Reklama

úterý 13. října 2020

Turecko: „Připravte se na válku!“

Ivan David
13. 10. 2020


Turecký prezident R.T. Erdogan nedávno řekl, že sdělil předsedovi Evropské rady Charlesi Michelovi, s nímž telefonicky hovořil, že „Řecko navzdory dobrému úmyslu Turecka pokračuje v krocích, které zvyšují napětí ve východním Středomoří“! (oba na snímku)


Prohlášení George Tragase, který v přímém přenosu z pronews.gr dnes hovořil o „buď nevyhnutelné válce s Tureckem, nebo o diplomatické porážce Řecka“, přičemž uvedl, že „příští tři měsíce budou zásadní,“ používají turecká média jako přilévání oleje do ohně.


Vydavatel stránky pronews.gr, Tassos Gouriotis, který včera odpoledne hostoval v pořadu G. Tragase v televizi Vergina, v této souvislosti uvedl: „Čím více ustoupíme, tím více nás budou Turci zastrašovat. Musíme reagovat praktickými kroky, jinak de facto přijdeme o celou mořskou oblast východně od Rhodosu a územní komplex Megisti “.


Evropská komise a Evropská rada se k Turecku nadále chovají smířlivě a vedení Evropského parlamentu se vyhýbá meritornímu jednání o akcích Turecka (a přijetí rezoluce), s nímž EU nadále vede přístupová jednání. Moje, a nejen moje, návrhy na sankce proti Turecku vedení Evropského parlamentu odmítlo projednat.

 

55 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ursula Lejno položila sama na lopatky svůj německý
   Wehrmacht!

   jak se zdá máme se na co těšit. Ona položi nyni do sraček stejně i celé EU!

   Smazat
  2. zleva: Hitler, Daladier a Chamberlayen.

   Smazat
  3. A kam se zaradite vy tři hlupáci.

   Smazat
  4. Rok 1938-tyto tři kreaturní osoby s posvěcením USA se dohodnou bez účasti Řecka, na předání Erdoganem požadovaného celého řeckého východního území, včetně řeckých ostrovů Turecku.A konflikt je zažehnán. Řecku bude EU slíbená patřičná finanční kompenzace s odpuštěním dluhu Německu.A je to!Toto je současný obraz EU!

   Smazat
  5. 21:47 Můžeš se přidat a budete 3 slabošský liberální krysy který si chtějí hrát na velmoc a nemají na to. Měla by zapracovat Francie a poslat sultána někam mají jaderné zbraně a to je pádný argument. Z dementních skopčáků si nikdo nic nedělá.

   Smazat
  6. Uschiflinten der EU-Oberstgruppenführerin und Bundeswehrstasi Boss!

   Smazat
  7. Nikoli Uschiglinta ale Flintenuschi.

   Smazat
  8. 17:40 náhodou uniformy pro těhotné tankistky a možná i tankisty jsou velice praktické. I tankista, co bude mít pivní břich a široké boky se do nich pohodlně vejde. Já to považuji za zásadní reformační příspěvek německé armády od ministryně obrany Spolkové republiky. Škoda, že přišla do funkce tak pozdě. Ve třicátých letech by byla mnohem potřebnější. I když pomyšlení na to, že Posselt má české občanství a je součástí naší politické scény, mi dělá nevolnost okolo žaludku.

   Smazat
 2. Kdo to je Navalnyj, kdo to je Tichanovská, kdo to je Gréta?

  Jsou to NULY a ti mají právo. EU se s nimi zabývá. Co na to většina, která jen a jen musí "makat".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navalnyj je vlevo, Tichanovská vpravo a uprostřed logicky Gréta.

   Smazat
 3. Bylo přijato "Evropské usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy", kde se hodil k podpoře každý hlas (i rohožky u dveří). EK a ER se však nebude zaobírat návrhy nějakého Davida! Proč také? Není pro ni významný. EK a ER rohožky použiv, se jejími návrhy a požadavky nezaobírá. S tím se bude muset rohožka smířit. Smutné, ale je to tak. Snad jen CZEXIT vrátí nějaké pravomoci zpět do kotliny uprostřed Evropy (ale jen pokud nepřijde internacionální EU pomoc. ČR nemaje početné armády nemůže se přece proti exitové revoluci účinně sama bránit!).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16.17 To je obrovský vnitřní dluh České republiky , že nemáme pořádnou 150 tisícovou vševojskovou armádu s alespoň tisíci tanky a několika sty letadel a povinnou vojenskou základní službu , plno evropských zemí jí má !

   Smazat
 4. Chudáci Řekové, držím jim palce, doufám, že nedopadnou jako Srbové před 20 lety. Je to smutné.

  OdpovědětSmazat
 5. Odpovědi
  1. 17:07
   Jenom ty tam chybíš.

   Smazat
  2. Vždyť má 17:07 pravdu. Ty jsi liberální KKT nebo inkluzista, který neví o čem je páčka.

   Smazat
  3. 21:45
   Ale nechybí, ani ty tam nechybíš,takové blce potřebují jen pro psaní kravin na tyto státnky
   Václav

   Smazat
 6. Rusko proti Turecku samozrejme vyhraje, ale EU už s Turkami dávno prehrala

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko se do valky kvuli Armenii, ktera ho kopala do zadku a kamaradila se se zapadem, nevstoupi. Ceka, az mu Turecko jako zrala hruska spadne do klina. Sultan to ma za par. Pak bude Cerne more patrir Rusku a NATO ani US zidaky tam nepusti.

   Smazat
  2. 20:47 bohužel i hodně osob ve vrcholové politice má podobně jednoduché myšlení jako vy a pak to takhle dopadá.

   Smazat
 7. V případě války Turecka a Řecka budou proti sobě válčit 2 státy NATO!!!
  Ke které straně se přidají jiné státy z NATA a EU?
  Ke které straně se přidá ČR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom rozhoduji v USA. Kde to zijete, nevite to?

   Smazat
 8. Nastane to druhé, tedy diplomatická porážka Řecka.

  OdpovědětSmazat
 9. Mír bude udržen za každou cenu a zaplatí ho Řekové, abych parafrázoval sira Winstona "Budeme ustupovat na plážích, na mořích, ve vzduchu. Nikdy se jim nepostavíme". Už jim patří SRN zítra celý svět a pak s těmi Osmany něco dělejte. Kdysi mnozí podcenili Mein Kampf, teď by měli louskat Korán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusíte pane Churchilla parafrázovat, ale citovat. Na výsledky Mnichovské konference řekl: "Mohli jsme si vybrat mezi hanbou a válkou. Vybrali jsme si hanbu a budeme mít válku."
   A jiná osobnost v čele Británie Margaret Thatcherová varovala před sjednocením Německa. Když k němu došlo, řekla, že mír bude záviset na tom, nakolik bude Německo evropské nebo Evropa německá.

   Smazat
  2. 20:59 Kdyby Vám to nevadilo, budu si psát svým stylem, přeci jen již nejsem malý Jaroslav. Děkuji za pochopení.

   Smazat
  3. 5:13 to víte, 20:59 hrozně rád poučuje a vyzná se úplně ve všem. Historie, kosmologie, strojírenství... a všechno zná líp než nejlepší specialista. On dokonce ví, o čem přemýšlí světoví lídři a o čem se bavili na suprtajných střetnutích.

   Smazat
 10. Jaké zavede EU demokratické sankce proti Turecku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na pratele se poziva v EU jiny metr. A navod na jeho pouziti dodaji USA.

   Smazat
 11. To mají Řekové za to, že pomáhají migrantům do Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na obrazku dva co chteji byt nejvetsi. Ta baba vpravo je dopatrenim mistodrzici USA v Evrope. Protoze tak dobre devastovala Bundeswehr byla urcena (nezvolena) jako predsedkyne EU komise. A ovcani jenom ziraji co ta baba uz podelala.

   Smazat
 12. Banka běží v Turecku! Měnová panika jako místní prodávají svá auta a domy ke koupi zlata, zatímco Lira Crash! https://beforeitsnews.com/economy/2020/08/bank-runs-in-turkey-currency-panic-as-locals-sell-their-cars-houses-to-buy-gold-while-lira-crash-must-video-3005895.html 17.8.2020.
  V tomto videu se chystáme diskutovat o hospodářském kolapsu v Turecku a nastávajícím pádu turecké liry, která již za několik posledních let ztratila více než polovinu své hodnoty. Řekneme vám, jak to ovlivní turecké občany, a - při pohledu na ekonomické ukazatele - proč USA míří nebezpečně podobnou cestou ke zničení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte se, Sultan zavcas zacne posilat smazky k Schengenske hranici a vyzadovat nove vypalne, aby mohl financovat uz 3 konflikty ve svete. Houby mu prinesly, jen naklady.
   Pycha a arogance predchazi pad. Ani Sultan se mu neubrani.

   Smazat
 13. Ale hov nestrašte neustále válkou,po kolikáté už strašite turkem.
  Nic nebude, stačí Novičok.

  OdpovědětSmazat
 14. Tři váleční zločinci!!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Jeden NATO poskok proti druhemu. Kde je norsky fasista Stoltenberg, aby je srovnal do late? Stejne by je ten poskok nesrovnal, bez svych chlebodarcu a loutkovodicu by se ani neuprd, ackoliv mu reseni teto krize prislusi vic jak jinym. Mlci, jeste nema direktivy. Amici nevedi kam driv skocit, jsou volby a pred obcanskou valkou. Sultan a jeho veziri vetri sanci udelat Turecko great again.
  To bude disastr! Vsechny nastvali a je jim to jedno. Nejvic Rusko s Karabacem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja myslim ,ze ten Stolwerk je tam dulezitej na rozvrat NATO, neco jako neumyslnej,neplanovanej kamos,Kremlistu a Putina..
   Zakon schvalnosti urcuje opacne vysledky jeho umyslu.
   Zrejme taky proto,ze nema ani potuchy co dela ani nevidi dopad jeho recnickeho snazeni a chovani.
   Ale ostatni v EU nejsou na tom lepsi..
   Vysledky jejich akci, snahy,pile a usili ,taky prevysuji vsecka ocekavani.. EUXIT.
   Nejen britove ale cela Evropa odchazi z Evroy.
   A neni to ani poprve. Jakmile se zmocni vlady jim podobni, veci se naschval sprajcujou i tam,kde by to nikdo necekal, schvalne se nedari a naopak, bezne zalezitosti se obraci na ruby, zlomyslne se posmivaji jim do ksichtu ,vse se viditelne zhorsuje navzdory ,zacinaji pak kricet o konspiracich ,sabotazich a vseobecnem spiknuti a hledaji se vinici, ovsem jinde..Ale nic se nezlepsuje a naopak..
   V knize predpovedi I Ching,se doporucuje a bez obvinovani,ze takova prechodna obdobi se vyskytuji at chceme nebo ne a doporucuje se nedelat nic duleziteho. Proste , kdo nic nedela a hlavne kdyz nic nedela, nic nezkazi,ani,nemuze.Tak se precka spatny obdobi. To zni rozumne a doporucuje se pro cloveka, ale v politice moci ,to konci vetsinou spatne..
   Velmi spatne.
   Voni ty spatny skutky se hromadi, coz netusi ti,co porad nemaji dost. Pritom maji vse a vic nez vsechno a porad chteji vice penez ,majetku, moci,zisku, vic valek, revoluci a nadvlady nad svetem atd.
   Nikdy nemaji dost. Je az neuveritelne,ze Hitler ovladl Evropu a s umyslem, ze Germani budou a musi sazet brambory na Ukrajine, musel napadnout cely SSSR..
   To se porad opakovalo a opakuje...

   Smazat
 16. Namísto zdejšího Zajocha. 13. 10.: России пора перестать ориентироваться на партнеров по Евросоюзу и оглядываться на их оценки, считает глава МИД РФ Сергей Лавров.
  «Нам надо перестать рассматривать наших западных коллег, в том числе ЕС, в качестве источника оценок нашего поведения, оценок, которым мы начинаем следовать и как бы мерить себя тем самым аршином. У них нет аршинов, у них есть дюймы, ну сантиметры у нас универсальные, но тем не менее, мне кажется, нам надо перестать оглядываться на них», — сказал Лавров на презентации доклада «Утопия многообразного мира: как продолжается история» международного дискуссионного клуба «Валдай».
  Он также напомнил о недавнем выступлении главы Еврокомиссии Урсулы фон дер Ляйен, которая заявила, что «важно расстаться с иллюзией, будто Россия при нынешнем руководстве сможет восстановить статус геополитического партнера ЕС».

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sakra, to ale Rusum dlouho trvalo, nez k tomu dosli.
   Je to jako kyvadlo. Ted je v poloze 'Rus je padouch a za vsechno muze. Kasleme na nej'. Horsi uz to byt pro Rusa nemuze. I Norove obvinuji Rusy, ze se jim nabourali do parlamentu. 70 % cyber utoku pochazi ovsem z USA, jen 5 % z Ruska.
   Evropa je zcela zavisla na surovinach a bude muset vyrovnat deficit v obchode. Rus kohouty plynu nezavre, neni American. Ani tim hrozit nebude.
   Pote co zjistil, ze jeho trpelivost s americkymi ritolezci v Evrope neprinasi ocekavane zlepseni, ale spise zhorseni vztahu, bourani pomniku Rude armady a ocernovani SSSR, ze zacal s Hitlerem valku, meni Rusko svou politiku. Nedoprosuje se ani u Emericanu, ani u jejich poskoku v Jevrope. Jevropa a Jevrejcy maj stejny koren. Zajimave!
   Ve skutecnosti jde mily ctenari o ukaz, ze Rusko se zbavuje Trockistu ve vedeni a posiluje svou suverenitu. Bravo Volodo!
   Preji ti dalsi vitezstvi nad Chazary.

   Smazat
  2. Lejno prohlasilo jinymi slovy, ze pokud Rusko se zapadu nevzda a nepadne na kolena jako za Jelzina, spoluprace nebude.
   Doufejme, ze to Rusum staci a ze se podle toho zarizuji.
   Ne Rusko potrebuje Jevrooopu, je to naopak. To Lejno jako americky poskok nevi a vede Evropu do rite. Rusove se zacinaji Evrope vzdalovat 2. kosmickou rychlosti. Maji uz dost jejich kopancu a plivancu.

   Smazat
 17. 19:23 Proto Turecko hledalo a hledá zdroje v Iraku, Sirii, Lybii, Azerbajdžanu a teď znova v Řecku. Už jim nestač úplatek z EU. To ovšem bude průser, protože už není kdo by tu inteligenci ze středního východu a Afriky zadržel. Proto nadnárodní řízení zdecimovalo armády v Evropě a nezachrání to ani Armia krajova, protože ta se chystá jiným směrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU potrebuje suroviny jako Turecko. Nebude mu branit, kdyz Rek nema na vrtne soupravy, aby sam tezil. Vedle toho zadrzuje Turek milion smazek pred cestou do Jevropy!

   Smazat
 18. Bohužel jsmese ocitli ve spolcích zločinců.Jsou to Evropská unie a NATO. Jo naši genialní idioti nás zavedli přímo do zločineckých organizací, které chtějí tuto krásnou planetu zničit. Dříve podobní idioti mohli pouze vyvraždit nějaké kmeny, které jim stáli v cestě. Dnes už dle mého názoru není ani názor, že další válka bude s klacky a kameny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To rekl Einstein o tech klaccich a kamenech. Problem je v tom, ze lidstvo nic delat nemuze. Je rizeno seshora chazary a ten si neda sve plany hatit.
   Ted probiha nam skryty boj o kormidelni mustek a mancaft, ktery ted vede lidstvo do katastrofy. Podari se jeste strhnout kormidlo nez narazime? Mam vazne pochyby.

   Smazat
  2. 9:07
   Pokud by tento názor byl užíván už od prvobytně pospolné společnosti ještě bychom chodili v kožešinách a bosky.

   Smazat
 19. VIDEO Popelka lesbou, princové gayové, malá Romka. Maďarskou poslankyni zvedla ze židle alternativní kniha pohádek. Veřejně ji zničila. Ozval se i Orbán

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Popelka-lesbou-princove-gayove-mala-Romka-Madarskou-poslankyni-zvedla-ze-zidle-alternativni-kniha-pohadek-Verejne-ji-znicila-Ozval-se-i-Orban-640381

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je to, co Lejno a ostatni zmetky v EU komisi sere.

   Smazat
 20. Tadžikistán prodal Číňanům 20% území. Poslouchejte od asi hodiny po začátku
  https://www.youtube.com/watch?v=xHKs86R00kU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lepsi je prodat ted a penize prozrat, nez si pozdeji nechat vse zabavit jako v Cesku.
   Tyhle minirepubliky z byvaleho imperia CCCP si po osamostatneni vsechny myslely, ze u nich propukne blahobyt jako Cesi. Driv je subvencoval CCCP, ted nikdo. Jeste jim berou co maji.
   Vsichni koukame do roury.

   Smazat
 21. Snad bych jenom Tragase doplnil, že zmiňovaná území, o které by Řecko přišlo, by byl pouze první krok. Hitler také sliboval, že po Sudetech už dá pokoj ...
  Muslimové rozumějí pouze politice síly. Jakoukoliv snahu o diplomacii berou jako slabost a pobídku k dalšímu tlaku na soupeře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlad II. a Targoviště,tomu muslim rozuměl dokonale a je třeba tento ČIN DŮSLEDNĚ OPAKOVAT 5x DENNĚ V CELÉ EVROPĚ!!!!!!

   Smazat
 22. A zase strašení válkou, tohle už tady bylo před několika dny napsáno a co, nic. Stejně tak dopadne i tahle "" válka "" žádný konflikt nebude!!!
  Jen lidi strašit, hecovat, dnes proti Turecku, kdo bude na řadě zítra??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Globální válka zvaná BOUŘE probíhá i když bez zájmu prodejných médií. Vítězství se blíží. Vítězství Trumpa 3.11. je jisté. Po jeho nové inauguraci 21.1.2021 se začnou dít obrovské ZMĚNY. ZLOČINCI TŘESTE SE !!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.