Reklama

sobota 7. listopadu 2020

Evropská armáda - další šílený nápad bruselských byrokratů. SPD její zřízení odmítá. (VIDEO - 7 minut)

Ivan David a Tomio Okamura
7. 11. 2020
Evropské unie buduje společnou evropskou "armádu". Její rychlé nasazení už nemá podléhat schválení vlád a parlamentů, ale jen Evropské rady. Vlastní armáda je jeden z důležitých znaků samostatného státu. Evropská unie ale není státem, ale institucí vzniklou na základě mezinárodní smlouvy. Obáváme se možného a dosti pravděpodobného zneužití této vojenské struktury, pro jejíž vznik hlasovaly tři čtvrtiny poslanců Evropského parlamentu. Usnesením EP jsou žádány další peníze na realizaci tohoto projektu. SPD tento projekt odmítá.59 komentářů :

 1. Osobně vůbec nic proti evropské armádě nemám. Ať tam dodají armády jednotlivých evropských států část svých vojáků: pluk, divizi a národní armáda bude zachována. Sjednocujícím prvkem je přeci NATO! Samozřejmě, že evropská armáda by musela být i s účastí Ruska. To je taky evropský stát a na ochraně Evropy by se měl podílet(i když nevím, proti komu toto vše). Evropskou armádou by zřejmě šlo o oslabení vojenského vlivu USA na evropské země. A to nelze připustit! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1/ Plete si EU s Evropou, kterou představuje Rada Evropy se sídlem ve Švýcarsku. EU jako figurka USA na světové šachovnici nikdy nepřipustí členství Ruska.

   2/ asi jste nedával dobrý pozor, když T.O. a I.D. vysvětlovali, jak je to s velením armád v Evropě.

   3/ dobrá poznámka: "proti komu?"

   4/ Ano, jde o oslabení vlivu USA (podle mne jenom dobře, NATO pod jejich vedením a velením je zločinecká organizace, napadající suverénní státy pod vylhanými či malichernými záminkami, ignorující OSN a mezinárodní právo, jsme pro rychlý odchod ČR z NATO!) a posílení vůdcovské role Německa v Evropě - a to je pro mne špatně.

   Smazat
  2. Evropská profesionální (žoldácká) armáda, na ja, ale generál Vlasov už nežije (dostal co si zasloužil).
   Takže kdo těm antinárodním NEOVLASOVCŮM bude vlastně velet?

   Smazat
  3. 8;58
   No přece feldmaršál
   Z Řiťopyjí 🤣

   Smazat
 2. Vzhledem k rostoucímu napětí ve světě je třeba mít silnou armádu jako za socializmu Ve zbrani byla udržována 200 tisícová armáda v mnoha desítkách vojenských útvarů, 16 výcvikových prostorech s 407 bojovými letadly, 101 vrtulníkem, 4.585 tanky, 4.900 obrněnými transportéry a BVP, 3.445 děly a raketomety a 77 zařízeními odpalovaní raket ! Jen tak český národ přežije ! Když na to byly peníze dřív a nikdo nehladověl , proč ne dnes za bohatého kapitalizmu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:30
   Máte pravdu 👍

   Smazat
  2. Československo 1360 bojových letadel...

   Smazat
  3. !Nynější stav... bojová letadla na papíře 👎

   Smazat
  4. 14:30
   Jo v pohodě, ale půjdeš povinně snášet buzeraci minimálně na rok zadarmo. A důchody seknout na polovinu (důchodců je dnes 2x víc než v 80. letech). A peněz na tu armádu, kterou tak strašně, bude dost.

   Smazat
  5. 18.52 Jaká buzerace , povinná vojenská služba je i dnes třeba v Rakousku , Řecku ,atd. Proč osekávat důchodce , proč neoseknout kapitalisty a jejich dobře placené poskoky ? Dřív jsme byli na vojně 2 roky a vzpomínáme na to v dobrém ! To je vám zatěžko udělat něco pro vlastní národ ?

   Smazat
  6. 18;52
   Nasrat, žoldáky ať platí amiokupant, stačí se s nima dávat dohromady na pitevnich stolech!!! 👎

   Smazat
 3. Vždyť na to máme a když ne tak si někde půjčíme.....

  OdpovědětSmazat
 4. No jistě, vlastní armádu si v podstatě zrušíme a těch pár zbylých maníků podřídíme Bruselu. To bylo jásání 28 října, jak jsme se osvobodili z rakousko uherského jha a ani nám nedochází, že jsme ve jhu novém, pravda, zatím se státní vlajkou /náhrada už se plácá vedle ní/ a hymnou /náhrada už se taky fidlá/. Za pár let po ČR neštěkne ani pes, kdysi obvyklou němčinu panské rasy nahradí angličtina a z nás konečně budou Evropani, dle bruselského střihu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Technický dotaz...my máme armádu? Nebo vladní vojsko???

   Smazat
  2. 18;03
   Vládní vojsko zůstalo doma, žoldáci lezou v rámci výmluv amiokupantů i tam, kde o ně NIKDO NESTOJÍ a výsledky misí máme na soudním, na pitevnich stolech 👎👎👎👎😡

   Smazat
  3. Omyl, 5000 vojáků nasazeno v Itálii proti partyzánům,sice s nevalným výsledkem ale ano.

   Smazat
  4. Boj proti italským partyzánům se sestával z hlídání železničních tunelů v Jižním Tyrolsku čili v Adiži. Pár českých vojáků k partyzánům i přešlo.

   Smazat
 5. Ani není třeba se obávat. Takzvaná evropská armáda nebude využita k ničemu jinému, než k nápravě neposlušných. Jen se podívejme jak je nefunkční Frontex při ochraně šengenu, a s tím si dejme dohromady snahu o odzbrojení občanů. Na jedné straně idiotismus a na druhé byrokracie. Opravdu jsme vlezli do příšerného chomoutu. Tady pomůžou jen strany s programem SPD.

  OdpovědětSmazat
 6. Jde o to jestli budou chránit EU nebo budou dublovat NATO při exportu "západních hodnot" po celém světě. Když sleduji vývoj migrace do Evropy od roku 2010, tak nepomůže armáda ale selský rozum, jen kde ho koupit ? Zásoby má ještě RF, ale ta udělila na export embargo.

  OdpovědětSmazat
 7. Ano,tak má vypadat NWO.Armáda dokonce světová a stejně tak i jedna banka.Taky světová.

  OdpovědětSmazat
 8. Vzhledem k tomu, co je dnes schopna evropska rada schvalit, mam hruzu z toho, pokud by vladla armadou. Pak uz by se nestrasilo jen pokutou ci nepridelenim dotace. Dalsi hrebik do rakve narodnich statu. Proc mi to stale vice pripomina "Hunger games"?

  OdpovědětSmazat
 9. Studujte a pochopíte (možná), kdo jsou ti Italové, Španělé atd., kteří chtějí vytvořit euroarmádu a proč.
  http://www.zvedavec.org/komentare2004/03/825-tisicileta-valka-mezi-ruskem-a-chazary.htm

  OdpovědětSmazat
 10. JE HOTOVO, OSLAVUJEME!
  https://www.youtube.com/watch?v=fkTkCHfJeFA&feature=youtu.be&
  Prezident trump vyhlásí stanné právo nejpozději večer Q6.12.2Q2Q. Má dojít v tento den k zatčení asi 400.000 amerických úředníků podílejících se na tomto spiknutí. Už jsou odhaleni. Dojde k přepravě leteckým mostem na Quantanamo a do dalšího přísně tajného zadržovacího sektoru v nevadské lokaci, proslulé AREA51.
  Oblast 51 byla Prezidentem trumpem uzavřena v dubnu 2017. Vojáci Q Force pod dohledem prezidenta postavili od této doby zadržovací sektor pro tuto akci. Vše běží podle plánu. Potom do 14 dnů dojde k dlouho očekávané vlně hromadného zatýkání.
  Jedno zajímavé video stojí za shlédnutí. Podobná data:
  https://www.facebook.com/staskovsky.alex.3/videos/115642020345899/?hc_location=ufi

  OdpovědětSmazat
 11. Tak místní soudruzi, máte po ptákách, prezident USA je BIDEN.
  SMULA co.Rusko zapláče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko má toho dekoru v p. aži.

   Smazat
  2. 18;22
   To víš a ty budeš spolu s Vytrčilem a fetkou Řiťopyjí při inauguraci v první řadě 🤣🤣🤣🤣

   Smazat
  3. Pokud vím, tak pro Rusko je to nakonec výhodnější, podle některých již předvolebních analýz. "Průzračnější". A nakonec jim to může být fuk, stejně jako Vám. Nakonec jedna z výhod by měla být mnohem vyšší šance Německa dostavět Severní proud 2.

   Smazat
  4. 18:22 Chvíli po volbách a on s vámi Biden konzultuje svou zahraniční politiku. Gratuluji.

   Smazat
 12. Trapnà Amerika,v Rusku si zvolí jednoho doživotního panáka,na nějakou demokracii kašlou, ale nikdo nemůže hovořit o podvodu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nějaká demokracie v Rusku je, se SSSR se to nedá srovnat. Rusové prostě dávají přednost stabilitě. Že půl století vlády jednoho panáka vede v praxi přinejlepším ke stagnaci, v horším a častějším k degeneraci a úpadku, neřeší.

   Smazat
  2. 18:26
   Kecáte jak malý harant, jméno toho doživotního panáka sdělíte ?

   Smazat
 13. Hunger games jsou cool, kromě toho máme tu výhodu, že hlavou evropy s e na začátku), je zkušená ministryně obrany, šéfová bundeswehru, která ho přestavěla do podoby, nad kterou dodnes žasnou fšechni odborníci.
  Koupil jsem mladším generacím pod stromeček knihu s lakonickým názvem "Jan Žižka" od prof. Jana Čorněje. neboť "Repetitio est mater studiorum". A.Š.

  OdpovědětSmazat
 14. Halooo soudruzi,v USA vyhrál Biden,dobrá zpráva co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano je náš soudruh...

   Smazat
  2. Od kdy 18:33 horujete pro socialismus?

   Smazat
  3. 18:33 Nějak nechápu, v čem je pro občana ČR tento fakt důležitý, ale pokud kvůli tomu hodláte výt na měsíc, tak se nežinýrujte.

   Smazat
  4. 22.46 Aby ale 18.33 samou radostí nepočůral i Mariánský sloup...

   Smazat
  5. 9:02
   To nemůže. Sám to pomáhal stavět. Pokořil by sám sebe.

   Smazat
 15. Také odmítám ! Tato armáda by nás stejně nebránila proti nepříteli. Ale hlavně, nedopusťme další připoutávání se k ,,Bruselu".

  OdpovědětSmazat
 16. Armáda a koho? EU nemá statut státu. My máme jen nájemnou armádu /správně Polsky Žoldněře/ kteří ani v našem státě jen odpočívají po misích ve světě, kdepomáhají šířit euroatlantické hodnoty a tím inspirují místní občany k emigraci. Armádou rozumím vojáky v branné povinnosti co řeší problémy na území svého státu. Jakékoliv obranné možnosti našeho státu jsou v současné technologii nesmysly a nad ekonomické možnosti totálně vyčerpaného státu. Vždyť i tak jedeme na dluh a to chlácholení, že na tom nejsme nejhůř, můžou vykládat jen vlastizrádci. SNB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, nejsme na tom hůř. Jestli vy jste na tom hůř tak s tím místo klepání hloupostí do kompu koukejte něco dělat. Co vy rozumíte armádou nikoho nezajímá.

   Smazat
  2. 22:13
   Vy máte vzácný dar. Co radíte jiným, byste měl dělat ve skutečnosti vy sám. Ba se i přesně často popisujete. Opět ale používáte špatná zájmena. Něco s tím udělejte.

   Smazat
  3. Maršál Erich von Manstein napsal po válce knihu ZTRACENÁ VÍTĚZSTVÍ...
   Sedmého listopadu mě napadla paralela - ODKOPNUTÁ REVOLUCE - za úsměv a za sliby.

   Smazat
 17. ...SPD její zřízení odmítá.... Hmmm... to je asi tak všechno co proti tomu může SPD dělat...

  OdpovědětSmazat
 18. Evropská armáda,musim se zasmát. Ani nemusím hovořit kdo v té armádě bude! Pan bůh s Evropou!

  OdpovědětSmazat
 19. To vypadá na armádu Oceánie podle vzoru roku 1984. Zvláště, pokud ji budou úkolovat především Němci a Francouzi. A už by byla jistota, kdyby velení převzali zástupci Polska, Litvy a podobných "vrcholů" evropanství.

  OdpovědětSmazat
 20. Nacistické NATO pod vedením germánů a k tomu Evropskou armádu také pod vedením germánů ? V tom případě musí být zavedena branná povinnost k ochraně státní hranice .

  OdpovědětSmazat
 21. Když si vzpomenu na ty vyspělé demokratické státy se svobodou a lidskými pravý jak jednají se svými občany ( žluté vesty, Katalánsko atd.), tak nemůžu si pomoct, ale čtu evropská armáda a vidím evropskou policii (jsem zvědavý na ty uniformy)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hnědá barva s límci na kterých budou hvězdy v podobě hákových křížů.

   Smazat
 22. Jak je patrno, Bundeskvér si, po poslední nakládačce, na Rusko nevěří, tak se oživil projekt Grande armee jistého Napoleona. No a po další nakládačce nám snad už dají Němci konečně pokoj s jejich výboji za lebensraumem. Jednou je musíme vyzbrojovat a teď jim poskytneme své tři tanky, 6 letadel, pár vojáků, tři děla a do nich dva náboje. Branca Leonova armáda hadr, nebýt to tak otravné, tak je to snad i směšné.

  OdpovědětSmazat
 23. Tak zas to není tak dávno kdy se jel bombama přesvědčit co udělá francie u sarkociho kfyž zruší lybii a zbaví pres... závazku za zvolení. Místo aby mu řekl že mu vysuší vošintonskou bažinu s volstrýtskými řezníky udělal ohnisko dobytí evropy nájezdníky organizcané obchodníky s lidmi kolonizace. Ale je možné že to nepřečtete česky jako slabikář brutopýr. Evripané nemají sílu která by je bránila o po odchodu comonnwelťáků tuplem a jste jak kurník s kunami už uvnitř. A pomoci nabídnoé Putinem zaprodanci koryt opovrhli i když je nikde nečekají a zatočí s nimi jak s ruskými oligarchy i když jim to říkal a dnes již po bez vyjímkových, snad již i chápou. Jsme na blbém místě v blbý čas i s imbecilními zaprodanci. S nimi se nám osud banánovek nevyhne ale bez třech úrod do roka ovšem s vychechtanými nákezdníky kdyby nebyli navíc předpojatí nenávistí k nenástí k nevěřícím prašivým psům. S kvalitními vyhlídkami brzkého konce zdebilizovaných formantů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřečtu to po sobě "red wine dry ale vy chápete, nebo ne? :-)) mozkoví atleté

   Smazat
 24. Tipuji, že si to evropská armáda napřed rozdá mezi sebou, neboť sladit zájmy bude velmi obtížné. No a po vyjasnění kompetencí to vezmem hopem na východ. Pochopitelně Rudko předtím zase něco "vyvede", abychom měli záminku. Takže jedna, či dvě, operace ve stylu pana Skorzenyho a můžem nahodit motory.

  OdpovědětSmazat
 25. Tohle není dobrý nápad proti komu je budou používat proti tomu kdo netancuje jak ek píská.

  OdpovědětSmazat
 26. SPD muže odmítat v čele s Davidem a Okamurou jak chce, ale zbytečně. Neustále SPD huláká jak je duležitá ochrana hranic proti migrantum, ale společnou armádu odmítá?? Co vám vadí?? V jednotě je síla, soudruzi!! z SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že jsi hlupák, víme už dávno. Ale že tak velký, to i mne překvapilo.

   Společná evropská armáda nemá být na ochranu evropských hranic, ale podřízena Německu potažmo SSA má táhnout na Ruska. To se ti líbí, viď. Davidovi, Okamurovi ani mně ne.

   V jednotě se zločinci z NATO, v jednotě s Hitlerovými pohrobky opravdu síla není. Jen bychom si koledovali o vymazání z povrchu zemského po nějaké té americké či evropské provokaci, podobné Navalnému, novičoku, Němcovovi či letu KH17.
   Buď rád, že tě v Liberci snášejí, u nás bys za podobné kecy dostal na budku, že by ti ani slimáci nechutnali!

   Smazat
  2. 10;09
   Společná armáda pod vedením fašoEU, která sem tu verbež tahá????!!!!! Ty seš zase přežranej Lexaurin a prepitý vodkou 👎👎👎👎👎🤡

   Smazat
 27. Pokud evropská integrace bude pokračovat, tak za pár let máme na Hradě opět protektora. Asi by ,,Brusel" měl vědět, jakého ,,kariérního postupu" se dočkal německý.

  OdpovědětSmazat
 28. 13:31
  To je určitě ten "záhadný" ublíženec, ostatně svoji "kvalitu" prokázal výše "jmenovaný" již mnohokrát. Nestojí ani za to, aby se mu odpovídalo.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.