Reklama

sobota 7. listopadu 2020

Český rozhlas: Politika (Trumpa) je správné nevysílat, mohlo by to být otravné

Ivan David

7. 11. 2020
Expert Českého rozhlasu Milan Slezák řekl v pátečním odpoledním Radiožurnálu (12:23), že pokud politik „hlásá jen to, co chce říct, … tak to může být pro posluchače otravné, a upřímně řečeno, divím se i našim sdělovacím prostředkům, že v plném znění přesně takovéto přehlídky, co si řekne politik…“
Dodal: „Samozřejmě se ovšem obsah té tiskové konference, která je ve skutečnosti brífinkem pak má shrnout a říci posluchačům, o čem ten člověk, který vystupoval, mluvil.“
Kdysi jsem četl sborník mediálních odborníků s názvem „Média jako překážka v komunikaci“.
Nevěříte, že toto má být norma chování médií, že námi zvolený politik nemá být slyšen, pokud nikým nevolený a někým povolaný novinář usoudí, že bude lepší, když projev sám „shrne“? Poslechněte si sami minutový záznam Českým rozhlasem oblíbeného komentátora Milana Slezáka:

Celý včerejší projev, který byl americkými televizemi zcenzurován najdete zde: https://www.facebook.com/MUdrIDavid/posts/1180842445689598 

32 komentářů :

 1. To jsou všechno zbytečné řeči, kdekdo se na to chytí, začne nadávat, psát komentář a já nevím co. Jsou důležitější zprávy, třeba o nejnovějším rozhodnutí US Supreme Court. Je zajímavé, že o tom tady nic. Zato jakýchsi stesků plný kybl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepoučuj, nelamentuj a raději dej link na rozhodnutí soudu.

   Vymazat
  2. 18:10 Biden čestně vyhrál a ne jako Trump v r.2016 nebo Zeman a Babiš. To jsou jako Lukašenko, Putin nebo Kim a další diktátoři.

   Vymazat
 2. Za prvé doufám, že rozhodne soud a tím brekot skončí. S za druhé, pokud vyhraje Trump, doufám, že dotáhne do konce smíření blízkého východu a Izraele a taky tažení proti Nordstreamu. Jeho zahraniční politika mi bude chybět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaké tažení proti Nord Streamu II? Snad nejsi pro prosazování americké nekonkurenceschopné drahé ropy prostřednictvím bojkotů, embarg, vydírání států a jejich politiků, výhružek a dalších agresivních kroků? To bys mne tedy nas.al.

   Vymazat
  2. Co se týká NS2, Biden v tomto bude samozřejmě pokračovat, protože bude prosazovat zelenou politiku. Zároveň Rusko smete z povrchu zemského povrchu.

   Vymazat
  3. 19;32
   Ten senilní pedofil dřív zhebne, než že Rusa """ smete """" 😀😀😀😀

   Vymazat
 3. Inu, demokrat západního střihu. Fuj, to stačilo. Nevím sice co ten Slezák napsal, ale určitě vím, že nebudu nejen číst jeho literární tvorbu, ale ani nebudu nikdy od nikoho poslouchat někým "shrnuté" jeho "duchaplné, analytické" projevy.

  OdpovědětVymazat
 4. Slezák je úd mainstremu. Už to že jde o oblíbence ČT a ČR
  v dnešní době znamená ,že jde o soudruha se "správnými" názory. Slezákovi vadí,že Trump říká co chce a ne to co by mainstrém v ČR chtěl. A doporučuje cenzuru jeho projevů.
  To je jak za Hitlera Slezáku - nemyslíš ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudák Biden. Chtěli mu před volbami udělat další plastiku. Doktor ale usoudil, že by měl pod nosem otlačenou gumu od trenýrek a byl vousatý.

   Vymazat
  2. 18;55
   Ani doktor Pomahač neumí zázraky a chodící trošku člověkem neudělá 🥳🤡

   Vymazat
  3. Takže shrnu vyjádření soudruha Slezáka: Soudruh Slezák přiznal, že je zastáncem tvrdé cenzury. Slovem ksindl.

   Vymazat
 5. To je ta země, o které jsme jen snili před 30 léty?

  Neomezené možnosti amerických voleb: I mrtví mohli hlasovat

  OdpovědětVymazat
 6. Proč by se tu měly vysílat projevy nějakých amerických magorů , to nemáme dost svých pohádek ?

  OdpovědětVymazat
 7. Stačí neoslavovat USA a nevzhližet na ně jako na svatý obrázek. Samé "Great" a vychází z toho jenom "shit".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak neoslavujte! Nutí vás snad k tomu někdo? A k čemu že to má vlastně stačit?

   Vymazat
 8. 13:13, 13:32, 17:05 Napište to pod svým jménem a přidejte fotku, ať vidíme, jak vypadá blbec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to je teda úroveň!? Co vás vede k tomu sprostě nadávat slušně diskutujícím?

   Vymazat
  2. Od kdy se, dobrý muži, nesmí blbci veřejně říct, že je blbec?

   Vymazat
  3. Vážený pane doktore, děkuji Vám za vaši práci, kterou pro ČR odvádíte. Myslím, že takových lidí jako jste Vy by mělo být více. Zdraví Křížová

   Vymazat
  4. Ale pane Dvořáku!
   Tak na přímo? To může způsobit těžký šok s následnou doživotní kognitivní disonancí. Je třeba blbcům odhalit jejich skutečný stav osobnosti trochu sofistikovaně (například podmíněným výrokem).

   ""Kdybych vás (myslím imaga) nazval blbcem, musel bych se až do konce života omlouvat všem blbcům!""
   A dá se ještě přitvrdit a sofisticky vyšperkovat, ale nemusím mít na všechno kopyrajt.

   Vymazat
 9. čt je nereformovatelná jako EU = PROVÉST MAJDAN nebo rozprodat ve veřejné dražbě.
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3562-vazne-neni-zlocinem-verejnopravni-a-soukupova-zabavna-sou-pro-duchodce-jak-jsem-umiral-na-koronavirus

  OdpovědětVymazat
 10. Pana slezáka patří nakopat ...

  OdpovědětVymazat
 11. Slezáku Slezáku, že voni to chytli v SSM, co?

  OdpovědětVymazat
 12. Ivane, blahopřeji k odvetné reakci. Naposledy jsme se viděli, když Ti mě představila kamarádka Eva K. Nikdo zde neví, jakou měla na MZ funkci. I ve volbách do EU jsem Ti dal hlas. Zdraví Míla!

  OdpovědětVymazat
 13. Celou existenci SPD ji volím a totéž doporučuji všem svým známým. Jenže i vím, že bez překonání obrovských problémů nedokážeme situaci změnit a to je to co mnoho lidí odrazuje. Ti co parazitují se bojí o své otroky a ti co žijí od výplaty k výplatě se bojí, že nebudou mít zítra čím zaplatit životní potřeby a tím aby nekončily také pod mostem. Je to celé od roku 89 systematicky řízené do totálního úpadku. SNB.

  OdpovědětVymazat
 14. Tak jak jsem s údivem zjistil, tak Biden je dělnického původu.
  Jeho vice je prý komunistka.
  Tak sakra proč se vůči němu vzpěčujeme, je to náš člověk !!!
  Ať žije KSUS !

  OdpovědětVymazat
 15. Milan Slezák je jeden z největších probruselských hajzlů.

  OdpovědětVymazat
 16. 20:34 Jo o takové kariéře se zdálo všem cinkačům v ČSSR. Kdo bude prezidentem v SS se nás týká jen okrajově. Co budou teď vykládat ti co kritici Zemana. Pro nás je důležité aby ho nenechaly šťourat v tom červeném kufříku. SNB.

  OdpovědětVymazat
 17. Novinář.... co je to dnes... hovádko bez vlastního rozumu blijící názor toho kdo jej platí, nebo toho kdo dá víc. Bez slušného vzdělání, ti "lepší" mají titul politruka. Morálku ani etiku nezná, jen " dolary šéfe, dolary". Občas se najde vyjímka, jako Spencerová, ale to je jak pracující cikán.

  OdpovědětVymazat
 18. Je to trochu pro korouhvičky průšvih, už gratulují Bidenovi. Ale jestli má Trump trumfy v rukávu a doloží soudům volební podvod, pak nechci vidět to tóčo. Vůbec jim nezávidím, ani amíkům nezávidím u nich doma mají to rozdáno 50 : 50, k tomu BLM a navíc pandemie řádí dál.

  OdpovědětVymazat
 19. Myslím si, že jakého prezidenta si Amerika zaslouží, takového bude mít.
  Tak jim do toho nekecejme, je to jen jejich věc.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.