Reklama

pátek 13. listopadu 2020

Minysterstvo zahraniči se pustilo do umělecke tvorby

Ladislav Větvička

13. 11. 2020 blog autora

Je fakt, že už dluho sem neviděl žaden pořadny, česky film. Knoflikaři byli fajni. A Samotaři tež. A pak dluho nic. Až fčil se začalo blyskat na lepši časy.


Je para Doksni, že zme se noveho, překvapivě svěžiho dila dočkali pravě od Minysterstva zahraniči, Ale kdo zna poměry na minysterstvu, nedivi se. S nastupem mladeho, avantgardniho minystra bylo enem otazku času, než ukaže všem, jak se to ma robit.

A svoji role se zhostil na jedničku. Gratulujeme a těšime se, jak na tuto umělecku vyzvu odpovi dalši minystři - co takhle minyster prumyslu, minyster obrany nebo minyster utoku?HODNOCENÍ: 121% (vč. DPH)

Mirek Spáčil Větvička

20 komentářů :

 1. To je dobrej fejk. Já bych za takových současných podmínek vystúpil. Tož tak.

  OdpovědětVymazat
 2. https://ceskoaktualne.cz/2020/11/evropska-unie/emmanuel-macron-v-pohotovosti-charles-henri-gallois-prezident-generation-frexit-oznacil-evropskou-unii-za-naprosto-zbytecnou-instituci/

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Větvička, pokud chcete vidět dobrý film,tak byl výborný o panu HAVLOVI,vřele doporučuji.
  Jinak vy máte něco proti panu Petříčkovi ?? Ministr, který háji naše zájmy v EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepku... ty ses k nám vrátil?

   Vymazat
  2. V ironii jseš jednička.Jestli chceš pořádně do báně tak to běž zopakovat do Mladých Buků.

   Vymazat
  3. Jako fór dobrý. Koukat dobrovolně na Hejvla může jen tragický masochista, kterému domina onemocněla na coronaviru a nemá mu kdo naplácat. Utrpení je to stejné.

   Vymazat
  4. Nic jiného jsem nečekal, než několik bezduchých komentářů.
   Příště zapojte trochu rozumu, pokud vůbec nějaký máte a trochu argumentu, to co píšete je jak od choromyslných z ústavu.
   Za tři dny slavíme,my co si vážíme svobody a demokracie, kterou nám zajistil nikdo jiný, něž pan Havel. Proto doufám, že položíte velkou kytici na jeho hrob. Předem děkuji.

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Ovčáček je v šoku: Rok vězení v Norsku za nenávistný komentář v soukromí. Na Západě začíná mrazit, varuje

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020111312795540-ovcacek-je-v-soku-rok-vezeni-v-norsku-za-nenavistny-komentar-v-soukromi-na-zapade-zacina-mrazit/

  Další hrozba ve Francii: Jeden ze žáků vyhrožoval učitelce, že skončí jako Samuel Paty, kterému uřízli hlavu

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020111312797033-dalsi-hrozba-ve-francii-jeden-ze-zaku-vyhrozoval-ucitelce-ze-skonci-jako-samuel-paty-kteremu-urizli/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:43
   Myslíte, že to co napíše jeden z nejhorších, nedůvěryhodných webu,jako sputnik,má nějakou vypovídající hodnotu ???.
   Jen vyzobávání blábolu, které nemají nic společného s realitou. Žádného normálně přemýšlivého člověka nemohou tyhle bláboly oslovit. Pouze chudáčky, kteří chtějí věřit všemu ruskemu.

   Vymazat
 6. Na otázku v závěru toho videa je správná odpoved oba dva. Musím se zeptat stejně jako u jiného článku Modli se a pracuj neplatí? Jinak pan Větvička má u mne malé plus. Knoflikáří a Samotáři jsou lepší filmy než Kolja a Pelíšky.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak to už máme práci pro všechny ty hostinský, co tu teď přijdou o práci kvůli Corona. My tu máme na prostoru 30 x 30 m 4 hospody. Když kdysi říkal Komárek, že za 12 let doženeme Německo, tak on to myslel v chlastu a to už jsme je dohnali a předehnali, jen houšt´těch hospod a větší kapky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:19
   To, že vy dřepite doma a do restaurace, barů nechoďte je jen vaše věc, ale nikomu váš ubohý svět nevnucujte.
   Sejít se s přáteli v restaurací není jen o chlastu,jak si vy mylně představujete.
   Další který neví nic o hezkém životě.

   Vymazat
  2. A o hezkém životě nás tu důležitě poučuje nemyslící psychopat, který celé hodiny tráví spamováním témat na NR. :-)))

   Vymazat
 8. To mi připomíná agitky z pedesátých let minulého století. Lidé se nemění, jen doba.

  OdpovědětVymazat
 9. Už brzo budeme všichni v Bruseli....

  OdpovědětVymazat
 10. Agitka jak ze začátku 90.I tehdy z obrazovek ČST tekly budovatelské častušky:" Plni optimismu vstříc budování kapitalismu". Ale že někdo má odvahu to pustit po 30 letech tak to bych vážně nečekal

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.