Reklama

neděle 8. listopadu 2020

Ilegální migranti zadržení v Ústí nad Orlicí budou zřejmě odškodněni za újmu

Tomio Okamura

8. 11. 2020 (z FB T.O.)
A dost! Nelegální muslimští migranti z Afghánistánu mají dostat od České republiky odškodnění 180 tisíc, jelikož policie prý podle českého Nejvyššího správního soudu chybovala! Žádost o odškodnění podala česká nezisková Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU, ředitel Martin Rozumek*/), kterou štědře z veřejných peněz platí Babišova vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM, a která migranty zastupuje. To je neuvěřitelná drzost! Naši slušní občané nemají teď v krizi peníze a vláda a soudci ještě nadržují migrantům!


Co to předvádí premiér Andrej Babiš (ANO) a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD)? Za necelý rok jsou klíčové volby do Sněmovny – podpořte prosím SPD a my ihned změníme zákony ve prospěch našich občanů a zarazíme financování protinárodních politických neziskovek!

Nejvyšší správní soud zrušil rozhodnutí policie, která v lednu zadržela v Ústí nad Orlicí pět Afghánců bez dokladů a poslala je na devadesát dní do centra pro uprchlíky. Dva z nich žádají o odškodnění. Po ministerstvu vnitra požadují pro každého 180 tisíc korun za nemajetkovou újmu a současně poskytnutí omluvy! Proboha za co a proč je podporuje Babišova vláda a české soudy? Andrej Babiš mi dokonce na mojí interpelaci odepsal, že prý Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) vykonává potřebnou činnost!!!

Pětici mladých Afghánců zadržela cizinecká policie na autobusové zastávce v Ústí nad Orlicí 13. ledna. Neměli doklady a tvrdili, že jim je sedmnáct.

Policie poslala muže do zařízení pro cizince v Bálkové, ale také si okamžitě nechala ověřit jejich věk. Na základě rentgenových snímků se ukázalo, že jsou podstatně starší, než tvrdili. Testy prokázaly, že migranti o věku nemluvili pravdu. Přesto česká

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) placená vládou výsledky testů zpochybnila a žalovala policii za to, že přemístila cizince do zařízení pro dospělé. Policie si sice nechala rychle prověřit skutečné stáří zadržených mužů, ale současně rozhodla o jejich zajištění na devadesát dní. To podle Nejvyššího správního soudu byla chyba.

A bohužel může být ještě hůř. To, co předvádí jen za posledních pár dní nová volební koalice ODS, KDU-ČSL a TOP09 je opravdu fičák - poslanec a čestný předseda TOP09 Karel Schwarzenberg pro rakouský list Tiroler Tageszeitung řekl, že odmítavý postoj České republiky vůči migrantům je ostudný a že by chybějící solidaritu z naší strany neměla Evropská unie tolerovat. Řekl, že postoj České republiky, Polska a Maďarska je ostudou, jelikož se odmítají dělit s jihoevropskými státy o nelegální migranty. A dodal, že země, které žádné migranty přijmout nechtějí, by měly podle Schwarzenberga podstatně finančně přispívat Evropské unii. Korunu tomu nasazuje poslanec TOP09 Dominik Feri, který řekl, že “Jsme národ sebevědomý, jsme země relativně bohatá, máme na to, abychom přijali čtyři tisíce uprchlíků.” A k tomu lidovci otevřeně podporují nejen migraci z islámských zemí do ČR, ale i sudetoněmecký landsmašaft, který chce zrušit Benešovy dekrety.

A spolu s koalicí ODS, KDU-ČSL a TOP09 chtějí utvořit v případě volebního úspěchu společnou vládu Piráti a STAN, kteří také otevřeně prosazují přijímání migrantů. V této souvislosti předseda STAN Vít Rakušan označil tento týden v rozhovoru pro časopis Euro voliče SPD za extremisty a urazil tak 540 tisíc občanů, kteří volili SPD do Sněmovny. Za to, že je SPD proti nelegální migraci a islamizaci? STAN chystá volební koalici s Piráty, kteří zcela otevřeně migraci a islamizaci podporují.

A také současná vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM již uvolnila letos 90 milionů korun na čtyři migrační centra, která budou v roce 2021-2022 v Ústeckém, Královéhradeckém a Jihomoravském kraji a v Praze. Hnutí SPD s tím zásadně nesouhlasí.

Prosím SDÍLEJTE, ať se tyto informace dozví co nejvíce lidí! A co si o koalici ODS, KDU-ČSL a TOP09 myslíte Vy? A bude pro Českou republiku přínosem plánovaná vláda ODS, KDU-ČSL, TOP09, Pirátů a STAN, když mají mezi sebou korupčníky a prosazují přijímání afrických a arabských islámských migrantů do ČR? Chcete, aby byla tato koalice v příští vládě? Pakliže nechcete, přijďte prosím v co největším množství k volbám podpořit hnutí SPD, abychom tomu naším volebním výsledkem zabránili!

*) Pozn. red. I. D.: Martin Rozumek na sebe včera upozornil tweetem (@RozumekMartin) November 7, 2020: "Tak Američané zvládli zbavit se toho blba už po jednom volebním období. Moc gratuluji! Tak třeba se i my jednou zbavíme té nedůstojné ruské onuce na Hradě a Stbáka ve Strakovce. https://t.co/JYuffcVpDm"

58 komentářů :

 1. Tímto článkem, totální lží, bojuje jenom o své hlasy.
  Každý normální člověk ví, že nikdo žádné peníze nedostane.Jen zasít semínko pochybnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odkud "normální člověče" víte, že ty peníze nedostanou?? A o tom, že tak učinila (podání žádosti o odškodnění) ta Rozumkova svoloč, vůbec nepochybuji.

   Vymazat
  2. 13:25 Ještě, že vy jste uvědomělý a nepochybujete. Soudruzi z 50ých let by z vás měli radost.

   Vymazat
  3. Trole Ani nemáš odvahu vystupovat jinak než anonym.
   Je velmi málo vlastizrádců co podporují nelegální migraci.
   Bohužel je jich hodně u vesla.
   Jsi prachsprostá svoloč.
   B.L.

   Vymazat
  4. Je to taková show pro méně přemýšlivé abych parfrázoval krédo tohoto webu. Rozhodně ale nevolám potom aby těmto lidem bylo odejmuto volební právo za jistých okolností můžou být i užiteční tedy pokud nebudou mít stejnou podporu jako Orbán v Uhrách.

   Vymazat
  5. 13;25
   A ty peníze na cestu zpátky dá tý verbež kdo, ty?!!!!!

   Vymazat
  6. A kde na tu cestu ty Voroněž udavače berou?!!!!

   Vymazat
  7. Abys viděl, že to ten soud myslí skutečně vážně, tak tady máš link. Umíš-li číst a jsi-li jen trochu vychovaný, tak se tu veřejně Okamurovi omluv!

   https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/migranti-soud-pardubice-neziskova-organizace.A201106_001952_pardubice-zpravy_lati

   Vymazat
  8. 15:32
   žádný peníze na cestu zpět té verbeži. Dobře mířeným klopancem je vrátit přes hranici. To při prvním nezákonném překročení hranice. Podruhé kulku do prostřed čela.

   Vymazat
  9. 16:50
   Ta poslední věta měla patřit na začátek, tomu rozumí na první dobrou!!!!!

   Vymazat
 2. Znáte většího populistu než je tenhle zoufalec?? Je nesmysl,aby dostali nějaké odškodnění.Tohle nemůže myslet vážně,jen snaha dostat od podobných hlupáků více hlasů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 13:29 - vy rozum neužíváte, vy jen papouškujete blbiny, co vymyslí jiní. Každý, kdo myslí na lidi, na občany, na vlast a její prospěch je co? No přece populista. Tomio Okamura, byť napůl asiat, je větší vlastenec něž ty a ta tvoje neziskovka dohromady.

   Abys viděl, že to ten soud myslí skutečně vážně, tak tady máš link. Umíš-li číst a jsi-li jen trochu vychovaný, tak se tu veřejně Okamurovi omluv!

   https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/migranti-soud-pardubice-neziskova-organizace.A201106_001952_pardubice-zpravy_lati

   Vymazat
  2. 15:49
   Jen podobní pošuci jako vy věří někomu co už několik let stále dokola opakuje ty své nenávistné nesmysly,bez jakékoliv změny.
   Dnes tady střílí Češi Čechy, nedávno 6, potom 5 a dnes 3 kde jsou ti islamisté se kterými neustále ten váš Okamura straší.

   Vymazat
  3. 15:49-Tandem stálých trollíků 13:25,13:29, možná samojediného již nestíhá ani mezery. Mají frmol a těžký život, až je mi jich líto.

   Vymazat
  4. Prave proto pribehli a dalsi tsunami za nimi, aby policie "chybovala" dostali a mohli vydirat..

   Vymazat
 3. Tenhle Rozumek, to je jedna z největších bestií v téhle republice! Já doufám, že ho jednou zavřou do kriminálu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zavřít na nucený práce a na dvacet let!!!!

   Vymazat
  2. 13:32, 15:32 - Vy se s tím pánem znáte nějak blíž? Nebo jste snad kolegové?

   Vymazat
 4. A takhle - https://www.super.cz/729289-pobihani-po-ulici-vyskot-tanec-i-plac-takhle-americke-hvezdy-slavily-bidenovo-vitezstvi.html#dop_ab_variant=0&dop_req_id=eQydh0H8CDk-202011081313&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  budou slavit slavní i u nás, až bude z Hradu vymeten "dílem brouk (ruskej šváb) a dílem motýl (čínskej mol)" a ze Strakovky slovenskej esteban!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bílí, kteří volí v USA demokratickou stranu jsou idioti. To je asi jako kdyby Židi volili v Německu Hitlera.
   Do deseti let jsou bílí v USA v menšině a do 30 let jsou úplně mimo hru.
   Černý a hispánci se k smrti nenávidí, jaký tam pak nastane scénář, to si nedovedu vůbec představit.

   Vymazat
  2. 17;29
   Ale bohatí Židé ho volili a jak dopadli...

   Vymazat
  3. 18:49-Bohatí relativně dobře, včas emigrovali, Chudí to odnesli za ně.

   Vymazat
  4. 19;26
   Do emeriky a bohužel i takovej odpad jako Sörös a jemu podobní:-/

   Vymazat
  5. Usaci byli uplne posedli volbama a nic jineho netouzili ani vedet.
   Meli slibeny pritom vsecky podvody aby T. nevyhral..

   Vymazat
  6. Urezavani hlav a jine masakry meli za vysledek kecy a docasne zavreni mesit..Macrona i toho z Vidne..

   Vymazat
 5. Pokud vím, rakouská FPÖ je silně proti Dekretům a ve svém programu je nazývá ostudou. Okamura se velmi často vyskytoval ve společnosti politiků FPÖ. Ten samý Okamura ovšem spojuje Dekrety a landsmanschaft a Schwarzenberga. Je to divný rozpor a nekonzistentnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo a nejen FPO ale i AfD ale pro běžného voliče SPD je tohle mimo jejich obzor oni mají svého Tomia co rozumí nám obyčejným lidem a zachrání nás před vlnou Arabů nemůžete po těch dobrých lidech chtít aby se vyznali ve spletitých vztazích zahraniční politiky. Upřímně řečeno asi budu za cynika ale Tomio sám tomu co říká nejspíš nevěří. P.S Znám jeho strejdu inteligentní a vzdělaný pán - gentleman.

   Vymazat
 6. Jen čekám na chvíli, kdy vypnou i presidenta Zemana.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já myslel, že je už dávno vypnutej...

   Vymazat
  2. Škoda že pan Dvořák nevypnul tebe.

   Vymazat
  3. 16;49
   Joooo, tak tys myslel....

   Vymazat
 7. Najděte si na internetu OPU - Organizace pro pomoc uprchlíkům, ředitel: JUDr. Rozumek Martin - a spadne Vám brada, až uvidíte, kolik darmožráčů živíme. Jistě s nemalými platy. Bože, kdy už někdo udělá pořádek s těmito neziskovými krmníky? Asi nikdy. Tak jako nebude zrušen nepotřebný senát, protože do něho plynule přecházejí poslanci ze sněmovny, aby to tam v pohodě doklepali do žírného důchodu. Neziskovky jsou zakládány pro děti těchto "politiků z povolání", aby se tam naučily mlácení prázdné slámy a boji o koryta.

  OdpovědětVymazat
 8. Jak to, že náš stát není chráněn proti takovým "turistům", jak to že že nemáme zákon, který by nás chránil, je-li zákon, potom jak to, že ho soud nevyužil ? Poslední dotaz, jaké to tu povolujeme spolky, které navíc živíme a které dělají z našeho státu onuci. Na co živíme dvě sněmovny poslanců ? Pro ochranu slepic ? Otázek by bylo víc, ale po události ve Vídni, má toto nejvyšší prioritu a hned za ní následuje otázka na neschopnost zvládnout covid. Když mladší bráškové na Slovensku, to zvládají. Jsme horší než Bangladéš ? Promiňte jsem na..štván.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NIJAK, zřejmě si protektorátní vláda a Al-Hamajda speciálně """" myslí """", žoldnéři v Mali a Nigeru to vytrhnou!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤮

   Vymazat
 9. Takto může mluvit o prezidentu republiky jenom řiťolezný kripl a odrodilý šmejd.

  OdpovědětVymazat
 10. Zajímalo by mě, čí onuce je M .Rozumek a kdy dostane rozum, aby pochopil, že není možné přestěhovat statisíce lidí odlišné kultury a vyznání, aby to nebylo zničující pro Evropu. Jestli chce odškodnit někoho, může z vlastní kapsy. Nikdo mu nedal právo utrácet cizí, tedy naše peníze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Úřadech práce existuje stálá poptávka po pracovnících. Když stát přestane dotovat party pana Rozoumka bude dost volných pracovních sil a budeme mít vymalováno.

   Vymazat
 11. Pro 13:25
  Možná Vám uniklo, že každá strana v Parlamentu chce získávat hlasy pro sebe. To platilo, platí a i v budoucnu tomu nebude jinak. Také bych se nedivil, kdyby v současné době "korektního politického přístupu" alá Evropská unie, bychom museli odškodňovat. A za naše peníze... Tedy i za Vaše, vážený. Pokud tedy píšete o " totální lži", měl byste předložit dostatek důkazů, aby si zdejší čtenář udělal úsudek sám.
  Jen tak mimochodem. Na internetu jsem cca před měsícem a půl, možná déle, četl článek a myslím, že to bylo na webu Novinky.cz o schválení financí na výše zmiňovaná centra pro migranty. Tato informace je tedy pravdivá.
  A pokud zde mohu vyjádřit svobodně svůj názor, tak já obavy mám. A velké. Protože to, co předvádí současná vláda a i to, jak se vyjadřuje názorová opozice ve složení ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Piráti a STAN mě, jakožto občana, naplňuje vztekem. A pokud nedojde ke změně současného kurzu, přijdeme o náš stát podobně jako o něj přicházejí francouzští obyvatelé. Nechci být špatným prorokem, ale...BUDE HŮŘ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A statisíce co dál Hřib na centrum pro kozomrd v Praze je veřejné tajemství!!!! 👎👎👎👎🤮

   Vymazat
  2. 15:44
   Že dostanou peníze pro migranty,je v pořádku.Nejsou jenom islamisté migranti, ale z řady dalších zemí, třeba z Ruska.
   Pokud tohle schválil parlament,tak za výrazné podpory ostatních stran,ne jen těch co jmenujete.
   Za nějakou dobu si řekneme o těchto peňezich více, jsem přesvědčen,že dostanou kulový.

   Vymazat
  3. 15:44 Souhlasím s vámi. Hrajeme s cinknutými kartami. Naše vrchnost snad ani neví, jak přilévá oleje do ohně. Napětí roste a za chvíli se můžeme divit, že skončí stav tolerance. Stačí se rozhlédnout po světě. Přitom násilím se nikdy nic nevyřešilo. Navíc v poslední době turecký TIRák k nám propašoval cca 50 chlapů (doufám že je nikdo nebude vydávat za děti bez rodičů) a když se akce rychle nevyřeší jejich vývozem pryč, jiní to vezmou jako pozvánku. Jsou situace, které potřebují rychlé řešení a žádné "maňána, maňána.

   Vymazat
 12. Pokud k tomu dojde a budou mít nárok na odškodnění, je potřeba aby to zaplatily rovným dílem všichni poslanci co pro to hlasovaly, nebo kdo o tom rozhodl. Proto mají vysoké platy, protože jejich rozhodnutí jsou závažná a tak i postihy za právně závadná rozhodnutí musí být.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soud o tom rozhodl.

   Vymazat
  2. 16;56
   Jaký sOUD???!!!

   Vymazat
  3. Je mi šoufl, nikoho nezajímá kam, kudy a proč půjdeme zítra. Dav potřebuje odsoudit a potrestat viníky, tak se jim nějací předhodí. Spravedlnost bude mít roušku až na očích a dav bude spokojen. Je to prosté.

   Vymazat
 13. Lidi nebojte se na všechny brzy dojde. V současné době už neexistuje žádná imunita. Politici, státní úředníci, policisté, soudci, atd. už mají OSOBNÍ ODPOVĚDNOST za všechna rozhodnutí jež činí nezákonně. Oni si to ještě neuvědomují a stále jedou jako za ZLATÝCH ČASŮ ! o TO TVRDŠÍ BUDOU dopady až přijde ZÚČTOVÁNÍ a ono PŘIJDE!

  OdpovědětVymazat
 14. Základem je vyměnit idiota Hamáčka a Petříčka za vlastence. A tyto výše uvedené exempáře poslat do "spřátelných" islámských států. Tam mohou svoji iniciativu volně rozvíjet.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle ksindl za ČSSD tam neměl Blbiš vůbec tahat!!!!

   Vymazat
 15. U soudů nehledej právo a spravedlnost, ale jen rozhodnutí! A ta s rouškou přes oči a váhami rozhoduje podle toho, kolik je na váhy vloženo korupného!

  OdpovědětVymazat
 16. V první řadě by se měl někdo postarat o jejich potrestání za nedovolené překročení státní hranice, nebo ilegální vstup. Následovaly by veřejně prospěšné práce do výše uloženého "odškodnění", takže by si na něj vydělali a pak vymrštění do první země, ze které sem přišli. Tak jak to stanovila Schengenská smlouva, nikoliv frau Merkel. A už je fakt načase se probudit

  OdpovědětVymazat
 17. Žádné odškodnění, už za to lhaní policii, by jim měli pěkně zmalovat záda. Možná primitivní, ale účinné !
  A pokud už musíme soudit podle blbého zákona, potřebovali bychom alespoň chytré soudce. I se zákonem je třeba umět pracovat ve prospěch naší vlasti.

  OdpovědětVymazat
 18. Ideologická bezradnost současného politického myšlení

  http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky2/ideo.htm

  OdpovědětVymazat
 19. Neziskovkář "Rozoumek" veřejně napíše "nedůstojná ruská onuce na Hradě a Stbák ve Strakovce" a nic se neděje??? Žádná vazba?
  To jsme to s tou demokracií dopracovali...
  J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18;24
   Když nemáme justici, ale pouze sOUDY, tak není divu!!!! ������

   Vymazat
  2. 18:47 Navíc sklízíme plody vypěstované v Plzni.

   Vymazat
 20. Také na nezizkovkaře dojde, nebudou moct nikam utéct. Taky půjdou do pekel!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:45
   Před dvaceti lety bylo pozdě!!!!

   Vymazat
 21. Prachů maj hodně, byť nevytváří zisk
  vždyť ,,kdosi" za mořem, pro ně je tisk.
  Pošle li strýček, ty své peníze
  bude to krize jak z televize.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.