Reklama

čtvrtek 19. listopadu 2020

Na lovu bobříků blbosti a buzerace

Martin Koller
19. 11. 2020
Nedávno mi volal kamarád z Plzně. Ptal se, co to v té Praze děláme, že jsme dovolili odvolat Prymulu. Podobných bylo ostatně víc, někteří dělali dojem, že Prymula je svatý zachránce naší země a bez něj všichni zahyneme. Radostně se blblo se strachem, což ostatně pokračuje a někteří spoluobčané již evidentně ztratili zdravý rozum. Tak jsem se kamaráda zeptal, co udělal slavný Prymula tak nového a geniálního ve srovnání se svým předchůdcem. K tomu jsem se poptal, zda si pamatuje ministra zdravotnictví před Vojtěchem. A bylo ticho.
Obsah článku neví v dokonalé shodě s názorem I. D.

Vnímavější si určitě všimli, že miliardářský oligarcha a nadnárodními finančními korporacemi ustanovený guvernér, či místodržící v německé kolonii Česko, dříve nomenklaturní a protekční soudruh Babiš, používá méně důležité ministry a jiné poskoky jako toaletní papír. Použije a odhodí. Hýkající Ken, zelený kašpar, geniální ministryně obrany s pudlem, či komediant ministrem tamtéž, neméně komická pražská primátorka, figurky z ČSSD, kdokoli. Následně vytáhne nového poskoka z klobouku, jako kdysi opice, či papoušek takzvaná štěstíčka na pouti a uvede je jako spasitele. Musíme si samozřejmě uvědomit, že miliardářští oligarchové jako Babiš na nákup nechodí a nepoužívají hromadnou dopravu. Totéž platí o většině našich politiků pražské havlérky, kteří jsou už dávno mimo realitu občanské většiny. Proto jsou schopni vymyslet a nařizovat i naprosté blbosti.

Je v zásadě lhostejné, zda byl COVID vyroben v Číně na základě objednávky amerického ministra zdravotnictví v laboratoři vybavené z EU, a zda unikl náhodou, či záměrně, případně se šíří náhodou, či záměrně, nebo bylo a je vše jinak. Působení viru je více, než podivné ve srovnání s jinými chorobami a šíření rovněž. Průběh je z nejasných důvodů velmi rozdílný, a to i v případě srovnatelných jedinců z hlediska věku a kondice. Prevence je potřebná, šaškárna nikoli. Z hlediska politického zisku je důležitá nikoli doprovodná komedie, ale ovládání stáda mediálně šířeným strachem a byrokratickým terorem. Ostatně, dodnes nikdo jasně neřekl, kolik zemřelo lidí pouze na COVID. Podle známého, který pracuje v nemocnici, byl nedávno dovezen pacient s infarktem, zemřel a do úmrtního listu „dostal“ COVID. Většina nakažených svůj COVID ani nezaregistruje, jiní jsou na pokraji kolapsu a nedostanou vhodné léky, protože jsou příliš levné a jsou na předpis, zatímco v zahraničí je lze volně koupit. Nikdo neví proč, ale za vším hledej peníze. Testování na Slovensku byla ukázková šaškárna ve stylu svazácké kampaňovitosti, prosazují se nevalné invazivní testy do nosu, zatímco levnější ze slin se zamítají.

Bez ohledu na povyk v médiích je účinnost roušek evidentně omezená, nicméně je nelze vždy a všude jednoznačně odmítnout. V Asii se používaly v případě respiračních chorob už dávno a zodpovědně. Zachytí především vydechované kapénky s viry, takže nakažený ohrožuje méně okolí, samostatné viry nikoli. V převážné většině případů jde značná část vzduchu kolem roušky, protože jinak by se většina lidí začala brzy dusit. Pokud by byly roušky tak účinné, jak nám neustále vtloukají do hlav, bylo by dávno po epidemii. Roušky-neroušky, desinfekce, rukavice, buzerace, COVID radostně bují a pravděpodobně postihne všechny, které postihnout dokáže. Především se jedná o výborný důvod a prostředek kontroly a manipulace s voliči a neméně výborný kšeft. Ohrožení rukou se řeší minimálně, ohrožení očí nijak. Následně se objeví, jako na objednávku další mutace.

Babišova vláda se každopádně snaží vytvářet dojem, že zuřivě bojuje s COVIDem. Díky tomu jako o závod vymýšlí evidentní, místy kontraproduktivní blbosti, aby dokázala svoji akčnost a mohla se vyhlašovat za spasitele občanů, v čele se s místodržitelem. Jak jinak lze hodnotit poslední ukázky byrokratické buzerace, která je ostatně jedním z pilířů německé EU, ne-li přímo evropských sorosovských euromarxistických hodnot. Babišovci se chovají jako uvědomělý sovětský zajac soupeřící s vlkem, či rychlé šípy lovící bobříky, bohužel v tomto případě spíš bobříky byrokratické tuposti a buzerace. Nelze vyloučit ani možnost, že Babišova parta testuje, co si občan ještě nechá líbit, než se z něj stane úplný bezprávný dobytek, který odkýve i zničení českých maloobchodníků a živnostníků a bude vítat afroislámské migranty a třetí světovou válku. Za posledních třicet let je už testování stáda v kolonii zavedený evergreen.

Noční zákaz vycházení po 21. hodině snad není třeba komentovat. V době zavřených restaurací, hospod, kin a dalších míst soustředění lze asi podle Babišovců očekávat na ulici husté davy bez roušek. Skvěle ulovený bobřík akční byrokratické blbosti.

Zavřené obchody v neděli. Výsledkem je nahuštění kupujících v pátek a v sobotu, což logicky zvyšuje pravděpodobnost nákazy. Další lehce ulovený akční bobřík.

Samostatnou kapitolou jsou hypermarkety se stavebním materiálem. Tam lze nakupovat pouze se živnostenským listem, zato jakýmkoli. Takže bez velké nadsázky, se „živnosťákem“ na sexuální služby si můžete koupit maltu, dveře, nebo hřebíky, bez něj nikoli. Pokud bychom tuto genialitu Babišova týmu převedli na potravinové hypermarkety, mohli by tam pravděpodobně nekupovat jen držitelé „živnosťáku“, případně jen prokazatelní kuchaři a číšníci. Opět jeden pořádně chlupatý bobr.

Nejnovější bobřík je pořádný bobr, téměř erotického charakteru. Patnáct metrů čtverečných v obchodě. Je to necelých 4x4 metry, tedy prakticky už dávno vyhlašovaný a nesplnitelný rozestup dvou metrů, jen vyhlášený v jiné podobě. Z kruhu se stal čtverec. Lidé by se pravděpodobně museli pohybovat s metrem v ruce, nebo obručí hula hula o průměru čtyř metrů kolem pasu. Nedůstojné fronty před obchody, jako za komunistů na maso, či mandarinky. Jak chtějí Babišovi geniální toaletní ministři zajistit 15 m² například v tramvaji, autobuse, vlaku a na řadě pracovišť, kde jsou lidé mnohdy déle, než v obchodě?

Závěrem posílám Babišovi a jeho poskokům návrh na pořádně huňatého duhového bobra. Jak známo, může se COVID šířit i plyny vypouštěnými z análního otvoru. Takže, kdo něco takového provede a bude přistižen větrnou speciální jednotkou, dostane rovnou pět let „na tvrdo“ za teroristický útok COVIDEM. Z důvodu prevence si občané nakoupí nanoroušky na zadek, případně povinně vyfasují rektální píšťalky, aby varovali okolí a Hamáčkova policie mohla rázně zasáhnout. Samozřejmě se zakáže anální sex. Zlatou rektální píšťalu dostane místodržící spasitel Babiš, aby mohl varovat před novými geniálními nápady svého posledního dočasného toaletního ministra. Na závěr se zjistí, že za vše může zlý travič Putin. Všem povoluji článek bez úprav volně šířit dál.

45 komentářů :

 1. Fajnově napsáno, bez ztráty kytičky. Pan Koller je vždy spolehlivě zajímavý autor. Znalý poměrů v ČR i jinde. Nejvíc se uplatňují jeho znalosti na internetovém radiu slovenské provenience - Slobodný vysielač, v pořadu Casus Belli.

  OdpovědětSmazat
 2. Pane Davide,za zverejneni nenavistnych a konspiracnich blabolu tohoto demagoga byste se mel stydet.Opatrenim se da urcite leccos vytknout,ale v podminkach,kdy velka cast obcanu odmita JAKAKOLI opatreni se neni co divit,ze se napr.v noci nesmi pobihat venku.Ti bezohledni odmitaci by urcite nejake vecerni sroceni vymysleli!Nakonec upozornim na sice malickost,ale vypovidajici o zpusobu kritiky.Pokud je jeden clovek na 15 m2 a pro zjednoduseni,jak to dela i autor okolo vytvorime ctverec 4 x4 m,neni to totez jako dva metry odstup,na to staci ctverec 2 x 2 m!Pokud bychom zakazniky rozmistili pravidelne,je nova uprava ČTYŘIKRÁT prisnejsi.Babise je treba bit i za cenu lzi a spostoty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě započtěte regály.

   Smazat
  2. Pan David má 100% pravdu. K čemu jsou metry v obchodě, když před obchodem stojí dlouhá fronta bez rozestupů??? A můžete přepočítávat metry jak chcete. Asi chcete ukázat, že také umíte počítat.

   Smazat
  3. Oldo - nějak moc to prožíváte, více selského rozumu a bude Vám veseleji.

   Smazat
 3. Na téma Covid už rači nikdo nic nepište, protože to je kontraproduktivní. Pan Koller by mohl spíš zasvěceně okomentovat válku v Karabachu, což je mu nesporně bližší téma.
  Nejsem sice voličem Babiše, ale moc na něj nekálejte, protože může být mnohem hůř, mnohem! Až sem piráti pustí plnou parou půlku Afriky a místo kostelů budou vyrůstat muslimské modlitebny, ještě na toho Babiše budeme vzpomínat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy asi neznáte jméno Jourová. Babišovci trůní v EP ve frakci Renew/ALDE, hned vedle Pirátů. SPD a ODS jsou na opačném konci, než vítači. Je neuvěřitelný, jak se Burešovi povedlo stvořit kolem sebe auru ochránce národa. Je přesným opakem.

   Smazat
  2. Bohužel, kromě SPD, Trikolory a komančů už nemáme žádnou jinou dobrou volbu a ANO představuje v současnosti tu nejlepší. Takže o volbách nasypat ANO co nejvíce a třem jmenovaným také - ostatní je třeb anevolit a vytěsnit.

   Smazat
 4. Také nemám jednoznačný názor na covid. Přikláním se k názoru jeho umělého původu a testování, co to provede se společností.
  Pro nakažené jedince mé pochybnosti nemají smysl, chtějí přežít.
  Proto nevěřím, že se jedná jen o rýmičku. Také nevěřím, že je to nafouklá bublina s celosvětově řízenými dirigenty.

  Pokud tito dirigenti ovšem nezkouší depopulaci. To může být uvěřitelné a o opaku mne přesvědčí fakt, když si "čert" vezme i mocné, jména těch přestárlých nemusím jmenovat. Jsou v izolaci nebo mají roušky?

  OdpovědětSmazat
 5. Stanislave, kéž by ale znáte to, vstanou noví bojovníci.

  OdpovědětSmazat
 6. Věřím že covid existuje, nevím jestli ho někdo upravil, vím že je zneužíván. Celé to na mě dělá dojem, že má zbrojařskou loby nahradit farmaceutická a vzhledem k současným technologickým možnostem přitom definitivně zotročit. Strach je hodně mocná zbraň. Krásně popsáno v Bílé nemoci, nebo krásně zahráno v Hrádky s čertem. Že by definitivní řešení?

  OdpovědětSmazat
 7. neuvěřitelné jak si půl "národa" nechá vymydlit mozky pouhým strachem z nepoznaného ohrožení. MSM opět ukazují na mnohých svoji neotřesitelnou převahu moci. Už dvě generace neprožily skutečný strach z ohrožení, kdy většině jde opravdu o život. Tohle co probíhá je jenom neškodná "hra na strach" a virtuální řinčení šavličkama.

  OdpovědětSmazat
 8. Z televizí vypouštějí šmejdi denně tisíce názorů na
  válku s bacilem a zvou si k tomu různé pytlíky. Všimněme si ,že kde jaký magor cítí potřebu přebít ty ostatní svojí pravdou. Zejména politici-prdlouši z opozice by měli za své výzvy nést odpovědnost. Příběh s virem funguje v celém světě a všude magoři z různých důvodů straší lidi. Vše komplikuje společenský systém ve kterém žijeme. Je to systém založený na zisku. Nelze v takovém víření výkalů najít jednoznačné řešení.Velké epidemie ale vždy řešily vlády. Není jiná možnost.
  Koller je jak vichřice a též se zbytečně předvádí.
  Soudím že plukovník Primula byl po odborné i osobní stránce
  dobrý velitel k řešení toho zmatku. To pochopitelně opozici a jejím nesnesitelným šmejdům a tetkám vadí. Nemohou přiznat, že by někdo z vlády něco dělal dobře. Nezbývá než zachovat klid ,neohrožovat se navzájem,důsledně si kloktat dobrým 40% alkoholem a vyčkat až bude nalezen a nasazen účinný lék a navržen způsob života s virem. Žijeme třeba i s knýšetem Trautenberkem co to peče s Habsburky a válečným zločincem Hasimem Thaci- též jsme to zatím přežili.Důsledky toho "zemětřesení" - se projeví později. Doufám že nebudou
  ničivé.

  OdpovědětSmazat
 9. Někdy je osvěžující Kollera číst,ale tohle není ten případ.Je snadné všechno poplivat,když nemusí jít sám sesvou kůží-vizí na trh a tak se může opájet sám sebou,jaký že je pašák!To ale může být také jen ho..o u cesty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas tenhle článek stojí za starou bačkoru všude po světě s tím blbnou a rýpe se do Babiše.

   Smazat
  2. Také souhlas. Obvykle si Kollera přečtu rád. Stane se.

   Navíc bych měl pozitivní vysvětlení pro pasáž perexu znějící "K tomu jsem se poptal, zda si pamatuje ministra zdravotnictví před Vojtěchem. A bylo ticho."
   (Zřejmě: kámoš má krátkou paměť, vyzná se v tom jako králík v antikoncepci.)

   Co když ale, pane Kollere, si ten Váš kamarád z Plzně naopak vzpomněl na Vojtěchova (Vojtěchovy) předchůdce velice dobře, a ta tíživá pauza byla vyvolána pouze jeho lapáním po dechu a hledáním méně vulgárních výrazů ??

   Smazat
 10. Všichni v klidu vyčkejte dopočítání a jeho pravdivého zdůvodnění. Pak se budeme všichni divit, jak to podělali slouhové a podpindosníci včetně přizvukujících a blahopřejících mopslíků...

  OdpovědětSmazat
 11. Je to namistrovaný písmoťuk!

  OdpovědětSmazat
 12. Babice vstala z krabice
  zvana rakvice
  natrela svou tlamu sminkou,
  hned z ni je tu mladice
  ze vypada na sedumnact kdyz ji je
  ale osumdesat
  kozy jako vozy, denne novy kostym ,slusivy satecek
  zuby se usadi znovu se nasadi
  je to nase AIPACU obdivovatelka
  stara zkusena mladice Pelosice
  V Israelu maji strojecek na delani holcicek
  primo ze starych babicek -salom
  mame patek
  Buzerantu svatek ,pardon Sabes

  OdpovědětSmazat
 13. Po přečtení článku p.Kollera jsem se nad článkem vůbec nezamyslil, nebylo nad čím. Nedozvěděl jsem se nic nového a hlavně podstatného. Myslím, že bych jeho článek spíše směřoval do satirických časopisů jako byl u nás Dikobraz.
  První nad čím by bylo možné se zamyslet, byl strach o kterém píše. Rozhodně by to bylo téma k vážnější úvaze a spíše pro odborný časopis. Kdesi jsem četl, že strach je klíčový pro manipulaci lidí. Znám lidi, kteří mají větší obavy o zdraví sebe a své blízké, větší něž ostatní lidé. K těmto lidem bychom měli být ohleduplní, chápat je a být k nim tolerantní. Na př. tak, když mě třeba požádají, abych si od nich dal v obchodě větší odstup, tak to udělám bez řečí. Myslím, že na tom „zvýšeném strachu“ mají ještě daleko větší podíl než politici, naši novináři, TV. Situace ohledně „covidu“ je natolik vážná, že není třeba ji dále podněcovat, těch mrtvých je dost a nebýt covidu, mohli tu být ještě s námi. Ale dost o strachu.
  A nyní k samotnému obsahu článku. Články pana Kellera sice čtu, ale ten dnešní mě přiměl napsat něco k jeho obsahu. Řekl bych to asi takto. Dlouhý text, hodně slov, balast, samé přívlastky a posměšné nálepky, hýkající Ken, zelený kašpar, figurky z ČSSD a samozřejmě si nepoměl jako vždy kopnou do komunistů, když se to dnes může a je to bez rizika. A opět jeho evergreen „euromarxismus“ na toto téma jsem již do NR psal, že je to pouze nesmyslná nálepka.
  Závěrem, aspoň já jsem se nedozvěděl nic podstatného. Nevím, kde bere p.Koller tu odvahu udělat ze „všech“ naprosto neschopné politiky, posuzovat vysoce sofistikované profese, odborníky. Koho by navrhoval jako „universální odborník„ na ministra zdravotnictví místo „zeleného kašpara“ ? Z jeho doporučení na konci článku je jisté, že se cítí být „povolaný“ vše kritizovat, odborně radit jak na covid a pochopitelně když má tyto vlohy, tak také může vše zpochybňovat a zesměšňovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já na TV nekoukám a už vůbec né na ČT, takže vůbec nevím, o jaké obchodu se strachem se tady mluví?
   Svoje zdroje informací si vybírám sám z internetu a riziko si také vyhodnotím sám. Co vidím, že některé weby z alternativy se snaží za každou cenu, i za cenu blábolů a lží covid úplně popřít, což mi přijde naprosto ujeté. Pravda bude jako obvykle někde uprostřed.
   Já toho Babiše skutečně obdivuju, protože být za této situace premiérem je řehole. To je tanec mezi vlky. Babiš je schopný manažer se schopností rozhodovat. Už jste zapomněli, co tam dřív sedělo za idioty? Dokážete si představit, že by tam seděl Sobotka, Špidla, nebo Topolánek? Představte si, že by nám vládnul ten odredovaný imbecil, což je zcela reálná možnost. Pokud by vyměnil Babiše, tak to je jako kdyby vyhodili ředitele jaderné elektrárny a posadili místo něj zfetovanou uklízečku. Do tohoto bodu my směřujeme.

   Smazat
  2. Jestli se tohle dostane k moci, tak ať při nás stojí všichni svatí!
   https://cs-cz.facebook.com/NohamaNapred/videos/no%C4%8Dn%C3%ADk-paroubek-v-%C4%8Deskym-krumlov%C4%9Bstill-murda/10200892332004980/

   https://www.youtube.com/watch?v=wobtFdQjWlM

   Smazat
  3. 20:51 Jenže je potřeba si uvědomit, že prezident, vláda, parlament i senát je v zaměstnanackém vztahu k občanům. Občané nejsou poddaní této vládě a prezidentovi. Oni byli zvoleni a přísahali. Určitě nikdo z občanů nechce zadlužování, omezování svobody a cenzúru.

   Smazat
 14. No, to je tedy hodně demagogický článek.
  Trefuje se do všeho, ale je ve všem je hodně mimo. Tedy v jednom má asi pravdu, to nařízení o prodejní ploše je nedomyšlené.
  Ovšem hlavně nesmí chybět folklorní zmínka o dřívějších údajných frontách na mandarinky a na maso.
  Vláda určtě neudělala všechno úplně dobře, ale tahle situace je úplně nová a věci se řeší na pochodu.
  Pan Koller si patrně představuje, že tlumit nákazu, je jako řvát na někoho na cvičáku, že špatně hází granátem...

  OdpovědětSmazat
 15. Babiš musí zakročit. Okamura našel skandál. Covid? Obvinění vlády

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-musi-zakrocit-Okamura-nasel-skandal-Covid-Obvineni-vlady-644468

  OdpovědětSmazat

 16. Georg
  Jen plkáte a nečtete nic, když si pletete jména Koller a Keller. Článek byl míněn jako parodie na vzniklou situaci, pokud jste to nepochopil a dáváte tomu nějaký analytický rozměr tak vás lituji. jste taky obětí uměle vyvolaného strachu.

  OdpovědětSmazat
 17. K pisateli p.Slávek 10:49
  Dobře plkám. Omlouvám se prof.Janu Kellerovi, že jsem ho tam omylem napsal. Prof.Keller na rozdíl od p.Kollera píše vždy stručně, bez balastu a jeho texty mají myšlenku. Jeho názory jsou mi blízké. Také čtu články p.Kollera, ale jeho texty mi připadají vždy podobné, mnoho slov, přívlastků , závěry hledám. Dnes mi to již nedalo a napsal jsem reakci na článek. Dle mě je článek napsán stejně, podobně jako jeho všechny články. Jako parodii jsem to opravdu, ale opravdu nepochopil, protože se mě situace jeví jako vážná. Litovat mě nemusíte, nejsem obětí uměle vyvolaného strachu. Zajímalo by mě, z čeho jste „analyticky“ vyvodil, že jsem „oběť onoho strachu“ ? A ještě Vás ujišťuji, že čtu, ale vlastně proč ?

  OdpovědětSmazat
 18. A už ho Covida někdo viděl ?
  WHO má na své stránce že ještě nebyl izolované (nebyl pod mikroskopem)
  Bělorusky traktorista má jasno jde o plán teroristu (hawlo Démoni NWO)

  OdpovědětSmazat
 19. Na obranu Babiše a vlády dodám. Koronavirus se nebude řídit nařízením vlády dopředu ale vláda se musí podřídit tomu co koronavirus bude dělat dál(což nikdo neví) a na jeho postup operativně reagovat, což neví ani chytrá opozice, ktetá chce furt plánovat a čekat na to, co bacil dál udělá, podle jejich plánu. Podle našeho pohledu co neuvěřitelného se děje ve Španělsku, kde je vyhlášen vyjímečný stav prodloužen od ledna do února příštího roku? Padne tam vláda? A co Itálie a spol.? U nás jde coronavirus stranou. Hlavním úkolem je odstranění vlády. Ale opravdu nevím jakým přínosem by bylo např. vládnutí opozice proti koronaviru!? Navíc, jak tak vidím, žádná pořádná koordinace mezi státy EU neexistuje. Každý postupuje proti epidemii individuálně. No pravda, EU nám nabídne tu nejlepší vakcínu, kterou vybere. Hurá.

  OdpovědětSmazat
 20. Kdyby u pana Kollera vymenili znaminko ,muze od minuty délat asistenta v ČT u Nory Fridrichove.Takove zle,ironicke ,jen sebe propagujici kecy,přestavam po třech vétach cist.

  OdpovědětSmazat
 21. Pane Kollere, tleskám ve stoje. Naprosto přesně i nadsázkou popsaná situace v Česku. Vláda, která je zaměstnancem občanů nás diskriminuje a omezuje! To si občané prostě nechají libit, ale kdyby náhodou se sjednotili a uskutečnili generální stávku, tak by najednou zjistili, že nežili ve svobodném státě. Ovšem, současnost je taková, že se rozmámáhá nenavist, závist a práskačství. A to Babiš a spol chtějí, rozdělit společnost. Prymula se pyšní tituly, ale nikde jsem nenašel žádnou jeho diplomku či jiné akademické písemnosti. Jedno je ovšem jisté, z důvodu spolupráce s STB a svém členství v KSČ, nedostal Prymula bezpečnostní prověrku. Babiš je na tom stejně, práskač STB, komunista a rovněž by nedostal bezpečnostní prověrku. Takovým lidem jako jsou Prymula a Babiš věříte. To je mi vás líto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:50 a není to tím, že BIS velí Koudelka, váš člověk?

   Smazat
  2. Koudelka určitě není můj člověk. Stejně jako nevlastním psa, nevlastním Koudelku. Stačí dohledat vyjádření soudu ohledně Prymuly, když si myslel, že soudce nic nezná z jeho historie žití.

   Smazat
  3. 19:33-dobře, ale k mému uchu nedolehlo, proč Prymula nedostal bezpečnostní prověrku. Pokud vím, Babiš "práskal" lidi činné v zahraničním obchodu, kteří prodávali zájmy ČSSR za úplatky. Měříte souměřitelné? Nemstí se ti úplatní?

   Smazat
  4. 20:39 Prymula je zahalený mlhovinou nepoznání. Hledal jsem jeho akademické práce i diplomku a nic. Jen nějaká brožure ohledně očkování a vakcínÁch. Jinak NIC. Kde získal titul Ph.D je velká neznámá. Studoval v Anglii a rovněž jsem nic ohledně jeho práce nic nenašel. Již lze těžko dohledat i vyjádření soudu o "dvojitém" agentu Prymulovi myslím roku 2018. Proto Prymula nemá a mít nebude bezpečnostní prověrku. Mstí se vlastně lidé vydíratelní a to je Babiš i Prymula.

   Smazat
  5. reproduktore, jak příznačný pseudonym.
   Tak znovu: komu se Babiš mstí? Nemstí se Babišovi ti, které udal za čachry v minulém režimu v zahraničním obchodu se Západem? Můžete namítat, že tím bojovali proti komunizmu. I tací experti tu byli.

   U Prymuly Vám nepomůžu v investigativním bádání, hledejte, je voják, tuším plukovník. Složky budou tedy asi tajné. Otázka tedy na Vás opět jednoduchá.
   Komu a čím se Prymula mstí? Logika mi říká, že je to obráceně. Zodpovíte mi mé pochybnosti reproduktore?

   Smazat
  6. Diplomové a akademické práce lze dohledat včetně článků v odborných časopisech. U Prymuly není nic takového. Ano, je lapasák v záloze nic víc. Pan Koller je rovněž v záloza myslím v hodnosti pplk. Na to co dělal Babiš je nejlepší se ho zeptat, určitě rád odpoví a s úsměvem jemu vlastní.

   Smazat
  7. 8:48- máte pravdu, zeptejte se přímo Babiše, jistě Vám odpoví s úsměvem koho udával a proč.

   Podobné je nadávat lidem do komunistů, aniž se jich nezeptáte, proč u nich byli. Hezký den.

   Smazat
 22. Představte si, že máme stroj času a posuneme se o 30 let zpět - do roku 1989: U pomníku maršála Koněva se schází vedení Komunistické strany Československa a její členové: - Pavel Telička, člen KSČ, budoucí europoslanec a eurocokoli, hlavně že to vynáší - Petr Pavel,člen KSČ, přísahající nejen věrnost KSČ, ale také věrnost čs. armádě a vojskům Varšavské smlouvy, kádrová rezerva,budoucí generál a dnes zuřivý antikomunista, - Tomáš Zima, člen KSČ, budoucí rektor Univerzity Karlovy, stojí vedle soudruha - Mikuláše Beka, člena KSČ, budoucího rektora Masarykovy univerzity a senátora za ODS, - Petr Dvořák, člen KSČ, budoucí ředitel dezinformační České televize, na kterou nesmí ani Finanční úřad, ¨- Vladimír Dlouhý, člen KSČ, si odskočil ze studií na univerzitě v Lovani (tam přece mohl studovat každý, ne?), ale moc se nezdržel, přemýšlel o rozdílu mezi naftou a oleji. Soudruzi zatruchlí, zavzpomínají, zarecitují báseň, položí květy a slíbí věrnost SSSR navždy. Za rohem je pozoruje člen KSČ a agent StB s krycím jménem Plavec, jistý -Jaromír Štětina - budoucí agent ukrajinské SBU, europoslanec, dnes velký antikomunista a rusobijec. A tak by se dalo pokračovat. Ti dříve narození si tyhle převlékače kabátů velice dobře pamatují: Mezi jinými soudružka,... Šabatová, Dobrovský, Uhl, Pithart, Rychetský, Jičínský, Kalousek atd., atd.,atd...........¨A teď jsme již zpět v roce 2020 - a STÁLE titíž lidé dále řídí tenhle cirkus ...

  OdpovědětSmazat
 23. Roman Prymula a jeho kšefty: https://www.nfpk.cz/p/roman-prymula-a-jeho-pratele-rusko-cina-zeman-rittig-podola

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. reproduktore, prošel jsem si Váš post Nadace Karla Janečky a zjistil jsem, že nemá funkční správní ani dozorčí radu. Všichni své členství ukončili. Předsedou obou rad je tedy jen K. Janeček. Otázka tedy zní: věřit, nevěřit?

   Smazat
  2. Nevím co je nadace K. Janečky. Určitě nejsem v žádné nadaci v Česku. Věřit či nevěřit nechám na vás.

   Smazat
  3. 8:42-Tak proč mi odkazujete nějaký link, o kterém nic nevíte?

   Smazat
  4. Prémula asi někomu hodně vadí.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.