Reklama

pátek 13. listopadu 2020

Evropský parlament většinově podporuje cenzuru

Ivan David a Tomio Okamura - rozhovor
13. 11. 2020

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura v rozhovoru s europoslancem MUDr. Ivanem Davidem, CSc. hovoří o tom jak se cenzura postupně vkládá do předloh schvalovaných Evropským parlamentem. Na minulém plénu bylo projednáváno a schvalováno 7 návrhů týkajících se digitálních médií a umělé inteligence a všechny obsahovaly konstatování, že je z těchto médií třeba odstraňovat dezinformace a nenávistné projevy. To vypadá sympaticky. ale je jisté, že to bude zneužito na odstraňování "jiných" názorů a k propagaci "jediného správného názoru" a k odstraňování mocným nepohodlných informací.
14 komentářů :

 1. Demokracie se dostala do fáze fašizace společnosti proti Rusku, a proto ta ochrana EU.

  OdpovědětSmazat
 2. Přestaňte tady lhář.včetně Okamury.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vy přestaňte čumákovat jen na ČT, a zkuste si vyhledat informace i z jiného zdroje.

   Smazat
  2. Trolík 16:34 musí za každou cenu pomlouvat. Nečte, neinformuje se, nepřemýšlí, jen kalí vodu a pomlouvá.

   Smazat
  3. 18:42
   Přestaňte číst prolhanané bláboly pochybných stránek a věřte ČT. Každá jejich informace je ošetřena několika zdroji, tudíž z 99,9 % pravdivé
   Čerpáte že zdrojů, které byly několikrát usvědčeny ze lží.
   Sputnik, Aronet,Ac24, Pár.listy a podobné lživé plátky. Mnohokrát prokázané že lží

   Smazat
  4. 19:42 Tady se snažíte přesvědčovat ale pravda je jiná neustále lžete o migraci válkách o Rusku a Číně. Ta bruselská TV byla vícekrát usvědčena z lhaní. To není TV ale politický subjekt demožumpy a pyjátů.

   Smazat
  5. Tady jeden spustlík si odskočil z novinek. Už jsem to jednou psal. Jsou to přirození idioti nebo nebo školení světoví herci.

   Smazat
  6. Unknow je jen provokující troll. "Věřit ČT" je pohrdání lidskou inteligencí.

   Smazat
 3. Představte si že by sme se po 89 nevzdali našeho průmyslu a expandovali do ruska, v podstatě by sme udělali to samý co u nás západní společnosti, žádný sankce, ale využití zanedbanosti Ruska. Udělat to v okolo roku 2001,tak sme nejbohatší stát v Evropě. A nemuseli sme se plazit do EU, která nás bere na hůl.

  OdpovědětSmazat
 4. 19:42 Vraťe se 30 let zpátky k analýze 17.listopadu 89 aby nám pořád nemazali kolem huby ty bláboly!,,,,, Je to dlouhé čtení. Přečtěte alespoň začátek velkého DIVADLA připraveného CIA a KGB na dobrovolné předání východního bloku za hubičku ZÁPADU. Je to šokující analýza jak svět skutečně funguje.
  https://www.email.cz/download/k/yyX2scvUoo7rA0E25tYmVkesLPOJs3QG3WiQ48n0GKqHqXppeT19kDIhdCs-rYC3ezmMQ2c/______D______._S__okuji__ci___Analy__za_17._listopadu_89__Jak_to_vlastne___cele___bylo__Pozoruhodna___exkurze.pdf

  OdpovědětSmazat
 5. Unknown znamená neznámý, jedná se tedy o neověřený, tedy velmi pochybný zdroj

  OdpovědětSmazat
 6. Myslím, že pan Dvořák by sem neměl pouštět nablbané trolly, je to hned poznat a odlišit je od lidí jiného názoru, kteří chtějí ale diskutovat. Nemáme všichni stejné názory.

  OdpovědětSmazat
 7. Ano, pravicový režim po převratu v roku 1989 nám ukázal, že jsme byli zaostalí, proto nám rozkradli co se dalo. A dnes jsme vyspěli tak, že jsme si zaplevelili prostředí auty, pro které nejsou a asi dlouho nebudou silnice, parkoviště, takže dnes zápasíme s přebytky výroby, jehož nemá kdo kupovat a tak se i dobré výrobky musí ničit. Nevidíte, jak v "nejvyspělejší" ekonomice světa- USA je např slavné automobilové město městem duchů, prostě nadvýroba je horší situace než nedostatek, zejména z ekonomického hlediska. Stálý růst nemůže být nekonečný a na tom kapitalismus zkrachuje.

  OdpovědětSmazat
 8. Tatranko,vám není už opravdu pomocí.
  Vy auto nevlastníte,já mám tři a jsem s tím stavem nadmíru spokojen.
  Ta NEJVYSPĚLEJŠÍ ekonomika světa USA,si určitě poradí bez vašich hloupých rad a rad všich místních soukmenovců.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.