Reklama

neděle 1. listopadu 2020

Jsme ve válce

Ivan David
1. 11. 2020


Evropa je ve válce s islamismem – ať si to přizná nebo ne. Islamisté rádi kdeco zapalují – Evropa je tedy v ohni.
Včera atentát na kněze řecké pravoslavné církve v Lyonu – atentátník ho postřelil při zavírání kostela – musel tam tedy čekat na vhodnou chvíli. Po činu z místa uprchl, kněz byl těžce zraněn. Francouzské kostely má hlídat policie – někde se vloudila chyba nebo to uhlídat nejde.


V centru Atén pálili včera islamisté portréty francouzského prezidenta Macrona spolu s francouzskými vlajkami. Několik set se jich k tomu sešlo a na dnes plánují další „upalování“. Protest koordinovali migranti z Bangladéše – vzpomínáte na včerejší video, kde v Bangladéši islamisté ubili a spálili člověka, protože cosi znesvětil?


Zatěžkávací zkouška čeká celou Evropu. Zejména čekám na to, že muslimové, kteří tu s námi chtějí žít i nadále, dají hlasitě najevo, že toto vše se neděje v jejich jménu. Že šílenci s ohněm a noži nejsou jejich bratři ve víře. Že oni přišli do sekulární Evropy, aby zde mohli v klidu žít, a ne nám sem zavádět středověké pořádky. Že řádění a vraždy ve jménu víry nebudou tolerovat.


Stejně důrazně to musí dát najevo politici a vlády – a žádat od evropských muslimů a jejich náboženských obcí loajalitu k nové vlasti. Francie je ale zatím tragicky osamocena a export zbraní do zemí, odkud se na oplátku importují fanatici, (ne)utěšeně roste.


Nechali to zajít příliš daleko. Pro nás, kteří nemáme početné muslimské menšiny, budiž válka v ulicích evropských měst ponaučením.

70 komentářů :

 1. Přesně tak odhodit nějaké multikulti a politickou korektnost pravda je jen jedna. Nejhorší je že útoky osamělých vlků opravdu ohlídat nejdou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to ale nemůžou obyčejní občané. Neziskovky, politici co mají rádi jen koryta. A dokud se Evropa téhle chátry nezbaví, nebude lépe.

   Smazat
  2. Pokud sem budou muslimové přibývat a radikalizovat se a vláda bude ničemná, obávám se, že nastanou pogromy na muslimy.

   Smazat
 2. Multikulturalismus je výplod chorých mozků západních salónních intelektuálů.
  Je to jenom další výraz západní imperiální nadřazenosti. Proč? Protože liberální demokracie se tváří jako že ostatní kultury zastřeší, že je jako nad nimi. Samozřejmě, že je to utopie. A není to jenom utopie, je to zločin na kultuře jako takové. Ať už cizí, nebo vlastní.
  Nikdy nesmíme dopustit, aby tato zločinecká ideologie ovládla naší zemi a zničila naši českou kulturu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:08 Ne, že mám jiný názor, já jen jak to NEDOPUŠTĚNÍ chcete realizovat? Jako že třeba občané různých zemí dopustili druhou světovou válku? O kéž by to alespoň trochu šlo. Pro mocné tohoto světa jsme jen bezmocná lůza.

   Smazat
  2. Ale houno, Arabové to platí už 50 let dolarama z ropy. Evropu potřebují, dojde ropa a v písku dolary nejsou k ničemu, chtějí žít a mít blondýnky, miliardy mají a plebs je nezajímá. Boháči si plánují svět jen pro sebe, vše ostatní chtějí vyhubit.

   Smazat
 3. Až se dostane k moci naše revoluční mládež s piráty, chlívkaři a kariéristy na čele, bude to tu taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Migrace je mnohem horší než válka. Škody po válce se dají napravit, populace se obnoví, kdežto migrace je chronická občanská válka. To je jak zánět v těle, jako rakovina. Společnost je polomrtvá, paralyzovaná. Žádná kultura se nemůže rozvinout. Migrace je horší než holokaust.

   Smazat
 4. To je výsledkem agrese západních kapitalistických států do Iráku , Afganistánu , Libye , Syrie , miliony mrtvých a uprchlíků , islamizace EU ! Kapitalisti na migrantech slušně vydělávají .

  OdpovědětSmazat
 5. Vážený pane Davide, zapomínáte na to, že každý občan EU je přeci dobře chráněný zákony té, či oné země EU. Toto je totiž ten jejich skutečný pohled politiků, dobře hlídaných a zabarikádovaných v Bruselských palácích - na co si lidi vůbec stěžujete? Vždyť my vraha přeci potrestáme! To je totiž ta naše skutečná liberální spravedlnost! No dobře zavraždil pár lidí - ale tím to přeci nekončí! Naše zákony na to pamatují! My jej za to přeci budeme stíhat! Stejně všichni jednou umřeme! Copak to lidi nechápete? Všechno přeci je, jak má být! Všechno funguje, my fungujeme, justice funguje a vy furt jen remcáte!

  Ernest Hemingway by k tomu dnes nejspíše opět řekl:
  „Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a PŘISPÍVAJÍ K JEJÍMU VZNIKU, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13.36.

   Naše justice funguje ? Nesmysl. Za znásilnění školačky v Litoměřicích jen 2 roky na tvrdo. Po odvolání zvednuto na 4 roky. Princ versus náš ministr
   spravedlnosti. HNUS.

   Smazat
  2. Papá Hemingway měl pravdu. To je nadčasový výrok, stále platný.

   Smazat
  3. No tak justice zrovna za tenhle citát jistého pana Holkupa, veterána z Bosny, chtěla odměnit osmi měsíci s podmínkou na dva roky. Pravda, on to názorně konkretizoval do podoby, že v takovém případě se prý bude střílet i ve Strakovce. Pak to sice vpravdě šalomounsky vyřešil Nevyšší soud praviv, že anžto nás nikdo to té války doopravdy nezatahuje, tak doopravdy nehrozí, že by se v té Strakovce mohlo střílet a pohrůžka tudíž není vážná. Geniální. Ale pár let stejně trvalo, než měl pokoj, a výchovného účinku bylo zřejmě dosaženo i tak. Tak to má být.

   Smazat
  4. Pachatel střelby na pravoslavného duchovního byl právě propuštěn. Pan státní zástupce prohlásil, že zdravotní stav tohoto muže neumožňuje držet jej ve vazbě. Ani to tak dlouho netrvalo, což? Co že to Macron a ministr vnitra a premiér ještě včera vykládali? Že odpověď bude tvrdá, nelítostná, důsledná....

   Smazat
  5. Ten státní zástupce by si před padesáti lety vysloužil opovržení a ztrátu důvěry veřejnosti.

   Smazat
 6. Ono je něco takového jako "my - Evropa"? Nebo že zájmy těch, kteří Vám nechávají házet klacky pod nohy v EP, se najednou ztotožní se zájmy "lidu Evropy" - že se najednou, na tomto prubířském kameni, ukáže jejich lepší já ? Vždyť i francouzský motýl Emanuel už honem honem vysvětluje makovým panenkám, že to s exotickým Ibrahimem zas tak zle nemyslel...

  Zde se lze podívat na jednoho uprchlíka, který tak upaloval, byťsi po zuby ozbrojen, že se zastavil až v arménském zajetí. (youtu.be/y1E0L18b8VM). Zatím tam video visí. Arméni nestihli překlad z arabštiny, asi mají jiné věci na práci, ale prý vykládá, že přišel řezat hlavy káfirům (slovo tam zaznívá). Ročník 1988, ženatý, pět dětí, ze Zijádíje od Džisr aš-Šugúr (pár kilometrů od syr-tur hranice). Kdyby žádal o azyl a držel hubu o detailech, má slušnou šanci.

  Což mě vrací k otázce. Kdyby Eman neřkuli další "my Evropani" u kormidel moci opravdu nechtěli, ani tenhle kolík do toho Karabachu v životě nedoleze, minimálně ne ve stavu celistvém a vhodném k bojovému nasazení. Nemluvě o předchozím výcviku v Idlíbu. Z čehož plyne, že to chtěli nebo takové věci aspoň nejsou v rozporu s jejich zájmy.

  Proč by mělo být v jejich zájmu vymlátit z Evropy islámský lumpenproletariát ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, já třeba Evropan jsem. Cítím se stejně dobře v Česku, Německu i Rakousku. V bývalé Jugoslávii i na Ukrajině. Pravda, mluvím plynule jazyky těchto zemí, tím to asi bude.

   Smazat
  2. Je tam taky toto video- porovnává stavy armád Azerbaj. a Armenie.
   https://www.youtube.com/watch?v=NK1iFr1x1IA

   Ale k věci- je možné, aby muslimové, od malička a po generace vychovávaní ve své víře změnili svoje uvažování- tedy vlastně provedli revizi svého učení? Dle mého nemožné. Q.

   Smazat
  3. 15:12 Vy nevíte co vlastně jste. Evropan přece není národnost. Já tolik řečí neumím a žiji v Evropě, přesto jsem Čech. To co říkáte rozvrací naší státnost.

   Smazat
  4. 15:12 mýlíte se.Je to tím,že jste hlupák co neví kam patří.

   Smazat
  5. 18.24 Praděde, Evropan přeci není JEDEN Národ, ale RASA BÍLÉHO ČLOVĚKA TVOŘIVÉHO dělící se na různé jazykové a národnostní skupiny... Evropa je původní kontinent EVROPSKÉHO BĚLOCHA TVOŘIVÉHO... až k Uralu a za Ural...

   Smazat
  6. 15:12- V Německu jste se školil, v Jugoslávii a na Ukrajině škodil? K tomu přece musíte být jazykově vybaven. Zde asi také, jaký je váš jazyk po předcích?

   Smazat
 7. Krom Ruska to celý bývalý socialistický blok díky lezení do amianálu a podpoře fašoEU ODSERE NA VĚČNÉ ČASY!!!!! 😠😠😠😠

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:39
   Můj 5 let starý vnuk si se stejnými vrstevníky dopisuje podobně tak jako vy, čím více smajlíků tím více obdivu od děvčàtek.Kolik je vám roků ??

   Smazat
  2. 15:44
   Při kvalitě našeho IN-kluzivniho předškolního vzdělání a kvalitě vzdělávání po hadráku celkově, mu tenhle komunikační kanál vydrží až do přísahy na právech v Plzni 🤣🤣🤣

   Smazat
  3. 15:44
   "Moudrý člověk, který mně nezná mně nesoudí a názor idiota mně nezajímá"!!!!! 😀🤣
   P. S. Tahle odpověď už je ve shodě s Bostonem, když ta o školství nebyla

   Smazat
 8. I když je tady nemáme, stejně nás výsledek "jinde" ovlivní. Už jen proto, že jsme v EU.
  Obávám se tak, že s největší pravděpodobností Erdogan neuspěje příliš ani v Sýrii, ani v Karabachu (resp. nebudou se mu výsledky líbit), ani v Řecku nebo Libyi, tak se začne intenzivněji věnovat Evropě. Možná už to začalo. Když "ovládne" Německo a Francii, ovládne EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Erdogan dělá co dělá zřejmě hlavně proto, že nechce sám přijít o hlavu, takže prostě z vnitropolitických důvodů. Na velké ovládání čehokoli v cizině nemá a ví to. Dostal se jen do fáze, kdy nemůže zpátky ni krok. Takže tu ťafne, tam kousne, zase se stáhne, ale hlavně to potřebuje doma Turkům dobře prodat. Těch migrantů tam opravdu má pár milionů a opravdu s tím má problém, a kdyby jediný. Kdyby je vypustil, tak to s Evrospou zahýbe, otázka je, do jaké míry mu to pomůže v Turecku. Nejdřív a do nějaké míry určitě - Turkům z ulice migranti opravdu vadí islám neislám - ale nemůže vsadit na jednu kartu, to by se musel zbavit opravdu
   najednou tak dvou tří milionů lidí nejmíň a zbavit se jich efektivně. Aby mu jich třeba polovina neuvázla na jeho straně hranice s Řeckem - to by byl pat, kterým by Turky nepotěšil, a obsadit Řekům půlku Thrákie, aby to tam nahnal, to už by taky nemusel přežít.

   V Turecku už nebyl po desetiletí úspěšný vojenský puč. Armáda tam přitom vždycky dělala násilnou korekci a vracela zemi na ataturkovský kurs, sekulární, autoritativní, ale zahrnující i nějaký pořádek i rozvoj, a ve skutečnosti i "prozápadní".

   Smazat
 9. Já už jsem asi nějaký vadný. Moje teze je, že nejsme ve válce a že Evropa není ve válce s islamismem. Tak především a to jsem pana Pjakina neviděl a neslyšel půl roku: Myslím si, že ty atentáty nebyly dílem "muslimské komunity", ale že byly zrežírované. Cíl režie? Abychom si mysleli, že jsme ve válce s islamismem. Ale proč si to máme myslet? Především proto, abychm si zvykali na bor.el. Konečným cílem režie totiž je zastavení bor.elu a – tvrdá diktatura či totalita. Budeme-li přesvědčeni o tom, že tu je (a on tu je) bor.el, s radostí diktaturu přijmeme. Je to vidět na obecném přijetí současné sanitární diktatury, protesty nic moc. Lidé chtějí konec bor.elu. Takže: jaká má být t diktatura? Všímejme si peněz. Korporace sanitární diktaturou netrpí, trpí živnostník. Státní moc posílí, má posílit. Atentáty k tomu pomohou. Co to připomíná? Nacismus? Lidé to stádovitě chtějí. Chtějí pořádek. Islám má k nacismu bízko, blízko k diktatuře. A klidně může být idea té diktatury v mnohém muslimská. Totalitní Macron a totalitní islám se propojí. Bude pořádek, volby drtivě vyhraje Strana pořádku. No a pak už to známe. Další volby už vždy 95 % pro SP. Jednotná výchova dětí od malička, to už taky skoro známe. Životní úroveň bude trvale klesat, korprace budou bohatnout, propojí se se státem. A atentáty budou pořád potřeba kvůli všeobecné touze po pořádku. Takže ne. Odřezat občas nějakou hlavu touze po pořádku prospěje. A nejsme ve vláce s islámem. Jen je hezké, jak se muslimové JINDE vybuzují. Prospívá to touze po pořádku. Kostely bude v zájmu pořádku hlídat policie. U nás už veřejné mše být nesmějí. Narušuje to sanitární diktaturu, věřící i nevěřící to podporují. A jak pozorujeme, kostely jsou semeništěm atentátů. Nejsme ve válce s islámem, ale jsme ve válce s dřívější demokracií. Ve jménu pořádku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pjakin zjevně nikdy neučil na některé z francouzských škol, jinak by neplácal bludy.

   Smazat
 10. Nemáte bruselští soudruzi 25 let zpoždění ? Nas-rali jste si do Evropy "partyzány,opozičníky,bojovníky za svobodu " a teď se divítě ?

  OdpovědětSmazat
 11. Válkou se rozumí, když bojují obě strany. V tomto případě bojuje pouze jedna strana a tomu se povětšinou říká teror. Takový terorista má pomalu nárok na pohřeb s vojenskými poctami, asi by se to chtělo se trochu přiučit u Izraele, kdy se rodinám teroristů demolují domy a celkově mají po ptákách. A vůbec nejlepší je ustanovení, že potencionální terorista nemůže být vyhoštěn do země původu, neboť mu tam hrozí nebezpečí smrti a jiného nepohodlí. Velmi by mě zajímalo, co hrozí v jejich přítomnosti mám a kdo by měl mít v takovém případě přednost,jestli my a nebo dynamitníci schovaní za víru, jejíž vyznávání by zde mělo být postaveno mimo zákon. Mohou si věřit v zemi původu.

  OdpovědětSmazat
 12. Válkou se rozumí, když bojují obě strany. V tomto případě bojuje pouze jedna strana a tomu se povětšinou říká teror. Takový terorista má pomalu nárok na pohřeb s vojenskými poctami, asi by se to chtělo se trochu přiučit u Izraele, kdy se rodinám teroristů demolují domy a celkově mají po ptákách. A vůbec nejlepší je ustanovení, že potencionální terorista nemůže být vyhoštěn do země původu, neboť mu tam hrozí nebezpečí smrti a jiného nepohodlí. Velmi by mě zajímalo, co hrozí v jejich přítomnosti mám a kdo by měl mít v takovém případě přednost,jestli my a nebo dynamitníci schovaní za víru, jejíž vyznávání by zde mělo být postaveno mimo zákon. Mohou si věřit v zemi původu.

  OdpovědětSmazat
 13. Koronavirový humbuk je válka! Základní definice války zní: Válka je soubor opatření za účelem zmocnění se lidských, nerostných, energetických a strategických zdrojů.

  Většina lidí válku chápe jako horkou válku, tzn.válku s nasazením armád. Taková válka je válkou vedenou až na 6. prioritě.

  Seznam vyšších priorit:
  1) světonázorová
  2) chronologická
  3) faktologická
  4) ekonomická
  5) zdraví

  Koronavirové divadlo je válkou proti všem "lidským zdrojům planety Země", vedenou na všech vyšších prioritách.

  5) Útočí na jejich zdraví, protože nějaký mikroorganismus který nákazu způsobuje je skutečný
  4) Z lockdownů různých úrovní plyne ekonomická krize
  3) I zjevné lži jsou vydávány za fakta
  2) Omezení a uzávěry jsou časově ohraničené a jsou realizovány v příhodném čase
  1) Z třetí priority je postupně vyvíjen světový názor neofeudalismu, nevolnictví a otroctví

  Poslední, 6.prioritou je násilná válka. Kdo nebude ovládnut za účelem otroctví pro světovou elitu skrze vyšší priority národními vládami, bude izolován, eliminován a zlikvidován výkonnou mocí národních vlád, policií a armádou.
  MUDrland Wenca

  OdpovědětSmazat
 14. Muslimové, kteří nejsou radikálové, to neudělají, protože se zaprvé bojí násilí a obvinění, že jsou zrádci a špatní muslimové, a zadruhé jsou s radikály často provázáni přes různé příbuzné a zatřetí jsou to hlupáci a prostě věřící jsou jim bližší. atd. Když jde policie někde zasahovat proti fanatikům, ti "hodní evropští muslimové" na ni hážou kameny. Tím pádem na to doplatí a měli by na to doplatit. Pokud nedokážou muslimy od sebe odlišit, mají vykopat ven všechny.

  OdpovědětSmazat
 15. Citáty ze kterých mrazí...
  https://www.email.cz/web-office/dPhc0Y64GlqCwBIXlixGdqeMTBNzQxdzw8AIuvPihwc0El_mGRWdZ1JBlEtezaDXW1msJ4c/Par_citatu.pps

  OdpovědětSmazat
 16. Největší problém je, že se Muslimové dělí na radikály, umírněné, teroristy a dokonce i hodné. Není tomu tak. Vyznavač Islámu je jen jeden, Mohamedán, a tím to hasne. Bude li ten nejhodnější a v okolí oblíbený Muslim požádán ve jménu Allaha vykoná. Je třeba se ke každému Mohamedánovi neobracet(!) zády a to kvůli vlastní bezpečnosti. Hlavně ty chudáky nedrážděte nějakými karikaturami Mohameda atd. K tomu dodám, že u nás je karikatura běžná věc. V Muslimských zemích by si to samozřejmě nikdo nedovolil ale tady nikdo žádný zákon neporušuje. Naopak politici v inteligentních zemích si své karikatury sbírají. Uříznout někomu hlavu kvůli karikatuře? To může jen ten největší primitiv a fanatik! A to klidně může být hodný a v okolí oblíbený hoch. A takové hodné hochy k nám sem chtějí přesídlit dokonce naši politikové. M.R.

  OdpovědětSmazat
 17. Já jsem si nevšiml,źe by byla v ČR nějaká válka,jen ubohé strašení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až si všimnete, bude už pozdě. Je třeba reagovat preventivně. Chcete středověké uřezávání hlav a bodání nožem, netoleranci, nesvobodu vyznání, terorismus? Nikoliv. Tedy je nutné již nyní zákonem zakázat šariu, absolutně nepřijímat neidentifikovatelné imigranty bez dokladů ze zákona, při sebemenším přestupku po dobu např. 15 let jakéhokoli imigranta vyhostit, zákaz vstupu jeho a celé jeho rodiny na území ČR. Zákony musejí být hned od začátku velmi přísné až drakonické, jinak dopadneme jako ve Francii, Německu, Švédsku, Itálii. Budeme se bát, doma v ČR, slavit Vánoce, Velikonoce, chodit volně prostovlasí, v šortkách po venku - především ženy, jíst vepřové a tlačenku, pít pivo. Nic takového v socialismu nebylo, čeští muži nemuseli bojovat v rámci Varšavské smlouvy v Afganistánu, kde válčili Rusi, ...

   Smazat
  2. 15:50 Vaše všímání, či nevšímání je naprosto irelevantní.🙄

   Smazat
  3. 15:50 Copak si asi tak říkali osvícenci vašeho typu cca před 10 lety ve Francii, viďte.

   Smazat
  4. 17,05
   17,38
   Co to mělo být????střelba za zastávky???!!!!.-)

   Smazat
 18. EU migranty dováží, místo aby Evropu před ilegální migrací chránila

  http://www.petrmach.cz/eu-migranty-dovazi-misto-aby-evropu-pred-ilegalni-migraci-chranila/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU (+NATO) migranty vyrábí. Kdo rozbil Libyi? Kdo rozbil Irák? Kdo vytvožil ISIS a dodával mu logistiku a zbraně? Kdo podporoval rozbití Sýrie a tamní islamisty? Kdo podporuje migraci?
   KDO JE VOLÍ???????????????????

   Smazat
  2. https://twitter.com/AIPAC/status/1187721114983849990

   Smazat
 19. Skvělá přednáška nesmírně moudrého pana MUDr. F.Koukolíka již z roku 2016 - Proč lidé válčí - řízená migrace, snaha elit vyvolat válku. Vyslechněte až do konce diskuze.

  https://www.youtube.com/watch?v=Wjup2kxOoY4

  OdpovědětSmazat
 20. Nemohu si pomoci, ale vyžadování a praktikování tzv. politické korektnosti mi připadá v přinejmenším mnoha případech jako značně nekorektní a ve svých důsledcích velmi nebezpečné ... J.Novák, Brno

  OdpovědětSmazat
 21. Nenechali jsme to zajit přiliš daleko. Nechali jste to zajit přiliš daleko anebo spiš nechali to zajit – naši zapadni “židlokřesťanšti” partňoři a spojenci zajit přiliš daleko. Eto jejich imperijalně kolonyjalni dělo.

  To oni si natahali z kolonyji muslimske bratrstvo dodom, to oni kvuli zištnemu chtiči svych velkokapoňu roz*rdali a zradikalizovali islamske staty a jejich obyvatele v sousedstvi Ojropy.

  To oni prosazuji po cela desetileti multikutly Zapad a vymyvaji ojropanum a ojropske mladeži makovice. Eto jejich dělo.

  Veškery pokrok přichazi do vychodoojropskych postkomunistickych zemi s určitym zpožděnim z civilizovaneho kapitalistickeho Zapadu. Za komunistu o žadnem multikulturalismu, o žadne islamizaci, o rozpadu narodnich statu, o rezignaci na obranu vlastni statnosti a narodni identity nemohla byt ani řeč. To přišlo až s KAPITALIZMEM. V době rozpadu sovětske řiše byl již Zapad z velke časti multikulturalizovan a islamizovan, pote se to akorat prohloubilo a zrychlilo, bo nadnarodni velkokapital již neměl žadne bariery ve svem rozletu.

  Za dalši: ŽE K UŘEZAVANI HLAV “NEVĚŘICICH” UMIRNĚNYMI VYZNAVAČI NAVBOŽENSTVI ORIJENTALNI LASKY I V POSTKOMUNISTICKYCH ZEMICH DOJDE O TOM ŽADNA. OTAZKOU JE POUZE TO , KDY K TOMU DOJDE POPRVE.

  A za posledni. Když vitěži islamizmus ve kterekoliv ojropske zemi, vitězi i u nas, protože kapitalisticka Ojropa je globalizovana, vzajemně ekonomicky i personalně propojena. I kdyby nakrasně postkomunisticke vychodoevrospke země překonaly ruzne animozity a vytvořily dočasny antiislamsky blok, stejně by v delšim časovem obdobi černějicic okolni Ojropě podlehly. Protože maly ostruvek uprostřed oceanu bez podpory velmoci (ve skutečnosti vzdorujici muslimskym velmocin) nakonec stejně musi podlehnout přesile a byt asimilovan.

  Jedina cesta jak z toho ven, je jednat společně celoojropsky ale to zda byt v tuto chvili pouze zbožne přani fantasty a utopisty.

  OdpovědětSmazat
 22. Z toho si sednete na prdel!
  Prvních 13 z mnoha neziskových organizací, které se věnují migrantům, odsálo z českého rozpočtu celkem 2 200 987 790,47 Kč (tedy přes 2 miliardy korun).

  Multikulturní centrum Praha – 44 370 315,47 Kč
  Sdružení pro integraci a migraci, o. p. s. – 43 202 035,93 Kč
  Organizace pro pomoc uprchlíkům – 161 748 460,90 Kč
  Mezinárodní organizace pro migraci – 16 098 633,59 Kč
  Sdružení občanů zabývajících se emigranty – 70 931 621,77 Kč
  Most pro – 30 031 303,96 Kč
  Člověk v tísni – 1 406 311 831,89 Kč
  Evropská kontaktní skupina – 28 334 571,28 Kč
  InBáze – 70 259 496,30 Kč
  META o.p.s. – Sdružení pro příležitosti mladých migrantů – 45 788 379,17 Kč
  NESEHNUTÍ a NESEHNUTÍ Brno – 39 713 252,56 Kč
  Poradna pro občanství, občanská a lidská práva – 72 763 359,34 Kč
  Slovo 21 – 171 434 528,31 Kč

  https://pravyprostor.cz/na-lecbu-rakoviny-nejspis-penize-nebudou-na-migranty-se-vzdy-najdou/

  OdpovědětSmazat
 23. No, často jsou příspěvky o "1984" od Orwella, mnozí pokřikují a svém pravo-levém pokřiveném vidění současného světa ... s takovou moc nadějí Západ nemá. Spíše než Oerwella doporučuji Karla Čapka a jeho dílo "Válka s mloky" - je tam všechno, úplně všechno - jak to začalo, jak to probíhá a i jak to skončí. Karel Čapek a jeho díla jsou zcela nadčasová a geniální. Kašlete na Orwella, čtěta Čapka - v něm je moudrost a síla poznání.
  "To udělali všichni lidé. To udělaly státy, to udělal kapitá - Všichni chtěli mít těch Mloků co nejvíc. Všichni na tom chtěli vydělat. My jsme jim taky posílali zbraně a kdeco - My všichni za to můžeme."

  "..Pokud není takových důkazů, pánové, budeme mluvit o činnosti vulkanické. Nicméně Chief Salamnader je ochoten zakoupit od francouzské vlády mořský záliv, který se utvořil v trhlině senegambské a hodí se k založení mločího sídliště. Jsme zmocněni se s francouzskou vládou dohodnout o ceně.
  Francouzský delegát ministr Deval: Máme-li v tom vidět náhradu za způsobenou škodu, můžeme o tom jednat. .."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidé, máme vás rádi, ale odstěhujte se do hor, ty budeme bourat naposledy.

   Smazat
 24. Zkušený politolog, mezinárodních vztahů při diskuzi o Islámu ve Francii řekl tezi,asi v tomto smyslu. Francie je ztracená již to prohrála. Cit.:"Mít porozumění pro islámskou civilizaci neznamená chtít vytvořit či vlastní hloupostí přímo utvářet islámská ghetta v Evropě, a založit tak nový, velice nebezpečný konflikt." To jsou mimo jiné jeho slova, které řekl Oskar Krejčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohuzel clovek musi souhlasit, ze je to nebezpecne, neb moslimove jednaji fanaticky a impulsivne ( casto). Stejny koment jsem slysel od Koptickych Krestanu z Egypta, ze muslimove se chovaji slusne do doby , kdy je jejich pocet nabyde znacne mnozstvi ci prevahu a pak se stavji nebezpecnymi a to velice!!
   Ovsem jsou moslimske nabozenske smery :suni, shia, sufi, and other a pomerne se vrazdi vesele, nemluvim o situaci v Libanonu. Zatim moslimstvi je mene ekonomicky produktivni vedouci k vetsim ekonomickym rozdilum a tim k konfliktum.

   Ovsem situace s moslimskym svetem je sama o sobe neresitelna.

   Brouk Pytlik

   Smazat
 25. Francie má nejvyšší čas omluvit se potomkům pana Sansona a jeho následníků v profesi... a zavést sériovou výrobu Gilotin mazaných vepřovým sádlem, s koši na hlavy z prasečí kůže a psích chlupů... Obsluhy pak budou mít, obávám se, víc práce, než měly za První Velké francouzské revoluce.

  OdpovědětSmazat
 26. Pálily tam vlajky Francie a portréty prezidenta. To přece v Řecku nekoupily kiosku na rohu. To někdo organizuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý postřeh. Stejné jako "majdanový" průmysl vlajek, vlaječek, čepic, deštníků, šál v "majdanových" barvách v Lybii, na Ukrajině, portréty Borise Němcova hned druhý den, ... červené karty u nás, ...

   Smazat
  2. Je to jednoduch= - kapitál se na tom pěkně pakuje. POdívejte, v čem islamisté jezdí v Iráku, Sýrii, Libyi .... nová auta - pick-upy - téměř výlučně jedné značky - vždyť přeci není problém najít WIN kód a zjistit, kdo jim ta vozidla prodal, kdo v tom smočený svůj nemravný strožok. Nic, nikdo nemá zájem. Nikdo z těch, co jsme si ve svobodných volbách zvolili tak, že sestavují vlády.

   Smazat
  3. 20:10
   Omyl. Zvolili jsme si ty, koho nám dovolili zvolit si. Takže nečekejme žádné podrobné vyšetřování a odhalování, i když jak jste ukázal, je to občas až "směšně" jednoduché a plně logické.
   Ostatně válka je taky velmi ziskový byznys, teda pro určitou část.
   Všichni ti, co by mohli odhalit skutečné pozadí, budou a jsou umlčováni. Za jakoukoli cenu. Nebo označeni za konspirátory a značná část společností tomu
   uvěří, protože jim bylo vtlučeno do hlavy, že to, co neodpovídá oficiálnímu pohledu je konspirace na úrovni "ploché země". Že i ta "pravda" se nesmí moc lišit od toho, co nám předkládají.

   Smazat
 27. Ano, naše křižácké války proti islámuý nnesou ovoce. Kdo to řekl? Války jsou terorismem bohatých, terorismus je válkou chudých. Zkusme vrátit křesťanství lidství, nebudou migranti, nebude nenávist mezi lidmi i zabijáky na obou stranách. Proč vlastně se bráníme ze všech sil světovému míru, proč nevidíme svoji - křesťanskou budoucnost bez válek? Proč aspoň my Češi se nepřidáme k těm s lidskou tváří a jsou aspoň neutrální, jako jsou Rakousko, Finsko, Švýcarsko, Švédsko, Irsko. Proč nechceme být také příkladem cesty k humanismu? A tak se nedivme, když lidé, kterým naše války vyvraždily rodiny se mstí. Nebo si myslíte, že se s námi mají migranti mazlit a děkovat za naší genocidu? A mohl bych napsat tucet přísloví, která máme v našem jazyce na toto téma. Ale "kdo jinému jámu kopá...." je to jen okrajové, neb za naší jámu nám zatím kopou důlek!

  OdpovědětSmazat
 28. To je ta nejhorsi valka vsech veku, muslim zabil 3 belochy. USA 30 milionu po 2. svetove valce, to je nic! VYVOZ DEMOKRACIE DO SVETA.

  OdpovědětSmazat
 29. Skuteční vrazi rakouských občanů sedí v evropských sněmovnách a v bruselských palácích. Nepodléhejme tedy jejich hloupým dezinformacím o islamistických radikálech. To, že si pozvu vraha do své rodiny a on v noci vraždí, to je přeci dopředu předpokládané a zcela očekávané.

  OdpovědětSmazat
 30. Ano, jsme ve válce, ale ta válka je hodně divná. Česká armáda v době, kdy jsou stovky muslimů pašovány pod dozorem vedení EU do Evropy, nacvičuje v Litvě s ostatními zeměmi EU útok na Rusko. Asi je někde něco špatně, protože v Litvě zatím žádní Rusové na ulici nevraždí. Nebo jo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jak říkají někteří politici když jim dojdou hodnověrné důkazy proti Rusku : "ale mohli by" !!!!!

   Smazat
  2. Vzhledem k nové situaci ve Vídni, by měla být důsledná kontrola na hranicích. Pohraníčáky nemáme, armáda je zaměstnána mimo republiku, tak nàm zbývá jen policie a hasiči. Já jsem dnes naprosto proti příjmu migrantů, oni sami nám dávají dost argumentů. Nevím proč to nechápe Merkel a EU.

   Smazat
  3. V EU je Frontex.
   Nazyvat valku v Karabachu je zase nepravda ,jsou to dronova jatka a pravdolasku NATO,EU a hlavne USA potvruje a muzeme videt v povoleni tureckeho nakupu velmi efektnich zbrani..

   Smazat
 31. Průser, Vídeň to je za humnama...

  OdpovědětSmazat
 32. Toz pane dochtore "Chocholósku" sme ve válce ale pokud ste na to dosel az vcera tak je to smotné ve válce sme minimálne sto let neli více gdebeste bel rozomnó chlap tak be ste vedel ze západní evropa je vice mene stracena z ruzných duvodu a smysl ma pracovat na tom co se dá zachránet a zaroven vyvest z podrocí londynského kabareto polozet mandát u sikmovoké mafie stát se nezáveslém evropském mandatarem a zacít sirit gandofské "dobro" máte generálské krytí tak vo co de ze áno....ta cipovací banda která se réká ceská fláda to je výsmech..s tó nemozete pocitat...enem vlk samotár to tvládne...toz stastnó cesto a slonce v srdci p.s.

  OdpovědětSmazat
 33. Jsme ve válce.... no dobrý, platíme si armádu hovinek co se válí v Mali, Afghánistánu, čadu, nigeru, Litvě, ochraňuje Island s US zakladnami... a co máme doma k ochraně před terorismem? No vypadá to, že asi piráty, nebo top09. Několik idiotů na ministerstvu obrany řeší vejvar za nákup šrotu z USA a nejsou schopni naložit za 10 dní nemocnici, číňan ji za 10 dní postavil pro 3tis lidí. My nemáme armádu, která by ubránila přechod v Mikulově a chceme válčit? Zato máme generálů, každý víc vyznamenání než Koněv. Hnus a tečka.

  OdpovědětSmazat
 34. Žil jsem v kulturní zemi, nepotřeboval jsem nikdy zbraň. Jestli to dopadne tak, že při nedělním obědě budeme mít na stole nabitou pušku, tak pěkně děkuji, pak to není moje zem, potom patří někomu jinému.

  OdpovědětSmazat
 35. cekat na politiky? ...hmm ..radeji se ozbrojte dokud mate cas ..nikdo jiny nez vy sami az pujde do tuheho Vam a vasim rodinam a blizkym nepomuze.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.