Reklama

pátek 20. listopadu 2020

Rozpočet EU a "evropské hodnoty"

Ivan David
20. 11. 2020
Pro ČT24 jsem se vyjádřil k schvalování rozpočtu a pokusu o vydírání Polska a Maďarska. Řeč byla také o gumovém výkladu "evropských hodnot" a zvláštním způsobu zajišťování vakcín pro občany států Evropské unie.


37 komentářů :

 1. Pane Davide, gratuluji k vašemu vyjádření a to i přesto, že proti vám seděla českotelevizní osůbka řízená na dálku z režie jako motorová myš a kladla nesmyslné otázky prokazující její intelektuální handicap. Televize opět prokázala, že není za naše peníze schopna podat ucelenou objektivní informaci nedeformovanou redaktorským aktivizmem. Silně to připomíná léta padesátá a ještě silněji normalizaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co si to vůbec ti cvoci v ČT dovolují? Já doufám, že to nová rada konečně od té šílené sekty, která si zprivatizovala ČT při spacákovém převratu, vyčistí a ČT bude fungovat tak jak má, to znamená bude veřejnoprávní službou českým občanům.
   Jinak je krásné sledovat intelektuální dominanci Ivana Davida nad primitivní svazačkou. Možná, že jste měl svazačce připomenout, kdo platí ji a konfrontovat ji s tím koho zájmy hájí. Asi by koukala jak vyoraná myš.

   Smazat
  2. Nechapu proc pan predseda Babis nemluvi stejne jasne

   a preci ho volime,ackoli pry zadny podobny program jako SPD nema,rika se ze by ho musel pak zkusit splnit,ale jeho "nadrizena"pani Jourova z EK by mu to pry zakazala!

   Smazat
 2. Polsko je naprosto v pohodě. Je to vedle Británie nejvěrnější americký spojenec, navíc silně katolická země, a proto leží komsomolce Merkelové a socialistovi Macronovi v žaludku. Bezvýznamné Maďarsko, jehož populace se stále snižuje, nestojí za řeč. Kromě klobásek, ty jsou vynikající. A barak a cseres pálinka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Martine to co jste napsal, jednak není úplná pravda a komsomolec křížený socialistou jste asi Vy. Co je asi podle Vás ČR. Poláci a Maďaři si i za socializmu dokázaly udržet velkou míru soukromého podnikání. Dokázaly si i v EU uhájit daleko lepší pozice než naši bývalý papaláši a jejich potomci. Přitom i já mám mnoho výhrad k jejich politice k nám. Jenže naše politika se stává pro celý svět stále více marginální, v některých případech směšná. Máme snad , na počet obyvatel největší zisk ne zisk organizace působící po světě větší silou než naši zbrojnoši.

   Smazat
 3. Perfektní Ivane Davide! Neskutečná podpásovka ČT. Vy nejste živený Bruselem, ale českými daňovými poplatníky kteří platí do Bruselu. A samozřejmě prioritní je odpovědnost svým voličům, ne Bruselu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale prosím Vás, nebuďte na bruselskou hoaxvizi až tak přísný. Je přece naopak známkou její dokonalé vyváženosti, že mezi celodenní propagandu nečekaně vloží i takovouhle osvěžující 5-minutovku. Škoda že takovou vložku nikdy nemůžu sledovat v přímém přenosu, když tu ostatní propagandu nedávám.
   Předevší myslím, že pan doktor tu prorežimní slípku srovnal velmi pěkně.

   Smazat
  2. Obávám se, že se doktor David touto pětiminutovkou zařadil do seznamu těch, kteří již dotazováni nikdy nebudou. Resp. bude přidán do seznamu nežádoucích osob s velmi nežádoucími názory.

   Smazat
 4. Škoda, že V4 už neexistuje.

  OdpovědětSmazat
 5. Skvěle pane Davide a proto jsem vás taky volil též jsem na straně Polska a Maďarska. A jak se začalo hovořit že si korporace budou mastit na vakcíně kapsy tak to honem ukončila.

  OdpovědětSmazat
 6. Navedená televizní svazačka zase útočila. Ten drzý náznak,že když Vás platí Brusel - měl byste být zticha a nekritizovat jeho nepřijatelná rozhodnutí,je přes čáru. Za to by měli tu bábu vyprovodit z ČT. Ve veřejnoprávní televizi nemůže pracovat taková pomatená svazačka. Ať sedne na koště a fičí jinam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pomatená svazačka dostávala evidentně instrukce z režie do sluchátka. Jakmile byla přitlačena ke zdi, okamžitě převedla hovor na jiné téma.
   Problém čt tkví ve dvou rovinách. Ten hlavní je "mozek", který tuto dezinformační hlásnou troubu řídí. To jsou lidé sedící někde v režii a které veřejnost nezná. Druhá rovina této tragédie jsou Jidášové, kteří se za třicet stříbrných zaprodali k šíření těchto lží a manipulací.
   Tak že většina lidí je po právu nasraná na Moravce, Písařovicovou, nebo tuto milku, ale ani nezná ty, kteří tyto mluvící hlavy řídí. Tak že jednou se můžeme dočkat "názorového obratu", kdy budou odejiti ony známé tváře, ale režie zůstane dál sedět na svých židlích. Přitom veřejnost by se měla především zajímat o ty "neznámé".

   Smazat
 7. Je škoda, že si doktor David nevzpomenul na srovnání střetu zájmů Babiše s výběrem jediné firmy na dodávku vakcín.
  Nejdřív je třeba si vysvětlit pojem, co je střet zájmů? Je to získání konkurenční výhody buď možností ovlivňovat samotný výběr dodavatelských subjektů na zakázky za peníze daňových poplatníků, nebo získáním informací s časovým předstihem, které se ve stejnou dobu nedostanou ke všem zúčastněným. A to, co čt dnes a denně vyčítá Babišovi jí najednou nevadí u šílené Uršuly.
  I kdyby Babiš osobně nezasahoval do aktivit svých firem (o čemž pochybuji), má bezesporu nejméně tu výhodu, že má informace, tak říkajíc z první ruky. Vedení jeho firem má tak možnost se mnohem lépe připravit a ty pak získávají jednoznačně konkurenční výhodu. Šílená Uršula buď sama, nebo v úzkém kruhu rozhodla o "vítězi" mnohamiliardové zakázky na vakcínu proti kovid 19, ale to čt nevadí.
  Krásná ukázka dvojího metru, kterou by v přímém přenosu čt těžko cenzurovala. Škoda, protože další možnost už se nemusí naskytnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Vy jste měl pocit, že je řeč o Babišovi? Jste bystrý, to jsem nepostřehl.

   Smazat
 8. Hodně jsem se pobavil. Ukázková, bravurní, argumentační deklasace milky z neČT. Bravo Dr. David. SPD je jasná volba.

  OdpovědětSmazat
 9. Vakcinační pas usnadní cestování, motivují k očkování Prymula i Blatný
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ockovani-koronavirus-prukaz-cestovani-hranice-pas.A201119_124306_domaci_vank

  A kdo si nenechá píchnout doporučenou vakcínu, tak...

  OdpovědětSmazat
 10. Pan dr. David opět osvědčil svou kompetenci, když v (havlérkové) TV čelil neuvěřitelně podlým a vědomě zavádějícím dotazům kladeným jakousi TV šlapkou.
  Díky!!, pane Davide!

  OdpovědětSmazat
 11. Je úžasné sledovat jakou trpělivost má pan David s doslova infantilními otázkami a nevybuchne. Asi skutečně na zastupování našich občanů v EU je dobrá i praxe v Bohnicích. Jinak se to asi nedá vydržet bez újmy na zdraví.

  OdpovědětSmazat
 12. „Priority zahraniční politiky ČR neví ani současný ministr zahraničních věcí.“ Keller o solidaritě V4 a rozpočtu EU

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020112112828531-priority-zahranicni-politiky-cr-nevi-ani-soucasny-ministr-zahranicnich-veci-keller-o-solidarite-v4/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:46
   Doporučuji žumpě sputnik, starat se o politiku ruských darebàku,která dnes ohrožuje celý svět. A Keller je jen další žvanil z rudých zmetků, kteří jen škodí ČR.

   Smazat
 13. Ta moderátorka je tak blbá nebo zaprodaná? Neuvěřitelné. Vždyť ona vysloveně v přímém přenosu ukazuje svoji nekompetentnost. Absolutně nechápe slovo kompromis. Polsko a Maďarsko pokud vím představují 48 mil obyvatel EU. Jednozančně ale ukázala, co je za typ člověka ....když podle ní je někdo placený z Bruselu, tak má poslušně zvedat ručičku, jak jiní pískají....hezky jednomyslně jako komunisti za socialismu. Ona sama nejpíš bude takový ten typ prodejný k...., která dělá, co její řeknou, hlavně když platí. Je mi z toho na blití.

  OdpovědětSmazat
 14. Chybí mi odkaz na video, já totiž ČT neposlouchám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já také ne. Sere mě, že tu špínu musím platit. Je to jako bych si kupoval shnilá rajčata.

   Smazat
  2. Je to jako kupovat si "vnucená shnilá rajčata". Bába z ČT co zpovídala Dr. Davida se ukázala jako mimořádná slepice, když ho peskovala "že je placený parlamentem EU a tudíž by jí neměl kritizovat ". To je ukázka jak slepice placená v ČT z našich daní uvažuje. Ona nemůže kritizovat toho kdo jí platí ? To jsme to dopracovali. Doufám,že všichni "demokraté" v ČR teď budou před ČT demonstrovat za svobodu projevu - který slepice ČT podmiňuje poslušností za peníze EU. Taková tupost se jen tak nevidí. V ČT je to však norma. Tam už normální redaktoři nežijí.

   Smazat
  3. 15:05
   Pokud o někom píšete jako " bába ", potom jste jen blb.
   Podle jiných mazalu redaktorka nejdříve pošle otázky Davidovi,on rozhodne a odpoví bez dalších dotazů co a jak a všichni budou spokojeni.Dnes práce redaktorů není jak za vašich komoušu,tam bylo vše dopředu domluvené, soudruh a hlupàci jako vy byli s rozhovorem vždy spokojeni.
   Musíte se smířit s tím, že ta doba je nenávratně pryč.
   Výborná práce redaktorky.

   Smazat
  4. šarapatko nekvákej tu. Mazej bránit svobodu v ČT a tamní slepici co se chová jak otrokyně Šámala.

   Smazat
 15. Trochu jinak, Maďarsko a Polsko vydírá EU.
  Zase špatně Davide.
  Pokud Polák a Maďar nechce respektovat pravidla EU, ať táhnou. Tyhle bezvýznamné státy nebudou nikomu chybět. Rusko se o ně jistě rádo "" postará"" .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KDO určuje vydírací pravidla EU-nikým nevolená komise!
   Podle Nicolai Sennels, dánského psychologa, který provedl rozsáhlý výzkum muslimského inbreedingu (=oncest=sex s rodinnými přísušníky=smilstvo), je příbuzná téměř polovina všech muslimů na světě:
   70% Pákistánců je incestních.
   67% Saúdských Arabů je incestních.
   64% lidí žijících v Jordánsku a Kuvajtu je incestních.
   63% Súdánců je incestních.
   60% Iráčanů je incestních.
   54% muslimů ve Spojených arabských emirátech a Kataru je incestních.
   25–30% osob v Turecku je incestních.
   V Anglii je minimálně 55% pákistánských přistěhovalců vdaných za své první bratrance.
   V Dánsku se počet incestních pákistánských přistěhovalců pohybuje kolem 40%.

   Smazat
  2. Kde je zdroj téhle informace, pane Anonyme?

   Smazat
  3. https://search.yahoo.com/search?fr=mcafee_uninternational&type=E211CZ662G91208&p=Podle+Nicolai+Sennels%2C+d%C3%A1nsk%C3%A9ho+psychologa%2C+kter%C3%BD+provedl+rozs%C3%A1hl%C3%BD+v%C3%BDzkum+muslimsk%C3%A9ho+inbreedingu+(%3Doncest%3Dsex+s+rodinn%C3%BDmi+p%C5%99%C3%ADsu%C5%A1n%C3%ADky%3Dsmilstvo)%2C+je+p%C5%99%C3%ADbuzn%C3%A1+t%C3%A9m%C4%9B%C5%99+polovina+v%C5%A1ech+muslim%C5%AF+na+sv%C4%9Bt%C4%9B%3A
   https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/11/20/kanarske-ostrovy-paralyzovany-invazi-moro-nigerijskeho-jihadu-moros-a-negri-uplatnuji-teritorialni-pozadavky-a-cekaji-na-zbrane-a-penize/

   Smazat
 16. Po tomto rozhovoru se už ČT nedivím, že podobní komici jako David se objevují na obrazovce tak sporadicky. Tahle snůšku nesmyslů a protiunijnich blábolu,by se neměla na ČT vysílat vůbec.
  A že si Davida redaktorka namazala na chleba s tím kdo ho platí.
  Kvičel jak podrizlé podsvinče.
  Tady je jasně vidět kdo škodí EU a tím našemu státu. Taková škodlivá vyjádření by neměla zůstat bez odezvy. Pokud to jde,tak takovouto osobu, škůdce, okamžitě odvolat.!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:45
   Rovnÿ rovného si hledá. Už chápu pro koho vysílá ČT, když čtu vaše urážky, tak chápu, že jsou to pořady pro vaši úroveň. Já ČT nemusím, ale náhodou rozhovor s panem doktorem byl na YT. Redaktorka dodržela pavlačovou úroveň a mám představu, že bylo vhodné v diskusi (dá-li se ten útok tak nazvat), oslovovat buď pane doktore, nebo pane poslanče. Samozřejmě ji nikdo nepoučil. Vzpomínám si na dámu, Kamilu Moučkovou, která i za totáče dodržovala slušné vychování. Je mi to líto, proti dnešním Plajznerkám v ČT byla šlechtičnou. Možná mám přehnané požadavky a možná pan ředitel televize lépe zná své diváky a pro ně vybírá vhodné hlasatele, reportéry i pořady. Já si vystačím s pořady a zprávami ze satelitu. Mrzí mne, a že musím spolku na Kavkách posílat povinnou almužnu, bylo by lepší ty peníze posílat třeba SOS vesničkám.

   Smazat
 17. Unknown - to je ten člověk, pro kterého vysílá Česká televize.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Existoval by snad příhodnější název pro Unknown (kdyby to šlo) - BLBEC

   Smazat
  2. 17:49
   Ano davide a pro dalších několik milionů opravdových Čechů,ne pro zrádce a zaprodance vašeho fotoaparátu.
   74% spokojených občanů je toho důkazem,vy jistě sledujete ruská prolhaná média.
   Ten doktor z vás nedělá chytřejšiho, právě naopak.

   Smazat
  3. 17:49
   Vážený Neznámý, jsou lidé, kteří umí psát i velká písmena na začátku jména a umí to děti snad od 1.třídy i bez akademických titulů. Možná nepochopíte, že řada spoluobčanů ovládá vedle ruštiny i angličtinu a němčinu. Poradím vám, nezesměšňujte se ťukáním svých "myšlenek" do svého PC pro zveřejnění. Díky bohu, netvoří náš národ jen trpajzlíčci vaší velikosti.

   Smazat
 18. Pane doktore Davide-moc si Vás váží m že jednáte v zájmu obyvatel své země,-Děkuji.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.