Reklama

neděle 8. listopadu 2020

Pirátská představa o demokracii

Ivan David
8. 11. 2020   
Poslankyně Evropského parlamentu, která na sebe veřejnost upozornila originální videonahrávkou a hrou na ukulele, rovněž originálním způsobem komentovala průběh voleb v USA.
Krizi demokracie v USA podle ní dokazuje nesoulad mezi stranami „ostatně o tom svědčí vyjádření Donalda Trumpa, jak zpochybnil ty volby, jejich pravost…“
Doporučuje hlavně klid a nezpochybňování průběhu voleb, tedy známý „klid na práci“.
Piráti se rádi chlubí svojí vzdělaností, sami se pokládají za intelektuální elitu a ostatní mají za hlupáky a nevzdělance, nicméně by jim občas neškodilo nahlédnout do slovníku cizích slov, například na heslo „demokracie“. Pokud nemají knihovnu, je to i na internetu.
Minutové video:


59 komentářů :

 1. Zas tak vtipné to není Tohle je rozhodně lepší

  https://www.youtube.com/watch?v=lughsFfpmCo&app=desktop

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cohen je praktikující žid a sionista. To co dělá je nekulturní, nechutné a za hranou. Je to takový angloamerický prasopes Novotný, který se mimochodem také hlásí k židovství. Primitivní a obscénní dehonestace jiných národností, kultur a náboženství, samozřejmě vyjma Židů a židovství. Pokud se Židé takto chovali v minulosti, tak se nelze divit, že na sebe poutali nenávist.

   Smazat
  2. Já ten jeho humor zase taky moc nemusím. Woody Allen je mnohem lepší a ten si dělá prču i z židů.

   Smazat
  3. To já raději Martína Scorseseho a jeho Poslední pokušení Ježíše Krista

   Smazat
  4. Jste můj člověk zajímavý film.

   Smazat
 2. Nemám nejmenších pochyb o tom, že kdyby se Joe Biden postavil před mikrofon a neřekl ani slůvko, po pěti minutách v tichosti odešel, tak paní Gregorová ocení projev jako jeden z nejmoudřejších.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:08- to by ale bylo moudré i od Bidena. Pokud se nepletu, vybavuji si pozvání Zemana, zvenčí jmenovanému prezidentu Venezuely "Kvajdoa" k návštěvě ČR. Nemáme to my vtipného muže na Hradě?

   Smazat
  2. 17:05 Ano, tehdy to bylo od Zemana velmi vtipné (až sarkastické). Vlastně se rétorikou majdanistů všem těm spráskaným pučistům a jejich přicmrndálkům v našich médiích a demobloku vysmál. A nemohli ani ceknout!
   Dnes ten pospěch s gratulací Bidenovi už tak vtipný není.

   Smazat
 3. Zlatí komunisti , za Husáka tu bylo nejlíp !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, líp už bylo!!!!

   Smazat
  2. Přesně. Když 98% lidí volí stejně, nejsou žádné rozpory a to je pravá demokracie :-). Třeba Zeman nebyl zvolen demokraticky, protože to bylo asi 51:49 a třeba volby, které svého času prohrál Al Gore, byly úplně nedemokratické, protože to bylo skoro 50:50. Ta slečna je totiž úplně pitomá. Ale vydělává spoustu peněz a jak svého času řekl nejmenovaný předseda ČSSD: Pánové kdo z vás na to má? Je docela prekérní, že tahle smečka lumpů (co jiného byli vždy piráti?) tady bude možná zanedlouho spolu s ODS, KDÚ-ČSL, STAN a TOP09 vládnout.

   Smazat
  3. Ne, daleko nejlip bylo za Novotneho. Ale i normalizace Husakaova byla ZLATA proti tomuto demokratickemu svinstvu.

   Smazat
  4. Tak Havel se tu měl poměrně dobře viz kniha od Vodňanské "Voda, která hoří".

   Smazat
  5. 16:53
   Tak jsem se zasmál a nyní napište co bylo lepší. To bude jistě dobrý kabaret. Já vám napovím -- LEPŠÍHO NEBYLO NIC -- stačí??!!

   Smazat
  6. Jo za Husáka bylo dobře, ale proč? Ty odpůrce komancu v 50 letech ukaznily začištovali tico měli keci do vězení a nebo do kotelen. No a to byl konec, skončili protože se žilo dobře.

   Smazat
  7. Gustav byl chytrej! Věděl že je tu hovno i ve srovnání se Slovenským štátom, kde ideově vyrostl při debatách s kamarádem Šraňo Machem v bratislavských vinárnách. Často později hovoril:

   "Mnohí ludia u nás hovoria - gensek či prezident áno, ale strana? Ne súdruhovia - to ja som srana! A tak ako sa ja cítim byť súčastou tej strany, je samozrejme strana ako taká súčasťou mňa samotného!!!"

   Smazat
 4. No tak tato leghornka je určitě ta pravá, povolaná, politicky vyspělá, fundovaná a znalá situace v US k tomu, aby byla pozvaná do ČT (jak jinak) přednést její vysoce informačně hodnotný, až neocenitelný, kdákot k prezidentským volbám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tohle tady povládne! To bude šílené! Nejhorší bude, že to tady zaplaví migranty, to bude konec nejenom našeho státu, ale i českého národa jako demografické skupiny.
   Navíc to nebude rychlý konec jaký nám plánoval Hitler, ale pomalé apatické peklo.

   Smazat
  2. A já pořád proč se v parlamentě projednávají klekce pro slepice a konečně mi to došlo. Máme příliš leghornek i vlašek a ty potřebují výběh.

   Smazat
  3. No povládne to. Když je budeme volit. Bruselská verbež bez znalostí. A s vrcholným přesvědčením o své inteligenci.

   Smazat
  4. 20:17
   Vám nevadí jak se se slepicema v klecícch zachází, co tam prožívají, jedna slépka na A 4.?? Zavřít vás do podobné klece s několika podobně smýšlejícími!! Potom byste mluvil jinak!!

   Smazat
 5. No to je dobré. Piráti jako intelektuální elita! Jak je vidět, teď už ani nic nepředstírají. Mám na mysli, že nezakrývají svoji skutečnou hloupost. Mají se kde učit! U amerických vzorů teda určitě.
  No jo, zatracení komunisti! Když nám říkali, že drogy škodí zdraví, tak zase, ti lumpové, měli pravdu! O co jsme asi přišli, když jsme se nenudili s drogami? Rozhodně o místa v EU parlamentu.

  OdpovědětSmazat
 6. Senilní pedofil Bidet by z hlavy nedal dohromady souvislou větu,která má hlavu a patu... PYJáti taky ne!!!!! 🥳🥳🥳🥳

  OdpovědětSmazat
 7. Tak to je, když kuře je chytřejší než slepice. V tomto případě se ale jedná o jinou slepici.

  OdpovědětSmazat
 8. Od té doby, co se nesmí při výchově dětí používat pásek a učitelé se jich bojí, rostou piráti jak houby po dešti.

  OdpovědětSmazat
 9. Je pravda, že Piráti jsou ve většině vysokoškolsky vzdělaní, chybí jim však zkušenost a velice často mají naivní představy o společnosti. chybí jim tzv. "selský rozum". Pokud se dostanou na vedoucí místa (Praha)si velice rychle osvojili papalášství, neuvážené jednání V případě primátora Hřiba se ukázalo, že preferuje agendu, která mu nepřísluší a zanedbává agendu kterou má vykonávat. Svým názvem představují mořské loupežníky a vrahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě než začal sám studovat, ministr vnitra Jan Ruml prohlásil, že "Vysoká škola neznamená inteligenci"... Vysokoškoláků z disentu znal jistě dost, tak věděl o čem mluví.

   Smazat
  2. No ono taky jde o kvalitu vzdělání. Pokud má jeden z těch sotva třicetiletých vořechů dva tituly, Mgr. et Mgr., a to hned ze dvou kdysi nejobtížnějších oborů, matematiky a práva, tak to hovoří samo za sebe. Buď je to génius nebo ty školy stojí za něco.

   Smazat
  3. Bloggere a vy máte jaké tituly před jménem a za jménem?

   Smazat
  4. Jsem sice vybaven doživotním akademickým titulem, z dávných totáčových dob, nikdy jsem tomu nepřidával jakousi nadhodnotu, jak u sebe, tak u ostatních. Byla to doba, kdy se diplomka nevytvořila z kopií cizích elaborátů. Stejně u nových absolventů VŠ nalezneme vedle pár podvodníků i většinu solidních absolventů. Horší je poznání, že podvodníci hýří aktivitou a derou se do čela státní správy. Poznáte je podle toho, že nedokáží spočítat ani procenta a už vůbec ne je vysvětlit.

   Smazat
 10. Další mluvící hlava. Řekla přesně to co jsem čekal. ČT nesleduji a tato ukázka mně jen potvrdila, že je to naprostá ztráta času.

  OdpovědětSmazat
 11. Stále roste preference mořských hrdlořezů , proč asi ? Ve znaku mají znak automobilky LADA z doby Sovětského svazu. Činy po těchto amatérech jsou nedozírné a škodí ČR.

  OdpovědětSmazat
 12. Doporučuji tuhle pipku pouštět před volbami na obrovském plátně každý den na nejfrekventovanějších místech. Piráty její intelekt přímo charakterizuje a není boha, aby se potencionálním voličům této strany v hlavě nerozsvítilo. Pokud to nezabere, není tomuto národu pomoci a zhyne. K radosti Pirátů, Topky, lidovců, Starostů i Fialovskonovotnovské ODS. Ale že těch podlých hajzlíků se u nás urodilo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Adame, plně s Vámi souhlasím, avšak jsem, bohužel pevně přesvědčen, že za "B" je správně.

   Smazat
 13. Pokud se lidé nevzpamatují, dopadneme jako Němci viz níže.
  Německo je totálně zmasírované - nás to čeká ?????
  https://www.email.cz/download/k/pX3UxlJHOyWRi6WwCpIT6bLHoeQdxxqtRcz0Zjo9NHmeQZCrhGMo-Wf66TzzBnVIThIBVCM/nemcum_uz_asi_hrabe.mp4

  OdpovědětSmazat
 14. Davide, marný boj o voliče,nikdy nebudetr na tom lépe jak Piráti.Jen ubohá snaha zase nějakou stranu pomluvit.Máte to marné max 6/7% na více nemáte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Počkejte, jaké 'pomluvit'?! Vy jste neviděl připojené video? Vždyť ona vypouští z úst faktické nesmysly! Tohle platí pro 'pirátku' i pro vás: co si takhle vytáhnout nějakou klasickou a uznávanou knihu politologie, historie či třeba sociologie a pořádně si 'sám se sebou' rozebrat co je a co není ona Demokracie?

   Smazat
  2. 21:28
   VVerky měly kdysi kolik a jak skončily?!

   Smazat
  3. Jen se neboj, mladej. Lidi brzy prokouknou a ty tvoje hate-free, transgender, LGBT, eurohujerské, vítačské, feťácké, protinárodní, nevyspělé škůdce brzy budou kopat do zadku na potkání. Ta blbyně se předvedla v celé její pirátské pitomosti.

   Smazat
  4. 8:17
   Vy tady urážíte určité skupiny lidí, o kterých nic nevíte!!Tyhle naprosto bezvýznamné spolky, pokud je nebudete urážet vaším -nakopáním do zadku- tak si nikoho nevšimnou. Jste pouze zaslepenec A BLB, JAK PÍŠETE, který si musí bez duvodu kopnout co!

   Smazat
  5. 23:33
   Co ta žena řekla tak špatného, jen souhlasila z výroky Bidena!! Nejste tak trochu mimo??
   Ty knihy si přečtěte vy!!

   Smazat
  6. 21:28 Nemusíme na sebe útočit, stačí ať se Piráti předvedou. Zatím nic moc. Už na začátku jejich vstupu do nejvyšší politiky, mne zarazil příslib od jednoho s nimi sympatizujícího ministra (ne Piráta), že nám "zdigují" státní agendy. Tak prošlo několik let a ono nic. Dodnes jen slyším, že zpětně precizně zkritizují vše co se nepovedla co by udělali lépe. Krom návrhu na zmrazení platů státních aparátčíků jsem nenašel nic státotvorného. Jestli se mýlím, tak mi to odpusťte, není v tom žádný záměr.

   Smazat
 15. Doporučuji poučný studijní materiál
  https://www.youtube.com/watch?v=nZzxx9skEqo&t=18s

  Je to film Stěna (Berlínská zeď). Když vydržíte do konce, uvidíte, kde žije v Bavorsku. Krenze na 6 let zavřeli a aby se dostal do Berlína, musí omezit nákupy potravin.

  OdpovědětSmazat
 16. Prostě - heslo pirátů- kdo nehulí s námi, jde proti nám. Dlouho jsem bádal, proč piráti nejprve okupovali moje milované Marianské Lázně. Pochopil jsem to když se ukázalo že fetují u pramenů. Zadarmo, a stačilo jim jen odkrýt poklop.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 17. Nechápu, co jste se snažili tímto článkem vyvolat, protože to je satirická písnička PROTI užívání drog. Něco jako Nohavicova "krabička cigaret a do kafe rum, rum, rum, dvě vodky a fernet a teď doktore čum, čum, čum". Vyjádřila se k tomu loni sama Gregorová. Neříkám, že to je obdivuhodné dílo, možná trochu trapné, ale v žádném případě to neznamenalo propagaci drog. Jenže tenhle názor už nezveřejníte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní9. listopadu 2020 8:22
   Také nevím, jak si vysvětlit video se sjetou, ehm, tedy europoslankyní. Ale protože Piráti mají v programu legalizaci drog a ona je jednou z předních pirátek, těžko půjde proti svému programu. Piráti považují fetování za lidské právo a nechodí kolem toho po špičkách, jako Vy. P.K.

   Smazat
  2. 11:37 jak víte, že byla sjetá?

   Smazat
  3. 13:00
   A jak víš ty,že nebyla?!

   Smazat
  4. Piráti a pirátky jsou prostě boží zboží:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-PornoMisa-a-zajezd-do-USA-za-300-litru-Pirati-nastvali-uz-i-TOP-09-576603

   Smazat
  5. Anonymní9. listopadu 2020 13:00
   Podle její mluvy a chování a podle rozšířených zorniček. P.K.

   Smazat
  6. 13:00 Sjetý(á) sjetou nerozená.

   Smazat
 18. Co proti těm Pirátům všichni máte ? Až to tu vezmou do tlapek, tak bude ČR veselejší, kromě chlastu nám zvedne náladu i pár prásků z legalizovaného jointa. Zkrátka takové to "Zítra se bude, hulit všude", je potřeba jít s dobou a neremcat.

  OdpovědětSmazat
 19. Toto je satira ! Na to dostala dotaci od ministra kultury !

  OdpovědětSmazat
 20. Mám velmi rád piráty, studené, jako to uzené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:13
   A ještě na zachráném kruhu uprostřed Atlantiku!!! :-)

   Smazat
 21. Marihuana je lék, stejně tak morfium, opium, kokain, zeptejte se lékařů. Vše je dobré proti bolestem, ale myslí se bolestem umírajících třeba na rakovinu, ne bolestem hlavy, kterými trpí desperátní Piráti.

  OdpovědětSmazat
 22. No to je dobrý! Vydávat blbost za satiru! Satira není zvůle v tom co chci ukázat, musím to ukázat - kupodivu - tak aby to mělo smysl!
  Taky jeden pokus, jak tak koukám, "zažehlit" blbost. Protože, jestli je tohle pokus o satiru, pak hodně nezdařený a tupý.

  11:50
  Takže je to Pirátům stejně na nic, ne? Piráti ovšem bolestmi hlavy netrpí. Oni ani neví, že nějakou hlavu mají.

  OdpovědětSmazat
 23. Piráti se svému názvu nezpronevěří ani omylem:

  https://www.narodninoviny.cz/piratske-hospodareni-kavovar-za-100-tisic-pro-primatora-hriba/

  OdpovědětSmazat
 24. Ta paní má pravdu. Nelze s ní nesouhlasit.
  "Jedná se o krizi demokracie a krize institucí".
  "Ukazuje to nesoulad mezi stranami ..."
  Opravdu se jedná o krizi demokracie. Velká část státních institucí v USA se odtrhla od práce pro občany USA a již dlouhou dobu hájí zájmy nadnárodních korporací (zbrojařských, farmaceutických, potravinářských, atd.). S občany se počítá pouze v roli pracovní síly a jako spotřební materiál pro zbraně "nepřátel", v konfliktech vyvolaných expanzivní a koloniální politikou USA.
  Blahopřání ještě nezvolenému Bidenovi, mnoha představiteli západních "demokracií" a tím projevenou lhostejností k volebním machinacím, které snad nikdo nemůže popřít, je jasným signálem o naprosté ignoraci vůle lidu při volbách.
  Není potřeba znát do detailu politiku D. Trumpa, ani jeho skutečný charakter a cíle, spolehlivým ukazatelem je odpor globalizačních kruhů projevující se v západním světě a u našich "politiků".
  Vyjádřili podporu a dali jasně najevo, která strana a jaký směr běhu světa jim vyhovuje.
  Při poslechu vyjádření z Ruska a Číny je slyšet prohlášení suverénních států, které si zcela demokraticky počkají na ukončení procesu voleb v USA, ať dopadne jakkoliv. Chovají se neutrálně, tak jak by se státy v zahraniční politice chovat měly.
  Divíte se, jak je možné, že nás v drtivé většině zastupují nemorální individua, jejichž činnost se dá hodnotit pouze jako protistátní? Je to metoda budování pátých kolon, za účelem totálního podrobení jednotlivých zemí. Namísto armády kulturní spolupráce, hospodářská pomoc a podpora pouze spřízněných politiků.
  ABC

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.