Reklama

sobota 14. listopadu 2020

Banánové pošetilosti: Matka všech barevných revolucí

Pepe Escobar

14. 11. 2020  TheSaker,  překlad Zvědavec

Z hlavní expertní skupiny, která byla založena v imperiálních zemích a která jako první navrhla koncept barevných revolucí, unikla informace o herním cvičení na dokonalou domácí barevnou revoluci s kódovým označením „modrá“.Ne všechny zde zveřejněné informace o hraní na modrou byly odtajněny. To může dost dobře vyvolat ostrou reakci ze strany deep state, přestože se už podobný scénář hrál v rámci jednoho projektu, nazvaného „Transition Integrity Project“ (TIP).

Oba scénáře se měly kvalifikovat jako prediktivní programování - s tím, že deep state by tak už dopředu připravil širokou veřejnost na to, jak se věci budou přesně odehrávat.

Standardní příručka pro barevné revoluce říká, že se obvykle začíná v hlavním městě státu X, během volebního cyklu, kdy se za svobodu bojující „rebelové“ těší plné národní i mezinárodní mediální podpoře.

Modrý se obává prezidentských voleb na post hegemona. V herním cvičení byl úřadující prezident s kódovým označením „Šašek“ namalován červeně. Jeho vyzyvatel s kódovým označením „Mrtvola“ byl namalován modře.

Modrý - jde o cvičení - šel o stupínek nahoru, protože ve srovnání se svými předchůdci nebyla výchozím bodem pouhá vzpoura, ale pandemie. Ne však ledajaká pandemie, ale opravdu zcela závažná globální pandemie rychle se šířící infekce s mírou úmrtnosti nižší než 1%.

Díky šťastné shodě okolností tato smrtící pandemie umožnila operátorům modrého, aby propagovali korespondenční hlasovací lístky jako nejbezpečnější volební postup, při němž je dodržen sociální odstup.

To se propojilo s ukvapenými průzkumy veřejného mínění, které nepředpovídaly nic jiného, než nevyhnutelné vítězství modrého ve volbách - dokonce tzv. „modrou vlnu“.

Předpoklad je jednoduchý: srazit ekonomiku a setřít úřadujícího prezidenta, jehož deklarovanou misí bylo popohnat vzkvétající ekonomiku. V tandemu přesvědčí veřejné mínění, že vlastně jít fyzicky k volbám je zdravotní riziko.

Produkční výbor modrého nevyužije příležitosti a veřejně oznámí, že vznesou protest proti jakémukoli výsledku, který bude v rozporu s předpřipraveným výsledkem: konečné vítězství modrého ve svérázném, anachronickém seskupení, které je proti přímé demokracii a nazývá se „sbor volitelů“.

Pokud červený přeci jen nějakým způsobem vyhraje, modrý počká, až budou sečteny všechny hlasy a dle očekávání se bude soudit na všech úrovních jurisdikce. V závislosti na masivní mediální podpoře a marketingu sociálních médií modrý prohlásí, že „neexistuje žádná možnost“, že by červený mohl vyhrát.


Odpočítávání do čarovného hlasování


Nadejde den voleb. Počítání hlasů probíhá hladce - volební hlasovací lístky, hlasovací lístky z voleb, nejnovější záznamy - většinou je upřednostňován červený, dokonce ve všech třech státech, které jsou vždy zásadní pro to, aby daný uchazeč vyhrál. Červený také vede v těch státech, které jsou označované jako „kolísavé státy“.

Ale potom, právě když jedna televizní stanice předčasně označí údajně jistý červený stát za modrý, se před půlnocí veškeré sčítání hlasů zastaví ve velkých městských oblastech v klíčových „kolísavých“ státech, v nichž jsou guvernéři modří, a kde vede červený představitel.

Modří operátoři přestanou sčítat, aby zkontrolovali, zda se jejich scénář - vedoucí k vítězství modrého - může začít naplňovat bez korespondenčních hlasovacích lístků. Jejich preferovaný mechanismus spočívá ve vytvoření „vůle lidu“ tím, že bude udržována iluze spravedlnosti.

Avšak vždy mohou spoléhat na plán B - na městské korespondenční hlasovací lístky, dokud modrý nezvítězí ve dvou obzvláště klíčových kolísavých státech, kde jim červený vyfoukl vítězství v předchozích volbách.

To je to, co se děje. Zjistíte, že v těchto dvou klíčových státech přibyla v době od 2:00 a později v noci várka „čarovných“ hlasů. Tato náhlá, vertikální a vzestupná „úprava“ zahrnuje várku, čítající přes 130 tisíc hlasů pro modrého, avšak bez jediného hlasu pro červeného - což je ze statistického hlediska něco jako zázrak Ducha svatého.

Naditá volební urna je typický podvod, který se používá v banánové republice při odchylkách od barevné revoluce. Operátoři modrého používají osvědčenou a vyzkoušenou metodu, aplikovanou na futures trhy se zlatem, kdy náhlý pokles nekrytých cenných papírů sníží cenu zlata, čímž je ochráněn americký dolar.

Operátoři modrého sází na to, že aliance povolných mainstreamových médií a technologických společností Big Tech nebudou pochybovat o tom, že se hlasování zčistajasna přehouplo směrem k modrému s náskokem oproti předchozímu vítězi 2 až 3 nebo 3 až 4.

Spoléhají se na to, že nebudou kladeny žádné otázky ohledně toho, jak se 2% až 5% pozitivní hlasovací trend ve prospěch červeného v několika státech proměnil v 0,5% až 1,4% trend ve prospěch modrého v době kolem 16:00.

A že k této nesrovnalosti došlo ve dvou „kolísavých státech“ téměř současně.

A že některé volební okrsky odevzdají více prezidentských hlasů, než mají registrovaných voličů.

A že v kolísavých státech počet zvláště záhadných hlasů pro modrého daleko převyšuje počet hlasů pro kandidáty do Senátu v těchto státech, když přitom je ze záznamů patrné, že celkové součty lístků jsou tradičně těsné.

A že účast v jednom z těchto států by byla 89,25%.

Den po volbách je velmi nejasně vysvětlováno, že jeden z vyhozených volebních lístků byl jen „administrativní chybou“, zatímco v jiném sporném státě nemají žádné odůvodnění pro to, že akceptovali hlasovací lístky bez poštovního razítka.

Operátoři modrého kandidáta jsou v klidu, protože mainstreamová média/Big Tech umlčí každou stížnost jako „konspirační teorii“.


Červená kontrarevoluce


Oba prezidentští kandidáti svým případům vůbec nepomáhají.

Kandidát s kódovým označením Mrtvola ve freudovském přebreptu odhalil, že jeho strana vytvořila nejrozsáhlejší a „nejrůznější“ podvodný plán vůbec.

Nejenom Mrtvola bude vyšetřována kvůli pochybnému počítačovému schématu. Je to pacient s demencí 2. stupně s rychle se rozpadajícím profilem - léky stěží udržují jeho funkční schopnosti, což však nemůže zabránit tomu, aby se jeho rozumové schopnosti pomalu snižovaly.

Kandidát s kódovým označením Šašek, věrný svým instinktům činí preventivní opatření a prohlašuje celé volby za podvod, avšak bez patřičných důkazů. Dle očekávání ho mainstreamová média/Big Tech nařknou z toho, že šíří „falešná tvrzení“.

Tohle všechno se odehrává, protože lstivá, stará a zahořklá operátorka nejenže prohlásila, že jediným možným scénářem je vítězství modrého; už sama zaujala místo s nejvyšší mírou bezpečnosti.

Modrý rovněž sází na to, že červený se okamžitě soustředí na jediné a vydá se na tuto cestu: povolá celou armádu právníků, kteří budou požadovat přístup ke všem registračním lístkům, budou chtít zkontrolovat a ověřit všechny korespondenční lístky, což se v podstatě rovná procesu forenzní analýzy.

Avšak modří nemohou předvídat, kolik falešných hlasovacích lístků bude během přepočítání odhaleno.

Mrtvola se bude chystat vyhlásit vítězství, ale Šašek před sebou uvidí dlouhou hru a bude připraven hnát celou věc až k Nejvyššímu soudu.

Červená mašinérie to již v minulosti hrála - neboť si byla plně vědoma toho, jak budou hrát tuto operaci modří.

Červená kontrarevoluce má skutečně strategický potenciál dát modrému šachmat.

Je to útok na třech frontách - červení využijí soudní výbor, Senát a generálního prokurátora, vše bude na základě pravomoci s krycím jménem Šašek probíhat až do Inauguračního dne. Konec hry nastane po kruté soudní bitvě svržením modrého.

Ti nejlepší operátoři červeného mají ještě možnost zřídit senátní komisi nebo zvláštního právního zástupce, a to na žádost soudního výboru, kdy je Ministerstvo spravedlnosti pověří vyšetřováním Mrtvoly.

Kromě toho mají dva sbory volitelů potvrdit za měsíc prezidentského vítěze.

K tomu dojde během jednoho či dvou vyšetřování Mrtvoly. Jakýkoli stát, zastoupený ve sboru volitelů, může vznést námitky proti schválení vyšetřování Mrtvoly; v tom případě by bylo pro ten stát nezákonné, aby svým voličům umožnil ověřování výsledků ohledně prezidentského vítěze.

Mrtvolu může dokonce obvinit jeho vlastní strana, a to na základě 25. dodatku Ústavy, kvůli jeho nevratné duševní chorobě.

Vzniklý chaos by musel řešit Nejvyšší soud, který je nakloněn červeným. To jistě není výsledek, který by chtěli modří.


Sněmovna vždy vyhrává


Podstatou věci je, že toto hraní expertní skupiny překračuje hranice červených a modrých. Všechno se točí kolem toho, co je pro deep state cílem hry.

Není nad masivní psychologické operace ve stylu představení hvězd světového wrestlingu pod heslem Rozděl a panuj, které by postavily proti sobě lůzu proti lůze, přičemž polovina této lůzy by se vzbouřila proti tomu, co by vnímala jako nelegitimní vládu. 0,00001% průzkumů ukazuje, že se nejedná pouze o metaforické krveprolití.

Dokonce i když by deep state za pomoci svých modrých přisluhovačů nikdy nedovolil, aby kandidát s kódovým označením Šašek zvítězil, zřejmě pravidlo Rozděl a panuj na domácí půdě by bylo tím nejmenším katastrofálním výsledkem pro svět jako celek.

Kontext občanské války teoreticky odvádí pozornost deep state od bombardování globálnějšího Jihu a pokračování dystopické šarády „demokracie“, kterou nyní hraje.

A přesto chaotická patová situace na domácí půdě impéria může dost dobře vést k dalším zahraničním operacím jako k nutnému rozptýlení, aby se problém vyřešil.

A to je právě krása tohoto herního cvičení modrých: Sněmovna vyhraje, ať tak či onak.Banana Follies: The Mother of All Color Revolutions vyšel 6.11.2020 na thesaker.is. Překlad v ceně 517 Kč Zvědavec.

28 komentářů :

 1. Dobrý den,
  článek je dobře napsaný aj srozumitelně přeložený.

  OdpovědětVymazat
 2. Už je nesmysl něco psát o volbách v USA. Konečně se smiřte, že Trampik prohrál,nic nezměníte.
  Co je podstatně horší,jak se zachoval Rus k Arménii. Přesně ve stylu ruských podrazu posledních roku. Jen díky tomu to dnes v Arménii vře,pokus o převrat, atentát na premiéra. Co udělá Rus je vždy špatně a kam vkročí sto let je mrtvo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi by se měl ptát spíš pan doktor David, ale, prosím, máte pocity, jako že Vám Rus vkročil do hlavy, nebo jste spíš přesvědčen, že Vás Rus udělal ? A pokud Vás udělal, v jakém smyslu ??

   Omluva panu Dvořákovi, příště se ovládnu.

   Vymazat
  2. 8:58 S čím se máme smířit že ty co mají plné huby demokracie podvádí a že nám budou vnucovat jejich politické hlouposti. A Rusko nechte napokoji co se tam stalo je práce tureckého džihádu vašich spojenců.

   Vymazat
  3. 8:58 Neznámý, bezejmený, niktoš, tedy zbytečný. I váš názor je v kontextu vašeho nicku. Ukázkový příklad indoktrinace.

   Vymazat
  4. 9:37 Ztracený je den, kdy jsme se nezasmáli. 😁

   Vymazat
  5. 19:47
   Karlíku, pokud chcete dělat ze sebe chytráčka, tak si nejdříve zjistěte význam slova INDOKTRINACE. U mně jste jen bezvýznamný mazal.Nic co to slovo vyjadřuje, není v kontextu s příspěvkem v 8:58.

   Vymazat
  6. Indoktrinace – Sociologická encyklopedieencyklopedie.soc.cas.cz › Indoktrinace
   11. 12. 2017 — indoktrinace – (z lat. in = v, ve, na; lat. doctrina = vyučování, vzdělanost) – úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určité doktríny, ...

   Vymazat
 3. Jinak se k tomu moc dodat nedá, tak dám k lepšímu osobní listopadovou vzpomínku i přes to, že někdo si mě podle toho ihned identifikuje (salut, Tome):

  Připouštím, že jsem byl blb, navíc už tehdy přiměřeně věku, ale první signál, že s velikým listopadem je něco nějak jinak, pro mě byl moment z myslím asi třetí, středeční manifestace na Václaváku. Po závěrečném odzpívání a zacinkání, již ke spokojeně se rozcházejícím davům kdosi z balkónu Melantrichu zakřičel, že pan profesor Šik dává ve Švýcarsku dohromady tým nositelů Nobelovy ceny, který postaví naši ekonomiku na nohy. Nadšení, masový orgasmus. Až za pár set metrů, v pár lidech a potichu jsme si dovolili vzájemně klást otázky, jestli tohle není už nějaká bejkárna.

  Proč jsem si na to musel vzpomenout. Podle nepotvrzených zpráv už Mrtvola dává dohromady tým, který zatočí s epidemií.

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud máte špatnou náladu, najděte si na YouTube ZZ Top _ Viva Las Vegas a hned vám bude lépe. Tohle je pravá Amerika. Ne jak ty ukňourané ruské častušky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, beru zpět otázky shora jako již zjevně nadbytečné.

   A sice se bavím i tak docela dobře, ale Vaší rady případně zkusím využít. Jenom mi prozraďte, jestli tam u té tyče pěkně po americku trsá Trump, Biden, nebo trpaslík v bikinách.

   Vymazat
  2. "Tohle je pravá Amerika."- tak to máte určitě pravdu, všechno potřebné a užitečné se vyrábí v Číně. Amerika se věnuje programu budování pornosvěta s bezdomovci a narkomany. Tak se ještě chvilku radujte.

   Vymazat
  3. 13:27
   Nic jste nepochopil,tady šlo jen o skutečně dobrý hit.
   Politika a ekonomika s tímto nemá nic společného.

   Vymazat
  4. Já hlupák ho mazal a on tak hezky baví.

   Vymazat
  5. 3:51
   Tak to je poprvé, co s vámi Dvořák souhlasím,ta sebekritická připominka vám sedí.

   Vymazat
 5. Rus do prozapadni arménie nevkrocil, jen strany konfliktu sezval ke stolu, výsledkem je dohoda smolna pro prozapadni arménii. Asi trochu i trest pro arménii za tu prozapadni orientaci. Nic hezkého se tam nedeje, je mi líto těch lidí. Kavkazani jsou blázni. Ale rus za to přece zodpovědný není.

  OdpovědětVymazat
 6. 10:54
  Ale, ale co to.. Ještě včera jste tady vyřvávli jak je Arménie skvělá,jak ji všichni ubližují a dnes takový zvrat.
  To bude tím, že Rusko dalo od nich ruce pryč. Co taky s pasáky koz, pokud v Ázerbájdžánu je velké množství ropy.
  Pokrytectví a touha po surovinách, mamonu Rusům zatemnil mozek.

  OdpovědětVymazat
 7. Ten unkoun je skutečně provokatér, takové nesmysly, které vylévá ze svých útrob může dokázat jenom osoba, která má záporné IQ.

  OdpovědětVymazat
 8. 18:47
  Tatranko.
  Vy rusomile už nemůžete překvapit.
  Vaše moudra pište sputniku,tam vás podobně postiženi zoufalci jistě ocení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tatran má pravdu. Vymýšlet takové hlouposti dá inteligentnímu člověku velkou námahu a sebezapření. Ale z Unknowna to lítá jak po šaratici.
   .

   Vymazat
 9. Vážený admine!
  Jsem sice zásadně proti jakékoliv cenzuře, omezování diskusí (dokonce i nesmyslných, protože časem mohou smysl nabýt), ale zároveň jsem pro proporcionalitu příspěvků a práva na stejné možnosti diskuse.

  V diskusi k výše uvedenému článku je zde 13 příspěvků, z toho 5 od nějakého unkhovna, většinou nadávky, psí hlavy a dehonestace ostatních (navíc bez argumentů, důkazů či logických výroků nebo tautologií).
  Navrhuji proto v zájmu nedevastace diskuse omezit počet příspěvků od jedné osoby na předem známý konstantní poměr (r/R), kde r₌počet příspěvků jedince a R= celkový počet příspěvků k danému tématu. To by donutilo některé troly a narušitele, alespoň počkat na pořadí dle nárustu R. Příspěvky, zaslané v mezičase (nedodržení r/R) by se automaticky nepřijímaly a štváči typu unkhovna by museli sedět u kláves nepřetržitě a zkoušet se vyjádřit stručně. Dobré by bylo i omezení počtu znaků při dalších příspěvcích jedince k tématu nějakým definovaným algoritmem, jinak nás trolové a volové zahltí stupiditami. Doufám, že diskusi ukočírujete bez mazání, ikdyž sám nevím jak to docílit, aby to nebylo vnímáno jako cenzura.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme za nabídku. Jestli jste programátor, kontaktujte redakci.

   Vymazat
  2. 22:42
   Lépe by to nenapsal ani soudruh vyšetřovatel z padesátých let, NARUŠITEL, ŠTVÁČ vy jste opravdu jen ten ubohý ďuro trulo, tohle na vás sedí dokonale.
   A švestičky ze zahrádky by nebyly ??? Opravdu "" demokrat "" z padesátých jak vyšitý.

   Vymazat
 10. Jen si poslušte, jeden názor, jedna pravda, na tohle jste soudruzi dojeli přesně před 31 roky a stejnou chybu budete dělat dál.
  Tady ti různí trulove, oplustilové, tatranky, dvořákové jsou naštěstí už ty poslední rudoruské fosilie co tady zůstaly.
  Dnešní doba přejete lidem, kteří se dívají směr Zàpad, Východ je dnes jen zbrojení, chudoba, nesvoboda, válčení co jiného od dnešního Ruska čekat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K 10:39. Moc se mýlíš, a poznáš to. I když u unkowna i omyl je výhra.

   Vymazat
 11. Vypadá to tak, že doba unkhovnů, trolíků a bezmozků se chýlí ke konci. Svět se vymaňuje zpod vlivu majitelů zemičky, podvodných vládců a jejich úplatných slouhů. Jediní, kteří nezavětří včas vítr změny budou užiteční idioti, kteří budou nadále uvědoměle bojovat do hrdel a statků za udržení korporátně fašistického, zrůdného systému (viď unkhovne!).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:20
   Máš pravdu, všichni ti o kterých píšeš,se budou jmenovat ĎURO TRULO. Všichni budou nadšeni tou tvojí "" chytrostí "".
   Bože, co je tohle za korporàtně fašistického idiota.

   Vymazat
 12. Ten korporátně fašistický idiot je známý psychopat elfík Unkhoven, říká si Unknown.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.