Reklama

sobota 28. listopadu 2020

Putin se vyjádřil k územní příslušnosti Náhorního Karabachu

28. 11. 2020 argumenti
Prezident Ruské federace Vladimír Putin v neděli 22. listopadu ve vysílání televizního kanálu Rossija 1 okomentoval otázku územní příslušnosti Náhorního Karabachu. Putin podotknul, že Arménie neuznala nezávislost a suverenitu Náhorního Karabachu, tudíž, z hlediska mezinárodního práva je neoddělitelnou součástí území Republiky Ázerbájdžán. Ruský prezident rovněž zdůraznil, že podmínky členství v OSKB nezavazovaly Moskvu, aby se pletla do konfliktu. Upřesnil, že smlouva předpokládá vzájemnou pomoc v případě projevu agrese vůči členskému státu. Vladimír Putin poznamenal, že na území Arménie nikdo nesahal. RF také podle slov politika kompletně plnila své závazky v rámci vojensko-technické spolupráce s Jerevanem.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

8 komentářů :

 1. Za celý čas Arménie pro Náhorní Karabach neudělala nic, takže pláč nad rozlitým mlékem. Jasně to popsal Iščenko níže. To je všeobecný problém malých států, co chtějí hrát s mocnostmi. Nechoď Vašku s pány na led.

  OdpovědětVymazat
 2. Několik útoků i na arménské území bylo. Ostřelování regionu okolo města Vardenis a sestřelení ruského vrtulníku. Arménie nemohla uznat Karabach jako první, to by vyvolalo válku už před lety, vysloužila by si sankce a tresty od Minské skupiny. Místo toho mohla arménská vláda zkusit získat uznání od nějakého málo významného státu třetího světa. To je lepší než nejdřív přesvědčovat mocnější státy jako Francie. Peníze, které chyběly na drony jsou někde na účtech exprezidenta Sarkisjana a jeho suity. A Pašinjan to zase přehnal druhým směrem, když příliš řešil korupci na úkor vyzbrojování armády i na úkor vztahů s Ruskem.

  OdpovědětVymazat
 3. Pašinjan byl dosazen jako premiér s úkolem vyvolat válku a zatáhnout do ní Rusko. Vyvolat válku se mu podařilo a zatáhnout Rusko do války ne. Velká Británie a USA musely odložit svůj plán destabilizace Kavkazu - nepovedlo se i díky rozumnému přístupu Alijeva.

  OdpovědětVymazat
 4. Opět státnicky vyřešeno ani se nedivím Ruskému národu že si nechají takového presidenta déle.

  OdpovědětVymazat
 5. Moudrý projev velkého státníka. K tomu není co dodat.

  OdpovědětVymazat
 6. Možná je to jinak - viz https://izborsk-club.ru/20264

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážení BOUŘE dorazí i na Kavkaz
   Vyhlášení zákona NESARA bylo tak “zavražděno na cestě” Georgem Bushem Sr, který také srazil hlavu všem nadějím na návrat vlády zpět do rukou obyčejných lidí na dalších 18 let, a život v USA a mnoha dalších zemích, byl diktován “válkou proti terorismu” a jejími důsledky.
   https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/09/15/skutecny-duvod-nuklearni-masove-vrazdy-11-zari-2001-vyhlaseni-zakona-nesara-a-zmena-financniho-systemu/
   NE VŠEM BUDOU JEJICH DLUHY ODPUŠTĚNY
   https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/05/01/jubileum-nebude-odpusteno-vsem/
   https://geopoliticsastrology.wordpress.com/tag/vojenske-tribunaly-s-kabalou/
   vojenské tribunály s kabalou a nejvyššími členy nadnárodních a státních gangů začaly a kabalisti dostávají smrtelné injekce

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.