Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2020

Facebook blokuje ty, kteří odsuzují podvod proti D. Trumpovi - „temné“ momenty demokracie

5. 11. 2020 pronews
Mobilizace sociálních médií a médií proti prezidentu Trumpovi a bezprecedentní podvody, ke kterým došlo v USA, pokračují, protože Facebook odstranil skupinu republikánů, kteří protestovali proti podvodu! Skupina shromáždila za jediný den více než 365 000 členů a příznivci Donalda Trumpa, ale i další občané, kteří jsou šokováni tím, co se děje, volají po mobilizaci proti volebnímu podvodu. Skupinu „Stop the Steal“, která požadovala „vojáky v terénu, aby chránili integritu voleb“, vedla akční skupina Trump for Women for America First.

Pokud nebude dnes pozdě večer odstraněna, přidává stránka na Facebooku každých 10 sekund 1 000 nových členů. Zároveň hashtag #StopTheSteal nabírá na obrátkách, když se republikáni shromažďují mimo volební místnosti v Nevadě a Arizoně.

„V souladu s nouzovými opatřeními, která přijímáme během tohoto období zvýšené intenzity, jsme odstranili skupinu„ Stop Theft “, uvedla ve svém prohlášení mluvčí společnosti Facebook Inc. „Skupina byla založena za účelem legitimizace volebního procesu a zaznamenali jsme znepokojivé podněcování k násilí ze strany některých členů skupiny,“ dodala.

Twitter i nadále upozorňuje na „kontroverzní a možná zavádějící“ příspěvky prezidenta Donalda Trumpa, kde odsuzuje do očí bijící podvod, o kterém existuje nespočet důkazů, žejsou přes noc vyhazovány hlasovací lístky!

Společnost dříve učinila totéž v tweetu republikánského prezidenta, který řekl: „Jakýkoli hlas obdržený po dni voleb se nepočítá.“

Předtím, než Facebook odstranil skupinu „Stop the Steal“, která uvedla, že „Demokraté se spikli, aby zbavili republikány volebního práva a zrušili hlasy“, administrátoři stránek zaslali e-maily novým členům s odkazem na jinou stránku k přihlášení k odběru „v případě, že sociální média zcenzurují tuto skupinu“.

Příspěvek, který ve skupině „Stop the Steal“ získal více než 1700 lajků, uvedl: „Když se tyranie stane zákonem, vzpoura se stane povinností.“

Demonstrace pokračovaly dnes 200 příznivců Trumpa, někteří vyzbrojení puškami a revolvery, se shromáždilo před volební místností ve Phoenixu v Arizoně, aby zajistily, aby podvod alespoň nepokračoval.

V Detroitu úředníci zabránili asi 30 lidem, většinou republikánům, vstoupit do volební místnosti na základě důkazů o bezprecedentním podvodu v Michiganu.

24 komentářů :

 1. poslední dějství existence římského impéria ?

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo ty podvody dělá , nějací Marťani ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by se do toho opět vložil PUtin?

   Určitě i na to dojde.
   Je to ukázka americké demokracie a svobody.
   To co předvádí ČT24 nebo ministr Petříček je "bída s nouzí".
   Nějaký Covid je nezajímá, hlavně že to teče ...

   Jen se těším na sankce proti SS a zda Lukašenko bude odsouhlasovat US volby.

   Smazat
  2. Parta starozákonních Marťanů a jejich posluhovačů z Venuše... ALLES FÜR GLOBALISIEREN!

   Smazat
 3. Někomu za oponou teče do bot, když už se zpronevěří zlatému teleti "demokracii". Tahle civilizace už bojuje jen zoufalý boj o přežití, který nemůže vyhrát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DEMOKRACII podle třetího pádu jazyka českého -> vláda komu, čemu => lidu (tomu ...) SE NELZE ZPRONEVĚŘIT. VŽDY JSTE U DVEŘÍ KRIMINÁLU, U PENĚZ, U MOCI A U KARABÁČE. Buď na straně klíče, peněz, moci a rukojeti karabáče, nebo na té druhé straně. A v případech sporů rozhodnou NA SPRAVEDLNOSTI NEZÁVISLÉ SOUDY...

   Smazat
 4. Tak, a už je to tady. EU neuznává volby v USA. Biden falšuje volby. Na scénu přichází Von Der Lejno a posílá pár milionů Trampovi. Evropa začíná podporovat barevnou revoluci proti Bidenovi. Scénář už byl nastíněn z Běloruska. Víme jak na to, tak pryč s Bidenem

  OdpovědětSmazat
 5. Jiné názory (odlišné od doporučení neomylných a krystalickou pravdu dštících médií a k veřejnému vyjádření přístup majících lidí) byly, jsou a vždy budou označovány jako "mylné" a jejich šíření jako dezinformace.
  Právo na svůj názor má každý, ale pokud je jiný, než současně požadovaný, nesmí být veřejně šířen.
  A je-li, pak je třeba jeho šíření zamezit.
  Třeba otevíráním diskuzí jen k "neškodným" článkům a událostem.
  Pokud nebude jednotlivci používán prostor mezi ušima,
  nebude lépe.

  OdpovědětSmazat
 6. Podvody v amerických volbách ? Nesmysl. Anebo za to mohou ruští hackeři na čele s Putinem.

  OdpovědětSmazat
 7. Předseda parlamentu Ruslan Chasbulatov vyzval své stoupence, aby obsadili Kreml. Okolo poledne 4. října 1993 zaútočila armáda na sídlo parlamentu, když předtím vyzvala obránce, aby složili zbraně. Budovu parlamentu nejdříve opustily ženy a děti a po nich vyšlo s rukama nad hlavou několik desítek poslanců. Po 13. hodině pronikla vládní vojska do budovy parlamentu, kde narazila na silný odpor. V prostorách parlamentu začaly boje, při nichž přišly o život desítky lidí. Část budovy zachvátil požár. V podvečer už byla celá budova obsazena a hlavní vůdcové vzpoury - předseda parlamentu Ruslan Chasbulatov a viceprezident Alexandr Ruckoj - zatčeni. Druhý den zatýkání pokračovalo. Celá akce stála na 190 mrtvých a 440 zraněných.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VODKA JELCIN

   Smazat
  2. Tak se tak ptám. Jaký je rozdíl mezi Běloruskem a USA.

   Smazat
  3. A na BTR vylezl ožralý Jelcin s dokonal dílo Gorbačova !

   Smazat
 8. Trump zřejmě sklidil ovoce své nedůsledné snahy o oslabení US Deep State.
  Již dlouho před US cirkusem, kterému tam říkají prezidentské volby, mu muselo být jasné, že jeho protivníci udělají vše pro to, aby zvolen nebyl.
  Jakoby ani netušil, jakou sílu představují giga-dolary vložené do polit. marketingu a mediálního oblbování lidu obecného či nezaslechl nic o tom, jak lehce dokáže US DeepState i ve vzdálené Venezuele udělat z jidáše Guaidóa p-rezidenta či v Bělorusku ženský klon téhož rezidentsví z jakési kuchařky.
  Polovičatost a váhavost se v životě nevyplácí, natožpak v politice ...
  (útěchou mu budiž snad jen to, že poplakat na hrudi Melanie pro něj nebude až tak špatná alternativa)

  OdpovědětSmazat
 9. Nezdají se vám volby v USA kuriózní a technologií provedení odpovídající začátku 19. století? To určitě jim je naordinoval Kreml ještě za dob vlády cara

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle voleb byl v USA založen i Ponny expres. Volitel nemusel být mentalista, ale musel mít sitzfleisch v sedle a kentuckou pušku.

   Smazat
 10. Já opravdu nevím čemu se čemu. USA, jmenovitě Bidena není povoleno kritizovat. Je to součást demokracie za kterou občané cinkali. Demokracie, která ani za tisíc let neodhalí, kdo nechal oddělat Kennedyho, nebo kdo sestřelil Dvojčata. To je ta správná demokracie, kterou se takový Baťka musí teprve učit. A mimochodem, je přece ůplně jedno kdo stojí u kormidla lodi bez kormidla a která se potápí. Trump, kterého se bojí nebo Biden, kterému se smějí. Rozpad impéria je tu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážně? Tady naopak kritizovat musíte. Pokud nekritizujete nebo dokonce naopak chválíte, tak vás zablokují

   Smazat
 11. Tak by je měl president Trump zmáčknout jestli vyhazují volební lístky.

  OdpovědětSmazat
 12. Ten hnus v přímém přenosu má být pro svět příkladem?! Tlustoprdi a tlustoprdky se kymácejí k volbám a v ruce mají třípatrový hambáč - to je i vize jak v budoucnu bude vypadat celý západ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třípatrový veganský masa prostý hambáč ze žabince, tetování (někdo možná jako) z basy a společenská tanga...

   Smazat
  2. Zjevně jste vy dva nepřekročili v posledních letech hranice svého okresu a předtím jste byli na výletě v Brně, o kterém dosud básníte.

   Smazat
 13. Facebook vedou hňupi
  z Bidenovy tlupy.
  Stejně tak u Twitterů
  strach maj z černých Hitlerů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.