Reklama

středa 11. listopadu 2020

Generální prokurátor USA nařídil kriminální vyšetřování podvodů při prezidentských volbách

Ivan David
11. 11. 2020


Internetem opět koluje 20 let starý vtip o tom, jak africký stát Zimbabwe předběhl v demokracii USA. Zatímco v USA není ani 7 dní po volbách jasné kdo byl zvolen novým prezidentem, v Zimbabwe je to jasné už 7 měsíců před volbami. Nyní však legrace končí. 


Po 60 správních žalobách, které proti falšování voleb podal k nejvyšším soudům států Pensylvánie, Michigan, Georgie, Nevada a Arizona tým právníků volební kampaně úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa, se do vyšetřování vloží i policie. 

US generální prokurátor William Barr  podle agentury AP nařídil federálním prokurátorům v příslušných obvodech, aby spolu s policejními jednotkami provedli kriminální vyšetřování případů volebních podvodů. 

Policisté a místní prokurátoři již před tím podle deníku Times zahájili trestní řízení v případech započítání hlasovacích lístků, které přišly poštou po dni voleb v Pensylvánii. V Nevadě již podle ruské televize RT policisté z vlastní iniciativy několik dní vyšetřují podvody se zneužitím volebních lístků občanů z nemocnic, kteří v den voleb nebyli schopni skutečně volit.

Krátce po oznámení zahájení plošného policejního vyšetřování volebních podvodů včera podle arizonského webu Telegraph sčítací úředníci hned 4 okresů oznámili nové výsledky. Při prvním počítání se prý "spletli", když nahlásili vítězství demokratického kandidáta Joe Bidena. Po přepočítání zveřejnili informaci, že v jejich okresech vyhrál republikán Donald Trump.26 komentářů :

 1. Doníci to dělají dobře. Pokud mají "očipované" hlasovací lístky tak znají pohyb a současnou polohu každého z nich. Mají také "v kompu" výsledek hlasování každého okresu. Po nařízení prošetřování volebních podvodů si počkají kdo bude jak "vyšetřovat" a mají je od dola až nahoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fajn, čili správně.

   Smazat
  2. Jakmile ministr spravedlnosti Barr nařidil podvody vyšetřovat tak jeho ŠEF odděleni pro vyšetřováni volebnich podvodů oznámil prý odchod z této funkce.

   Oni ctěji po Trumpovi důkazy,ale ty musi být zabezpečeny právě federálnim vyšetřovánim,které nyni spustil ministr spravedlnosti a cirkus Humberto "demokracie",kterou tak dlouho amici vyváželi až jim nic nezustalo, pry prave začiná,tak si počkáme až ulice a lži tisku zvoli Bidena,který dojde do úřadu jako invalidni troska a co ho tam a jeho kamelu čeká vi Tramp dobře a kdovi vůbec zda o takového "presidenta" vůbec brzy AMICI budou stát!

   Miru zdar nebo taky ne,že ano?

   Smazat
 2. Spletli si Donalda s Joem.Nevinná legracka.Šmejdi barvoslepi.Červena a modra jsou si podobní

  OdpovědětSmazat
 3. Trump by měl uznat , že prohrál a jít od válu ! Teď se bude falšovat přepočítávání !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrať se do hrobu, trolíku, běž na seznam.cz tam takové potřebují....

   Smazat
  2. 15.34 Tam patříte spíš vy , kapitalistický poskoku !

   Smazat
  3. Anonyme 14.09, vysvětlete nám prosím, jak se dá 'falšovat přepočítávání'? Já jsem se vždycky třeba domníval, že při sčítání hlasů jsou přítomny osoby obou (správně tedy všech) stran, resp. kandidátů. On by totiž volby neměl vyhrát ten, kdo je blízký vašemu srdci, ale ten, který je zvolen podle zákonů dané země. Nebo nemám pravdu?

   Smazat
 4. Hóóódně zajímavé, pokud se hovořilo o šmejdských voleb v Bělorusku tak všichni byli idioti, placení Sorošem, EU,ale tady je podvod ze strany Bidena jistý,jak ubohé, co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen že za ty podvody stojí soros a ta prachatá sebranka z usa pokud je Trump zmáčkne bude to skvělé.

   Smazat
  2. Moc vám 14:10 nerozumím. Jak to myslíte? V Bělorusku nikdo konkrétní případy falšování voleb neuvedl. Proč tady mají být "šmejdský"? Podvod ze strany Bidena je dokazován na mnoha konkrétních případech a o tom, je-li to pravda či ne mají rozhodovat soudy. Tak co je tady hóóódně zajímavé?

   Smazat
 5. Q Actus

  doporučuji si přečíst a nemlít hlouposti...

  OdpovědětSmazat
 6. S výsledky voleb v USA už nikdo nehne. Takovou blamáž si ti, co Bidena podporovali nemohou dovolit. Tedy, že se podvádělo a volby byly cinknuté. Je mi jedno, kdo tam vyhraje, ono je to nakonec opravdu jedno. Chleba u nás bude stejně dražší...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte špatné informace. Tramp přesvědčivě zvítězí a zároveň zničí falešný voleb. systém, jež je využíván v celém světě...Trumpova nejtajnější mise 2020.
   .Zcela zničit a zruinovat americký volební systém a volební proces. Ale proč? Protože americký volební aparát je neuvěřitelně zkorumpovaný a volební proces je tak zpronevěřen, že Americká republika je nyní ve velkém ohrožení. A neudělal prezident Tramp svou SKVĚLOU práci tím, že vzal svou světově proslulou demoliční kouli a rozbil s ní převládajících MSM (MainStreamMasmedia) média hlavního proudu? Přímo do záludného a zrádného Deep State. Do zrádných čachrařů a ilegálních kšeftařů známých jako FBI a Ministerstvo spravedlnosti. Do všech barevných revolucí a atentátů zorchestrovaných CIA. Do ministerstva zahraničí. Do zrádné a komunistické Demokratické strany. Do „Severoatlantické teroristické organizace“ známé jako NATO. Do naprosto podvodného dokumentu OSN o změně klimatu pod názvem Pařížská dohoda. Do americkou ekonomiku decimující dohody NAFTA. Do beznadějně bezcenné OSN. Do dnes již zcela obnaženého skandálu a ohromně represivní OPERACI COVID-19. A tak dále a tak dále...

   Smazat
  2. Naprostý souhlas, a co ty naše volby, pochybuji že byly čísté ( TOP09 )

   Smazat
  3. Trump ničí nejen "jejich" volební systém ale i volný pohyb kapitálu znovu zavedenými cly, které regulují nevhodné zásahy do místní hospodářské struktury. Odliv kapitálu do levných zemí, Číňani se smáli USA i EU, přišli k tomu jak slepý k houslím. Jejich systémem, zisk ovšem nešel do rukou jen jednotlivcům ale i státu. Něco nedomysleli soudruzi z USA a EU.

   Volný pohyb osob a demokracie bylo pro plebs.

   Volný pohyb osob mezi státy byl od zrušení nevolnictví, sice kontrolován, někdy regulován ale i v komunistické ČSSR byl možný, pokud byl podpořen kontem v cizí měně. Důkazy najdete v mnoha studujících na "Západě", dnešních stratégů(tragédů).

   Smazat
  4. 14:41 Chleba nebude levnější ale budou chtít vnucovat migraci 100 pohlaví nesmyslný zelený úděl a připravit nás o stát takže jedno to není. A navíc otevřená podpora rasismu naopak dostaneme bílé kolečko a pomažem do koncentráku?

   Smazat
 7. My starší a pokročilí, co ještě umíme číst mezi řádky, my máme jasno. Holt si ti blbí Američané prožijí naráz svou VŘSR a Bílou horu zároveň. A dobře jim tak, teď se jim měrou vrchovatou vrací to, co dělali všude tam, kam "vyváželi demokracii". Tak ať si to užijou.

  OdpovědětSmazat
 8. 15:05 Značně jste se přiblížil skutečnému záměru zvolení Trampa. Je to boj proti parazitům a to je dlouhá cesta.

  OdpovědětSmazat
 9. A já si myslel, že si ministr zahraničí USA Mike Pompeo dělá srandu, když ještě coby šéf CIA prohlásil: We Lie, We Cheat, We Steal“ (lžeme, podvádíme, krademe). On tu americkou demokracii popsal s vážnou tváří. Zapomněl jen dodat: "zabíjíme a vraždíme". Tak je přesně popsána americká demokracie: "lžeme, podvádíme, krademe, zabíjíme a vraždíme".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:34 No, ale Mike Pompeo má u nás vynikajícího kámoše. Je to Tchajvanec, Miloš Vystrčil. Mike má i klíče od senátu.

   Smazat
  2. Při první příležitosti senát zrušit a je po kíčích.

   Smazat
 10. Vladimíre Iljiči Bidene, něco vám prozradím. Doping se nevyplácí a to ani ten politický !!!

  OdpovědětSmazat
 11. From nick honolulu !
  CO SE STANE KDYZ GLOBALISTE v rozporu s nasi Konstituci nastoli jejich loutkovou vladu ? ?
  Co se stane s vasi Republikou ? Co se stane s Evropou ?

  To je velmi snadne vedet z jejich PROJEVU k Americkym obcanum.

  Tak predne, oni jsou silne na strane EU a proti existenci individualnich evropskych suverennich statu !
  Budete mit vladu mistodrzitelu vybranych a povolenych z rad vasich kolaborantu.
  Vase hranice budou povinne otevrene a bude vam narizena povinna INTEGRACE.
  Vasi lide svetle pleti budou DISKRIMINOVANI pro benefit ras prichozich z Afriky a z Middle East.

  Bude vam zakonem narizena povinna "laska" k priselcum.

  Vase pracovni podminky budou po vsech stranach zhorseny , protoze budete dotahovat na nepracujici po vzoru AFFIRMATIVE ACTION = narizeni na VYHODY k barevnym priselcum.

  Globaliste NEMAJI RADI RUSKO, t.zn. ze budete mit v Evrope vetsi mezinarodni napeti.
  Cela ta jejich AGENDA neni nic jineho nez zvysovani diskriminace belochu pro benefit barevnych!
  Je ulne jedno, jste-li zalozen levicove nebo pravicove.
  Budete mit vysokou kriminalitu a toleranci ke kriminalite ras barevnych.
  Napr. rabovani obchodu, niceni aut zapalovanim, blokovani dalnic a hlavnich silnic.
  Vsechno to, co se delo u nas pred nekolika tydny.
  NAPSAL NICK HONOLULU, cestne a pravdive.

  Dalsi prispenvek bude o NENAVISTI, kdyz nebude tento prispevek smazan.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 12. Být Degenerovany( yngluze, buzzerant, Pedofil, fetak atd) je vrchol Phrawdy& laSSky
  Našel jsi se v démon kracii?!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.