Reklama

neděle 8. listopadu 2020

Polská tajná služba zveřejnila adresy krycích firem

Jan Urbach

8. 11. 2020   VašeVěc

Polská tajná služba (Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego - ABW, Agentura pro vnitřní bezpečnost) při vyhlášení výběrového řízení na dodavatele elektrické energie zveřejnila všechny adresy, na které měla být elektřina dodávána. Deník "Super Express" informoval, že v dokumentech byly zveřejněny nejen adresy poboček ABW, ale i adresy krycích firem „civilních“ organizací, které jsou fasádou pro činnost kontrarozvědky.


ABW se pro deník Super Express vyjádřila, že výběrové řízení probíhalo přesně v souladu se zákonem o veřejném zadávání. Uvedla také, že uvedení důkladné lokalizace objektů mělo výběrové řízení zjednodušit a zrychlit. Uvedla také, že Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego disponuje mnoha objekty, jichž lokalizace není – bez podstatných důvodů – sdělována veřejnosti.

Bývalý šéf ABW plukovník Grzegorz Małecki deníku, že důsledky tohoto pochybení mohou být pro pracovníky takových krycích institucí k pláči, zveřejnění adres je cennou informací pro všechny zahraniční rozvědky. Skutečnost, že kontrarozvědka seznam odběrných míst elektřiny ze svých internetových stránek po zjištění, co vlastně zveřejnila stáhla, škody zjevně nenapravuje.13 komentářů :

 1. Kdepak ti (modro)soudruzi z Polska udělali chybu? Přátelé z ameriky se budou zlobit!

  OdpovědětVymazat
 2. Jen takové malé pochybeníčko.

  OdpovědětVymazat
 3. BIS tam pošle agenta W4C. Tedy jednoho z mnoha, kterými disponuje aby to napravil. Koudelka je z dobrého oddílu, takže musíme doufat.

  OdpovědětVymazat
 4. To nic... U nás po převratu 1989 noví páni "položili" všechno a všechny, včetně lidí v cizině... Čest jejich památce...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gen. Lorenc kontakty havloidum nevydal.

   Vymazat
  2. 15.53 Bohužel, skartace nebyly úplné. Takovou zradu ani gen. Lorenc nečekal.

   Vymazat
 5. Je to správné , proč by mělo být ve svobodě a demokracii něco tajného ! Je třeba zveřejnit jména , adresy a fotografie všech agentů a spolupracovníků , není za co se stydět , boj proti Marťanům je vysoce důležitý ! Jistě to u nás udělá i BIS .

  OdpovědětVymazat
 6. Rozklad státu v přímém přenosu. P.K.

  OdpovědětVymazat
 7. Vraťe se 30 let zpátky k analýze 17.listopadu 89 aby nám pořád nemazali kolem huby ty bláboly!,,,,, Je to dlouhé čtení. Přečtěte alespoň začátek velkého DIVADLA připraveného CIA a KGB na dobrovolné předání východního bloku za hubičku ZÁPADU. Je to šokující analýza jak svět skutečně funguje.
  https://www.email.cz/download/k/yyX2scvUoo7rA0E25tYmVkesLPOJs3QG3WiQ48n0GKqHqXppeT19kDIhdCs-rYC3ezmMQ2c/______D______._S__okuji__ci___Analy__za_17._listopadu_89__Jak_to_vlastne___cele___bylo__Pozoruhodna___exkurze.pdf

  OdpovědětVymazat
 8. Tyto už bych nenechal ani novičokem trávit. A že to je velmi bezpečná látka! Ne kvůli bezpečnosti sakrálních obětí, ale kvůli nim samotným.
  Tito totiž, spíš než by chránili svou rzeczpospolitou, ohrožují sami sebe i s ní.

  OdpovědětVymazat
 9. A nespolupracují oni náhodou s naší BISkou?

  OdpovědětVymazat
 10. Příklady umístění u bloggeru:
  https://sluzbyiobywatel.pl/przykrywki-abw-instytut-badan-spedycji-i-jednostka-numer-1944

  OdpovědětVymazat
 11. Dla zainteresowanych.
  Przykłady ujawnionych placówek ABW:
  https://sluzbyiobywatel.pl/przykrywki-abw-instytut-badan-spedycji-i-jednostka-numer-1944

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.