Reklama

pátek 13. listopadu 2020

Arizonský Vrchní soud bude veřejně projednávat stížnost proti hlasování na vadných sčítacích strojích

Ivan David

13. 11. 2020


Letošní volby prezidenta USA nepochybně vejdou do dějin. Jsem strašně zvědav na to, jak budou americké vlády mentorovat jiné země za nedemokratičnost voleb, pokud zvítězí kandidát, který nebude proamerický. Už doposud odhalené podvody dávají dost „munice“ k odpovědi řadě zemí, jejichž režim se „deep state“ ve Washingtonu nelíbí.


Další „veselou historku“ z prezidentských voleb bude projednávat Vrchní soud státu Arizona. Soudce Daniel Kiley v předběžném řízení přijal žalobu proti falšování voleb podanou právníky volebního týmu úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa a nařídil veřejné projednávání žaloby včetně svědectví a provádění důkazů.


Podstatou sporu je podle deníku The Epoch Times legalita hlasování na vadných sčítacích strojích. Zaměstnanci volebního úřadu v okrese Maricopa nechali v mnoha volebních okrscích vědomě hlasovat voliče na porouchaných strojích (obrázek). Právníci kampaně úřadujícího prezidenta Trumpa předložili řadu svědectví a dokonce i videozáznamů, které dokládají, že voliči upozorňovali pracovníky pošty, která volby organizovala na to, že sčítací stroj je porouchaný. Řada republikánských voličů, kteří měli podezření, že jejich hlas bude tímto způsoben zmařen, si natočili na mobilní telefon, jak upozorňují volební úředníky na blikání kontrolky signalizující poruchu sčítacího stroje.


Takto byly zdokumentovány tisíce případů, kdy volební úředník následně šel resetovat stroj. Obhájci obviněných úředníků se snažili zabránit použití videozáznamů s odkazem na tajnost voleb, která by zveřejněním záznamu údajně byla narušena. Volební úřad okresu Maricopa namítal, že pořizování záznamů ve volební místnosti je podle arizonského zákona přestupkem, a že tudíž záznam nelze použít jako důkaz.


Soudce Daniel Kiley však tuto námitku odmítl s tím, že nejde o narušení práva na soukromí voliče, které mu za volební plentou zaručuji Ústava USA, ale že jde o podpůrný důkaz dokládající osobní svědectví poškozeného voliče. Podle soudce zpravodaje musí být každému poškozenému voliči umožněno před soudem provést své svědectví, včetně jeho vlastních podpůrných důkazů. „V tomto případě jde o jádro volební integrity. Je nutné v řádném soudním procesu projednat a podrobit dokazování napadený problém rozšířeného systémového selhání obžalovaných z okresu Maricopa, jejich zaměstnanců a jejich procesů.“, uvedl ve zdůvodnění rozsudku soudce Daniel Kiley.


V tomto případě nejde o jen klasickou volební stížnost. K návrhu na přezkoumání regulérnosti voleb, kterou podali právníci volebního týmu úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa, se jako vedlejší účastníci řízení připojily tisíce republikánských voličů, jejichž hlas nebyl kvůli vadným strojům započítán. Po resetování stroje zmizely zaznamenané údaje o hlasování desítek tisíc voličů. 


Ve věci již bylo proti úředníkům volebního úřadu a zaměstnancům pošty, kteří se podíleli na falšování voleb prezidenta USA, zahájeno trestní řízení. Pokud jim bude prokázána vina z trestného činu maření voleb, mohou být v trestním procesu odsouzeni až na 5 let vězení. Tento případ je jen jedním z řady, které dokazují nebezpečnost elektronického hlasování, které se do českého volební zákona snaží prosadit Piráti a TOP 09.

6 komentářů :

 1. …..začíná bitva nejen o Spojené státy americké, ale také o BYTOSTI v Hotelu Země. To by si měl uvědomit každý dnes žijící jedinec v této hře v Hotelu Země. Jedná se o všechny. Nikdo nebude ušetřen výsledku. Lidstvo může brzy přestoupit do „zlatých časů,“ jak bylo předpovídáno. Proto držme aktérům celé akce palce, prsty a pěsti, aby úspěšně hru dotáhli do konce….
  1) Musíte se rozhodnout, na které straně jste a budete. A to bez výjimky
  V dnešních dnech se lidstvo dostává do dalšího bodu, ze kterého není návratu (no return point). Každý z nás se díky svým činům a jednáním dostane na stranu jednu či druhou. Nic mezi tím neexistuje. Svým jednáním, svými činy a podporou jedné či druhé strany Vám bude ukázáno na jakou cestu jste se vydali. Dobře zvažujte Vaše následující kroky. Nemusíte věřit, ale brzy budete sami přesvědčeni, i přesvědčeni…..

  2) Poděkování bude patřit hlavně Prezidentu trumpovi a Prezidentu putinovi
  Dvěma „lišákům,“ kteří obehráli vynikajícím „pokerem“ hluboký stát a snaží se lidem odkrýt kompletní pravdu o „ILUZI, VE KTERÉ PO TISÍCILETÍ ŽILI.“ Bitva není ještě u konce. Situace se rychle otáčí ve prospěch lidstva. Ale jak neustále tvrdím, pozor, bude to stát ještě mnoho lidských životů. Ptáte se proč? No, je to jednoduché. Lidé uvěří spíše jednoduché lži než složité pravdě. Ovečky pořád věří MSM a i v rodinách díky tomu vznikají rozbroje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vsichni vime, ze ty "prikopy" byly vykopany uz pred tisiciletimi, jen nam nebylo dovoleno je videt. Ted teprve zacina proces sebeuvedomeni si cloveka, ktery byl svoren k obrazu bozimu a ne jako pracovni zvire.

   Smazat
  2. Takže Modli se a pracuj je špatně?

   Záviš Kalandra

   Smazat
 2. No uvidíme jak to dopadne byl bych rád kdyby to Trump vyhrál dal jsem tu odkaz na článek co bude když bude vládnout bidet......

  OdpovědětSmazat
 3. Byl jsem na návštěvě na novinkách a tak přemýšlím, jsou tam idioti s přesvědčení nebo jsou to herci celosvětově nastrčení.

  OdpovědětSmazat
 4. Natálie Vachatová se zamyslela nad tím, čím žije a na čem pracuje EU v době nastávající celosvětové ekonomické krize

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020111312795920-natalie-vachatova-se-zamyslela-nad-tim-cim-zije-a-na-cem-pracuje-eu-v-dobe-nastavajici-celosvetove/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.