Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2020

Druhý ročník (video) konference Budoucnost evropského zemědělství 2020 proběhne 18. listopadu 2020


Ivan David
5. 11. 2020


Jako koordinátor ve Výboru pro zemědělství a rozvoj venkova v Evropském parlamentu jsem Vás po celý uplynulý rok pravidelně informovat o dění a souvislostech v oblasti zemědělství a zemědělské politiky Evropské unie. Rád bych Vás nyní pozval ke sledování v pořadí již druhého ročníku (video) konference Budoucnost evropského zemědělství 2020.


Vzhledem k aktuálním omezením v souvislosti se situací COVID-19 bude letos konference pořádána online a živě přenášena. Nejsme tedy omezeni kapacitou sálu a Vy můžete sledovat celou konferenci z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře.


Více informací o programu, řečnících a tématech konference najdete na https://www.facebook.com/events/3487778081287110

4 komentáře :

 1. Dobrý den, tuto videokonferenci bude možné sledovat pouze prostřednictvím FB ? Ptám se z toho důvodu, že účet na FB nemám a nechci mít. Děkuji za odpověď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další zářný příklad nátlaku k začlenění do "stáda".
   Nemáš účet na fejsbuku, ta jsi méněcenný.
   A pokud máš, tak buď hodnej a "šlapej brázdu".
   Šlápni vedle a uvidíš.

   Hrají si s námi,
   hrají si vesele,
   Ti naši páni,
   venku i v kostele.

   Vymazat
 2. FB je podle mého FET BUK. Takže počkám na výsledek, který stejně bude v prospěch parazitů, jako všechno v prdlamentě.

  OdpovědětVymazat
 3. No jenom jak vidím to obilí připoměno mi to majora Zemana. Ale vidím to tak, že ten příběh má pokračováníl. Bez příkras. Stejná inspirace ze západu, stejné idiotské inspirace ze západu. Později se přesvědčili o tom, že je to naprosto debilní.A přešli k jiným metodám
  Nemají zájem o lidi, ale o svové posty!!!Jsou to zrůdy!!
  Václav

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.