

"Ozbrojený konflikt, který se rozhořívá v Karabachu, jako magnet přitahuje k sobě bojovníky z mezinárodních teroristických struktur různého druhu, poznamenal vedoucí ruské vnější rozvědky. Nemůže nás neznepokojovat, že Zakavkazsko se může stát novým předmostím pro mezinárodní teroristické organizace, odkud teroristé v budoucnu mohou pronikat do s Ázerbájdžánem a Arménií sousedících států, včetně Ruska".

Podle informací, kterými SVR disponuje, se do zóny konfliktu aktivně stahují žoldáci z bojujících na Blízkém východě mezinárodních teroristických organizací, konkrétně Džabhat an Nusry (zakázaná v RF), Firkat al-Chamzy, Sultána Murada a také extremistických kurdských seskupení, uvádí se v prohlášení.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. je to jenom předvoj a my víme čí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že hlavním cílem je Rusko se ví už od dob Henryho Kissingera a jeho "úderu do měkkého podbříšku SSSR", kdy byl živen nejen konflikt v Afghánistánu, ale i separatismus a islamismus ve všech muslimských částech SSSR...
   Čečna byla jeho součástí zároveň s Karabachem ještě před pádem SSSR...
   Syrký konflikt a vytvoření IS americkou administrativou byl další pokračování s tím, že se právě tam měla vytvořit teror. základna k frontálnímu útoku proti Rusku rukama ze řetězu sionisty vypuštěných mohamedánů a Rus to věděl a proto udělal v Sýrii v rámci svých možností za všestranných sabotáží USA/Izraele/EU/NATO alespoň relativní pořádek a ochránil tím sám sebe a protože sionisté ve svých útocích proti Rusku nepolevili, přišel nově na řadu převrat v Bělorusku, Kyrgízii a až k prasknutí byl zmáčknut ten vřed v Karabachu...
   To, co měla být Sýrie, jako základna pro pěstování invazní islámské teror.armády proti Rusku, bude po infiltraci a přeformátováním za pomoci masové imigrace sloužit EU a agemajnešajze kalífát, který z ní Merková a její asistenti udělají na objednávku GP...

   Slovy Babiše, pucfleka Sorose a jednoho z Merkliných krysích pomocníků:"bude líp!!!"
   Tak se na to těšte, naivní troubové, bloudi a ignoranti...

   Smazat
 2. Situace pomalu dozrává a ani Erda se nemůže zastávat teroristů natož když tam jsou i zdivočelý kurdi. Takže až řeknu TEĎ tak se zhasne.

  OdpovědětSmazat
 3. Věřím že si s tím Rusko poradí mají s tím svoje zkušenosti a pár tisíc fanatiků je nemůže rozházet.

  OdpovědětSmazat
 4. dle mého ná.zoru je lepší rázny pohlavek než débilní úšklebek!

  OdpovědětSmazat
 5. Rusko má s muslimským terorismem zkušeností víc než dost. Možná to bude nakonec hlavní důvod pro zapojení Ruska do konfliktu. Kdo ví, a možná to tak i bylo naplánované. Muslimské pošuky soustředit na určitém místě a tam je pozabíjet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale jedním s úkolů. Při řízení světa

   ( účastní se ho více nadnárodních klanově korporátních skupin -> situace něco jako král, který udržuje rovnováhu mezi šlechtou, která mezi sebou bojuje, kde král je světové zákulisí o kterém si dav myslí, že neexistuje a media se snaží je tom v utvrdit - jenže šídlo v pytli neutajíš )

   se plní více úkolů najednou a hlavním úkolem iniciátora je zaměstnat a škodit Rusku, protože Putinovi se daří stabilizovat svět. Totiž jedna z globálních klanově korpotátních skupin ( klan Clintonů - užiteční idioti světovému zákulisí již nepotřební, kopou kolem sebe ) a snaží zapálit co mohou ( dříve Sýrie, Ukrajina... nyní Bělorusko, Náhorní Karabach, Kyrgyschán ... ) a jenom díky Rusku a řídícím schopnostem Putina se to nepovedlo ( proto média ve vlastnictví Clintonů neustále pomlouvají Putina, protože jim překáží v tom zapálit svět ).

   Všechno špatné je na něco dobré, zde tedy budou moci alespoň být utraceni váleční psi ( bývalí lidé, kteří přičichli ke krvi a násilí a stali se z nich bestie v lidské kůži - jsou pouze dvě možnosti zavřít je do ohrady nebo utratit, volně pobíhat je nelze nechat ).


   Smazat
 6. V 9. století Němci s oblibou šířili křesťanství do zemí, které je ještě oficiálně nepřijaly. Způsob jejich šíření mnohdy končil krvavou lázní, vyvražďováním, rabováním a násilím na obyvatelstvu - tedy německá klasika.
  Proto v roce 862 vyslal kníže Velké Moravy Rostislav poselstvo k byzantskému císaři Michaelu III. s žádostí o vyslání biskupa a učitele, aby tak ušetřil naše země od hrozícího německého rabování, vydírání a násilí.

  Dnes se píše rok 2020 a Německo je hlavním šiřitelem islámu v Evropě. Opět nám vyhrožuje, opět se nás snaží vydírat a opět nám vnucuje ideologii, kterou je samo fanaticky posedlé.
  Včera na čt v Událostech bylo zřejmě proto jasně naznačeno, že obětí války v Náhorním Karabachu není křesťanská Arménie, ale muslimský Azerbajdžán, podporovaný Tureckem a Německem. Otřesné!
  Co k tomu více? Z EU nám vláda ČR vystoupit nedovolí, z Nato nám vláda Čr vystoupit nedovolí, v Praze staví symboly nacismu a rakušácké poroby a volí si do čela svých radnic polokretény - svět se pr.el obrací!
  Léta odsuzuji násilí na Libyi, které započali Francouzi, ale Macron je dnes jediným politikem, který si dnes dovolí oponovat turecko-německému běsnění a staví se jak za Řecko, tak i za Arménii. Co si o tom myslí další země EU nevíme a nikdy se ani nedozvíme. Tedy - ať žije svobodná, liberální EU!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, ale s poznámkou, že vláda ČR nemá k uvedeným rozhodnutím (vystoupení z NATO a z EÚ) kompetence ať by tam byl kdokoliv. Nemáme armádu, která by nás ochránila proti násilnému vnucení. Bělorusko si zachránilo zadek jenom díky ochrannému štítu Ruska.

   Příklad: De Gaulle, chtěl svoji politiku nezávislou na Londýně a řekli jsi v NATO, tak musíš naplňovat politiku NATO. Tak vystoupím z NATO řekl, jenže Stalin už byl po Smrti a tak SSSR byl již řízen Londýnem a tak nemohl získat žádného spojence pro svoji politiku a tak se udělala barevná revoluce a de Gaulle šel od válu.

   My nyní jsem krypto kolonie a nemáme žádné schopné lidi, žádné elity kromě Zemana, které by byli schopny hájit zájmy národa proti nadnárodním silám, které jsou zcela proti lidské.

   Možná časem SPD, teď má také jasně dané mantinely a moc toho nemůže, jenže se situace trochu mění, protože nadnárodní síly zcela zvlčeli a světové zákulisí je nuceno, zase dočasně podporovat národní státy a lokalizovat ekonomiku, aby nespadlo všechno a nedošlo k úplnému zničení lidstva.

   Smazat
 7. Jen si vzpomeňme na Čečnu, tak dlouho teroristi dráždili, pak dostali výprask je tam klid. To víte, ministr Petříček s tím určitě nesouhlasí.
  Jsem zvědavý, kdy mu premiér nakope ....
  Když je ministr Hamáček nejlepší v ČSSD, tak to je velká bída. Buď president neví co dělá a nebo mu stačí, že do něj nekope?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dráždili Jelcina dost dlouho, přišel Putin, udělal pořádek a zbytek přeživších "čečenských partyzánů " dostal politický azyl v Evropě. Ještě pamatujeme úprk přátel Štětiny a dalších politiků přes naše území na západ.

   Smazat
 8. Turecko na pokyn zapadu presunulo teroristy ze Syrie do Azerbajdzanu. Protoze Rusko na konflikt dosud nereagovalo, chteji ted s pomoci teroristu, ktere financuji, ho k intervenci donutit. Zapaluji konflikty vsude na pomezi Ruska s nebyvalou intenzitou. Vstupujeme do obdobi nebyvale intenzity studenohorke valky. Ukrajina, Belorusko Kirgistan, Georgie. Charkov v Rusku ma odtrhout Sibir od Ruska. Bombardery USA a NATO podnikaji simulovane nalety na Krym a Kaliningrad. Jako supi krouzi kolem hranic Ruska i na severu a v Cernem mori.
  Uz aby byly volby v USA a rozseklo se to!!!

  OdpovědětSmazat
 9. EU nemuze byt nikdy liberalni. Je to utopicky projekt odsouzeny k zaniku! Byl vytvoreny chazary, kteri maji nadnarodni rizeni.

  OdpovědětSmazat
 10. Nemci vyvrazdili, vytlacili nebo asimilovali Slovany, kteri ovladali Rujanu, uzemi Berlina, cast Saska i celou Luzici. Zbyli jen Sorbove. Cesko je vklineno mezi germanske zeme a obyvatele a jenom zazrakem jeste existuje. Nas osud si neurcujeme sami. Kdy to Cesi konecne pochopi, ze jsme vzdy jenom privesek mocnejsich?

  OdpovědětSmazat
 11. Stejně ten konflikt k nelibosti NATO vyřeší inteligentní Vláďa Putinů.

  OdpovědětSmazat
 12. Konečně se v tom začínám díky M.Novákovi orientovat:
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/armenii-hrozi-uplna-porazka-jejich-rozvedka-totalne-selhala/r~5e7f6406094e11eb9d74ac1f6b220ee8/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.