Reklama

pondělí 26. října 2020

Vzkaz z Itálie: Bráníš svou vlast před invazí? Dostaneš 15 let basy! Jak bažiny odstavily Salviniho. Obžalují i samy sebe? Výměna obyvatel Itálie. Tragédie tzv. humanitárního euro-šílenství. Brzy také u nás?

Giulio Meotti

26. 10. 2020   Gatestone a ProtiProud

GIULIO MEOTTI upozorňuje na nehorázný postup italských "elit", které se snaží odsoudit a na dlouhé roky uvěznit Mattea Salviniho za to, že bránil svoji zemi před nelegálními migranty a jejich pašeráky.

(Na snímku Mateo Salvini, bývalý italský ministr vnitra)

"Za této situace mě mrzí jen to, že budu muset svým dvěma dětem vysvětlovat, že jejich otec je u soudu ne proto, že je zločinec, ale proto, že bránil svoji zemi," řekl Matteo Salvini, když ho italský parlament zbavil imunity a jeho soudní stíhání mohlo začít.

Tváří v tvář přívalu ilegálních imigrantů, kteří jsou obvykle do Itálie dopravováni zločineckými gangy pašeráků lidí, italská politická vládnoucí moc na migrační politiku po celá léta rezignovala. EU rovněž dosud Itálii nijak nepomohla. Nyní se tyto italské "elity" – politici, tvůrci veřejného mínění, novináři – rozhodly odevzdat Mattea Salviniho soudu za to, na co samy neměly nikdy odvahu: za obranu evropských hranic před invazí.


Nedávná historie


Matteovi Salvinimu nyní za zločin "únosu" hrozí až 15 let vězení. Obvinění proti Salvinimu se datuje od roku 2019, kdy jako ministr vnitra zabránil nelegálním migrantům se vylodit z plavidla pobřežní stráže, které tyto migranty na moři nabralo o pět dní dříve. Exministr Salvini prohlásil, že bránil svou zemi a že by to samé rozhodnutí udělal opět. Na Facebooku napsal: "Jdu k soudu s hrdostí a s čistým svědomím, protože vím, že jsem hájil čest Itálie."

Jako ministr vnitra zaujal Matteo Salvini k nelegálním migrantům tvrdý postoj. Uzavřel italské přístavy záchranným lodím nevládních organizací, a vydal zákon, který umožnil zadržení a pokutování plavidel přepravujících nelegální migranty.

26. července 2019 zakázal Matteo Salvini vylodění migrantů z lodě Gregoretti, která se přibližovala k východnímu pobřeží Sicílie. "Vydal jsem pokyny, že jim nebude k dispozici žádný přístav, dokud nedojde k přerozdělení všech 140 migrantů na palubě po celé Evropě," řekl. Ihned po zakotvení lodě Gregoretti – několik evropských zemí mezitím souhlasilo s přijetím těchto migrantů – obžaloval státní zástupce Salviniho za únos.

"Čekání na povolení k přistání bylo nutné, abychom se dohodli na přerozdělení těchto migrantů do evropských zemí, za plné asistence italské vlády," řekl později Salvini. Itálie v té době zoufale potřebovala dohodu o přerozdělování migrantů v Evropě, která do té doby nenabídla Itálii sebemenší pomoc. Salvini si byl velmi dobře vědom toho, co řekl albánský premiér Edi Rama: "Co se migrantů týče, Evropa nechala Itálii ve štychu."


Politika záchrany


Ačkoliv to může znít melodramaticky, Salvini pochopil, že v sázce je přežití Itálie, jak ji známe. Pokud budou současné trendy podle zprávy Machiavelliho centra pokračovat, přesáhne do roku 2065 počet imigrantů první a druhé generace v Itálii 22 milionů, tedy více než 40 % celkové populace Itálie, jejíž porodnost "se propadla".

Toto je poprvé, co nějaký evropský soud soudí ministra zodpovědného za bezpečnost země – za to, že zakázal migrantům se vylodit v přístavu, dokud nebyli přerozděleni do ostatních evropských zemí.

V současnosti to vypadá, že se desítky tisíc lidí mohou přeplavit z Libye do Itálie bez jakékoliv kontroly, bez jakýchkoliv překážek a bez toho, že by cílová země mohla uplatnit své právo na sebeobranu proti epochální migrační tsunami.

Uzavřením hranic, pokutováním nevládních organizací a ztížením přístupu do italských přístavů dokázal Matteo Salvini snížit počet ilegálních migrantů přicházejících do Itálie, někdy však bohužel za cenu tragického úmrtí migrantů na moři. Kdy se však stalo povinností evropských zemí pomáhat nezákonnému byznysu pašování lidí?

Když Itálie v roce 2018 přijala Salviniho imigrační politiku, tak počet ilegálních migrantů přicházejících do Itálie dramaticky poklesl. Podle statistik OSN to byl pokles o 80 %, z 119.369 v roce 2017 na 23.370 v roce 2018.


Děsivý vzkaz


Po Salviniho odchodu z vlády se však počet ilegálních migrantů v loňském roce ztrojnásobil. Podle ministerstva vnitra dorazilo v roce 2019, kdy byl ministrem vnitra Matteo Salvini, do Itálie 7.894 ilegálních migrantů. Nyní, jen za prvních devět měsíců roku 2020, přistálo v Itálii 24.332 migrantů, kteří se volně rozptýlili po celé Itálii a po ostatních zemích EU.

Itálie musela nedávno poslat vojáky, aby zpacifikovali migranty, kteří nechtěli dodržovat nařízenou karanténu kvůli COVIDu-19. Je nabíledni, že po zrušení Salviniho politiky "uzavřených přístavů" byla tato anarchie na spadnutí.

Den po zahájení soudního procesu s Matteem Salvinim zmírnila italská vláda pravidla přijatá v době, kdy byl Salvini ministrem vnitra, postihující nevládní organizace dopravující ilegální migranty do italských přístavů.

A to nejdůležitější je, že Itálie teď posílá do Evropy a celého svobodného světa tento děsivý vzkaz: Kdokoliv z titulu své vládní funkce brání státní hranice své země a snaží se se zastavit masovou ilegální imigraci, může skončit před soudem a nakonec i ve vězení. Jsme svědky sebevraždy Itálie a celého evropského kontinentu.

Skutečná tragika této politické frašky spočívá v tom, že ačkoliv se Itálie stále snaží posílat lodě s migranty jinam, tak z Mattea Salviniho dělají italské "elity" zločince.

Proč asi?Giulio Meotti je kulturní redaktor deníku Il Foglio, italský novinář a spisovatel.81 komentářů :

 1. Miluji Itálii, její památky, umění, lidi, jídlo, styl života. To, co dělá Itálie, je její sebevražda. V prvním kole přijmou statisíce nebo miliony migrantů, ve druhém se tito lidé rozhodnou zavádět do země předpisy a zákony, před kterými utíkají a ve třetím kole bude následovat vyhánění a vraždění Italů. Není jednodušší nečekat na to, až události dospějí do extrému a přerušit migraci ještě předtím? Italové se musí rozhodnout, co chtějí. TOTO

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Italové už se asi rozhodli, protože volí strany, které podporují migraci.
   Ale já osobně bych zase ty Italy tak moc nelitoval. Oni sami se v minulosti s jinými národy taky zrovna moc nemazlili. Etiopané, Somálci, Tyrolané, Slovinci, Chorvati, Albánci. A když nás tehdy jejich Duce prodal Němcům, tak mu ještě tleskali.
   Takže je teď jen dohání jejich vlastní karma.;-)

   Vymazat
  2. TOTO je taktika chucpe,kterou zaváději ideoöogii humanitni diktatury

   nami zvoleni neomarxističti vlastnici prázdných lebek a zkřižených hnátů.

   Chudak Babiš nevi, že ty hnáty a lebky už oddělaly ČSSD a KSČM a jejich intelektuálně nemajetný majitel dredů a konzument trávy jako osel plánuje,že se usadi na křeslo "přecedy" misto neho už na jaře!!
   Babuši a vládo bděte,máte kupu dluhů tak bacha!

   Vymazat
  3. Myslíte že to na hranicích Itálie neskončí .

   Vymazat
  4. Zapomněl jste, že toto je EU, kterou mám milovat.

   Brzy budou v Itálii volby, pak se budeme jen divit.

   Vymazat
  5. Dotaz na anonym 14:28 - prosím vysvětlete co jsme si zvolili "nami zvoleni neomarxističti vlastnici prázdných lebek a zkřižených hnátů". Kdo to je ? "Intelektuálně nemajetný majitel dredů", to myslíte přesdsedu Pirátů ? Piráti jsou marxisti ? No větší pitomosti jsem dlouho nečetl. Kdyby to dávalo asopoň nějaký smysl a odpovídalo to realitě. To budou také asi neo-marxisti, TOP 09, ty jsou zase pro imigranty, aby obohatili naši kulturu, ať to stojí co to stojí .

   Vymazat

  6. Pane 17.59 jste bohužel jedna z oběti této ideologie NEOMARXISMU,kteréžto vysvětleni co to je by mělo viset pevně vlevo,kde je rubrika pevných vysvětleni !
   ANO PIRATI jsou vyznavači této ideologie,prý pochodu institucemi a anarchie špiny,která nesmi být takovým jako jste vy každý den vysvětlena a tak skočite na špek!
   Oběti je i Salvini!

   https://youtu.be/k1RasX7iko

   Vymazat
  7. Člověk z Karlových Varů se nechal otestovat jeden den na Covid v ČR - zde pozitivní a v Německu zde negativní.
   Jen by mě zajímalo, odkud se berou látky na testování?

   Zde něco začíná smrdět.

   Co akce s ministrem Prymulou - zde to smrdí BISkou a skorogenerále Koudelkou.

   A co akce s vodními děly proti demonstraci jsou také ukázkou, jak se chová demokracie a za co je zodpovědný ministr Hamáček. Když potřebujete policii, musíte dát kolkovanou žádost. Jak se Hamáček chovat v pátek k Babišovi. Je to arogantní chování.

   TV NOVA Televizní noviny a chování redaktora, to je také demokracie? Redaktor má být neutrální a ne napadat každého. Jak odmění ředitel NOVY redaktora finančně.

   A naposled jednáni premiéra Babiše a případ ministr Prymula. Choval se naprosto stejně jako redaktor TN NOVA.
   Toto chování sestává módní. Dočká se toho až bude starý, je děti mu to vrátí.

   Těším se na lepší časy.

   Vymazat
  8. 8,51
   Za trefně mířené otázky ovčanu Kubkovi má být onen moderátor vyhozen.....oooooo,jaká demopakáž se tu usadila a likviduje Čechy?!!!!!!.-////

   Vymazat
  9. To je uplne normalni bejt virus positivni a zaroven negativni. Ani Ryba ani rak.
   Taky zvirata sou Obojetnici.
   Ve Francii napriklad je milous,taky voboji.
   Pro a proti islamu zaroven.
   A jeste navic lbgtq a vsecko.
   Vysledek je potom, ze je z nej akorat na nic..

   Vymazat
  10. Ad 21:06. Nevím, proč se soustavně zaměňuje pojem neomarxismus za reálný neonacismus, povýšený do podoby a potřeb EU?

   Vymazat
 2. Rozvrácení,potažmo zničení Itálie i Řecka,tyto kolébek civilizací mají na """svědomí"""" Mer-Kheli a lžiodpad Soroš,oba by měl válečný soud v Haagu na místě zastřelit!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z těch kolébek civilizací ale bohužel vyrostla ta naše dnešní civilizační zrůdička.😄

   Vymazat
  2. 14:30
   Před rokem 1989 byla v tehdejším Československu celkem normální civilizace!

   Vymazat
  3. 17:05
   Jenže od té doby už jsme urazili velký kus cesty, takže tu teď máme "abnormální" civilizaci.😄
   Paradoxem je, že téměř ve všem, čím nás tehdy bolševici strašili, o tom zahnívání a degeneraci Západu, tak téměř ve všem měli pravdu.

   Vymazat
  4. 17:35
   Máme, co jsme nechtěli 🤮🤮🤮🤮

   Vymazat
  5. 14:08 Pane nepřehlédnul jste, že rozvracení probíhá i u nás. Je to import, ale velmi dobře řízený. Zasaženy jsou všechny státy a nejde jen o pandemii, jsou vyvolavané otřesy vlád, nevím nestli vítr vane od EU, nebo Söröse, nebo od kterých čertů, ale funguje to. Státy díky labilitě svých vlád, nezvladnou mobilizovat síly pro likvidaci virózy a tak se propadají čím dál tím hloub. Protom se zadluží a budou za babku ovládány. Zahranicní autor scénáře pro náš komparz musí být v tučném balíku. Snad tomu odolává Maďarsko a pár velmocí, brzy uvidíme. Je to vlastně nová vlna kolonizace. Zapomeňte o Babiše nejde, taky vůbec nejde o demokracii a to poslední nejde vůbec o lidi.

   Vymazat
  6. 20:42
   U nás v Teplicích to máme od roku 1989,já vím, co ta pralesní opice vypuštěna do Evropy dokáže!!!!! Lázně šly do prdele, nikdo už tam nechce jezdit, všude jsou jen Vietnamci a normální krámy NIKDY!!!!!! Výsledek demokracie aka Fontanovič Tubera.
   P. S. Doufám, že má odpověď nebude proti bontonu a bude redakcí zveřejněna?????

   Vymazat
  7. 21:48 kdybyste v Teplicích neměli ty "opičáky" tak jste dávno na huntě, vy ubožáci. Peníze vám nesmrdí, ale Vietnamci a Arabi ano. Jak typické.

   Vymazat
  8. 21.48 - Lázně jsme zrušili svobodně a demokraticky, chtěli jsme na Západ, tak neroňme slzy.

   Vymazat
  9. 5,52
   Kdyby byly v prdeli ryby nemusely by být rybníky,debile!!!!!Komunisti měli prosperující lázně i okolní infrastrukturu,porevoluční bordel zesral co mohl!!!

   Vymazat
 3. Italský národ musí povstat jestli se chce zachránit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, máte pravdu. Jen lid, té které země si musí uvědomit rizika a sám povstat na obranu své země, své svrchovanosti.
   Jenže, když se bavíte s rodilým , i vzdělaným Italem , tak mají také značně vymyté mozky...
   odpoví Vám, zda mají tyto utečence nechávat utopit v moři... Oni to mají nastavené trochu jinak. Měli v Severní Africe kolonie(jako řada dalších evropských zemí) a tak teď cítí i trochu odpovědnosti...
   Ale s tím , jaká teď je situace a jak běženci působí potíže, tak Salvini dostane 50%
   Škoda, že Češi nejsou více nacionalisti a neváží si svých dějin, symbolů a všeobecně své ZEMĚ

   Vymazat
  2. Myslím, že nejen italský lid, kolego. O kejhák půjde našim dětem bez výjimky v jakémkoliv státě Evropy. Stačí sledovat šílená rozhodnutí eurosajuzu. Stačí se podívat jen a pouze na ta zrníčka pravdy, která k nám, sem tam, proniknou z jinak na pravdu skoupých sdělovadel. I díky Nové republice a několika dalších webů jsme v obraze.

   Vymazat
  3. Jeden z nejstatecnejsich ,rozeny spravedlivy vudce vubec v cele Evrope s Orbanem.
   V cele historii Italie a meli by dekovat nebesum za
   Mattea Salviniho.
   Dalsi dukaz nepricetneho stavu sveta..

   Vymazat
  4. Ale to povstání lidu proti teroru diktatury kapitálu, proti teroristickým válkám a okupacím cizích zemí se týká i nás Čechů, snad si nemyslíte, že žoldnéři v zahraničí jsou tam na dovolené. A jak se cítíte jako okupant? Jako se cítili antinacisté nebo nacisté za 2. světové války? Všechny války, které jsou vedené za hranicemi vlastní země jsou teroristické a všichni, kdož se do takových válek nechají naverbovat, jsou teroristé.

   Vymazat
 4. Matea, jsem sledoval denně před volbami v Itálii a pevně doufám, že ho osvobodí, protože cca 30% lidí stojí na ním, aby v Itálii nedošlo k něčemu horšímu, po jeho odsouzení, pozor!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Salvini má maximálně 12%, to do exekutivy nestačí. Maximálně do parlamentu, nebo v koalici. A koalice už nebude, protože v podstatě všichni ostatní jedou migrační politiku hlava nehlava.

   Vymazat
 5. Italové se chovají bláznivě ,také tomu odpovídá politika jak v blázinci. Sever kašle na jih a ukazuje pravou tvář Itálie. Itálie je nádherná země . Rád tam jezdím , protože Jugoslávii rozbili stejní blázni !

  OdpovědětVymazat
 6. Tak možná taky proto, že Itálie je na tento typ frašky svým způsobem vhodnější zemí než třeba Německo, Nizozemí nebo Británie.

  Ital má smysl a cit pro drama a občas taky nejde pro dlažební kostku daleko. A nekončívá to těmi tisíci mrtvých, jak druhdy poznamenal Buňuel o Mexiku. Je to prostě země režiséra "Zkoušky orchestru" a jistě bude pohostinná i k lecjakému sociálnímu rehearsalu.

  OdpovědětVymazat
 7. Je to zastrašování politiků, kteří by chtěly bránit nelegální migraci. Pokud budem v EU, tak stejně se k nám časem migranti dostanou a už teď máme připravené zákony na jejich ochranu. Ubytování se už připravuje a mnoho lidí bude se muset z finančních důvodů hodně uskrovnit. Ze zadlužení už se normální cestou nikdy nedostanem.

  OdpovědětVymazat
 8. Byť vlastenec, upřednostňuji Machiavelliho před Chelčickým. Všichni ti dobroseři v koutku duše spoléhají na to, že mají za zády realisty, kteří ten jejich bordel dají do pořádku a oni pak budou zase moci moralizovat.

  OdpovědětVymazat
 9. Většina lidí u nás asi bude znát italského kuchaře Emmanuelle Ridiho, což je sám o sobě dost velký idiot. Tak si ho vydělte deseti a dostanete průměrného Itala. Potom se holt nikdo nemůže divit, že je celá Itálie v prheli.;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se bohuzel netyka jen Italie ,ale celeho sveta cely tento podvod svolbami amodernim otrokastvim spociva na malem IQ obyvetel vyspelych zemi .(nemluvim o opicich z Afriky kteri si nedovedou do dneska orezat ani tuzku) Elity a vycurani pochopili jiz davno ze tleskajicim masam poloblbu se dnes ani nemusi varit gulas staci zvasty o nicem a davy sili radosti .Takze premyslejte ,nejste take jako ty masy blbu ? Ono se krcit za pullitrem je sice velke hrdistvi ale prave proto mame v celem svete to co mame .Vzpomente na superlotra Klause &spol a vase nadseni .Dnesni Moshe je jen pokracovani jen s jinym huhnanim o nicem

   Vymazat
  2. 16:42
   Nechápu na základě jakých informací mi podsouváte nějaké mé nadšení z Klause? Vy jste jasnovidec?
   Ale s tou degenerací euro-atlantické civilizace máte jistě pravdu. To je ovšem přírodní jev, který potkává všechny kultury a civilizace od vzniku lidstva. Zrod-vzrůst-stagnace-zánik.

   Vymazat
  3. Vazeny pane Kubrt nemluvi se o vas ale obecne ,vzdyt si lid vycinkal vsechny ty politiky s nadesenim a zvolil je " . A k tomu Klausovi vzdyt stale blekoce ,dnes jiz hlasem starika ale stale za potlesku priznivcu ,cimanu.

   Vymazat
  4. 16:42 Afričané vás předčí úplně ve všem vy opičáku. Jinde byste šel za takové kecy za katr.

   Vymazat
  5. 5:50
   Jóó? A v čem nás předčí? Asi tak jen v počtu nakažených HIV.😄

   Vymazat
 10. Covid na Slovensku krade novorozence z porodnic!!!

  uvádím výzvu právníčky k národu.

  Aktualizácia: Pred chvíľou som verejne prostredníctvom INFOVOJNY vyzvala a zaúkolovala ministerku Kolíkovú, keďže je (aj) mojou zamestnankyňou, o okamžité zverejnenie na stránke MS SR ZÁKONNÉHO TITULU s odkazom na príslušné ZÁKONNÉ USTANOVENIA (!), na podklade čoho je dané POVINNÉ TESTOVANIE slovenských občanov !!! (viac na InfoVojne v archíve dnešého „Dopoludnia s Adriánom“). …Čakám p. Kolíková ! A prosím každého, kto to prvý zhliadne, pošlite mi oznam na e-mail s predmetom správy : Kolíková – Právny titul testovania“
  Milí moji klienti,
  Situácia je naozaj vážna a obraciate sa na mňa z celého Slovenska, a je vás skutočne masa… Tu vám zhrniem odpoveď na všetky vaše najhorúcejšie otázky:
  OPATRENIA ÚVZ o rúšku, o izoláci, o zatvorení prevádzok, atď sú NULITNÉ, to znamená, právne NEEXISTUjÚ vôbec. Rovnako, ako právne neexistuje podpísaný a opečiatkovaný rozsudok stavebného úradu o rozvode !
  UZNESENIA VLÁDY O NÚDZOVOM STAVE, vrátane zákazu slobodného zhromažďovania občanov a testovania sa sú NULITNÉ, to znamená, právne NEEXISTUjÚ vôbec. Napriek stanovisku Ústavného súdu o „ústavnosti“ núdzového stavu. Áno, aj také sa stáva vo fašistickom štáte. Podrobne to vysvetlím v najbližších príspevkoch.
  Teraz to podstatné pre vás:
  Ako ADVOKÁT radím všetkým svojim klientom a priaznivcom, ktorých v okamihu SPRÁVANIA SA MOJIMI ODPORÚČANIAMI považujem za KLIENTOV a PLNE PREBERÁM ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJE PRÁVNE RADY, aby sa nepodrobili vyššie uvedeným nezákonným, navyše NULITNÝM de iure NEEXISTUJUÚCIM rozhodnutiam ÚVZ a vlády.
  Áno, čaká vás „sanckia“ v podobe pokuty, vyhodenia z práce, nevzatia detí do školy atď. Ale sme vo vojne, a to je jej súčasťou… Lepšie však než keď vám zajtra vezmú deti… ! a preto treba konať… Ozývajú sa mi kolegovia, pripájajú sa už…
  Buď sa nezákonnosti postavíte aj s rizikom uvedených následkov, ktoré škody budeme riešiť neskôr, alebo vás fašizmus zmetie úplne. Sama to riziko prijímam, a to aj za vás všetkých…
  Korona raz odíde ale „generáli“ budú páchať iné svinstvá ! Budú prijímať ďalšie nezákonné rozhodnutia, ktorými vás zbavia zvyšku poslednej slobody. Dnes je to už vzduch, aj zákaz vychádzania, aj príkaz darovať svoj biologický materiál, aj zatváranie do karantén, aj odstupy od osttaných a už aj blízkych nad 6 osôsb… …ešte stále málo ???!!! Začali brať už aj novo narodené deti a „vyšetrovať“ ich na Covid-19. A polícia tomu asistuje… !!! Pôjdu však aj ich deti..
  Emmanuel Macron : „Nous sommes en guerre“ contre le coronavirus Covid-19 „sme vo vojne“ proti Covid-19. https://www.youtube.com/watch?v=uSZFA0xLQsQ
  Igor Matovič: „Sme vo vojne“ proti koronavírusu Covid-19
  https://tv.pravda.sk/…/5171-matovic-sme-vo-vojne-posmesky-a…
  Oni vám to všetkým jasne a zreteľne vravia… SME VO VOJNE. Proti Covid-19. …Ja dodávam, Covid-19 nie je „vírus“, je to armáda na čele so svojimi generálmi… Rovnako, ako vám jasne vravia, že idete TESTOVA’T – dobrovoľne darovať svoj biologický materiál. Prosím, všímajte si pojmy a symboly… Masku na tvári, spustenú na bradu ako „kríž“, „svätenú vodu“ (dezinfekciu) pri vstupe na každé miesto a „neveriacich“ trestanie.
  IDE O BOJ PROTI VAŠEJ SLOBODE, VAŠEJ ZODPOVEDNOSTI, ide o boj proti slobodnému životu, ktorý sme poznali doteraz.
  Všetko čo sa deje dnes na Slovensku, zákazy vychádzania a pod., je ako cez kopirák, čo bolo v apríli vo Francúzku. FRONT postupuje ďalej…
  Právny štát Slovenskej repububliky zanikol… Ak nechcete zaniknúť aj vy, postavte sa každej nezákonnosti !
  Ako povedal p. Lichtner na Infovojne: „Dnes vám vezmú slobodu (zo strachu pred stratou zamestnania sa skloníte), a zajtra vám vezmú aj tú prácu. A ja dodávam, pozajtra vám vezmú dieťa… To nie je hoax, to je z môjho pracovného stola !
  Převzato z FB profilu Dr. Adriany Krajníkové

  OdpovědětVymazat
 11. Mateo Salvini měl být navržen na Nobelovu cenu!

  OdpovědětVymazat
 12. Západní kapitalisti už nemají co požírat , proto hledají další možnosti , jak odírat státy , na invazi milionů muslimů slušně vydělají , jídlo , ošacení , mobily , doprava ,bydlení , atd.

  OdpovědětVymazat
 13. Být souzen nebo i vězněn je dobrá průprava pro budoucího premiéra nebo prezidenta. Známe i z české historie.

  OdpovědětVymazat
 14. Nesoudí toho člověka v důsledku trestného činu znàsilněni??

  OdpovědětVymazat
 15. No jo, no... Posmívali jsme se "papalášsko-globalostickým" nespokojencům s výsledky dekratickcých voleb a ironicky jim radili, "ať vymění voliče". No a oni to vzali vážně...
  J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda, už dávno nejsme dědici Švejka, už nám pomalu zakázali tabáček, zavřeli hospody a to ještě navíc se mnozí z nás dobrovolně a s radostí budou promořovat pod prapory při antirouškádě na Staromáku. Kdyby to vše bylo jen na jejich konto, tak ať tam třeba mají tabořiště, ale nakazí zbytečně další a přidají práci zdravotníkům a možná i krematoriím. Asi jim nedošlo, že nejde o společenskou hru.

   Vymazat
 16. Problém je mnohem hlubší a principiálnější. To co se děje dnes po Evropě a vůbec po "anglosaském" prostoru není žádná náhoda, náhodné jsou epizody, ne cíl.
  Nechali jsme si jako občané států vnutit pohled, že jediné co je správné je to, co je, čili kapitalismus v jeho současné podobě. Především se tím podařilo zlikvidovat v myslích širokých mas myšlenky na jakoukoli reálnou alternativu.
  Nechali jsme všude ve všech zemích výše uvedeného prostoru děti zbavit dětství, tím, že jsme dovolili likvidaci základních výchovných principů výchovy Člověka a necháváme je i duševně mrzačit a předčasně vyspívat v sexuální výchově. Mimochodem, vždy jsem tvrdil, že kdyby lidé nevěděli jak mají "dělat děti", tak by děti prostě nikdy v minulosti nebyly a že celý ten nesmysl se sexuální výchovou je humbuk na kvadrát už hodně dlouho.
  Nechali jsme se vtáhnout do pasti konzumního způsobu života, hromadíme doma hromady harampádí často na "jedno použití".
  Nechali jsme si namluvit, že naše zdraví zaručí nějaké pilulky, vakcíny, roušky před obličejem (nařízení dodržuji), že stačí jít za doktorem a ten šmik šmik a je po problému.
  Nechali jsme se okouzlit vysokou mobilitou "svobody" jízdy automobilem a motorek.
  Nechali jsme si nakukat, že jediná správná příroda je zahradnicky upravená příroda, že si můžeme dělat co s ní chceme dělat a kdy.
  Nechali jsme si nalhat, že politik by se měl volit podle toho JAK vypadá a ne podle toho, co umí a co skutečně hájí.
  Nechali jsme si nakecat, že vojna z kluků muže nedělá a že je to zbytečné.
  Nechali jsme si vzít kvalitní vzdělávání a místo toho vytváříme úzce specializované zmetky.
  Nechali jsme si vnutit názor, že teď si všechno koupíme odjinud, takže proč bychom měli vůbec něco vyrábět. Zapomněli jsme, že nebude třeba za co to kupovat.
  Nechali jsme si vzít vodu, zemědělskou půdu, elektřinu, telefony, televizní programy a čučíme na bezduché frašky na cokoliv jakéhokoli žánru.
  Nechali jsme si nabreptat, že heterosexuální znamená debilní. Jak jinak to prostě a jednoduše vyjádřit?
  Necháváme si sypat popel na hlavu, protože jsme bílí, čili zločinní. A my ještě navíc potomci Slovanů a navíc těch pohanů Čechů!
  Nechali jsme si vnutit, že nevolení zástupci mají větší moc, než přímo volení zástupci.
  Necháváme si líbit urážky a ponižování na každém kroku.
  Ale ti, kdo to budou muset napravit nejsme ani tak my. Tím nemyslím stát, ale mladé po Evropě. Oni si musí sami najít cestu, svou skutečnou "zapalující" vizi budoucnosti, která bude složitá a krutá pro všechny co po ní půjdou. Jaká bude nebo už ji třeba někdo někde má, nevím. My, všichni ti, co jsou dnes jako "dospělí", můžeme jim pomoci jen tím, že jim budeme vysvětlovat, co by měla být spravedlnost, poctivost, čest. Vím, že mnozí zakroutí hlavou, ti to teda dělat nebudou, protože sami nic nechápou, jim vyhovuje to, co je. Jednou z předávaných hodnot bude muset být také to, že všechny lidské rasy jsou si rovné a žádná nesmí být rovnější, ani černá, ani bílá či jaká. Ale také, že domov je vlast a že je třeba respektovat toho, kam přijdu. Jinak jsem jen vetřelec.
  Protože to je jediná šance na to, aby lidstvo šlo dopředu a ne zpět někam do nějaké "nové" varianty feudálního či otrokářského systému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:51 Agitátore, s izmama idzi do rici !

   Vymazat
  2. Ano, tesat do kamene tato slova.
   Jenže ....těžko vysvětlit mladým, kteří nikdy nepocítili jakýkoli nedostatek, proč by měli být pro národní a bojovat za zachování hranic, když Evropa jim tento blahobyt a svobodu pohybu zajišťuje. Mají své Twittery a Messengery na svých Smartphonech a tím se jejich život stává kompletním. Nechybí jim nic, tak proč proti něčemu bojovat. Nechápou, že to, kde jsou a co všechno dnes nemusejí absolvovat jim vydobyli a vydřeli jejich rodiče a prarodiče právě svou nesobeckou obětavostí a prací. Oni se naučili přijímat, nehodlají za to něco obětovat a už vůbec nechtějí přemýšlet, co se stane, až se vrátíme o tisíc let zpět s nově příchozími a jejich středověkými pravidly. Oni sice nově příchozí opět probudí konzum v Evropě a sníží vzdělanost, ale za cenu ještě tvrdší práce starousedlíků a za tleskání politiků, kteří budou nevzdělané příchozí velmi lehce ohlupovat a manipulovat. Ale jednu věc pozitivní to přinese. Evropská zvrácenost v otázkách rodiny, pohlaví, extrémní emancipace či sexuality bude velmi rychle resetována do stavu před tisíci lety. A ač nejsem zlomyslný, rád bych se dožil výrazu tváří všech vítačů, zejména pak těch s tím dnes již zastarale vnímaným ženským pohlavím.

   Vymazat
  3. 18.51 i 9.05
   Absolutní souhlas

   P.S. Salvini odstaven při ochraně své země a Prymula odstaven při ochraně národa...
   Pokud by jste měli policejní ochranu, jezdili byste na opravdu citlivá jednání s tímto vědomím?
   Hra policejních nebo tajných služeb?
   Jaký mají vztah Hamáček a Koudelka?
   Nebo dokonce pokus o převrat?
   Postupné malé krůčky od "debila" až po fotky...

   Vymazat
  4. 10,53
   Při jaký příležitosti,že byl odstaven ten plkovník????!!!!!!

   Vymazat
  5. Samozřejmě, že diktatura kapitálu je jen modifikací otrokářského a feudálního státu. Kapitalismus ze své podstaty je zločinné zřízení a nemůže být ani jinak, protože by sám přestal existovat. Kdo vede teroristické války tam i onde na cizích územích, kdo tam masově vraždí obyvatelstvo? Co byly jednotky Wehrmachtu a SS? Nic jiného než teroristé a bandité - a stejné je to se všemi vojenskými útvary a jejich členy dnes, kteří válčí proti jiným zemím na cizím území. A co dovedou mediální poskoci psát a kecat? Že teroristy jsou ti, kteří se terorismu brání, např. jako partyzáni ve 2. světové válce. Byl výsadek Antropoid výsadkem teroristů a atentát na Heydricha byl aktem teroru? A nebo byla to poprava veleteroristy. A DNES TOMU JE NAPROSTO STEJNĚ. JEDNI BOMBARDUJÍ A METAJÍ RAKETY A VRAŽDÍ PO TISÍCÍCH A TO JSOU HRDINOVÉ A DRUZÍ, KTEŘÍ SE BRÁNÍ A HÁZEJÍ DLAŽEBNÍ KOSTKOU JSOU TERORISTÉ!? Takový je výklad současného dění ve Světě.

   Vymazat
 17. Bavíte se, jako byste měli jistotu, že volby nebyly zfalšovány! Nevěřím volbám ani u nás, ti dobytkové mají v hrsti už vše, totálně. Covidem nám berou chuť na revoluci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochopil jste to celé, stačily tři věty na to, co nejsou někteří analytici schopni vyjádřit ani v deseti článcích. Ovšem, teď můžete být označován za konspirátora!

   Vymazat
  2. 18:54
   Co ti zbejvá, jedině si to hodit,ty revolucionáři.

   Vymazat
  3. 18,54
   Neberou,naopak ,zítra na Letné a v hojném počtu!!!!.-)

   Vymazat
  4. Stalo ser někomu, že měl vevnitř očíslované obálky?

   Vymazat
 18. Ogařiska hlůpe, co majů v gaťách nasraté!

  Tolik vřískáte proti a za covid a vůbec nevíte, kterýže COVID je najhorší!
  Který? No předsa ten valašský! A proč? No předsa proto, že každý Valach (i ten zkovidovaný) dopluvne přesně mezi vaše oči až na deset metrů. Edem sa z toho neposerte, jak by pravil valašský chlop Radek Brzobohatý.

  Admine vyser sa na sprostoty textu a nemaž, myšlenka za to stojí!!
  Valašský staříček plujuci na práglkafileristů

  OdpovědětVymazat
 19. Zánik európskych národov je riadený proces. Salvini evidentne neprešiel príslušným rítom, keď sa staval na odpor. Ak s tým prostí ľudia nič neurobia, je s nami Amen.

  OdpovědětVymazat
 20. Admine aj Ty si sa??

  Tak krásné valašské vyjádření a Ty ho zcenzuruješ? No tak to ideme do finále, valašku do ruky, rozum do hrsti a odvahu k obraně rodného chotára!!!!!

  OdpovědětVymazat
 21. Admine, bude z Tebe Valach!

  Už sem si myslél, že si mi zcenzuroval myšlenku pro sprostotu, ale sem sa krutě zmýlil. Ty necenzuruješ myšlenky, Ty ich edem pomalu čteš a vychutnáváš, asi si starší jako ja.
  Tak mi promiň moju zbrklost v odsudku a když mňa na chotári potkáš tak si spolu poléčíme kovid valašským penicílínem (letošní sa velmi vydařil).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:15
   Pane Ďuro, prosím pěkně, přestaňte se exibovat. Věnujte se třeba manželce a nejde-li to, tak knížce, nebo...

   Vymazat
  2. 7,55
   Tak hurá oblažovat manželku!

   Vymazat
 22. Salvinimu by měl být nabídnut azyl. Ano, je to tragédie. Vlády už prakticky přestávají vládnout. Místo nich vládnou soudy a různé nátlakové organizace ( například EU ), do televize se chodí k výslechu, opouštíme mateřský jazyk a naše děti vychovávají ,,socialistické sítě". Toto je opravdu sebedestruktivní kombinace !

  OdpovědětVymazat
 23. Kdysi jsme hledali svobodu na západě. Dnes jí začnou lidé hledat na východě.
  Nevím, jaká bude situace v Rusku po odchodu Putina. Ale o jednom jsem přesvědčený. Dnes je "v totalitním" Rusku větší svoboda, než v demokratickém, multikulturním ráji kdekoliv na západě.
  Být mladší, asi bych to tady zabalil. Tady nechcípl pes, ale hned dva psi. A naděje na zlepšení stavu se nerýsuje ani v dálce. Spíš pravý opak. Každý rok, každé nové volby a každý nový zákon nás sune do stále hlubší prdele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Být mladší, asi bych to tady zabalil".

   Jenom klasické kecy vola co ho pálí dobré bydlo, neví roupama coby a žvaní zcela nesoudné hlouposti o jakémsi "sunutí se do prdele".
   Fakta jsou, že jen tady v naší malé zemi žije dlouhodobě 40.000 Rusů. A kolik Čechů v Rusku? 40? Fakta jsou, že ruský důchod je cca 30% toho našeho (14.000 rublů) a dožije se ho jen polovina Rusů. Atd atd.
   Hlupáci jako vy by potřebovali tvrdý budíček jako sůl.

   Vymazat
  2. Zhnusený, Putin bude u moci ještě dvě volební období. Pokud by mě bylo aspoň šedesát tak bych neváhal ani vteřinu. Kdo něco umí a nepotřebuje pitomosti, nemá se čeho bát. Perspektiva je tam pro Slovany nejlepší.

   Vymazat
  3. 12,02
   Chvála bohu, zatím jsem nikdy nepotřeboval sociální polštář. Psal jsem o stavu, "být mladší". Ne se někam harcovat, abych tam čerpal sociály, nebo důchod.
   Psal jsem o stavu, kam se suneme. Za bolševíka utíkaly tisíce, ale zůstávaly miliony. Podle této logiky jsme žili ve svobodné společnosti, protože za nesvobodnou jí považovaly jenom ty tisíce. Tak že pokud u nás žije 40 tisíc Rusů, dalších 145 milionů zůstává doma. Co jste tím vlastně chtěl naznačit?
   A o svobodě a nesvobodě si můžeme povykládat za několik let. Ale pouze osobně někde u piva, protože internet bude natolik hlídaný, že jakýkoliv vybočující názor bude smazán a autor potrestán.
   Jako velice pravděpodobný se jeví přídělový systém na energie. Vysoce pravděpodobný je útlak většiny ve prospěch (zatím) menšin.
   V Rusku je tvrdý kapitalismus. Ale kdo maká a neprofituje jako parazit z peněz daňových poplatníků, nemá se špatně. Vymahatelnost práva je tam na mnohem vyšší úrovni, než si my dokážeme jenom představit. Co je na tom špatné? Férové podmínky pro všechny. Bez dotací a pochybných podpor.

   Vymazat
  4. Jenže srovnávat důchody tam a důchody onde je zcela zcestné. Kdysi důchody za socíku byly sotva pětinové, ale hodnota koruny byla desetkrát větší. V r. 1956 jsem si koupil motocykl Jawa za 5 tisíc, v r. 1957 jsem si koupil auto Spartak za 24 tisíc ( výrobní cena byla prý přitom 8 tisíc), 3pokojový zděný byt v r. 1964 jsem pořídil za 17 tisíc + 160 Kč měsíční splátky po dobu 40 roků, školku a jesle pro děti jsem měl zdarma..... A to jsem nebyl v partaji a naopak jsem dostával jako ideový "odpůrce" často drškovou a plat jsem měl na dně! Už to, že nebyli lidé v exekuci, nebyli bezdomovci a mohli se zrušit chudobince - považovalo se to za pokrok a to vše návrtem k diktatuře kapitálu se vypařilo a přelilo do kapes zbohatlíků. Dnes v epidemii COVID 19 právě tito zbohatlíci nejvíce křičí státe = daňový poplatníku - plať, plať a plať chřadnoucímu kapitálu! A podobně vyřvává nefachčenková pražská kavárna. Víme, že prezident nemalou část svého platu věnuje zpět státu na snižování státního dluhu. Může mi někdo sdělit, kolik z pár desítek českých miliardářů věnuje ročně pár milionů na tytéž účely, kolik set tisíc takto do státní kasy ročně přispějí milionáři? Ne, ti všichni jen dojí stát, tedy pracující. Nevíte proč jen tak z lásky a bez reciprocity drží pracující dnes v pandemii fabrikanty, statkáře, pseudoumělce. Proč by nemohlo do vlastnictví státu přecházet za současnou podporu kapitálu díl jejich majetku do rukou státu = daňových poplatníků?

   Vymazat
 24. To je fakt hnus co se děje Italové musí zabrat aby se z toho dostali a my se musíme se ubránit.

  OdpovědětVymazat
 25. Edi Rama by si mnel pamatovat predevsim jak statisice Albancu zdrhalo pred komunizmem na Kosovo.
  Mneli zdarma proud, vodu, svoje instituce, jazyk, skoly a neplatili dane.
  Jako diky, po dvou generacich si privlastnily vse.
  Kde jsou ty ilirsky budovatele? Kolik kostelu vybudovaly na ty stovky znicenych? Kolik nemocnic, skol, autocest?

  Jo jo....Edi Rama....ten bude nekomu vykladat o uprchlicich))))))

  OdpovědětVymazat
 26. JAKO U NÁS, JAKO U NÁS! CO JINÉHO DĚLÁ OPOZICE PROTI BABIŠOVI A DALŠÍM? BABIŠE HONÍ SKUTEČNÍ ZLOČINCI A MEGAZLODĚJI STÁTNÍHO A OBČANSKÉHO MAJETKU, ZATÍM CO PÁNI KOŽENÍ JSOU VYSMÁTÍ. Pokud si snad někdo myslel, že snad dnešní soudy v diktatuře kapitálu pracují "demokratičtěji" než ty za socíku, tak je tomu přesně opačně. Peníze v kapitalismu, ty dokáží i zázraky a zázraky se nevyhýbají ani českým soudům. Jen to nesmíte říkat nahlas, protože vás zkuciakují, znevalenkují, zeskripalují....

  OdpovědětVymazat
 27. Jakýkoliv lidový vůdce české společnosti musí být zničen. EU to nepřipustí. Profesor Ivo Budil o širších rozměrech dnešní krize

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jakykoliv-lidovy-vudce-ceske-spolecnosti-musi-byt-znicen-EU-to-nepripusti-Profesor-Ivo-Budil-o-sirsich-rozmerech-dnesni-krize-641718

  OdpovědětVymazat
 28. Prosím vás pusťte si pana Petra Hampla co říká o kovidu. Je skutečně nutné v současné době se chránit a jasně to tam dokládá jak je nutná okamžitá striktní opatření. Tím že budeme rozvracet nutná opatření nahráváme pirátům a demobloku. Kdyby opozici záleželo na stavu společnosti, tak v současné krizi bude s vládou hledat schodu a né stále jen štvanice a k tomu jim pomáhají všichni paraziti, protože chaos je pro ně živná půda pro podvody všeho druhu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TOP O9 vyslala do Krizového štábu zubaře a moderátora Šmuclera....
   ODS vyslala Myrku k 500-metrovému stolu na ukončení potlačení náhubků a omezování svobody...
   Fiala měl koncem srpna plamenný hovor proti rouškám.
   Celá opozice , bez vyjímky nechtěla žádná protiepidemická opatření. Podlehl i Babiš.
   Nedostane ho udavačství Pirátů, dotace, hnízdo, ale to, že podlehl opozici a roušky začátkem září odmítl. Tím ztratil důvěru lidí ve všechna opatření
   Cíleně je ovšem také veden našimi spojenci a zem je asi taky trochu řízená čučkaři.
   Jen aby se neschválila mezinárodní pomoc a místo lékařů nám nepřijeli poradci

   Vymazat
  2. 14:28 Tak to je průser, samí odborníci.

   Vymazat
 29. Je divné, že všichni vrcholní politici vítají migraci(až na poláky a madary). Kdo jim to nařizuje? Jak to, že mají stejný názor? Nás u stolu sedí 5 a nikdy nemáme všichni stejný názor. Řekl bych, že museli všichni dostat od Arabů strašné peníze! Jinak to není možné. Orbán, Poláci i Lukašenko prachy odmítli. Národy se musí probrat, Islám jim chce zabrat jejich země. Dojde ropa a Arabům zbyde písek a bezcenné dolary. Připravují si vybudovanou Evropu pro sebe do budoucna?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo jim to nařizuje... hmm, to je přeci tajné... Snad něco poodhalil Švandrlíkův SÁLES... pořád dokola to prý vykřikoval...

   Vymazat
 30. Všeho s mírou i ta demokracie se rozlezla jak fašismus a Italové jsou temperamentní blázni.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.