Reklama

čtvrtek 19. listopadu 2020

Podvodné vyšetřování volebního podvodu

Paul Craig Roberts

19. 11. 2020
Volební systémy Dominion a Smartmatic se ve vyšetřovacím oddělení amerického Ministerstvu vnitřní bezpečnosti namísto vyšetřování voleb pustily do vyšetřování sama sebe. ZDE Přepočítávání hlasů ve státě Georgia bylo k ničemu. Jen se snažilo zjistit, zda nové volební stroje počítaly odevzdané hlasy dost přesně, a nevyšetřovalo, zda je dost přesně odevzdávaly správnému kandidátovi.

Kromě toho nebyla provedena žádná kontrola pravosti podpisů. Čas plyne a čtyři z volebních okresů státu Georgia hlasy pro Trumpa ještě nestačily spočítat.

V den voleb Trump nad svým vyzyvatelem Bidenem v Georgii vedl, ale pak z neznámých důvodů přestalo několik tamních okresů hlasy počítat. A poté, co se počítání obnovilo, vyskočil Biden vzhůru a o 13 000 převážně poštou odeslaných hlasů údajně volby ve státu Georgia vyhrál.

Překlad: Lubomír Man

27 komentářů :

 1. Nepochopitelný je pro „spořádaného“ Čecha (ale stejně tak i pro další Středoevropany) chaos průběhu voleb. Je módou připomínat pro nás nepředstavitelné volební prohřešky – americký volič se nemusí ve volební místnosti prokazovat žádným průkazem (i když v řadě jiných situací se v USA identifikovat musí – např. když si v některých státech kupuje alkohol), není vyloučena možnost dvojího hlasování (korespondenčně i přímo), je běžné volit „mrtvé duše“ (používání registračních lístků zemřelých), atd.
  Pak se nelze divit, že se po volbách nemohou dopočítat. Jak jsou potom voleni volitelé? Ano mohou se natisknout tisíce volebních lístku a chodit opakovaně. To je tedy náš vzor a zejména pro politruky jako Fijala, spáče Šláfenbergy...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě je to nakažlivé... I Okamura s jeho SPD se s "Fijalou" včera při hlasování "o prohloubení schodku státního rozpočtu" spojil...

   Smazat
  2. 8:48
   SPD je dnes naprosto nevolitelná strana. To co dnes předvádí David v EU, je čistě protinárodní a protievropský postoj.
   Jak dlouho se jeho nesmyslny odpor proti EU bude tolerovat.?? Jen díky EU je dnes naprostá většina lidí u nas na tom tak dobře. Co chce David,zase nás zatáhnout do ruského chudákova, nesvobody,?? Zapomeňte.
   To samé Okamura, neustále dokola jen žvásty vystoupit z EU, NATO. Je moc dobře, že na tyhle pomatence slyší jen mizivé procento občanů. Proto je potřeba volit pravicové strany, které nás chtějí udržet v EU a NATO. Pouze státy ZÁPADU ,jsou dnes garanti našeho slušněho žití. Z východu jen svrab,bída, žaláře a smrt pro ty co chtějí žít jinak.

   Smazat
  3. Vy to zřejmě myslíte upřímně, 10:47.

   Tak to berte z té lepší stránky. Myslel jste, že se ještě dožijete toho, jak z bedny souzi nadávají na amerického prezidenta? Tak vidíte. Aspoň je to jako zamlada, ni? No a Rusko berte jako třešničku na dortu, takovou starou jistotu, aby vám z pozitivního stresu nepřeskočilo. Na to pozor. Jeden soudruh u nás ve vidlákově měl vlčáka a na zahradě takovou dřevěnou pat mat konstrukci, kterou mu ten vlčák leta ohryzával, vyhrabával, ochcával a vůbec ničil. No a když to soudruha přestalo bavit a zbastlil to roxorama a kari sítí, tak mu ten vlčák ze samého stesku chcípnul.

   Smazat
  4. Mam tu dalsi pripis pani ANNY,ktera hleda pravdu jako sveho casu pan HUS a jeji pripisy se zacinaji podobat svatym kazanim nebot pry ona je HUSITA z KSH!

   I Pry proto,ze je "pekna swindura"(rozumej sexy) musi svou identitu tajit, nebot bude jinak snad UPALENA a tedy nesmi brzy nikde publikovat.
   Jestli nosi klapu pres oko neni znamo,ale pousti se tady prozatim do polemiky s panem "U"1047.Tak to zkuste vsichni precist, zda je to pravda a kdo muze, tak at je bud pro, nebo proti,anebo clen snad jeji MLCICI VETSINY!

   Mi drazi pratele a nepratele!

   pana "U" nelze pokladat za praveho pravaka nebot nestoji na hodnotch prave pravice!
   Vymyslel sice,ze je treba "transformovat" Obcanskou Spolecnost,ktera je tak leva,ze sebou necha triskat o zem na udernou Cesko Spolenost Volicu-CSV a to ale stacit nebude.
   Mlcky souhlasil sice ten "U" pry priste donest na LETNOU tycku s napisem CHCI PRAVICVY SOCIALNI STAT,ale na dotaz zda by to definoval presne co to je a kolik plati (zda vic nez dnesni system tj tretinu platu) mlci jako hrob.
   Pritom nechce SPD,ktera preci stale deklaruje SVOBODU a PRIMOU DEMOKRACII a ne ze ne ANO a taky chce ve sve programove DESITCE zmenu systemu zcela ocividne na SOIALNI STAT!
   Proto neni duvodu odmitat SPD,ale naopak ho posilit obcany tak,aby dosahli VETSINYv PARLAMENTU,ledaze by volici meli penez dost a zadne nechteli.

   Takze dneska tak a ne jinak.   Smazat
  5. Pane Unknowne 10:47
   MÁTE NAPROSTOU PRAVDU. My jsme to ze začátku nechápali, ale vy jste nám to trpělivě vysvětloval, až jsme to všichni pochopili. I pan doktor David v Bruselu už chápe, že tam vlastně ani není. Že je absolutně nevolitelný. Novou republiku prakticky nikdo nečte. Ani vy, ani já. Pojďte, půjdeme všichni společně třeba na Britské listy, kde to můžete zájemcům taky vysvětlit, kdyby se někdy mýlili. Dokonce tam mají o vás zájem v redakci!!!!! Koukněte se prosím tam! Tady už je to vyřízený. Všichni víme, že máte pravdu. Sám správně říkáte, že SPD věří jen mizivé procento občanů. Nemá smyslu, abyste se kvůli nim trápil a unavoval. Jedná se zhruba o osm lidí v celé republice, můžete si je tady podle jejich přezdívek spočítat. Jedná se o naprosté hlupáky a zbytečně ztrácíte energii. Možná i imunitu!!!! Pojďme pryč!

   Smazat
  6. 1O:47: máte pravdu jedině státy Západu /veledůležitého pro nás, protože jste všechno napsal velkými písmeny, jako třeba všemi mastmi nyní Malá Britanie, nebo jak by smet muslimská Francie/, jsou pro nás zárukou jedině a jedině SLUŽEBNÉHO žití, proto se toho držme, abychom mohli i nadále byt označení jako národ lokajů - ano ve smyslu Vámi uctivaného šlušného žití, to jest jak jinak přinejmenším se slušným fárem - alespoň s Oktavií atd.

   Smazat
 2. Tento veskrze demokratický volební stroj, byl testován postupně v mnoha státech usilujících o spravedlivé volby. Mám dojem, že i u nás byl použit v případě korespondenčních hlasů. Jde zjistit kolik takových hlasů obdržely jednotlivý účastníci voleb?

  OdpovědětSmazat
 3. Ano, je to humorné... do chvíle, než se zveřejní důkazy. A pak nám začne letět před našimi smysly něco neuvěřitelného! Už se těším, Ameriko, na Tvoje procitnutí!!! A bude to MAZEC! Pro stoupence, a není jich mnoho, Bidena...

  OdpovědětSmazat
 4. Klid a nohy v teple , váš Josef Švejk.

  OdpovědětSmazat
 5. Roberts, chápu, že vás Trump platí velice slušně, ale abyste se tak obětoval,to zase ne.
  Konečně pochopte, že prohrál, přepočítávají hlasy a žádné miliony se nikam neztratily.
  Už i Zeman se vyjádřil ve smyslu, že je donik trapný a má pravdu,tak jako vždy.
  USA zase ukáže světu kdo je tady pánem,ne jak Trump chtěl přenechat vedení Číně nebo dokonce Rusku;s tím je Roberte konec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak to těžko ty tvoji zadlužení nýmandi nic nikomu neukáží. Na Rusko a Čínu nemají ti tvoji podvodní můžou tak vyřvávat na nic jiného se nezmůžou.

   Smazat
  2. Porušení volebních pravidel byla naplánována, prohlásil Trumpův právník

   https://cz.sputniknews.com/svet/2020111912822441-poruseni-volebnich-pravidel-byla-naplanovana-prohlasil-trumpuv-pravnik/

   Smazat
  3. V Pekingu prohlásili, že hodlají hájit zájmy Ruska a Číny

   https://cz.sputniknews.com/svet/2020111912818948-v-pekingu-prohlasili-ze-hodlaji-hajit-zajmy-ruska-a-ciny/

   Smazat
 6. 10:10
  Hm, něco si nastuduje, USA je ve světě brány za hospodářsky nejsilnější stát. Na tomto nic nezmění ani váš blábol.
  A pokud se budeme bavit o ruském hospodářství, tak už ta mizerná Itálie je na tom lépe než Rusko,natož USA.
  Děláte že sebe hlupce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:22 - Asi moc studujete a to ještě špatné knížky. Je třeba sebrat odvahu a rozhlédnout se po světě! Tam rozhoduje pouze moc a vliv, nikoliv mediální bláboly-..

   Smazat
  2. Mate u lasky k Americe erekci?

   Smazat
 7. Ivo Strejček: Veto proti evropskému zotročení

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Ivo-Strejcek-Veto-proti-evropskemu-zotroceni-644614

  OdpovědětSmazat
 8. Takhle by mělo vypadat NWO to si přečtěte:

  Masové zbídačování bude testováno na Angličanech. Názor

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020111912820651-masove-zbidacovani-bude-testovano-na-anglicanech-nazor/

  OdpovědětSmazat
 9. 11:11
  Co čekat od sputniku,jen nesmyslny článek a ti hloupější tomu dokonce věří a cpou ty bláboly sem,no, ono své k svému, že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechtěl by jste se už konečně ukázat? Abychom všichni viděli, co za trotla sem neustále sype ty nesmysly.

   Smazat
 10. Především v našich názorech vždy, i když si to neuvědomujeme, pracujeme jen s určitou mírou pravděpodobnosti. Naše názory dostávají větší váhu našimi osobními zkušenostmi, nebo sdílenou skupinovou zkušeností, nebo nepřímým čerpáním z více solidních zdrojů. Neberu vážně tzv módní trendy či davové psychózy a nejvíc mne vytáčí nositelé "pravd" se 100%tní jistotou. Ti poslední obvykle nepotřebují žádná fakta, stačí jim jen drby a vulgarismy, ti obvykle se vší vehemencí vnucují své názory ostatním. Těmto všeználkům je dobře se vyhnout. Já patřím mezi pochybující, kteří se snaží své názory stále ověřovat, což je dnes složité, protože každý den se na mne valí tsunami pravd, polopravd a lží. Mám jedinou zkušenost, pravdu vždy prověří čas. Proto jsem zvědav, jak dopadnou volby v Americe, nebo jak si my doma poradíme s pandemií, ale i kdo ji zneužívá. Jestli jste se mnou ztratili čas,tak se omlouvám.

  OdpovědětSmazat
 11. V amerických prezidentských volbách prý bylo umožněno volit i hřbitovům. Ovšem pod podmínkou, že budou hlasovat pro Bideta. A tak mu svůj korespondenční hlas poslal i jistý James Shannahan z Pensylvanie, který z tohoto světa odešel v roce 1923. V USA je možné doslova vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK Zainteresovaní podvodníci jsou zatýkáni a budou čelit stanným soudům. Totéž platí i pro všechny covid propagátory z celého světa.
   https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/07/18/skutecny-cesky-qanon-a-gesara-up-date/
   28:26 Charlie: Vím, že došlo k mnoha popravám a vím, že ve skutečnosti jich bylo hodně … ale nevím přesně, kdo … přestože můžu mít jména lidí z důvěryhodných zdrojů … když vidím video důkazy … protože všichni měli videozáznamy a videozáznamy byly uchovány … takže byly plně zaznamenány a dokumentovány …

   Smazat
 12. Podvodné vyšetřování volebního podvodu. To je něco takového jak Zloděj křičí chyťte zloděje. A jinak také Emeričané jsou specialisté na podvody - viz film Podraz.

  OdpovědětSmazat
 13. Sudruzi georgia po sčítaní hlasu říká vše OK! Guvernér ač republikán a volič donalda potvrzuje regulérnost voleb! Tož nevím sudruzi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:37
   Tady budete považován za hlupáka,tady se pravda nenosí.
   Místní tupá partička uznává jen ty své názory.
   Vše ostatní je považováno za "" ubohou propagandu "".

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.