Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2020

Eric van de Beek
5. 11. 2020  ericvanbeek.nl,

Náhodná věta nizozemského žalobce ničí západní verzi případu MH17!
Proces s MH17 v Nizozemsku trvá déle než šest měsíců, ale mnoha skutečně důležitým skutečnostem odhaleným během slyšení nebyla ze strany médií věnována náležitá pozornost.


Oznámil to nizozemský novinář Eric van de Beek.

Ukrajinská tajná služba SBU, americká vláda a Bellingcat prosazují teorii, že letadlo bylo sestřeleno raketou Buk téměř od prvního dne po zřícení MH17. Ten byl údajně převezen z Ruska na Donbas v předvečer tragédie. Jak poznamenal Eric van de Beek na svém osobním webu, široká veřejnost v Nizozemsku a dalších západních zemích tuto teorii přijala. Před nějakou dobou však nizozemský prokurátor Tiis Berger náhodou vyslovil větu, která zpochybňuje všechny tyto závěry.

„Pozorně jsem sledoval soud a napsal o něm sérii dvanácti článků. Mnoho pozoruhodných skutečností odhalených v průběhu soudních jednání nebyla medializována nebo jim nebyla věnována náležitá pozornost,“ uvedl Eric van de Beek.

Jak novinář uvedl, média si odmítla všimnout extrémně kuriózní věty nizozemského prokurátora o troskách rakety Buk. Tato zjištění jsou zásadní a měla by být široce propagována.

Sedm fragmentů rakety Buk nalezených na místě ztroskotání letadla nemá ve skutečnosti žádnou hodnotu. Během soudu nizozemský prokurátor Thijs Berger uvedl, že se odborníkům nepodařilo prokázat, že zlomky patřily raketě, která mohla sestřelit MH17. Tyto fragmenty se mohly dostat na Donbas před nebo po incidentu s letadlem, takže jsou naprosto nedůležité.

Ohromující dokumenty nizozemské rozvědky k tragédii MH17!

„Byla to jen náhodná poznámka od Bergera, a proto si toho tisk nevšiml. Tento okamžik má nicméně pro celý případ velký význam,“ uvedl nizozemský novinář.

Eric van de Beek připomněl, že Západ se v procesu snaží dokázat účast tří Rusů a jednoho Ukrajince na sestřelení MH17. Současně soud dosud neurčil, zda byl do tohoto příběhu zapojen raketový systém Buk. To vše naznačuje, že řízení v případě malajského dopravního letadla je na začátku jejich cesty.22 komentářů :

 1. Já bych si s touto hrou na spravedlivý proces hlavu nedělal, neboť pachatel byl znám už v době, kdy to letadlo padalo k zemi a nic se na tom měnit nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak podobně, jak se píše v článku, to muselo skončit. Úlomky jsou totiž ukrajinské a ne ruské. A tak se vlastně nedá určit, kdy a kde se vzaly. A co ta ukrajinská stíhačka, která se zjevila-nezjevila v okolí MH17? Tady je také jisté jen to, že ji nikdo nemůže najít, protože přesně v tu chvíli došlo k výpadku v lokaci veškerých ukrajinských radarů. Také americké tajné služby nic neví, protože kdyby uvolnily své podklady, asi by bylo příliš jasno. No nemá to holandský soudce lehké. A pokud chce být spravedlivý, možná se ani konce procesu nedožije.

   Smazat
 2. Na všechny ty hrůzy najdete odpověď YT: František Koukolík: O špatných lidech a nejlepší je to od poloviny. Doporučuji oběma stranám politického spektra.

  OdpovědětSmazat
 3. Jen kecy,kecy a důkaz žádný jako u Litviněnka, Skripala, Navalného a dalších, protože předložení důkazů by údajně mohlo ohrozit národní bezpečnost. Ohromující argument ve špatném divadle.

  OdpovědětSmazat
 4. a Eric van de Beek ale náhodně nedořekl, že

  ...od poloviny roku 2014 je vyšetřování vedeno záměrně do slepé uličky. A přitom půjde o náhradu ve výši 10 miliadr UDS za 300 zmařených životů.

  OdpovědětSmazat
 5. Prosím vás, už toho fakt nechte. Před rokem jste se tu ve stejné kauze zaštiťovali bláboly bývalého premiéra Malajsie.

  http://www.novarepublika.cz/2019/08/novy-dokument-o-mh17-nepochybne.html
  http://www.novarepublika.cz/2019/06/kauza-sestreleni-letadla-malajskych.html
  http://www.novarepublika.cz/2019/06/malajsky-premier-vinu-za-mh17-hodili-na.html
  atd atd.

  No a minulý týden se potvrdilo to co už lidé s větším rozhledem od začátku věděli, co je ten slavný obhájce Ruska za zmetka:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslav-Kulhavy-Mahathir-Mohamad-nabada-k-terorismu-642431
  https://tn.nova.cz/clanek/muslimove-maji-pravo-zabijet-francouze-rekl-expremier-malajsie.html

  Víte co? Nechte ten případ v klidu rozsoudit soud. Ostatně vám ani nic jiného nezbývá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:23 fakta tvrzená někým, kdo (snad) prohlásí, že "muslimové mají právo zabíjet", byť jsou ke zcela jiné věci, neplatí? Logika to hodná hlupáka.

   Smazat
  2. "Víte co? Nechte ten případ v klidu rozsoudit soud."

   Pochopitelně ten soud "nezávislý a nestranný", jak soudy obyčejně maj být... Nebo ne?

   Smazat
  3. 21:23 Díky za názor. Lidé jako vy jsou kořením demokracie. Ještě jste mohl něco pronést o klidu na práci...

   Smazat
  4. 21:23 Soudce, soudci. To je stejné jako advokáti. Co
   persona to jiný názor.
   Nikdo není víc vydíratelný a ohroženy na životě, než
   soudce.
   Na mimozemské sudí jsme ještě nepřišli a tak musím
   stále dávat na staré dobré, cui bono.

   Smazat
 6. Kazdemu je to jasno, jim jeste driv, hned jak se zritilo. Ale nezverejni to ani za 100 let. TAK FUNGUJE DEMOKRACIE.

  OdpovědětSmazat
 7. Případ MH17 smrdí od samého počátku. Američané okamžitě obvinili Rusko s tím že mají důkazy. Není známo, jestli je kdy zveřejnili.

  Veřejnost má věřit, že Rusové přivezli jednu baterii Buku, sestřelili letadlo, které v té oblasti nemělo být, tři zbývající rakety hned odvezli zpátky, pěkně nezakryté, aby bylo vidět, že jedna raketa chybí.

  Pokud jde o systém Buk, Rusko i Ukrajina je má ve výzbroji. Rusové mají modernější verzi, která se mimo jiné liší označením náplně, kterou exploze vymrští směrem na cíl. Podle medií je značena každá jednotlivá střepina (nebo spíš kostička).

  K vyšetřování katastrofy nebylo přizváno Rusko, přestože podle smlouvy uzavřené po rozpadu SSSR mělo vyšetřovat všechny letecké nehody, které se staly nad bývalými sovětskými republikami.

  Podle medií zůstává nejasné, proč bylo malajsijské letadlo navedeno nad válečný prostor a kontroloři letového prostoru kamsi zmizeli.

  Zcela přesně víme jen to, že obvinění vždy sleduje stejný scénář. Pachatel je okamžitě "odhalen," následuje vlna solidarity států NATO a volání po sankcích.

  Pak se do medií začnou dostávat detaily. Jenže každý další vyvrací ten předchozí. Skripalovi i Navalnyj přežijí nepřežitelný novičok. Tento ruský jed nikdo nemá, to jen Putin někde v Kremlu.

  No měli ho Němci, jak přiznal Helmut Kohl, od něj Švédové. Podle rektora Univerzity v Pardubicích Kuči umí takovou látku připravit každý lepší adept PhD, když bude znát strukturní vzorec. No a ten byl, světe div se, již před lety publikován v českých Chemických listech.
  Nesedí údaje o tom kde a jak byl novičok použit, i když víme, že se, jako zázrakem nikdo z okolí Skripalových a Navalného neotrávil.

  V mediích se objevily zprávy o tom, že stopy novičoku byly nalezeny v jakémsi hotelu. Mužici ho patlali všude.

  No, je lépe nevědět a nebo se mýlit se spojencem než mít pravdu s Putinem. Zeman to pěkně schytal, že se neřídil radou Šiklové.

  Jiří Jírovec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, když Rusové švindlujou, tak se to ví na druhém konce světa hned, někdy ještě dřív než s tím "švindlováním" začnou.

   Škoda, že už jim (na tom druhém konci světa) to dneska o tom švindlování ve vlastní zemi nezapaluje tak rychle ...

   Smazat
 8. Letadlo bylo Ukrajinským personálem navedeno do oblasti
  bojů - místo toho aby bylo vedeno mimo. Z toho vycházejí i právní zástupci rodin mrtvých pasažerů požadující odškodnění na Ukrajině.Stalo se to v jejím vzdušném prostoru kde nebezpečný koridor nebyl vyřazen z provozu.
  Skutečnost kudy to letadlo letělo je základ pro řešení problému. Komu to svinstvo - první vteřinu po sestřelu sloužilo,kdo byl ihned označen za viníka ? Kde se vzala jednota médií co o tom informovaly pár minut po neštěstí a už znali viníka ? Proč se nemluví o plné odpovědnosti UK za její vzdušné civilní letecké koridory ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak banderovci v tom mají prsty a chtěli poštvat usa na Rusko.

   Smazat
 9. Kdo věděl, že bude trasa letu přesunuta severně od plánované a kdo do těch míst mohl připravit odpalovací zařízení a to ať už s jakoukoliv raketou.Řizení leteckého provozu nad ukrajinkým územím bylo ukrajinské, takže i raketa mohla být jedině ukrajinská.

  OdpovědětSmazat
 10. no s tými Bukmi je to trocha inak - Ukrainské používajú náplň inak formovanú - a Rusko tiež - Buky Rusko nepoužíva - Ukraina áno - ale - žiaden Buk tam nebol - ani Ruský ani Ukrainský - na nebi totiž nebol ani náznak dymu po rakete toho typu - svedkovia popisujú zvuk inak - a preto sa vyjadril sudca tak ako sa vyjadril - lebo zlomky rakety nepasujú do Ruskej - niekto ich podhodil

  OdpovědětSmazat
 11. Jooooo,Banderosvině se nezaknou jakýkoliv obětí....zejména těch cizích:-////

  OdpovědětSmazat
 12. Časem to vyšumí, "nezávislý Holandský soud " usoudí ve výroku, že to byli Rusové, Nikomu nepředloží podklady, Nikdo konkrétní nebude zavřen, byť odsoudí nějaké lidi, jména kterých dodala Belinkat, a Ukrajina. Rusko je nevydá, protože soud nepředloží důkazy o vině. USA tvrdí víme , kdo to byl, ale nedodá žádné důkazy, byť tam má pořád satelit. Ale smrad zůstane, že smrdí Rusko, a je třeba sankce aby se ekonomicky zruinovalo. Pak se nabídne kapitál USA, že to tedy v Rusku převezme.

  OdpovědětSmazat
 13. A furt a furt ty rusy přesvědčují, že nasrat si do vlastního hnízda je vysoce společenské.

  OdpovědětSmazat
 14. Politbyro EU rozhodlo, že pachateli jsou ruští separatisté. "Nezávislá" justice pouze opíše jeho usnesení a vznese dotaz kolik, a komu, má nadělit.

  OdpovědětSmazat
 15. Jak řekla Ol braitová- Rusko by se mělo o své bohatství rozdělit se světem. Celý ten jejich svět dělá vše pro to, aby se Rusko rozpadlo a mají své plány, kdo si co vezme. A je dobrá jakákoliv špína, vraždy , majdany - prostě to je ve skutečnosti v pozadí té slavné demo-kratie?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.