Reklama

neděle 4. října 2020

Volby 2020: Máme to za sebou, sláva!

Lu Lina
4. 10. 2020  NonServiam

Krajské a senátní volby právě skončily a já na ně, stejně jako na spoustu jiných věcí veřejných, mám nějaký názor. Tady je.


I v případě, kdy jde úplně všecko šejdrem, se vždycky snažím najít na tom i něco dobrého. Někdy to teda dá dost fušku. Hlavně v politice. Třeba právě proběhlé krajské a senátní volby. Ať už jste volili koho chtěli a třeba to i mysleli dobře, stejně to dopadlo jako vždycky. To jest ke korytům se v nejrůznějších podivných formacích dostali v naprosté většině zase jenom ti, o které byste si ani kolo neopřeli, natož abyste jim dali svůj hlas. A výsledkem bude, že kdyby kolem toho nedělali takový humbuk, tak si ani žádné změny nevšimnete.

Pro ty, co s nasazením života splnili svou občanskou povinnost i pro ty, co měli tyhle volby do trafik na banánu, se jako vždy reálně nezmění vůbec nic. Na krajích se dál budou hlavně odklánět vaše těžce vydělávané peníze do těch správných kapes, jen se trochu prostřídají. A do senátu opět přibude jen další vlna eurohujerů, politických komisařů, cizích agentů, aktivních blbů, neúspěšných politiků nebo jen prostě darmojedů, kteří budou zase dělat všechno proto, abyste se u večerních zpráv pokaždé spolehlivě zavzdušnili.

Dál budete zasypáváni legislativou, která působí částečně dojmem, že ji v rámci terapie vytvářejí chovanci nějakého ústavu pro duševně choré a částečně, že protektorát Böhmen und Mähren dosud trvá. A těch necelých 38% účasti? Opakované referendum o krajích i senátu, které politici ignorují. Kapři si totiž rybník vypustí opravdu jen málokdy. Takových fajnových trafik.

A teď to, co jsem na té klauniádě tentokrát shledal dobrého. Radost mi udělaly hned dvě věci. Zaprvé, výsledek ČSSD. Gratuluju Honziku, jen tak dál. A za druhé, senát pro veliký úspěch opouští sociální demograt, agent cizí mocnosti a skutečně unikátní blb Jiřik Dýncbýrů. Odpočívej v pokoji.

56 komentářů :

 1. Jak tak koukám, tak pohřebáci socanů a komančů, dynsbýr a dolňák zafungovali. K tomu samozřejmě i jiné okolnosti.
  No a pyjáti. Generační záležitost. Konečně se ujmou a proto
  jediná možnost aby se brzy znemožnili.I když ve všeobecně marjánkovém oparu, se to může ztratit.
  Horší bude, kdo to všecko bude živit. I když i migranti jsou
  samí doktoři a inženýři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škody, které napáchají piráti už nepůjdou napravit. To už tady bude natrvalo, jako cigáni.
   Piráti se možná ohřejí u kormidla jenom okamžik, ale škody které způsobí budou trvalé a dost možná pro český národ fatální.
   To vše díky zaslepenému ideologickému fanatismu.

   Smazat
  2. Pijáti nie sú tí najhorší. Tí najhorší sú všetci, včetne pijátov.
   Po každých voľbách sa teším, ako sa porazení spoja a spoločne budú bojovať proti Babišovi. Bol by to nádherný boj týchto úžasných spojencov, ktorých spája iba jediné - nenávisť k Babišovi.
   Keby Babiš zomrel, tak tá jednotná opozícia povedie medzi sebou občiansku vojnu.

   Smazat
  3. "To vše díky zaslepenému ideologickému fanatismu."

   - hmm.... nuž neviem, či je debilitu možno nazvať " ideologickým fanatismom" .

   Smazat
  4. Piráti jsou něco jako v rostlinné říši bolševnik velkolepý. Pro mnoho staré jsou krásní a mladí, ale stejně nebezpeční jako ten rostlinný. Jak se ujmou nedají se vyplevelit. Koukám, jak se jim u nás daří. A je mi z toho na blití.
   Václav

   Smazat
 2. Bohužel, spousta lidí si užívá tu nejlepší trafiku, kterou jim kdy kdo mohl dát, ze které dohlédnou nejdále k bedně a o které si naivně myslí, že jim jí nikdo nikdy nevezme. Tou trafikou je gauč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pecka! Absolutní pravda Hokarc 10.25 - už hodně dlouho čekám, jestli napíše někdo něco takového, je to přesně tak, i když bych opravil jako "trafiku" ten gauč, protože pro hromadu lidí je to sesle u PC. Tam dřepí od rána do večera. A když sleduju, jak se ta internetová "publicistika" všude zbulvarizovala, ale strašně! tak ty lidi obdivuju - že to vůbec můžou číst, že si vůbec můžou dělat nějaký názor na brebty ( nejhorší novinky.cz) a proč k tomu pořád píšou každý den to samé. Ale teoreticky ti lidé mají pravdu, ty bedny jim nikdo nevezme, ani TV ani PC. Ty bedny je budou provázet až do chvil posledních.

   Smazat
 3. Ale Jiřik Dýncbýrů není cizí agent a neslouží cizí mocnosti. On slouží své zemi, má totiž americké občanství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já jsem přesvědčený, že má i izraelský.

   Smazat
  2. Ano pánové, Jiřík Potáta má po obou rodičích právo na ALII all inclusive, i na repatriaci do USA (narozením v USA). Ale tam i onam by musel pracovat! Takže se ho nezbavíme... O toho rozmazlého šlemazla snad nestojí ani "náboženské obce" v ČR, natož v lepších krajích.

   Smazat
 4. No to je pěkné, že máte takovou radost , že nás Jirka Diensbír opouští, ale víte co je tam ještě větších , nevím jak je nazvat snad Vystrčilů, kteří republice jen škodí a jejich řeči, lepší žvásty, jsou vždy hlavně "ideologické" a ne to co by prakticky bylo k prospěchu. Je jich tam dost Hiršer,Fišer,Czernin,Láska to jsou ti nejviditelnější a ti co nejvíc žvaní.Jediná cesta je nejdříve prosadit referendum a potom je referendem zrušit, co by republika ušetřila to lze snadno zjistit....

  OdpovědětSmazat
 5. Ten s americkým občanství je sice pryč, ale zase tam asi přijde stojedničková knihovnice Mirka. Bude pořád zděšená a to, co se jí vylíhne v hlavě mě děsí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To budou muset potraviny extra hlídat rohlíky.

   Smazat
  2. Ad 14:06. Nebudou muset, na to má Mirka Rohlíková už asi vyhlídnuté asistenty. A.Š.

   Smazat
 6. Volby končí, sečteno je
  bouchaj zátky.
  Ke korytu sednem,
  my se od něj nehnem!

  OdpovědětSmazat
 7. Já byl volit po několika pětiletkách absence. Když jsem se komise zeptal , jestli kandiduje Covid , tak prý ať nešvejkuju a vykonám potřebu. Tož zamířil jsem za plééntů, že. Taková věc se nemá vykonávat hrubě na očích druhých.
  Měl jsem svoje favority a věděl komu tedy rozhodně ne. Úspěch částečný, budu-li počítat i Budulínka. Socani dostali co potřebovali jako béčko modrých strak. Provozní pivo junge je mimo senátní ansámbl? Tak to je pozitivní. A zbytek se jistě brzy vybarví. Koalice bakalic se nutně začnou lámat na personální výbavě a hádce o koryta. Takže v tomto ohledu vše při starém.

  orinoko

  OdpovědětSmazat
 8. Senát je pohádka pro havloidy. Jeden senátor měl v senátu během šestiletého mandátu celkem 8 bezvýznamných projevů. Přepočítáme-li to na jeho plat, který byl za šest let něco okolo 6,5 milionů korun, vychází, že jedno jeho několikaminutové plkání vyšlo občany ČR na 800 tisíc korun.
  No a takoví tam jsou dá se říct všichni. Ideální havlosmrádek.
  Ovšem to můžeme být ještě rádi, že nic nedělají. Protože jakákoliv aktivita těchto budižkničemů vede pouze ke škodám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pořád slyším od opozice, jak oni by to udělali lépe a vláda dělá jeden kopanec za druhým. Ještě jsem nezaslechl, že je mimořádná situace, a každé ruky je potřeba.
   Práce "smrdí" opozici a mohla by se do něčeho namočit.
   Oni v těch "sračkách" jsou jak doma.

   Smazat
 9. Volby svědčí o tragedii českého národa , budoucnost vidí v muslimech a marihuaně !

  OdpovědětSmazat
 10. Jirku ptakopyska nahradí Myrka 101 a když to "dobře" půjde, tak tam nádavkem přileze Šabatová. To nejhrůznější, co se v politice objeví, si navolí Praha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé je, že na každého jiného se vytáhne i smítko podezření, ale Němcovou nechávají média v klidu. Když byla předsedkyní Poslanecké sněmovny, tak obdržela auto a bezednou kartu na pohonné hmoty. Protože nemá řidičák, tak kartu využíval (a pořádně dojil) její syn. Prasklo to až když projezdil desítky tisíc korun. A nic, novináři ticho.

   Smazat
 11. Jyrka, už má nové koryto, bude dělat šéfa pořadatelů na Bohemce!

  OdpovědětSmazat
 12. Na webech už to lítá! Sliby byly dány, hlasy spočítány, povinné poděkování také proběhlo. Takže teď už volič není třeba a až do příštích voleb je zcela mimo hru. Političtí trpaslíci, kteří do zastupitelstev prošli jen s odřenýma ušima se houfují a mají jediný program: Antibabiš. Co na tom, že ANO zvítězilo. Když se vykašleme na sliby, programy (rád bych věděl, kolik voličů si ty bichle vůbec přečetlo) a dáme se dohromady, budeme vládnout my a ne vítěz. Odůvodníme to tím, že sice máme 5,0001%, ale zase máme vysoký koaliční potenciál. A sliby? I na to je osvědčená odpověď: "programový průnik". Za ten se dá schovat všechno. A vítězství bude naše. Minimálně pár let máme v moci zakázky, vedení krajských podniků,... A na konci mandátu to nějak vysvětlíme. Krizí, koronáčem, podrazy opozice (zejména ANO) a nějak těch 5% přelezeme. Tradiční levice je v troskách. ČSSD dopadla jak hubkaři, ale přítel Hamáček to bere s přehledem. Dalo se to prý čekat a odpovídá to politickému rozložení sil ve společnosti. Není proč to hrotit a dělat nějaké personální změny. A KSČM? Ta stojí rovnou před zánikem, jako politická síla. A soudruh Filip? Je to sice debakl (v jeho režii už asi pátý v řadě), ale není radno dělat ukvapené závěry, sejde se nějaké kolegium a provede hlubokou analýzu a pak se uvidí. Obě levicové strany ovládli partajní aparátčíci a drží otěže pevně v rukou. ČSSD jede v sobotkovském duchu bez Sobotky a KSČM v kolejích 80. let. Tak se stalo, že pro občany jsou přitažlivější i takové partaje, jako ODS i čunětem Novotným denně v médiích nebo Piráti i s marijánkou ve štítě. Na Minářovu estrádu se na Letnou sejde 300 tisíc lidí a přesto, že to byla přehlídka neuvěřitelných blbostí a frází, tak lidi dorazili opětovně. Sám Minář mně překvapil. Musím říci že mile. Jde do politiky. Vykasal si rukávy a nastoupil do ringu. To se počítá. Troufnu si tipnout, že i on komunisty v příštích volbách trumfne. Pokud členové ČSSD a KSČM nenajdou sílu a nevypráskají stávající garnituru z funkcí a nejlépe i z partají, budou parlamentní volby jejich posledními. Odkráčejí za ODA, US-DEU, VV, LIDEM ... .Právem.

  OdpovědětSmazat
 13. Volby skončily tak jak skončily. Velmi dobře dopadly strany, které nenávidím a jsou to zloději na ještě větší úrovni než je Babiš. Voliči takto rozhodli a já to budu respektovat a nebudu proti nim brojit jako oni brojí proti demokraticky zvolenému prezidentobvi a předsedovi vlády. Lid tomu chtěl. Paní profesorka Kučerová tu vkládala naději do národa a panu Jírovcovi zase protékal mezi řádky pesimismus. Musím respektovat přání pirátské mládeže, která přišla zhulená k volbám a hodila jim to tam. To je demokracie. Trochu optimismu, volby vyhrál Babiš, který si neškrtne a nakonec se radují všichni co podle nich vyhráli. Jen volič, který měl šanci, to opět projel...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom vás trochu doplním: Voliči NEMAJÍ šanci cokoliv změnit, protože si vybírají z osvědčených kandidátů, kteří jsou věrní smečce. A věrní jsou z přesvědčení a nebo jsou vydíratelní kmotry (mafií čurajících správným směrem do vlastních kapes.
   Martin

   Smazat
 14. Jo to se dalo předpokládat že to tak dopadne opravdovým vítězem je ANO. Ta hloupá pekarová že prý musí držet panskou jednotu a porazí Babiše. Tak to ani náhodou v parlamentních volbách jim to nandáme. Bude třeba silná SPD aby měl Babiš s kým vládnout. Jinak rádoby komunisti dopadli také špatně ono dělat propagaci s rozvinutým modrým hadrem s hvězdami se nevyplácí euhujerských stran je už dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč se jim to nenandalo už teď? Po příštích volbách zase budeme volat, příště jim to nandáme a tak furt a stále a nic, žádný výsledek. Parazitující klíšťata, která si na svém těle sami pěstujeme zůstanou dál. Cablíku, ztratil jsem naději k českému občanu. M.R.

   Smazat
  2. M.R. Takhle to je dlouhodobě lidi krajské volby neberou tak k nim nechodí ale do sněmovny to bude jiné. Jinak vás chápu a vím že tu je hodně „světoobčanů" tak si je vychovali. Snad se ta normální většina ubrání pokud nebudeme věřit tak to můžeme rovnou zabalit.

   Smazat
 15. Volby skončily. Začínají koaliční jednání. Končí předvolební sliby i demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:50 Laco, je to přesně jak píšete.
   Jinými slovy : "Teď nás prosím ničím čtyři roky zbytečně neotravujte, my se vám všem potom včas zase ozveme." S úctou, vaši zákonodárci.

   Smazat
  2. Demokracie nemohla skončit,neboť žadná nebyla,vážený pane.Demokracie je iluze a nálepka bez obsahu,která slouží k ohlupování občanů!Smutná realita!

   Smazat
 16. To je sice potěšující zpráva, že potahne Dientsbir do řiti, ovšem bude vydatně nahrazen paní zděšenou, takže žádná změna.
  Opět se potvrdilo, že největší koncentrace blbů je v Praze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já nevím, čím ty náplavy Pražáky tak fascinují.

   Smazat
 17. Žádná velká sláva, i když ANO zvítězilo o více jak koňskou délku. neonaciopozice se spojuje proti ANO a občanům českého státu a kuje pikle pod taktovkou zločinného kapitalismu. Ostatně jaké volby, když máme snad 300 stran a hnutí, tedey volby dobrého vojáka Švejka a Frabnty Sausera a partají zlodějů , co rozkradli republiku "mírného pokroku". Takže pokud se spoji proti ANO, tak pánbůh s námi, neb budeme v tom nejhorším možném hnojišti. Chválabohu ANO a panu Vojtěchvoi, jinak jsme chcípali na covid 19, jako v USA či Špěnělsku a Itálii či Švédsku, Belgii. No a co občané, tupé ovce, které se nechají vést na jatka 3. světové války a ještě se na ní třesou? Jsou plní rtadosti, že se stali okupanty a válečníky proti cizím zemím a mohou beztrestně "nepřátele" vraždit, že se nechali dokopat k antirusismu horšímu, než byl hitlerovský antisemitismus, že se nechali dokopat kapitálem k nenávist proti lidem jiné víry, barvy pleti, že se nechali zbavit pravdy ve prospěch lži a že vedoucí roli proti všemu pozitivnímu, co v českém národě zbývá, svěřili čété, absolutně v celé české historii nejprolhanějšímu mediu největšího sboru podvodníků a eskamotérů slova a organizátorů spiknutí proti státu a národu.

  OdpovědětSmazat
 18. Této komedii se říká DEMOKRACIE. Lidé jsou tímto parazitickým systémem voleb, kde vítěz může být v opozici tak otráveni, že nechodí k volbám. Je z podivem, že si toho pan Zeman, kterého jsem do funkce prezidenta volil, si všiml této zrůdnosti až teď. Parazité se samozřejmě spojí a budou se nám do očí smát. Pokud volby nebudou respektovat většinu, nemůže se ani zdánlivě mluvit o demokracii. Je potřeba uzákonit volební povinnost, vítěz voleb sestavuje vládu a může do ní vzít i politiky z jiných stran a zákon o referendu ve kterém bude možné politiky odvolat. Zatím se smějte paraziti, ono to jednou musí skončit. Nejsem volič ANO ale obdrželo tolik hlasů jako v součtu tři po ním ale demokratůra má právo na své straně.

  OdpovědětSmazat
 19. Tyto volby považuji za demokratické. Co ale kritizuji, je čecháčkovská zapšsklost pražských Pepíků, kteří úplně zbytečně šíří nenávist mezi lidmi a vyvolávají napětí ve společnosti.
  Přitom A. Babiš a jeho hnutí je výsledkem největších podvodů, lumpáren a zlodějin stran dnešního demobloku. Za jejich vládnutí, hlavně pak ODS a ČSSD toho byly denně plné noviny. Nyní tito zkrachovalci vedou politiky ke společenské nenávisti s tím, že z Prahy uměle dělají baštu "jediné a správné" demokracie, kterou je třeba bránit za každou cenu. Nenávistí se doslova dáví! Lidé ale za těmito politiky tuší klany pražské, poloburžoazní smetánky, která si odmítá odříci to, na co byla 30 let zvyklá. Proto taky nejúhlavnější nepřítel Babiš, který díky podpoře voličů má snad možnost udělat zlodějům, darebákům a zlodějům přítrž.

  Celý demoblok, i všechna hlavní média jedou naplno heslem - stop-Babiš. ANO je ale uskupení stovek lidí, kteří už 4 roky makají na úřadech, pochopitelně někteří lépe a někteří hůře. Obhajují hejtmanská křesla a fungují minimálně stejně jako ti, co se dnes snaží o jejich vykreslení, jako něco, co do naší demokracie vůbe nepatří.
  Ale patří soudruzi, patří! Jenom ať vám někdo koukne pod ty vaše špinavé pracky! :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy toho asi moc o Babišovi nevíte. On korumpoval ODS i ČSSD. On je jejich, je stejný jako stará garda z přelomu století. Celý život se pohybuju ve vyšším a vysokém managementu olejářských společností, takže o zákulisí leccos vím.

   Smazat
  2. Já jeho volič nejsem, ale chování vůdčích politiků Demobloku vůči výsledku demokratických voleb považuji za zvěrstvo. Není to dlouho, co tepali prezidenta(oprávněně) za to, že rozděkuje naprosto zbytečnými žvásty a urážkami společnost, nyní ale sami nastoupili na jeho cestu.
   O Babišovi si iluze nedělám, ale mezi tuto doslova zběř nikdo jiný přijít nemůže, protože sněmovna dávno není místo pro slušné politiky.

   Smazat
  3. 15:09 Vynášel si jim odpadkové koše?

   Smazat
  4. K 15:09 Ale poku jde o Babiuše, je to přesně obráceně, než píšete a to je záhada. Proč oligarcha netáhne s ostatními loutkami poskakujícími pod taktovkou zločinného kapitálu. Proč dělá sociální politiku, proč právě nyní při pandedmii COVID- 19 dokonce zahraňuje kapitalisty, ale i zvyšuje mzdy , krátí daně, nenechává na pospas důchodce. Kdyby to dělal právě obráceně, tak by bezvadně nahrál sociální revoluci a posilnil by levici. Tak proč Babiš neskáče do rytmu se zločinným kapitálem a vymyslel si tuto cestu spíše záchrany kapitálu. Kdo dnes nejvíce řve proti opatřením, která mají zachránit možná statisíce životů, to jsou hospodští, hoteliéři a bordeliéři a pražská kavárna. Jak krásně by se šiřila pandemie v hospodách, kde si v ožralosti řvou (ZPÍVAJÍ?) a z plných plic prskají, kde se pobratřují, totéž v bordelech a hodinových hotelích i těch s více hvězdičkami.... Pokud by jich zmizela polovina, ozdraví to národ po všech stránkách. Musí český národ vychlastat 114 litrů piva na osobu a rok (počítáno včetně novorozenců), musí vychlastat 14 litrů v přepočtu na čistý alkohol? Což není pro národ zdravější cesty. Musí být u nás více psů v postýlkách než dětí? Musí být více jak polovina dětí nemanželských, že si maminky nevzpomenou kdy, kde a s kým se zapomněly, že si tatínkové také nevzpomenou kdy, kde s kterou? No chudáci děti, jejichž péči "samoživelní" hážou pak na stát a daňové poplatníky.
   Zatím nemáme nic a nikoho lepšího, než je ANO, tč. s podporou soc. de, a KSČM. Jakákoliv vláda složená ze současné opozice by byla souborem zločinců, kteří mají lví podíl na rozkradení státního majetku po r. 1989 a jeho zadlužení a dávno měli sedět ve Valdicích nebo na Mírově, ale to by musela existovat v našem státě aspoň špetka spravedlnosti.

   Smazat
  5. 18:10
   Babiš že netáhne s demožumpou? Bože, vždyť spolu s nimi zadlužil masivně republiku, když odsouhlasil ty nesmyslné EU půjčky! Spolu s demožumpou blábolí proti Bělorusku a Rusku. Poslal Metnara podepsat marakéšskou deklaraci, což demožumpa schvaluje. Atd. Nevykládejte pohádky, jak je Babiš proti, když v těch zásadních věcech jne to loutka Bruselu skoro ve všem. Zřejmě i v těch uprchlících, protože se mají u nás stavět velká migrační centra - proč asi? Babiš je bohužel srab a podrazák.

   Jediný rozdíl je v tom, že u nás vykládá, jak je proti migraci, protože tím by hodně ztratil voliče, kdyby tvrdil to samé, co demožumpa. A dává něco navíc důchodcům, což by modré straky nedaly. Pár rozdílů by se našlo, ale bohužel žádný vlastenec to není.

   Smazat
  6. Je to jednoduché a pro prostý lid srozumitelné, za vše může Babiš a někdy i Putin.

   Smazat
 20. Přátelé, listopad 89 nebyl rozhodně uspořádán a zaplacen proto, aby jste tu měli demokracii. Ať volíte, jak volíte, vždy vyhrají strany sjednocené v novodobé Národní frontě i když se naoko jedni tváří jako opozice. Důkaz ? Vystoupení z NATO - tabu, z EU - tabu, kritika německé migrační politiky - tabu, referendum - tabu, financování ČT - tabu a tak bych mohl pokračovat. Pokud se vůči tomu nějaká strana vymezí je bleskem označena za nedemokratickou a jí utnut tipec. Takže hurá ke svobodným volbám, ve kterých vždy kupodivu zvítězí některá ze stran NF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže proč Národní frontě stačili 3 strany a proč jich dnes musí být 300? Průmysl volá po pracovních silách, kolik tisíců parazitů žije z politiky a jejímu asistování? Psůmysl volá po vzdělancích rukou i hlavy, ale kdo rozkulačil učňovské školství, kdo dal základ desítkám "vysokých škol", které připravují za peníze, ale ne pro dělný život! U jmén milionů se objevily sice různé jakobytituly, ale jejich hlavy zůstaly duté jako dříve. Průmysl volá po digitalizaci, ale kde jinde se mají děti ji naučit než ve škole pod vedením těch, co nejsou sami lekci před dětmi! Průmysl kritizuje zrušení povinné maturity z matematiky - ale především by měl volat po učitelích, kteří sami matematiku nejen ovládají, ale umí ji také vysvětlit, naučit. Nicméně jsou mezi námi tací a já k nim patřím, kteří vyšší matematiku nikdy nepochopí, ačkoliv pracují v oborech, kde musí řešit i kauzy o mnoha neznámých bez chyby. Ti pak mohou studovat obory, kde klasická maturita z matematiky není základem pro jejich odbornost. Není tedy vedle zlepšení kvality výuky matematiky na středních školách lepší řešení, když na vysokou školu, kde matematika je základem, lze se hlásit jen s touto maturitou? Myslíte, že pak bude možné zavřít vysoké školy technického směru? Nemyslím, pokud se soustředíme, aby vyučující matematiku nejen uměli, ale také ji uměli vysvětlit i nám, kteří méně čísla i písmenka s lomítky chápou!

   Smazat
 21. Dnes pronesl nejlepší vtip´dne soudruh Stanjura, že příští rok budou oni sestavovat vládu s Pekarovou a Rakušanem, po včerejším pivu, asi ještě zbytkový alkohol udělal své!:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14.04 A víte, že bych tomu po zkušenostech ze současných voleb i věřil? Stále se pindá jak s nimi ve volbách zatočíme(pokolikáté už?) a furt mají důvěru lidu a furt jsou voleni. Určitě mně osobně to nepřekvapí. Hloupí jsme na to dost. Zřejmě se s těmi politickými kreaturami budeme muset naučit žít a respektovat je. Jak vidno už nezmoudříme. Tak, že vtipy až po...P.S. A co takhle Němcovou na Hrad??? Ještě před několika týdny bych to taky považoval za vtip! M.R.

   Smazat
 22. Výsledok volieb určujú voliči. Ak voľby dopadli "ZLE" , tak je to "vina" voličov. A preto nové voľby NIČ nezmenia, pokiaľ nebudú vymenení voliči.
  Možno treba požiadať Putina, nech dá svojim hackerom zoznam tých "dobrých" víťazov volieb v ČR.

  OdpovědětSmazat
 23. Premiér Babiš jednou bude psát knihu "Jak jsem se mýlil s ministrem Hamáčkem".

  A za 10 letech napíše ještě jednu knihu: "Jak jsem se mýlil s ministrem Hamáčkem po 10 letech".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neútočte na červenou mikinu, pro troskotající Titanik dělal co mohl. Nakonec je mi líto i Babiše, z jeho paluby právě utíkají krysičky. Naopak Demoblok pod svůj prapor vymetl všechny politické kouty, ale koaliční mnohostranné slepence se budou těžko ovládat a vnitřní pnutí je jisté. Obdivuji elán k vládnutí v této turbulentní situaci.

   Smazat
 24. Vzpomeňme na Havla s ústavní soud, který konzervoval tento volební systém ve kterém vítězí poraženi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. |A ústavu. Viz čl.9, odst.2. Těm, co mají vlhké sny třeba o zrušení senátu doporučuji určitě nastudovat!

   Smazat
 25. Ve srovnání se Šabatovou, snad jí to nevyjde, je Jiřík ještě opora této země.

  OdpovědětSmazat
 26. Povolební výzva pražského vedení Demobloku ke krajům?

  Vážení členové našeho uskupení Demoblok,
  máme den po volbách a tak bychom Vám rádi připomněli, proč vlastně funguje naše uskupení a jakým směrem působit v jednotlivých krajích.
  Naší společnou prioritou by měl být nekonečný boj se stranou ANO, která by pro Vás měla představovat jediné jméno - Babiš. Neberte proto ohledy na to, že ve Vašem městě 4 roky funguje radnice i s jejich členy. Je to pouhá fikce, nefunguje! Vy musíte především nenávidět, nespolupracovat a házet klacky pod nohy! To je to, co od Vás Naše vedení žádá! Každý z nich je Babiš! Ředitelé, inženýři, doktoři, pedagogové, prostí dělníci a rolníci - KAŽDÝ!!! Nenechte se zmást jejich vizáží!
  Tito lidé totiž musí nést trest už pouze za to, že si dovolili kandidovat mimo náše uskupení a ještě pod našim nenáviděným Babišem! Je jedno, že 4 roky úspěšně vedli nějakou radnici a město dobře prosperovalo, co nám je po tom? Tady jde hlavně o nenávist a nespolupráci, a na tu má každý člen Demobloku plné právo!

  Proto se nařizuje:
  - při jakémkoliv setkání se členy ANO nosit neustále fotografii A. Babiše u sebe, vyhýbat se očnímu kontaktu a není-li jiné východisku, při nucené komunikaci s nimi neustále hledět na onu fotografii! Tím nám odpadnou jmenovaní zastupitelé jako lidé a zbude pouze - Babiš. Pokud máme toto vyřešené - dále už jen Babiš.
  - zakazuje se s Babišem chodit stejným vchodem na radnice! Jako první Vaší prací by mělo být zjištění, kde se nachází vedlejší vchod.
  - zakazuje se s Babišem vést jakoukoliv komunikaci z vlastní iniciativy!
  - zakazuje se s Babišem chodit na oběd do stejné jídelny!
  - zakazuje se s Babišem chodit na pivo!
  - zakazuje se s Babišem chodit na koncerty, do divadla a do kina! Zde zvažte možnost posezení u naší ČT.
  - zakazuje se používat s Babišem stejné toalety!
  - zakazuje se s Babišem parkovat na stejném parkovišti!

  Milí naši zvolení zastupitelé, pevně věříme, že při dodržování těchto našich nařízení a zásad, dojdeme jako národ k trvalé prosperitě a k pozitivnímu rozvoji naší rozhádané společnosti. My jsme ti, co to myslí nejlépe a proto je třeba hlavně se zbytkem nekomunikovat, po straně kout pikle, štvát proti těm, které nemáme rádi a vyhýbat se jakékoliv spolupráci. Nějaké ohledy na ostatní voliče je luxus, který si naše uskupení prostě nemůže dovolit! Kde Demoblok nemůže vládnout, ať vše upadne do trvalé zkázy a chaosu, aby jako bájný pták Fénix za další 4 roky povstal z popela BABIŠE!!!
  Čest!

  Fikce nebo drsná pravda...?

  OdpovědětSmazat
 27. 8:59
  I když směšné, přesto je to u nás docela pravděpodobné. Když pandemii přežiji, vyvěsím na barák vlajku Demobloku. Je to okopírovaná vlajka EU, jen je uprostřed doplněna ptákem Loskutákem.
  Zatïm ahoj, jdu se historicky znemožnit a potom desinfikovat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.