Reklama

středa 4. listopadu 2020

Americké předvolební průzkumy jsou krajně nespolehlivé a zřejmě zmanipulované


Ivan David
4. 11. 2020


Z psychologie je dobře známo, že sympatie nerozhodnutých se přiklánějí k pravděpodobnému vítězi, protože každý se chce cítit vítězem. Předvolební průzkumy zásadně ovlivňují voličské rozhodování, takže manipulace "průzkumů" je účinným nástrojem manipulace uplatňování korporátního a současně veřejného zájmu. 


Podle průzkumů měl být Trump až dvanáct bodů za Bidenem.
Ve skutečnosti je výsledek těsný, a v tuto chvíli se zdá, že ve prospěch Trumpa. V úvahu tak přichází varianta, že nakonec může rozhodovat Nejvyšší soud USA, a nastat proces, který může trvat dalších 36 dní.


Současně víme, že naprostá většina médií se snažila veřejné mínění zmanipulovat ve prospěch Bidena. Je jisté, že k analogickým jevům dochází pravidelně v každých volbách i v České republice.


Je skutečně působivé, že společné podniky společností, jako je Reuters Ipsos, se tak shodly, aby nám nabídly stejná „zjištění“ o kandidátovi, kterého si vybraly.
Je příznačné, že 5 průzkumů veřejného mínění z minulého týdne ukazuje, že Trump zaostává za  Bidenem o 11 bodů!


Ekonom / YouGov 10/31 - 11/2 1363 LV 3,3 53 43 Biden +10
Reuters / Ipsos 10/29 - 11/2 914 LV 3,7 52 45 Biden +7
CNBC / Change Research 10/29 - 11/1 1880 LV 2,3 52 42 Biden +10
Zprávy NBC / Wall St. Jrnl 10/29 - 10/31 1000 RV 3,4 52 42 Biden +10
Quinnipiac 10/28 - 11/1 1516 LV 2,5 50 39 Biden +11


Nerozhodnutí voliči tak byli odrazování od účasti ve volbách, nebo podporováni ve volbě "předpokládaného" vítěze.


Až sem zatím dospěla "demokratická" manipulace. Kolik hlasů bylo takto ukradeno? Co bude dál, jestliže se ukázalo, že to nestačí? Jde o obrovské zájmy a je zjevné, že převažují ty "soukromé" korporativními nad zájmy veřejnosti.

85 komentářů :

 1. "VYHRA" Mr. Bidena nebude exceptovana a nas vyborny president Trump se odstehuje z White housu, az za 4 roky, a to ne do N.Y., ale k nam na Floridu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč by nebyla akceptována? Jen proto že někdo mu nechce přát výhru? S dcerou hraju žolíky a ráda ji nechávám vyhrát, protože mi to vrátí úsměvem. Ale každý jsme holt nějaký.

   Vymazat
  2. 16;07
   Protože o senilníhopedofilaw jako je Bidet nejde!

   Vymazat
  3. Chyba! Pokud necháváš dítě vyhrávat, vychováváš potenciálního gamblera. Protože si bude myslet, že tak to bude chodit pořád.

   Vymazat
  4. Honolulu se naucil psat slusne a to se pocita :-)
   ad Anonym 16:07 - vase dcera vam to vrati usmevem a tomu ja rozumim, jenze "demokraticka" (jen podle nazvu je jasne, ze se jedna o samozvance) nam to "vrati" zase nejakou novou valkou. Valka je, na rozdil od usmevu vasi dcery, provazena emocemi s opacnym znamenkem ...pro mene chapave.

   PS - to ja jsem svym detem nikdy zadnou vyhru "nedal zadarmo". Jsme odjakziva fanatici do deskovych a logickych her, a i moje nebozka byla a obcas mi i za to nadavala, ale dnes mam dvojnasobnou radost, kdyz me v deskovych hrach suverenne a naprosto ferove porazeji. Take to provazeji kladne emoce. :-)

   Vymazat
  5. Viva Smichov ,budes tajemnikem v pohrebni sluzbe Bileho domu

   Vymazat
  6. US volby ukazují, jak je spolehlivá svoboda a demokracie podle Západu.
   A nebo opět zasáhl Putin?

   Vymazat
  7. USA směřují k občanské válce. Měli bychom se připravit na vlnu reemigrantů...

   Vymazat
  8. Jen čekám, kdy český parlament odsouhlasí us volby.

   Vymazat
  9. Ja vam nemohu nic vysvetlit, protoze mam zalepenou hubu.
   Tak jako vsichni Cecho-Amaricane u vas.
   Velmi rad bych vam napsal o Bidenovi, Trumpovi,
   o pani Harris a o Mike Pencovi. O jejich klicovych lidech - protoze ziji intenzivnim politickym zivotem tak jsem s nimi ve styku se vsemi a Trumpovi lidi MAM RAD!
   Jaky je rozdil v jejich agende. A CO TO ZNAMENA PRO VAS. Co to znamena pro EU a co to znamena pro Rusko a pro Cinu.
   A co se bude dit pristi 4 roky.
   Ja bych vam velice rad vysvetlil ROZDIL, mezi tim o co usiluji obe strany.
   Ja se k vam proste nedostanu.
   Skodite sami sobe.
   h.

   Vymazat
  10. 13:00- omyl honolulu, vy v USA škodíte nejen sobě ale celému světu. Nejen, že jste svojí hamižností nalákali do země "hamižníky"z celého bílého regionu a jejich služebníky, ač národů a barvy různé, docela vám přeji vaši etapu vývoje k socialismu.

   Především proto, že jste nezvládli "vysušení bažiny". Teď si vás ona vychutná. Ale nezoufejte, u nás se do inaugurace ještě může zastřeně mluvit svobodně. Tak přijeďte na kafe do Vídně, emigrujte do staré vlasti a poreferujte přímo, pokud tedy nečistíte colty. Zdravím z Čech.

   Vymazat
 2. V podstatě je jedno , který kapitalista v USA zvítězí , dál budou vraždit po celém světě !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:15
   Také mi přijde, že v americké demokratuře se z následné politiky nedá zpětně určit, jestli vyhrál ten, nebo onen, nebo třeba Mickey Mouse.
   Ono se to tedy těžko poznává i u nás a asi všude na světě, kde mají tu správnou demokracii. Tedy takovou, kterou akceptují SSA.

   Vymazat
  2. V podstatě je jedno,jaký další válečný zločinec usedne do Bílé chatrče!!

   Vymazat
  3. SVATA PRAVDA. Ve skutecnosti vladne zbrojni prumysl a Izrael.

   Vymazat
  4. 19:30
   Gott mit Uns!

   Vymazat
 3. Tak kdo vyhrál?
  Trump nebo Biden?

  Zřejmě vyhrál Putin ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:21
   Putin už nemůže vyhrát,ten je jako car jmenován do konce svého života jako jediný vládce Ruska. Jen velká ruská komedie.
   Jenom totalitní režimy se tak chovají.

   Vymazat
  2. Nechci sejčkovat nebo tak něco, ale vypadá to že tu maj putleroffci spočítaný! Dědek Bidenů jim korespondenčně patrně natrhne jejich kágebácký lejnolíhně ...

   Vymazat
  3. 16:20
   Genitáliní odpověď 🥳

   Vymazat
  4. Re (15:21):
   Není až tak důležité, jak dlouho je daná osobnost ve funkci, jako to, jak ji zvládá. Zdá se, že Putin zatím neselhal.
   To i TGM byl víceméně dobrým prezidentem ČSR bezmála 20 let, a sotva kdo by jej - o odkazem na dobu výkonu té funkce - v prezidentské funkci zpochybňoval (tedy snad až na vás).
   Na rozdíl od vás se mnozí stále domnívají, že předválečná ČSR nebyla totalitním státem ani režimem.

   Vymazat

  5. Když vidím dnes volby v USA,musím přiznat že v Rusku jsou svobodnější a demokratičtější a gratuluji Rusům k jejich změně ústavy. To i Saša v Bělorusku se musí smát.

   Vymazat
  6. 16:22 Stačí jak se ten západní xindl chová k naši České zemi. Rusové měli referendum a tím pádem mají i demokracii nám otrokům eu je odpíráno.

   Vymazat
  7. Kdepak Putin, vyhrál Kalousek. Čtyři rumy zamaskoval jedním pivem. Kam se na něj hrabe Biden.

   Vymazat
 4. Vyhrává náš kolovrátek.
  Dva kroky tam. Jeden zpátek.
  V kapse měl to dopředu.
  Počkejte si na středu.

  OdpovědětVymazat
 5. Rád bych se dožil digitálních voleb, kde bych mohl sledovat svůj hlas(hlasy) a manipulovat s nimi sám. Nevadila by mi ani možnost mne identifikovat pomocí IP adres. Svoboda něco stojí, osobní statečnost by měla být minimem. Tím také navazuji na otázku od kdy volit.

  Od doby zbavení se strachu z následků, tedy převzetí odpovědnosti. Teprve potom volím svobodně, což je něco jiného než tajně. Tajné volby svádí k manipulaci. Včetně podprahových manipulací, jak je zmiňováno v článku.

  OdpovědětVymazat
 6. Je ubohé a hloupé psát bez nějakých důkazů, že je něco zmanipulované.

  OdpovědětVymazat
 7. Dnes čtu o obrovském nárůst nakažených a mrtvých koronáčem v Rusku. Kde jsou ty jejich nejlepší vakcíny světa v desítkách milionů kusů,nějak rychle došly.No, žádné překvapení, vždy v Rusku takovéto akce dopadnou stejně,jenom si před světem tahat tričko.
  Cenzore pozoz kritika ruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čteš blbě, hňupe. V Rusku resp. Ruské federaci stoupá počet nakažených řadou geometrickou a protože jich je 14 x víc než Čechů, jsou jejich čísla v porovnání s našimi směšná. Dnes v RF 19.768. Jsem rád, že místní redakce nepouští tak často do diskuze pitomy a trolly, jako jsi ty. Díky, fakt díky Nová republiko..

   Vymazat
  2. 19:40
   Nechytrý jako ty, nepochopí, že píši o vkcině,ne o počtu nakažených,jooo komu není z húry dáno.... Co troubo.


   Vymazat
  3. 16;16
   A kdopak to psal, Blicí listy, Novinky, Lihovky nebo Iděs?! 🤣

   Vymazat
  4. 16:16
   Jako provokace dobré, ale pokud víš co je strejda Gůůůgl tak zapátrej a nedělej tady ze sebe ola.

   Vymazat
  5. 19:40
   Pokud nechápeš psaný text, tak raději nic nepiš,já psal o vakcínách které došly.Nechytrý hňupe.

   Vymazat
  6. 22:05- někdo je "chytrý hňup", kalkulujíc na první signální reakce. O to více je odpornější. To vás učí v trollinku?

   Vymazat
 8. Čím méně zpráv z Mordoru, tím lépe spím.

  OdpovědětVymazat
 9. A pak že se Honolululu ztratil, odešel s Covidem a pod. Naštěstí mám pocit, že je zdráv a v plné síle se vrací do diskuse (pozdravuji Floridu, vstoupenkyni Trumpa). Včera jsem slyšel jistého analytika jisto jistě tvrdit, že vítězství Trumpa je jasné a že je to rozhodnuto vládnoucí elitou (pro skeptiky GP). Tak se těším. Jak říkal můj oblíbený politik, J .V. Džugašvili, zvaný Stalin- není důležité kdo a jak volí, ale kdo sčítává hlasy. Tak uvidíme, kdo ve sčítání hlasů měl první slovo. Kdo ovládl software. Je to již jenom show, obdobná soutěžím desetiletých kuchařů kterou okamžitě přepínám (z angličtiny Chef (původ francouzský Chef de cuisine- čti šef tj. vrchní kuchař a ne česky šééf). Po všech těch klišé o demokracii pak takováto volební mýdlová opera, kdyby to nebyla světová velmoc tak se na to vy- v lepším případě- kašlu. A pak ta obvinění, že miliardovou kampaň ovlyvnil Rus reklamou za 100 tísíc dolarů, nebo že zanesl vir do sčítacích mašin- to jistě přijde, pokud se predikce potvrdí a vyhraje Trump. Že v našich volbách (rozuměj ve všech post-sovětských zemích, a v devadesátkách i v Rusku) od převratu byli využiti poradenské firmy z USA a kdoví odkud ještě, to se jako nepočítá za zasahování do voleb?

  OdpovědětVymazat
 10. Z diskuze na leva-net.cz:

  eru.svk 4.11.2020 o 16:44
  Neviem, či každý číta vašu stránku na facebooke – Koncepcia spoločnej bezpečnosti, preto okopírujem jeden príspevok (bez zmien):
  „Černosi nepustia republikánskych pozorovateľov do volebných staníc, niektorí naopak, ani neotvorili, aby republikáni nemohli voliť
  Americké médiá pred chvíľou priniesli informácie [3] o prvých incidentoch v Pensylvánii. Pozorovateľ z republikánskej strany nebol vpustený do volebnej stanice ako černoch a černoška mu to nedovolila, napriek tomu, že mal potvrdenie mestskej volebnej komisie. Podľa najnovších informácií sa záležitosťou zaoberá polícia a členovia BLM sa zhromažďujú na mieste a vyhrážajú sa policajtom, že ak dovolia republikánovi vstúpiť na volebnú stanicu ako pozorovateľ, spôsobí to nepokoje.
  Ďalší republikánsky pozorovateľ v inom volebnom obvode nevpustil do volebnej stanice, tučná černoška mu povedala, že hoci je to právo a pravidlo, takéto pravidlo sa vraj nedodržiava. Podľa informácií sú chachry s hlasovacími lístkami a hlasovacími preukazmi, miestni ľudia uznávajú členov BLM a Antifa. Polícia vo Philadelphii sa bojí zasiahnuť. A to je ďaleko od toho.“

  https://www.breitbart.com/politics/2020/11/03/the-steal-is-on-in-pennsylvania-poll-watchers-denied-access-illegal-campaigning-at-polling-locations/?fbclid=IwAR1kFfOvgL2CVmcpKLUg8W-0V6JDOU0i8CVsBJ4b8QHnwkL9ckK7XLaAjOM

  OdpovědětVymazat
 11. To kdyby se dělo v Rusku či ČR, to by USA už udělovaly sankce. Je to vlastně jedno kdo vyhraje neboť oba jsou zločinci, Trump by podle ústavy měl být odpovědný za genocídu obyvatel USA, nejvíce mrtvých na světě průběžně vinou pandemie, Biden rozvrat Ukrajiny a korupce. Tak to je "příkladný" prezidentský souboj. Co lze očekávat od vítězství Trumpa a také Bidena, budou vyvolávat konflikty a živit nenávist vůči svým konkurentům tj. Číně a Rusku...

  OdpovědětVymazat
 12. Nevíte někdo, zda "spolehlivost" průzkumů veřejného mínění kopírují UA od ČR, nebo kopíruje ČR od USA?

  Amíci mají smůlu, že věří kazatelům, pastorům, farářům, reklamám a novinářům, politikům a prodavačům deště...

  Stačí Češi mají oproti nim výhodu několikagenerační výuky čtení mezi řádky.

  OdpovědětVymazat
 13. Co by bylo. V podstatě jde zase jenom o prachy. A díky moci lze získat mnohem víc peněz nebo co to vlastně je ten zelený hadrový papírek - dolar.
  Pro ostatní svět se nezmění skoro nic. Aby se Amerika mohla dostat "nahoru", bude muset získávat zdroje odjinud a to jakýmkoliv způsobem. Pro zisky se osvědčily války, konflikty, nestabilita, harašení zbraní. To je to, co nás čeká. A Američany čeká v každém případě šok.
  Je docela možné, že vznikne Americká kapitalistická socialistická republika. Nebyla by to švanda? Jako politbyro Clinton, Biden, Pelosi, ... a samozřejmě řada "občanů" korektněji zabarvená.

  Je docela sranda, že mladí voliči mají volit takhle "mladé" politiky. Není nad výběr.

  OdpovědětVymazat
 14. Opět se prokázalo že i v těchto amerických prezidentských volbách hrají prim základní euroatlantické demokratické hodnoty, které charakterizoval Mike Pompeo, ministr zahraničí USA, následovně: „We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe). Po skončení prezidentských voleb v USA dojde vždy k rozšíření těchto hodnot o další dvě: "vraždíme a zabíjíme".

  OdpovědětVymazat
 15. Když vidím probíhající volby v srdci demokracie a svobody, tak si o to víc vážím voleb v Bělorusku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:55
   Hodně pravdivý příspěvek, tleskám. Takových tady moc není!! Svobodu Bělorusku, pryč s hitlerLUKAŠENKEM!!

   Vymazat
  2. 10;33
   V Bohnicích i Horních Beřkovicích tleská lidí stejně BEZdůvodně daleko víc 🥳

   Vymazat
 16. V každém případě geront.

  orinoko

  OdpovědětVymazat
 17. 16:16 moc si fandíte.To není kritika.To je jen váš výblitek.

  OdpovědětVymazat
 18. V USA volí zločince. Tak to se nemůže stát nikde na světě, aby do úřadu prezidenta soupeřili 2 zločinci. Jeden je odpovědný za 300 000 životů zásluhou pandemie, kterou nezvládl a druhý pomáhal rozvrátit Ukrajinu a jeho syn tam korumpuje místní politické oligarchy. Demokracie zásluhou zejména USA zdegenerovala na boj o koryta a se světem. USA více jak 200 let terorizuje a masakruje svět. To pražské žumpě a bažině nestačí?

  OdpovědětVymazat
 19. Podle posledních sčítání vede Biden a to je moc dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsi pedofil 20:00?

   Vymazat
  2. 13:23
   Na první dobrou přímo na komoru ��

   Vymazat
 20. Trumpeta sice avizoval, že nechá, v případě pro něj nepříznivého výsledku, rozhodnout ústavní soud. Ale co to změní, pokud se při volbách podvádělo sofistikovaným způsobem?
  Osobně mám krajní nedůvěru ke korespondenčnímu způsobu hlasování od minulých parlamentních voleb u nás. TOP a KDU byly po sečtení hlasů z uren pod čarou. Potom se připočítaly koresponďáky a najednou byly nad čarou. Sice těsně, ale byly.
  V každém volebním okrsku sedí volební komise. U nás to je minimálně šest lidí. Ti dohlížejí nad regulérností a vlastně se hlídají navzájem. Dnes, kdy má snad každý chytrý telefon, by nebyl problém nějaký pokus o podvod natočit a zveřejnit. Navíc, v Čechách se nic neutají, protože Češi jsou strašně ukecaní. Ale koresponďáky? Ano, ty došlé se komisionálně sečtou. Ale jak se ověří, kdo je poslal? V každé společnosti jsou tisíce lidí, kteří volit nechodí. Bezdomovci a socky už u nás "volili" za peníze, nebo flašku kořalky. Tak proč by si někdo nedal tu práci, aby vylustroval jejich nacionále a nepoužil k podobnému podvodu. Samozřejmě bez jejich vědomí, aby se náhodou někde nepochlubili.
  Můj názor? Korespondenční hlasování bych zatrhnul. Stejně, jako v USA, ani my nemáme povinnost volit. Kdo chce a má skutečný zájem si k volbám dojde. A kdo nemůže z důvodu nemoci, nebo karantény, toho navštíví komise doma.
  Tak že když to shrnu, jediný skutečný důvod zavedení tohoto způsobu hlasování vidím jako možnost podvádět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:03, co to změní zatím nemůžeme vědět. Trump správně zareagoval, rozhodovat budou soudy. Ty asi na nějakou sofistikovanost příliš hledět nebudou. Důležitá bude závislost nezávislých soudců. A kdo tu má silnější karty se můžeme jen dohadovat. Zrovna tak, jaké následky to bude mít pro Ameriku a přilehlé kontinenty. Já doufám v Trumpovo vítězství, mohlo by přinést naději pro Evropu, že se zbaví psychopatů ve svém bruselském či berlínském vedení.

   Vymazat
 21. Pokud se člověk vydrží koukat na ten pokleslý US volební cirkus i jen pět minut, uvědomí si, hlavně sílu médií.
  Těch, která pro veřejnost z USA vyfabrikovala "vzor demokracie".
  A přitom jde jen o volební soutěž peněz pro zájmy .. peněz.
  Až tak dokázali z mozků prostých Američanů vypreparovat schopnost jejich zdravého uvažování, že tito se snad i domnívají, že svou účastí na volbách mohou i cos změnit.
  Nezmění. Jen jedna loutková garnitura nahradí v Bílém domě tu druhou, aby US Deep State kraloval dál pro zájmy Wall Street.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že konkrétně vy, Opluštile, se poctivě držíte vašich blábolů a zásadně nechodíte k žádným volbám, protože stejně nemůžete nic změnit :-D

   Vymazat
  2. A tady je jaký systém? Amerika je nejstarší a nejdéle fungující demokracií.

   Vymazat
  3. 5:37
   Co, že je amiokupant???? Nejstarší fungující demokracie?????!!!!!! Bože, zase jeden píšící z předpokoje záchytky 👎

   Vymazat
  4. Re (02:06):
   To se ovšem dost plete, že bych k volbám nešel! Chodím tam právě proto, abych svým hlasem přispěl ke změně tohoto pokryteckého systému, jež současná vládnoucí vrstva vydává za demokracii.
   Systému, který je ovšem jen demokraturou (lžidemokracií).
   Není mým problémem, že jste až tak vypatlaným.

   Vymazat
  5. 6:33
   Co ti spadlo na palici, amiookupant, ano nejstarší fungující demokracie, s tím nic neuděláš, chápu, Rusko to určitě není a taky v dohledné době nebude!! Ty bez toho AMIOOKUPANTA zoufalče ani ránu co!!

   Vymazat
  6. 10:31
   Řecko je POSLEDNÍ ALE I ZÁKLADNÍ DEMOKRACIÍ SVĚTA ty🤡

   Vymazat
 22. Destabilizované USA jsou schopny ohrozit nejen sebe ale i svět. Volební systém USA s dvěma stejnými stranami, založený na cirkusu před volbami, na frázích o svobodě a miliardách natištěných dolarů mi připadá šílený. Evidentně se tomu cirkusu nedá věřit.

  OdpovědětVymazat
 23. Soudruzi, já vím, že v takové Číně nebo Rusku se průzkumy nedělají leda spíše následně za použití novičoku, kdyby někdo věděl příliš mnoho, ale uvědomte si tu nejistotu ze vzorku cca 1000 lidí ze stamilionů. A pak nikdy není jasné zda-li se těch cca 5-10% nerozhodných náhodou nerozkodne na poslední chvíli pro jednu stranu nebo zůstane doma. O zbytku cca 30% ani nemluvě. Ale někeré agentury si zřejmě nevedly špatně. Matematická ekvilibristika má své meze. Nakonec proto tu jsou ty volby.

  OdpovědětVymazat
 24. To korespondenční hlasování je super. Je to vlastně jakési "zjednodušení" demokracie. Když náhodou vede "nevhodný" kandidát, tak se tak dlouho počítají korespondenční hlasy, až je dosaženo správného výsledku pro "správného" kandidáta. To už před čtyřmi lety zažili v Rakousku, kdy v celé zemi jednoznačně vítězil pravicový kandidát Norbert Hofer. Ale tak dlouho se připočítávaly korespondenční hlasy, až nakonec zvítězil zelenej bolševik Van der Bellen.
  Američtí libtardi se z toho zjevně poučili a teď budou tak dlouho připočítávat korespondenční hlasy, až toho dementního Bideta dotlačí do Bílého domu. Ten jim tam nejpozději za rok zesere celou Oválnou pracovnu, ze zdravotních důvodů odstoupí a místo něj se vlády ujme ta jamajsko-indická revolucionářka Kamala. A sešup demokracie v USA už potom bude nezastavitelný. V "zájmu lidu" nastoupí diktatura a už nikdy tam žádné volby nebudou. A o tom to všechno je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Kubrte ano, je to zajímavá hra. Demokratům se podařilo spustit Covid agendu proti Trumpovi a nakonec přes 50 mil. Američanů hlasovalo korespondenčně. A jak už říkal Stalin: nezáleží na tom, jak se hlasovalo, ale na tom, kdo počítá hlasy :-). Trumpovi tedy nezbývá než se bránit. Jsem zvědavý, jak vyjdou prognozy VVPj, který tvrdí, že GP nenechá Bidena vyhrát. A taky poukazuje na to, že čím větší odpor budou Clintoidi klást, tím drastičtější budou následky pro samotné USA. Ale jako každé falešné učení, tak i to KOBA-DOTU má své limity. To prověří až následující týdny.

   Vymazat
 25. Kremloboti fandí republikánům, světě div se! :D

  OdpovědětVymazat

 26. Hurá! Joe Biden vyhrál. Konečně se začne všude na světě uplatňovat spravedlnost a právo. A hlavní věc, tohle je konec Ruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5;36
   Velitel jak Havel na druhé návštěvě tenkrát ještě NSR 😀😀😀😀😀

   Vymazat
  2. Svět čekají veliké změny, vše se náhle v dobré obrátí, také zloba, závist, zášť, strach a svár pominou, i sluníčko začne svítit víc. Jako vždy, když se v SSA vymění tlama reprezentující zrůdnou americkou politiku loupení, podmaňování, terorizování a vraždění.

   Vymazat
  3. 6:35
   Nějak tvuj blábol, amiookupante sem nezapadá, jo čím víc smajlíku, tím větší agor...!
   Muj PĚTILKETÝ vnuk taky kamarádum vrstevníkum posílá smajlíky, mužeš si s ním dopisovat.

   Vymazat
  4. 10,14
   Při pohadrákové inkluzivní výuce už od školky a při dědičném """intelektu""""mu to vydrží až na práva do Plzně!!!!.-DDDD

   Vymazat
  5. Re (05:36):
   Jasně!, a to i v Číně rozjeli hromadnou výrobu podvlíkaček (místo roušek), aby se zítra mohli všichni převlíknout.
   To po neskonalém úleku z toho, co se dověděli o výsledku US cirkusu (zvaného prezidentské volby), v němž jakože utrpěl své vítězství Joe Biden ...
   Americkému lidu (i vám pane vachmajstře) tímto gratuluji.

   Vymazat
 27. To bude zase kecu, jak Biden volby sfalšoval!!
  Pokud Rusko neovlivňuje volby, tak vyhraje ten, kterého si přejí OBYČEJNÍ lidé AMERIKY!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,09
   Je zajímavé,že VĚTŠINA amíků které znám tomu věří.

   Vymazat
 28. Kalousek zřejmě poradil "demokratům", jakou volbu mají prosadit. I ten koronáč v tomto případě jako důvod, se stal
  tak nějak "nechtěně" nutností volit do beden na ulici.
  Ale obecně. Je jedno kdo bude v jůes "president". Podmínka
  je jen maličkost. Musí splnit podmínky bank a korporací.
  A v tom Tramp pokulhával. Bidet se nabídl, že to rozjede na
  okrajině Ruska. Proto musí vyhrát. Podobně jako ten magor
  Busch tehdy s pomocí "boží", když pomohl zbourat dvojky v N.Y. A hned byl z toho ten Irák. Takže v tomto případě se
  ukázalo, že není nutno být jen "demokratem". Když je potřeba,
  může to být i republikán. Vzorovým byl také ta zrůda Nixon.

  OdpovědětVymazat
 29. Biden, snad pořádné koště na Rusko. Tohle se Vláďovi moc líbit nebude!

  OdpovědětVymazat
 30. 10:12
  Komolení jmen dělají malé děti, ne Bidet, ale pan BIDEN, zvykejte si.
  Já vás obdivuji, jak přesně už dnes všechno víte. Musí plnit podmínky bank, korporací. A volí ho jen pro to že musí vyhrát?, proč, co rozjede v Rusku, Ten magor budete vy, pokud dokážete napsat blábol, že Busch nechal zbourat dvojčata!!

  OdpovědětVymazat
 31. Při minulých volbách naše média protěžovala H. Clintonovou a tvrdila, že na všech frontách vítězí a nakonec zvítězil Trump. Teď zase média tvrdí, že s velkým náskokem vítězí Biden. Zase si ušijí z ostudy kabát. Ale jim je to jedno, oni neznají stud a svědomí jim neříká vůbec nic. Lež prohlašují pravdou. A ČT 24 je snad nejhorší ze všech.

  OdpovědětVymazat
 32. Volby jsou tam fakt cirkus.

  1) vláda může rozdávat občanství i nelegálním imigrantům a měnit tak rasové složení federace

  2) vláda může uplácet penězi získanými na dluh své voliče formou dávek

  3) chápu, že jsou systémem volitelů zvýhodněny málo lidnaté státy, ale princip, že 50,0001 % hlasů ve státě bere všechny volitele, kromě Nebrasky a Maine, vede k tomu, že miliony Republikánů třeba v Kalifornii nemají šanci něco změnit. Někteří proto k volbám ani nejdou. Teoreticky by se měly miliony Američanů přestěhovat na Floridu a do Ohia a Pennsylvánie, aby něco ovlivnily.

  4) vlastně by stačilo tedy volby konat jen ve Swing states a nechat volit jen neregistrované voliče žádné strany.

  5) každý komisař sčítá jednu hromadu hlasů sám. V ČR sčítá komise dohromady, každý hlídá každého.

  6) korespondenční hlasování vyvolává pochyby a nedůvěru. Obě strany půjdou s hněvem v srdci do ulic.

  OdpovědětVymazat
 33. Je to kolébka demokracie a nebo jen nějaký africký státeček, kde se kmenoví načelníci trumfují kdo vyhrál volby? Sakra to je ale opravdu hnus. A tito nám chtějí určovat pravidla? Takoví chudáci, co jsou zadluženi na tisíce let?

  OdpovědětVymazat
 34. Jsem v klidu, prezident bude nadále Trump. Deep státě mele z posledního, tak zkusil volby zvrátit ve svůj prospěch primitivní falšováním, viděl jsem to v noci v přímém přenosu, Michigan B. přibylo skokem 130tis. hlasů, T. ani jeden, mrtvé duše a pod. Trump to má pod kontrolou, show právě začíná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:59
   Doufám, že máte pravdu, nicméně za 5 minut 12 se Trump pojistil... Předseda Nejvyššího soudu je kdo.... 🙂

   Vymazat
  2. 12:59 A to vás nenapadlo, že je to velmi podezřelé? Takto v přímém přenosu se jakože prozradit? Já bych to daleko spíš viděl jako lumpárnu od Trumpova týmu k odvrácení regulérní porážky! Po provedení vlastního hekerského útoku obvinit protivníka a vyhrát volby u Nejvyššího soudu. Tím spíš, když si tam včas dosadil svého člověka. Je to do očí bijící!!!

   Vymazat
  3. 17.08 DT v tu dobu vedl v M. o cca 100 000,v Pans. o 700 000,vedl jasně i ve Wis., takže vaše úvaha je jen hloupý blábol.

   Vymazat
 35. Já si přeji vítězství Joe Bidena protože Trumpeta i Putin jsou zbabělci. Ti se atomového kufříku nedotknou, ale Biden by mohl. Rusové se budou muset začít bránit a to bude konec Anglosaské nadvlády nad naší planetou a lidé začnou normálně žít.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.