Reklama

úterý 3. listopadu 2020

P.C.Roberts: Tohle není čas pro bezstarostnost – Demokraté zamýšlejí puč

P. C. Roberts

3. 11. 2020  blog autora, překlad NWOO

Jestliže prezident Trump nedosáhne znovuzvolení přesvědčivou většinou hlasů, tzn. tak, že o něm nebude sporu, Demokraté a presstitutky jeho vítězství nepřijmou. Noviny, televize, národní veřejné rádio (NPR), twitter a nternetové stránky budou přeplněny obviněními, že Trump výhru ukradl a že Putin volební stroje nechal seřídit tak, aby výsledky hlasování zfalšovaly. 

Média odmítnou vyhlásit vítěze voleb a Biden svou prohru neuzná. Výsledkem této kampaně bude požadavek přepočítat volební hlasy, které byly doručeny poštou (průzkumy ukazují, že většina Demokratů zamýšlí odeslat svůj hlas poštou). To zabere několik dní a možná i týdnů, během nichž Demokraté své protesty vystupňují a presstitutky budou jejich lži po zemi rozšiřovat. Všechny budou pochopitelně hovořit stejným hlasem a všechny, včetně twitteru, odepřou poskytnou Trumpovi pomoc.

Města a státy, řízené demokraty, nejen dovolí, ale vyprovokují výtržnosti a rabování – a to ve jménu „mírového protestu“ proti nacistovi v Bílém domě, který prohlašuje, že vyhrál volby, které ovšem ve skutečnosti prohrál. Anebo ještě pravděpodobněji je ukradl ve shora už zmíněné poště.

Demokratičtí starostové, městské rady, guvernéři a oblastní soudci policii od tohoto dění buď odstřihnou, nebo ji zdemoralizují. Demokraté Trumpovy podporovatele, kteří se rozhodnout bránit jak sebe, tak svůj majetek, vezmou do vazby, a naopak volnou ruku dají žhářům a výtržníkům. Zákon a pořádek budou dány stranou, aby tak byl odpor proti puči neutralizován strachem a zoufalstvím.

Všechno to jsme už viděli na ukrajinském Majdanu, v Bělorusku, ve Venezuele i v Hong Kongu. Lži donekonečna opakované se stanou pravdou a metody amerického Hlubokého státu teď na své vlastní kůži pocítíme též u nás doma.

Trump se nachází ve velmi zranitelné pozici. Jeho podporovatelé žijí ve středu Ameriky, nikoli tedy ve Washingtonu. Nejsou zorganizováni a byli globálními korporacemi, které jejich pracovní příležitosti vyvezly zejména do Číny, ožebračeni. Obama vyřadil z armády 200 nejvyšších vojenských velitelů a nahradil je oportunisty, kteří své hřbety ohýbají podle toho, jak vítr fouká. Trump udělal chybu, když obětoval generála Flynna, který by se dokázal aspoň s jistými částmi armády za prezidenta postavit. Nu a peníze a moc uctívající generálové, které Obama posadil do sedla, se chtějí Trumpa zbavit. Nepřeje totiž jejich válkám a chce jim vzít i jejich „ruského nepřítele“, ospravedlňujícího jejich moc i přebujelý vojenský rozpočet. Nu a tajná služba byla zredukována a poté, co se zúčastnila vraždy prezidenta Kennedyho, je její spolehlivost ve hvězdách.

Výtržnictví a žhářství, povolené i podněcované demokratickými městy a jednotlivými státními vládami, mělo za následek tu skutečnost, že masívně vzrostl počet majitelů pistolí. Ale jde o jednotlivce bez organizace, kteří, jestliže se budou jako jednotlivci bránit, stanou se bezmocnými oběťmi démonizace a demokratických žalobců. Jedině velké organizace ozbrojených mužů, vybavených mocí uplatnit svou jurisdikci, by mohly ochranu lidem poskytnout. Problémem ovšem je, že existence těchto organizací je úzce spojena právě s těmi silami, které touží prezidenta Trumpa svrhnout. A navíc: všechny pokusy vytvořit organizace pro obranu proti násilí budou infiltrovány agenty FBI a jejich vůdci budou zatčeni.

Mnozí bezstarostní Američané řeknou: „To se zde nemůže stát“. Ovšem pravda je taková, že se to děje už teď. Děje se to v Portlandu, Seattlu,Chicagu, Minneapolisu, Philadelphii, New Yorku, Atlantě, St. Louisu a dalších městech.

Jinými slovy: To, co prožíváme je souhlas a smíření, nikoli tedy odpor. Hluboký stát, levice a černoši se sklonem k výtržnictví vidí a vnímají nedostatek naší sebedůvěry a vůle k obraně a využijí chatrnou situaci, do které jsme my, Američané, sami sebe uvrhli.

Spojené státy upadají, pomalu ale jisté už dlouhé roky. Ale konečný kolaps by mohl být náhlý.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/10/31/this-is-not-a-time-for-insouciance-democrats-intend-a-coup/

29 komentářů :

 1. Ostražitost je na místě, ale zas tak bezzubý určitě Trump není, to by ho už dávno bažina odstavila nebo odstřelila. Jako králík se spíš klepe Biden. Občanskou válku se bude bažina snažit vyvolat to ano, ale spíše budou na lampách první viset Soros, Bill Gates a všichni Clintoni a vůbec nastane hon na pax-americana elitu (i u nás, zbavíme se mnoha klíštat). Pokud bude podpora Trumpa dostatečně masivní zdola (zda se, že ano), pak místo věšení dojde na zatýkání.

  OdpovědětVymazat
 2. Je úžasné co ten Putin a jeho vožralý mužici v láptích stačí. Tohle nezvládala SS ani v dobách nejvyššího rozkvětu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,15
   Joooo,i oči občas klamou.-)

   Vymazat
  2. Játra? No vždyť říkám. Játra...

   Vymazat
 3. Jak dopadnou US volby?
  Kdo prohraje je prohlásí za neplatné a začne "demo" masakr.
  Putin je nejlepší vůdce světa, ale až po Stalinovi.
  Putinovi nikdy nebude odpuštěno, že z skoro rozpadlého Ruska udělal opět super mocnost. A s ČLR nemá nikdo šanci jed porazit.

  OdpovědětVymazat
 4. Jsou vůbec cizí pozorovatelé regulernosti voleb v USA? Nebo tato "výsada" je jen pro "problémové" země?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec nechápu proč tam do té US of A nevyšlem třeba knížete nebo Vystrčila, toho co rád cestuje, aby kontrolovali regulérnost voleb, protože se tam očekávají podvodné machinace. Takto může naše malá zemička získat respekt celého světa a přispěje tak k posílení míru a internacionálni solidarity.

   Vymazat
 5. Též si přeji ať to Trump vyhraje aby nebyly nové us války a ukončili se ty co jsou. A zlikvidovat kecy o Ruském nepříteli to svět potřebuje.

  OdpovědětVymazat
 6. Studie potvrzuje, že Donald Trump má pravdu – „čistá“ energie je nejhorší

  http://svobodnenoviny.eu/studie-potvrzuje-ze-donald-trump-ma-pravdu-cista-energie-je-nejhorsi/

  Téměř 1 ze 2 mladých lidí v severní Africe a na Blízkém východě chce migrovat, zejména z ekonomických důvodů

  http://svobodnenoviny.eu/temer-1-ze-2-mladych-lidi-v-severni-africe-a-na-blizkem-vychode-chce-migrovat-zejmena-z-ekonomickych-duvodu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trochu pojmově nepřesné, zelená energie (pole větrných mlýnů a pole solárních elektráren) je nejhorší. Existují možnosti čistější méně odpadové výroby energie, ty pak lze nazvat čisté.

   Ale i samo výroba energie v domácím měřítku může trochu pomoci, při správném užití, například malé vodní turbíny pro vesnice, nebo solární panely na střechách obytných domů, topení dřevem apod. - to může ušetřit energii distribuovanou pro domácnosti.

   Rozhodně je neefektivní, přizpůsobovat systém, aby někdo mohl paběrkovat kousky energie a mohl je prodávat, to nejde a tak jsou solární a větrní baroni a dělají to paběrkování nesmyslně ve velkém, zcela neefektivně a tím planetu ještě více zatěžují, kocourkov - vše co přichází ze západu je výplod jak od chovanců psychiatrických léčeben, jen když to sype a po nás potopa.

   Vymazat
 7. Bude záležet, jak velký bude zájem to hnát do krajnosti. Pokud ano, nepomůže ani svěcená voda. A při jakémkoli výsledku voleb, budou velké střety.

  OdpovědětVymazat
 8. Nojo, Američani pořád vyváželi demokracii, až už ji tam žádná nezbyla.😄

  OdpovědětVymazat
 9. Přemýšlím, proč se 5.koloně v USA říká "hluboký stát". Rozumím termínu "bažina", jako ekvivalentu která je v dané zemi mimořádně hluboká.

  Rozumím i lokalizaci (NY), u nás Prágl.

  Čemu nerozumím je zastoupení protagonistů a jejich stoupenců.

  Ne, že bych nevěděl, netušil kdo je zastupuje ale smí se o nich psát v naší demokracii? Tvrdím, že smí ale jen pod osobní statečností s vědomím msty moci. Jak jsou tedy platné slogany: moc bezmocných, pravda vítězí, oproti logické moci mocných a jejich technice moci? "Babo raď, nebo Hr na ně"?

  Už jsme si zvykli, že se spolehneme na Američany, předtím Rusy i dále Němci.
  Někdy něco vyřešit sami jsme zkusili ve středověku. není čas znovu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za Husitů jsem měli něco vznešeného ideu, kterou poskytl Hus, který odhalil nemravnost církve, co máme teď? Pouze bezbřehý konzum, už nejsme z kvádrů, ale z plynových hadrů. Nezbývá než se spolehnout na Rusko na bratrské Slovany, západ byla je a asi nějaký čas ještě bude žumpa nemravnosti a bohapustého vše dovolování a klanění se zlatému teleti. Rusko všechny národy, které se do něj včlenili uchovalo a zachránilo jejich kulturu a umožnilo rozvíjení kultury, správně se říká Rusko ochránce národů. Západ s námi nepočítá, už ani nejsme na mapách (paní si koupila globus v Rakousku a podivila se, že Česko a Slovensko tam není.

   Vymazat
  2. 19;28
   Vidíte a zvyjebanec Kraďoisek srovnává husity s islamistickými vrahy..... a Al-Hamajda drží hubu a ještě mu ten grabit určitě schvaluje!!!!!! 🤮🤮🤮🤮😡😡😡😡

   Vymazat
  3. Trochu aktualizuji svůj názor na modro červenou barvu volebního klání v USA. Sice nevím proč mají typické politické barvy jinak než ve zbytku světa ale pokud nastane vysoušení bažin colty, nebyl by problém použít slanou mořskou vodu obou omývajících oceánů jako eliminaci virů?

   Jedna z geniálních akcí polo bohů jejich Boha jsou variace na zmatení jazyků mezi lidmi. Babylonskou věží počínaje po současný labyrint Světa.
   Vyřeší to středo státy USA nebo širší i přes oceánské okolí?

   Vymazat
 10. Biden prohru neuzná... To snad Roberts nemyslí vážně, vždyť Biden vede o dvojciferné číslo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaspal, i demokratičtí propagandisté v USA již několik dní píší, že výsledky voleb budou těsné. Těsné neznamená dvojciferný rozdíl. Kapiš?!

   Vymazat
  2. Biden vede o dvojciferné číslo, což je pouze tvá fantazie a lži v mediích, intelektuální úroveň a fantazii máte stejnou. Stačí se podívat na videa meetingů Trumpa a Bidena je to stejný rozdíl jako při minulé volbě. Trump má totální převahu a Biden se klepe jak králík. Jenže bažina, která má obsazenou většinu klíčových pozic ve státě se nevzdá svého parazitického postavení bez boje (a použije cokoliv včetně falšování voleb). Blíží se boj na život a na smrt. Stále ještě je možnost nekrvavého scénáře pokud podpora zdola bude taková, že prokuratura začne zatýkat a začne Sorosem a Gatesem a dalšími a pak nižší úředníci sklopí ocas a bude po boji.

   Vymazat
  3. Jen aby Trump nevedl o trojciferné číslo ...

   Vymazat
  4. Vy jste 15:28 dokonalá ukázka duševní prostoty. Taková ta snadná oběť ČTv, Schwarzemberga, Kalouska, či Petra Fialy ... V nejlepším nejspíš volíte Piráty.

   Vymazat
  5. 15:28 Myslíš bidet splachovací, nad suchým ?

   Vymazat
  6. Svět je naruby. Demokrati a puč ! Marxisti milují slimáky.
   Kde jsou ty staré dobré časy, kdy republikáni stáli
   vždy za tím nejhorším co US prováděla.
   A Marxisti se brali za lidi práce, sice bez rozdílu
   barev, ale ne za nějaké vychcance z celého světa, kteří nemají nic společného s těmi, o které o které jim šlo. A předpona neo, je jen urážka marxismu,
   rafinovaně ordinována ultrapravičáky a nacisty.

   Vymazat
 11. Nestane se vubec nic....mozna trochu handrkovani o hlasy... ale vse pujde po starem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano 17.26 - naprostý souhlas. Váš názor nemá chybu.

   Vymazat
 12. Kdyby neexistovala Amerika, nebyly by 2 světové války, multikulti, LGBT teroristi, neziskovky atd.šalom.

  OdpovědětVymazat
 13. Trump vyhraje a rozsvítí velké světlo nad SVĚTEM !
  KDO JE KDO. 7.,8.,9. a 10. část. Další Trampovy kroky.
  https://www.youtube.com/watch?v=KwS2E01IOgc

  OdpovědětVymazat
 14. To je zase v ČT protáhlých a kyselých ksichtů...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.