Reklama

neděle 8. listopadu 2020

Příspěvky, vyjadřující pochybnosti o regulérnosti voleb v USA budou Facebook a Twitter mazat a cenzurovat

Ivan David
8. 11. 2020
 

(převzato z facebookové stránky europoslance)


Web ruské televizní stanice RT zveřejnil skandální informace o tuhé cenzuře, které nelegální kartelovou dohodou zavedly sociální sítě Facebook, Twitter a Youtube. V rozporu s Ústavou USA, která cenzuru zakazuje, blokují příspěvky úřadujícího prezidenta USA Donalda Trumpa, jeho příznivců a kohokoli, kdo upozorňuje na možné volební podvody. Tento příspěvek může být jedním z posledních, které na této stránce čtete. Když se představenstva firem provozujících sociální sítě rozhodla udělat stejnou „neosobu“ jakou je Tommy Robinson, i ze současného prezidenta USA, může to klidně potkat i řadového europoslance. A potom kohokoli z Vás.


V článku Heleny Buyniské RT odhaluje, že „sociální média omezují příspěvky zpochybňující „integritu“ výsledků voleb v USA, a to navzdory znepokojivým anomáliím. I když před tím po čtyři roky zpochybňovaly volební integritu voleb z roku 2016 díky neúnavnému „Russiagatingu.“


Platformy Twitter, Facebook a YouTube vyrazily do boje a budou mazat spekulace o podvodech s voliči, „vměšování se do voleb“ a dalších „informacích, které mají podkopat důvěru veřejnosti ve volební nebo jiný občanský proces“, vyhlásil Twitter. To představuje ohromující obrat od způsobu, jakým tato média podporovala a dokonce posilovala spekulace o údajném ruském zasahování do voleb v roce 2016.


Co je možná největší ironie, současná úroveň vměšování do voleb samotným vedením sociálních médií - která o několik řádů převyšuje cokoli, co internetová agentura pro výzkum trollů dokázala v roce 2016 - by nebyla možná bez hysterie, se kterou novináři zpochybňovali integritu tehdejších voleb. Kdyby nebylo po dobu čtyř let aféry Russiagate, platformy sociálních médií by nikdy nenabyly takového významu, aby mohly dusit tok informací o volbách roku 2020 na takové úrovni, jako letos.


Twitter od roku 2016 neustále zpřísňuje svoji politiku „volební integrity“ v reakci na obvinění, že sociální média sloužila jako živná půda pro „ruské roboty“ a trolly, kteří nějak přesvědčili obrovskou hromadu amerických voličů, aby hlasovali pro republikánského kandidáta Donalda Trumpa v letošních volbách. Platforma nyní slibuje odstranění „neověřených tvrzení“ o volebních podvodech nebo vměšování se, nyní, když čtyři roky neověřených tvrzení o ruském vměšování uspěly v tom, že mnoho obyčejných Američanů se bojí toho, co by se stalo s jejich drahocenným hlasováním, kdyby cenzoři nemazali „špatné myšlenky“.


Také Facebook se přetvořil na křižáka volební integrity a jako odrazový můstek použil ruské vměšování. Jako ze špatného scénáře k filmu, který by i hollywoodský producent odmítl jako příliš přitažený za vlasy, působí informace o tom, že expertka Facebooku na „volební integritu“ Anna Makanju předtím pracovala jako speciální politická poradkyně bývalého viceprezidenta a současného demokratického kandidáta Joea Bidena. Pracuje jako přidružená výzkumnice v pro-válečném think tanku Atlantická rada, jež podporuje NATO, a který od roku 2018 spolupracuje s Facebookem na „obraně demokracie“ . Spolupráce byla navázána opět na základě nepodložených obvinění, že Trumpova kampaň s Ruskem „ukradla“ volby 2016.


Podobně se zachoval i YouTube, který donutil „autoritativní zdroje“ přiškrtit počet uživatelů. Když chtěli sledovat CNN, museli si zapnuli televizi, nikoli přihlásit se na YouTube. A také tvůrce obsahu přinutil „připlácnout“ varovné polopatické nálepky u obsahu souvisejícího s kontroverzními otázkami.


Všechny tři platformy označily různá média za „státem řízená“ a potlačily jejich dosah. V mnoha případech vytvářely informační skuliny pro média provozovaná USA nebo jejich klientskými státy a vytvářely falešná tvrzení o „redakční nezávislosti“, jako by hlavy států Ruska, Írán, Čína a další státy vytvářející „špatné myšlenky“ diktovaly své myšlenky jednotlivým autorům. Ale i americká média v soukromém vlastnictví jsou nyní upozaďována, když příběhy, které zveřejňují, říkají nechtěné pravdy o pomazaném - Bidenovi - nebo jeho synovi, jehož laptop inicioval nejvíce šokující epizodu cenzury předvolební sezóny. Krytí, jak se říká, je vždy horší než zločin.


Díky meziplatformové dohodě o zpochybňování volebních výsledků, bez ohledu na to, jakkoli se tyto příspěvky mohou zdát problematické, nemůže prezident USA sám upozornit miliony svých příznivců na obvinění z podvodů s hlasy ve státech, které se v roce 2020 staly klíčovým bojištěm soutěž: Georgia, Pensylvánie, Michigan, Wisconsin a Arizona. Polovina z jeho posledních desítek tweetů se skrývá za „varováním“, které uživatelům brání v komentování nebo sdílení. I tříslovný caps-lock jako „STOP THE FRAUD“ byl pro uživatele označen za „příliš citlivý“.


Twitter, Facebook a YouTube deklarovaly své poslání bojovat proti „dezinformacím“ uprostřed mlhy pochybností o volební integritě, které následovaly po „selhání Matrixu“ – tedy zvolení Trumpa v roce 2016. Jejich tlak v posledních čtyřech letech dal jasně najevo - stejně jako odhalení, že více než 95 % politických příspěvků zaměstnanců všech tří společností stranilo Demokratům - že to nejsou neutrální, nestranní diváci, ale ochotní vojáci informační války Demokratické strany. Zjevnost, s jakou s ním bojují, jen rozzuří prezidentovy příznivce, kteří po dnech, kdy jejich byly tweety mazány, odstraňovány z jejich účtů a jinak potlačovány, jsou připraveni jít sami do války.


A o to jde. Vzhledem k tomu, jak málo odstínů ve skutečnosti existuje mezi politikou obou prezidentů, je jasné, že celá tato soutěž rozděl a panuj je zaměřena spíše na příznivce kandidátů - z nichž mnozí mají odlišné názory na to, kam by se měly USA vydat. Pokud by si však tito příznivci v klidu porovnali fakta o tom, v čem vidí problémy americké společnosti, mohli by si uvědomit, že mají více společného navzájem než s vůdci svých příslušných stran. Pokud má vládnoucí establishment přežít, musí se tedy snažit, aby si šli navzájem po krku. A vzhledem k tomu, jak vypadají volební výsledky roku 2020, bude si tato vládnoucí třída užívat dlouhý a zdravý život.“, varuje Helen Buyniski

120 komentářů :

 1. Jen houšť a větší kapky!!!! Kobyla co chcípe vždycky kope.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy prosťáčku, Amerika je teď mnohem silnější než kdykoliv jindy. Jen vyčkejte a uvidíte. Brzo zatočí i s Babišem, a hlavně s Maďarskem a Polskem.

   Vymazat
  2. 5,35
   On už je zase apríl???!!!!.-D

   Vymazat
  3. 5;35
   Ještě nebyly Vánoce a apríl už je tady???!!!!

   Vymazat
  4. 5:35
   Správně, Polsko a zvláště Maďar si vyskakuje. Čerpat dotace EU, ale taky ji podkopávat.Maďar muže zase klidně odtáhnout k Rusku, nikdo je nedrží!A vy dva žvanilové o aprílu, si umejte přirození vlažnou vodou, třeba to pomuže!!

   Vymazat
  5. Ptá se Rus Američana: A svobodný tisk u vás máte? Máme jenom svobodný tisk, pochlubí se Američan. Veškerý nesvobodný byl dávno zakázán.“

   Vymazat
  6. 5:35, 11:04 Jestli je tu někdo prosťáček, tak jste to vy, vy nešťastníku. Vy Indický bežče! A vy máte nervy na to, někomu doporučovat omývání přirození? Vás tu máme pro srandu.

   Vymazat
  7. 11:04
   Ty v tom případě ve vlažné vodě i nocuješ!!! :-)

   Vymazat
  8. 5:35 To je fakt konec. Vy něco napíšete, abyste si to po několika hodinách sám pochválil výkřikem: SPRÁVNĚ! (11:04) adresně, aby nebyla mýlka. Prosím vás to si myslíte o zde diskutujících, že jsou TAK mdlého intelektu, že by si toho nevšimli? Proboha. Čím se asi živite...

   Vymazat
  9. 5:35 To se velice pletete na Polsko a Maďarsko nemáte nežijí tam takové slouhovské hnidy jako u nás. Snad Čechům dojde že musí jít k volbám aby feťák nevyhrál.

   Vymazat
  10. Na to všechno, co se tady píše, je nádherná odpověď publikovaná v reflexu.
   Jefim Fištejn: Zítra se nebude tančit nikde.
   Howg.

   Vymazat
  11. neni to heslo od fistejna ale je to film z r. 52 howg

   Vymazat
 2. A pak že za komunistů musel člověk držet pysk a byla cenzura.... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. Musel držet hubu a byla cenzura. Mimo spoustu jiných sraček.

   Vymazat
  2. 20:09 - a chyběli bezdomovci, feťáci a exekutoři. Chce to trpělivost, ještě nám chybí kulturní obohacení.

   Vymazat
  3. 23:22
   S právy jdou ruku v ruce povinnosti, se svobodou jde ruku v ruce zodpovědnost. To je pojem kterého se bojíte jako čert kříže.
   Pokud někdo profetuje střechu nad hlavou tak je to sice smutné, ale je to špatná záminka k tomu aby nikým nevolená komunistická sekta držela občany proti jejich vůli v zadrátovaném koncentráku.

   Vymazat
  4. takovej jeden zajímavej postřeh - když se furt jde na západ, tak se nakonec přijde na východ - vona je totiž zeměkoule kulatá

   Vymazat
  5. 20;09
   Chudinko a byl si zavřenej a mučenej jako udavač flaška!!!! ��

   Vymazat
  6. A nejhorší bylo to, že každý musel do práce, za tím co dnes si stačí nakrást sám nebo si nakradl ze státního předek a ani korupce a netrestané podvody nejsou marnou cestou dnešního
   života!!

   Vymazat
  7. 3:06 Prokristapána, udejte souřadnice vašeho působiště. Okamžitě vás jdeme osvobodit!

   Nevěřím, že byste se jinak zabýval problémy starými přes třicet let.

   Vymazat
  8. 12:10
   Máte pravdu, on se takhle tupý vyskytnul :-)

   Vymazat
  9. 6:07 jo flaska po muceni na stanici VB sedl do mercedesu a jel na pivo

   Vymazat
 3. Cambridge Analytica to už tak lehké mít nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti vyhráli spor u US soudu, který smetl jejich obvinění, že měli nějak zasahovat do voleb 2016.

   Doplňte si vzdělání, je to volně na netu :-) .

   Vymazat
 4. Varování týkající se neviditelné vlády, která řídí USA. 7.11.2020. Velmi konkrétní a DŮLEŽITÉ počtení !
  Minulí prezidenti Spojených států a další vysoce postavení političtí vůdci opakovaně vydávali varování za posledních 214 let, že vláda USA je pod kontrolou „neviditelné vlády, která není oddaná a neuznává žádnou odpovědnost vůči lidem“. USA „od doby Andrewa Jacksona“ pod kontrolou neviditelná vláda, která je „neuvěřitelně zlá v úmyslu“. “(Nejméně od roku 1836). „Virtuálně řídí vládu Spojených států pro své sobecké účely. Prakticky ovládají obě strany ... Funguje pod krytím vlastní obrazovky [a] zmocňuje se našich vedoucích pracovníků, zákonodárných orgánů, škol, soudů, novin a všech agentur vytvořených pro veřejnou ochranu. “
  " Ti, kteří se nepoučí z historie, jsou odsouzeni to zopakovat." “ - George Santayana
  https://beforeitsnews.com/…tml

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrá...Ale je to mnohem složitější,závažnější.Ono,když to hodně zredukujeme jde o snahu permanentně ty aktéry/herce v té hlavní roli ze zákulisí efektivně ovlivnovat .V tom zakulisí je sice početní převaha ale je tam též nejednotný názor na to, co a jak,co je aktuální a co ještě počká.Ten akter,ten vudce musi mit kryta zada a musi byt liška vsemi mastma mazana,kdyz tohle prokoukne.Určitě to měl s tím zákulisním ovlivňovánim jednodušší šaman a pozdeji skupina nějakých kněží z nějakého chrámoveho bozstva nez pozdeji papež nebo nějaká zednicka lože, rada nebo vláda .No a mělo by byt jasno,že od stredoveku roste vliv bankéřů a od konce 19.st,na což první poukázal Marx je to bankovní průmyslová oligarchie,cele rodinne klany tech nejprachatejsich,nejmocnejsich v tom zakulusi.Kdyz se chce z toho "sevření " ten herec, akter vymanit dopadne mnohdy jak Cesar nebo J.Kenedy ,Dubček a další.A proč i takhle zjednodusenemu a hodně nepřesnému pohledu dnes pšenka nekvete? BYL DEHONESTOVAN dialektickomaterialisticky názor na historii a další vývoj světa. Zákulisí prý nyní řeší hlavně přelídnění ale je toho mnohem více a mnohem složitější..

   Vymazat
 5. A nepřipadáte si trapně, když vy tady na těchhle stránkách sami mažete a cenzurujete slušné a věcné příspěvky jak o život?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádné slušné a věcné příspěvky jsme necenzurovali. Všechna ta nenávist, pomluvy, nadávky, fake-news a trolení jsou v redakčním archivu.

   Vymazat
  2. 20:02 ne není jim trapně. Když máte jiný názor, tak vás prostě smáznou. S tímhle jsem se na žádné diskusi nesetkal. Zatím vás jen mažou. Pokud se dostanou k moci, obávám se, že budou sankce za svobodný názor mnohem tvrdší.

   Já fandím Bidenovi, fandím levicové Evropě. Počítám s tím, že nový americký president konečně pomůže spravedlnosti, hlavně co se týká Ruska a jeho zásahů do jiných zemí, doufám že pomůže i tady, hlavně co se týká příjmu uprchlíků, jimž musíme neodkladně pomoci. Bohužel mě neustále mažou.

   Jsem upřímný člověk, vždy jsem byl slušný, nemám v sobě nenávist. Naopak, mám vstřícný postoj vůči všem lidem, jsem otevřený. Snažil jsem se tento svůj názor několikrát presentovat, bohužel bezvýsledně.

   Jsem v důchodu, bývalý pedagog, a občas supluji. Se studenty jsme to několikrát rozebírali, aby v praxi viděli, jak asi vypadá cenzura.

   Vymazat
  3. 5:47 Jme rád, že jste napsal svoje vyznání. Víc není třeba. Všechna hloupost, demagogie, lži, překroucený pohled na dnešní svět do vás nasákly jak do houby a teď to ze sebe mačkáte. Jsme rád, že se ostatní čtenáři o tom mohou přesvědčit. Škoda, že jste nezveřejnil název neziskovky, která vám dává obživu.

   Vymazat
  4. 5:47
   Takových slov a o ničem!!! Nebudeš příbuzný udavače Havla?! ;-)

   Vymazat
  5. Všechno co tu píšeš je lež. Jsi jako slušný troll.

   Vymazat
  6. 8:50 mě žádná nezisková organizace neplatí, pane! Já každý den přečtu všechny dostupné zprávy a podle toho si udělám názor. Jestli to vy pokládáte za chybné, to je vaše mínění, máme demokracii, ale proč mi přisuzujete příslušnost k nějaké organizaci, to je už neslušnost, a promiňte, hloupost.

   Vymazat
  7. 5:47
   Chudáci studenti se vás nemůžou zbavit. Buďte rád, že máte důchodový věk, a doufejte, že se nedožijete uplatnění toho co je učíte na vlastní kůži.

   Vymazat
  8. 5:47
   Tfujtajbl. Tady máte ty vaše vyvolené:

   https://ac24.cz/-/rotschild-napsal-komentar-ivance-trump-k-volbam-fuck-you-?redirect=%2Fweb%2Fac24%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_6LN4ieZ8eFrT%26p_p_lifecycle%3D2%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3D

   Vymazat
  9. 5,47
   Zřejmě taky senil....

   Vymazat
  10. 8:50
   A kdo platí vás Dvořáku, tipuji Ruská ambasáda.

   Vymazat
  11. 10:37
   Co tím chcete říct, naprosto neduvěryhodný ac24, stejný jako srágora aronet, tak tomu věří opravdu jen super hlupci, gratuluji.

   Vymazat
  12. Pro 11:29 - tajné přiznání špióna Dvořáka Václava Václavoviče: doma chodím rubašce, na zahradu si beru laptě, boty si krémuji kaviárem, místo zubní pasty kloktám vodku a po večerech si drnkám na balalajku. Spokojen?

   Vymazat
  13. 11:33
   Nejde ani náhodou o důvěryhodnost ac24, ale můžete si ten Rotschildův výblitek ověřit na Twitteru, z kterého je zkopírován. Ten popřít nemůžete, a tak jste vy sám tím super hloupým srágorou.

   Vymazat
  14. 11:28
   11;33
   Narodil se jako hlupák a velmi úspěšně rozvinul své vrozené schopnosti!!!!! :-))

   Vymazat
  15. 22:52
   To že jste odstranili vulgární provokatery a neonacisty je dobré a je to tady kultivovanější, jenže dost často mažete i ty názory z opačné strany, které se vám nehodí a přitom jsou slušné a věcné. Nemusí s vámi všichni souhlasit, to je princip diskuse a vy to dobře víte.

   Vymazat
  16. Pane Dvořák, už jsem to tady psal, podívejte se na You Tube To co se děje... není v pořádku. Je to video R. F. Kennedyho a jsou tam České titulky. To snad nebudou ti chvilkaři ani pan učitel zpochybňovat.

   Vymazat
  17. Pane bývalý pedagogu co je levicového na přijímání tzv. uprchlíků odkudsi z druhého konce světa ? Co je levicového na Bidenovi ? Chce snad znárodňovat průmysl či provést pozemkovou reformu ? Já myslím, že kdyby levicovost spočívala v příjímání tzv. uprchlíků například z Afriky, tak státy bývalé tzv. světové socialistické soustavy států by museli praskat ve švech od těch nově příchozích. Nebo se mýlím a pakliže ano tak v čem pane pedagogu ?

   Vymazat
  18. Tady je vidět, jak se změnilo chápání pojmů levice pravice, nahoře dole, vzadu vpředu.
   Vždycky jsem si myslel, že levicové myšlenky nebo aspoň ne proti lidem, jsou ve smyslu zajištění základních potřeb a rozvoje lidí a společnosti ve všech směrech, ale nikdy ne zadarmo, jak si mnozí "vysnili" ve svých jedovatých slinách, muselo se prostě pracovat. Tečka.
   Je směšné,když o levici mluví ti, kteří s nadšením bourali to, co bylo a křičeli, jak to bylo hrozné. Když teda měli a mají levicové myšlenky, stačilo přece "něco" to nedobré změnit a dobré posílit. Jenže ono je to jinak. Tehdy "poslouchali" jedny rádce, kteří jim dávali rady, jak to mají udělat, aby tihle dostali svůj bakšiš a jejich poradci tučné honoráře a zisky. Dnes prakticky ti sami poradci (ze stejných organizací) jim radí, že mají prosazovat levicové myšlenky, aby dostali další bakšiš, které jsou jen na oklamání voličů, tak jako to bylo s přebíráním programu levice u nás pravicovými stranami. Samozřejmě jenom slovně a "opatrně". Aby, nedej Bože, se něco nezměnilo!
   Takže dnes prosazují takovou degradaci společnosti o jaké nikdy ani Marx ani Engels a ani Lenin myšlenkou nezavadili.
   Protože být "nalevo" znamená také chápat společnost a snažit se ji rozvíjet. Výše jmenovaní tři myslitelé, se kterými můžete či nemusíte souhlasit, rozvíjeli své myšlenky pro danou dobu A JE SAMOZŘEJMÉ, ŽE SE JEJICH ÚVAHY MĚLY DÁLE ROZVÍJET. Jediní kdo doopravdy chtěli likvidaci všech společností byli příslušníci a přívrženci směrů trockismu a jim podobných, přičemž chtěl každý vedoucí představitel "směru" de facto vládnout sám, třeba v malém zbytku Sovětského svazu. Lenin a poté Stalin, tváří v tvář realitě převzetí moci, se sice mohli pokoušet zpočátku (samozřejmě teď především Lenin) hledat cestu pro celosvětovou revoluci, jak vyplývalo z Marxe, ale celkem brzo pochopili (a i Lenin), že to tak nepůjde, že je nutné starat se především o to, co mají a pak se uvidí. Za tohle více méně byl Lenin zraněn při atentátu, na jehož následky nakonec zemřel. Stalin JE NENÁVIDĚN TĚMITO RÁDOBY LEVICOVÝMI LIDIČKAMI, právě proto, že přímo pokračoval se svými věrnými spolupracovníky v Leninově díle a budoval, stavěl. Je nenáviděn i proto, že se snažili zachránit velkou zemi od takových všelijakých trockistů.
   Logicky vyplývá nejen z toho co jsem napsal, že Vy jste pouze TROCKISTA. A ti se skutečnou levicí nikdy nic společného neměli, protože oni také, jako vám podobní, s naprostým klidem likvidovali stát, který, např. v případě Trockého, měli hájit a spravovat. V Sovětském svazu s nimi zatočili přímo ve straně, když uspořádali diskusi o této otázce, činnosti Trockého a spol., ale ti utrpěli drtivou porážku při hlasování v organizacích. Doslova ostudnou.

   Nikdy jsem si nemyslel, že díky zmatení pojmů budu vlastně někde jakoby "napravo". Ale já vím, kde jsem a co je mi nejbližší vím sám, bez matení pojmů. Což jste udělal Vy pane učiteli vědomě a ještě se tím chlubíte. Řeknu svůj názor na Vás - jste chudák především duchem!
   A mimochodem, Sovětský svaz měl nakonec nejlepší vzdělávací systém, který se podařilo začít postupně likvidovat až po Stalinově smrti.
   Kromě jiného právě tohle ukázalo, že obyčejný chudý kluk se mohl vzdělávat a učit až do vysokoškolské úrovně, že neexistuje kasta vyvolených, kteří by měli mít nárok na vědomosti. Ostatně v Americe velmi často ani drahé soukromé školy pro elitu, při vší snaze, nevypouští příliš mnoho "klenotů". Má to své důvody, ale o těch psát nebudu. Stačí si připomenout nesmrtelné výroky především Bushe mladšího. Měl jedno z absolutně nejdražších a nejprestižnějších vzdělání a užitek? Blba ničemu nenaučíte. Vás také ničemu pořádnému nenaučili.

   Vymazat
  19. 21:01-Hezký článek, jsem rád, že jsem se vrátil a měl možnost si jej přečíst.

   Vymazat
 6. Hmm, perspektivní budoucnost nabízí korporátní oligarchie lidstvu. 🙉

  OdpovědětVymazat
 7. Češi by měli mít svůj internet a zapaďacké vykopnout, zrušit!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak byste chtěl zajistit, aby ten český internet nebyl v rukou našich prozápadních lokajů?

   Vymazat
  2. Je pravdou aby nebyl, prvně by jsme se museli zbavit zradcu a no všechny zlodějske pakaže.

   Vymazat
  3. Prostě bychom na ně uplatnili stejnou cenzuru, jakou praktikují oni. Oko za oko...

   Vymazat
  4. 20:06 to je celkem legrační nápad, protože na to musíte mít technické i personální prostředky a ty nemáme. Takže zkuste dát návrh, jak byste to řešil.

   Vymazat
  5. A co zkusit novičok? Minimálně by byla sranda.

   Vymazat
 8. I kdyby fungoval jenom dráťák jako za krále klacka, bude jim umlčování platné jako mrtvému zimník.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to se asi budeme muset naučit kouřové signály.😄

   Vymazat
  2. 23:12 Svět je malý. Všechno se rozkecá i bez kouře. (Obzvláště v Čechách máme natrénováno.)

   Vymazat
 9. Kdo si otevre jeden z techto tzv accountu musi pocitat s tim ze se dostava do automaticke kontroly a manipulace .Stejne jako ti co s edivaji na porno aostatni sracky v internetu .Jsou okamzite evidovani do databaze ,vse probiha v okamziku .Snowden to vysvetlil jednoduse telefon i kdyz je vypnuty muze byt zapnut temi na druhe strane aniz to vite . Dnes je to vlastne vsude a proto nebudte idioti a nelezte jim do chomoutu cekaji na to a smeli se vsim ,jde jen o penize jak zvykem mezi temito nenazranci

  OdpovědětVymazat
 10. To je kapitalizmus vládne ten , kdo má nejvíc peněz tedy i největší moc !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je skutečná demokracie - neootrokářský řád !!

   Vymazat
 11. Stačí si vyhledat na YT video Kennedyho a tam uvádí jejich jména a popisuje.

  OdpovědětVymazat
 12. Hitlere a bolševiku
  dobyli jste Ameriku.
  Tady však vás lidi znají
  svoje země vám nedají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20.34 Co to motáte , Hitler by produkt kapitalizmu !

   Vymazat
 13. Doplňuji. To video s R. F. Kennedym se jmenuje To co se děje....není v pořádku. Jsou tam České titulky.

  OdpovědětVymazat
 14. Nesouhlasím s tvým názorem, ale udělám vše proto, aby jsi ho mohl veřejně vyjádřit! Základní kámen demokracie...a v nejdemokratičtější zemi světa to najednou neplatí. Smutné ale i pro někoho povzbuzující. Konec skutečné demokracie se blíží...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednání twitteru jistě není moudré, ale je to jedna soukromá firma, nic víc. Ale na základě toho ohlašovat konec demokracie? Že by přání otcem myšlenky?

   Vymazat
  2. 1:44 To máte pravdu. Soukromá společnost s miliardami za zády bude vždy dělat všechno ve svém zájmu. Proto by měl mít stát něco podobného aby kde jaký parazit to nemohl demokraticky ovlivňovat. V demokratickém státě nemají ani nad národní společnosti právo si dělat co chtějí. Konec demokracie jsou naše státní instituce, zákony a právní systém.

   Vymazat
  3. A on tady někdo demokratickou demokracii vidí? Závidím vám. V Bělorusku si jedni zvolí 80% hlasů prezidenta pak ho zase chtějí druzí sundat(prý podváděl ale důkazy nikdo doposud nepředložil...!)U nás se zase někteří nesmířili s demokratickou volbou jak prezidenta tak premiéra a neustále jim hází klacky pod nohy. A ani v Americe není kouře bez ohýnku. No tohle zřejmě demokracie v rozpuku nebude. Chtěl jsem hlavně upozornit na současné absolutní nerespektování základních demokratických principů a hodnot. A proto si myslím, že konec demokracie se blíží. Nastoupí tvrdá diktatura a vím jedno, diktatura proletariátu to určitě nebude! Howgh.

   Vymazat
 15. Trump začal stahovat vojáky a votom to je.

  OdpovědětVymazat
 16. 19:54
  Bu bu bu, stejně se nebojím.
  Protože " Brod je ještě daleko ".

  OdpovědětVymazat
 17. To je DEMOKRACIE, a vsechno ostatni je horsi. Proc si pak stezovat? TAk funguje demokracie i u nas. ZADNA NENI.

  OdpovědětVymazat
 18. Když před třiceti padnul bolševický režim, tak jsem ani v nejdivočejších představách netušil, že jednou může přijít ještě něco horšího z toho "demokratického a svobodného" Západu, který jsme tenkrát obdivovali. Opět jediný "správný názor", falšování voleb, cenzura, perzekuce lidí, propouštění z práce pro politické názory, vytváření seznamů nepohodlných lidí. Už chybí jen gulagy pro "nepřátele lidu". Ale i ty už jsou v Americe vlastně připravené. Jen se jim neříká gulagy, ale "detenční střediska".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komunisti nám o kapitalismu lhali. Skutečnost je daleko horší, než nám tvrdili.

   Vymazat
 19. Nesouhlas. Vestraně jsem nikdy nebyl, vždy jsem si říkal na plnou hubu, co jsem chtěl a žádné problémy jsem neměl.
  Ty měl jen ten, co chtěl systém měnit násilím. a to platí i dnes. Puntík

  OdpovědětVymazat
 20. Hele vážně mě uniká, proč tady provozovatelé těchhle stránek a drtivá většina diskutérů tak zuřivě bojují za miliardáře Trumpa a proti Demokratům, když ti nenávidí kapitalismus stejně jako oni, nenávidí celou americkou historii stejně jako oni, chtějí socialistickou zdravotní péči, socialistické školství zdarma, zákaz prodeje útočných zbraní atd atd. Zdá se, že mi něco uniká.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3:00
   Tobě toho uniká víc!!! ��

   Vymazat
  2. demokrati nenávidí kapitalismus....co si pícháš?

   Vymazat
  3. 8:54
   No, čekal jsem že mi to vy, nebo někdo jiný, vysvětlíte. Na podobné bezobsažné, zbytečné skřeky nejsem zvědavý.

   Vymazat
  4. 10;44
   Rozdávat tobě rady je zbytečné, neb moudrý člověk si poradí sám a hlupák stejně neposlechne!!!!

   Vymazat
  5. 11:33 no tak ho poučte a přestaňte urážet.

   Vymazat
  6. 3:00, co vám uniká? Podle mě to, že provozovatelé těhle stránek jsou přívrženci SPD, zrovna tak jako asi mnoho diskutérů. Pak samozřejmě chápu váš údiv. Postavil jste celou úvahu na mylných předpokladech. To je celé. Asi jste tu nový a ještě se pořádně nerozkoukal. Nebo jste omylem vlezl jinam, než jste zamýšlel.

   Vymazat
  7. 12:46
   Čtení je zřejmě i tvojí slabinou ty Gute-Jarkovsky...!

   Vymazat
 21. Ale vždyť ten Robinson byl vyslovený rasista a obdivovatel Hitlera. Snad nemyslíte vážně, že by měl být podporován?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 07:50 Zveřejnění a podpora není jedno a totéž.

   Vymazat
 22. Drzým opicím provozujícím tzv. sociální sítě nějak moc moc stoupla do hlav, někdo se určitě najde kdo jim ty hlavy zchladí ....
  Sociální sítě je potřeba socializovat -převzít do správy státní mocí -zestátnit ..
  Základní modla demokracie a kapitálu jíž je vlastnictví, nesmí být zneužíváno proti "zákonům", toto právní ustanovení je součástí i debilního práva současných "právních demokratických států" ..

  OdpovědětVymazat
 23. No a je to tady. Rusko dodá na Slovensko lék Avifavir, který nahrazuje drahý Remdesvir. Dále v Rusku výrobce vakacíny Sputnik dostal několik žádostí o spolupráci při její výrobě od soukromých společností z USA. Na co čekají naši demokrati?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a neměli by Rusové ty své zázračné léky a vakcíny použít spíše doma, když jim tam umírá v průměru 330 lidí denně s rostoucím trendem?

   Vymazat
  2. Žádný lék na C19 Rusko dodávat do SR nebude, to jste se buď spletl, anebo přečetl nějaký hoax. Neuvažuje se ani o vakcíně. Dokonce ani Rusko nepodává Avifavir.

   Vymazat
  3. 12:35
   Hlavně, že u amiokupantů jsou všichni zdrávi... teda až na Bidetovo hlavu a ty tisíce mrtvých denně!!

   Vymazat
  4. 12:35 Jasně jsem to četl, jen si v té záplavě hovadin nemohu vzpomenout kde. Ten název Avifavir jsem si pro jistotu napsal, takže HIN SA HUKÁŽE.

   Vymazat
  5. Na co čekají naši demokrati? Dovedete si představit třeba Kalouska, Vystrčila, Fialu z ODS, Novotného, Hřiba, Koláře a mnohé další, jak je zachraňuje RUSKÁ VAKCÍNA? Okamžitě by dostali třes a tik hlavy! Minimálně.

   Čekají na to, až to Američani doma uhasí a pak to sami prodají zbytku světa, který přece se nesmí "zahodit" s Ruskem přímo! Navíc nejdřív budeme muset "vyzkoušet" tu evropskou vakcínu, už ji snad i zaplatili nebo ne? Každopádně nám to z EU tak jako tak nařídí. A třeba to nakonec bude přejmenovaná, s velkou slávou, pravá evropská vakcína ... A jmenovat se bude Novičovid 20!

   Vymazat
  6. 12:35 Kdyby to nebylo TAK smutné, tak byste mě rozesmál. Trojčlenku ještě umíte?
   Tak RF má 146 milionů obyvatel a úmrtí 300 denně.
   ČR má 12 milionů obyvatel a úmrtí 50 denně. Prosím vás to nevidíte, že kdybychom na tom měli být stejně "špatně" jako Rusové, muselo by být to naše číslo poloviční? Prokristapána to snad dá zdravý rozum, že se musí brát v úvahu počet obyvatel. To by pak nejlepší výsledky boje s Covidem měli šamani z africké Ruanda Urundy, protože tam jim na Covid zatím neumřel nikdo! Nebo o tom alespoň nevědí...

   Vymazat
  7. 12:45 Vy vždycky víte všechno, že? Ruské MZ schválilo při léčbě Covid19 první v Rusku vyráběný lék Avifavir. Jde o generickou verzi japonského antivirotika na chřipku favipiravir známého pod obchodním názvem Avigan.

   Vymazat
 24. Ještě se nám bude stýskat po časech, kdy jsme si mohli kvákat co nás napadlo. Zřejmě se blíží doba, kdy budeme moci pouze recitovat povolené a schválené texty. Dřív se cenzura týkala jenom některých, teď je z toho masová záležitost. Místo zadrátovaných hranic máme zadrátované huby a předsudečnou nenávist. Pan Jakeš musel umírat s pocitem maximálního uspokojení, protože se těchto "výdobytků demokracie" dožil a to jsme teprve na začátku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakeš momentálně hoří v pekle. Vlastní synáčkové, jinak podnikatelé v drahých autech, už se nemohli dočkat až chcípne a oni si rozdělí 45 milionů z prodeje jeho vily na Hanspaulce a tak ho z ní vystěhovali do bytu.

   Vymazat
  2. 12;48
   Pořád měl víc cti a pravdy, než ten povaleč, udavač a vochmelka Havel!!

   Vymazat
  3. 12:48 Ať si hoří kde chce, nic to nemění na tom, že zřejmě umíral s pocitem, že měl pravdu. Pro většinu cinkalů s klíči to bude nepoznaný pocit a to vědomí musí bolet.

   Vymazat
  4. 12:48
   To byl člověk, který to myslel dobře a šel za tím. Měl své názory a nezradil je.
   Dokázal jste něco z toho vy? Pokud věříte na Peklo, připravte se, budete mít stejný osud, jako královský rádce v pohádce S čerty nejsou žerty.

   Vymazat
  5. 12:48 - když jsem viděl fotku pana Jakeše, jak sedí na červeném sudu s fošnou za 850.000Kč, tak jsem si říkal, že nás lituje.

   Vymazat
  6. 12:48 Možná je to pravda a možná ne. Pane šířit ten hnus je i od vás hnusné. Stejně tím ničemu nepomáháte, jen legitimujete další hnusy. Už se ani nedivím, že po rasizmu, nacizmu se zde zabydluje i eugenika. Až zestárnete, tak si na moje varování vzpomeňte.

   Vymazat
 25. Slyšel jsem vtip: Rus se ptá Američana "máte svobodu názorů ?"...a amík odpovída "samozřejmě máme a ještě lépe, ty nesprávné názory byly zakázány" !

  OdpovědětVymazat
 26. Pokud to jsou tak prolhané žvásty jaké měl Trump v projevu, tak s mazáním souhlasím!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10;29
   Kdyby měl Bidet mluvit pravdu, tak má už 50let dřevěný jazyk!!!!

   Vymazat
  2. Ono je zvláštní, že když se tu ozve příznivec Bidena, vehementně odmítá očividné podvody. Dokonce i ty, které asi omylem ukázala i americká televize (viz. hlasy pro Wisconsin a Michigan). A to nemluvím o celé podvodné propagandě před samotnými volbami. Je to podobné jako s tím 11.září - minimálně s budovou WTC7. Taky by chtěli upřít nos mezi očima!
   Kdyby prostě někdo z těch příznivců B. byl alespoň natolik charakterní a řekl - ano, Biden vyhrál podvodem a jsu za to rád, protože ...., tak bych s ním klidně o věci i diskutoval. Ale žádný takový charakter se zatím neobjevil.

   Vymazat
  3. Pensylvánie je na tom stejně...

   Vymazat
  4. 10:29 Váš souhlas je naprosto irelevantní.

   Vymazat
 27. Demokrat Biden, je správný demokrat, už se korunoval na krále. Demokratický precedenst, toho bolševika je korespondenčními lístky a du#e mrtvých (dvakrát volit a z mrtvých vstaní).

  OdpovědětVymazat
 28. To nechápu. Porušení ústavy US (cenzura) a žádná reakce od prezidenta?

  OdpovědětVymazat
 29. „Nesmíme znovu dopustit, aby o nás rozhodovali cizinci.“ Události Bílé hory i po 400 letech aktualitu neztrácejí

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020110812773527-nesmime-znovu-dopustit-aby-o-nas-rozhodovali-cizinci-udalosti-bile-hory-i-po-400-letech-aktualitu/

  OdpovědětVymazat
 30. Trumpova výhra ověřena přepočtem hlasů systému Quantum Blockchain Neděle 8. listopadu 2020 15:01
  https://beforeitsnews.com/…tml
  Počáteční test ukázal, že podle vodoznaků na ověřených hlasovacích lístcích vložených do počítače Quantum Computer zvítězil Trump v znovuzvolení o více než 80% legálního hlasovacího lístku. Závěrečné ověřené hlasování se v tomto testu sčítalo: Trump 73,5 milionu hlasů na 25,9 milionu Biden - a to ani nezohlednilo Trumpovy hlasy, které lidé pozorovali, že jsou hodeny, a nikdy neúčtovali.
  V testech podvodného hlasování bylo toho mnohem víc. Kromě vodoznaku tyto oficiální hlasovací lístky obsahovaly také inkoust vyrobený z kukuřice, který vytvořil ID elektronického radiačního obvodu, který mohl sledovat polohu tohoto hlasovacího lístku pomocí GPS přenosu. Jinými slovy, mohli by zjistit, zda hlasovací lístek vyplnila osoba uvedená na hlasovacím lístku.
  Ujišťujeme vás, že všechny právní problémy budou zohledněny v době, kdy se volební vysoká škola sejde dne 14. prosince 2020 . Do té doby by skutečné volební výsledky - soudní bitvy - určovaly všechny legálně odevzdané hlasovací lístky. Společné zasedání Kongresu učiní volby oficiální dne 3. ledna 2021.

  OdpovědětVymazat
 31. Nevím, jestli se to nezkopíruje - neodešle znova. Mám potíže s tím, abych dostal "odpověď", že příspěvek je odeslán.
  Tak se omlouvám za "tapetování".

  To je zajímavé. Ti co kritizují Zemana a jeho činnost v prezidentském úřadu, jsou ti zcela úplně samí, co oslavují, možná předčasně, vítězství J.Bidena. Není to na psychickou poruchu?
  ---------
  „Jmenuji se Biden a jsem manžel Joe Bidena ...“. To není nesmysl, nemýlíte se, to jsou slova případného 46. prezidenta Ameriky. To je člověk, který se může stát hlavou nejvlivnějšího státu na světě již 20. ledna 2021, po oficiálním konci funkčního období současného prezidenta.
  ...
  Pro objektivní posouzení je proto pro nás nejcennější názor nezávislých odborníků, kteří nejsou nijak vázáni na střet zájmů a nelze je podezírat, že sympatizují s jednou ze stran. Co si ale myslí přední ukrajinský politický expert a politický stratég Dmitrij Džangirov, který během volebních kampaní na Ukrajině sám "snědl více než jednoho psa", o volbách ve Spojených státech a sčítání hlasů ( celou věc si můžete poslechnout , je-li škoda času - pak od 11:00 min - video v odkazu). Domnívá se, že výsledný propastný rozdíl v klíčových státech (Pensylvánie, Michigan, Wisconsin, Gruzie a Severní Karolína), kde byl Trump v čele od 4. listopadu večer moskevského času, je nemožné čestně získat zpět na zbývajících nesečtených hlasech. Říká to politický poradce, který má za sebou více než jednu volební kampaň! Můžete mu věřit.
  Doporučil bych vám poslechnout si jeho názor ze dvou důvodů. Zaprvé, jedná se o ukrajinského odborníka, absolutně se nestará o to, kdo ve výsledku zvítězí, od slova „absolutně“ se to nijak u něho neprojeví, proto je naprosto nestranný. A za druhé, je jedním z nejlepších ukrajinských politických stratégů a analytiků, odborníkem na mnoho otázek, který ve volební kampani Hillary Clintonové vs. Donalda Trumpa v roce 2016 získal solidní „pokladnu“, když o ní napsal knihu, která se stala bestsellerem - kdo jiný než on , znající všechny jemnosti amerického volebního procesu? Mimochodem, před 4 lety, ještě před volbami, předpovídal Trumpovo vítězství. A pokud nyní autoritativně prohlásí, že Trump zvítězil, že je nemožné dohnat takový propad v klíčových státech na zbývajících nesečtených volebních hlasech bez podvodu, pak je to tak. Trump vyhrál. Uvidíme se u soudu. U Nejvyššího. Kde Trump má šest hlasů proti Bidenovým třem. Jak se říká v Trumpově vlasti: „Ten, kdo střílí jako poslední, se směje nejlépe.“
  ...
  Zpoždění při zveřejňování výsledků současných prezidentských voleb je v neposlední řadě způsobeno velkým počtem voličů poštou - asi milionem lidí. Skupina volebních pozorovatelů se tak obrátila na soud, protože chybělo asi 300 tisíc hlasů odevzdaných na dálku ve 12 poštovních okrscích - jednoduše byly ztraceny. Poštovní služba poznamenala, že nemá žádný způsob kontroly každého účastku. Některé z hlasovacích lístků, které nepřišly včas, tedy nemusí být při počítání hlasů brány v úvahu.
  ...
  Pojďme to shrnout. Válka ještě neskončila. Navíc to ještě ani nezačalo. Ještě je čas do 14. prosince 2020, kdy se státní voliči budou muset rozhodnout. A mimochodem, ještě není fakt, že budou hlasovat tak, jak hlasovaly jejich státy (v historii Spojených států již existovaly precedenty!). Až do tohoto okamžiku se tedy žádný z uchazečů o místo v Bílém domě nemůže považovat za vítěze ani poraženého.

  https://topcor.ru/17271-podtasovka-na-vyborah-v-ssha-pochemu-jeto-proizoshlo-i-chto-budet-dalshe.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:21
   Proto taky V.V.Putin bude gratulovat vítězi až po jeho vyhlášení kolegiem volitelů, které se schází až v prosinci. Jenom oni mají právo vyhlásit vítěze voleb. V.V. Putin je moudrý, a není podělaný. Na vyhlášení vítěze voleb médii bohužel předčasně reagoval gratulací náš prezident.

   Vymazat
 32. Jmenný seznam osob. které si požádaly o hlasovací lístek a jsou podle úřadu pro sociální pojištění mrtví: https://gofile.io/d/tjqS0e
  No a stránka kde si můžete ověřit jestli dostat mrtvola volební lístek: https://mvic.sos.state.mi.us/Voter/Index
  O tom se asi nikde nedozvíme, že? To je prostě tragédie jak si nikdo v dnešní době nikdo nedokáže sehnal důkazy, že volby v USA byla jen fraška.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18;08
   Tomu se říká demovolby Made in emerika ��

   Vymazat
 33. Můžete tady smolit ta svá vymyšlená obvinění kolik chcete,ale na výsledku voleb v USA, vy ubozí nýmandi nic nezměnite.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonyme 20.39, a co takhle fakta?! Když někdo popisuje fakt za faktem je podle vás 'ubohý nýmand'? A mimochodem, vy nýmand nejste? Vy sám výsledek prezidentských voleb v USA dokážete změnit?

   Vymazat
 34. Šéfka americké správy všeobecných služeb Emily Murphyová odmítá uznat Joea Bidena jako vítěze prezidentských voleb, což neumožňuje zahájit přechodné období v zemi, uvedla média.

  Podle deníku Politico, dokud Emily Murphyová neuzná Bidena za zvoleného prezidenta, jeho tým nebude mít přístup k vládním finančním zdrojům a nebude moci spolupracovat s federálními agenturami, uvádí RIA Novosti.

  "Schválení ještě neproběhlo." Úřad (GSA) a jeho vedoucí budou i nadále dodržovat všechny požadavky zákona, “uvedla agentura ve svém prohlášení.

  Nový štáb Bidena a Kamaly Harrisové mezitím uvedl, že nejprve dali oddělení čas na rozhodnutí, ale v neděli se rozhodli zvýšit tlak na Murphyhovou.

  Washington Post mezitím konstatuje, že Murphyová je pověřenou osobou amerického prezidenta Donalda Trumpa, pokud nedává formální souhlas Bidenovu týmu se zahájením práce.

  Připomínáme, že v sobotu největší média ve Spojených státech oznámila vítězství Bidena ve volbách a sám Biden se prohlásil za „zvoleného vůdce“ Spojených států. Na svůj účet na Twitteru také přidal slova „nově zvolený prezident“. Média také jmenovala kandidáty na post ministra zahraničí USA na post šéfa Pentagonu v budoucí Bidenově administrativě.

  V neděli ráno Biden během projevu ve Wilmingtonu oznámil svůj úmysl vytvořit skupinu poradců pro předávání moci.

  Současný americký prezident Donald Trump mezitím zdůraznil, že volby „ještě neskončily“ a Biden není oficiálně potvrzen jako vítěz ani v jednom ze států. Trump také obvinil americká média ze snahy nominovat vítěze amerických voleb.

  http://новости-сша.ru-an.info/новости/чиновники-сша-отказались-признавать-байдена-бунт-на-корабле/

  OdpovědětVymazat
 35. Dle Wikipedie: politická cenzura – je zakázáno nebo omezováno šíření informací, které diskreditují vládnoucí režim nebo jsou vládou, vládními stranami, veřejnými institucemi nebo korporacemi, vlastníky médii považovány za nežádoucí. Pokud by nebyla většina lidí v USA tak nevzdělaná jako tomu je, a dokázala si přečíst jak svojí vlastní ústavu, tak i třeba text výše, možná, ale opravdu jen možná, by prozřela. U nás je vzdělanost, ještě díky předchozímu zřízení a vlivu školství v SSSR, přece jen na nepoměrně vyšším stupni, ale...zkuste si milí čtenáři někdy udělat malý sociologický testík: Kolik lidí z deseti vám správně odpoví, když se jich zeptáte nejen na cenzuru, ale třeba položíte otázku: "Co je presumpce neviny?" 8-9 občanů z deseti vám neodpoví. A už vůbec nezkoušejte něco podobného: co znamená a čím se liší cela předběžného zadržení', vazba, vězení? Co můžeme chtít, jestliže nejprodávanějším 'čtivem' je obrázkový deník Blesk a v USA pro změnu reklamy?

  OdpovědětVymazat
 36. 0:24 Klídek. Ani lidi v Americe nejsou úplně padlí na hlavu. Voliči Trumpa vidí, že jim chtějí ukrást přesvědčivé vítězství jakýmikoliv způsoby. Proto se tam během voleb děly věci hodné nějaké banánové republiky. Kdepak, zdaleka není všemu konec!

  OdpovědětVymazat
 37. Zuckerberg, projekt "Safe Elections" a 221 tisíc hlasů pro Bidena:
  http://leva-net.webnode.cz/news/zuckerberg-projekt-safe-elections-a-221-tisic-hlasu-pro-bidena/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.