Reklama

sobota 7. listopadu 2020

Michiganský zázrak

Paul Craig Roberts

7. 11. 2020   paulcraigroberts
Mediální děvky USA lžou tak zběsile a chaoticky, že své lži nedokáží sjednotit.
V pátek ráno jsem poukázal na až legrační chyby a omyly, které zazněly na britském kanále BBC, pokoušejícím se zakrýt volební podvod Demokratů v Michiganu. ZDE.
Nu a dnes presstituti amerického časopisu USA Today přišli s naprosto odlišným vysvětlením tohoto podvodu. V tom původním z BBC se uvádělo, že volební činovníci udělali chybu při „zadávání dat“. Tato chyba, uvádělo se dále, byla později opravena. Takto tedy BBC vysvětlovala náhlý přísun 138 000 hlasů pro Bidena v nejčasnějších čtvrtečních hodinách, kdy průběh volebního klání téměř nikdo nesledoval.
Tuto lež jsem zcela bez problémů vyvrátil, takže presstituti z USA Today byli nuceni vymyslet lež novou. Nu a ta tvrdí, že nešlo o žádnou chybu při zadávání dat a že volební činovníci se dokonce k žádné takovéto chybě nepřiznali: ZDE

Takže, zkrátka vyjádřeno: USA Today má za to, že tým BBC pro zjišťování a kontrolu faktů mluví o čemsi, co se nikdy nestalo. A řečeno ještě jinak: Presstituti z USA Today vyjadřují názor, že tento tým BBC je nekompetentní a nelze se na něj spolehnout. A že prý ve skutečnosti šlo o „zjevný překlep“ na jediné mediální stránce, který vytáhla na světlo boží sociální média a skočil po něm i prezident Trump.

Následující otázka se nabízí sama sebou: Kterému z těchto vysvětlení lze spíš věřit?

Odpověď zní: Ani jednomu. Lživá jsou obě.

Lež USA Today tvrdí, že k žádnému náhlému přísunu 138 339 hlasů na Bidenovu volební hromádku nedošlo. TAKŽE JAK PAK SE MOHLO PODSTATNÉ TRUMPOVO VOLEBNÍ VEDENÍ ZNIČEHONIC ROZPLYNOUT? BIDENOVI ŽÁDNÉ HLASY NEPŘIBYLY, ALE TRUMPOVO PŘESVĚDČIVÉ VEDENÍ ZMIZELO.

Zázrak!?!?

K podobnému zázračnému přísunu hlasů na Bidenovu volební hromádku nedošlo v časném čtvrtečním svítání ostatně jen v Michiganu, ale i ve Wisconsinu. I zde totiž ještě dříve, než krajinou prokmitl první sluneční paprsek, bylo po Trumpovu volebním vedení veta. A až dosud žádná z amerických presstitutek nedokázala vymyslet lež, která by se wisconsinský výskyt téhož, co se událo v Michiganu, pokusila vysvětlit.

Takže co, mediální děvky, jaký je váš výklad toho, co se přihodilo ve Wisconsinu? ( A v Pensylvánii, v Severní Karolíně a v Georgii?) Jsou chybné součty hlasů v Michiganu a Wisconsinu

důsledkem chybného zadání dat, nebo dvěma překlepy, vytaženými na světlo boží sociálními médií?

Pomysleme nyní na to, co tohle vše svědčí o mravní integritě médií USA, domnělých to „hlídacích psů demokracie“? Jistě. Nic jiného, než že se otevřeně účastní krádeže prezidentských voleb. Což současně znamená i to, že na této krádeži je účastna i velká část členů Demokratické strany, stejně jako její volební činovníci.

A znamená to též, že Spojené státy jsou už neopravitelně rozděleny do dvou táborů. Nenávist k bělochům, jež je kultivována už po mnoho let a zobrazuje bílé Američany jako „systematické rasisty“, k čemuž je nutno připočíst i bažení Demokratů po moci a penězích, národní jednotu definitivně zlikvidovaly. Důsledkem čehož bude náhrada pravidel silou.

A proč by měli mít Demokraté větší právo na užití síly, než prezident Trump?

Státy, označené dnes červenou barvou, jsou domovem původní etnické americké populace, která je už nejméně čtyři roky intelektuály, profesory, presstitutkami a Demokraty démonizována jako „Trumpovi rasističtí ubožáci“. Nu a skuteční Američané nejsou zorganizováni a Trump je jediným vůdcem, kterého mají.

Za vlády režimu Kamaly Harrisové válka proti skutečným Američanům zintenzivní. Biden pro své mentální poruchy bude odsunut stranou a USA budou mít za prezidentku levicovou „ženu jedné barvy“, která už svou nenávist vůči bílým Američanům stačila vyjádřit.

Není obtížné si představit, že jednou z prvních věcí, kterou režim Kamaly uskuteční, bude zrušení Druhého dodatku americké ústavy, po čemž přijde zatýkání držitelů zbraní v červených amerických státech, což zajistí jejich bezbrannost . A při vědomí nenávisti, kterou demokratičtí intelektuálové a profesoři k Američanům červených států chovají, je stejně snadné si představit, že až se dostaví další pandemický virus, bude Amerika červených států přestěhována do internačních táborů. Proč by totiž démonický hybný moment, který rozhodl o ničení soch, památníků a muzeí bílých, bílé historie a kultury a „bílých privilegií“ neměl zahrnout i samotné bílé lidi?

Jelikož americké ozbrojené síly sestávají i z mužů červených států, schopnost Washingtonu vzpínat se ve všech koutech světa ke svému postavení globálního vládce, zmizí. Rusko, Čína a dokonce i Irán budou schopny porazit „supermocnost“ ve válce.

Stalo by se tak poetickou spravedlností, kdyby se důsledkem otevřeného ukradení voleb stal i konec washingtonské hegemonie. V každém případě ukradené volby ruší veškerý vliv Ameriky. Či jak to vyjádřil jeden z evropských pozorovatelů: „Spojeným státům nezbývá nic jiného, než šířit demokracii násílím, protože je naprosto jasné, že to nedokáží provést svým příkladem“.

Překlad: Lubomír Man

108 komentářů :

 1. Vzhledem k jednostrannému náhledu veřejnoprávní (české) televize k "vyhlášenému" výsledku voleb médii a "ustřihnutí" tiskové konference týmu právníků D. T., mohl by někdo, prosím, zasvěcený alespoň ve stručnosti podat informace o relevanci argumentace D. T. a možném právním postupu. A je něco pravdy na včera v některých médiích tlumočené informaci o opatření volebních lístků jakýmisi skrytými znaky, díky kterým má být "žalobní strana" unést důkazní břemeno o nelegálnosti voleb?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom k těm údajně označeným poštovním volebním lístkům. To video je fejk. Krásná pohádka o moudrém králi a potrestání zlých pletichářů. Pěkně zaranžovaná, někdo si s tím dal práci.
   Realita bude méně pohádková a spletitější. Jsem zvědavý na hodnocení VVPj. A hlavně na reakci samotného GP.

   Smazat
  2. 19:49 a ještě bych dodal, že ten podvod byl vidět v televizních přenosech. Grafy i tabulky s oněmi zázračnými přískoky Bidena. Protože volby v USA jsou transparentní, ne jak v tom Bělorusku. Takže i když to video s vodoznaky na poštovních lístcích bylo jen fejk, politici demokratické strany se nejspíš ke všemu brzy sami přiznají. Svědomí jim určitě nedá spát...

   Smazat
  3. Něco napoví článek zde:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Campbell-Pyrrhovo-vitezstvi-prezidentu-643220
   K označeným volebním lístkům - těžko říct, ale spíše bych řekl, že to je fejk, protože by to předpokládalo tisk jen v jedné nebo dvou tiskárnách, což asi nebude pravda.
   Rozhodující asi nebudou ani tak právní kroky, ale co v reále nastane. Zcela jistě se rozjede mediální lynč na Trumpa a adorace Bidena. K tomu bude velký tlak, aby ho všechny hlavy států uznaly a tak nastala situace, kdy bude neúnosné vyjít s případnou pravdou ven. Prostě všichni by byli za blbce. Na druhou stranu zde máme asi řádně ozbrojené příznivce Trumpa, kteří se asi budou cítit dost hodně podvedeni.
   V podstatě jde o poker - skuteční vládci vsadili všechno na jednu kartu a tváří se, že mají všechny trumfy v ruce. Klíčové asi bude, jak zareagují Trumpovi voliči. Pár soudních rozhodnutí, že fakt docházelo k masívním podvodům, by je mohlo nastartovat k odpovědi a obraně svých zájmů.

   Smazat
  4. Došlo k masívnímu falšování voleb! Skutečný výsledek byl zcela jiný - https://i.ibb.co/Lvt22jK/volpre20.jpg

   Smazat
  5. 7:35
   To je jasné od začátku, ale Bidet se raduje dost předčasně!

   Smazat
  6. No na Sputniku bylo počítadlo raketový nástup Trumpa a potom do konce voleb nic. To můžou říkat papouškům na střeše že v těch státech nikdo nevolil Trmpa.

   Smazat
 2. Jestlize USA jako globalni vudce zmizi,bude to jen dobre.Muj pohled na vitezneho Bidena,tvurce a zlodeje z ukrajinskeho Majdanu je zcela opacny.Valky se budou vest s Čínou,Ruskem a Íranem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte v tom kluci trumpisti hokej. Ve skutečnosti se nic nestane a vše pojede jak to jelo doted. Cool it jak by řekl Bjorn Lomborg.

   Smazat
  2. V USA volili mezi Neronem a Caligulou. Vsjo ravno!

   Smazat
  3. Nikdo mi nevysvetlil toto:
   Kdo je globalista:: Biden ci Trump. ???

   Trump (americky Babis) tvrdi, ja nejsem globalista ( ale jeho skutky jsou globalisticke),
   Biden se snazi vypadat, ze je globalista(ale jeho skutky jsou ANTIglobalisticke).

   Zakladni princip globalismu: vyvoz kapitalu a stejne mzdy svetove.
   Co dela Biden je spise socialni politika v ramci USA. Co dela Trump je spise celosvetova podpora
   kapitalu.
   Brouk Pytlik

   Smazat
 3. USA náš vzor? No tak to nás potěš pánbůh!

  OdpovědětSmazat
 4. Pan Craig to bere až moc sofistikovaně; ovšem já věřím tomu, že ví, jak to bude s dokazováním podvodu pokračovat. D. Trump jim předvede, že podváděli. Tak jsem v klidu a pohodě. Za několik týdnů se pravda "prokouše" na povrch událostí...

  OdpovědětSmazat
 5. Zrušení II dodatku je blbost protože ve hře je ještě Supreme Court a Senát kde mají většinu konzervy.Reaganovský antikomunista Roberts který se paradoxně stal jakýmsi guru a rádcem ve věcech vnitřní politiky USA kovaného stalinistického bolševika Lubomíra Mana byl kdysi možná užitečný ale terazky je už dost mimo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kovaný stalinistický bolševik Lubomír Man odmítl v roce 1986 spolupráci s STB, která mu měla vynést status diplomata v anglicky mluvící zemi a masový náklad všech jeho do té doby sepsaných knížek.Tzn. kolem 200 000 kč. Dotaz je možno vznést na p. Kincla pozdějšího náměstka ministra vnitra, který p. Manovi tuto dohodu nabídl nabídl.

   Smazat
  2. 20:50 Víte on se skutečný bolševik Stalin nehodil ani těm po něm , ani těm euroatlantickým demokratům. Jistým způsobem a za jiných okolností a možností v tom pokračuje Putin. Proto má ve světě tolik oponentů a nepřátel. Sociální politika bez parazitování na celém světě je v SS neuskutečnitelná, protože se tam lidé ve svých potřebách zvrhly. SNB.

   Smazat
 6. Jedine, co nemohu pochopit je ta valka x Rusku... Jasne, zdroje nerostneho a dalsiho bohatstvi chapu, lec nesouhlasim.Kdo bude s Ruskem valcit? Proc? Co ma kdo Rusku oplacet? Cim se provinilo? Ze nikoho nenapada a dobre spolupracuje? Ze do nedavne doby bylo jedine, kdo dokazal poslat raketu k vesmirne zakladne? Ze bez kvalitniho kovu by nikdo nepostavil motor pro letadla? Ze nerozpoutava valky? TVL, cim se provinilo? Uvaluji se ostrukce, ale vyuziva toho, co dokazi? Nestranim nikomu, ale prijde mi to zvlastni. Vysvetli mi to nekdo? Rad bych vedel,v cem se mylim... Dekuji!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako kdo chce válčit s Ruskem. Z dlouhodobého hlediska bude pro Rusko spíš mnohem větší problém Čína než USA.

   Smazat
  2. Protože ten plán na rozkradení Ruska tady byl už hodně dávno a byl blízko k realizaci za Jelcina. Koukaly z toho obrovské prachy a moc v Rusku. A pak jim to nějaký Putin vyfoukl. Tyhle banskterské a korporátní mega svině se nehodlají těch prachů vzdát. Jejich ega nikdy neuznají, že se Rusko postavilo na vlastní nohy a neodpustí Putinovi, že si dovolil vést vlastní politiku a nebýt poslušnou trapnou ovcí jako drtivá většina evropských politiků včetně ostudné české demožumpy a pirátského smradu. Neodpustí mu ani, že odstavil od moci spřátelené místní zlodějské "kámoše", jako byl tchoř Chodorkovský. O kterém západní presstituti zamlčují, jak je spojen s vraždami novináře nebo novinářů, kteří psali nemile o jeho podivných nelegálních kšeftech. Plán existuje a jede v určitých obměnách po generace, takže se v něm pokračuje. Jenom ta nenávist největších zlodějů planety k Putinovi je nejspíš až psychopatická.

   Smazat
  3. Genocidu Slovanů má za těch cca 1000 let, co ji provádí, Západ prostě v krvi.

   Smazat
 7. Presidentem USA bude pan Biden. A presidentem Venezuely už je pan Guaidó. Vycházím z toho, že oba pány uznala nejen ČR, ale i všechny státy tzv. EU a mnoho jiných. Oba pánové mi jsou velmi symphathetičtí, mám je nejraději v pruhovaném slušivém oblečení. Jejich půvab se podobá půvabu paní ..., zvolené presidentky Běloruska, také kýmsi uznané, ale něco se pokazilo a dnes nemohu její jméno najít ani na wikipedii. A tak se těším na dekrety pana Bidena, doufám, že budou i na novinkách.cz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z toho vyplývá, že Biden bude muset emigrovat, sakra kam ale vlastně? Do Číny?

   Smazat
  2. 20:31 Jestli pro Vás je půvabná paní presidentka Běloruska, tak už jste asi schopen i zoofilie.

   Smazat
  3. Půvobná znamená blbá... a v jejím případě to platí na 1000%🤣

   Smazat
  4. A Putin už také uznal "ohmatavace"?

   Smazat
 8. Nevím kolik je dnes v Americe investigativních novinářů, ale mám pocit, že ti se do "oficiálních" médií nedostávají. Američané, pokud se do něčeho pustí, dělají to však profesionálně, i ty zlodějny po světě. Novinářské řemeslo se nejen tam stalo řemeslem, které by se dalo nanejvýš přirovnat dnes v analogii k opisování knih v klášterech, když ještě nebyl tisk.
  Byli to investigativní novináři, kteří byli schopni (samozřejmě nejen v USA) odhalovat pro veřejnost prohřešky mocných. Ti se poučili a postupně si zajistili prakticky 100% kontrolu nad tiskem i slovem a obrazem.
  A koho chleba jíš, toho píseň zpívej ...
  Novinařina se tak v USA stala jen dalším nástrojem prosazování určitých názorů. Myslím si, že právě proto lidé po světě, kteří se snaží probíhající události pochopit a hledají odpovědi na své otázky se "potuluje po internetu". Jenže už dnes je na něm řada omezení i cenzury a nejspíš, pokud se nestane cosi jako zázrak, se to bude pro obyčejné uživatele internetu zhoršovat.

  Situace v Americe se bude nejspíše třeba i pomalu, ale o to jistěji zhoršovat. A i když tentokrát se "nic" "nestane", pak nejpozději při příštích volbách se můžou Spojené státy rozpadnout. Čím dřív to "propukne", tím víc to bude ve výsledku násilnější. Protože k takovým procesům potřebujete být i psychicky připraveni, aby z toho nebyl galimatyáš. Ale pak bude důležité, kam se postaví US Army.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:35 Proto byly vždy novináři do detailu odhaleny všechny vraždy prezidentů. Novináři v SS jsou také na dvě party jako ti naši skurvenci.

   Smazat
 9. A jak se na to dívá Rusko? "CNN и FOX NEWS объявили Байдена президентом США. Вслед за ними о о победе Байдена объявили и другие американские СМИ. Стоит помнить, что в 2000 году СМИ также решали, кто победит. Тогда "победил" Альберт Гор, 271, Джордж Буш-младший 242." Prosím Vás, nevíte někdo, kdo to byl ten president Al-Gore?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To byl ten, který vyhrál předčasně. Ještě neměli připravený správný druh covidu, tehdejší viry se ukázaly jako příliš slabé na lockdown a tak přepustil post Bushovi.

   Smazat
  2. Vy jste si asi nevšiml těch uvozovek. Nebo všiml, ale nevíte co znamenají -"победил".
   K současné volbě prezidenta. Volby ještě neskončily. Nejdříve Bidena musí zvolit volitelé a výsledek musí být oficiálně vyhlášen šéfem Kongresu. Zatím nic z toho neproběhlo a "vítězství" Bidena bylo vyhlášeno jenom presstituty a to je málo. Musí proběhnout celý ústavní postup. Že vítězství Bidena ještě není vůbec jisté ukazuje i to, že mu neblahopřáli Si a hlavně Putin. Blahopřáli jenom Americké kolonie, které to dostaly příkazem.

   Smazat
 10. Nechápu proč tolik radosti v antikomunistické pravičácké ČT,
  když v Americe vyhráli komunisti.
  Biden je dělnického původu a ta jeho vice je komunistka !
  Hurááááá ! Ať žije KSUS !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Biden jen něco jako u nás Fiala z ODS. Kamala je možná víc nalevo dejme tomu česká socdem.Trump byl něco mezi Okamůrou a Klausem jr.
   Závíš Kalandra

   Smazat
  2. 22:46
   Kamarila je milka Němcová, jen ještě nekrade pečivo 🤡🥳

   Smazat
  3. Koukám, že degenerace myšlení dosahuje vrcholu. Odteď už zřejmě bude jen strmě klesat.

   Smazat
  4. To paní Němcovou dost přecenujete. Ja vím že vzdělání z nikoho ještě moudrého nedělá ale přece jen mezi absolventkou UCLA a maturantkou z hnojárny z Havlbrodu určitý rozdíl bude.

   Smazat
  5. Než někoho nazvete komunistou, tak si zjistěte z jakých názorových a ideologických myšlenek komunismus vychází. Zjistil byste, že ve vedení (ať jde o demokraty či republikány) SS mluvit o někom jako o komunistovi je úplná blbost.

   Smazat
  6. KSUS má zkratku CPUSA - Communist Party of USA

   Smazat
 11. V USA bude prezidentem ten, koho uzna za prezidenta Putin ..
  S tím nikdo nic neudělá, tak to je a bude ..

  OdpovědětSmazat
 12. 20:24
  On někdo s ruskem válčí ???? Proč lžete,kdo s ním válčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:55 No konečně! Pán má pravdu! Kde jste byl TAK dlouho? My se tu názorově motáme, jak nudle v bandě. Konečně jste tady a zjednáte pořádek.
   Proč tu všichni LŽETE? Nikdo s Ruskem neválčí! Ani nechce!

   Smazat
  2. Vy dva nechápaví, vždyť proxy-válka je také válka: Ukrajina, Gruzie, investice do domácích podjebáků typu Navalený, Němcov, Tichanovská, 5 MLd USD za banderovskou indoktrinaci ukrajinské mládeže, posouvání základen k hranicím Ruska, provokační přelety tu na Baltem, tu nad Černým mořem, a neustálé pomlouvání, ostrakizace a lži o Rusku, divadla s novičokem, bojkoty, embarga ... - to je nic?

   Smazat
  3. Pro 23:42. Příspěvek nad vámi NENÍ MYŠLEN ZCELA VÁŽNĚ. To je jen taková legrace. 😁😃😀😆🤗

   Smazat
  4. 21;55
   23;18
   Komu není shůry dáno.... 👎

   Smazat
  5. 23:42
   Ty Amíky nějak přeceňujete, tolik akcí najednou. Jinak v Ukrajině a Gruzii má prsty rusko, tak stejně v Navalném, Němcov, Politkovská a spousty dalších.
   Hranice ruska májí 16 tisíc km. jen na 450 km se staví obranné základny. Rusko dnes zbrojí jak pominuté. No a pokud někdo lítá ve volném vzdušném prostoru, tak tomu druhému po tom nic není.
   Udělejte si ve vašich "" názorech "" pořádek, mate v tom nějak velký bordel!!

   Smazat
  6. 1:30
   No hlavně, že ty má hlavu na správném místě, jen aby ti nepršelo do krku!!

   Smazat
  7. jsi politologicky zaostalý NATO-propagandista, milovník a obdivovatel SS. NIkod jinýneumí tak hloupě lhát.

   Ukrajinu rozjebaly SS, rusky mluvící oblasti se vzbouřily a chtěli federaci. Banderovci začali vraždit oponenty a to činí dodnes. Kapiš?!

   Gruzinskáý prezident Saahkašvili, výtečný polykač vlastních kravat, napadl zbraněmi darovanými z ČR jižní Osetii, vraždil civilisty i ruský mírový sbor. Hrdinná gruzínská armáda vzala nohy na ramena, když Rus projel na tanku tunelem pod Kavkazem a Osetince, malý kavkazský národ, osvobodil od gruzínské hrůzovlády. Kapiš?!

   A dál už následovaly jen tvoje trapné humory: "Rusko zbrojí jako pominutý..." Kdybys napsal SS zbrojí jak pominuté, měl bys pravdu. Rusko dává na zbroojení jen nepatrný díl co SS! Kapiš?!

   Blíží-li se strategický bombardér v letu nacvičeném jako počáteční fáze bombardování, provokuje-li u hranic suverénního státu vlastně denně, šmíruje-li na hranicích těsně na čáře dotyku, pak se nebudu divit, když to jednou přežene a Rusové mu "zastaví let". Kapiš?!

   Vrať se do kurzu čučkařů a opakuj ročník. Máš za pět.

   Smazat
 13. Rusko se nemusi vubec nicim provinit. Zaminka se kdykoliv najde nebo vykonstruuje. Nejaky false flag a bez dukazu a uz je Rusko padouch. Preventivni uder je pry opravneny. Cilem je zmocneni se jeho surovin, zemi rozpalcelovat, aby byla snadenji ovladatelna a obyvatelstvo zotrocit. Tak jednoduche to je. Vsechna ostatni vysvetleni jsou jen kecy.
  Kecy Napoleona, ze Rusko je proti Francii, protoze je proti blokade Britanie. Kecy Hitlera, ze tam jsou zidobolsevici u moci, kteri jsou Nemecku nebezpecni. Kecy USA, ze Rusove anektovali uzemi Krymu, ktere jim odjakziva patrilo, ze jsou nebezpecni, ovsem hned reknou, ze jsou zaostali. Jak to jde dohromady, Pepku Vyskoci?
  Nechapete to, jak z nas delaji blbce?
  A kdo tedy tuhle nepratelskou masinu pohani penezi, aby fungovala? Uplacaji vzdy nejakou koalici pod vedenim tajtrliku a poslou je na vychod.
  Financuji vzdy obe strany a nesmirne na tom bohatnou. Obe strany vykrvaci a na tom zase zbohatnou pri jejich obnove. Dnes je tim tajtrlikem NATO koalice a jeji US loutkovodic. Cil je vyse popsany.
  Stale nestaci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:08 Je to trochu jinak. Stačí se zamyslet kdo bude mít z případného rozvalu jakéhokoliv státu včetně Ruska prospěch. Války se vedou vždy v něčí prospěch a všech lidí to nebude. Příklad 1 i 2 SV. Vždy je to zvrhlý parazitizmus.

   Smazat
  2. Hlavní příčinou válek západu proti Rusko je to, že Rusko existuje.

   Smazat
 14. Ta zeme dela zazraky vsude! Kdy chce a FIRST!

  OdpovědětSmazat
 15. Prezident tvrdí, že mu budoucí prezident ukradl volby a falšoval je. Budoucí prezident tvrdí, že je nefalšoval, řádně vyhrál a lže tramp. Prostě lže jeden nebo druhý nebo oba. Takže co na to Jourová a EU. Sakra není na místě uvalení sankcí na USA na oba prezidenty protože jsou na štíru s právem Stejně jako Lukašenko. Tak konej pokakaná Evropo.

  OdpovědětSmazat
 16. Můj osobní dojem je, že začalo už opravdu "tvrdé období" velkých turbulencí, ke kterým se schylovalo od konce studené války, a pak vážněji od 11.září.

  Množství lží už je neúnosné, nastane otevřené stíhání kritiků a spuštění nových technologií kontroly společnosti v následujících 15letech. Vítejte v realitě pádu impéria, slovo svoboda už nebude potřeba, "pravda" bude nyní už vynucována silou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:36
   Ještě k tomu pádu jste opomenul stále zatracovaný dolar, zásadní chyba ve vašem blábolu!!
   Nevím kolik vám je roku, ale toho pádu největší demokracie světa se nedočkáte!

   Smazat
  2. 8;36
   Všeho do času... ono se to zhroutí zevnitř samo stejně, jako Řím a Třetí říše 👍👍👍👍

   Smazat
 17. Ty sis toho nevšim, hluchý slepče?

  OdpovědětSmazat
 18. Tak na tenhle brekot PCR jsem se docela těšil. Nebojte, soudruzi, republikánská strana je v pořádku a stejně tak bude i Amerika a brzo i její vztahy s EU. To, jak svižně gratulují politici jako Jeb Bush, Mitt Romney, Boris Johnson a kupodivu i Zeman, mluví za vše. Čtyři roky demokrati a pak třeba zase republikáni. Vše ok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:54 Jo ty lump, já hrdina, přes to jsme jedna rodina.

   Smazat
 19. Je jedno kdo to tam vyhrál, hlavně, aby zase byla s USA sranda typu, letadla narazí do dvou baráků a ty spadnou tři, pilotují je Saudi, ale napadne se Afghanistán, Saddám má chemické zbraně, napadne se Irák, žádné se nenajdou, Saddám se pověsí a nikdo není agresor, ani válečný zločinec. Zkrátka takové ty americké vtípky, bez kterých je svět tak nudý a bezpečný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak vyspela zeme a stale neni mozne jednoduse spocitat volebni hlasy.
   Kdo volil koho ? Nikdo nevi...

   Smazat
 20. Je jedno kdo to tam vyhrál, hlavně, aby zase byla s USA sranda typu, letadla narazí do dvou baráků a ty spadnou tři, pilotují je Saudi, ale napadne se Afghanistán, Saddám má chemické zbraně, napadne se Irák, žádné se nenajdou, Saddám se pověsí a nikdo není agresor, ani válečný zločinec. Zkrátka takové ty americké vtípky, bez kterých je svět tak nudý a bezpečný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Také si myslím, že by bylo možná dobře to všechno urychlit, ať se to netáhne. Protože někdy něco zlého se časem ukáže jako dobré. Rozval by možná zastavil migraci a to je pro náš stát rozhodující. Že nás někdo vyžírá, to tady bylo často, ale tohle by nás zlikvidovalo. SNB.

   Smazat
 21. Redakce by mela vyhlasit "Den Radosti " neb z velkeho zalu nasledoval svuj vzor s Redneck a obesil se na svestce ze zalu nad ztratou sveho pritele a zaka D. Trumpa Cest jeho pamatce 4 roky zde jsme to vydrzeli,bude nam chybet

  OdpovědětSmazat
 22. Tak posloucham na internetu a na TV smart LG ceskou CT24 a lzi s ni spojene Panove typu Bohacka a podobni sedmilhari se prevadeji jak jest sasku zvykem na plny plyn . Je sobota pred pulnoci prazskeho casu a cekaji na projev Bidena" spiciho" s cernou murou v pozadi -mohlo by se ji rikat Cheynyho stin. Myslim ze uroven Bushe a Bidena je na stejne urovni oba zhruba IQ 80 a tak spravne vyvoleni zastupci jsou v reserve Shalom

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. sugu nejpravdivější za všech okolností je to Shalom.

   Smazat
 23. Já bych mu odebral řidičský průkaz.

  https://cnn.iprima.cz/video-biden-opet-predvedl-trapas-spletl-si-svoji-vnucku-s-mrtvym-synem-12611

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Červené tlačítko je mnohem nebezpečnější.

   Smazat
 24. https://manipulatori.cz/jak-se-dela-dezinformace-deset-dukazu-o-zfalsovanych-volbach-v-usa/

  OdpovědětSmazat
 25. od tímto pojmem : původní etnická americká populace si lze představit výhradně Indiány.

  jestli USA omezí držení zbraní, je to krok správným směrem, ale nevěřím, že zrovna demokraté proslavení válečníky Obamou a Clintonovou, které vraždění cizích prostě bavilo o krvavé Madle ani nemluvím, odcházeli z válečných konfliktů, spíš rozpoutají další válku.

  OdpovědětSmazat
 26. Asi to tak má být. Asi se najde málo lidí, kteří označí průběh voleb za bezchybný. Zarputilí zastánci Bidena budou tvrdit něco o překlepech, či chybném zadávání dat, ostatní přímo o podvodu. Pravdu se asi nikdy nedovíme, protože soudy, na které se Trump obrátil, jsou, co se zmanipulovanosti týká, nejméně o dvě koňské délky před médii.V konečném výsledku jsme prohráli všichni.
  Kapitalismus se vyznačuje ekonomickou a politickou soutěží, která by do čela ekonomiky i politiky měla vynést vždy ty nejlepší. Pokud se tak nestane, začne společnost umírat. My starší si pamatujeme, co zlikvidovalo socialismus. Ne represe a rovnostářství. Ale klientelismus, který do čela vyzvedl neschopné, ale komunisticky "prověřené" jedince. Ti se svou neschopností postarali o ekonomický úpadek a ten pak o politický pád. A to samé čeká Ameriku i celý západ. Ač to budou zarputilí zastánci popírat, již dnes začíná západ ekonomicky upadat. Myslím, že pokud nedojde k zázračnému zmrtvýchvstání, dožijeme se hořkého konce.
  Dávám komunistům rok. Maximálně dva ... řekl kdysi Kodet. Já bych byl velkorysejší. Do deseti let.

  OdpovědětSmazat
 27. Ti nadšenci, co slaví vítězství Bideta (není chyba ani překlep neboť on bude na bidýlku stát a "spát", zatímco ostatní ho budou učit,co má dělat) si neuvědomují několik věcí.
  Zatímco za Trumpa by Amerika zachovávala současný směr a soustředila se především na své problémy, což znamená "zasahovat" i "jinde", jak jsme zvyklí. Tak za Bideta půjde Amerika cestou, která se příznivcům USA prostě přestane líbit. Nejen že bude pokračovat likvidování států, ras, ale PŘEDEVŠÍM PŮJDE O OSOBNÍ MAJETKY i těch, kteří USA bezvýhradně podporují. Z nich se stanou "šlechtici s nízkými tituly".
  Pokud se hovoří o vybudování jakéhosi nového řádu a podle směrů, které díky tomu ve společnostech a státech vznikají, pak vyplývá z toho všeho, že to bude společnost založená na kontrole všeho. Ne přímo. dokonce, pokud se budete chovat v rámci předpisů, můžete mít pocit určité "svobody". Jenže "nová" společnost znamená v tomto případě mít kontrolu nad majetkem, kdy dostanete jen to, co vám bude "přepuštěno" díky blahovůli "šlechty". Postě panovníkovi náleží vše, i právo první noci.
  Ano, buržoazní revoluce znamenala potlačení moci šlechty, ale ta nikdy nezapomněla na svou "vyvolenost" a především na svou touhu po "POMSTĚ". Znáte takový případ u nás? Ale ano znáte přece například "Švancenégraˇ" věčně spícího a ... Jenže třeba u nás za První republiky bylo až příliš okatě vidět, jak se buržoazie všech druhů a majetků přímo třese nadšením, pokud se setkávala s "poraženými" šlechtici. Oni by přece taky chtěli být "tam někde nahoře" (umělecky skvěle ztvárněno ve filmu Konec starých časů). Ostatně v Anglii si zachovali šlechtici nakonec značnou moc, která tentokrát závisela ne na titulu, ale na výši majetku. A "úspěšní" Angličané mohou za odměnu "za práci o posílení vlivu anglické koruny" dokonce získat šlechtický titul.
  Když se mluví o otroctví, zapomíná se, že veliká část otroků byla vzhledem k zemi otrokáře (teď bez USA a "novodobých bělošských otrokářských systémů) z daleka, ale např. arabští majitelé otroků si výpravami na jih zajišťovali přísun především speciálně později vycvičených negrů, kteří se stávali sice sami otroky, ale ti měli výsady, protože vykonávali "práci" dozorců", krutě, "bezchybně" a s chutí. Pak najednou dává smysl "míchání" obyvatelstva po značné části světa, ne? Později se zjistilo, že nejlepší dozorce je "bývalý" otrok.
  Nová společnost má být na základě podoby feudálních vztahů, to aby se vládci nemuseli osobně nějak starat o své "podřízené". Rázem pak tak jako mávnutím proutku budou mít dráby a katy.
  Evropa má poslední možnost na vzpouru. Nezíská-li Evropa v dohledné době možnost sama dělat svou SKUTEČNĚ DEMOKRATICKOU politiku,m zcela odlišnou od té co dělá a dělala za posledních více jak padesát let, zahyne její současná civilizace, pokud se to dá nazvat civilizací.
  Pokud si nadšenci pro USA myslí, jak oni na tom budou dobře, tak bych jim rád připomněl osudy všech těch, co se "páníčkům" hodili kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv JEN na jednu věc. Mohou jim položit květiny na hroby. Pokud někdo zná jejich umístění. A zdaleka to nejsou jenom politici!! S velkou pravděpodobností oni sami budou muset nakonec narukovat a "bojovat se zbraní v ruce", dokud svět nepochopí dobro, které jim "páníčkové" přinášejí.
  Takže tancujte, "sluníčkáři" a jiná verbeži a svoloči, tancujte svého kozáčka, dokud ještě zatím můžete.
  Souhlasit nemusíte, ale až na "předpověď" dojde, nebrečte. A hlavně to nesvádějte na "benevolenci" administrátorů Nové republiky. Bude to houbeles platný.
  A hlavně si uvědomte, že tu pokrokovou a "mladou" politiku vám přináší lidé z pozadí, kterým už dávno nic neříká věk pod sedmdesát, mám na mysli mozkový proces.
  Ať žije Soros!
  Ať žije rodina Clintonovic!
  Ať žijí vládci Všehomíra!

  OdpovědětSmazat
 28. Gratulace ke zvolení pane Biden, váš sympatizant z Liberce.
  Tentokrát si Rusko pohlídali!! Putin budemít těžkou hlavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja wohl, Herr Oberr ! Mein Fader pogib u stalingrádu a ty bidete ho mužeš pomstít.
   Aby ses nesplet ! S tím Putinem obzvláště. Pa, pusu a pozdravuj v Reichenbergu

   Smazat
  2. 8:20 Hm, tak to už na ambulantní ošetření není, to už chce hospitalizaci na tvrdo.

   Smazat
  3. 8:20 Nebude to dlouho trvat a přesvědčíte se o opaku.

   Smazat
 29. Ubohý Robetsi, než něco vyřvávat o děvkách, tak si raději přiznej porážku!! Ty tvé zvratky a pomluvy USA sleduji delší dobu, POZOR, ať nedopadneš jak tvuj kolega ASSÁNGE.Ten taky dělal machry a jak dopadl. Mužete se potom v cele doplňovat, tak 30 let!!
  Proč tydy není oslavný článek k vítezství pana Bídena??? o nepotvrzených podvodech se zda mužete přetrhnout!!! To taky neunesete porážku??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko, sedíš tu u cesty, stane se neštěstí, něco tě zajede. Pokud dřív nezbledneš nenávistí ...

   Smazat
 30. Americký podvod století a oni se s tím ještě chlubí!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:30
   Chudáčku, kdo ti to udělal ?? Ty jsi jistě u sčítání hlasu byl, že o tom tak fundovaně píšeš.
   V Rusku takové problémy s jedním kanditátem na 100 let jistě nemají.

   Smazat
  2. 10;05
   Fix kování=demokracie???!!!!! 🤡🤡🤡🤡🤡🤡

   Smazat
 31. Média neurčují, kdo volby vyhraje. Kolegium volitelů se schází až v prosinci. Jenom oni mají právo vyhlásit vítěze voleb:

  http://leva-net.webnode.cz/news/joe-biden-prvni-nelegalni-prezident-usa/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 👍👍👍👍👍

   Smazat
  2. První, nebo aspoň jeden z předchozích nelegálních prezidentů, byl ten, kdo se dostal k moci přes zjevné vítězství Ala Gora.

   Smazat
  3. Také mi to napadlo 8:30, historie USA má tyto příklady. Bude tedy osobní statečnost volitelů onou rozbuškou konfrontace s bažinou? Prokázané nesrovnalosti, podvody některým mohou dodat odvahu a odůvodnění.

   Smazat
 32. Tak nějak v tom rachotu kolem voleb nikdo nezaznamenal, že datum vítězství(??) Bidena se kryje s výročím VŘSR. Jak příznačné! Jestlipak bude následovat i stejná polízanice?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Biden rovná se Kerenskij? Nebo "už" Lenin?

   Ta demokracie se nedá "brát" jinak než jako sranda.

   Smazat
  2. Jenže poprvé se něco tvořilo jiného, ale dnes je to jen krutá fraška.

   Smazat
  3. Ano. Už 103 let, od výstřelu z Aurory, rudí pošuci neúnavně předvídají brzký kolaps prohnilého západu s USA v čele :-D A nepoučí se a nepoučí. Co taky chtít od pošuků.

   Smazat
  4. 10;55
   Všeho do času🥳

   Smazat
 33. Kdo by to pomyslel, že v tak vzorové demokracii, jak se nám předvedla v těchto volbách USA se podvádí, lže, intrikuje. A to se zřejmě přenáší i na naše pražské "demokraty", reprezentované ODS a STOP 09, tedy Šláfenbergema Pekařovou. Asi se budeme muset vrátit k té totalitě, neboť takový bordel jak nám předvedli při prezidentských volbách v USA nemůže u nás zavádět. Co je nejhorší, že diktátor Trumf nechal zanedbáním opatření proti pandemii zahynout téměř půl milionu lidí, kterým chce vládnout, kterých se dovolává tedy jednoznačná genocida, a on se domáhá prezidentského křesla. Kde je nějaký mravní étos. Zločinci, tak jako v Kosovu se dostávají do čela proamerických států-

  OdpovědětSmazat
 34. Sladká msta: Lukašenka se tvrdě prošel po Bidenovi a Trumpovi
  11/08/2020 - 4:58
  V posledních dnech je situace v Bělorusku stále stabilnější. Protesty šly na spad a opoziční kuchařka Světlana Tichanovskaja pronáší stále méně spekulativních projevů. Západní elita, která se pokusila zorganizovat další převrat, hru úplně opustila. To využil Lukašenko.
  V komentáři k volebnímu procesu ve Spojených státech běloruský prezident poukázal na nepořádek. Podle něj výsledky ani za několik dní nebyly shrnuty. Hlava Běloruska je přesvědčena, že je to nedemokratické.
  "Pevnost demokracie ... Podívejte se, co se děje s těmito volbami." To je ostuda, výsměch této demokracii, “řekl prezident.
  Alexander Lukašenko oznámil mnoho porušení, která byla odhalena během amerických voleb. Věří, že mezinárodní pozorovatelé ve skutečnosti neměli příležitost potlačit a upozornit na bezpráví. Lukašenka uvedl, že USA jsou horší než Bělorusko, kde je volební proces transparentní.
  "Ale taková ostuda, takové ponížení Američanů ... Aby bylo možné toto udělat, bylo nutné to nacvičit," uvedl běloruský vůdce.
  Lukašenko považuje za hlavní viníky Joe Bidena a Donalda Trumpa. Právě oni uspořádali jedny z nejšpinavších voleb v historii USA. Prezident Běloruska představil příklad toho, jak se politická elita chová odlišně.

  Anton Orlovsky, speciálně pro „Ruské jaro“

  OdpovědětSmazat
 35. Už dávno kdosi bystrý odtušil, že pokud by volby mohly i cos změnit, tak je zruší!
  A na to navázal neméně bystrý prof. Keller, který zas zalitoval toho, že EU nevyslala k US volbám své pozorovatele. To aby tam zjistili, která ze stran podváděla víc ...
  Není proto jasné, proč nezvolení Trumpa vyvolává mezi lidem obecným tolik emocí, jakoby se jim zhroutil vlastní svět.
  A přitom USA budou jako dosavadní "leader" dál slábnout a Čína dál růst. To by neovlivnil a neovlivní žádný z obou soupeřů o získání svého dočasného pobytu v Bílém domě.

  OdpovědětSmazat
 36. "Státy, označené dnes červenou barvou, jsou domovem původní etnické americké populace". Proč přepisuje L. Man historii? Vždyť původními obyvateli Ameriky byli Indiáni, kteří byli postupně vyvražďování a zbytek byl nahnán do rezervací. Ti, kteří se dnes nazývají Američany jsou směsicí potomků dobrodruhů, prchajících zločinců a náboženských fanatiků z Evropy. Černochy si pak dovezli otrokáři jako levnou pracovní sílu. Volební právo získali černoši teprve v 60tých létech minulého století.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:10-To máte sice pravdu ale původním obyvatelům se ukradená země již nevrátí. Zajímala by mne tedy studie, jak většinově volili Indiáni, dá se to zjistit?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 37. Zajímavé, že těch několik nadšenců modré loutky nezmínili, co
  všechno socialistického a populárního Loutka slíbila.
  To nesliboval ani Gottwald v osmačtyřicátém. Zvýšení minimální mzdy, plná zdravotní péče pro všechny a zdarma. Vytvoření desetitisíců nových pracovních míst, omezování
  hospodářského styku s Čínou atd atd.
  A ten potlesk naší pravicové scény, Fiala, Rakušan, Bartošek,
  Výborný, Kalousek, Bartoš za naše pirátstvo. Zřejmě to před
  tím výlevem Bidena ještě neslyšeli.
  A tak volám. Ať žije Biden, přítel chudých, ruku v ruce s
  naší demokraticky demokratickou koalicí chudých. AMEN !
  p.s. Čekal jsem taky, když už, něco o Afganistánu, či o
  stahování těch statisíců vojáčku z celého světa, když to vypadá že bude ve státech nedostatek pracovních sil.

  OdpovědětSmazat
 38. Môže byť aj väčšia. Ľudia ako Lenin sa nerodia v každom storočí. Síce v USA mali nedávno stotisícovú komunistickú demnoštráciu, no zatiaľ si sami demonštranti neuvedomili, že bola komunistická. A bez toho uvedomenia a človeka ktorý by vyhlásil, že "jesť takaja partija" a začne triediť čo možno poskladať jedno k druhému a čo do šrotu, k zmene nedôjde a rozklad bude pokračovať. Súčasné dve strany, Finančníci vs. Priemyselníci, sa môžu potichu žrať roky. Predvádzať wrestling, vonku bi - zabi, v šatniach pivo z jednej basy, konflikty sa riešia inak, sú profesionáli nuž vedia, že v ozajstnej ruvačke si naozaj ublížia. Že sa ich prívrženci hryzú navzájom na uliciach? Nerozhoduje. Dostanú na držku ako jedni tak druhí, len čo sa špičkám zazdá, že by mohli zhodiť systém. A ten je tak prerastený nádormi a hnilobou, že ak ich z neho naraz vyrežeš, zostane len holá kostra ktorá sa zrúti vlastnou váhou.

  RChPz

  OdpovědětSmazat
 39. P.C.Robertse jsem si až do dneška vážil rád jej četl. Co je na stupiditě, rasismu, kapitalismu a vládě oligarchů "levicového" jsem se však v jeho článku nedočetl i když tento pojem, matoucím způsobem, použil.

  OdpovědětSmazat
 40. P.C.Robertse jsem si až do dneška vážil rád jej četl. Co je na stupiditě, rasismu, kapitalismu a vládě oligarchů "levicového" jsem se však v jeho článku nedočetl i když tento pojem, matoucím způsobem, použil.

  OdpovědětSmazat
 41. P.C.Robertse jsem si až do dneška vážil rád jej četl. Co je na stupiditě, rasismu, kapitalismu a vládě oligarchů "levicového" jsem se však v jeho článku nedočetl i když tento pojem, matoucím způsobem, použil.

  OdpovědětSmazat
 42. Touto volbou schopného člověka půjde zase USA raketově nahoru.Čina bude čučet a Rus se USA zhluboka pokloni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (13:52):
   Své (marné) naděje jste vyčerpal dost rychle. Ve dvou větách!
   Bylo načase to napsat, protože až do dneška šly USA ne sice raketově, ale i tak, dolů. Třeba vám to zabere!
   Ovšem vaše mánie, že by Čína měla na cos čučet a Rus se klonil před US pány, je úsměvně infantilní.
   Čína maká (a neohlíží se), a ten Rus? Ten se skloní leda tak před svými památníky, svou vlajkou a hymnou. On ví, že má dost dobrých důvodů mít svou hlavu vztyčenou a nepoklonkovat.
   To nechává jiným a ochotným! Početným lokajům a jidášům ...

   Smazat
  2. 13:52
   🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡půjde, ale raketově do prdele díky občanské válce!!!!!

   Smazat
 43. Limonádový Joe alias Trump : Já se vrátím, a se mnou přijde zákon ..

  Příznivci Bidena a presstitutky se asi radují předčasně ..
  Trump má všechny trumfy v rukách ..., je stále prezidentem USA, má důkazy falšování voleb, ovládá Ústavní soud, Ministerstvo spravedlnosti, Senát, Národní gardu ..
  Na represi proti debilním elektronickým médiím se použije přísný tiskový zákon, stanovující odpovědnost a tresty za jejich zločinnou činnost ..

  OdpovědětSmazat
 44. ZDE JE NICK HONOLULU! Stoupenc presidenta Trumpa.
  Nejvice se podvadelo ve statech Michigam, Pennsylvania, Arizona a Georgie.
  Pokusy o volebni podvody neprosly ve statech , ktere znam nejlepe. Ohio and Floridu.
  -----------------------------------------
  Dalsi vyvoj !
  Ukradene "volby" budou prosetrovany (MOZNA) hlavnim soudem v D.C.
  -----------------------------------------
  Cast Kongresu je na vyplatni listine a pod vyhruskami Globalistu.

  Globaliste zadaji otevreni hranic do Evropy a do Ameriky z Afriky a z Middle East.

  Nelgalni budouci president Biden, je pouze docasny drzitel
  presidentskeho uradu . Globaliste chteji KAMALU HARRIS.
  Kdo je Kamala Harris vi v Americe vsichni velmi dobre a ja vam o ni napisi, kdyz me nebudete mazat.

  Globaliste si delaji naroky na bohate mineralni zdroje Ruska.
  Globaliste NECHTEJI existenci samostatnych evropskych statu.
  Globaliste chteji jednu svetovou ekonomii, ktero budou ridit oni.
  Globaliste SLEVNI cenu a hodnotu vasi prace a snizi hodnotu vasich penez.

  Agenda presidenta Trumpa byla presne v opozici agendy globalisticke. On usiloval o silny stat, silnou ekonomii a silnou prosperujici rodinu.
  S Ruskem chtel ekonomicky spolupracovat a hlavne OBCHODOVAT.

  Nikdy nechtel valku a snazil se stahovat domu americke vojaky rozmistene po svete.

  Pro jednostrane smlouvy s Cinou , ktere Trump zrusil, Cina uprednostnuje J. Bidena , ktery cely jeho zivot prodaval svuj vliv na ukor pracujicich Americanu.

  MAM STRACH Z BUDOUCIHO VYVOJE ! Protoze do toho vidim jako do akvaria.
  Napsal nick HONOLULU a vam Cesi pujde o existenci, dodavam.

  OdpovědětSmazat
 45. Kdo je Kamala Harris ?
  Otec - cernoch z Jamaiky.
  Matka je Indka patrici do skupiny Tamil!
  Indie ma 14 etnickych skupin z toho 4 patri do skupiny DRAVIDIANS. Dravidians jsou prarodice Romu, ktere znate v Cesku. (Tamil je jedna ze 4 skupin.)

  Mrs. Harris vystudovala prava a vysetrovala vysoce postavene lidi kvuli "rasismu".

  V debate s vicepresidentem Mike Pencem, debatu prohrala.
  Je vsak idealni a velmi TVARNA v rukou Globalistu.

  Bude nastupce na urad presidentky, "az se neco s J. Bidenem stane", coz prohlasila Jeanine Pirro nevlivnejsi babicka v Americe. Soudkyne (a hezka).

  At cokoliv se stane a stane se LEGALNE, tak bude v Americe klid a my Republikani se smirime s vysledkem.

  Bude -li vysledek voleb po vzoru statu Michigan, tak cela budouci administrace je NEPLATNA a bez respektu obcanu.

  Oni nejen, ze UKRADLI 138 000 hlasu pro Trumpa a dali to Bidenovi, oni take VYHODILI na ulici volebni dohlizeci komisy.

  Joe Biden nadelal tolik politickych a finnacnich KOTRMELCU , ktere z jeho loutkovodicu udelaji mentalne postizene lidi, ze bude pro ne neunosny.
  --------------------------------------------------
  J. Biden je velmi bohaty clovek. Cinane mu dali mnoho millionu Dollaru za prosazovani smluv, ktere Trump zrusil. Ukrajinu poradne vyluxoval a pres. Putin mu dal 3 milliony za slib, ze nebude prosazovat sankce proti Rusku.
  Ma take penize od Globalistu v Evrope, (castecne vase penize.)
  ---------------------------------------------------
  Vime vse a nic nam to neni platne.
  Co na to vse, co se deje reknou fanaticti radikalni Nacionaliste / Patrioti vsak nevim.
  Oni mlci a stale zbroji.
  Na strelnici me zvali uz 10 x !
  Je se nikdy netail tim, ze jsou stoupencem Trumpa.
  napsal NICK HONOLULU
  A vy si z toho udelejte zaver o vasi budoucnosti.

  OdpovědětSmazat
 46. 17.26, 19.28 Upřímnou soustrast vám, i nám všem, pane Honolulu. Vím, bezmocnost tváří v tvář křivárně bolí...

  Tak alespoň mírové Vánoce a Nový rok 2021 všem. Těch "pár" týdnů do té doby snad přežijeme bez převálcování vetřelci;<D). Zdraví Medikolog

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.