Reklama

pátek 20. listopadu 2020

Státní volební komise Wisconsinu nařídila přepočítání výsledků prezidentských voleb po shlédnutí důkazů o přepisování volebních lístků sčítacími úředníky


Ivan David
20. 11. 2020


Včera zasedala ve Wisconsinu Státní volební komise. Podle tamního zákona je složena ze 3 zástupců Republikánů a 3 Demokratů. Jde o nejvyšší orgán zabývající se organizováním voleb v tomto státě USA. Komise podle deníku Epoch Times jednala 6 hodin o žádosti právníků současného republikánského prezidenta Donalda Trumpa o přepočítání. Po předvedení důkazů o přepisování hlasovacích lístků obecními úředníky, které předložili Trumpovi advokáti, komise nařídila přepočítání výsledků voleb.
 

Důkazy byly tak zdrcující, že s návrhem na přepočítání museli souhlasit i zástupci Demokratické strany. "Byl vydán příkaz, který nařizuje, aby došlo k přepočítání," oznámila po zasedání předsedkyně státní volební komise Ann Jacobsová, která je nominantkou Demokratů. Republikánský komisař Dean Knudson uvedl, že Komise vydala přepočítávacím komisím příkaz, aby vytřídily hlasovací lístky, u nichž byla provedena „oprava“. „Tyto hlasovací lístky musí být dány stranou a odeslány Nejvyššímu soudu státu Wisconsinu, který bude na základě stížnosti zástupců kampaně prezidenta Donalda Trumpa rozhodovat o jejich platnosti či neplatnosti“, řekl Knudson.


Do dalšího zvláštního soudním úředníkem zapečetěného kontejneru mají být navíc vytříděny volební lístky, které byly poslány poštou a které zpochybnili sami voliči. Několika tisícům voličů bylo obecními úředníky v okresech Madison, Milwaukee a Dane znemožněno volit osobně ve volební místnosti s odkazem na to, že si vyžádali hlasovací lístky pro poštovní volbu a jejich hlas již byl poštovní formou přijat ke sčítání. Naštvaní voliči, kteří si před hlasovacími místnostmi vystáli frontu, proti rozhodnutí, které jim znemožnilo osobně volit, podali stížnost k Nejvyššímu soudu.
Nejvyšší soud státu Wisconsin prozatímním opatřením uložil volebním orgánům, aby zajistily tyto volební lístky i s obálkami a prohlášením voliče jako důkazy pro projednání stížnosti odmítnutých voličů. Jejich počet je Epoch Times tak velký, že Nejvyšší soud musel k jejich svozu zajistit speciální kontejner.


Většina voličů, jimž bylo úředníky znemožněno osobní hlasování, chtěla volit Donalda Trumpa. Často jde o voliče, kteří se v několika předchozích volbách neúčastnili hlasování. Organizátoři volebního podvodu si je tedy zřejmě vytipovali jako „černé duše“, které bude možno zneužít na podvod s poštou zasílanými hlasovacími lístky. Tito voliči však falšovatelům voleb zkřížili plány tím, že se rozhodli zúčastnit vypjatého volebního souboje a dostavili se osobně do volebních místností. 


Podobné zprávy přichází z USA prakticky každý den. Postupně odhalují obří rozsah volebního podvodu, který se zřejmě odehrál letos v USA při prezidentských volbách. Ukazuje se, že kolegové z probruselské většiny Evropského parlamentu se tedy minulý týden radovali poněkud předčasně, když hlasovali pro usnesení vítající volební „výhru“ demokratického kandidáta Joe Bidena. Marco Zanni - předseda frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí europoslanci zvolení v ČR za SPD, správně upozorňoval, že by Evropský parlament měl raději vyčkat na oficiální výsledky, které budou vyhlášeny až po prošetření všech volebních stížností.

22 komentářů :

 1. Myslím, že průběh letošní volby prezidenta v USA již každého normálního člověka přesvědčil, že tento stát nepředstavuje žádnou autoritu v politické i morální rovině. Ponechme ale na Američanech, aby si své problémy vyřešili. My bychom se měli zaměřit na vlastní kaši. Copak opravdu nikoho nevzrušuje, že poslanci nad ránem odhlasovali naprosto neuvěřitelnou, doslova zločinnou, změnu daňových zákonů? Výpadek příjmů státního rozpočtu v jejím důsledku bude drastický a když k tomu připočteme dopady zadlužování kvůli kovidu, tak je jasné, že postupně stát nebude moci finančně zajistit na dostatečné úrovni řadu svých funkcí a služeb. Důsledek bude nevyhnutelný - úpadek, přesouvání finanční zátěže na občany, nedostupnost řady služeb pro sociálně slabší, pokračující privatizace veřejného sektoru... Tuto naprostou zhovadilost prohlasovalo ANO za pomoci ODS a SPD. Pokud tuhle vládu bude KSČM tolerovat a ČSSD v ní zůstane, pak levice v ČR skončí v propadlišti dějin zcela definitivně. KSČM by měla v příštím roce slavit 100 výročí od založení, tak to tedy bude oslava...Chtěl jsem volit SPD, po tomhle hlasování vím jistě, že se mě příští volby netýkají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavním "argumentem" pro nepřijetí Eura bylo, že by jsme se tím zavázali platit dluhy předlužených zemí. Do roka budeme mít dluh nejméně 2,5 bilionu a staneme se tak předluženou zemí také. Onen argument padne a budeme, když ne společnou měnou, tak dluhem vůči EU ve stejných sračkách, jako jih Evropy. Skutečně nevím, jestli takto mohutné zadlužování není Babišův tah na upoutání k Bruselu a není předem naplánovaný.

   Vymazat
  2. Stále ten argument nepadne, máme dnes 4. nejnižší dluh v EU, a to se zásadně nezmění, euro je hloupost.

   Vymazat
  3. Výborně, teď ještě zrušit Kalouskove církevní restituce - podvod století a jsme na svých. Víc mně vadí 50 leté zadlužení u EU. Pokud se to bude realizovat dopaden jako řeci- totální výprodej země. Tyhle dluhy jsou drobné.

   Vymazat
  4. A proč neodsouhlasili daň z hazardu?

   Vymazat
  5. 23,19
   Asi ze stejného, nebo hodně podobného důvodu, jako to, proč nezdanili cizí banky, pojišťovny, nebo proč nezrušili soukromé exekutory.
   Politici v nich mají buď soukromé ekonomické aktivity, nebo jim ony instituce tolerují jejich soukromé kšefty.
   Ale nemusíme řešit jenom otázku příjmu státu (daně). Mrknout se můžeme i na výdaje. Proč, souběžně s otázkou příjmu se neřeší i výdaje? Naprosto neakceptovatelné financování kultury a politických neziskovek. Nebo abnormální nárůst státní byrokracie?
   Já vám odpovím. Politici si vytváří politicky loajální skupinu obyvatel, navázanou na státní peníze. A u té se očekává poslušnost.

   Vymazat
 2. https://www.arfa.cz/sokujici-analyza-17-listopadu-89-jak-to-vlastne-cele-bylo-pozoruhodna-exkurze-do-zakulisi-moci-hra-svetovych-velmoci-a-temna-vize-budoucnosti-opravdu-nas-jen-tahaji-za-nos/
  http://v4novaevropa.cz/opilec-vaclav-havel/
  Vlády v 37 zemích světa budou zneplatněny a do 120 dnů nové volby.

  OdpovědětVymazat
 3. Srdečně všechny zdravím a děkuji Vám za článek. Velmi jsem si přál a to skutečně VELMI PŘÁL, aby pravda vyšla na jevo. Věřím že všechno dobře dopadne a pravda která se ukáže nás všechny slušné a poctivé lidi posílí v boji proti temným sílám, které stojí v zákulisí. Domnívám se, že toto morální vítězství pravdy v USA budeme potřebovat u nás v Č.R.vzhledem k současné tristní situaci. Vše dobré přeje a zdraví Vás František.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj pravda a láska zvítězí co?😂😀❤️😍😘

   Vymazat
 4. Na rovinu, položme si jednu otázku...

  Stala se za posledních několik let jedna velká událost na západě, kde by nedošlo k podvodu, podrazu nebo lhaní?

  :) (sice smajlík, ale k smíchu to není)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po zničení socialistického bloku jen lžou doufám že pravda o volbách bude dokázána. A globalista bidet nebude president.

   Vymazat
  2. Bidenovi nestacila Ukrajina,uz se chysta na Severni Koreu.Ta neproda svou kuzi lacino,3.svetova na dohled,pratele.

   Vymazat
  3. Jj donald its time to fly away

   Vymazat
 5. To není první volební podvod, ke kterému v USA došlo, jen Trump má odvahu se tomu postavit, tak to snad ted´ vyjde na povrch, jakými cestami se podvádí u "demokratických" voleb. Demokraté se okouzlili vlastní lží, že mají Trumpa na lopatě. To varování bylo tenkrát již Rakousko, jak tam zmanipulovali poslední volby prezidenta. Tady vidíte v plné nahotě, co jsme si před 31 leta zvolili, když to nezvládne vymývání mozků prostřednictvím médií, tak se přejde k tvrdšímu modelu a pak končí ta proklamovaná demokracie a nastupuje lež a podvod, uvidíme, až kam budou ochotni zajít "demokraté". Ale tady nejde o nic, o řádnou změnu režimu, jen o to, jestli Trump stáhne svoje armády z Afganistanu a nebo je tam Biden naopak posílí, v zásadě nejde o nic a takový velký cirkus se kolem toho dělá. Ten socialismus byl v tom férovější, že si na podobnou "přizpůsobivou" demokracii nehrál. Čím jsme si pomohli od dob socialismu? Ničím, když je potřeba, tak se demokracie zruší. Já jsem fandil tomuto převratu před 31 lety do té doby, než vyšlo na povrch, že to vše bylo postaveno na lži s mrtvým studentem Šmídem, v ten moment jsem pochopil, co se na nás řítí a měl jsem pravdu. Pak už jsem tu "Marku za tři koruny" bral jako další trik stejné party lidí řízených ze stejného místa, ale už nebylo cesty zpátky.

  OdpovědětVymazat
 6. A tohle moudro jsi slyšel na ČT nebo jsi na to přišel sám? Vem si kalkulačku a múžeš sčítat: kolik peněz každoročně vyvezou nadnárodní řetězce, zahraniční banky,kolik stojí zahraniční mise, kolik vydáváme nepřízpusobivým a politickým neziskovkám, kolik platíme přebujelému státnímu aparátu atd. atd. atd. A Ty tady budeš vyvádět jen proto, že normální pracující dostanou o pár šušní navíc?! A to po třiceti letech od pádu komunizmu? A jen tak mimochodem, Ty tu vidíš nějakou levici? Ty si myslíš, že socani a komouši jsou její zástupci? Tak to je opravdu fór, to se Ti povedlo skoro jako ta pověstná půdička.

  OdpovědětVymazat
 7. Problém je v tom, že nedokážeme navolit vládu, která by zastavila odtoky peněz bez pořádného zdanění. Zredukovala státní správu a platy ve státní správě navázala na průměrný plat. Zpřehlednila zákony, protože neznalost zákonů není polehčující záležitost. Občané májí právo znát všechny toky peněz ve státě, kde platí daně. Zdroje jsou. Všeci kradnů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu se opakovat, ale navolit správnou vládu je v tomto a obávám se i v jiných systémech nemožné. Jednak chodí málo lidí k volbám a pak výsledky voleb stejně nejsou směrodatné. Stačí se podívat na vítězství ANO v letošních krajských volbách. Oni ti "kluci co spolu mluví" se vždycky nějak domluví, aby byli u koryt.
   V tomto týdnu ukazovali v pořadu "Černé ovce" případ lidí, kterým za plotem vyrostla legálně postavená lakovna. Ta obtěžuje zápachem. Na konci reportáže redaktorka řekla, že ti lidé se měli více zajímat o to, co se plánuje v okolí aby mohli zasáhnout. Jenomže, jak to vidím na účasti lidí při jednání zastupitelstva, tak lidé po vzoru blondýny u lesíku odevzdaně nechávají volené orgány dělat co se jim zlíbí.
   Když totiž necítí kontrolu zespodu, tak velmi rychle zvlčí.
   Dobře nám tak!

   Vymazat
 8. Řekl bych, že je na čase přestat brečet. Čtyři roky utečou jako voda a budou nové volby. Tipuji, že primárky vyhraje Marco Rubio. Byl by to od republikánů dobrý tah. Florida by byla v kapse a Nevada s Arizonou nejspíš taky. Arizona Trumpovi spočítala jeho chování vůči válečnému hrdinovi, Johnu McCainovi. Už je naštěstí minulost a republikáni musí hledět dál. Teď jde o udržení senátu, aby levičáky udrželi na uzdě. Za čtyři roky pofičí socialisti z White House ven a pokud republikáni nominují Rubia, ani údernice AOC je nespasí. Ta, co si chce na republikány vést seznamy. Věřím, že na jejím seznamu dávno jsem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koncrntrační tábory lze zřídit rychleji, než za 4 roky. Pak nové volby už nebudou potřeba.

   Vymazat
 9. No matter how hard u cry looks like donald duck will away fly

  OdpovědětVymazat
 10. Georgia hlásí regulernost voleb

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.