Reklama

pondělí 2. listopadu 2020

Poučení Jaroslava Bašty z Francie: Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezmění

Jaroslav Bašta

2. 11. 2020 ParlamentníListy

Někdejší český velvyslanec v Rusku a na Ukrajině bije na poplach. Znepokojuje ho nárůst islámských násilných činů v Evropě. Podle jeho názoru v Evropě začala válka civilizací. Obává se kreativních nápadů propagandy Evropské unie.
Jaroslav Bašta v komentáři pro První zprávy.cz připomíná, že ve Francii dochází k napadání žen jen za to, že jsou podle názoru agresorů nevhodně oblečeny. Ženy se staly prvními oběťmi fanatiků, kteří se při páchání svých zvěrstev dovolávají islámu.

Bašta připomíná, že islám je prezentován jako mírumilovném náboženství.

Jenže útoky na ženy to neskončilo.

Mladý vyznavač islámu uřízl hlavu učiteli dějepisu Samuelovi Patymu za to, že si údajně dovolil se neuctivě vyjadřovat o proroku Mohamedovi.

A to stále nebyl konec.

Před katedrálou v Nice, Bašta konstatoval, že přímo v katedrále, byli zavražděni tři lidé. Útočník se po celou dobu svého bestiálního počínání dovolával Alláha. Dovolával se ho, i když ho zatýkala policie. Šlo o Tunisana, jenž se dostal do Itálie jako migrant, který nebyl vrácen na svůj domovský kontinent, ale zamířil do Francie. A tam zavraždil tři lidi.

„Obávám se, že v tomto ohledu asi podceňuji kreativitu unijní propagandy. Tunisan sice vtrhl ozbrojen nožem do katedrály, za pokřiku Alláhu akbar! zavraždil tři lidi, nepřestával se dovolávat svého boha ani při zatýkání policií, přesto oficiálně je motiv jeho počínání nejasný,“ uvedl Bašta.

A přidal jedno pravidlo, které bude podle jeho názoru zapotřebí v příštích letech důsledně dodržovat.

„Pro nás z toho současného dění vyplývá několik poučení. To první znamená, že vraždění křesťanů se už nebude omezovat jen na Afriku a Blízký východ. Musíme se naučit nový pojem – christianofobie, a mít na paměti, že bezvěrci jsou s křesťany na jedné lodi. V otázce migrace bude pojem předběžná opatrnost nejdůležitějším přikázáním. Na každého, kdo nám sem bude chtít vnutit nechtěné migranty, je třeba pohlížet jako na osobu ohrožující zdraví a životy našich žen. Jak ukazuje francouzský příklad, ony jsou prvními oběťmi počínající války civilizací,“ uzavřel někdejší diplomat.


120 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ale né. Prostě si jeden z mnoha migrujících doktorů potřeboval vystřihnout nějakou operaci, aby nevyšel ze cviku. Asi chtěl vyoperovat beďara a dílem nešťastnou náhodou, dílem že sebou pacient trhnul, přitlačil nešťasný chirurg na nastroj až ulétla hlavička. Proto se asi dovolával svého boha. Něco jako bůh je veliký, nepovedlo se. Proto je motiv ještě nejasný. Myslím, že z toho nakonec bude zpackaná operace. Protože kdyby, nedej Bůh, nevyznával ty naše hodnoty, sežral by ten chirurg dotyčnému vnitřnosti. Nesežral-li je, bude to pouze mírumilovnej, leč trochu nešikovnej doktor a není třeba z toho dělat senzaci.

   Vymazat
  2. AK-47+náboje,dva či tří vagony na jednoho člověka,který ten odpad nepodporuje a chce se bránit!!!!!!

   Vymazat
  3. Prosím vás zavřete hranice. Chceme žít v klidu a míru. Kdo nám vnuceje migranty je zločinec.

   Vymazat
  4. Příspěvky v tomto vlákně jsou na basu.

   Vymazat
  5. Hovno!!!
   Na basu je to, co dělá hauptqartýr EU, senát, proimigrační vlastizrádné strany a nevládky a připoraná a proradná vláda ČR a parlament...

   Vymazat
  6. Kazišuci z vnitráqků al hamajdy nami zvolené ČSSD,

   Mi majiteli pušky pravdy ,znemožnuji citovat z ka ka rámu ,proč budete všichni jako kafiři pobiti smrti uřezáni hlavy!
   Je to sura 4 89 která přikazuje slimakovi toto.

   Neberte si mezi "kafiry"(to jsme prý my) přatele ani pomocniky!
   A jestliže se obrátiaa zády chyťte je a ZABTE!

   Proto NIKDY nebude existovat umirněný muslim ledaže by porušil jejich ka ka ram a prvni budou na řadě ŽIDI!
   Tož tak!

   Vymazat
  7. Za toto sděleni o ideologii kaka zla a vražděni,

   které žadným nábožensvim NENI,ale je ideologii předsudkove nenavisti(zakon samozřejmě porušim) je jen"kryté naboženstvim"vam musim z přikazu Allaha okamžite tady zarazit přistup.

   Neměli jste mě volit! Vaš ministr vnitra z ČSSD.

   Vymazat
 2. Dvacetitříletá zdravotní sestra z Lyonu Axel Dernier šla časně ráno 30.7.2020 vyvenčit svého pejska. Měla smůlu, právě kolem jeli 2 migranti v autě. V plné rychlosti se rozjeli proti ní a srazili jejího pejska. Poté, co zjistili, že dívka přežila, otočili se a srazili dívku, kterou potom vláčeli za autem. Lidé zavolali policii, která našla zbytky těl a ruku dívky ještě svírající v ruce obojek. Migranty se podařilo zadržet. První starosti bylo, aby se nepodařilo vyvolat nenávist, proto bylo zakázáno sdělit původ a totožnost vrahů. Jeden policista to však zveřejnil a řekl, že to byl Mohamed K. a Jusuf G. Ihned bylo vyhlášeno trestní stíhání policisty. Řidiči-vrahu hrozí max.10 let vězení, jeho spolujezdec byl propuštěn. Asi týden předtím migranti chtěli ve Francii nastoupit do autobusu. Řidič požadoval podle předpisu nasadit roušku a a zaplatit jízdné. Migranti ho vytáhli z autobusu, povalili na zem a kopali do hlavy. Na následky zranění při převozu do nemocnice zemřel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč je tedy provokuje psem? Velice dobře ví, že to je pro pravověrného nečisté zvíře a ona si to neopustila. Několikrát byli lidé upozorňovaní, že psa berou muslimové jako urážku a provokaci a i tak si to neodpustí. Proč to dělají?

   Vymazat
  2. To je obohacení života ve Francii?
   Jsem přesvědčený, že ne, jen vláda, policie a soudy nekonají tak, jak mají.

   Vymazat
  3. soudce Limch podpořen Kalašnikovem už při příjezdu,jako preventivní opatření!!!!!

   Vymazat
  4. Zapomněl jste dodat, že rodiče té zavražděné dívky veřejně opustili vrahům a poděkovali francouzské justici za shovívavost. Že by jen tak sami od sebe?

   Vymazat
  5. 8:03 My jsme národ pejskařů. Zastánci migrantů jako piráti a kníže to nevědí, že muslim pohrdá psem a tedy i jeho páničkem, navíc bílým?

   Vymazat
  6. 8.03 Jste troll, nebo duševní chudák? Ta dáma venčila svého psího přítele u ní doma ve Francii, NE VE VELKÉ MEŠITĚ V MEKCE!

   Když se nějakým barevným přivandrovalým do Evropy NELÍBÍ NAŠE ZVYKY, NAŠE FILOSOFIE, IDEOLOGIE ČI VÍRY... A NAŠI ZVÍŘECÍ PŘÁTELÉ... je třeba je extradovat do země původu tak jak do Evropy přišli... s holým zadkem, nebo do moře - ať plavou kam chtějí A NEURÁŽÍ SVOJÍ DRZOU NAMYŠLENOSTÍ, LENOSTÍ, AROGANCÍM A VYVYŠOVÁNÍM SE NÁS, JEDINÉ PRAVÉ EVROPANY! My k nim do "prasexů" také nelezeme!

   Vymazat
  7. 20:44
   Základní otázka je, proč se to líbí našim představitelům(námi voleným) a proč za krádež pečiva je větší trest než za násilnosti těchto individui?

   Vymazat
  8. 20:44 psí přítel, to snad ani není možné. Mám tomu rozumět, že jste pes? Protože pes člověkem není. Pak se nedivte, že vámi muslimové pohrdají.

   Vymazat
  9. 8:53 za krádež pečiva? Kolik dostala Mirka Němcová tehdy za krádež rohlíků?:-)

   Vymazat
  10. 15.25 Dostala přeci ŠEST LET škodného povalování se v Senátu ČR...

   Vymazat
  11. 11.05 Ano, pes je můj přítel a člen naší rodiny. Na rozdíl od cizáků všech konfesí a barev. Protože PES vám zůstane věrným přítelem i když budete na dně, opovrhován i vlastní rodinou... když lidé se od vás většinou odvrátí, nebo vás rovnou zničí a oberou jako cizáci a zrádci naši Otčinu a náš Národ po převratu 1989.

   Vymazat
  12. Hlavne ze ynteligenti take lezou do baziny a porusuji svoje vlastni pravidla..Co jineho od nich cekat?
   Ze pani Prochazkova..Kazani o svobode a demokacii!!

   Vymazat
 3. Ano, i islamista s kalašnikovem v ruce, ověšený trhavinou je člověk, kterému musíme vyjádřit veškerou úctu. Všichni jsme přeci dítka Boží. Ježíš přeci nastavoval druhou tvář, či ne?
  A zavraždění kněží, křesťané, či ateisté - všichni stejně půjdou do nebíčka - tak o co jde, ne?
  A že si mladí vojáci ze Sýrie, Afghánistánu, Pákistánu jezdí do Evropy zamordovat nějakého toho "svého" nevěřícího, aby vzrostla jejich vážnost u nich doma - no, Bůh to asi milí křesťané a ateisté takhle chce.
  A že to už dnes připomíná sport? Takový výlet do zahraničí na nebezpečný lov? Takhle to ale přeci vidět nemůžeme!
  I čelní politici EU to chápou. Proto jsou asi hlídaní ochrankami, placenými z veřejných peněz lidí, kterým jedinou ochranou je zákon, který bude po jejich zavraždění uplatněn. Politici jsou důležití a jejich funkce to přirozeně vyžaduje. Jen více muslimů, více islamistů, více mešit a více lidí napojených na sociální systém státu! To je naše nová povinnost a víra! Starat se o ty, kteří nás nenávidí a prožívat ideologické orgasmy sebemrskačů a idiotů všeho druhu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konečně jeden komentář, který není nenávistný a je k věci. Škoda, že ostatní to nechápou tak jako vy.

   Vymazat
  2. Kterákoliv škodná NENÍ HÁJENÁ A STŘÍLÍ SE NA PRVNÍ DOBROU.....pro tyhle z pravěku to platí DVOJNÁSOB!!!!!

   Vymazat
  3. Islamista ovešený výbušninou není člověk (jenom podle vzhledu, ale ne podle psychicky), ale bestie, kterou je potřeba utratit nebo zavřít do ohrady v zájmu ochrany společnosti, tam není problém, ten je jinde a sice v tom, kdo tyhle bestie chrání a pěstuje (to je na dlouho).

   Bůh je však spravedlivý a vše se odvijí od etiky a morálky, které jsou základem rozlišení. Západní obyvatelstvo je morálně pokleslé a může za to jejich pýcha. U nás se nemusíme opičit, i když i zde je spousta hanebných nemravníků schopných volit Drahoše nebo piráty, ale národ co celek je zatím v odmítání nelidských migrantů jednotný (každý kdo si narokuje bezpracný život, cizí zemi, beztrestné znásilňování cizích žen a bezstresnost zabíjení díky víře přestal být člověkem, zavrhl Boha a následuje Satana). Spravedlnost spočívá také v tom, že Satan se o ně nakonec postará až je nebude potřebovat, co taky s nimi, až psi vyhladí nemravné (jenom u takových to Satanovi před Bohem projde) budou utraceni.

   Vymazat
  4. Až na to, že hlavní informace by měla být, že Bůh je spravedlivý a trestá!

   Vymazat
  5. 8:07
   Obávám se, že jste to nepochopil.

   Vymazat
  6. Pro vvenc Boha vnímám rozdílně, jeho morálka je taková, že nikoho netrestá a každému kdo se na něj upřímně obrátí pomůže. To co vypadá jako trest je projev svobodné vůle, my si můžeme vzájemně ubližovat, ale ten kdo se rozhodne neubližovat tomu nebude ublíženo (dostane rady od Boha nebo Andělů jak se tomu může vyhnout).

   Příklad je biblický Jonáš, přišel rozpoutat válku a spolkla ho velryba, modlil se kál a byl zachráněn (dokonce se zjistilo, že teoreticky by mohl člověk v určitém místě velryby přežít). Pak dodržel slib Bohu a místo vražedné války kázal usmíření a mír.

   Důvěra v Boha byla narušena ukřižováním Ježíše, ale to se nestalo, to je pomluva Boha, že obětuje někoho nevinného. V bibli je tato událost zachycena, Ježíš říkal nespěte, teď se jdu pomodlit (prosit Boha o radu), ale oni usnuli nemohli svědčit o tom jak Bůh Ježíše z zachránil a nechali se zmást divadlem Satana a nyní všude narušuje psychiku dětí pohled na zvěrstvo ukřižování, které se nestalo.

   Vymazat
  7. 8:07 Ještě nemáš dost????

   Drastické VIDEO. Teror ve Vídni: Střelec v ulicích. Policista vážně zraněn, zabitý chodec. Další mrtví a zranění

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drasticke-VIDEO-Teror-ve-Vidni-Strelec-v-ulicich-Policista-vazne-zranen-zabity-chodec-Dalsi-mrtvi-a-zraneni-642682

   Vymazat
  8. Ad 9:28. A co jsou letci, kteří z bombardérů shazují bomby na civilisty a vraždí hned po tisících (V Iráku "zatím 1,5 milionů"). Co jsou lidé, jejichž ruka řídí drony, vraždící masově stejným způsobem. Co jsou lidé, kteří posílají rakety všeho druhu do nebe a pak na města a zase vraždí po tisících. To jsou báječní hrdinové dnešní doby, dostávají metály, jsou povyšování a slaveni. A když z nich některý padne ranou protivníka, tak byl zavražděn surovým atentátníkem, teroristou. Kdo zažil 2. světovou, kde nám byla ukázána humanita při angloamerických náletech, třeba na Prahu, Brno a jiné čistě civilní cíle a Srbům byla taková pozornost věnována docela nedávno a dokonce s naší podporou. Vy souhlasíte s válkami a masovým vražděním, a také si myslíte, že je to projev demokracie a humanity, zatím co partyzánská odplata je terorismem? Myslíte si, že povyšování těch civilizovanějších nad těmi méně civilizovanými je správná a také jako EU holdujete novodobé podobě nacismu? Myslíte si, že porážka Srbů i Čechů na lidských jatkách v Kosovu, které je pod patronací USA a prodej jejich orgánů na Západě je projevem demokracie nebo bestiality? Civilizace Západu přinesla všestranný technický pokrok, ale okradla nás o lidskou tvář. Udělala z nás bestie! Zopakujte si přikázání křesťanství a zamyslete se, jak je křesťané plní!

   Vymazat
  9. Vy to stále ještě nechápete takový migrant utíká před válkou ale tou která tam už skončila a slíbili mu krásný život a další kulturní vyžití až je pošlou na víchod bez zájmu o jejich návrat...ocelová ruže stále žije.

   Vymazat
 4. volte piráty a demagoblok, bude tu veselo. Kolik jich mají doma ubytovaných soudruzi piráti?

  https://uprchlici-vitejte.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demoblok lačný po vládnutí se sešikoval do jednoho šíku proti Babišovi. Vlastně prosazuje většinový volební systém a doufá, že takhle vyhraje volby. Snad jim voliči na to neskočí.

   Vymazat
 5. Neznám nikoho, kdo by si troufnul chovat kobru mimo terárium. V EU si to někteří "chovatelé" dovolili a následky nesou obyčejní kolemjdoucí, "chovatelům" a jejich "svěřencům" vcelku nic nehrozí. Karlík Schwanzenbergů bezostyšně moralizuje jak bychom měli být donuceni k solidaritě, aniž by kdy hrozilo, že nějakého migranta v reálu potká. On má problém potkat obyčejného smrtelníka.
  Zrušili jsme trest smrti, ten se v EU dává jenom za karikatury a jinou, nebo žádnou, víru. Rozsudek vynese a provede primitiv, kterému to umožnily nefunkční a paralyzované státní útvary, nyní nazývané jednotně EU. Totéž udělal A. Hitler, zlikvidoval státní útvary a ty pak nebyly schopny chránit své občany, židy a pod..Výzvy k respektování islámu nejsou ničím jiným, než výzvami k podrobení se. Proč bychom se měli podrobovat my a ne oni ? Oni nemají respekt k nikomu a ničemu, hned od příchodu dávají majevo, kdo je tu panská rasa a nic na to nezmění to, že se tentokrát schovávají za víru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolik muslimů má hajný Karlík ubytovaných na Orlíku? Měl by jít příkladem, tam se jich vleze...

   Vymazat
  2. 15:41 a proč ne k vám do baráku?

   Vymazat
  3. 15:41
   Ale tam za hranicemi, ne tady v Čechách!!!!

   Vymazat
 6. Tak první je ten starej dědek Šláfenberg!!! Langšádlová, Žilková, Šejdrová atd.

  OdpovědětVymazat
 7. Je třeba si hlavně uvědomit, že u nás (Západ je už ztracen, tam se jen řeší, zda bude islámský celý a nebo, zda některé oblasti budou ještě "naše") je zatím nebezpečnější sluníčkář než islamista s kalašnikovem.

  Zaujala mne věta "Podle jeho názoru v Evropě začala válka civilizací." O ní se snad hovoří již desítky let, namátkou Huntington, Kuras, bylo by zvláštní, že autora zaujala až nyní.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Bašto, motiv činu toho nešťastného mladíka je ten, že byl z té vaší bezbožné společnosti frustrován. Bezbožné a chamtivé. Zkoumal jste, jaká byla jeho sociální situace a společenský status? Zjevně ne, protože jinak byste podobné články nepsal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že opět nechápete vůbec podstatu problému, Sluníčkáři.

   Vymazat
 9. Evropská unie si připravuje obrovský, dlouhodobý problém, tím i nám pokud budeme v EU. Týká se to migrace a zejména migrace nelegální a politiky tak.zv. multikulturalismu. Ale bohužel bude se to týkat i nás pokud by jsme v EU nebyli. Ten problém se v nahotě ukazuje ve Francie. Dle mě to stručně a flagrantně označil prof. Oskar Krejčí cit.: "Mít porozumění pro islámskou civilizaci neznamená chtít vytvořit či vlastní hloupostí přímo utvářet islámská ghetta v Evropě, a založit tak nový, velice nebezpečný konflikt."

  OdpovědětVymazat
 10. Panu Baštovi vyjadřuji poděkování a obdiv, nad jeho statečností. Té politické korektnosti už bylo moc. Myslím, že používání tzv. politické korektnosti v souvislostech s nelegální imigrací je nekorektní a značně nebezpečné. J. Novák, Brno

  OdpovědětVymazat
 11. Řešení je prosté:

  1. Islám na základě znění jeho základních ideologických postulátů, platných pro všechny muslimy, legislativně zařadit mezi ideologie, směřující k potlačování lidských práv a svobod.

  2. Každého organizátora či podporovatele imigrace muslimů stíhat jako pachatele trestného činu podpory a propagace ideologie, směřující k potlačení lidských práv a svobod.

  3. Volit výhradně strany, které budou vyvíjet iniciativu tímto směrem.

  Jaromír Habr

  OdpovědětVymazat
 12. Kdo čte tak ví že to fungovat nemůže a je třeba se šílencům ubránit.

  OdpovědětVymazat
 13. No, a věhlasná AP už stačila publikovat "vysvětlení": Je to Macron a je to Francie, která zbytečně "vyvolává hněv v islámském světě" (viz na breitbartu nebo přímo na apnews.com).

  Ještě výmluvnější než "nejasné motivy", pravda ?

  Překlad: euroatlantická vládnoucí třída (jo, ty elity globální a státní, pokud to zní někomu líp) je i nadále rozdělená zájmy, i pokud jde o řízení a využití konfliktu v Evropě. Scénáře konfliktu se podle všeho opravdu vesele píšou, revidují a hodnotí, ale jeho podstatou nebude válka vlastenci kontra islamisti. Což je ve výsledku úplně jedno, protože všichni rádi odehrajou svou úlohu. Rádi nebo neradi nebo nebudou mít na vybranou, jako např. dnes arménští vojáci, kteří holt musí střílet a krýt se a ani teoreticky nemají kdy mudrovat, že i sám Pašinjan by patřil ke zdi.

  OdpovědětVymazat
 14. Problém migrace je velice snadno řešitelný. Jen mít politickou vůli a chtít.
  Migroši dobrovolně přišli do Evropy, tak mají pokud se jim v Evropě nelíbí a nechtějí se přizpůsobit svobodné právo dobrovolně odejít. Pokud přesto nechtějí a trpí traumatem života v Evropě a kriminalizují se, pak je nasnadě jim pomoci nucenou deportací do islámské země a doživotním zákazem vstupu do Evropy pod trestem např. 20 let nucených prací v gulagu. A ještě nač potrestat pouze jednoho provinilce, když existuje právo na sjednocenou rodinu migranta, pak může logicky být uplatněno toto právo i na deportaci aby byla rodinka sjednocená a netrpěl chudák migrant flustrací. A nakonec státy které si je pozvali jako třeba Německo ať se o ně postarají a nekňučí. Neměli si je zvát, přijímat je vyndavat z lodí a platit neziskovkám za jejich pašování. Je to jen a jen jejich problém a kecy o solidaritě jsou jen sprosté vydírání. Nic víc nic míň. A pokud nás EU chce vyhodit za nepřijímání kriminálních mizerů, tak ať nás klidně vyloučí. Nakonec jejich systém tzv. dotací je jen sprostá lichva a vykrádání země. EU se neosvědčila vůbec v ničem!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Udivuje mě, že jsou neustále zveřejňované videa o protestech proti Covidu z celého západu. Brzy se to zřejmě ujme i u nás a opět bude něco okleštěno z tzv.svobod.

  OdpovědětVymazat
 16. Což takhle přestat lamentovat a fňukat a konečně něco udělat?... Třeba bombardovat své poslance a senátory, aby prosadili zákon zakazující rituální porážky zvířat (v Polsku to před pár dny prosadili) a zákona zakazující obřízku. Rázem se staneme zemí, odkud orientálci a podobní barbaři sami dobrovolně odejdou. A třeba si zbytek Evropy od nás vezme příklad. (Okamura kdysi o podobném řešení mluvil.... přesněji vyjádřeno, populisticky žvanil).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O čem to blábolíte Dalibore 10.07 - zase jste si někde něco úžasného přečetl? Kecy o obřízce, a tak dále - co nám je do toho, jaké kdo má mezi sebou zvyklosti! Například u našich cikánů je obvyklé bydlet v bytě po dvaceti, jeden Dežo bývá otcem všech dětí v cikánské čtvrti,cikánky rodí ve třinácti, a je tam úplně obvyklý incest. To za prvé - ( psát se o tom samozřejmě nesmí) a za druhé - žádní "orientálci a podobní barbaři" u nás nejsou, takže nemůžeme být zemí, odkud dobrovolně odejdou. Proč za každou cenu blafat pitomosti?

   Vymazat
  2. 18:46 u Romů není obvyklé bydlet v jedné místnosti po dvaceti, ale když jim vy ukradnete jejich peníze, nic jiného jim nezbývá. My se snažíme o nápravu.

   Vymazat
  3. 5.58 Jaké "jejich" peníze? On někdo pracujícím Cikánům, kromě jejich vlastních a úžerníků, někdo krade jejich peníze?
   Nebo máte na mysli peníze z čorky a z dávek nám kradených z našich poctivě vydělaných peněz/daní pro ně?

   Vymazat
  4. 5.58 - kdo že to "krade" cikánům peníze vy atrapo!!!! Urážejte si své sousedy! A kdo je to "my"? kteří se snaží o nápravu? Hlavně že nemáte dospáno ještě v 5.58 - to tak moc pospícháte pomáhat cikánům? Těm přispívají na život všichni, kteří chodí do práce - z těch, kteří dřepí celé dny od rána u PC, jim nepřispívá nikdo. Tedy ani vy ne a jestli si myslíte, že jste mně teď nějak "nasral" o což se snažíte, a nejen tady, mýlíte se. Diskuze jsou na místě - je třeba vědět, že mezi námi je spousta ubožáků, jejichž už jedinou radostí až do konce života je škodolibost, PC, diskuze, a možnost urážek.

   Vymazat
 17. V Evropě žije několik milionu přistěhovalcu, několik jednotlivcu z nich spáchá trestný čin a tady se píše o -- válce civilizací ---?? Ti domorodí snad nevraždí, nekradou?? Kdo postřílel u nás 6 a nedávno 5 lidí, migranti, ne, naši bílí občané, kdo chtěl vykolejit vlak pokácením stromu, ne migrant, ale tady žijící duchodce.
  Tím ovšem na druhou stranu nechci na říci, že je tady vítám, ti sem stejně nejdou, ta almužna co by dostali je neláká,ale nesnáším hysterii kterou tady pan Bašta zcela otevřeně propaguje!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:26 Mám pro vás dobrou zprávu. EU pracuje na tom, aby migranti dostávali ve všech zemích unie stejnou částku finanční podpory. Snad to nebude trvat tak dlouho a staneme se tak pro ně zemí oblíbenou. A spravedlnosti bude docíleno. Resp. Hysterie pana Bašty bude pak co?

   Vymazat
 18. https://www.pokec24.cz/politika/vyslanectvi-deep-state-v-praze-kdo-kavarne-vychovava-kadry/
  Vyslanectví Deep State v Praze: Kdo kavárně vychovává „kádry“?

  OdpovědětVymazat
 19. Já stále nevím, proč vyrábíme migranty, proč dostávají od nás tučné kapesné, které jim umožní zaplatit si dopravu do Evropy a pak na hranicích EU hrát divadlo zubožených prchajících - před čím, proč a kam. Nejde toto zastavit a jmenovat ty, kdož jsou za migraci primárně odpovědní. Věřímj, že jde často o zubožené lidi, rodiny, že jde o rodiny které zřejmě civilizovaní Západní "demokraté" nejdříve okradli, pak zpola povraždili a pak dali to kapesné, snad aby se bavili pak ještě jednou nad jejich počínáním v Evropě. Je to tedy obdobný scénář, jako měli migranti, v nemalé míře zločinci, kteří kolonizovali Ameriku a vyvraždili její obyvatelstvo - pakatel - 160 milionů? Cítí-li se země EU viníky při produkci migrantů dnes, nechť napraví všechny křivdy a zločiny, které v jejich zemích napáchla! Já si nejsem vědom podílu Česka na těchto zločinech a nevidím důvod, abychom byli trestáni my. Vidím pak ale důvod, až ti, co zaplatí "reparace" státům0, národům a kmenům, které dobyli i dobili, abychom i my štědrým darem podpořili rekonstrukcí Západem rozvrácených zemí a ukončili tak soudobé "stěhování národů".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádní migranti od nás tučné tučné kapesné nedostávají. Vraťte se zpět do reality.

   Vymazat
  2. Oprava:piš

   Vymazat
  3. No nemyslel jsem zrovna Česko, které se zatím i díky proklínanému Babišovi všemi idioty migrantům brání (ne, že by vůbec nebyli A ŽE BY NEBYLO ANI TO KAPESNÉ).Ale znám poměry v Německu, Francii, Švédsku.... Já dokonce nic proti imigraci nemám! Kolik je u nás Slováků či Vietnamců, poznal jsem imigraci z Řecka, dnes z Ukrajiny a opakovaně Romů. Jistě i vy sám cítíte rozdíly. A protože díky demokratické politice diktatury kapitálu náš národ vymírá, imigrace je dokonce vítána, neb Husákovy děti z dob, kdy byly děti požehnáním pro rodinu, minuly. A byla a stále je notná emigrace z Česka, zejména vysokoškoláků, kteří zadarmo vystudovali v Česku a pak šli za vyššími platy za lepším. Proto jsem z těch, co jsou pro placení školného na "vejškách" s odpočtem či vracením školného podle odpracovaných let v domovině! Jinak je to vyč...nost stejně jako daňové ráje a podobné kejkle zločinného kapitálu.

   Vymazat
  4. 16:22 Ještě, že vás tu máme. Připadáte mi jak z Kanceláře pro uvádění příběhů na pravou míru ze Saturnina. 😀🤣😁😆😂

   Vymazat
 20. Pane Bašto, snad nechcete tvrdit, že naše životy ohrožuje knížepán a koalice pro "budoucí vládu" (TOP09, ODS, KDU-ČSL s podporou pirátů) ???

  "Bývalý český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg v rozhovoru pro nedělní vydání (z1.11.2020) rakouského listu Tiroler Tageszeitung ostře kritizoval středoevropské státy za jejich přístup k problematice migrace. Řekl, že chybějící solidaritu z jejich strany by Evropská unie neměla tolerovat...Ostudou pro Evropu je podle Schwarzenberga zejména postoj Česka, Polska a Maďarska, které zcela odmítají dělit se s jihoevropskými státy o břemeno, které představuje starost o migranty."

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/schwarzenberg-stredoevropskou-migracni-nesolidaritu-by-eu-nemela-tolerovat-40340948

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já s panem Schwarzenbergem naprosto souhlasím. Práva, peníze a výhody ano a závazky žádné. To je ta naše představa o EU. Ale je konec. Hodně bych se divil, kdyby nám to nadále tolerovali.

   Vymazat
  2. 16:24 Jaké máme výhody povídejte. Já vidím jenom zákaz, příkaz a vše pod EU kontrolou, nejsme rovnocenný partneři. EU nám nic zadarmo nedala. Kníže který prohlásil "Češi budou brzo rýt držkou v zemi", ať se o nás neotírá. Vetřel se do přízně Havlovi a některým, ale je nedůvěryhodný.

   Vymazat
  3. 16.24 Jistě si nějaké muslimy vezmete domů , manželka bude jistě ráda ! Jestli máte dcery , tak ty jistě také !

   Vymazat
  4. 20:25
   Evropa vás živí a vy se ptáte na výhody, to ve pro lidi vašeho druhu typické. Takže jestli dovolíte, teď je řada na jiných, potřebnějších. I tak v nějakém Česku už nic nevlastníte a vlastník si může tím pádem udělat co se mu zlíbí. Například pozvat uprchlíky.

   Vymazat
  5. 8:43 Co jste zač, že naši zemi nazývate nějaké Česko?
   Je to naše rodná země a žádný hraboš majetku nám nebude vnucovat svou vizi. Lidé vašeho druhu si nevidí na špičku nosu.

   Vymazat
  6. A že se snaží nasírat ostatní těmi svými žvásty - co? Atrapa 16.24! Ubožák, který si chodí pro důchod na poštu! Tomu se to škodolibě žvaní, když už jinou radost ze života nemá, než dřepět u PC a urážet ostatní. Kde by vzal nějakou manželku? Kdo by s něčím takovým vůbec žil? A kam by asi tak ty uprchlíky pozval, když jeho "vlastnictvím" je jen počítač a pelech, a tyto dvě super hodnoty střídá? Hlavně mu dělá dobře nasírat ostatní lidi, kteří se snaží diskutovat věcně.

   Vymazat
  7. Ad 11:12. Jenže to břemeno migrace je uměle a záměrně vyrobeno k rozvracení Evropy, která proslula svojí kolonizátorskou bestialitou. No a my jsme v té bestialitě v minulosti nevystupovali (bohužel jsme se do ní cestou vojenského paktu v posledních letech také zapojili) a tak se necítíme k migrantům dlužníky. A k čemu je NATO? Není to pakt o ochraně území členských států? Kde se flákají ti ochránci, snad v hoře Blaník?

   Vymazat
 21. Kdo vede po Světě tu či onde a především v muslimském světě teroristické války: Kdo vyrábí midranty a expeduje je do Evropy? Ti jsou odpovědní za migraci, ti by měli zap=latit tučné reparace státům, kde ničili, rozvraceli a vraždili, ti by měli klečet na kolenou a modlit se k Bohu, aby je nepotrestal věčným zatracením. Pokud civilizovaný západ nepovede teroristické války, nebude ani odvetný partyzánský terorismus napadených. Je to prosté. Muslimové ", jim není vlastní. Zkusme vrátit Západ k lidství a nebude terorismus ani náš velký, masový, ani muslimský malý individuální a nahodilý.

  OdpovědětVymazat
 22. Vše je problém voličů a jejich neschopnosti, udělat si vlastní jednoduchý úsudek. Pokud se to nezmění, "jsme vyřízení", jak správně řekl Rimmer v Červeném trpaslíkovi:)

  OdpovědětVymazat
 23. Neveďme teroristické války bohatých proti chudšímu islámu a nebude jejich partyzánská odplata. Nebude migrace. Ti, co jsou vším vinni nechť rekonstruují co zničili, nechť se omluví z vyvražděné rodiny, zaplati reparace. A my, co jsme v té zločinnosti až do vstupu do NATO nejeli, bychom měli přispět štědrým darem a podporou vzdělání v zemích odkud se emigruje.
  Ovšem dávejme sik pozor, neb přijímáme pro potřeby kapitalistů migranty z Ukrajiny, Slovenska aj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro krista! takový blábol 13.14 - "válka bohatých proti chudému islámu" - panebože paláce a zámky v jejich zemích jsou - co? A proč ti chudí islámští ubožáci neutíkají do Saudské Arábie - například? Nebo do jiné islámské země? Tam by bylo náboženské soužití úplně v pořádku - tak proč? Proč se cpou do Evropy? Kvůli sociálnímu zabezpečení a pobírání dávek. Kvůli tomu, že EU je tak pitomá, že živí tyhle vandráky, ale vlastní bezdomovce nechává umrzat na ulicích. Naše občany zbídačil - kdo? A kam máme prchat my - kde se nás ujmou? Ach bože! A proč bychom měli někam dávat "štědré dary", když tady hromady rodičů nemají na obědy pro děti ve škole - a kdo může za toto? Každopádně můžete iniciovat naši politickou chátru, aby každý měsíc polovinu své výplaty posílali do zemí těch migrujících chudinků - ubožáčků. Oni nemají svoje vlastní zazobané politické všiváky?

   Vymazat
  2. 18:55
   asi vás to vzalo, co? Vracet nekradené... To se nikomu nelíbí.

   Vymazat
  3. 18:55 má zcela pravdu. Vyjádřenou sice expresivně, ale pravda to je!

   Vymazat
  4. Pevně věřím, že vy už jste vrátil všechno, co jste si nakradl anonyme 8.40 - když už tak trapně žvaníte. A jestli ne, tak si pospěšte, ať se vypořádáte s těmi, které jste okradl - než přijde smutný a ubohý konec - u vás určitě.

   Vymazat
  5. Ad 18:55 Kdopak to řekl? Války jsou terorismem bohatých, terorismus je válkou chudých? Proč vás drtí pravda, protože v tom jedete, také jste se zbavil lidské tváře a jste z toho vesel?

   Vymazat
 24. Slušně to nejde. Je mi líto.

  OdpovědětVymazat
 25. Schwarzenberg: Středoevropskou migrační nesolidaritu by EU neměla tolerovat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten, co podplatil úředníka, aby se tak neoprávněně dostal k majetku v ČR (a sám se tím zločinem ještě veřejně pochlubil), by měl být stíhán za korupci a odsouzen do vězení.
   Vše se mu tolerovalo i porušení Benešových dekretů, jako Havlovi. Stále usilují i pro nacisty Walderode, Lichtenštejny a další, ... Jen se nám smějí. Na nás jim absolutně nezáleželo, ba naopak.

   https://www.lidovky.cz/domov/spina-na-schwarzenberga-pripad-davneho-uplatku-se-vraci.A100409_105234_ln_domov_tai

   Vymazat
  2. Proč vybombardovali Kadáfího? Neměl chemické zbraně, proč nevolá Šláfa k odpovědnosti ty, co to zapříčimili. Letadla startovala z Francie, tak že to co se tam děje, je práce voličů.
   Jak otevřou šmejdi huby, tak z nich stříká "pravda a láska"!

   Vymazat
  3. 17:36
   Další, který podporuje teroristu Kaddáfiho.
   Dnešní teroristy odsuzujete a tohoto lumpa se zastáváte.
   Kdo je potom ten šmejd, nebudete to vy.

   Vymazat
  4. Zajímavé anonyme 18.41 - kdy se stal Lybijský pan prezident teroristou? Pokud vím, byl dlouhá - hodně dlouhá léta kámošem USA, Francie, apod. Měli mezi sebou nějaké úmluvy, dluhy, a tak dále - jak už to bývá. Kdy se tedy stal "teroristou"? Když USA s Francií přišli na to, že by bylo dobré ho nechat zabít? Proto rozpoutali v Lybii to nesmyslné vraždění, dodnes je tam bordel ( a ještě dlouho bude) A proč byl zabit Husajn? Taky terorista? Taky? Taky? A Assad - proč v Syrii byl rozpoután bordel za účelem zabití Assada? A co egyptský prezident - taky terorista? A jugoslávský? A co ten Ukrajinský prezident, který musel před zabitím utéci - taky terorista? A teď se iniciuje bordel proti Lukašenkovi - taky terorista? Znají vůbec na tom vašem bájném západě někoho, kdo by jim nevadil - nějakou tu servilní loutku - kdo není terorista? V celém světě rozpoutali obrovský bordel a zabíjení lidí, vraždy prezidentů - to vám připadá normální? Pak by taky bylo normální a správné, kdyby dejme tomu náš prezident obvinil amerického, že je terorista, půjdeme do USA rozpoutat bordel, pozabíjí se tisíce Američanů, a zabijeme jejich prezidenta - to bude taky správný postup? Tak o čem to žvaníte, a komu nadáváte lumpů? Každý, kdo má jen trochu cti v těle, myslí normálně a je běžně inteligentní, "západ" a zejména pak agresora jako je USA musí odsoudit - i když to je málo! Potřebovali by obrovskou odvetu za své - léta na celé řadě zemí páchané - drzé zhovadilosti a bezpráví. Nebo ona je vláda nějakého státu oprávněna rozpoutávat v jiných státech demonstrace a zabíjet jejich prezidenty? Kým je takto oprávněna? Kdybyste raději verbálně "zavřel zobák" než kydat takové blbosti. Abyste byl ze způsobů USA unešen, v tom vám nikdo nemůže bránit, ale nechte si to pro sebe.

   Vymazat
  5. 22:00
   proč montujete dohromady Islám a nějakého Lukašenka?

   Vymazat
  6. Protože jsem montér anonyme 8.38 - a co jste vy?

   Vymazat
  7. Víte, že u nás studovalo velké množství Libyjců na vysokých školách na náklady Libye, Víte, že za Kadáfiho se zúrodňovala a zavlažovala rozsáhlá pouštní území a s úspěchem se tam pěstovalo obilí? Že nebyla bída, hlad a smrad, které tam zavedl Západ. Byla to nafta, která přivedla teroristy Západní Evropy do Libye a která tento konsolidovaný stát rozvrátila. A stejně v Iráku, Sýrii, Afganistanu..... A pak se divíme migraci do zemí organizovaného zločinu.

   Vymazat
 26. Schwarzenberg: Česko je ostuda. Nechce migranty. Ať EU zasáhne proti Babišovi

  Proboha proč proti tomuto lotrovi,který nenávidí Čechy a všechny Slovany (nemohu napsat vlastizrádci,protože ho nepovažuji za Čecha a ČR není jeho vlast) nezakročí PČR,státní zástupci,soudy?
  Tímto prohlášením potvrdil,že TOP 09 je vlastizrádou organizací a její vůdci i všichni její členové páchají dlouhodobě zločiny vůči českému národu.

  OdpovědětVymazat
 27. Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, je náš nepřítel, neb ohrožuje naše životy ! ...i kdyby tisíc Goebbelsů !!!

  OdpovědětVymazat
 28. Jedna věc je, jak Muslim praktikuje v realitě navenek svou víru a druhá je to, jak se chová v rámci Islámské víry, protože Islám je dokonalým nástrojem, religiozním, politickým i soudním. Je to v podstatě dokonale propojený (z hlediska Islámu) civilizační systém, který neumožňuje mnoho variací a hlavně nepřipouští žádnou vnitřní změnu. Protože všechny islámské texty jsou svaté a díky Alláhovi dokonalé. Co Alláh činil a řekl, je dokonalé a tak to prostě nelze změnit. Muslim se řídí osobním příkladem prvního a jediného skutečného proroka Muhammada a to ve všem. Protože Muhammad jednal často ve svém životě v podobných událostech dvojím způsobem, jak "klidným" a také tak násilným, může si Muslim vybrat vždy to, co se mu momentálně hodí. Nezvykle velkou část svatých textů zabírá chování Muslimů vůči nevěřícím, ďaurům, káfirům. Nikdy nesmí mít Muslim za přítele nevěřícího, který je pro něj mnohem méně než pro Muslima jeho žena a ta je také pro Muslima méně než muž Muslim.
  To jen naivové si mohou myslet, že lze Islám pozměnit, reformovat. Islám má zdánlivě různé vnější podoby, ale ta vnitřní koherentnost (korehentní - soudržný, dobře uspořádaný, nerozporný) je to, co z něj dělá takovou pro ostatní svět nebezpečnou sílu. A ta je za všech podob stejná!
  Pokud se chce Evropa zachránit, musí jednat co nejdříve. Nebo se o to postará třeba i Erdogan. Pak ale to bude ne pro záchranu Evropy. Pak už by zůstala jediná reálná naděje. Nebudu ji však nazývat jménem. Pro jistotu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když se podíváte do Saúdské Arábie, Emirátů, Qataru atd. uvidíte, že Islám dokonalý je.

   Vymazat
  2. Mám dojem že jedinný muslim se kterým jste se v životě setkal byl velbloudář v Egyptě. Máte v tom trochu zmatek, předpokládám že jste nestudoval v Mekkce ?

   Vymazat
 29. Islám je nebezpečná středověká DEMAGOGIE. Každý kdo tvrdí něco na jeho obhajobu je LHÁŘ a vlastizrádný ZAPRODANEC !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18.29 Vaše definice sedí na všechna náboženství dohromady, i na každé zvlášť.

   Vymazat
  2. 18:29 jste odpudivý s tou vaší nenávistí.

   Vymazat
  3. 5:54
   Vy jste tak slušný člověk, až provokujete svými moralismy nenávist sám. Chtěl bych vás jednou vidět při jízdě třeba tramvají nebo autobusem.
   Ostatně, nebyl jste to vy, kdo vyzval policii na toho starého muže na zastávce, co pak dostal facku? Udal jste také toho policistu, za to, že pracoval bez roušky?

   Vymazat
 30. Dámy a pánové, byl jsem dopoledne se psem a nakoupit. Venku většina pěšáků neměla náhubky... tím myslím JAKÉKOLIV, tedy ani ze záclony...

  A do toho k našim neukázněným a bezohledným sobcům je snaha nacpat nám ne mladé panny prchající před Islámem, ale vošousty bez vlastních ženských, netáhla, krimigranty zaštiťující kriminalitu a parazitismus náboženstvím...
  Schwarzenbergovy restituce a činnost u nás po převratu by bylo, slušně řečeno, zapotřebí důkladně vyšetřit a být nemilosrdnými k pachatelům případných porušení platných zákonů Československa a České republiky - padni komu padni!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co do této debaty zase pletete náhubek vašnosto 18.42? Proč vůbec chodíte ven? Proč nejste zalezlý doma s náhubkem, vždyť to vám nikdo nezakazuje! Stejně jako vám nikdo nepřikazuje chodit ven. Bát se můžete už celý zbytek života, když bez toho nedokážete existovat, zalezte doma, nevystrkujte ani nos, a vymalováno. Bát se nebudete muset, ani nikoho fekcírovat, pomlouvat, a obviňovat ze sobectví. Nechte ostatní lidi na pokoji - sobec jste vy! A velký! A taky pěkně škodolibý. Je vám fajn a prima, když je všude zavřeno a spousta lidí tím trpí? To si dovedu představit - ano, takových vás je víc. Bohužel.

   Vymazat
  2. 22.06 Vy trpíte asi jako pasažéři Titancu proto, že jim kapela přestala hgrát k tanci... A pomluvu si nepleťte s holým konstatováním faktu, že nejdříve na karanténní opatření kálíte, a potom brečíte, že trčíte ve smradu a vláda (s požehnáním opozice - budou přeci volby) byla vámi donucena karanténní opatření zpřísnit.
   Když vám karanténní opatření tak totálně vadí, naloďte se na pirátskou loď a vzhůru na Oceán... kde vládne Poseidon... A budete si moci na palubě otevřít hospodu a fetcentrum, když bez toho žít nedokážete. Aůle pozor, Poseidon učí kázni a zodpovědnosti jinak... Musí přeci krmit své ryby...

   Vymazat
  3. To, co jste napsal v 10.02 - je tak přitroublé, že vůbec nemá cenu k tomu jakýkoliv koment. Proč bych měl "trčet ve smradu" když moje obydlí i kancelář jsou luxusní? Přitroublý nesmysl, jímž jste de facto neřekl nic, až na nějaké nesrozumitelné bláboly o Poseidonovi....A samozřejmě - snažíte se urážet, ale to je zbytečné. Opíráte se přímo posedle o profláknuté a zprofanované hodnoty, a s takovými lidmi nemá smysl vůbec hovořit. My, kteří máme svůj vlastní rozum, (bulvár nám ho z hlavy nevypláchl) řídili jsme se jím vždy, a budeme se jím řídit i nadále, máme pravdu - a vy to víte! To vás štve nejvíc, a taky to, že současné divadlo, které vám činí potěšení, bude muset jednou skončit. Každé divadlo jednou skončí, až na to, že toto bude těžké. Jak se jednou lží prolhat k dalším lžím? Viva la comédia!

   Vymazat
 31. Několik milionů uprchlíků je dnes v Evropě,z toho několik málo se radikalizuje ostatní jsou bez problému a tady se píše o válce civilizací.
  Já mám podstatně větší strach z některých našich lidí, kteří střílí lidí u nás jak králíky, jednou 6, jindy 5 našich občanů a další pomatenci z SPD kácí stromy pod vlak.Z toho mám větší strach jak z migrantů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:52 No vy jste pomatenec.

   Vymazat
  2. Byl jste teď v Paříži ?

   Vymazat
  3. 18:52 Tak si udělejte dovolenou v nějaké NOGO zóně a pak nám o tom napište. Určitě hodně z nás Vám za to pošle finanční příspěvek. Nebo čekáte až to budete mít u baráku? Pak možná i prohlédnete. Nebo jste muslim?

   Vymazat
  4. Umíte odpovědět nějakými normálními argumenty a ne jen vulgárními nadávkami? Co to jste za lidi?

   Vymazat
  5. Z lázeňského města je NO-GO zóna už od roku 1998,Tubero NEděkujem!!!!!

   Vymazat
  6. Tím myslíte lázně Teplice anonyme 9.11? Tam jsem byl několikrát, naposledy letos v červenci - a žádnou no-go zónu jsem tam neviděl. Skvělé, čisté město, plné památek, lidí, a zábavy. Pravda - zchátralé a zavřené jsou bývalé luxusní "hadí lázně" - to by mohla no-go zóna být, taky proto je to olepené nápisy, ale tuto ruinu, a další ruiny (dříve luxusní činžovní domy plné krásných bytů ) rozhodně a v žádném případě nemají na svědomí "muslimové" atd. ale docela konkretní, čeští političtí všiváci! Ani ty obrovské prachy, které za pronájem lázeňských domů bohatým Arabům, shrábli a shrabují, neinvestovali do opravy chátrajících lázní a dalších aktivit - kde asi tak ty prachy jsou - co myslíte? A myslíte, že za tohle svinstvo mohou muslimové? Jestliže ke kormidlům kteréhokoliv národa naleze chátra, která by pro luxusní pelech, vliv, moc, a prachy, vydloubla oči vlastní babičce, a prodají všechno, co mohou, komukoliv, oběsíme toho, kdo si to koupil, nebo šmejda, který to prodal, a získané prachy (pro takové šmejdy modla) mu zabavíme? Třeba pro výstrahu dalším šmejdům? Ale k tomu nedošlo, a už nedojde. Bohužel. Zbytečné nadávat a rozčilovat se.

   Vymazat
  7. 12,02
   Prosetice,Trnovany a zejména Šanov okolo lázní po setmění jsou podle tebe co????!!!!!!Výstavní čtvrť,kde je bezpečno????!!!!Projít okolo lázní je jedna věc a zřejmě jsi přehlídnul ten pravěkej odpad seroucí v parku před Císařskými lázněmi a terorizující pravěk na dětských hřištích je podle tebe normální????!!!! O centru,kdysi výstavního lázeňského města nemluvě.... nefungující krámy na Masaryčce ti zřejmě taky někdo zapomněl ukázat....do lázní prostě díky těm bubákům už nejdezdí dohromady NIKDO!!!!!
   Redakcí tahle odpověď doufám projde,je totiž ze života a tudíž pravdivá,název pro ty slimejše je expresivní,leč pravdivý.

   Vymazat
 32. bez komentáře . aby po mš nešel al hamajda - https://www.pokec24.cz/nezarazene/vyslech-radikala-prisel-jsem-setnout-hlavy-nevericim-video/

  OdpovědětVymazat
 33. Zde dávám odkaz na článek, jak jme na tom:
  https://www.pokec24.cz/blog/tvrda-slova-znalce-islamu-lhotana-zapad-uz-prohral-kdyz-si-chlapec-predstavi-ze-bude-40-let-hnit-v-ruske-dire/

  OdpovědětVymazat
 34. Sisla Schwarzenberg nas kara, ze nechceme u nas zadne smazky, mame vlastnich dost. Tentokrat to jsou ekonomicti vyzirkove a nasilnici. EU media jsou cenzurovana - jejich zlociny zamlcuji, soudy je netrestaji a kdyz tak dostavaji mirne tresty. Po 4 letech 40 % migrantu v Nemecku nepracuje. Muslimove v Evrope zvedaji hlavu a zapaluji kostely, vrazdi. Dementni knize je pro potrestani Ceska za to, ze neni solidarni! Vezmete mu Orlik, jeho tata kolaboroval s Nemci a na majetek se vztahuji dekrety!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20;20
   Kde berete, že 40% muslimů nepracuje? To je hnusná pomluva a lež. To spíš tady jsou ručičky dozadu a hlavička dutá nepracuje. Mluvte až budete mít zkušenosti anebo spolehlivou sociologickou studii.

   Vymazat
  2. 8:34!

   Kde berete, že musulmani v EU pracují. Nepracuje nikdo z nich, tedy pokud za práci nepovažujete násilí na původním obyvatelstvu (teror, horor).
   Nechutný trole-vole!!

   Vymazat
  3. Admine , omlouvám se za předchozí příspěvek, zejména všem naturálním volům, protože přirovnání k tomu individuu, které jsem učinil tyto voly příšerně poškozuje.
   Ještě jednou, omluva všem volům!!

   Vymazat
 35. Obohacovani Evropy Islamem povede zakonite ke stretu Evropanu a Muslimu a jejich vyhnani z Evropy.

  OdpovědětVymazat
 36. Nasi vojaci ve sluzbach zemi NATO (hl. USA) lidi privadeji k zivotu, zbranemi! To je ten hlavni rozdil. A ne jen v jedne, ale v mnoha zemich. Nedala by se sehnat takova zbran? Na coronavis by pak nikdo nemohl zemrit! Stacilo by tam poslat Cechy vycvicene - treba Cechy! A to bychom mohli zrusit i nemocnice. Vojaci CZ ty vsechny mrtve zase privedou k zivotu.

  OdpovědětVymazat
 37. Jo chlapci, co jste si zvolili do parlamentu a do Bruselu, to máte. A bude hůř.

  OdpovědětVymazat
 38. "Běžný" Evropský den:(
  https://cz.sputniknews.com/svet/2020110212739787-kronen-zeitung-doslo-k-utoku-na-synagogu-uprostred-vidne-jsou-slyset-vystrely/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiši, Hamáčku, Koudelko:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babisi-Hamacku-Koudelko-Teror-ve-Vidni-Pohruzka-Cechum-Je-to-pry-blizko-642689

   Vymazat
 39. Já mám takový návrh, protože jsme museli vyklidit a zaplatit velkovýkrmu vepřů (protože to vadilo cikánům)Jsem pro výstavbu dalších velkovýkrmen tohoto ušlechtilého a potřebného zvířectva a místo nákladných záchytných stanic pro příprchlíky umístit tyto do těchto zařízení jako obslužný personál. Špatné chování ke svěřencům trestat vyhoštěním.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Prasex" Lety vadil Schwarzenbergům... kurevsky na té klauniádě vydělali. I ten pracovní tábor pro nepřizpůsobivé... tuláky, osoby s cikánským způsobem života (viz zákon č. 117/1927 Sb.) byl v lokalitě zřízen po kalamitě, kdy bylo třeba levně odstranit polomy ve schwarzenberských lesích... ale protože čeští vandráci a tuláci byli vesměs osoby s omezenou pracovní způsobilostí a Němcii v protektorátu zakázali kočování i potulku, byli do tábora dodáni i kočovníci. Tábor vedlo protektorátní četnictvo...

   Ale k vetřelcům dnešní doby: Přistěhovalec musí brát právní řád a zvyky země, do které se vetřel a jíst i jídlo mezi domorodci běžné. TEDY V EVROPĚ VEPŘOVÉ... ledaže by místopřísežně podepsali, že pro ně platí zákaz konzumace vepřového z důvodu Božího zákazu kanibalismu.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.