Reklama

sobota 21. listopadu 2020

Jen takový postřeh


Ivan David
21. 11. 2020

Organizace Šedí vlci, turečtí nacionalisté, má na svědomí mnoho. Byla zakázána ve Francii, Rakousku, o jejím zákazu se právě v těchto dnech jedná konečně i v Německu. U nás, na demonstraci na podporu "ázerbajdžánských bratrů" před tureckou ambasádou v Praze, se otevřeně zdraví pozdravem Šedých vlků, tedy symbolem vlčí hlavy, za přítomnosti velvyslance Turecké republiky v České republice, pana Egemena Bagise, osobního přítele Recepa Erdogana.


Stejně jako jinde, i u nás, kde jakýkoli provokatér zdravící nacistickým pozdravem je použit ke skandalizaci nepohodlné demonstrace, jsou pozdravy skutečně fašistických Šedých vlků ignorovány.
Fotografie jsou ještě v této chvíli volně dostupné na stránkách tureckého velvyslanectví.
40 komentářů :

 1. U nás si každý ze zahraničí dělá co chce je to důsledek petříčkovi „politiky". Před těmito lidmi se musíme bránit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kazdy si déla co chce i s pravopisem.

   Vymazat
  2. nejdůležitější na jeho myšlence je vskutku jeho pravopis .....

   Vymazat
 2. Jak by to řekl horolezec Radan Kuchař (z pera Oty Pavla):
  Die Bedingugen sind nicht ganz gut!
  Je to situace nikoliv nepodobná té předválečné.
  Kdy si početní (rádoby)demokrati také dělali iluze o dopadech německého fašismu/nacismu. A tvářili se jakoby že nic. A jak to dopadlo, není ani nutno připomínat.
  Ten turecký sice není identickým, v mnohém se však tomu německému (z dob před 2. světovou) nápadně blíží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. podle mne je iluze domnívat se, že si (rádoby)demokrati dělají iluze ..... jsou to realisté a pod kotel přikládají vědomě

   Vymazat
  2. Re (09:16):
   .. ac ano, díky! měl jsem napsat, že si dělali "iluze". Ve skutečnosti to totiž jen předstírali.

   Vymazat
 3. Nemám obavy, čučkaři z BISu to mají zcela určitě pod kontrolou, stejně jako ty ruské a čínské špiony, kterými se to tady jen hemží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte, Martine, také se vás neptáme, zda neděláte jako kancelářský sluha na protiextremistickém. Případně na tom kachlíkárno-orwellistickém útvaru nazvaném Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám.

   Ovšem případně, pokud jste tam ve stavu, bylo by na místě s vámi lidsky soucítit a chápat i případnou nevraživost vyvolanou chronickou bolestivostí krční páteře. Ono furt otáčet hlavou na jednou stranu, to se na člověku podepíše.

   Vymazat
 4. Jenže ten problém Šedých vlků je, že je vysoce pravděpodobné, že tato organizace je řízena nějakou západní výzvědnou službou (MI6?). Odtud také pocházel atentát na toho polského papeže, kdy atentátník ze Šedých vlků neměl papeže zabít, ale jen ho zranit a pak se to házelo na rozvědky socialistických států (sovětskou a bulharskou) s cílem nás socialistické země diskreditovat. Je to něco jako organizace Islámského státu, kterou řídí západní rozvědky + Mossad, takže organizace na špinavou práci, která podle zadání ze Západu likvidovala v Turecku pokrokové novináře. BIS proti nim nic neudělá, protože tato organizace je řízená některou tou "spřátelenou" západní službou. Bože, at´ už ten Koudelka táhne do haj..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:05
   Nasral,hezkýýý, doufám že o tobě ví ruská GRU, tohle může vymyslet jen totální ..agor.
   Islámský stát řídí západní rozvědky plus Mosad, je vůbec možné tohle vymyslet ?? Koho voliš, určitě SPD.
   Do toho háje táhni ty, takové fantasmagorie může vymyslet jen člověk rozumu mdlého.

   Vymazat
  2. Co se tu vztekáš? Umíš si logicky odpovědět na otázku, kde vzal islámský stát zbraně, aby byl schopen bojovat proti regulérní syrské armádě, která má sklady zbraní a vyškolenou obsluhu na tyto zbraně, opravárenské firmy na tyto zbraně, sklady náhradních dílů apod.? Jednu mi jeden politik odpověděl, že přece islámisté zabavili nějaké vládní sklady zbraní. To je ten politik tak hloupý, že si myslí, že může posadit pastevce koz přivezeného někde z Kavkazu do tanku a říci mu a ted´ jeď a střílej? Už jenom svést všechny ty islámisty ze světa do Izraele a Turecka a postarat se o ně a převést je přes hranice, postarat se jim o jídlo a ubytování o nějaký ten žold byl velký logistický úkol. A toto všechno podle vás zorganizovalo pár nadšenců, kterým se podařilo obsadit polovinu Sýyrie. Vy jste asi nebyl na vojně, abyste si dovedl představit, co to obsahuje dát dohromady nějakou bojeschopnou vojenskou jednotku proti níž stojí pravidelná armáda s letadly, odposlechem, satelitními snímky, které monitorují vaše pohyby atd. Zamyslete se nad tím, jak by to mohlo být proveditelné, kdyby za tím nestála profesionální organizace několika států s miliony dolarů na toto určenými?   Vymazat
  3. Máte pravdu, ale je to jako házet perly sviním!

   Vymazat
  4. 19:09 zdravím generála čekatele

   Vymazat
  5. Jo, ale tenhle bude čekat hodně dlouho

   Vymazat
  6. Byl tam vliv cizích velmocí, ale taky ISIS tam přiel až když část zbraní už byla u "demokratické" opozice. A dezertéři ze syrské armády bojovali proti svým bývalým kolegům. Byl to zmatek a spousta zbraní na všech stranách. ISIS přišel do rozpadlého státu a ne žby loupil zbraně od armády ve stabilním státu s hlídanými hranicemi.

   Vymazat
  7. To byly ty původní lži z české lžitelevizi, že tam bojuje syrská demokratická oposice proti despotické vládě, to už je tak hloupá neustále opakované floskule, že už tomu snad nikdo ani nemůže věřit, ale tak to nebylo. Když někdo dezertoval ze syrské armády, tak ten většinou utekl přes hranic, protože za dezerci se popravuje. Ta většina těch islamistů byla svezena ze všech koutů světa, dokonce i z Jižní Ameriky, představa, že se najednou někde v Sýrii na určitém místě objevily desetitisíce vycvičených bojovníků z celého světa a tam na ně čekala hromada zbraní a oni si je vzali a šli bojovat, to je opravdu pohádka ovčí babičky. To byla rozsáhlá náborová akce po celém světě, jak sehnat tyto lidi a bez spolupráce tajných služeb by to bývalo nešlo a bez milionů dolarů, které do toho někdo vložil, také ne. Ta jedna cesta do Sýrie byla přes Turecko a druhá přes Izrael. V Turecku byly výcvikové tábory, kam je zavezli z letiště a kde ti noví rekruti dostali výcvik a za pár měsíců je převedli přes hranice do Sýrii na místo určení.

   Vymazat
  8. Máš kus pravdy, ale ta oni vešli do už rozhádané zeně, kde byla půda pro revoluci.

   Vymazat
 5. Soudruzi, tak to je opravdu velká prrrrdel.
  Putin obnovil embargo ve vývozu potravin proti zemím, které podporují sankce proti Rusku.
  Tak tohle je komedie super hlupáka Putina.
  Ten Západ asi vychcipe hlady.Ať si ty srágory nacpe do análu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ZA blbečka jsi tady jedině ty. Rusko v klídku vyváží do zemí jako Indie, Brazílie a na tu pětici anglosaských šmejdů a na germánskou svoloč v Evropě se může z vysoka kremelsky vytentovat. Na tebe zase pro změnu kálíme my.

   Vymazat
 6. Já znám podstatně horší partičku a to rusáka, Nočních Vlků.
  Tahle partička Stalinistických parchantu, do dnešních dnů podporují ty nejhorší vrahy v dějinách lidstva Stalina,Lenina.
  Tihhle kuci, Šedí vlci, jsou jen slabý odvárek toho ruského dobytka.
  Ruský rudý hadr se srpem a kladivem novou za vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknown,to co tady předvádíš,to není diskuse,to je čistá nenávist! Lepší je tě ignorovat...

   Vymazat
  2. 18:58 Tvůj dojem, že něco znáš, je mylný. Ten invalidní důchod pro těžké mentální poškození jsi nedostal zadarmo a dlužno dodat, že oprávněně.

   Vymazat
  3. Wiesenthalovo proroctví


   Simon Wiesenthal řekl v roce 1998 novináři Stanislavu Motlovi: „Mám čím dál neodbytnější pocit, že staří nacisté jsou stále ve výhodě. Nahrává jim k tomu i zcela oprávněné stíhání těch, kteří se podíleli na zločinech komunismu. Staří nacisté jsou pochopitelně silně antikomunističtí, a pokud se svých zločinů dopouštěli v pozdějším východním bloku, budou čím dál hlasitěji tvrdit, že oni vlastně první pochopili nebezpečí komunismu, a tak proti němu usilovně bojovali za blaho celé Evropy. A hodně lidí, hlavně mladých, bude na to slyšet.“

   Tato snaha o zlehčování nacistických zločinů již začala jejich srovnáváním se stalinismem a komunismem a lze sledovat již i Wiesenthalem naznačené pokusy o vyviňování nacismu ve jménu nacistického hesla, že vlastně chránili Evropu před bolševismem. Můžeme jen dodat, že celá atmosféra je poznamenána proliferací peněz z nacisty (a ustašovci) ukořistěného lupu za druhé světové války, největšího v historii lidstva.

   Takže první fáze jsme již identifikovali. Ani právníci se příliš nevzrušili tím, že postavit zákonem na roveň nacismus a komunismus zřejmě znamená porušení jiného zákona (§ 405 trestního zákoníku, popření holokaustu). Nenechali se ani zneklidnit ustavičnými obhajobami až oslavou nacistických kolaborantů (banderovci, vlasovci), což v podstatě je zřejmě též porušením zákona (§ 403 trestního zákoníku, propagace nacismu).

   Nyní bude jen na nás, zda se nacistům podaří uskutečnit jejich původní záměry. A nesmí nás plést, že se jejich pokračovatelé budou snažit vypadat jinak, a dokonce se budou od nacismu halasně distancovat. Mohou se pitvořit, jak chtějí, ale platí biblické „po ovoci poznáte je“. Přijdou totiž z nečekané strany a v nečekaném převleku!
   *****

   Poznáváš se v tom nacisto Unknowne?

   Vymazat
  4. 20:12
   Mlikař, zbytečně dlouhý blábol.
   Co je jasné, je to, že komunismus, co do počtu obětí je daleko horší, než všechny jiné ismy světa.
   Snad mlikař pochopí.
   Nazvat člověka nacistou, jen podle přispevku, může jen velký blb.

   Vymazat
  5. 19:30
   Tak proč ty reaguješ.Co nějaký argument. Noční vlci,ruská fašounská banda,která se účastnila okupace Krymu, je jen prodloužená ruka zmetka Putina.
   Neguš,asi neznáš význam slov.Já ty zarchanty v Praze viděl,tak jako mávat rudým praporem se srpem a kladivem,je stejné,jako mávat fašounským praporem se svastikou.

   Vymazat
  6. 19:30
   Neguš a co říkáš příspěvku v 14:05, tohle je diskuse,ta trapná změť totálních nesmyslů.

   Vymazat
  7. Zbytečně se snažíš naprostý unknowne. Novou republiku čtou inteligentní lidé, mezi něž v žádném případě nepatříš. Tak neopruzuj a vydělej si na svůj plesnivý a okoralý chléb poctivě...

   Vymazat
  8. bezmocný vztek z tebe stříká na všechny strany a nemáš ani trochu odvahy se podepsatm byť jenom ověreným nickem. Zbabělci jsou největší hrdinové, když je nikdo nevidí. Jsi nám jen pro smích a zábavu

   Vymazat
  9. 8:49
   No ty budeš velký hrdina, pokud uvádíš SLAVEK.
   Tebe bude jistě každý znát, ale jen jako neškodného troubu.

   Vymazat
  10. Mně se líbí, jak nervově labilní trollík "z Liberce" vyšiluje, když se do něj jen trochu rýpne. Moc pěkná studie nenávistného psychopata.

   Trollové proovkují, aby odvedli diskuzi od tématu lčánku. Nenechte se vyprovokovat ani trolly ani psychopaty. Stačí, že jich je v české politice, rozhlasu, novinách a v televizi přemíra.

   Vymazat
  11. 21.56-kdejsi nabral ty poznatky o Ruském vraždění?A že tam nebylo nic o vraždění USA ve Vietnamu,v Iráku,Afghánistánu?Neumíš číst,nebo čteš jen "něco"?

   Vymazat
  12. 22:06
   Z tebe ty chudáku ta inteligence přímo stříká.
   Smíchy jsem si poprskal monitor, piš dál,jako sranda výborný
   .

   Vymazat
 7. Tohle by mělo vést k zamyšlení ty diskutéry, kteří tady hájili věc Azerů s tím, že mají svůj kus pravdy. Jenže tady jde i o české zájmy. Silnější Arménie než je dnes, by nás neohrožovala. Silnější velkou turkickou říši budeme mít za chvíli Řecku a ve Vídni už je....to už problém je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohudík to ale není náš problém ale jej a jen problém Ruska , jak si na Kavkaze udělají pořádek. Kdyby Pašinjan nestkal hlavu do Serešovy oprátky tak to vše mohlo vypadat jinak. Teď Arméni brečí a vděčí Putinovi, že mohou zůstat aspoň na zbytku území Arcachu.Já myslím že dostali na prdel zaslouženě.
   v konfliktu jde ale především o to, kdo převezme kontroolu nad územím, kudy povede produktovod z Baku na sever, což bylo dobře analyzováno cca pžed týdnem p. Baťou jestli se nepletu

   Vymazat
  2. Andrew neblouzni proboha,,
   o jaké české zájmy tady může jít? nemáme sílu cokoliv v náš prospěch prosadit. Vždy platilo že větší pes jebe a je to tak dodnes. Chudák Petříček vůbec neví která bije a lítá v tom jako nudle v bandě tak raději mlčí. Jaké svoje zájmy je schopna prosadit naše "diplomacie" na Kavkaze, To mi prozraď

   Vymazat
  3. Čet jsem si v několika Ázerbajdžánských novinách a jejich psaní o "zločinech Arménů" a "utrpení Ázerů" mně silně připomnělo ulhané žvásty poturčeneckých novin z Bosny a kosovsko-albánské textové výpotky. Islamisté dělají propagandu podle jednoho mustru. Vzorem jim jsou americké vlivové agentury (např. Ruder and Finch), které se především v bývalé Jugoslávii "vyznamenaly".

   Dneska v Čechách tomu věří jen Unknown z Liberce, otravný blb to k pohledání.

   Vymazat
  4. Neříkám, že ČR to jediná ovlivní, ale může aspoň přidat svůj kamínek na hromadu. Čistá neutralita je jen pokrytectví. To samé platí i pro většinu států Evropy, že jim velké Turecko nic dobrého nepřinese samozřejmě kromě výrobců a prodejců zbraní.

   Vymazat
  5. 12 :06
   Vendelín,ty boží hovádko, jen jedno ti řeknu, Jugoslávie je dílko tvých milovaných komoušu že Srbska,ta svoloč rozpoutala valku v Jugo.
   Příště si mně neber do tvé smradlavé DRŽKY. A raději si dál čti v těch azerbájdžánských novinách,tím snad nic nezkaziš, ještě napiš jak čteš noviny že Severní Koreje.Ty budeš vůl.

   Vymazat
 8. Kluci, když už máte potřebu si navzájem nadávat, tak buďte trošku originálnější. Lze se inspirovat i v kultuře, třeba že "soudce je ošklivé káčátko". Přitom plně chápu váš " napnelismus i cukaturu ".

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.