Reklama

pátek 6. listopadu 2020

Na mnoha amerických televizních kanálech došlo k přerušení projevu prezidenta Spojených států amerických v přímém přenosu

Ivan David
6. 11. 2020


Možná jsou volby v USA opravdu férové. Možná nedošlo k žádným pochybením, včetně toho, že korespondenční hlasy prý přicházely pozdě, po uplynutí lhůty – a možná stále přicházejí. Pořád se počítá a v tuto dobu už přejímá vedení v Georgii i Pensylvánii, dvou klíčových státech, demokratický kandidát Biden.


Prezident Trump vystoupil s kritikou, že volby jsou zfalšované korespondenčními hlasy a že má důkazy. A to ve státech, kde jsou demokratičtí guvernéři. Ale televizní stanice tento jeho projev přerušily a přestaly vysílat – v době, kdy ještě mluvil. Namátkou televize ABC, NBC a CBS, s tím, že prezident označuje volby za zmanipulované a nemá důkazy, jeho tvrzení jsou lživá.


Je to prý tlustá želva, která se převrácená zmítá na slunci, řekl komentátor Anderson Cooper.
 

Jak říkám, už se nedozvíme, jak to s volbami vlastně je. Joe Biden zvítězí díky korespondenčnímu hlasování, které u nás silně prosazuje TOP 09. Budou soudy, které zřejmě nepovedou k ničemu, prezidentem USA bude člověk, který má jedinou vlastnost – není Trump.


Média stojí na straně demokracie natolik, že nevhodné názory nesmí zaznít. Proto se "nejmocnějšímu muži světa" blokuje twitterový účet. Nemožnost říci něco, co neladí s oficiálním mainstreamem, známe i z našich televizí. Výsměch zvoleným politikům pro stáří a vzhled také. Ovšem jen těch „nedemokratických“. Není to dobrý signál pro tolik opěvované západní hodnoty.
Tyhle volby zanechají hořkou pachuť.

37 komentářů :

 1. Když to tak člověk sleduje, tak mu dochází, proč jsme ve vesmíru nezaznamenali žádnou jinou civilizaci, než tu naší. Třeba je to zákonitý jev, že při určitém stupni vývoje se každá "rozumná" civilizace vyhladí sama..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nebo také je to důkaz, že rozumnější civilizace se "našemu" prostoru raději vyhnou. Pak by sem lítali jen "hvězdní globalisté".

   Smazat
 2. Blokování prezidenta asi není úplně ok. Ať si myslíme cokoli, projev by měl zaznít a poté se může reagovat.
  No, ale to by byla demokracie , no a tu máme KDE?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že má Donald ještě štěstí. Kdyby měl "naší" veřejnoprávní, tak ta by to nevysílala vůbec. Porňousek Janda a přibržděná Jourová by dostali befel, aby to vyhodnotili jako "pro lidi škodlivé".

   Smazat
 3. Pane Davide, zdaleka není konec...
  Pokud se aspoň část podvodů prokáže (viz označené hlasovací lístky a účast voličů přesahující 100%), může dojít k řadě nových situací, včetně opakování voleb. Ne nadarmo si Trump pojistil většinu v Nejvyšším soudu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Pokud Trump předpokládal podvod - jako že ano - a proto zajistil označení lístků skrytým vodoznakem, jak jsem si před chvílí vyslechl přímo z USA televize, není co řešit a s US demoblokem bude zameteno. Nejvyšším soudem. A někdo půjde za katr.
   P.S. Popravdě jsem takový geniální tah od Trumpa nečekal; doteď jsem mu pro sebe říkal "Plechová huba". Od teď ho mám za geniální Plechovou hubu.

   Smazat
  2. Marný naděje hoši, marný naděje...
   Pokud jsou "sluníčkáři" zalezlí na všech postech, nikdo mu nedovolí zapochybovat. Nebude vyslyšen. Bude ignorován... Tihle "sluníčkáři" nerespektují žádná pravidla. Mají jen ty svoje. Tohle lze bohužel vyřešit už jen občanskou válkou.

   Smazat
 4. tak jest milionar donald se nam nam najednou promenil v donald Duck😃

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A dobrák se proměnil v tepající vakuolu. Resp. jeho mozek...

   Smazat
  2. trump je miliardar a s tym kacerom ste to mysleli ako?

   Smazat
 5. Nejen tyhle volby, ale takova je cela DEMOKRACIE, v USA, tady v CZ take. Nema s demokracii nic spolecne. Zil a pracoval jsem leta v CSSR a pak v USA. Tam jsme meli stale problemy - chovali jsme se DEMOKRATICKY, tak jak jsme byli v CSSR zvykli. Tahle demokracie nesaha te socialisticke ani po kotniky. USA maji tu vyhodu, ze nemely socialismus. Tady je to o to vetsi demokraticka hanba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:27
   Amik mněl taky zadrátované hranice a taky se nedostal více jak 50 roku ven ze státú ,taky vládla více jak 50 roku jedna strana?? Opravdu ta hnusná amerika se může od nás demokracii učit.
   Bože co sem chodí za id.....

   Smazat
  2. Když už, tak 41 let a zadrátované hranice tu byly jenom pro někoho.

   Smazat

  3. Více demokraticky jsem se cítil za socialismu, než dnes, v tom špinavém kapitalismu, kde pomalu už nesmíte vyslovit ani svůj názor, kde do soukromého vlastnictví vám nechutně zasahuje stát, který vás (pracujícího a odvádějícího daně) chrání míň, než nefachčenka a emigranty, co přišli obohatit naši kulturu, která je již jen západní... Takže buď jste navedení, nebo mimózní.
   A POZOR! Taky jsem nějakou dobu žil v Americe!
   Souhlasím jen s jedním, Tahle demokracie nesahá té socialistické ani po kotniky...To, co je tam dnes, ji totiž nesahá ani po hrubou kůži na patě...

   Smazat
 6. Nebojme se a to právě v dnešní době, hlásit se k takzvaným ,,extrémistickým" názorům. Jsou totiž pouze tak extrémní, jak extrémě daleko zašli dnešní revolucionáři.

  OdpovědětSmazat
 7. Tyhle volby nezanechaji jen pachut, ale totalne rozvracenou zemi a naprosto vykorenenou duveru v demokraticky system. Naopak dodaji sebeduveru rvacum a kriklounum z organizaci jako BLM, Antifa,...
  Jsem zvedavy, jak si s nimi nakonec "demokraticky" prezident poradi, protoze jejich pozadavky porostou. Jestli do nich nakonec nenecha strilet, az se situace (rabovani :-) ) vymkne kontrole.

  OdpovědětSmazat
 8. Ano zanechají hořkou pachuť, pokud to pan president Trump vzdá. Ale pokud to s pomocí Páně nevzdá, zanechají tyto volby přinejmenším dosti lidí v chládku a chuť těchto voleb bude s touže pomocí výborná.

  OdpovědětSmazat
 9. už se nepočítá je HOTOVOOOOOOO Trump vyhrál,usvědčil je z podvodu století....huráááááá je svoboda a všichno satanisti půjdou za katr ...koukněte na Tadesco

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už je to i na dalších portálech.Pouze Soukup na Barandově a všechny masamédia to neví.
   Rozsáhlé podvody, máme důkazy a vše právně zpochybníme, uvedl Trump.
   https://www.czechfreepress.cz/amerika/bidenuv-volebni-podvod-krok-za-krokem.html
   https://ac24.cz/en/-/podvod-zachyceny-v-primem-prenosu-oteviraji-hlasovaci-listky-a-hodi-je-do-kose?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
   https://ac24.cz/en/-/rozsahle-podvody-mame-dukazy-a-vse-pravne-zpochybnime-uvedl-trump?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod

   Smazat
 10. Brzy ráno v den voleb, jsem sledoval stav hlasů a Trump byl jasný vítěz, už mu dokonce někteří politici gratulovali, potom začaly chodit "korespondenční hlasy" a dopadlo to jako u nás s TOP.

  OdpovědětSmazat
 11. Nad případným "vítězstvím" Bidena plakat nebudu, ale průběh voleb prezidenta USA je obrovským varováním. Je zřejmé, že globalisté ztratili jakékoliv zábrany a pro podobné metody se pokusí vytvořit technické a personální předpoklady i v dalších zemích. "Naši" Piráti a Topkaři by o tom přece mohli povídat... A jen tak na okraj. Hlava mně nebere fakt, jak je možné, že stát, který má 330 mil. obyvatel, je schopen vyprodukovat tak zoufale ubohé dva hlavní kandidáty na prezidenta. Degenerace západní společnosti probíhá doslova závratným tempem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:43!

   Funkce presidenta státu (juesej a galaxii nevyjímaje) je odpoutávat pozornost od skutečných vládců, kteří jsou za oponou řízeni skutečnými majiteli zemičky. Takže ti degeneráti na kandidátkách jsou proto, že nemají anung vo co go?
   Trump a Putin se z té množiny poněkud vymykají (asi jako Alexandr, Cézar, Napoleon, Stalin, Kenedy a Čaučesku) a podle toho taky dopadnou. Jo, házet vidle do vládnutí světu se gojům sebevzdělanějším nevyplácí.

   Smazat
 12. Asi před rokem jsem tvrdil, že hra na demokracii končí. Dnes můžu s klidným svědomím říct, že právě skončila.
  Od posledních voleb budou každé další stále víc připomínat volbu jednotné kandidátky národní fronty. Cenzura už vypukla a doba, kdy možnost si jít vybrat svého kandidáta za plentu bude považováno za extrémismus, také.
  Bůh s námi, ale asi jsme si to zasloužili.

  OdpovědětSmazat
 13. Kdysi utíkali lidé toužící po svobodě do Ameriky. Myslím, že se velmi přiblížila doba, kdy ti samí budou z Ameriky naopak emigrovat. A paradoxně, možná i do Ruska. I tam se mi dnes jeví větší svoboda, než u nás, nebo v USA.

  OdpovědětSmazat
 14. Od nyní - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/eu-zakazala-lukasenkovi-cesty-do-svych-clenskych-zemi-40341566#dop_ab_variant=0&dop_req_id=PFKawbdfJ5n-202011061952&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  se už v Říši nebude putlerskej sajrajt tolerovat!

  OdpovědětSmazat
 15. Ani neuvažuji o tom, jestli je to poučení od našich slosovaček, nebo je to už zaběhlý scenář voleb a jiných radovánek,. Je my z toho na blití velebnosti!!!!

  OdpovědětSmazat
 16. https://www.youtube.com/watch?v=oyDtoj-XWxM&feature=youtu.be

  OdpovědětSmazat
 17. A toto - https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-americe-zacaly-volby-republikani-neuspeli-u-soudu-ve-sporu-o-hlasy-127334#dop_ab_variant=0&dop_req_id=k503aYM1tPh-202011061952&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  nepřeruší nikdo! Začíná se vše obracet, Západ se zkonsoliduje, putlerizmus bude zničen a jeho výhonky v Říši vypáleny do kořene! NR zakázána, její provozovatelé odesláni do KáZetek a financiéři popraveni! Před popravou budou mučeni.

  OdpovědětSmazat
 18. Bez ohledu na to , jak to dopadne, jste svědky obrovského průšvihu a začátku honu na čarodějnice. Rosenbergovi se umlátí smíchy... otázka zní, koho budou honit, zda "podvodníky","b"ělochy, zda to dopadne jako v JAR... a kdo se bude starat o červené tlačítko. Ty obyčejné lidi, jako jsme my lituji, ale Evropa je další na řadě, dozvíme se to jako první...

  OdpovědětSmazat
 19. Je to všechno na nic, protože to neřeší hlavní problém. Kde budou tak parazitovat aby uspokojily stále rostoucí potřeby, když všichni na světě chtějí žít jako oni. Všichni kdo tam kdy odešly, odešly ze zištných důvodů. I ty Afričani chtějí do Evropy jako mnoho z našich občanů na západ. Butou také jednou psát oslavné romány jak překonávaly /zadrátované/ mořské hranice a co je to stálo životů. Jenže jak známo, v blahobytu lidé degenerují a stávají se závislý na čím dál větších hovadinách. Otázkou pro ty co rozhodují je co dál. Ty lump, já hrdina, přes to jsme jedna rodina.

  OdpovědětSmazat
 20. Maj to už spočítaný oba! Biden i tenhlencten skřet - https://echo24.cz/a/Squ3n/kreml-odmitl-ze-putin-ma-parkinsona-a-chysta-se-odstoupit

  a moc převezmu dvě opice! Negerská Harriska a žlutej Šojgúnek! To bude sranda panečku vidět dvě barevný opice řezat se o vládu nad světem! :-)))

  OdpovědětSmazat
 21. Stejnak si zato Naše rasa sama může, když se nedokázala zavčas sjednotit! Jak to řekl Rudla Jičín:
  „Vůdcův tragicky marný boj musíme prohlásit za poslední světlou chvíli moderních dějin.“

  OdpovědětSmazat
 22. Proč takovou starost o tak prohnilý, zkrachovalý, nefunkční, stát
  Dolar jde do kopru, armáda zítra přechází na ruskou stranu a tady taková starost.Čim to.??

  OdpovědětSmazat
 23. Žeby hodili Donalda přes palubu ještě před koncem voleb ?

  OdpovědětSmazat
 24. No aspon vime proc musime volit SPD....dokud neni jeste pozde

  OdpovědětSmazat
 25. A tady vidíme, že ty stejné postupy se používají i v Evropě (korespondenční hlasování-viz rakouské volby) a chtěli by to zavést i tady. Prostě už i v Evropě je vidět americká stopa "Deep State" spojena s americkými demokraty, které podporuje EU , Merklová a spol. I tady si dosadili svoje loutky.

  OdpovědětSmazat
 26. Ta co má také DVA KO Pekara a Adama chce také korespondenční hlasování. Potvrdil to i Mirda Tulamorďa, prý je to SUPER.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.