Reklama

pondělí 30. listopadu 2020

Podepíšeme vám, co chcete, a dělat si budeme, co chceme my


Ivan David
30. 11. 2020

Arménští váleční zajatci jsou stále drženi v zajetí, navzdory dohodnutým podmínkám příměří. Ázerbajdžánská strana zdržuje jejich výměnu. Množí se videa, zřejmě schválně šířená, kde je ukázáno kruté nakládání s nimi, zcela v rozporu s Ženevskými konvencemi. Arménská diaspora se obrací na prezidenta Putina.


 

Celé znění dopisu:
Jeho Ecxelence
Ctihodný Vladimír Putin
Prezident
Ruské federace


Vážený pane prezidente,
Píšeme tento dopis s hlubokou vděčností a respektem s pozdravy pro Vaši Excelenci a chceme se na Vás obrátit s prosbou.

V době, která uplynula od skončení bojů v Arcachu – což byl přímý důsledek Vaší intervence a vedení v zájmu záchrany nevinných životů – jsou příslušníci arménské diaspory po celém světe hluboce znepokojeni tím, že Ázerbajdžánci nadále páchají válečné zločiny, navzdory sjednanému příměří.
Byli jsme na tuto skutečnost upozorněni kolegy, kteří jsou ve spojení s Mezinárodním výborem Červeného kříže (ICRC) v Ženevě. Azeři nadále aktivně berou do zajetí a drží v něm arménské válečné zajatce. Pokorně Vás žádáme, aby Váš úřad zahájil vyšetřování a také učinil patřičné kroky tak, aby ázerbajdžánská vláda byla vyzvána k výměně válečných zajatců, rukojmí a dalších zajatců, stejně tak pozůstatků mrtvých. Prosíme, přijměte předem vyjádření naší vděčnosti za opětovný zásah ve prospěch záchrany nevinných křesťanských životů v Arcachu.

S pozdravem

Arménská národní asociace, mezinárodní výbor

 

9 komentářů :

 1. Arméni mají takovou silnou diasporu v euroatlantickém světě a ani je nenapadne požádat tuto demokracii šířící civilizaci o pomoc. Parazité nikdy nebudou pomáhat v prospěch toho kdo je o to požádá. To si může myslet jen úplný debil.

  OdpovědětVymazat
 2. zdalipak by byla ta arménská diaspora tak útlocitná, kdyby se konflikt vyvíjel opačně, kdyby byli zajatci Ázerbajdžánci?: v tomto konfliktu je vina na obou stranách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Armeni nejsou nijak útlicitni.Tisice mrtvych a milion uprchliku-Azeru pred triceti lety by mohli vypravet.Ukradli tu zem a teď se jim to vrací.Armeni jsou chudinky asi jako naši sudetšti "přatelé"

   Vymazat
  2. Trole Unknowne, měli byste se u vás v týmu domluvit, jestli ti sudeťáci byli hodní a Češi je brutálně vyhnali, jak tu občas smolíš, nebo byli zlí a dobře, že šli. Myslím, že tu svou "práci" za naše daně dost flákáte! Budu si muset na vás Hamajdovi postěžovat.

   Vymazat
 3. Musí počkat až se zahojí rány po mučení. Islámci nikoho nehýčkají.

  OdpovědětVymazat
 4. BOUŘE dorazí i na Kavkaz....
  https://beforeitsnews.com/police-state/2020/11/nwo-fema-martial-law-hydrogen-cyanide-operation-rex-84-femas-killlist-trains-of-death-guillotines-video-3-5858.html NWO- FEMA- stanné právo - kyanovodík - operace Rex 84 - seznam „zabití“ FEMA - vlaky smrti - gilotiny... Neděle 22. listopadu 2020
  https://ac24.cz/en/-/-ocekavejte-tisice-zatcenych-uvedla-v-reakci-na-americke-prezidentske-volby-pravnicka-leigh-dundas?redirect=%2Fen%2Fzpravy-ze-sveta

  OdpovědětVymazat
 5. Já sem zase viděl videa z té oblasti kde islamisté řežou civilistům hlavy islám je furt stejný. A je jedno jestli má uniformu islámského státu a nebo jinou.

  OdpovědětVymazat
 6. Válka skončila před 3 týdny. Další zadržování zajatců na obou stranách je zbytečné. I na Donbasu zajatce měnili dle zásady všechny za všechny.

  OdpovědětVymazat
 7. Jedinou záchranou Arménů je vytvoření státu (federace, konfederace, unie) spolu s Ruskem. Kdo zná jejich historii (kdy, jak a proč přijali křesťanství, jako první) a genocidu v roce 1915, ten chápe, že Arméni jsou pouhými náhradníky židovské diaspory, kterou GP nechá opět zholokaustovat (nějakým novým Ádou, asi JONSONEM). Pak někdo (asi Peršané) rozpráší Armény znovu do celé jevropeji, jako rezervní diasporu, přes kterou bude opět GP ovládat svět (když to židi nedokázali a krutě selhali).
  No bude na tom "božím" světě ještě veselo!! Ale na každého boha jednou dojde (viz goaudi ve hvězdné bráně).

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.