Reklama

čtvrtek 1. října 2020

Trump neuhnul

Israel Shamir

1. 10. 2020
Opravdu ne! Zesnulou čarodějnici z Nejvyššího soudu nahradil dobře vyhlížející Amy Barretovou. A jaký to rozdíl i jinak! Pobožná katolička namísto atheistické židovky, žena v rozkvětu a matka sedmi dětí namísto panovačné ženštiny, celé hrrr do sňatků lidí stejného pohlaví a potratů. Léto namísto zimy. Trump se odvážil učinit tento krok v čase, kdy liberálně-feministická Amerika za Bader Ginsburgovou hlasitě štkala a co nejhoněji ronila slzy.

(Pozn. red. I. D. Vadí mi, když někdo útočí na někoho pro jeho zjev, i když je ošklivý jako Madeleine Albrightová)

Její pohřeb se stal událostí, jež nemá obdoby. Jen Stalina v Rusku snad vyprovázeli s takovou pompou. Ginsburgová byla stejně tak ošklivá, jak ošklivé byly její činy a nikdo na světě neučinil pro rozpad rodiny a pro profanaci manželství tolik, jako ona. Bylo jí moc líto izraelských soudců, kteří odcházejí do penze v sedmdesáti letech, namísto toho, aby sloužli doživotně. Třeba do 87 let - jako ona.

Možná že Ginsburgová byla onou tajnou vládnoucí matkou Washingtonu, stejně jako je papež vládcem Říma. Tzn. oním skrytým vládcem amerického impéria a hlavou hlubokého státu, zatímco prezident je jen figurou. Chtěla přežít Trumpa, ale Bůh ji zastavil a dal lidstvu šanci. S Ginsburgovou v Nejvyšším soudu by Trump neměl ani minimální šanci vyhrát volby. Každé právní rozhodnutí by bylo obráceno proti němu. Byl by prohlášen ilegálním okupantem Bílého domu ještě dlouho předtím, než by byly spočteny všechny hlasy. Nyní má šanci.

Všichni pohrobci Ginsburgové vykřikli po jejím skonu na Trumpa: „Neodvažuj se jmenovat nového soudce. Protože nového soudce bude jmenovat až nový prezident, pan Biden!“

Kdyby Trump tomuto křiku, šířenému všemi presstitukami, podlehl, byl by dnes už jen kulhavou kachnou, zralou na oškubání. Ale on se nevzdal. Rozhodl se vybrat nového soudce Nejvyššího soudu ještě před volbami.

A proč je to důležté? Hned to vysvětím. Jiné země jsou ovládány králi, prezidenty, premiéry kontrolovanými parlamenty. Avšak židé jsou už tradičně ovládáni soudci. Což se ujalo i v USA a soudci Nejvyššího soudu mohou zvrátit prakticky jakékoli rozhodnutí Kongresu či prezidenta.

V USA se soudy vysoce zpolitizovaly a prezidenství Trumpa bylo od samého počátku soudci neutralizováno. Prakticky všechna jeho důležitá rozhodnutí byla zrušena či dokonce obrácena v jejich pravý opak. Takže aby jeho zvolení mělo smysl, musel by nějakým způsobem zkrotit draky Nejvyššího soudu.

Na seznamu kandidátů pro úřad soudce Nejvyššího soudu zůstali po úmrtí Ginsburgové nakonec jen dva kandidáti. Vyber Kubánce či Kubánku a nejen floridští Kubánci, ale všichni hispánci tě budou volit, radili poradci Trumpovi, ale on se rozhodl pro pro tradiční Američanku Amy Barretovou. Ta chce, aby země byla řízena v souladu s americkou ústavou a staví se proti tendenci soudů rušit rozhodnutí výkonné moci. Jestliže se prezident rozhodne omezit přistěhovalectví, je to jeho rozhodnutí, míní Barrettová a dodává: Soud by se neměl vměšovat do řízení státu.

Snad se jí i s těmito názory podaří přežít palbu, která ji teď v senátním slyšení najisto čeká.

Vybral a přeložil Lubomír Man

20 komentářů :

 1. "Zesnulá čarodějnice", "atheistická židovka", hned v úvodu? Fuj, přestávám ten brak číst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:06 Bacha ať ti neprdne žilka, takhle vyprovázeli jinou čarodejnici https://www.youtube.com/watch?v=wrxy93fY3vI

   Smazat
  2. Když jsem ji viděl poprvé v TV, také se mi hned vnutilo slovo "čarodějnice". A "atheistická židovka" je nepřípadné? Tak tedy sekulární....

   Smazat
  3. Ona to opravdu mohla být čarodějnice. Lidé bývají velmi různí a někdy i hrůzní. Panu Davidovi se nelíbí takové posuzování lidí podle vzhledu. Ale je to přece to první, co nám o lidech kolem nás něco napoví. A pak už jde o to, jak vnímavý člověk je, jak dobrá je jeho intuice.
   A nakonec, i podle jejich skutků je poznáte, říká v bibli Ježíš.

   Smazat
  4. 21:06 Jo a s madlou z Vinohrad by mohli hrát čarodějnice v pohádce o Létajícím ševci. I kdyby si liberálové dali jako maskota miss světa tak je volit nebudu. Naopak když nebude zbytí jsem ochoten volit Klause ml třeba u presidentských voleb. Na vzhledu nezáleží na charakteru ano.

   Smazat
  5. 21.06
   A koho to zajímá? Jinak doporučuji Mateřídoušku.

   10.10, 11,12, 13.18
   Ještě bych k ní přidal Krvavou Madlu a Šabatku. Byla by to vhodná prezentace fůrií. Hm... Na druhou stranu v burkách, nebo aspoň s rouškami, by to mohli být čupr kočky.

   Smazat
 2. To je dobra zprava

  OdpovědětSmazat
 3. Poradci radili dle zvyku jak kupovat luzu a blby.Nekdy burtem za pul nekdy poplacat po rameni a hlavne zvanit nesmysle ,jakekoliv ,vzdy mne to pripomina vtip o Husakovi jak rekl v nabite Lucerne vylizte mmi prdel a schoval se za tribunku .Po dotazu za 30 vterin na sveho poradce mu tento sdelil "uz se radi soudruhu prvni do zastupu "Ono to stado je asi na celem svete stejne .Hlavne u Jozin z bazin co mel rad ty opice a taky slepice

  OdpovědětSmazat
 4. Kristepane, z autora nenávist přímo stříká. Docela rád bych viděl jeho fotku v 87 letech. Ubohé, nechutné, nízké.

  Jinak, o soudkyni Ginsburg se svorně pochvalně vyjadřovali jak demokrati, tak republikáni, a dokonce i Trump. Úvaha, že byla hlavou “Deep state” je skutečně hodna chorého mozku.

  V článku chybí zdroj, možná je to vymyšlená manovina? Jeho stylu by to odpovídalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21,49
   Ta zrůda byla tvoje mutr,že tak truchlíš???!!!!!

   Smazat
 5. škoda, že autor nepřeložil článek celý a přesněji ohledně způsobu vládnutí židů, v jejichž společnosti vládnou soudci - stojí to za to. Také to, jak nejvyšší soudy v dalších zemích se silným židovským vlivem ovlivňují chod těchto zemí... konkrétní příklady porušování ústavy USA ze strany nejvyššího soudu - originál zde https://www.unz.com/ishamir/trump-did-not-flinch/
  Při čtení článku vyvstává velká podobnost i s děním u nás, kdy ústavní soud porušuje ústavu a brání prezidentu či předsedovi vlády vládnout, i například brání konání voleb, jako tomu bylo zabráněno před pár lety, když by evidentně tehdy vyhrála Paroubkova ČSSD. Podobnost s příklady uvedenými v tomto článku je do očí bijící. Vypadá to na stejné síly v pozadí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatuji, jak se po převratu ústavní soudkyně Lastovecká chvástala, že tento soud je pravicový. Já to slyšel, jakoby lůze vyhrožovala, že teď nám ukáže, kdo je tady pánem.
   Stejně odporně vypadalo vyhrožování Rycheckého, že zruší zdanění církví jako něco, co odporuje nijak nespecifikovaným principům demokratického státu.

   Smazat
 6. Poznámkou o 'zjevu' má pan doktor pravdu. Na druhé straně ten výraz v obličeji prozrazuje, co to muselo být za člověka...K Nejvyššímu soudu: Možná většina lidí zapomněla, já ne. Dramatické volby Gore vs. Bush v roce 2000 dost možná rozhodl právě nejvyšší soud, když zakázal přepočítávání hlasů i diskuze okolo špatně vytisknutých lístků v neprospěch Gora v kritickém státu Florida. Ovšem, zda bude mít soud práci tentokrát? Bude někdo jeho hlas poslouchat? Autority, které poslouchám nebo jejich články čtu a jim věřím, tvrdí, že Biden nemá nejmenší šanci. Ovšem po první debatě si nejsem jist. Pan doktor David by nás poučil, co do mírně dementního vyzyvatele asi museli napíchat, aby z jedné strany mluvil souvisle a z druhé zůstal klidný...

  OdpovědětSmazat
 7. Dej Bože aby prošla.
  Zdravý rozum je potřeba nejenom v USA.

  OdpovědětSmazat
 8. Typická feministka! Natáhli to i sem, krávy hnusné, neukojené!

  OdpovědětSmazat
 9. To jsou takovy veci.
  Nemam samozrejme rad kdyz mne nekdo soudil dle meho vzhledu a ksichtu a asi nikdo.
  Ale vzpomnel jsem si jak jsme kdysi z niceho nic debatovali o tom ze majitele psu se po case zacinaji svym psum podobat. A ten nazor se obcas a casto i potvrdil..
  Potom jsem videl ty fotografie velmi pohlednych v mladi divek jako Clinton, vyse zobrazena Ginsburg a dalsich.
  Napadlo mne z niceho nic ze postupem casu jejich duse "zcernaly" ideologicky a ty deformace /kazda ideologie je deformace lidskosti/, pak zacaly vystupovat na povrch a zobrazovat v jejich dnes v napadne na prvni pohled serednych ksichtech dnes..
  Maji i na svedomi lidske a detske zivoty. Nevinnych zen a deti a stale nemaji dost a usiluji o dalsi zlociny...
  Srovnavam je tez s babickami meho detstvi, ktere starnutim krasnely a pres mnozstvi vrasek zacaly se podobat vlivem uslechtilosti jejich dusi a jejich vnitrni lasky, krasnym a vznesenym andelum..
  A na ktere dodnes neni mozne ani zapomenout..

  OdpovědětSmazat
 10. Skvělá zpráva je třeba vymést všechny tyto šílence z veřejných funkcí. Přeji Trumpovi další volební vítězství.

  OdpovědětSmazat
 11. Normálka, doma nejasno, jak to mají u sousedů máme jasno.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.