Reklama

středa 11. listopadu 2020

Americký volební podvod

Charlene Bollinger

11. 11. 2020  stonecoldtruth

Od prvního volebního dne, to je 3. listopadu 2020, jsme byli svědky do očí bijícího a současně i nejohavnějšího volebního podvodu v historii USA. Jak jsme v televizi sledovali průběh volebních výsledků a přepínali volební program ze CNN na Fox News a zase zpět, mohli jsme pozorovat, jak redaktoři obou těchto televizí začínají propadat panice z toho, do jak velkých čísel stoupá Trumpův náskok nad Bidenem. Do 10 hodin večer měl Trump dle statistických výpočtů 70 procentní šanci volby vyhrát.
Kolem půlnoci tohoto 3. listopadu byl dle zprávy TGP takovýto stav preferencí:

V Pensylvánii vedl Trump nad Bidenem o téměř 700 000 hlasů
V Michiganu vedl Trump nad Bidenem o více než 300 00 hlasů
Ve Wisconsinu vedl Trump nad Bidenem o 120 000 hlasů.

Poté, co jsme se odebrali na lože a pokoušeli se usnout, což se odehrávalo v ranních hodinách 4. listopadu, vyhrnoval si Hluboký stát rukávy a pouštěl se do práce, jejímž cílem bylo Trumpovi volby ukrást. A kolem 3 hodin 30 minut Joe Biden zázračně a z ničeho vyskočil ve státě Wisconsin vzhůru o 200 000 hlasů, zatímco Trumpovi tam nepřibyl hlas jediný.

Nemusíte být matematickým géniem, aby si uvědomili, že něco takového je matematicky nemožné.

Od nás se ovšem očekává, že uvěříme tomu, že volební preference i nálada obyvatel Wisconsinu se  zázračně a zničehonic takto proměnily, což se nikdy předtím nestalo. A současně se od nás očekává, že uvěříme tomu, že Joe Biden, který na své volební shromáždění ve Wisconsinu dokázal přilákat celé tři tucty účastníků, zde obdržel více hlasů než kdysi Barack Obama. A jak je možné, že sedm okresů distriktu Milwaukee obdrželo víc prezidentských hlasů, než kolik má registrovaných voličů?

V Michiganu též„nevysvětlitelně“ a též ve stejný čas jako ve Wisconsinu, vyskočil Biden vzhůru o 130 000 hlasů, aniž by byl jediným hlasem podarován Trump. K čemuž jedna z počítaček hlasů v Detroidu, jak uvádí přiložené video, řekla: Právě jsme se chystali jít už domů, když přijela bílá dodávka se 130 000 dodatečnými hlasy. Doslova všechny do jednoho byly pro Bidena“. 

Naznačila dále, že repulikánští „volební pozorovatelé“ byli volebními činovníky Demokratické strany zastrašováni, načež poté ani jim a ani republikánským počítačům volebních hlasů nebylo dovoleno vstoupit do místnosti, ve kteé se 130 000 těchto „vyčarovaných“ hlasů na hromádku Bidenových dosavadních zisků připisovalo. Michiganská guvernérka G.Whitmer to zdůvodnila tím, že místnost, kde se Bidenovi hlasy připisovaly, nebyla pro přítomnost všech lidí dost velká. Že šlo o porušení volebního zákona státu Michigan je samozřejmé. 

Prezident Trump o všech těchto věcech twittoval, ale tyrani twitterru jeho stížnosti prostě zcenzurovali. 

Od května 2018 byl twitterem a facebookem zcenzurován Trump už 18 krát, zatímco Bidena to nepostihlo ani jedenkrát. 

V Nevadě hlasovalo 3 000 lidí, kteří v Nevadě už nežijí, a podle mnoha svědectví zde hlasovali i mrtví. Přiložené video ukazuje, jak jsou tito mrtví registrování a jak je jim poté umožněno volit. 

V Pensylvánii Nejvyšší soud rozhodl o tom, že volební lístek nemusí být podepsán, a v mnoha volebních okresech nebyli volební pozorovatelé k počítání hlasů připuštěni. 

Vybral a přeložil Lubomír Man

- - -

Velmi se omlouvám, že jsme uveřejnili totožný článek dvakrát. Přetiskujeme proto diskuzi, která proběhla pod tím staženým.

 1. Pokud se ten podvod prokáže, demokrati tzv. to už nikdy nerozdejchaj a začne vraždění v ulicích! Hráli vabank a nepovedlo se. Amerika ztratila veškerou úctu a tím končí! Nenažranost je hnus!

  OdpovědětSmazat
 2. No možná něco začnou, ale teď se lidi budou bránit, a to že mají čím 😁😁

  OdpovědětSmazat
 3. Je to celkem zábavné, sledovat zánik USA v přímém přenosu. USA zločinem vznikly a zločinem končí, kruh se uzavírá. Bude se někomu po této zemi stýskat? Svět ten zánik sice zabolí, ale třísku ze zadku si taky nevyndáte bezbolestně.;-)

  OdpovědětSmazat
 4. Asi to celé položím na lopatky, když ze zeptám, jak je možné v tak silné zemi postavit před veřejnost tak slabého kandidáta, jakým je pan Biden?To ta strana nemá mladého , pružného, bystrého kandidáta? Nebo je to záměr a celé narafičené tak, aby si veřejnost jako vynutila spravedlnost a dosadila znovu pana Trumpa,který pak rozprostře Izrael po celém Blízkém Východě? Kdo to KINO pro veřejnost vymyslel, je opravdový GENIUS!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě to nebylo jen tak. Biden byl v primárkách dlouho vzadu (myslím 3. nebo čtvrtý, nechce se mi dohledávat)a zčista jasna se vyhoupl na čelo. Což je pozoruhodné, jelikož vidíme, co je schopno vedení Demokratů podstoupit pro vítězství. Nevím jak dalece je ta hra promyšlena, ale minimálně se někomu(GP?)podařilo prosadit proti Trumpovi velmi slabého soupeře.

   Smazat
  2. Kolokol-je vidět, že posloucháte Pjakina.

   Smazat
 5. Amerika není národ, jen shluk zločinců. Na Americe vidíme všechny zlé vlastnosti člověka.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak to dopadne vždy, když se paraziti přemnoží. Zdegenerují a začnou se požírat mezi sebou. Moudrý hospodář nedovolí aby se paraziti přemnožily. Bohatý neznamená automaticky moudrý.

  OdpovědětSmazat
 7. Re (07:39):
  Správný postřeh!
  H. De Balzac kdysi dávno před námi dokonce odtušil, že za každým velkým majetkem se skrývá zločin.
  I proto je sotva možné tvrdit, že by se majetkovým zločincem mohl stát moudrý člověk ...

  OdpovědětSmazat
 8. Aspoň je vidět že ta jejich „demokracie" jsou jen prázdné kecy u nich se volí zástupce korporací.

  OdpovědětSmazat


19 komentářů :

 1. Nevím, čemu se Američani diví! Mají s tím bohaté zkušenosti. Přesně takto zorganizovali "volby" na Ukrajině a vyhlásili je za demokratické a transparentní. To samé v Gruzii, Arménii, zkusili to v Bělorusku. A kde to nevyjde, tak zorganizují rovnou převrat. Právě si lokli vlastní medicíny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mentalita americké svoloči je prezentována ve všech westernech, diví se někdo? Dušan.

   Smazat
  2. Vypadá to docela pikantně, jak všechny ty jejich "majdany" oběhly svět a vrátily se jim jako bumerang.😄
   A to se teprve začnou dít věci. Dosud polovinu Ameriky spojovala nenávist proti Trumpovi. Ale teď když jejich úhlavní nepřítel padl, tak tu nenávist při rvačce o kořist obrátí proti sobě.

   Smazat
 2. Ano laSSka&phrawda zase zvítězila tentokrát pomocí starecke demence, která jasně ukázala že nepotřebuje živé a jiné voliče Bo to je brzda pokroku (fašismuSS, náhubek a krátký řetěz)

  OdpovědětSmazat
 3. A tady vidíme, že pravda není skutečnost, ale to, co se v kulisách skutečnosti vytvoří jako zdání pravdy.

  OdpovědětSmazat
 4. Kdysi mě jeden úžasný člověk a přítel řekl: Neblbni, svět chce být klamán. Většina slušných lidí, je důvěřivých.

  OdpovědětSmazat
 5. USA jsou první země na světě, kde účast voličů ve volbách přesáhla vysoce nad 100 procent. A hned i u nás se to zalíbilo předsedkini pidi strany TOP09. Jen tak dál noví soudruzi ODS a ČSL a TOP09.

  OdpovědětSmazat
 6. Jestli tohle Donika ustoji, tak se snad začnou dit věci k lepšímu a vrátí jim tu smradlavpu zumpu i s úroky a zde v našem zatuchlem rybnícku to pár šmejdu netozdejcha

  OdpovědětSmazat
 7. Přesně tak je to naprosto jasné v zemi neomezených možností volí i mrtví ale jen tu „správnou" stranu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No co? Vždyť ti mrtví přece volili už skoro mrtvého kandidáta.😄

   Smazat
 8. Nic noveho pod sluncem.Amici lzou radi ale amatersky.ZHN v Iraku,Tonkinský zaliv atd.i kdyz lez praskne,jdou dal.Zeme neomezenych možnosti ...

  OdpovědětSmazat
 9. Nechci být šťoura, ale za to si může Trumpík sám. Protože s něčím takovým musel počítat a v přestihu tomu zabránit. To na to jako hlava "nejmocnějšího státu na světě" neměl moc a aparát?
  Teď už je dost pozdě a brečení u soudů mu moc nepomůže. Naopak tím skuhráním může plno lidí ještě od sebe odradit. Američani si na skuhrání zrovna moc nepotrpí.
  Heslo "America First" a školácké žalování dohromady příliš nejdou.
  Ač z toho ani já sám nejsem příliš nadšen, tak se v nejkritičtější chvíli své politické kariéry projevil jako slabý politik a slabý prezident.
  Zřejmě se nechal uchlácholit žalostným vzhledem a demencí svého protivníka. Což by ovšem znamenalo, že se z politiky za ty čtyři roky v Bílém domě prakticky nic nenaučil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kubrte-Kubrte, je vidět, že jste nic nepochopil. Celou dobu své vlády říká trump bažině-porazím vás vašimi zbraněmi. Proto nechal vše dojít ad absurdum. Nyní je bude moci obvinit s vlastizrady a pozavírat :-))

   Smazat
 10. Jak chcete v moři lží prosadit pravdu. Poctivý člověk je vždy slabší proti zloději. Už to co se v současnosti děje je pro svět velmi důležité. Všechno zlé je k něčemu dobré.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Jistěže pravda zvítězí. Ale až dokáže totéž co lež!" V. Vysockij

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.