Reklama

čtvrtek 5. listopadu 2020

Lidé z ČT, radím vám dobře, nepouštějte už Okamuru na obrazovku!

Lubomír Man

5. 11. 2020
Dlouhý čas jste dokázali být dost moudří, obezřetní i předvídaví na to, abyste ve svých posluchačích dokázali udržovat dojem, že žádná Strana přímé demokracie (SPD), včetně jejího předsedy Tomio Okamury neexistuje. A to prostě tím, že jste o této straně nemluvili, Okamury jste se na nic neptali – a panovalo tak útěšlivé ticho po pěšině.

Samozřejmě, pár pisálků na internetových webech remcalo cosi o tom, že vaše zpravodajství není tím pádem nestranné, za jaké se vyhlašuje, že prý z vaší strany, jako veřejnoprávní instituce, je třeba poskytnout hlas všem stranám našeho politického spektra a nejen svým oblíbencům, jako jsou Kalousek, P. Fiala, Fištejn, Romancov i další, a podobné žvásty, ale, bohudík, jste v minulosti projevili vždy dostatek silné vůle na to, abyste tento psí štěkot od sebe dokázali odrazit a karavana tak mohla pochodovat dále.

Takto to fungovalo zhruba až do včerejšího odpoledne, ale právě v ten čas se stalo něco, co se stát nemělo. Moderátorka Kroužková si, bůhvíproč a co jí to napadlo, k sobě televizním mostem přvolala předsedu SPD Okamuru a bůhvíproč se ho ptala, kterému z obou amerických kandidátů na prezidenství dává on osobně a jeho strana přednost. A Okamura spustil. A protože samozřejmě v každém momentu čekal, že moderátorka jeho řeč přeruší, mluvil jako když střílí kulomet, chrlil ze sebe všechny možné obžaloby amerického prý imperializmu snad už od vybití milionů amerických indiánů až po invazi americké armády do Afghánistánu a Iráku. 

Drmolil, že právě z těchto amerických invazí pochází onen uprchlický proud, který dnes zaplavuje a ničí Evropu, kritizoval americkou snahu roubovat násilím americké pojetí politiky na země, které se díky odlišnosti svého vývoje a celkovému svému charakteru takovémuto pojetí přirozeně vzpírají, z čehož prý plynou spory, krize a krveprolití, která dnes svět sužují, k čemuž ještě jako přídavek připojil přirozenou prý povahu tzv. amerického imperializmu, jako imperializmu každého, sápat se na bohatství cizích zdrojů. 

Zkrátka parádně si pouštěl hubu na špacír a na časové škále spíš vteřin než minut se zcela průhledně pokoušel zbořit všechnu politickovýchovnou práci, kterou jste vy, pracovníci ČT, v potu tváře budovali ne několik let, ale dnes možno říci, už i několik desetiletí. A to vše, jak už shora řečeno, bylo takto provokujícím Okamurou proneseno jakoby v jednom dechovém proudu, se zběsilou rychlostí a snahou vychrlit ze sebe všechno, co měl na srdci, dřív, než bude moderátorkou utnut. 

Nu a pokud jste uvedený pořad sami neviděli a utěšujete se snad teď myšlenkou, že takto překotná palba řeči musela být pro posluchače buď nesrozumitelná či jen stěží vnímatelná, rád bych vás upozornil na fakt, že Okamurův hlas je neobyčejně jasný a zřetelný, takže i v nejvyšším svém tempu byl posluchači, kteří pořad sledovali, dobře a srozumitelně vnímán.

Politická škoda, která tím vznikla, je podle mého názoru nedezírná, a poučení z ní může být jen jediné. Vrátit se k svému začátku a dál jako tehdy předstírat, že žádná SPD a žádný Okamura neexistuje. Jinak to můžete klidně zabalit.

Navzdory přešlapu, který jste zbytečně připustili,

stále ještě Váš

Lubomír Man

56 komentářů :

 1. Je třeba, aby si každý občan vjasnil, vyhledal, či nechal vysvětlit význam slova extremismus,
  Překrucování jeho významu je pro označení "nepohodlných" stran a jednotlivců dnes běžné.

  Extremismus je termín, jímž bývají označovány jednání, ideologie či skupiny mimo hlavní (střední) proud společnosti, kterým je připisováno porušování či neuznávání základních etických, právních a jiných důležitých společenských standardů, zejména ve spojení s verbální nebo fyzickou agresivitou......

  Při obecném užití nabývá termín často pejorativního nádechu[1][2] – bývají jím označovány nejen velmi závažné jevy, ale i takové odchylky od středního proudu, jejichž nebezpečnost pro společnost je sporná nebo mizivá. Označené skupiny, jednání nebo ideologie jsou tak delegitimizovány, je navozen předpoklad neoprávněnosti jejich ústředních idejí či metod. Problémem pojmu extremismus je, že nemá v zásadě žádný konkrétní obsah,[3] neříká nic o tom, čeho chce subjekt dosáhnout, jak ani proč, jeho podstatou je pouze hodnocení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. rozhodně nefandím Okamurovi a považuji za děsně špatné, že je to právě někdo jako on, pravičák se sklony k manipulacím a rasismu, kdo , aspoň občan, řekne pravdu. připomínám ještě, žje byly doby, kdy snaha naučit baervné lidi číst byla považována za extrémismus v USA, té baště demokracie a u nás požadavek, aby lidé byli za svou práci placeni vyvolal značnou nevoli za feudalismu..inu, extrémisté byli tokoví lidé a to nemluvím o těch extrémistech, kteří počátkem minulého století požadovali osmihodinovou pracovní dobu a zákaz dětské práce.

   Vymazat
  2. Jen jednomu se divím, Dr.Rath, který je ve vězení, proč není propuštěn a pomůže ordinovat. To demo žumpu ani nenapadlo.

   Vymazat
  3. ANO,jsem jediná extremistka v zemi a schvaluji tento članek,

   kde bychom přišli,kdyby ta Okamůra ještě jednou dostala slovo v TV a napadlo ji propagovat bod 10 SPD programu,požadavek změny režimu na

   SVOBODU a PŘIMOU DEMORACII a to ihned!!!

   To by mohlo znamenat i drzý požadavek,aby námi voliči oblibený pan Babuš otevřel diskuzni rubriky pod jeho članky na svém webu,abychom mu zduvodnili proč mu skládáme hold jeho zvolenim a proč chceme jeho prostřednicvim volit a zvolit i NOVOU REPUBLIKU!
   To by byl teprve pořadný boj a ne sračky hudlačky.
   Nemuseli by ani nastoupit naši zasmušili muži v ušankch,aby zajistili vitězstvi pana Bidenta ssa,to totiž bude znamenat krach ssa,vitězstvi neomarxismu,ukradeni všech našich peněz zavedenim plastk karet, misto hotovosti a nastup ideologie neomarxismu tj ideologie boháčů a neomarxistických banksterů,kteři se vás u šaltru budou ptát při výběru peněz na co ty svoje penize potřebujete a hlavně JAK JSTE K NIM PŘIŠLI!!

   Vymazat
  4. 15/36
   Je vůbec možné něco takového vymyslet ???

   Vymazat
 2. Pan autor je zřejmě veliký vtipálek. Nebo že by byl apríl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane kolego, klídek, to byla "bohapustá" ironie :-) :-) :-)
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie

   Vymazat
 3. "Drmolil, že právě z těchto amerických invazí pochází onen uprchlický proud " nejsem volič SPD, ale v tom má Okamura pravdu.Kdo organizoval "arabské jaro" a leží v Afghanistanu 19.let, snad Putin ?

  OdpovědětVymazat
 4. Tak pravil nejvěrnější sledovatel a fanoušek České televize.

  OdpovědětVymazat
 5. Ironie a sarkasmus páně autora nebude asi vždy správně pochopena mnohými čtenáři. A tedy tím prokáže (hlavně tím titulkem) "medvědí službu" Okamurovi a jeho straně...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že většina čtenářů to správně pochopí.

   Vymazat
  2. Nevím, ale myslím, že všichni, vychovaní socialismem, mají předpoklad tuto ironii pochopit. Ostatním je určitě nutno sdělit, že se jedná o ironii, případně i co ironie je.

   Vymazat
  3. nebyla-li by to ironie, byla by to absolutní hovadnost.

   Vymazat
 6. Evropu ničí hlavně voliči. Proč v Německu stále vládně Merkelová a ve Francii Makron?? Zřejmě jsou stále málo kulturně obohacováni!

  OdpovědětVymazat
 7. Stařecká demence je mrcha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7,03
   Není nad sebepoznání!.-D

   Vymazat
  2. Nejen stařecká demence, ale daleko více mladistvá nevzdělanost a nadutost na vlastní blbost, to jsou mrchy všech mrch.

   Vymazat
  3. A velkým mrchožroutem je Google, táta a učitel (pohříchu jen jediný) našich juniorů

   Vymazat
 8. Bohužel ČT se stále více drží bruselského hesla - a nyní vám řekneme co si máte myslet,ale hlavně nepřemýšlet.

  OdpovědětVymazat
 9. 4:34 Souhlas, jsou zde i tací, co méně myslí a o to více píší.

  OdpovědětVymazat
 10. SPD není jen Okamura,je tam mnoho výrazných osobností jako p.Rozvoral, Foldyna a další. Na jejich programu není nic extremistického, teď se jen prostě dává slovo extremistický=názorově nepohodlný. Naše rodina byla za komančů perzekvována po 3 generace. Museli jsme se s tím naučit žít. Vzdělávat se a pracovat i přes to, že nám to bylo upíráno. Takže teď nás rohlíkem neopijí. PUSŤTE DĚTI DO ŠKOL !!! TO JE NEJVĚTŠÍ ZLOČIN TĚCHTO NOVODOBÝCH VLÁDNOUCÍCH LOUTEK. EU nařídila ČR udělat dluh 600 mld. To je tolik peněz, že i naše "vláda" má starosti to utratit. Proto se tak rozhazuje. Lidi přemýšlejte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestliže máte zkušenost "na vlastní kůži v genech", pak se Vás nemůže chatrná propaganda dnešních "sdělovacích" prostředků tknouti. Jste podezřelým, mimo systém, pozooor, Velký brácha se kouká . . . nebo tak něco. Držím palce, ať se geny zachovají - mám podobné.

   Vymazat
 11. To by pak nesměla ČT odvysílat ani cyklus "Americké století očima Olivera Stona". Tam je ten imperialismus a politika USA krásně vykreslena. A nebyl to Okamura, ale Oliver Stone! Ten o tom může točit? A Okamura nesmí mluvit? Co to je za úvahy?

  OdpovědětVymazat
 12. Tomio je už přeci jenom po těch všech létech poněkud "profláknutý" a s tím nic nenadělá ani tento článek, který krásně poukazuje na styl projevu mediálně uštvaného a médii nenáviděného politika, který čeká, odkud co zase přijde.

  To není problém pouze jeho, týká se to velké spousty politiků. On dokázal neskutečným způsobem postavit stranu, která je na čelních volebních místech, nejen bez podpory médií, ale dokonce za jejich mohutné a neskutečně agresívní antipropagandy.
  To všechno přirozeně nebylo a není bez následků, tedy že jej mnoho lidí vnímá jako směšnou, ukecanou figurku - bez ohledu na závažnost situace v EU, především pokud se týká umělé migrace a terorismu.
  Myslím si proto, že by měl dnes Tomio postoupit své vůdcovství někomu jinému, např. Radimu Fialovi, tedy vnést do podvědomí voličů nový, svěží vítr. Sám pochopitelně pokračovat dále, např. funkcí jako jeho zástupce. Otázkou také je, zda by to bylo u samotného Tomia vůbec možné a je jasné, že u většiny politiků (otravný Kalousek) něco podobného absolutně nepřipadá v úvahu, protože to je neskutečná oběť.
  Nikde ale není psáno, že zrovna já mám tu pravdu - to je jasný. :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Pán si už svý dožil v klidu a míru,teď už mu zbývá jen ta televize. Jemu určitě tu moudrou hlavičku na ulicí nikdo nezřízeně. Ale co a státní co musí po té ulici chodit?! A hlavně,co tu necháme tem dnes malým dětem ?!!!

  OdpovědětVymazat
 14. Viděla jsem, chápala jsem, rozuměla jsem! Ten, kdo zná program SPD,ten kdo zná šikanózní postoj ČT k panu Omamurovi, se musel škodolibě smát! Využil ve "zrychlené" verzi své krásné češtiny, co nejvíce posluchači říci. A povedlo se. Okamuru nelze jen tak UMLČET. Bravo pane Okamuro! Fakt jsem se bavila i tím, jak se paní Kroužková chystala omdlít! A to je co říci.

  OdpovědětVymazat
 15. Konečně byl naplněn ten prastarý požadavek římského práva. Audiatur et altera pars, tedy budiž slyšena i strana druhá. Ať už se to stalo omylem, nebo úmyslně, stalo se. Okamurova strana je překvapivě srozumitelná. Má pro mnoho jidí akceptovatelnou nabídku. A zřejmě bude získávat i v budoucnu. Ale život každé politické strany je nejistý. Podívejte se na ČSSD, to byla svého času, strana jako řemen. A blíží se její neodvratný krach. Proč asi. Pan Mann napsal článek geniálně, soudím podle ohlasů. Donutil k zamyšlení. A to je proces, který se už pomalu přestává nosit. Patří mu dík. A vám všem přeji klidný konec týdne. Na výsledek voleb v USA si ještě chvíli počkáte, proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.

  OdpovědětVymazat
 16. Právo na svobodu slova by měl mít každý, problém ale je v tom, že většina profesionáloních medializátorů a čété si myslí, že přednost i v té svobodě má slovo lhané. A já jsem ten zmetek, který se domnívá, že lži nemají právo na svobodu, že lži patří do kategorie zločinu, zejména jsou-li šířeny čété, Despektem či Blitzem.... Jsem stále zastáncem hesla "Pravda vítězí, i když vím, že opak je u nás pravdou a že lež má nejširší podporu našich opiopostran

  OdpovědětVymazat
 17. Jo jen je zajímavé, proč hodnotné pořady bývají vysílány po půlnoci..

  OdpovědětVymazat
 18. PLAČTE ... Plačte nad tím, jak daleko jste to nechali svou liknavostí, leností, alibismem, netečností, a hlavně vaší orientací a upřednostňováním spotřebního způsobu života dojít. ... Plačte nad tím , jak lehce jste vyměnili svá odvěká práva za plné vozíky žrádla v marketech, televize přes půl obýváku, auta na půjčky... Plačte nad svou hloupostí a nepoučitelností při vhazování lístků do volebních uren, Vaši zemědělskou zem vám ukradli, její zbytky poseli jedovatou řepkou, Vaši vodu Vám prodávají dráž než víno. Sebrali Vám mouku, cukr, brambory, krávy, prasata, průmysl. .. Plačte nad tím , že jste si nechali zničit školství a učňovský dorost, tolerujete obory, které nikdo nepotřebuje... Plačte nad tím , že upřednostňujete individuální zájmy nad celospolečenskými, tím jste umožnili rozvoj sobectví, netolerance, závisti a zničení morálky. .. Plačte nad tím , že jste uvěřili, že nepatříme mezi Slovany a přestali jste věřit slovanské soudržnosti. .. Plačte nad tím , že jste opět uvěřili Západu, který nás vždy prodal a zradil a chtěl zachránit jen sám sebe... Plačte nad tím , že jste se nepoučili z mnichovské zrady a opět uvěřili žvástům západní propagandy... Plačte nad tím, až začne hořet vaše zem a Rusové se na vás vykašlou ... a udělají dobře, chováte se k nim sprostě jako hajzlové a západ si s vámi vytře prdel !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesky vul neplace. Nevi co se deje. Sedi u piva a nepozoruje, ze ceske tanky a vojaci jedou do Litvy provokovat Rusa ke 3. svetove valce. Provokovat nase osvoboditele od Skopcaku, kdyz nam bylo nejhure.
   Ovcan nevi co se deje, mysli, ze je vse konspirace a media maji pravdu. Mluvim i s VS a jsem sokovan, co je to za politicke trouby.

   Vymazat
  2. Vidím, že se pilně maže. Stačilo zapochybovat, že za úpadkem stojí Západ, jelikož za vlastním úpadkem stojí povětšinou vlastní síly a stejně tak vadí, že ten úpadek se odvíjel od poválečného uspořádání a obratu na východ, protože do té doby byly české i moravské země na docela slušné úrovni.

   Vymazat
  3. 11:13
   Pokud je zde vše tak špatné jak píšete, potom jak je možné, že ještě Česko funguje.Co tady ještě děláte ??
   Jediné s čím se dá ve vašem příspěvku souhlasit je vaše poslední věta, budu velice rád pokud se na nás rusko vykašle více jak 20 roku okupace z jejich strany stačilo.
   Jinak jste načmáral super blàbol.

   Vymazat
  4. 11:13
   Já plaču nad vaším nesmyslem.
   Raději budu vždy věřit Západu 🇺🇸, než chudému,nesvobodnemu Rusku.
   A s těma Slovanama bych byl hodně opatrný,ve vás není více jak. 25 % toho vašeho SlovanA

   Vymazat
 19. ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství. A pokud nemáme seriozní informace, je možné cokoliv, i u nás!!! Lidé se naštvou a začne to lítat a USA náš vzor, tam už mají na občanské nepokoje zaděláno!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ČT je samozřejmě vyvážená, jen nemůže dávat prostor hnutím a názorům potlačujícím lidská práva.

   Vymazat
  2. Ano, ve Zpravodajství ČT vládne banda "novinářů" (dřív se tomu říkalo propagandistů, politických aktivistů, lhářů, manipulátorů, cenzorů atd. atd. jen ne novinářů), která si privatizovala televizi a krade a defrauduje naše daně (koncesionářské poplatky).

   13:10 je hloupý provokatér.

   Vymazat
  3. 13:30 určitě nejsem provokatér. Nebýt ČT, tak ani není český filmový průmysl. ČT je vyvážená, i když se vám to nelíbí a nejraději byste tam měl ve zpravodajství Okamuru a Kotlebu a všechen ostatní čas fotbal a hokej.

   Vymazat
  4. Proč lžeš a podsouváš bez důkazů? Užívej vlastní rozum a nepřejímej cozí propagandu. Nesronávej nesrovnatelné.

   Vymazat
  5. 18:29!
   O které TV a kterém tisíciletí jste se vyjádřil? Z vašeho textu to není jasné. Snad jste nemyslel šedesátá léta 20-tého století (kdy tady vládl bolševik) a bylo bolše filmů, bolše inscenací, bolše seriálů (zlatý Dítl), bolše soutěží a bolše naučných snímků (zkrátka bolševismus).
   A pro 13:10!! Kteráže hnutí a jak potlačují lidská práva? Snad vás nenutí číst jejich prohlášení (propagandu) a plnit jejich nevyslovené příkazy? Bude z vás skvělý cenzor a vynikající slouha novodobých otrokářů. Vy si ten desetinásobek průměrného platu za vaši kolaboraci zasloužíte (vždyť se to vezme otrokům)!

   Vymazat
 20. 8:14
  To že se v televizi vyjímečně objeví kritické hlasy o USA, film. dokumenty pouze před půlnoci nebo až po ní je jen snaha předstírat objektivitu.

  OdpovědětVymazat
 21. Jsem rád že aspoň někdo řekne jak se věci mají a proto SPD volím. Ty co lžou bych volit nemohl.

  OdpovědětVymazat
 22. V New Yorku volili i mrtví registrovaní demokraté, ukazují volební záznamy

  http://svobodnenoviny.eu/v-new-yorku-volili-i-mrtvi-registrovani-demokrate-ukazuji-volebni-zaznamy/

  Politická korektnost je mnohem škodlivější, než si lidé uvědomují

  http://svobodnenoviny.eu/politicka-korektnost-je-mnohem-skodlivejsi-nez-si-lide-uvedomuji/

  Bill Gates: Život se vrátí do normálu až po druhé generaci vakcín proti COVID-19

  http://svobodnenoviny.eu/bill-gates-zivot-se-vrati-do-normalu-az-po-druhe-generaci-vakcin-proti-covid-19/

  OdpovědětVymazat
 23. Pan Man to myslil jako vtip? Kdyz ne, tak je cenzor nepripoustici jine mineni. SPD a Okamura je jedina strana, bojujici za prava obcanu teto zeme! Vsechny ostatni strany touzi jenom po penezovodech.
  Jestlize to pane Mane nevite, jak je mozne, ze jste se sem vesel?
  Myslite-li vazne co jste napisal, tak tady vlastne nemate co delat. Bezte do zumpy CT a Cro. tam si budete s Havloidy notovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že jednotná kandidátka (už tu byla NF) je nanic. Demokracie potřebuje opozici, ale ne demagogy opírající se o hloupé argumenty a často i o lež. Zatím nám úroveň klesá, všichni politici slibují, že jsou tu pro nás pro všechny, ale opak je pravdou. Nevím, jestli jsou naprosto nechápající a žijí ve svém alternativním světě, nebo dobře vědí oč jde, ale kašlou na nás. Je to vlastně jedno, výsledek je stejný. Mě už unavuje poslouchat, kritiku současné vlády a slibovat sliby, které stejně nebudou splněny. Proto se generují stále nové neposkvrněné strany, které často nepřežijí jedno volební období. Ověřuje se i nová metoda, při níž se spojuje tradičí mírně profláknutá strana s novou zatím neposkvrněnou a vzniká koalice (funkční jen pro volby). Kolotoč se opakuje pod heslem = choďte k volbám = . Zatím chodím, svou občanskou povinnost plním a čekám na zázrak. Jen začínám být unaven. Program SPD splňuje mé představy o budoucnosti. Pan Okamura potáhne-li do boje, bude si muset vybrat partnera do koalice a na tom bude hodně záležet. Zatím mi nedošlo koho preferuje. Sám nebude mít dost sil splnit plány SPD, jako solitér není nebezpečný a bude mu vládnoucí mocí dovoleno své plány snít. Pro mne je to málo, to mi nestačí.

   Vymazat
 24. Interview s Okamurou jsem videl a slysel.
  At prezije Krouzkova.
  Volte SPD.

  OdpovědětVymazat
 25. Ano byla to ironie. ČT otevřela oči všem, co to je VZOROVÁ americká demokracie. Okamura se vyjádřil jasně a srozumitelně. V USA demokracie neexistuje. Tam rozhodují nadnárodní korporace a peníze. Tak to chápu i já.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nadnárodní korporace a jejich peníze rozhodují úplně všude, včetně toho vašeho Ruska

   Vymazat
 26. Můj děda i otec se vyjadrovali dosti stručně, stroze ,slušně a přitom trefne asi jako pan Okamura. Mohu Vám říci, že pokud by se jim stalo ,co se běžně stává p.Okamurovi v ČT, tak to by si moderator/ka za obrázek nedali."Americany "pak měli rádi jak osinu někde..protože je měli za "všiváky všech všiváků"(tO byl ten nejostřejší odsudek,pro ně ještě na hraně). USA si dovoluji,co by si dovolovat neměli,jiný známkuji a nálepkují a sami jsou v mnoha ohledech propadající nebo na štíru..ale také říkali, "se silným a hloupym je třeba vycházet,ale čekat na příležitost aby za "příkoří byla případná odplata ..já pak uzaviram orientální sentenci "koho se bojí mnozí, mmusí se bát mnohých!" Franta husita

  OdpovědětVymazat
 27. Společnost se rychle zbavila socialismu a kráčí v šlépějích po okovaných botách hnědé demokracie .ČT se stala hlásnou troubou Dvořáka ,Železného a pod. ubožáků. Národ spokojeně mlaská a kyne do rozměrů , že musí jezdit autem , protože do veřejné dopravy by se již nevešla. SPD je orientována na spravedlnost pro všechny . I když je nevolím , přesto jim držím palce.

  OdpovědětVymazat
 28. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 29. "Zkrátka parádně si pouštěl hubu na špacír a na časové škále spíš vteřin než minut se zcela průhledně pokoušel zbořit všechnu politickovýchovnou práci, kterou jste vy, pracovníci ČT, v potu tváře budovali ne několik let, ale dnes možno říci, už i několik desetiletí."
  Tohle si pan Man opravdu myslí? Pak tedy nemá cenu jeho články číst.

  OdpovědětVymazat
 30. Prosím o vysvětlení: Tomio Okamura a asi většina politiků je majiteli menšího nebo i většího objemu kapitálu, ale nikdo nikdy o nich nepíše, že jsou ves střetu zájmu. Co se rozumí tím pojmem? Bohatě nás ale oblbují medializátoři žvaněním o "střetu zájmu" premiére Babiše. V čem je ten rozdíl. Politik, aby nebyl ve střetu zájmu může / nemůže převést majetek na člena rodiny, svěřit do péče nějaké instituci /svěřenské fondy/, nebo musí svůj majetek prodat? Podle čété, seznamu cz a dalších pochybných medií, kterým ale už nikdo, kdo má jen špetku rozumu, vůbec nevěří, se musí svého majetku zřeknout jen Babiš o jiných politicích - zákonodárcích, třeba z opozice, se nepíše. Oč vlastně jde , nebo co se skrývá pod pojmem střet zájmů? Jak vyřešil svůj střet zájmů třeba Trump? Nebo jde o spocialitu ČR šitou opozicí proti Babišovi, jak si to myslí většina občanů - tedy těch myslících. Je to jeden z veletuctu snah těch neschopných politiků, kteří nepřesvědčí občany vlastní rozumnou politikou a tak se musí dopracovat k moci podvody a lží, což je v posledních 30 letech u nás denní praxe.
  Již mnohokrát byla vznesena otázka co je lepší, zda to, když oligarcha jde se svými politickými a sociálními názory na "politický trh", nebo, jak je praxí těch ostatních oligarchů, že "politický trh" řídí přes své poddané a poskoky v opiopostranách, občanům Česka se smějí jako blbcům, spravedlnost je na ně zcela krátká, bezmocná, ať si kradou, jak chtějí. Prostě pokud budete jako Kožení, Bakalové atd, tak je vše OK, ale pokud chcete být Babišem, je to špatné. A tak máme politické kejklíře v demagogobloku partají, kteří se podle taktovky diktatury kapitálu sápou po moci a rádi by nás zavlekli do další Bílé Hory a doby Temna - neb jak víme od r. 1989, bezva se žije zločinnému kapitálu, když se zhasne!

  OdpovědětVymazat
 31. Už brzy pochopíte slova pana Mana i pana Okamury a myslím to bez ironie a hloupých připomínek. Pravda už brzy vyjde najevo! Pak se všichni přicmrdové současné globální elity, včetně "našich čučkařů", nebudou stačit "převlékat"... Stejně jako před 31 lety...

  OdpovědětVymazat
 32. 4143 / 5000
  Résultats de traduction
  S cílem podpořit obyvatelstvo ve škodách způsobených CVID19 a rozšířit jeho služby poskytuje UNIS GROUP jakýkoli typ půjčky bez jakýchkoli předchozích nákladů. Úvěrové podmínky jsou jednoduché a přístupné všem.
  V případě naléhavé potřeby peněz, kdy ti, kterým banky odmítly poskytnout úvěr, těm, kteří mají jinou vizi půjčky, je možné získat seriózní a spolehlivá řešení k získání půjčky ve výši 3%. kontaktujte nás prosím e-mailem: feliciabekir.finance@outlook.fr

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.