Reklama

sobota 28. listopadu 2020

Štefec: Námluvy Babiše s Fialovou ODS nevěstí pro nás lidí nic dobrého

28. 11. 2020  PrvníZprávy

Pokud ministr zdravotnictví, kterým by měl být za současné epidemické situace kvalifikovaný a tvrdě se prosazující odborník, schopný alespoň přibližně odhadnout vývoj nemocnosti a úmrtnosti s ní související, řekne o dopadech tzv. "rozvolňování", že to je tak "padesát na padesát"...

Jaroslav Štefec


.... je jasné, že je něco opravdu špatně. A že vláda aktuálně nemá pravděpodobně nejen epidemii v naší zemi vůbec pod kontrolou.

Odstavením Prymuly z naprosto malicherných příčin, které se s tímto lapsusem Blatného nedají vůbec srovnat, Andrej Babiš prokázal, že skutečně to jediné, o co mu jde, jsou vyhrané volby. Což je sice snaha naprosto legitimní z pohledu politiků (a politologů), ale rozhodně ne z pohledu nás, občanů, kteří za toto jeho lavírování budeme muset tak nebo tak platit. Někteří z nás i vlastními životy.

Nevím, jakým tlakům je premiér vystaven. Rozhodně to nemá jednoduché. Ale jeho námluvy s Fialovou ODS nevěstí pro budoucnost nás, lidí, kteří tady musíme žít, nic dobrého. Je sice hezké, že přidává důchodcům a ruší nesmyslnou superhrubou mzdu, ale pokud to vnímám správně, pouze využívá této vlastně poslední velké předvánoční příležitosti před blížícími se volbami, aby se "zapsal" do myslí důchodců a lidí práce jako jejich dobroděj.

Nezapomínejme, že zlodějnu nazvanou superhrubá mzda zavedla druhá vláda ODS, vedená Mirkem Topolánkem. Nic na tom nemění ani fakt, že celý tento podvod na peněženky zaměstnanců i podnikatelů připravil tehdejší ministr financí za KDU-ČSL, Miroslav Kalousek. Není proto nejmenší důvod očekávat, že se koalice ANO - ODS bude po vyhraných volbách chovat k nám, sprostým kmánům, jakkoliv vstřícně. Zejména v souvislosti s neoddiskutovatelným faktem výrazné proněmecké orientace obou jejích šéfů, opepřené navíc otevřeným "panevropanstvím" současného vůdce ODS.34 komentářů :

 1. Pan Štefec na hrad po panu Zemanovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stale pred sebou vidime leta masu bezmocnych dopalenych domorodcu

   tady je zaklad TRANSFORMACE tzv Obcanske spolecnosti,ktera 31 let prihlizi laxne a lhostejne svemu drancovani.
   Skoro milion exekuci vadnym zakonem o exekucich,ktrery beze zmeny dnesniho rezimu (viz pozadavek SPD bod 10),tj kapitalismu BEZ privlastku vyrabuje salamovou metodou brzy vsechny aktiva volicu,ktere jim jeste zbyly z doby komuny,coz je cilem takovychto dohod krivaku (vlastne o zachovani moci) pro sproste neomarxisty.
   Cil je vybit co nejvice obyvatelu,nebot povazuji penize na social,penze za svoje a kradou vse co neni pevne prisroubovano a tedy hledaji neustale cestu jak se srocovat za ucelem obrat a znicit zbytky zejmena pry "Stredni vrstvy",ktera ve fakticky nesmi vzniknout!

   Proto je tu napad te uz probihajici transformace na ĆSV tj Ceskou splecnost volicu.
   Ta bude chte nechte MUSET bojovat za SVOBODU,PRIMOU DEMOKRACII,PRAVDU a zmenu rezimu na Solidarni stat dnes vyzbrojena jen puskami pravdy!
   Tyto koalice s ideologii banksterskeho neomarxismu maji prave jediny cil pokracovat donekonecna nasim vykradanim (viz dnes vyplacenim jen tretiny mezd),aby jsme si NIKDY nemohli nic usetrit na viry,penze a dalsi potrebne veci a meli pouze na chleb( ten nam zdrazi) a hry GR TV podplaceneho potentata z nasich penez koncesionaru, valiciho pred sebou kulicku lzi,za kterou zustava smrdici stopa SLIZU udajne "naproste spokojenosti" odiranych kandidatu na otroky,kterym maji byt ukradeny brzy VSECHNY jejich penize a hodnoty jednoduse tim,ze dostanou plastkove karticky a nejaku ubohou almuznu tzv NZP,pri ktere jim bude zarazeno hned,kdyz jenom ceknou,ze chybi svoboda,prima demokracie a navic rano jim jako tzv "nevericim kafirum zidum aj"ma byt k spokojenosti moci zmrdu podrezan krk,protoze jsou pry zlate miliarde navic.
   To preci nikdo nechce a presto podrazy a triky politicke korektnosti GR TV tj v prekladu LZI maji pokracovat,aby se nakonec muselo zjistit,ze tak zdemolovane volby nemusi vubec platit!

   Pry jsme si takovy "maras" zavinili sami,nebot jsme volili desitky let stejne potentaty a ocekavali jiny vysledek.
   To mozne neni a nikdy nebude!
   K udrzeni rovnovahy nad bezohlednymi a chamtivymi bankstery, potrebujeme novou ideologii,ale ne nam vnucovanou ideologii banksteru NEOMARXISMUS!

   Prave proto uz se pripravuje pomoci vsech moznych podvodu nas ZAS obrat o hlasy a tim i o nasi moc!
   Co tak pana Stefce zvolit jako ministra pro nase vyzbrojovani typu SWISSARMY a s kulomety v nasich almarach si muzeme dovolit NEVYSTUPOVAT z NATO a navic branit jeho rozpadu a ne, ze ne ANO!

   Tak to chce pani ANNA husita a bojovnice proti vyvrazdovani krestanu a klidne by asi i chtela KSH tj Krestansko Socialni Hnuti, misto chcipajiciho CSSD a bohuzel zrady KSCM kde verchuska odmita spolupracovat s obcany a radeji potahne s neomarxisty,kdy se tam delaji hloupi,ze nevi co to je!


   Vymazat
 2. Když si představíte členstvo zahnívající ods, tak to je terno
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3645-poslankyne-ods-ilona-mauritzova-zena-mnoha-tvari-malo-slov

  OdpovědětVymazat
 3. ODS je mimo mísu a Fiala je jen nastrčená loutka s mnoha zkratkami před a za jménem...aby to na primitivy udělalo dojem. Pro vědoucí je k smíchu. Obávat se musíme spíš těch, kdo ho vodí - Blažek, Kuba, Stanjura... a těch kdo tyhle výtečníky podporuje a pro něhož v skutečnosti "pracují". Podle hesla Qui bono? ...

  OdpovědětVymazat
 4. Ani Zeman se Primuly nezastal. Dostal jsem dva emaily od důchodců, kteří fandí Babišovi. Co dostali od Babiše, to jim Okamura nedá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21.55
   No, mezi mými vrstevníci-spoludůchodci převládá, v ruzných obměnách - ale smysl je týž - zase jiný názor. Dá se říci že většinový:
   "Co si ten blbeček (snažil jsem se být, vzhledem k etickému kodexu korektní, ve skutečnosti jsou ty huby nactiutrhačné mnohem vulgárnější) o nás vůbec myslí? Že si nás koupil a zapomenem co je to za šmejda?"
   A je jic mnohem víc, než ti dva. Takže tak.

   Vymazat
 5. Čtenáři incognita uniklo, že Okamura není předseda vlády. Chudí důchodci se nechávají koupit za peníze, které nejsou Babišovy, on je jen rozdává, když potřebuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skoda,ze ctenari NR povazuji clanky zde uverejnene za soucast zabavy typu CHLEB a HRY.
   temer ihned zapomenou treba na clanek dole

   OEKONOMIA:Kde se v soucasnem kapitalismu berou penize?

   zrejme o nam napsal pan HENRY FORD, prumyslnik velkaho formatu toto:

   "Pokud by lide porozumeli nasemu bankovnimu a financnimu systemu,domnivam se,ze by nas zitra cekala REVOLUCE!"

   Je velka smula,ze odkazy na tomto webu,kdyz na ne kliknete,okamzite nenaskoci,je to velky nedostatek,zatimco ostatni weby tuto funkci maji a proto jsou jeste vice prijatelnejsi pro vsechny obcany a i skvela alternativa.

   Vymazat
 6. Je skoro existenčně nutné s touto možností seznamovat všechny lidi kolem sebe a vysvětlovat, proč je životně důležité volit SPD. Je potřeba aby SPD dostalo více hlasů než piráti. Volba prezidenta nás čeká a osobností máme také hodně. Mě by se tam nejvíce líbil pan David. Není nic slyšet ani číst, o tom jak se angažuje za SPD pan Blaško.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skoda,ze pan Blasko se tady mezi nami lidem ceskym a obcany volici SPD, neobjevi mohl by nam tady pomoci a radi bychom ho mezi nami lidovymi komentatory srdecne zvlast uvitali..

   Vymazat
  2. Pan generál mi taky chybí.

   Vymazat
 7. Jediné, co z těchto diskuzí vyplývá, že většina, která by se shodla ba tom co, společnost potřebuje a je schopna vládnout neexistuje. Nevím, jakou pozitivní variantu pan Štefec předkládá.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Štefeci, dovedete si představit jak by opozice trhala p. Babiše na kusy, kdyby p. Prymulu neodvolal?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A oni ho snad jinak šetří? Osobně Babiše nechápu. Na vysvětlenou, já ho nevolil. Ale většina z těch, kteří ano, mu to hodili právě proto, že měla české pravice i levice plné zuby. Poctivé a pracovité lidi okrádali jedni i druzí, přičemž pravice nakradenými penězi krmila spřízněné zloděje a levice si vykrmovala socky.

   Vymazat
 9. Politik nemá přátele (za které by se mohl někdy i vzít). Politik má jen své zájmy (interese)...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Generál Randák, bývalý šéf zpravodajské služby: „Politici jsou pořád stejní. A je jedno, jestli jsou to sociální či občanští demokraté, jsou úplně stejní. Bojí se věcí, které někdo ví, proto se ho chtějí zbavit. S politiky se nedá počítat, nemá cenu se na ně obracet. Žijí úplně jinými problémy a jsou schopni udělat jakoukoliv špinavost, aby sami sebe ochránili.“

   Vymazat
 10. Smutné je, že většina Babišovo voličů tyto rituální tanečky nevnímá. Oni by s nimi jistě nesouhlasili, protože většina z nich volila Babiše právě proto, že měla ODS a ČSSD již plné zuby. Ale nesledují dění a potom budou nemile překvapení.
  Já jsem zažil bezpočet rozčarování. Osobně i u jiných lidí. Když jsem se třeba zeptal skalního příznivce Pirátů, zda souhlasí s migrací, koukal na mne jako trubka. On nevěděl nic o tom, že Bartoš a jeho věrní podporují tuto destrukční praktiku Bruselu. A podobné je to i u příznivců komunistů, nebo socanů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to může být i tím, že pro naprostou většinu voličů Pirátů, ODS, KDU, a tak dále, je migrace podružné téma. Mne například mnohem víc zajímá, jestli mi vláda zrušením superhrubé mzdy sebere nebo nesebere 8000 měsíčně. Běžného důchodce zase mnohem víc zajímá, kolik peněz mu každý měsíc Babiš natiskne. Otázka “souhlasíte s migrací” je podobná jako “souhlasíte s hurikány v Mexickém zálivu”. Proto asi pirát nevěděl, co odpovědět.

   Vymazat
 11. Jen dotaz na - Krtecek28. listopadu 2020 22:21
  Můžete nám, alespoň stručně objasnit co je "ideologie banksteru NEOMARXISMUS" a kdo jí představuje. Jistě to pro Vás nebude problém, protože , když tvrdíte, že je to ideologie, tak je to samozřejmě ucelená soustava názorů, postojů, hodnot a idejí s apologetickou funkcí (obhajující)zájmů určité třídy,skupiny lidí společnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Georgi, patrně nemůže, neboť tato "ideologie banksterů" je pod ochranou soudů na ochranu "demokracie" ala "neomarxismus". "Známá firma" s většinou v politbyru neuspěla v Rusku diktaturou, nyní světovou moc zkouší přes USA.

   No a když to nejde revolucí, tak aspoň volebními podvody.

   Vymazat
  2. Georgu,dekuji za dotaz samozrejme,ze mohu zkusit najit vysvetlujici odkaz

   je s podivem,ze takovy populatni web jako je NR doposud nedal vlevo,kde se rubrika NEHNE, hned nekolik odkazu co to je neomarxismus za zruda.
   GR TV,to nesmi zverejnit a zajistit diskusi nejmin 2x denne s kritiky "nasich"poslancu,kteri hned po zvoleni okamzite zacinaji podle neomarxismu zajistovat tzv HUMANITNI DIKTATURU pochodu institucemi v situaci, kdy "zmizeli" delnici a rolnici, strkaji na jejich misto nasilim ty nejhorsi,lidu nepratelskou spodinu a hlavne nekompaktibilni vyznavace ka ka ramu kteri maji nasi kulture nepratelskou ideologii pod zaminkou pry "nabozenstvi" ve ktere stoji,ze tzv verici(viz sura 4-89) MUSI zabijet tzv neverici kafiry,kdyz se k nim obrati zady a to pozor

   KDEKOLI JE NALEZNOU!!!

   Napiste zda jste odkazu rozumel a zda funguje informace co je to ta zrudna ideologie jsou vnitraky CSSD vymazavany a KSCM se dela hloupa,ze nevi co neomarxismus je a nesmi otevrit svuj veb diskusi,tak aby vypadal jako tady v boji za SVOBODU a Primou demokracii a zmenu rezimu na SOLIDARNI STAT coz ma SPD v progamu v "desitce"jako pozadavek RASANTNI zmeny rezimu!

   Tohoto strachu z teroru ti spinavci chteji vyuzit k udrzeni podvodnymi informacemi ziskane moci...

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   Vymazat
 12. Bohužel to tak dopadne vláda s vlasteneckou SPD nepřipadá do úvahy furt ale lepší než pyjáti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je s podivem,ze v SPD vedeni skupina zodpovedna za posileni Programu,

   ktery dava sice peknych,ale jen nedostacujicich 6%, pricemz na takove velke zmeny je potreba VETSINA v PARLAMENTU a tato skupina k posileni Programu prozatim MLCI.
   Nevadi,ona riskuje,ze se podari transformace na ČSV a ta by se mela postarat i o jine politicke subjekty,ktere nebudou vahat SPD pomoci v koalici PRAVDY,SVOBODY a prime demokracie dosahnout potrebnych parametru k opravdove nadeji na ZMENU!

   Vymazat
  2. Krtečku, po čárce vždycky vynechej jedno místečko - klikni na mezerník...

   Vymazat
 13. Ukazuje se dnes, že minimálně polovina občanů ČR je na tom hůře než ovce. Ty aspoň bečí a škubou se, když jdou na porážku. Jak se odkopali politici s blahopřáním Bidetovi, tak se vybarvují i občani. Zde se v plné nahotě ukazuje velice nízká úroveň IQ, údajně 98. Ale když Policie nemůže sehnat nové lidi z řad SŠ a VŠ , protože nemají ani 90, tak ten průměr nemůže být vyšší. A tomu odpovídá myšlení, věří vše mainstreamu. Na tom zapracoval deepstate očkováním hexavakcínou a jiným očkováním se rtutí. Proto je změnám nemůže dojít zdola, ale shora. Ňyní máme štěstí, že se to shora děje kvůli lidem, že síly světla zasáhly. My, kteří máme v hlavách mozek v pořádku, věříme, že dobro zvítězí !
  Vítězná BOUŘE po 21.1.2021 začne čistit celý svět od dosavadních vládců, jejich přisluhovačů, celebrit, neziskovek a všech uvědomělých příživníků.

  OdpovědětVymazat
 14. Odpověď pro - Krtecek 29. listopadu 2020 12:24
  Zřejmě jste nepochopil můj dotaz. Já vím co je to „neo i euromarxismus“. Chtěl jsem, aby jste Vy vysvětlil co je ta „ideologie“ neomarxismus“. Odkázal jste mě na You Tube, že mě to tam vysvětlí. Některá videa jsem viděl již před nějakou dobou, tak jsem si ještě jednou a naposledy poslech „vysvětlení“ p. Viktora Lošťáka . Ale neměl to p. Lošťák jednoduché, protože vysvětlit něco co neexistuje a je pouhou konstrukcí v hlavách některých lidí i politiků.
  Myslím, že vysvětlení stálo za to. P.Lošťák začal vysvětlovat ideologii od konce. Nejdříve představil kdo je neoomarxista a to bez jakýchkoli výhrad. Vyjmenoval spoustu jmen a o nich prohlásil, že jsou neomarxisté a všichni přece víme, že samozřejmě jsou to právě oni. Postupoval dle schematu, že sníh je bílý a uhlí je černé, to jsou pravdivá fakta, které nikdo nepopře.
  Poté se pustil do vysvětlení pojmu co je neomarxismus. Tak to jsem se skutečně divil. Je to „ideologie“ kde společnost by měla řídit elita. Chtějí společnost bez aut, obchodů, bez ekonomického růstu, bez prosperity, bez průmyslu a energie, bez podnikání. Poté ještě tam bude spousta feminismu, nebude maso a nebude svoboda a demokracie. Pokud se to zdá poněkud zmatené, tak takto to vysvětloval. Závěr jeho výkladu byl, „s oceány sojového laté“, tak to jsem již nevěděl, zda si nedělá srandu, jak říkáme na Moravě.
  Pokud toto je ta „ideologie neomarxismu“, tak alespoň já z ní nemám, žádné obavy. Rovněž si myslím, že lidi s kritickým myšlením a normálním rozumem je mnohem víc, než těch co těmto blábolům věří.
  Ale přece něco ke kritice onoho výkladu. Že svět bude ovládat „elita“, no tady ta ideologie zaspala, protože dnes je svět již elitou ovládán. Tu elitu představuje „koncentrace kapitálu a bohatství“, která v dnešní době převýšila onu hranici, která ve světě byla před 1, světovou válkou.
  Zajímalo by mě co je to za blbou „ideologii“, která když vše zruší, co je uvedeno výše, z čeho budou lidé žít, když nebudou smět vyrábět a podnikat. Takovou blbost jsem již dlouho nečetl. No asi na tom něco bude, asi zde zakuklení neomarxisti již byli s našimi privatizátoryi, kteří zničili naše zemědělství. Stačí srovnat co naše zemědělství produkovalo před r.1989, o masu ani nemluvě, stačí se podívat do statistik.
  I kdybych přistoupil na to, že neomarxisté jsou všude, tak mě vysvětlete proč jim nevadí náš i cizí velkokapitál, který z naší země udělal hospodářskou kolonii ? Nevím jestli je ta ideologie v rozporu, nebo spolupracuje s nadnárodními strukturami zejména finančními ? Chce, nebo nechce nás jen hospodářsky ždímat, nebo zničit, nějak se v tom ztrácím.
  Poté co jsem se dozvěděl, co je to za ideologii, tak mě schází to podstatné která musí mít každá ideologie, nebo ideologií není. A to „čí zájmy prosazuje“, kterých skupin, tříd společnosti. Zájmy těch „elit“? Bylo řečeno, že jsou i tajné a jsou všude. Nebo těch vyjmenovaných osob které jsem uváděl na začátku. Nevím nedozvěděl jsem se to a není mě to jasné.
  No ale musím říci něco o tak zv, neomarxismu, jak ho vnímám já. Termín, "neomarxismus", je velmi sporný a každý si pod ním může představovat cokoli anebo takové nesmysly, které jsem uvedl na začátku článku. Ve spojení s EU je rovněž používaný termín "euromarxismus". Je to termín "uměle "vytvořený. Nebudu se zmiňovat o jeho počátcích ve 20-tých letech, tak. zv. Frankfurtská škola.
  Neomarxismus, jak bylo již kolikrát napsáno neexistuje, co nejjednodušeji vyjádřeno je to umělá konstrukce, používaná zejména odpůrci marxismu, aby ho zlikvidovali a zesměšnili. Ale jak je známo myšlenky nelze zlikvidovat. Opravdoví marxisté, nejsou ti, kteří trvají na každé tézi, kterou Marx napsal v 19.stol. Marxismus je živý proto, protože podstata kapitalismu, kterou Marx popsal se nezměnila. Důležitou součástí marxismu je metoda poznávání světa a ta je k dispozici těm, kteří ji chtějí používat. Jedno z oblíbených hesel Marxe bylo - o všem je nutno pochybovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Georgi, vše co uvádíte musíte pospojit. My žijeme v reálu, elity myslí dopředu.
   Průmysl 4.0 přinese nezaměstnanost a tím nadbytečnost populace, navíc požadující všemi výhody civilizace.
   Proto snaha o depopulaci všemi prostředky, barevnými revolucemi, včetně "mírovými misemi", které navíc uspokojují "výzbrojový průmysl", možná i ten "biologický". I to je možná cesta, kam jsme vedeni jako ovce.
   Marxismus nás vedl k vládě dělníků pod vedením koho?
   Neo marxisté nás vedou k vládě frustrovaných lidí pod vedením koho?
   Dovolím si tvrdit, že stejná skupina, která sní o světovládě.
   Dovolím si tvrdit, že není tak národnostně členitá, jako co propaguje.
   Nedovolím si určit národní identitu této skupiny.

   Vymazat
 15. Z vasi odpovedi se mi zda vyplyva,ze vam to vysvetleni asi vygumovali.

  Pokud nezminujete jmeno Gramsci,frankfutrska skola,pochod institucemi,tak to co jste vypsal,ze pokladate za neomarxismus je neco jineho a patri mezi zelene blaboly.
  Mi se objevilo,ze odkaz je vymazan.
  Teprve po nekolikkerem opakovani se znovu objevil.
  Podstata je,ze se musi rozbit stavajici system terorizovat obyvatele statu tak,aby pote prijali znovu uceni Marxe,ktery se mylil,delnici se nesjednotili,ale bojovali proti sobe ve valkach a nemaji zajem o KSCM a socialismus,ktery vycinkali,coz odhalil prave Gramsci.
  Zmizeli delnici a rolnici a na jejich misto je tlacena bankstery naprosta spodina a teroriste z IS.
  Maji skutecne byt ukradeny vsechny penize a blaboly,ktere jste kdesi vyhrabal spise patri mezi zelene okurky a piraty.
  Georgu zkuste to postudovat a nedat se oblbovat vsim moznym jenom ne tim co je opravdovy neomarxismus,ktery uz dkazal porazit i komunisty a oni o to doposud snad ani nevi.
  Jakmile to prostudujete zase prilezitostne napiste.Odkaz je z ameriky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkuste pane Georgu pozadat vedeni tohoto webu,aby dalo vysvetleni o neomarxismu

   a to i zavesilo vlevo v rubrice,ktera je pevna.
   Odkazy jsou totiz mazany,obcane ohlupovani a neni divu,ze jste napsal co jste napsal,je to blabol.
   Dostavam tady tyto dotazy velmi casto a divim se,ze pan doktor to nevysvetli a nezavesi do pevne rubriky vlevo,kde by o tom byl presny odkaz jak to vidi on a SPD.

   Vymazat
 16. Pro Krtecek30. listopadu 2020 1:57

  Je to poslední reakce na Vás. Já jsem o Vás nenapsal, že píšete bláboly. Snažím se kriticky myslet a dále postupiji dle doporučení p.Wericha, proto končím.

  Toto dále není pro Vás, ale pro lidi, kteří přemýšlí.
  Vybral jsem názor prof.Krejčího, který myslím vystihuje podstatu, tohoto termínu. Cit,:
  "Problémem je, že v hlavním mediálním proudu, tedy v oficiózní propagandě, jsou za neomarxismus vydávány nejrůznější liberální představy o multikulturalismu a programy, které zaměnily boj za práva většiny za podporu zájmů okrajových skupin. Liberální multikulturalismus nemá nic společného s marxismem – marxistický humanismus vidí strukturu společnosti, vnímá její rozpory, chcete-li, chápe konkrétní totalitu sociálního života. Projevit lítost nad osudem narkomana není totéž co schvalovat drogy. Mít porozumění pro islámskou civilizaci neznamená chtít vytvořit či vlastní hloupostí přímo utvářet islámská ghetta v Evropě, a založit tak nový, velice nebezpečný konflikt. Běžně jsou dnes označovány teoreticky nevyzrálé liberální a liberálně-anarchistické skupiny, které hlásají bezbřehý multikulturalismus, podporují neomezenou migraci místo radikálního řešení problémů na místě, odkud lidé utíkají, za neomarxistické. Toto tvrzení má dvojí funkci. Jednak mají být tyto skupiny a ideové proudy v podvědomí měšťáků dehonestovány jako nebezpečně kryptokomunistické. Zároveň se ale jedná o snahu diskreditovat marxismus, představit jej jako ducha prostou konspiraci."

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.